Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A Spring Show Wierzbna
Biały Las, 01-03.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 14:48:01
2019-04-29 14:39:22
Katarzyna Stąpor ROSVEEL
  • 1x 14/N3/Zawody Regionalne
  • 1x 22/N4/Zawody Regionalne
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 22:56:04
2019-04-28 15:54:52
Małgorzata Brodziak GARTON
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-28 22:20:58
2019-04-28 15:48:56
Agnieszka Borkowska DIAMOND W
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 22:56:07
2019-04-28 15:47:52
Małgorzata Brodziak GARTON
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 13:48:16
2019-04-28 13:23:33
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 6A/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 14:31:56
2019-04-26 23:57:01
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 14:31:43
2019-04-26 23:54:45
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 14:31:10
2019-04-26 18:33:54
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 6A/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 14:30:47
2019-04-26 17:31:36
Aleksandra Krzeminska JASYR
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 14:30:32
2019-04-26 13:02:59
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:32:17
2019-04-26 10:26:27
Marta Malinowska JEDWABNY PYŁ
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 08:54:22
2019-04-25 19:36:57
Karolina Mazurek BIAŁY KRUK
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 08:54:06
2019-04-25 19:35:53
Karolina Mazurek CARAMBA
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 5/D1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 08:53:50
2019-04-25 19:34:09
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:39:35
2019-04-25 18:25:05
Michalina Reszka NIGERIA
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:39:14
2019-04-25 16:39:05
Anna Hajdaniak PATASZON
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:31:51
2019-04-25 09:42:57
Agata Sorel SOMMELIER
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 12:30:49
2019-04-25 09:41:47
Justyna Maciejewska IMBRYK
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 12:30:20
2019-04-25 09:40:28
Justyna Maciejewska ISOLA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 12:29:45
2019-04-24 20:43:22
Patrycja Walasiak JEGRA
  • 1x 5/D1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/D2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:25:47
2019-04-24 18:17:11
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
64 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 14:27:04
2019-04-24 13:22:35
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/CC3/Zawody Regionalne
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:56:52
2019-04-24 10:13:44
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
61 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 12:42:35
2019-04-24 09:42:11
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 5/D1/Zawody Regionalne
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:40:26
2019-04-24 08:32:28
Dominika Kowalik KORAL
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2/P1/Zawody Towarzyskie
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 12:40:02
2019-04-24 07:43:06
Weronika Guszpil AVENTADOR-L
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:15:29
2019-04-23 21:43:59
Paulina Salwińska JAK QUMBALL
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:23:08
2019-04-23 18:31:16
Iwona Szafir FURST QUATERBACK
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:48:39
2019-04-23 17:02:13
Malgorzata Choma BATUMI
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:22:20
2019-04-23 16:52:34
Malgorzata Choma FINLANDIA
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/CC3/Zawody Regionalne
52 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 12:47:26
2019-04-23 10:55:50
Aleksandra Kosiorowska TALENT
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 10/P2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:57
2019-04-23 08:11:15
Doreen Lange FIRST LIGHT
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/CC3/Zawody Regionalne
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:47
2019-04-23 08:10:21
Doreen Lange FINLAY
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:34
2019-04-22 23:37:02
Urszula Praska QUINIO
  • 1x 2/P1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 10/P2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 18/P3/Zawody Towarzyskie
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:48:36
2019-04-22 15:24:40
Klaudia Rogoża JUGA
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:03
2019-04-21 20:58:19
Ida Wcisło DUNAJ
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:55
2019-04-21 20:56:53
Maria Kwintal JURTA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:45
2019-04-21 20:04:05
Patrycja Zgraja JEŻYK
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:36
2019-04-21 20:03:13
Kaja Wawrzyniak DUNAJ
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:26
2019-04-21 20:01:57
Oliwia Ścibior JEŻYK
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:12
2019-04-21 20:00:42
Kamil Szrajnert DAKOTA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:01
2019-04-21 19:57:26
Nina Skowronek TISSI
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:44:51
2019-04-21 19:56:26
Martyna Dyko ANDREADORIA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:44:38
2019-04-21 19:53:56
Olimpia Pijanowska HAPPY
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:44:25
2019-04-21 19:37:31
Julia Jadczak HAPPY
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 10:43:09
2019-04-19 07:08:10
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 14:03:03
2019-04-17 20:53:01
Małgorzata Brodziak COSTO
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:48:32
2019-04-17 20:49:34
Ewa Burnecka LAMIA W
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:48:27
2019-04-17 20:40:49
Malwina Słowikowska MARK R.
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:47:59
2019-04-17 20:36:25
Zofia Koszewicz ACHILLES
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 13:17:11
2019-04-17 20:24:47
Magdalena Fonfara HANNAH
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 5/D1/Zawody Regionalne
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:48:24
2019-04-17 13:57:56
Olga Mieszczak OXFORD
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:52
2019-04-17 13:52:24
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:48
2019-04-17 10:06:43
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-18 11:17:27
2019-04-17 07:35:03
Maria Krzywda COSTARICA
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 15:04:45
2019-04-17 07:34:09
Krystyna Konarska SAMSON
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 11:16:47
2019-04-17 07:31:39
Róża Wiraszka KORUPCJA
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:32:21
2019-04-15 07:08:08
Anna Ćwioro RAPSODIA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 13:21:14
2019-04-14 11:27:01
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 22:21:29
2019-04-13 15:57:01
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/N3/Zawody Regionalne
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-29 10:28:41
2019-04-11 22:29:07
Aleksandra Kalińska PEGAZ
17 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-29 10:28:11
2019-04-11 22:26:24
Natalia Zabagło-Pawłowicz NOMEY
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-29 10:27:17
2019-04-11 22:24:46
Marek Pawłowicz CON DIAMANTE
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
15 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-29 10:26:05
2019-04-11 22:22:41
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:22:59
2019-04-10 16:51:07
Natalia Gajda HILDA HF
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:46:47
2019-04-10 13:09:34
Dorota Taras PREDAZZO
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:22:54
2019-04-09 20:38:18
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
8 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:22:52
2019-04-09 20:37:11
Martyna Mikiewicz GAMA HIT
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 13/D2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
  • 1x 22/N4/Zawody Regionalne
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 13:18:04
2019-04-09 20:36:12
Sara Lewkowicz EQUILE'S FREDERIK
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 18:38:44
2019-04-09 20:05:00
Nikola Marczak CHIKARA
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
5 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:46:05
2019-04-09 19:43:19
Natalia Maraszek EQUERCUS
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:45:41
2019-04-09 19:41:56
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:22:45
2019-04-09 15:00:31
Ewa Szwed GALLARDO
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:22:43
2019-04-09 14:52:43
Marta Lis WELT CONTENDOR
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Borkowska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O009374
2. Brodziak Małgorzata KJ Picador Dziuplina
S
O000959
3. Burnecka Ewa KJ PICADOR
S
O035210
4. Ćwioro Anna Klub Jeździecki Podkówka Team
S
brak
5. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
6. Dyko Martyna Kj Biały Las
2005 (JM.)
0
7. Fonfara Magdalena Atena Ostrzeszów
S
O048795
8. Gajda Natalia Karkonoski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O047355
9. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
10. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
11. Hajdaniak Anna KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
37331/18
12. Jadczak Julia Stajnia Przybylscy Biały Las
13. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
14. Kalińska Aleksandra Sudecki LKS Książ
2004 (JM.)
brak
15. Kalwara Aneta BPK
S
O002692
16. Konarska Krystyna LKS Stragona Strzegom
2008 (Mł.)
brak
17. Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY
S
O013673
18. Koszewicz Zofia KJ PICADOR
S
O007403
19. Kowalik Dominika Klub Jeździecki Jaroszówka
S
Brak
20. Krzeminska Aleksandra Kj Biały Las
2004 (JM.)
O
21. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
brak
22. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
23. Kwintal Maria Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
24. Lange Doreen RV Spreeblick E. V.
S
O045442
25. Lenkiewicz Paulina Biały Las
2001 (J.)
O033284
26. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
27. Lis Marta Olmet-OstSped
S
O001795
28. Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO
S
O012118
29. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
30. Marczak Nikola LKJ LEWADA
S
O009898
31. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
32. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
33. Mikiewicz Martyna Stadnina Koni Dębno
2002 (J.)
O043262
34. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
35. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (MJ.)
O026060
36. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
37. Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team
S
O000484
38. Pijanowska Olimpia Stajnia Przybylscy Biały Las
39. Praska Urszula bpk
S
brak
40. Reszka Michalina brak
S
brak
41. Rogoża Klaudia LKS Stragona Strzegom
2001 (J.)
O030792
42. Salwińska Paulina Brak
S
O039650
43. Ścibior Oliwia Kj Biały Las
2006 (JM.)
O
44. Skowronek Nina Kj Biały Las
2007 (JM.)
O
45. Słowikowska Malwina KJ Picador
S
O003610
46. Sobkiewicz Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2001 (J.)
LZPZJ/1135/19
47. Sorel Agata JKS GOGOLEWO
1999 (MJ.)
O019097
48. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
49. Szafir Iwona Picador
S
Z002103
50. Szrajnert Kamil Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
51. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
52. Taras Dorota KJ Platan Wrocław
S
O021621
53. Walasiak Patrycja Klub Jeździecki Michałów
2005 (JM.)
Brak
54. Wcisło Ida Kj Biały Las
2002 (J.)
O
55. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
56. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
57. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
58. Zabagło-Pawłowicz Natalia KJ Podkówka Team
2002 (J.)
O040829
59. Zgraja Patrycja Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ACHILLES SP POL 2003 Wałach siwa F: Rubin / Rabino
M: Amela / Malachit
O: Paweł Koszewicz
B: Konrad Jaskulski
K009725 POL009611185103
2.

45

ANDREADORIA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: O
M: O
O: Paulina Przybylska
B: O
O O
3.

77

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
4.

59

AVENTADOR-L Wielkopolska POL 2015 Ogier kara/166 F: Ron William
M: Alpina/ Ulco
O: Weronika Guszpil
B: Pol
K027409 616007670053415
5.

29

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
6.

61

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
7.

73

BIAŁY KRUK SP POL 2015 Ogier tarantowata/17 F: Lenon L
M: Biała Dama
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak 616 009 67 00672 15
8.

65

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
9.

72

CARAMBA SP POL 2014 Klacz gniada F: CARDAMON
M: CERKWICA
O: Karola Mazurek
B: Fiałkowski Zbigniew
K026054
10.

8

CHIKARA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lahnstein
M: Corella
O: Henryk Podkówka
B: Ludwig Ebermann
K026481
11.

71

CHOCO LADY II Niem. Sport. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Karola Mazurek
B: SK Bielin
K021046 DE456570300211
12.

3

CON DIAMANTE HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: Con Shery
M: Wilma X / Canto
O: Elżbieta Zabagło Pawłowicz
B: Strehle Carsten/GER
brak DE42100521914
13.

26

COSTARICA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Etos
M: Crispa
O: Katarzyna Konarska
B: Zbigniew Kin
brak 009610085007
14.

38

COSTO - POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak --
15.

83

DIAMOND W PKSP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dykcja
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
K027197
16.

79

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
O: Joanna Pawlak
B: Elżbieta Czepkowska-Pawlak
K025794
17.

49

DUNAJ KUC POL 2008 Wałach gniada F: ,
M: ,
O: Biały Las
B: .
.
18.

9

EQUILE'S FREDERIK New Forest Pony NED 1997 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Offem Adonis
M: Heuvingshof Bonita
O: Paweł Lewkowicz
B: Holandia
K007147
19.

78

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
20.

53

FINLAY Deutsches Sportpferd DEU 2014 Wałach ciemnogniada F: Fürstenstern
M: Isa
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
none
21.

54

FIRST LIGHT Niem. Sport. GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra /
M: Feldlerche /
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
brak DE487000348905
22.

16

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan /
M: Dodo / Dunphy
O: Marek Pawłowicz
B: Stutteri Fjordvang Tine and Henrik Bidstrup
K019674 208333DW0505368
23.

40

FURST QUATERBACK Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach ciemnogniada/169 F: Furst Wilhelm
M: Syska
O: Oliver Lange, Iwona Szafir
B: Ludwig Ebermann
brak DE 455-8700367
24.

1

GALLARDO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/168 F: Quaterback
M: Gawęda
O: Ewa szwed
B: SK Dębno
K026318 616007610061314
25.

2

GAMA HIT WLKP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Quaterback
M: Gwiazda Hit
O: Stadnina Koni Dębno Adam Lachera
B: Stadnina Koni Dębno Adam Lachera
K022087
26.

36

GARTON SP POL 2010 Ogier siwa/172 F: Voltaire /
M: Golanda / Able Albert
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K018276 616009670088610
27.

10

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
28.

32

HANNAH Oldenburska GER 2011 Klacz kasztanowata F: Honeymoon
M: Grisella
O: Magdalena Fonfara
B: Magdalena Fonfara
K024609 DE433330606511
29.

15

HILDA HF Haflinger POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Natalia Gajda
B: NN
K025579 616999670204004
30.

67

IMBRYK WLKP POL 2015 Ogier gniada/169 F: Czardasz
M: Intara
O: SK Pępowo z/s w Gogolewie
B: SK Pępowo z/s w Gogolewie
K027571 brak
31.

66

ISOLA WLKP POL 2015 Klacz gniada/171 F: Czardasz
M: Intyna
O: SK Pępowo z/s w Gogolewie
B: SK Pępowo z/s w Gogolewie
K027572 brak
32.

57

JAK QUMBALL Szlachetna Półkrew POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Qumball
M: Jasawa
O: Paulina Salwińska
B: Wiesław Kryszyłowicz
K014536
33.

76

JASYR HUCUL POL 2015 Wałach srokata/kuc:150 F: 0
M: 0
O: P.Przybylska
B: 0
O 0
34.

86

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: Morawia
M: Jedwabna
O:
B:
K011179 POL009670151207 11476
35.

87

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: MORAWIA
M: JEDWABNA
O: JOANNA PAWLAK
B: WIESŁAW KRYSZYŁOWICZ
K011179 POL009670151207 11476
36.

30

JEGRA XX POL 2004 Klacz gniada F: Ray Of Light /
M: Jegrznia / Royal Court
O: Olga Mieszczak
B: SK Jaroszówka
K011451 POL040000003121
37.

48

JEŻYK HUCUL POL 2014 Wałach jelena/kuc:154 F: O
M: O
O: Przybylska
B: O
O O
38.

81

JOWITA F:
M:
O:
B:
39.

51

JUGA Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Julita
O: Julia Kornaszewska
B: SK Walewice
K024197
40.

50

JURTA WLKP DZA 2003 Klacz skarogniada/167 F: O
M: O
O: Przybylska
B: O
O 0
41.

60

KORAL Śląska POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Regal /
M: Kortina /
O: Dominika Kowalik
B: Krzysztof Młocek
brak
42.

24

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
O:
B:
K018644 616009580652610
43.

35

LAMIA W SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Alvarez 17 /
M: Lotty / Limes
O: Ewa Burnecka
B: Marek Rosiak
K018555 616005670028111
44.

20

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
45.

34

MARK R. Fryzyjska POL 2012 Wałach kara/168 F: JERKE 434
M: NIENKE BIANCA H.
O: Ryszard Kohut
B: Marzena Rudnik
K026880 616004201204260
46.

6

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203 POL009670052609
47.

70

NIGERIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz srokata/160 F: Bienis
M: Niwa
O: Michalina Reszka
B: Edmund Korynek
brak 009670061606
48.

21

NOBODY IS PERFEKT Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Now or Never M
M: Quinta
O: Aleksandra Sobkiewicz
B: Marlien und Dirk Visscher
K023360 DE431319108309
49.

17

NOMEY SP POL 2005 Wałach siwa/166 F: Correro
M: Niagara po Eufrat
O: Natalia Zabagło Pawłowicz
B: Anna Modelewska
2738 6160096800396
50.

31

OXFORD Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Olympic Star
M: Olimpia
O: Elżbieta Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K027365 Brak
51.

69

PATASZON NN POL 2004 Wałach bułana/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Maria Gabrowska
B: NN
brak brak
52.

19

PEGAZ TRK POL 2012 Wałach kasztanowata/162 F: Cedrus /
M: Perełka / Esauł
O: Elżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jerzy Kotarski
brak 73201005812
53.

12

PREDAZZO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17 /
M: Pensacola / O'Key
O: Izabela Swornowska
B: Monika Szczepaniak
K018502 616009670025210
54.

64

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus H B / Flemmingh
M: Pokusa / Lord Alexander
O: Paulina Kupiec
B: Paweł Mazurek
K008887 616009670112503
55.

52

QUINIO WESTF GER 2006 Wałach kasztanowata F: Qusander /
M: Phantastica /
O: Urszula Praska
B: Georg Gronebaum
brak
56.

22

RAPSODIA Desches Sportpferd POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Lahnstein
M: Rosa Pikolo
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Pokówka
brak DE 455-8783132-13
57.

85

ROSVEEL SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Bolshoi
M: Rosita
O: Tomasz Trela
B: SK Racot
K024375
58.

43

SAMSON SP POL 2010 Wałach skarogniada/160 F: Le Duc
M: Saluta I
O: Aleksandra Konarska
B: Tomasz Kret
K021263 616009670106710
59.

28

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
O: Wojciech Jatkowski
B: Ramona Rohlmann
K020901 DE 433331577308
60.

68

SOMMELIER WLKP POL 2014 Ogier kasztanowata/176 F: Sokrates
M: Santini
O: SK Pepowo z/s w Gogolewie
B: SK Pepowo z/s w Gogolewie
K026944 616009610062214
61.

42

TALENT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/163 F: CORLEONE Z
M: TOŚKA
O: Aleksandra Kosiorowska
B: Stajnia Jaroszówka
K023284 616009670098813
62.

46

TISSI KUC POL 2000 Klacz siwa F: Aktion L
M: TINCA
O: Paulina Przybylska
B: Dahlke Antoni
brak
63.

58

TOP PLEASURE K SP POL 2015 Wałach gniada/179 F: LANVESTER HOL.
M: T-NORMANDIA SP
O: ANETA KALWARA
B: ANETA KALWARA
K026788 616009670054515
64.

4

WELT CONTENDOR SP POL 2010 Wałach skarogniada/168 F: Contendor
M: Wiktoria
O: Marta Lis
B: Małgorzata Morsztyn
K017454 616098200064478
65.

82

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin
M: Caserta / Cassini I
O: Mariusz Lenkiewicz
B: Maciej Bukowiec
K016746 616999570332608
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Borkowska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
2019-05-01
19
Brodziak Małgorzata
KJ Picador Dziuplina
GARTON (36)
2019-05-01
1
2019-05-03
2
2019-05-02
4
2019-05-03
COSTO (38)
2019-05-01
9
2019-05-02
4
Burnecka Ewa
KJ PICADOR
LAMIA W (35)
2019-05-01
16
2019-05-02
9
2019-05-03
7
2019-05-03
Ćwioro Anna
Klub Jeździecki Podkówka Team
2019-05-01
1
2019-05-02
2
2019-05-03
1
2019-05-03
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (65)
2019-05-01
3
2019-05-02
4
Dyko Martyna
Kj Biały Las
2019-05-01
7
Fonfara Magdalena
Atena Ostrzeszów
HANNAH (32)
2019-05-01
9
2019-05-01
4
Gajda Natalia
Karkonoski Klub Jeździecki
2019-05-01
22
2019-05-01
1
2019-05-02
1
2019-05-03
1
2019-05-03
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-05-01
2
2019-05-02
3
2019-05-03
3
2019-05-03
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2019-05-01
6
Hajdaniak Anna
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-05-03
1
Jadczak Julia
Stajnia Przybylscy Biały Las
JURTA (50)
2019-05-01
8
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-05-02
8
2019-05-03
5
Kalińska Aleksandra
Sudecki LKS Książ
PEGAZ (19)
2019-05-01
14
2019-05-02
7
2019-05-03
4
2019-05-03
Kalwara Aneta
BPK
2019-05-01
7
Konarska Krystyna
LKS Stragona Strzegom
SAMSON (43)
2019-05-01
15
2019-05-03
2
2019-05-02
8
2019-05-03
Kosiorowska Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY
TALENT (42)
2019-05-01
2
2019-05-01
11
2019-05-02
2
2019-05-03
3
2019-05-03
6
2019-05-02
3
2019-05-03
Koszewicz Zofia
KJ PICADOR
2019-05-01
7
2019-05-02
11
2019-05-03
9
2019-05-03
Kowalik Dominika
Klub Jeździecki Jaroszówka
KORAL (60)
2019-05-02
1
2019-05-02
1
Krzeminska Aleksandra
Kj Biały Las
JASYR (76)
2019-05-01
1
2019-05-02
1
2019-05-03
2
2019-05-03
Krzywda Maria
LKS Stragona
2019-05-01
23
2019-05-02
14
2019-05-03
11
2019-05-03
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (77)
2019-05-01
1
2019-05-01
8
2019-05-02
5
Kwintal Maria
Kj Biały Las
JOWITA (81)
2019-05-01
9
Lange Doreen
RV Spreeblick E. V.
FINLAY (53)
2019-05-01
8
2019-05-01
3
2019-05-02
3
2019-05-02
2
2019-05-03
3
2019-05-03
1
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-01
1
2019-05-02
2
2019-05-03
1
2019-05-03
Lenkiewicz Paulina
Biały Las
ZIDAN (82)
2019-05-01
4
2019-05-02
2
2019-05-03
7
2019-05-03
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2019-05-01
1
2019-05-02
1
2019-05-03
1
2019-05-03
Lis Marta
Olmet-OstSped
2019-05-01
5
2019-05-02
9
2019-05-03
10
2019-05-03
Maciejewska Justyna
JKS GOGOLEWO
ISOLA (66)
2019-05-01
5
2019-05-01
18
2019-05-02
13
2019-05-03
9
2019-05-03
IMBRYK (67)
2019-05-01
4
2019-05-01
16
2019-05-02
7
2019-05-03
9
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-05-01
21
2019-05-01
Marczak Nikola
LKJ LEWADA
2019-05-01
4
2019-05-02
5
2019-05-01
4
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2019-05-01
2
2019-05-02
3
CARAMBA (72)
2019-05-01
2
2019-05-01
1
2019-05-02
5
2019-05-01
1
2019-05-02
2
Mieszczak Olga
KJ Michałów
BACARDI (29)
2019-05-01
5
2019-05-02
7
2019-05-03
6
OXFORD (31)
2019-05-01
11
2019-05-02
11
2019-05-03
10
Mikiewicz Martyna
Stadnina Koni Dębno
2019-05-01
20
2019-05-01
8
2019-05-02
1
2019-05-02
1
2019-05-03
3
2019-05-03
3
2019-05-03
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (20)
2019-05-01
10
2019-05-03
2
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (64)
2019-05-02
1
2019-05-03
2
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2019-05-03
12
DORRYT (79)
2019-05-01
7
Pawłowicz Marek
KJ Podkówka Team
2019-05-01
2019-05-02
12
2019-05-03
5
2019-05-03
2019-05-03
2
2019-05-01
4
2019-05-03
4
2019-05-02
6
Pijanowska Olimpia
Stajnia Przybylscy Biały Las
DUNAJ (49)
2019-05-01
6
Praska Urszula
bpk
QUINIO (52)
2019-05-01
1
2019-05-02
3
2019-05-03
1
2019-05-03
Reszka Michalina
brak
NIGERIA (70)
2019-05-03
2
Rogoża Klaudia
LKS Stragona Strzegom
JUGA (51)
2019-05-01
5
2019-05-02
6
2019-05-03
5
2019-05-03
Salwińska Paulina
Brak
2019-05-01
6
2019-05-02
13
2019-05-03
11
2019-05-03
Ścibior Oliwia
Kj Biały Las
JEŻYK (48)
2019-05-01
4
Skowronek Nina
Kj Biały Las
TISSI (46)
2019-05-01
2
Słowikowska Malwina
KJ Picador
MARK R. (34)
2019-05-01
4
2019-05-01
6
2019-05-02
6
2019-05-02
4
2019-05-03
1
2019-05-03
4
2019-05-03
2019-05-03
Sobkiewicz Aleksandra
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2019-05-01
11
2019-05-02
14
2019-05-03
14
2019-05-03
Sorel Agata
JKS GOGOLEWO
2019-05-01
3
2019-05-01
11
2019-05-02
8
2019-05-03
7
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona w Strzegomiu
ROSVEEL (85)
2019-05-03
1
Szafir Iwona
Picador
2019-05-01
2
2019-05-02
3
Szrajnert Kamil
Kj Biały Las
JURTA (50)
2019-05-01
6
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2019-05-01
2
2019-05-02
1
2019-05-01
1
2019-05-02
2019-05-03
5
Taras Dorota
KJ Platan Wrocław
2019-05-02
12
2019-05-03
13
2019-05-01
9
2019-05-03
Walasiak Patrycja
Klub Jeździecki Michałów
JEGRA (30)
2019-05-01
2
2019-05-02
2
2019-05-03
8
Wcisło Ida
Kj Biały Las
DUNAJ (49)
2019-05-01
5
Werner Paulina
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
BAKIER (61)
2019-05-01
3
2019-05-01
2
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
2019-05-01
10
2019-05-02
10
2019-05-03
8
2019-05-03
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2019-05-01
2
2019-05-02
1
2019-05-03
1
2019-05-03
Zabagło-Pawłowicz Natalia
KJ Podkówka Team
NOMEY (17)
2019-05-02
10
2019-05-03
8
Zgraja Patrycja
Kj Biały Las
JEŻYK (48)
2019-05-01
3

Number of Riders: 59

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl