Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 20:56:04
2020-09-10 20:32:02
Sarah Ferencová COVACHO
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 19:42:39
2020-09-10 19:33:15
Monika Imreová AMIRA
  • 2x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 20:20:48
2020-09-09 20:12:32
Alexandra Pokrivčáková ACHILES-CO
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 20:20:09
2020-09-09 20:07:53
Emma Pokrivčáková JOOE
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:05:19
2020-09-09 13:33:00
Petra Duroňová HAWAII
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:38:17
2020-09-09 11:27:15
Gabriel Holova COMBO
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:38:43
2020-09-09 11:25:54
Barbora Fedorková ARCAN
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:38:46
2020-09-09 11:23:51
Barbora Fedorková DAPHNÉ
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:20:34
2020-09-09 11:19:38
Žaneta Kochaniková CHUANITA
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 9/S/Skok S Cena MERCEDES BENZ otvorená súťaž + 1. kolo MVSO seniorov
  • 1x 17//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti seniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 14/S/Skok S Cena rektorky UVLF v Košiciach - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO seniorov
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:18:43
2020-09-09 11:13:41
Žaneta Kochaniková CATTANI
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:13:57
2020-09-09 10:18:02
Michal Križovič QUIRADO
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:14:42
2020-09-09 10:08:04
Sofia Čarná CONSTANC
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 5/ZL/Skok ZL KMK pre 4-ročné kone
  • 1x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:45:57
2020-09-09 08:42:47
Katarína Sovová ROUSE
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:46:01
2020-09-09 08:33:07
Anton Zsigmondy BORIS
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:46:06
2020-09-09 08:27:43
Nora Guláčová CASIDI
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:46:14
2020-09-09 08:24:04
Alexandra Počtarjovová SHADOW
  • 2x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:46:10
2020-09-09 08:19:16
Gabriela Šamuová QUIRADO 21
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:48:52
2020-09-09 08:12:19
Nora Antalíková IBN GALAL-1
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:51:20
2020-09-09 08:05:47
Alexandra Palíková STERNDEUTER
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:14:35
2020-09-09 07:50:22
Miriam Kováčová HAIKO
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:42:44
2020-09-08 21:39:00
Harrison Paul KALASKA LB
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 7/L/Skok L KMK pre 5 ročné kone
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:25:11
2020-09-08 21:25:02
Nina Čeryová SR FOR ELEGANCE
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:20:54
2020-09-08 21:20:45
Martina Lecová ZALA-NF
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:09:37
2020-09-08 21:07:49
Samuel Paľa GOLD BAR
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:55:06
2020-09-08 21:00:50
Pavlina Kravcova ROKA
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 15//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti detí
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:54:12
2020-09-08 20:49:38
Štefan Zeman RUTH STAR
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:46:05
2020-09-08 20:45:21
Nikoleta Sperková BANAD
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:32:50
2020-09-08 20:31:58
Magdaléna Kňaziková HUNTER “S”
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:25:34
2020-09-08 20:03:45
Dominika Ščuroková CONTE "S"
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:19:17
2020-09-08 20:03:14
Magdaléna Kňaziková EPHREIM "S"
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:02:56
2020-09-08 20:02:05
Jaroslav Sibal ARCADIA "S"
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:02:49
2020-09-08 20:01:44
Jaroslav Sibal DAYMON WALK "S"
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:02:44
2020-09-08 20:00:58
Jaroslav Sibal CROWN ROYAL "S"
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:02:40
2020-09-08 20:00:35
Juraj Koprivňák MONTE LU I.
  • 1x 5/ZL/Skok ZL KMK pre 4-ročné kone
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:02:18
2020-09-08 20:00:07
Jaroslav Sibal FIREWALL "S"
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:02:11
2020-09-08 19:59:19
Jaroslav Sibal EMPRESS "S"
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 2x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:02:01
2020-09-08 19:34:13
Beáta Hroncová PRINCI PESSA
  • 2x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:01:56
2020-09-08 19:25:27
Beáta Sedláková RAINMAN
  • 2x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:58:27
2020-09-08 18:17:30
Robert Sopkovic ESTELLE
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 9/S/Skok S Cena MERCEDES BENZ otvorená súťaž + 1. kolo MVSO seniorov
  • 1x 17//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti seniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 14/S/Skok S Cena rektorky UVLF v Košiciach - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO seniorov
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:58:20
2020-09-08 18:16:39
Robert Sopkovic CONNORA
  • 1x 9/S/Skok S Cena MERCEDES BENZ otvorená súťaž + 1. kolo MVSO seniorov
  • 1x 17//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti seniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 14/S/Skok S Cena rektorky UVLF v Košiciach - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO seniorov
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:38:34
2020-09-08 15:19:17
Patricia Hagyariova CARELA
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:04:16
2020-09-08 14:42:32
Juraj Koprivňák GARRET M
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 9/S/Skok S Cena MERCEDES BENZ otvorená súťaž + 1. kolo MVSO seniorov
  • 1x 17//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti seniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 14/S/Skok S Cena rektorky UVLF v Košiciach - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO seniorov
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:04:20
2020-09-08 14:41:56
Tamara Koprivňaková ALICA
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:04:23
2020-09-08 14:41:32
Alica Tvrdá CHRISMAN
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:04:26
2020-09-08 14:40:24
Katarína Kuncová FALIENK
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 15//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti detí
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 12:34:20
2020-09-08 14:39:37
Hana Chudíková KONGO
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:04:36
2020-09-08 14:37:42
Jasmine Cehulová CINTIA
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 13:54:51
2020-09-08 12:45:11
Peter Matulník LEGIA
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:55:33
2020-09-08 11:44:46
Ján Novotný AL CAPONE
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:55:25
2020-09-08 11:22:59
Zuzana Labudová COMERO-2
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:55:21
2020-09-08 11:22:06
Lívia Šunová INIS
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:07:44
2020-09-08 10:24:56
Ján Novotný CLIPS
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:58:53
2020-09-08 09:33:37
Zdenek Kuchár NOBLEMAN
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 7/L/Skok L KMK pre 5 ročné kone
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:58:47
2020-09-08 09:29:28
Zdenek Kuchár IRINA
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 9/S/Skok S Cena MERCEDES BENZ otvorená súťaž + 1. kolo MVSO seniorov
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:58:42
2020-09-08 09:25:50
Zdenek Kuchár GRAND CHES
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 5/ZL/Skok ZL KMK pre 4-ročné kone
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:58:37
2020-09-08 09:19:04
Andrea Štefanková ZORA
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:58:15
2020-09-08 09:17:12
Miriama Mondiková CANDY T
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:58:08
2020-09-08 09:16:56
Nina Nálepková HELCHECA PAVLIN
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:57:59
2020-09-08 09:13:13
Jaroslava Pačutová CATALIN XIII-10/ŠELMA
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:57:55
2020-09-08 09:07:38
Barbora Jakubova ZORA
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:57:49
2020-09-08 09:07:25
Michaela Budajová RIMINI 3
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 15//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti detí
  • 1x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:57:43
2020-09-08 09:03:22
Vladimíra Prídavková KALUT
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:57:37
2020-09-08 08:57:21
Timea Budajová BALDI DOUBE BY
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:05:47
2020-09-08 08:10:30
Monika Zitrická HELLA DROSSANA
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 08:28:46
2020-09-08 08:09:45
Monika Zitrická QAIBERT
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:06:27
2020-09-07 23:12:21
Soňa Hovanová CANSTAKKATO
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 07:10:10
2020-09-07 22:08:19
Ema Hromjáková CLINTON LYSAK
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:08:17
2020-09-07 21:07:28
Bibiána Majherová ARGOS
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:59:42
2020-09-07 20:52:51
Dominika Töröková TRIXI
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 1x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:01:49
2020-09-07 20:46:41
Dominika Töröková LEON-G
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:55:53
2020-09-07 20:10:27
Katarína Soľanková CARTE D’OR
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:31:44
2020-09-07 16:57:39
Patrik Spišák CAROLA
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:31:37
2020-09-07 16:50:26
Deborah Semanová SHS QUIDOMAR
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:31:24
2020-09-07 14:50:44
Emma Horovská BENITO
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:31:17
2020-09-07 09:48:30
Radovana Stratilová ZARA
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:31:09
2020-09-07 08:42:12
Katarína Halušková CHISIONE / LITOŠ 1
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:31:01
2020-09-06 20:37:51
Nina Vasičkaninová CAMPILLA
  • 1x 1/70/Skok 70cm Cena CAVALOR otvorená súťaž
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:30:52
2020-09-06 16:58:50
Lenka Borovská IAN
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:30:50
2020-09-06 16:58:10
Lenka Borovská FRIEDA
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 16//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti juniorov
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:30:41
2020-09-06 15:53:36
Alexandra Petrovová SR CHARMING ELA
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 7/L/Skok L KMK pre 5 ročné kone
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:30:34
2020-09-04 20:12:29
Monika Imreová CHEER MAMBO
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 19:30:22
2020-09-04 13:40:37
Arianna Farkašová ULSAN
  • 2x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 15//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti detí
  • 2x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:47:57
2020-09-02 22:30:15
Ingrid Gáborová TEREZA
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 1x 4/ZL/Skok ZL - otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
  • 1x 12/ZL/Skok ZL Cena BARTRANZ AGRO - otvorená súťaž
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:33:31
2020-08-31 15:45:01
Jakub Kriššák AKALI
  • 1x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:34:05
2020-08-31 15:39:44
Viktória Baranová JOEY
  • 2x 2/ZM/Skok 80cm Cena EQUIPPED otvorená súťaž
  • 1x 3/Z/Cena otvorená súťaž + 1. kolo MVSO detí
  • 2x 10/ZM/Skok 80cm Cena VETIS otvorená súťaž
  • 1x 11/Z/Skok Z Cena Poisteniekoní.sk - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO detí
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:25:59
2020-08-26 10:44:21
Lýdia Petruňáková CASPAR G
  • 1x 9/S/Skok S Cena MERCEDES BENZ otvorená súťaž + 1. kolo MVSO seniorov
  • 1x 17//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti seniorov
  • 1x 14/S/Skok S Cena rektorky UVLF v Košiciach - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO seniorov
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:27:08
2020-08-22 01:10:09
Viktória Anna Mecková CORA-NF
  • 1x 6/L/Skok L Cena HOTEL ROCA otvorená súťaž + 1. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 9/S/Skok S Cena MERCEDES BENZ otvorená súťaž + 1. kolo MVSO seniorov
  • 1x 17//Majstrovstvá Východoslovenskej oblasti seniorov
  • 1x 13/L/Skok L - Pohár primátora mesta Košice otvorená súťaž + 2. kolo MVSO Juniorov
  • 1x 14/S/Skok S Cena rektorky UVLF v Košiciach - otvorená súťaž + 2. kolo MVSO seniorov
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antalíková Nora Jazdecká škola Kráľovce
2003 (J.)
08579
2. Babičová Sofia J.O. MŠK Čajka Kežmarok
2007 (JM.)
8464
3. Baranová Viktória JKK Kriššak - PDP Kežmarok
2005 (JM.)
8228
4. Borovská Lenka JK PEGAS CASSOVIA
2002 (J.)
8158
5. Budajová Michaela JK Slávia Spišská Nová Ves
2006 (JM.)
7724
6. Budajová Timea JK Slávia Spišská Nová Ves
2003 (J.)
7235
7. Čarná Sofia VMV Košice
2000 (MJ.)
6177
8. Cehulová Jasmine JK Koprivňak Rafajovce
2004 (J.)
08450
9. Čeryová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2001 (MJ.)
06966
10. Chudíková Hana JK Koprivňak Rafajovce
2005 (JM.)
05155
11. Cigan Martin JS Bechera Stropkov
S
3426
12. Demeterová Veronika Žrebčínec Veľký Šariš, s.r.o.
2004 (J.)
6734
13. Dravecká Sára J.O. MŠK Čajka Kežmarok
2007 (JM.)
8463
14. Duroňová Petra JK Slávia Spišská Nová Ves
7263
15. Farkašová Arianna JK Gemgal Rožňava
2006 (JM.)
07420
16. Fedorková Barbora JK JMC Lužany pri Topli
1999 (MJ.)
08150
17. Ferencová Sarah Parkur Team Slavoj Prešov
2002 (J.)
07944
18. Gáborová Ingrid TJ Slávia UVLF Košice
2001 (MJ.)
7972
19. Guláčová Nora Jazdecká škola Kráľovce
2002 (J.)
08026
20. Hagyariova Patricia Parkur Team Slavoj Presov
2001 (MJ.)
6586
21. Halušková Katarína TJ Slávia UVLF Košice
1999 (MJ.)
07954
22. Hamlíková Viktória JK Millénium Trnava pri Laborci
2006 (JM.)
8329
23. Hatoková Michaela Slovak Jumping academy Prešov
2008 (JM.)
8586
24. Holova Gabriel JK HOLOVA Koprivnica
S
03992
25. Horovská Emma JK Equipolis Sokoľ
2003 (J.)
08552
26. Hovanová Soňa JK Slávia Spišská Nová Ves
2002 (J.)
025222/8152
27. Hromjáková Ema Parkúr Team Slavoj Prešov
2004 (J.)
7389
10189855
28. Hroncová Beáta JK Slávia Spišská Nová Ves
1999 (MJ.)
08530
29. Imreová Monika Parkur Team slavoj presov
S
07946
30. Jakubova Barbora Jk Larisa Trebišov
2000 (MJ.)
06881
31. Kavčák Kamil JMC Lužany
S
2659
32. Kavčák Kamil JMC Lužany
S
2659
33. Kavčáková Tereza JMC Lužany
2004 (J.)
8822
34. Kňaziková Magdaléna Slovak Jumping Academy Presov
S
01759
35. Kochaniková Žaneta PARKUR TEAM SLAVOJ Prešov
S
04841
36. Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
S
03142
37. Koprivňaková Tamara Koprivňák Rafajovce
S
5465
38. Košecká Katarína JK EPONA Mútnik Liptovský Mikuláš
S
3942
39. Kováčová Miriam JK Poprad Švábovce
2002 (J.)
7543
40. Kravcova Pavlina JMC Lužany pri Topli
2009 (Mł.)
8162
41. Kriššák Jakub JKK Kriššak - PDP Kežmarok
2000 (MJ.)
5663
42. Križovič Michal VMV Košice
S
2508
43. Kuchár Zdenek JK Slávia Spišská Nová Ves
S
379
44. Kuncová Katarína Jk Koprivňak Rafajovce
2006 (JM.)
8138
45. Labudová Zuzana JK KOPRIVŇÁK RAFAJOVCE
S
2216
46. Lecová Martina JK Pegas Cassovia Košická Polianka
S
4739
47. Lovasová Kristína JK Millenium Trnava pri Laborci
7658
48. Majherová Bibiána JK Koprivňak Rafajovce
2002 (J.)
7052
49. Matulník Peter Hipoclub Bratislava
S
04095
50. Mecková Viktória Anna TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
S
5075
51. Mondiková Miriama Jk Larisa Trebišov
S
04376
52. Nálepková Nina TJ Slávia UVLF Košice
2003 (J.)
7200
53. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
54. Pačutová Jaroslava Jk Larisa Trebišov
2000 (MJ.)
08065
55. Paľa Samuel TJ SLÁVIA UVLF Košice
2001 (MJ.)
06954
56. Palíková Alexandra Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
08757
57. Paul Harrison JK Pegas Cassovia Košická Polianka
S
Z0079
58. Petrovová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
59. Petruňáková Lýdia TJ Slávia UVLF Košice
S
00913
60. Počtarjovová Alexandra Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
08027
61. Pokrivčáková Alexandra Horse Area Vysoké Tatry
2006 (JM.)
08239
62. Pokrivčáková Emma Horse Area Vysoké Tatry
2009 (Mł.)
08460
63. Prídavková Vladimíra JK Slávia Spišská Nová Ves
2004 (J.)
7604
64. Šamuová Gabriela Jazdecká škola Kráľovce
2005 (JM.)
08580
65. Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
66. Sedláková Beáta JK SLÁVIA Spišská Nová Ves
2005 (JM.)
08635
67. Semanová Deborah Klub Mada Bulík Michalovce
2005 (JM.)
08324
68. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
69. Soľanková Katarína TJ SLÁVIA UVLF Košice
S
05074
70. Sopkovic Robert JK Slavia Spisska Nova Ves
S
850
71. Sovová Katarína Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
07526
72. Sperková Nikoleta Cold Lake Horses Huncovce
S
5137
73. Spišák Patrik JK JR o.z.
1999 (MJ.)
07688
74. Štefanková Andrea Jk Larisa Trebišov
S
08063
75. Stratilová Radovana JK Slávia Spišská Nová Ves
S
none
76. Šunová Lívia JK KOPRIVŇÁK RAFAJOVCE
2002 (J.)
8037
77. Töröková Dominika JK Reitgroup Pribula Prešov
1999 (MJ.)
07252
78. Tvrdá Alica JK Koprivňak Rafajovce
S
10231
79. Vancova Alexandra Žrebčínec Veľký Šariš, s.r.o.
2001 (MJ.)
6709
80. Zeman Štefan JK Slávia spišská nová ves
S
2271
81. Zitrická Monika STP Michalovce
S
08333
82. Zsigmondy Anton Jazdecká škola Kráľovce
S
08025
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

88

ACHILES-CO Slovenský Teplokrvnik SVK 2010 gelding dark bay/173 F: Neznámy
M: Sina Samantha
9315 703 002 00 61 470 10
2.

94

Afra 2014 F:
M:
11208
3.

3

AKALI Slovenský Teplokrvník SVK 2015 mare other/170 F: Letkis
M: Hera
11031 15966
4.

26

AL CAPONE Slovak Warmblood SVK 2014 Gleiding bay/183 F: Chazar
M: Equus Alouette
9884
5.

46

ALICA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 mare grey/163 F: Alias
M: Caira
9084
6.

97

AMIRA Slovenský Teplokrvnik SVK 2012 mare dark chestnut/mk:150 F: 3555 Rektor s.v.
M: 4173 Casandra
10880 703 002 50 21 213 12
7.

58

ARCADIA S Slovenský Teplokrvník SVK 2006 mare bay F: Marco Pollo
M: Kremona
7645
8.

84

ARCAN Slovak Warmblood SVK 2008 gelding dark bay/173 F: Coldrex 4577
M: Alexandra 319907898
08059 0000
9.

5

ARGOS CZECH WARMBLOOD SVK 2003 gelding bay/175cm F: Aktív
M: Sarga
07668 07668
10.

29

BALDI DOUBE BY HALFBRED SVK 2011 gelding red dun/161 F: Baldini 4556
M: Alexandra 6762
9522 0
11.

62

BANAD ST SVK 2006 gelding white/160 F: Baron
M: Rapsodia
7016 703001662129206
12.

16

BENITO ST SVK 2009 gelding bay/161cm F: Baldini
M: Glazura
10225 9109
13.

74

BORIS WARMBLOOD SVK 2010 gelding dark chestnut/175 F: unknown
M: Rebeka
9754 703002762940610
14.

13

CAMPILLA Slovenský Teplokrvník (Cs) SVK 2009 mare bay/167 F: Palisco
M: Carramba
10713 203010237917209
15.

34

CANDY T Slovenský Teplokrvník SVK 2013 mare dark chestnut/173 F: Lady lover s junior
M: Camelia
10139 6114
16.

23

CANSTAKKATO HANNOVERANER GER 2012 gelding bay/164 F: Canstakko
M: Celia
09816 09816
17.

48

CARELA Slovensky Teplokrvnik SVK 2012 mare chestnut/160 F: Consulent Z
M: Pandora
10034 703002612125112
18.

18

CAROLA Český Teplokrvník SVK 2002 mare light bay/175cm F: Carol
M: Bosna
09865 000010446
19.

19

CARTE D’OR WARMBLOOD SVK 2015 Mare bay/170 F: Clayton NF
M: Baccara
10567 12345678910
20.

96

Casco 2016 F:
M:
10564
21.

75

CASIDI ST SVK 2010 mare chestnut/165 F: Cashman Can
M: Robina
10228 703001752124310
22.

89

Casio 3 2005 F:
M:
7923
23.

2

CASPAR G Holsteiner Warmblut SVK 09.0 gelding bay/182 F: CON AIR
M: TINA XI
08549 08549
24.

33

CATALIN XIII-10/ŠELMA FURIOSO SVK 2013 mare dark chestnut/170 F: Catalin XIII
M: Gidran impala
09791 380
25.

81

CATTANI Slovak Warmblood SVK 2015 gelding bay/170 F: Color of Love 1003
M: Rosadea Magic 4951
10603 16405
26.

8

CHEER MAMBO Anglický Plnokrvnik SVK 2014 gelding dark chestnut/170 F: Shaafi
M: Cherry nor
11093 703SVK000132014
27.

14

CHISIONE / LITOŠ 1 Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Gleiding bay/173 F: Litoš
M: Chavtajm-13
6867
28.

44

CHRISMAN Slovenský Teplokrvník SVK 2010 gelding bay/167 F: Christen
M: Maryška K
70300168214810 10231
29.

82

CHUANITA Slovak Warmblood SVK 2012 mare dark bay/173 F: Westton Coldrex 4577
M: 4716 Andorra 93
10311 13302
30.

42

CINTIA Slovenský Teplokrvník SVK 2013 mare white/178 F: Grandcelano M
M: Chelan
10852 xx
31.

12

CLINTENDER HOLSTEINER SVK 2009 gelding bay/174 F: Clintord I
M: Nina VII
DE421000137709 DE421000137709
32.

22

CLINTON LYSAK Český Teplokrvník SVK 30.4 gelding other/190 cm F: Clinton 1
M: Balance-L
9153 106JZ34
33.

38

CLIPS HANNOVER SVK 2013 mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
34.

83

COMBO Slovak Warmblood SVK 2014 gelding dark bay/167 F: Westton Coldrex 4577
M: Candila D 4641
10230 0000
35.

40

COMERO-2 ST SVK 2011 mare chestnut/170 F: Comero
M: Camélia/Boris du Melnire
9539 15252
36.

50

CONNORA HOL GER 2012 mare bay F: Connor /
M: Z-Helena /
09987
37.

66

CONSTANC Slovenský Teplokrvník SVK 2016 mare dark chestnut/170 F: Neuvedený
M: Neuvedená
10943 0000000
38.

60

CONTE S Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Mare white F: Marco Pollo
M: Kremona
6665
39.

1

CORA-NF Slovak Warmblood SVK 2009 mare bay/176 F: Consulent Z
M: Berala
8799 -
40.

98

COVACHO Schweizer Warmblut SVK 2008 gelding dark bay/165 F: Conteur
M: Etoile
10280 756018001054953
41.

79

CRISTALL ST SVK 2007 mare dark chestnut/172 F: Cannavaro
M: Gina Ginata S
9668 703001702135407
42.

56

CROWN ROYAL S Slovenský Teplokrvník SVK 2008 gelding bay F: Marco Pollo
M: Kremona
9261
43.

85

DAPHNÉ OLDENBURGER SVK 2014 mare bay/167 F: Don Diarado
M: Casperina Z
10646 0000
44.

57

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 mare grey F: Marco Pollo
M: Constance
9609
45.

54

EMPRESS S Slovenský Teplokrvník SVK 02.06 2010 gelding white/161 F: Marco Pollo
M: Conte S
10629
46.

59

EPHREIM S Slovenský Teplokrvník SVK 2.3.2010 gelding bay/161 F: Marco Pollo
M: Monika
10963 14805
47.

51

ESTELLE HOLSTEINER DEU 2012 mare dark bay F: Diarado
M: Arnica
9986
48.

47

FALIENK KWPN SVK 2010 gelding bay/173 F: Opan
M: Nalienke
9766 000000
49.

55

FIREWALL S Slovenský Teplokrvník SVK 24.5.2011 gelding grey/160 F: Marshal S
M: Changa
10958 12650
50.

10

FRIEDA KWPN SVK 2010 mare chestnut/168 F: Warrant
M: Anka
9317 528003201004151
51.

45

GARRET M Slovak Warmblood SVK 2013 gelding grey/172 F: Grandcelano M
M: Florida
14202 14202
52.

69

GOLD BAR - SVK 2005 gelding dark bay/- F: -
M: -
9115 -
53.

35

GRAND CHES SVK TK SVK 2016 gelding red dun/180 F: Zordon
M: Wavo Chesi
10907 0
54.

80

HAIKO KWPN SVK 2012 gelding red dun/178 F: Canabis Z
M: Izmira-Bella
9715 0
55.

86

HAWAII SVK TK SVK 2013 mare chestnut/170 F: For Fair
M: Haiti II
10700 0
56.

28

HELCHECA PAVLIN KWPN SVK 2012 mare white/178 F: Elvis Ter Putte
M: Concinnity
10310 0
57.

25

HELLA DROSSANA Slovakian Warmblood SVK 2012 mare chestnut/162 F: Drosselklang II
M: Huberta
703002752114412 10065,
58.

61

HUNTER “S” Slovenský Teplokrvnik SVK 2013 gelding grey/162 F: H
M: DÁME de Pique.”S”
10962 703002622908413
59.

11

IAN KWPN SVK 2013 gelding bay/168 F: Sheraton
M: Burgraaf
10454 528003201303416
60.

78

IBN GALAL-1 SHAGYA-ARAB SVK 2013 gelding chestnut/160 F: Ibn Galal
M: Shagya XXIV-9
10946 703001312434913
61.

39

INIS ST SVK 2006 mare dark bay/175 F: Caledo
M: Iris
07542 none
62.

36

IRINA ANGLO EUROPEAN SVK 2013 mare chestnut/178 F: Bacardi 2
M: Rina L
10325 0
63.

90

Izabela 2012 F:
M:
9727
64.

91

Jiskra 2011 F:
M:
11041
65.

4

JOEY Slovenský Teplokrvník SVK 2012 gelding other/170 F: Letkis
M: Hera
9412 13683
66.

87

JOOE Slovenský Teplokrvnik SVK 2014 gelding bay/180 F: Pompey
M: Jolly Face
10149 703 002 37 21 127 14
67.

72

KALASKA LB Deutsches Sportpferd SVK 2015 mare bay/185 F: Kalaska de Semilly
M: B-Colette
10874 DE455879997115
68.

30

KALUT SVK TK SVK 2007 gelding black/173 F: Rosenthal
M: Kassandra
07472 0
69.

43

KONGO Slovenský Teplokrvník SVK 2004 gelding bay/178 F: Champion CH39
M: koh-i-nor 60
6156 xx
70.

41

LEGIA ST SVK 2009 mare dark bay/170 F: Levinsky
M: Galia
08936 9833
71.

21

LEON-G OLDENBURG SVK 2008 gelding chestnut/170 F: Leonce
M: Hegy-Kő
10479 DE418181817708
72.

101

Milet 2001 F:
M:
7287
73.

27

MONTE LU I. Slovenský Teplokrvník SVK 2010 mare chestnut/165 F: Christen
M: Montana
10371
74.

37

NOBLEMAN SVK TK SVK 2015 gelding chestnut/165 F: Color of Love
M: Natkane de Bonneville
11219 O
75.

53

PRINCI PESSA Anglický Plnokrvník SVK 14.03.2005 mare seal brown/165 F: Dark Marble
M: Princess Patsy
2020/06659 703SLO730002005
76.

24

QAIBERT Slovakian Warmblood SVK 2016 gelding bay/165 F: Quaid
M: Huberta
11092 703002000510
77.

93

Queilano 2013 F:
M:
10190
78.

95

Queilano 2013 F:
M:
10190
79.

67

QUIRADO Slovenský Teplokrvník SVK 2014 gelding chestnut/170 F: Neuvedený
M: NEXIA
10944 0000000
80.

76

QUIRADO 21 ST SVK 2014 mare chestnut/160 F: Quirado
M: Casanova 9/ Fiorentína
10945 703002312153514
81.

52

RAINMAN Slovenský Teplokrvník SVK 19.05.2005 gelding seal brown/180 F: Corrado II
M: Jasmína 3435
2020/06878 703001702129905
82.

99

RIA 2012 F:
M:
10318
83.

31

RIMINI 3 SVK TK SVK 2010 mare white/175 F: Weston Coldrex
M: Romy
8924 0
84.

64

ROKA ST SVK 2009 mare bay/169 F: Casmann Can
M: Roberta
8923 1234
85.

73

ROUSE ST SVK 2014 mare chestnut/165 F: Baldini
M: Rosadea Magic
10830 703002672110414
86.

63

RUTH STAR ST SVK 2007 gelding white/182 F: Quality Star
M: Rutina KK
7663 703002782116007
87.

77

SHADOW WARMBLOOD SVK 2008 mare grey/155 F: unknown
M: unknown
9691 703002002978808
88.

102

Shery 2007 F:
M:
9262
89.

17

SHS QUIDOMAR Rakúsky Teplokrvník SVK 2002 gelding light bay/1.70 F: Quidam de Revel
M: Neznáma
07809 040032000232202
90.

9

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
91.

71

SR FOR ELEGANCE ST SVK 2013 Gleiding darkbay/mk:165 F: For Fair G
M: Electra
9988 703002782124613
92.

65

STERNDEUTER A1/1 SVK 2011 gelding light chestnut/170 F: Literato
M: Sternstunde
11142 246GER000307440
93.

92

Sunlight 2008 F:
M:
10695
94.

6

TEREZA Slovakian Warmblood SVK 2014 mare dark bay/170 F: Westton Coldrex
M: Tingria
11043 15240
95.

100

Tobias 2010 F:
M:
8758
96.

20

TRIXI Slovenský Teplokrvník SVK 2014 mare dark bay/165 F: Čeklis
M: Akácia
10638 703002502114514
97.

7

ULSAN POĽSKÝ KÔŇ SVK 2005 gelding dark bay/165 F: Special Power
M: Unlimited
10364 968000010001390
98.

70

ZALA-NF ST SVK 2010 mare bay/175 F: Leandro-NF
M: Zora 40
9220 703002000690
99.

15

ZARA Slovenský Teplokrvník SVK 2010 mare bay/175 F: Cry For Me
M: Palestra
none 10224
100.

32

ZORA Slovenský Teplokrvník SVK 2006 mare red dun/165 F: Duellano
M: Cassanova
10935 4507
Rider Club
Competition
Prize
Babičová Sofia J.O. MŠK Čajka Kežmarok
30
50
SUM:
80.00
Borovská Lenka JK PEGAS CASSOVIA
100
30
SUM:
130.00
Budajová Michaela JK Slávia Spišská Nová Ves
80
SUM:
80.00
Dravecká Sára J.O. MŠK Čajka Kežmarok
40
SUM:
40.00
Duroňová Petra JK Slávia Spišská Nová Ves
75
SUM:
75.00
Farkašová Arianna JK Gemgal Rožňava
40
SUM:
40.00
Fedorková Barbora JK JMC Lužany pri Topli
40
SUM:
40.00
Ferencová Sarah Parkur Team Slavoj Prešov
50
SUM:
50.00
Holova Gabriel JK HOLOVA Koprivnica
30
SUM:
30.00
Kavčák Kamil JMC Lužany
60
SUM:
60.00
Kochaniková Žaneta PARKUR TEAM SLAVOJ Prešov
60
80+50
60
100
SUM:
220.00
Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
60
30
100+60
60+40
500
SUM:
590.00
Koprivňaková Tamara Koprivňák Rafajovce
20
SUM:
20.00
Košecká Katarína JK EPONA Mútnik Liptovský Mikuláš
20
40
20
SUM:
80.00
Kravcova Pavlina JMC Lužany pri Topli
30
60
60
SUM:
150.00
Kuncová Katarína Jk Koprivňak Rafajovce
40
20
70
SUM:
130.00
Labudová Zuzana JK KOPRIVŇÁK RAFAJOVCE
50
SUM:
50.00
Lovasová Kristína JK Millenium Trnava pri Laborci
50
SUM:
50.00
Majherová Bibiána JK Koprivňak Rafajovce
50
SUM:
50.00
Mecková Viktória Anna TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
400
50
60+40
100+60
SUM:
450.00
Mondiková Miriama Jk Larisa Trebišov
30
SUM:
30.00
Nálepková Nina TJ Slávia UVLF Košice
125
SUM:
125.00
Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
20
SUM:
20.00
Paul Harrison JK Pegas Cassovia Košická Polianka
300
SUM:
300.00
Petruňáková Lýdia TJ Slávia UVLF Košice
300
50+30
40+20
SUM:
300.00
Prídavková Vladimíra JK Slávia Spišská Nová Ves
50
SUM:
50.00
Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
60
SUM:
60.00
Sopkovic Robert JK Slavia Spisska Nova Ves
50
50+30
40
+20
80+50
200
SUM:
310.00
Sperková Nikoleta Cold Lake Horses Huncovce
20
SUM:
20.00
Stratilová Radovana JK Slávia Spišská Nová Ves
40
SUM:
40.00
Töröková Dominika JK Reitgroup Pribula Prešov
40
SUM:
40.00
Vancova Alexandra Žrebčínec Veľký Šariš, s.r.o.
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antalíková Nora
Jazdecká škola Kráľovce
2020-09-12
1
2020-09-12
26
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Babičová Sofia
J.O. MŠK Čajka Kežmarok
Casio 3 (89)
2020-09-12
20
2020-09-12
4
30
2020-09-13
19
2020-09-13
4
50
Baranová Viktória
JKK Kriššak - PDP Kežmarok
JOEY (4)
2020-09-12
19
2020-09-12
26
2020-09-12
1
Borovská Lenka
JK PEGAS CASSOVIA
FRIEDA (10)
2020-09-12
8
2020-09-12
11
2020-09-13
2
100
2020-09-13
2020-09-13
4
30
IAN (11)
2020-09-12
24
2020-09-12
9
2020-09-13
8
2020-09-13
9
2020-09-13
19
Budajová Michaela
JK Slávia Spišská Nová Ves
2020-09-12
15
2020-09-12
8
2020-09-13
2020-09-13
9
2020-09-13
1
80
Budajová Timea
JK Slávia Spišská Nová Ves
2020-09-12
1
2020-09-12
31
2020-09-13
16
2020-09-13
16
Čarná Sofia
VMV Košice
2020-09-12
1
2020-09-13
6
2020-09-13
24
Cehulová Jasmine
JK Koprivňak Rafajovce
CINTIA (42)
2020-09-12
9
2020-09-12
22
Čeryová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
2020-09-12
32
2020-09-12
18
Chudíková Hana
JK Koprivňak Rafajovce
KONGO (43)
2020-09-12
1
2020-09-12
13
2020-09-13
9
2020-09-13
23
Cigan Martin
JS Bechera Stropkov
Casco (96)
2020-09-12
17
2020-09-12
2
Demeterová Veronika
Žrebčínec Veľký Šariš, s.r.o.
2020-09-12
1
2020-09-12
2020-09-13
Dravecká Sára
J.O. MŠK Čajka Kežmarok
Izabela (90)
2020-09-12
16
2020-09-12
6
2020-09-13
21
2020-09-13
5
40
Duroňová Petra
JK Slávia Spišská Nová Ves
IRINA (36)
2020-09-12
14
2020-09-12
14
2020-09-13
8
2020-09-13
3
75
Farkašová Arianna
JK Gemgal Rožňava
ULSAN (7)
2020-09-12
27
2020-09-12
18
2020-09-13
6
2020-09-13
3
40
Fedorková Barbora
JK JMC Lužany pri Topli
ARCAN (84)
2020-09-13
11
2020-09-13
3
40
DAPHNÉ (85)
2020-09-12
2020-09-13
13
2020-09-13
22
Ferencová Sarah
Parkur Team Slavoj Prešov
COVACHO (98)
2020-09-12
10
2020-09-12
2020-09-13
18
2020-09-13
2
50
2020-09-12
7
Gáborová Ingrid
TJ Slávia UVLF Košice
TEREZA (6)
2020-09-12
14
2020-09-12
21
2020-09-13
11
2020-09-13
17
Guláčová Nora
Jazdecká škola Kráľovce
CASIDI (75)
2020-09-12
25
2020-09-12
1
2020-09-12
2020-09-13
14
2020-09-13
4
2020-09-13
25
Hagyariova Patricia
Parkur Team Slavoj Presov
CARELA (48)
2020-09-12
9
Halušková Katarína
TJ Slávia UVLF Košice
2020-09-13
15
2020-09-13
15
Hamlíková Viktória
JK Millénium Trnava pri Laborci
Milet (101)
2020-09-12
1
2020-09-12
1
Hatoková Michaela
Slovak Jumping academy Prešov
Shery (102)
2020-09-12
1
2020-09-12
1
Holova Gabriel
JK HOLOVA Koprivnica
COMBO (83)
2020-09-12
7
2020-09-12
15
2020-09-13
4
30
2020-09-13
16
Horovská Emma
JK Equipolis Sokoľ
BENITO (16)
2020-09-12
2020-09-12
Hovanová Soňa
JK Slávia Spišská Nová Ves
2020-09-12
12
2020-09-13
15
2020-09-13
7
Hromjáková Ema
Parkúr Team Slavoj Prešov
2020-09-12
12
2020-09-12
25
2020-09-13
2020-09-13
Hroncová Beáta
JK Slávia Spišská Nová Ves
2020-09-12
11
2020-09-12
8
2020-09-12
15
Imreová Monika
Parkur Team slavoj presov
2020-09-12
1
2020-09-12
19
AMIRA (97)
2020-09-12
12
2020-09-12
8
Jakubova Barbora
Jk Larisa Trebišov
ZORA (32)
2020-09-12
8
Kavčák Kamil
JMC Lužany
2020-09-12
8
2020-09-13
Kavčák Kamil
JMC Lužany
Afra (94)
2020-09-12
1
2020-09-12
1
60
2020-09-13
2020-09-13
Kavčáková Tereza
JMC Lužany
2020-09-12
1
2020-09-13
Kňaziková Magdaléna
Slovak Jumping Academy Presov
2020-09-12
19
2020-09-12
2020-09-12
30
2020-09-12
29
Kochaniková Žaneta
PARKUR TEAM SLAVOJ Prešov
CATTANI (81)
2020-09-12
26
2020-09-12
20
2020-09-12
1
60
2020-09-12
2
80+50
2020-09-13
1
60
2020-09-13
7
2020-09-13
5
100
Koprivňák Juraj
JK Koprivňák Rafajovce
2020-09-12
18
2020-09-12
1
60
2020-09-12
4
30
2020-09-12
1
100+60
2020-09-13
3
60+40
2020-09-13
1
500
Koprivňaková Tamara
Koprivňák Rafajovce
ALICA (46)
2020-09-12
5
20
2020-09-12
Košecká Katarína
JK EPONA Mútnik Liptovský Mikuláš
RIA (99)
2020-09-12
5
20
2020-09-12
5
40
2020-09-13
5
20
2020-09-13
6
Kováčová Miriam
JK Poprad Švábovce
HAIKO (80)
2020-09-12
19
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
Kravcova Pavlina
JMC Lužany pri Topli
ROKA (64)
2020-09-12
11
2020-09-12
4
30
2020-09-13
14
2020-09-13
1
60
2020-09-13
3
60
Kriššák Jakub
JKK Kriššak - PDP Kežmarok
AKALI (3)
2020-09-12
15
Križovič Michal
VMV Košice
2020-09-12
1
QUIRADO (67)
2020-09-12
15
2020-09-12
28
2020-09-13
6
2020-09-13
29
Kuchár Zdenek
JK Slávia Spišská Nová Ves
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-12
Kuncová Katarína
Jk Koprivňak Rafajovce
FALIENK (47)
2020-09-12
3
40
2020-09-12
15
2020-09-13
5
20
2020-09-13
2
70
Labudová Zuzana
JK KOPRIVŇÁK RAFAJOVCE
2020-09-13
2
50
2020-09-13
19
Lecová Martina
JK Pegas Cassovia Košická Polianka
ZALA-NF (70)
2020-09-12
10
2020-09-12
8
2020-09-13
9
2020-09-13
Lovasová Kristína
JK Millenium Trnava pri Laborci
Tobias (100)
2020-09-12
2
50
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
2020-09-13
Majherová Bibiána
JK Koprivňak Rafajovce
ARGOS (5)
2020-09-12
12
2020-09-12
17
2020-09-13
4
50
2020-09-13
6
Matulník Peter
Hipoclub Bratislava
LEGIA (41)
2020-09-12
18
2020-09-13
21
Mecková Viktória Anna
TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
2020-09-13
2
400
2020-09-12
2
50
2020-09-12
3
60+40
2020-09-13
13
2020-09-13
1
100+60
Mondiková Miriama
Jk Larisa Trebišov
CANDY T (34)
2020-09-13
4
30
2020-09-13
16
Nálepková Nina
TJ Slávia UVLF Košice
2020-09-12
13
2020-09-12
13
2020-09-13
10
2020-09-13
1
125
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2020-09-12
16
2020-09-12
10
2020-09-13
14
CLIPS (38)
2020-09-12
5
20
2020-09-12
6
2020-09-13
12
Pačutová Jaroslava
Jk Larisa Trebišov
2020-09-13
7
2020-09-13
20
Paľa Samuel
TJ SLÁVIA UVLF Košice
2020-09-12
17
2020-09-12
7
2020-09-13
7
2020-09-13
18
Palíková Alexandra
Jazdecká škola Kráľovce
2020-09-12
14
2020-09-12
19
2020-09-12
26
2020-09-13
12
2020-09-13
6
Paul Harrison
JK Pegas Cassovia Košická Polianka
2020-09-12
25
2020-09-12
1
300
2020-09-13
27
2020-09-13
20
Petrovová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
2020-09-12
Petruňáková Lýdia
TJ Slávia UVLF Košice
2020-09-13
3
300
2020-09-12
4
50+30
2020-09-13
5
40+20
Počtarjovová Alexandra
Jazdecká škola Kráľovce
SHADOW (77)
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
Pokrivčáková Alexandra
Horse Area Vysoké Tatry
2020-09-13
8
2020-09-13
14
Pokrivčáková Emma
Horse Area Vysoké Tatry
JOOE (87)
2020-09-13
15
2020-09-13
11
Prídavková Vladimíra
JK Slávia Spišská Nová Ves
KALUT (30)
2020-09-12
16
2020-09-13
7
2020-09-13
5
50
HAWAII (86)
2020-09-12
26
2020-09-12
19
2020-09-13
Šamuová Gabriela
Jazdecká škola Kráľovce
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
Ščuroková Dominika
Slovak Jumping Academy Presov
2020-09-13
1
60
2020-09-13
10
Sedláková Beáta
JK SLÁVIA Spišská Nová Ves
RAINMAN (52)
2020-09-12
1
2020-09-12
1
2020-09-12
1
Semanová Deborah
Klub Mada Bulík Michalovce
2020-09-12
13
2020-09-12
1
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Prešov
2020-09-12
19
2020-09-12
2020-09-12
21
2020-09-12
24
2020-09-13
12
2020-09-13
11
2020-09-13
18
2020-09-13
10
Soľanková Katarína
TJ SLÁVIA UVLF Košice
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
Sopkovic Robert
JK Slavia Spisska Nova Ves
CONNORA (50)
2020-09-12
7
2020-09-13
2
50
2020-09-13
4
50+30
2020-09-13
6
ESTELLE (51)
2020-09-12
3
40
2020-09-12
6
+20
2020-09-13
2020-09-13
2
80+50
2020-09-13
4
200
Sovová Katarína
Jazdecká škola Kráľovce
ROUSE (73)
2020-09-12
11
2020-09-12
6
2020-09-13
6
2020-09-13
17
2020-09-13
6
Sperková Nikoleta
Cold Lake Horses Huncovce
BANAD (62)
2020-09-13
13
2020-09-13
5
20
Spišák Patrik
JK JR o.z.
CAROLA (18)
2020-09-12
1
2020-09-12
23
2020-09-13
2020-09-13
17
Štefanková Andrea
Jk Larisa Trebišov
ZORA (32)
2020-09-12
24
2020-09-12
26
Stratilová Radovana
JK Slávia Spišská Nová Ves
ZARA (15)
2020-09-13
12
2020-09-13
3
40
Šunová Lívia
JK KOPRIVŇÁK RAFAJOVCE
INIS (39)
2020-09-13
28
2020-09-13
22
Töröková Dominika
JK Reitgroup Pribula Prešov
TRIXI (20)
2020-09-12
7
2020-09-13
4
LEON-G (21)
2020-09-12
3
40
2020-09-13
8
Tvrdá Alica
JK Koprivňak Rafajovce
2020-09-13
20
2020-09-13
21
Vancova Alexandra
Žrebčínec Veľký Šariš, s.r.o.
Jiskra (91)
2020-09-12
2
50