Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Kto z sędziów zagranicznych będzie sędziował WKKW na MPMK Strzegom 2019?

Wednesday, 28 August 2019


Polski Związek Hodowców Koni ma przyjemność przedstawić osobę, która już od 19 września dołączy do komisji sędziowskiej WKKW podczas Mistrzostw Polski Młodych Koni 2019 w Strzegomiu, swoje doświadczenia jeździeckie zdobywała w wyścigach konnych. Jane związała się z dyscypliną WKKW, kiedy prowadziła klub, który przez ponad 25 lat szkolił i wysyłał na międzynarodowe areny jeźdźców i konie przygotowanych do współzawodnictwa na poziomie olimpijskim!  Jako jeździec, właścicielka koni i trener wniosła cenny wkład do branży jeździeckiej. Obecnie Jane Tolley sędziuje podczas międzynarodowych zawodów ujeżdżeniowych oraz WKKW  na całym świecie, między innymi w Adelajdzie, Pau i Badmington czy Burghley.

 

Jane, czekamy w Strzegomiu!


Platforma Hubertus - ZawodyKonne.com dostarcza kompleksowe rozwiązania dla organizatorów zawodów jeździeckich oraz ekip zajmujących się obsługą komputerową i medialną zawodów konnych.

Wspieramy wszystkie procesy realizacji zawodów konnych, zarówno rangi międzynarodowej, jak i ogólnopolskiej, czy regionalnej, rozgrywane w takich dyscyplinach jak skoki, ujeżdżenie i WKKW.

Dowiedz się więcej na temat naszych rozwiązań

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl