Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Nowe Funkcje w Aplikacji i na stronie livejumping.com

Tuesday, 24 November 2020

Zapraszamy do testowania nowych możliwości i funkcji :

www.LiveJumping.com

i w Aplikacji  

Poniżej skrócony opis tego co dodaliśmy:

Dodaliśmy długo oczekiwane opcje takie jak możliwość wysyłania zgłoszeń na zawody bezpośrednio z aplikacji oraz możliwość dokonywania zapisów na następny dzień!

Dodaliśmy skaner kodów QR w aplikacji, które możecie otrzymać w biurze zawodów. Kody te pozwalają uzyskać dostęp np. do zapisów na następny dzień dla zawodników, którzy nie wysyłali swoich zgłoszeń osobiście lub na zawodach międzynarodowych!

Od teraz udostępniamy bezpośrednie powiadomienia w aplikacji i na waszych telefonach dotyczące akceptacji bądź odrzucenia waszych zgłoszeń na zawody!

W każdych zawodach znajdziecie zakładkę "JA", pod którą znajdują się wszystkie informacje, które dotyczą waszych koni i zawodników startujących w wybranych zawodach. Ułatwiliśmy tym samym dostęp do zapisów na następny dzień, a w przyszłości również rozliczeń z organizatorem i innych udogodnień.

Znacznie rozbudowana została wyszukiwarka i przeglądarka wydarzeń w naszej bazie. Możecie teraz łatwo wyszukać wydarzenia i wyniki podając takie informacje jak dane zawodnika, konia, nazwę klubu sportowego lub kraju. Możecie też łączyć te opcje i z łatwością wyszukiwać wyniki konkretnej pary!

Od teraz możecie zarządzać swoimi końmi i zawodnikami bezpośrednio w aplikacji, dodawać i przeglądać zdjęcia, skanować badania oraz wprowadzać informacje o szczepieniach.

Jeśli tylko macie jakikolwiek problem bezpośrednio w aplikacji znajdziecie czat, na którym możecie zadać pytanie do naszego zespołu - już niedługo będziecie mogli w ten sposób wysyłać również wiadomości do Organizatorów zawodów!

... a już niedługo szykujemy dla Was kolejne nowości!

Platforma Hubertus - ZawodyKonne.com dostarcza kompleksowe rozwiązania dla organizatorów zawodów jeździeckich oraz ekip zajmujących się obsługą komputerową i medialną zawodów konnych.

Wspieramy wszystkie procesy realizacji zawodów konnych, zarówno rangi międzynarodowej, jak i ogólnopolskiej, czy regionalnej, rozgrywane w takich dyscyplinach jak skoki, ujeżdżenie i WKKW.

Dowiedz się więcej na temat naszych rozwiązań

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl