Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Szkolenie dla kandydatów na sędziów wyścigowych

Friday, 10 June 2022

Szkolenie dla kandydatów na sędziów wyścigowych

 

Polski Klub Wyścigów Konnych otworzył nabór na szkolenie dla kandydatów na sędziów wyścigowych. Tegoroczna edycja rozpocznie się w czerwcu i potrwa do września. Termin zgłoszeń do 13 czerwca. Szkolenie jest otwarte dla wszystkich tych, którzy chcą zgłębić materię przepisów wyścigowych.

 

Pozytywnie zdany egzamin na sędziego wyścigowego uprawnia do ubiegania się o pracę na torach wyścigowych w Warszawie, Wrocławiu i Sopocie.


Kurs obejmuje 60 godzin zajęć z praktykami m.in. przedstawicielami Polskiego Klubu Wyścigów Konnych, członkami Komisji Technicznej i sędziami funkcyjnymi. Spotkania będą odbywały się w weekendy, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

 

Szczegóły na:

www.pkwk.pl/language/pl/szkolenie-dla-kandydatow-na-sedziow-wyscigowych/

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

mail: [email protected]

 

 

Platforma Hubertus - ZawodyKonne.com dostarcza kompleksowe rozwiązania dla organizatorów zawodów jeździeckich oraz ekip zajmujących się obsługą komputerową i medialną zawodów konnych.

Wspieramy wszystkie procesy realizacji zawodów konnych, zarówno rangi międzynarodowej, jak i ogólnopolskiej, czy regionalnej, rozgrywane w takich dyscyplinach jak skoki, ujeżdżenie i WKKW.

Dowiedz się więcej na temat naszych rozwiązań

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl