Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ališauskaitė Liepa Rusnės žirgai
2008 (JM.)
60806292858
2. Ambrazevičiūtė Gintarė Smalininkų žirgai
2004 (J.)
None
3. Baniulytė Akvilė Šiūparių žirgai
S
13863785
4. Bataitis Aivaras Tautinių žirgai
S
Ne
5. Baužaitė Augustė Mikadoras
2008 (JM.)
None
6. Baužaitė Gabrielė Mikadoras
2001 (MJ.)
None
7. Bendoriūtė Skaistė Juknaičių Žirgai
2004 (J.)
None
8. Beržonskytė Kamilė PVhorses
S
ne
9. Bilinskyte Arminta Zigmo Zirgai
2006 (JM.)
None
10. Blažytė Ugnė Zigmo žirgai
S
none
11. Brazdeikytė Evelina Rusnės žirgai
2005 (JM.)
60505253454
12. Bružaitė Goda Telšių jojimo klubas
S
None
13. Bumblauskaitė Austėja Rusnės žirgai
2004 (J.)
60405090966
14. Burškytė Gabija Rusnės žirgai
2002 (J.)
60209233070
15. Endzinaite Beatrice Zigmo žirgai
2005 (JM.)
none
16. Gabalis Justas V. Urbono žirgai
S
none
17. Garbenis Žydrūnas Žora horses
2015 (Mł.)
n
18. Garbenis Žydrūnas VšĮ Jojimo mokykla ,,Lyderis”
S
none
19. Grikšaitė Gabija Telšių jojimo klubas
2000 (MJ.)
None
20. Gutkauskiene Laima D.G. Horses
S
///
21. Janavičius Ovidijus Smalininkų žirgai
S
none
22. Janavičiūtė Gaudenė Smalininkų žirgai
2002 (J.)
none
23. Janavičiūtė Iveta Smalininkų žirgai
2000 (MJ.)
none
24. Jankauskas Tadas TRJSporthorses
S
none
25. Jaudženytė Saulė Telšių jojimo klubas
2007 (JM.)
14848742
26. Juknienė Rūta Jk Kurtuva
S
none
27. Juknius Gediminas None
S
None
28. Labenskytė Ieva JSK “Happy Horse”
2005 (JM.)
None
29. Linkevičiutė Silvija Telšių jojimo klubas
S
Nome
30. Makarauskas Ignas BHZAA
2004 (J.)
17001
31. Mickevičiūtė Aprilė ZIGMO ŽIRGAI
2006 (JM.)
-
32. Milkintas Pranas UAB Paj?rio žirgynas
S
none
33. Milvydaitė Greta V.Urbono žirgai
1999 (MJ.)
none
34. Pakalniškytė Eglė -
2018 (Mł.)
00
35. Peikštenytė Beatričė Žagarės Kentaurų klubas
36. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
37. Petraitytė Barbora Vėtra Audruvis
2005 (JM.)
None
38. Petravičiūtė Rugilė Horsemarket
2003 (J.)
n
39. Pocienė Vytautė V. U. Žirgai
S
None
40. Pociūnaitė Justė SK Audruvis
S
+37069918307
41. Pocius Viktoras JSK “Happy Horse”
2003 (J.)
None
42. Pužauskas Simas Pužausku Žirgai
S
none
43. Rozgaitė Nomeda Žagarės Kentaurų klubas
44. Šačkutė Miglė Horsemarket
2005 (JM.)
.
45. Šapkauskaitė Jūnė Zigmo Žirgai
2008 (JM.)
none
46. Šapkauskaitė Urtė Zigmo Žirgai
2006 (JM.)
none
47. Šeškienė Laura Zigmo žirgai
2016 (Mł.)
none
48. Sipavičiūtė Neda Juknaičių žirgų sporto klubas
2003 (J.)
.
49. Širvinskas Zigmas JSK Šiūparių žirgai
S
Ne
50. Šmaižytė Ieva Rusnės Žirgai
2005 (JM.)
60505031815
51. Vaikšnys Rytis LAAA
S
52. Vaikšnytė Airida LAAA
2001 (MJ.)
53. Vismeris Ričardas none
S
none
54. Žadeikytė Austėja Zigmo žirgai
2003 (J.)
none
55. Zažeckis Lukas Šiūparių žirgai
2002 (J.)
50206250948
56. Zubaitė Amadėja Zigmo zirgai
2006 (JM.)
N
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

ALI BABA BH LTU 2016 kastratas širma/167 F: Velvet
M: Argentina L
None None
2.

25

ANDIAGO Z ZANG NED 2014 kumelė bėra/. F: Andiamo Z
M: Celeste Z/Carthago
. .
3.

31

ARVENA Vietinai Žirgai LTU 2011 kumelė juoda/165 F: No
M: No
LTU008000277211 032624
4.

15

BABRUNGAS Lietuvos Jojamieji LTU 2012 kastratas tamsiai bėra/170 F: Briutas
M: Gradacija
LTU005170136012 027413
5.

10

BARSELONA LJ LTU 2012 kumelė sarta F: LAFETAS
M: BRITA
LTU005170135612
6.

64

BELA LJ LTU 2011 kumelė kita F: Edelveis
M: Bigama
none
7.

8

BERILIS Lietuvos Jojamieji LTU 2013 kastratas juoda/160 F: Briutas
M: Fizika
LTU005170147913 027409
8.

67

BILDUKĖ LITHUANIAN LTU 2009 kumelė sarta F: Kemis
M: Bigama
none
9.

2

BRAMSAS LT JOJAMIEJI LTU 2013 kastratas sarta/169cm F: Briutas
M: Gradacija
LTU005170147713 027401
10.

28

BRAVO BUDIONAS LTU 2000 kastratas sarta/170 F: Ringas
M: Bioproba
. .
11.

17

CADET LJ LTU 2016 kastratas sarta/172 F: Cassander vt kl asdonk Z
M: Fėja
None 12
12.

7

CALVIN D'OR Baltic Hannoverian LTU 2012 kastratas bėra F: Coupe D'Or
M: Bacara
none
13.

16

CARAMELLO 25 HOLS GER 2010 kastratas širma/174 F: Cancara
M: Udina
None DE421000230410
14.

3

CASPIAN HOLS POL 2012 kastratas tamsiai bėra F: Cormint
M: None
DE421000089012 -
15.

62

CHAGALL BH LTU 2011 Gleiding darkbay/168 F: Cheres
M: Bagira
Ne 030694
16.

63

CHANDOR BH LTU 2011 F: CHERES
M: KAMITA
17.

18

CHARAVEL LJ LTU 2013 kastratas tamsiai bėra F: Charavel
M: Quidam's Virgin
none
18.

59

CHARMER LTJ LTU 2016 kastratas sarta/167 F: Charmeur
M: Grecija
N N
19.

41

CHARTAGINA OLDENBURGER LTU 2008 kumelė juodbėra/172 F: CIACOMO
M: ARONJA
DE433330127508 433330127508
20.

34

CHITAS TRAKĖNAS LTU 2013 kastratas bėra/164 F: Geopard
M: Cherera
LTU002520262713 026604
21.

29

COMPLIMENT HOSTEINER NED 2009 eržilas širma F: Clinsmann
M: Vesana
DE421000530709
22.

43

COOKIE HOLST PNG 2012 kumelė bėra F: Connor
M: Quidam de Ravel
-
23.

37

CRISTURU HOLST GER 2014 kastratas širma/180 F: Cayado
M: Winchester
DE421000039814 .
24.

60

CUKADI'S LTJ LTU 2014 kastratas sarta/168 F: Cunami's
M: Kazkas
LTU005170152714 -
25.

42

DEKANAS BUDIONAS LTU 2004 kastratas sarta/165 F: Ekran
M: Dilema
LTU005170003004 007453
26.

36

DOBILAS TRAK LTU 2010 kastratas bėra/. F: Hidrantas
M: Dainora
LTU002520230410
27.

5

EARLY BIRD ME HANNOVERIAN GER 2014 kumelė tamsiai bėra/- F: Emerald
M: Kayley DV
- -
28.

71

ELTEJA TRAK LTU 2013 kumelė bėra F: Teo
M: Egle
111234
29.

45

ENJOY HANNOVER GER 2006 kastratas tamsiai bėra/175 F: El Bundy
M: S-Justicia
None DE431311430906
30.

52

FORTJE TRAK LTU 2014 kumelė širma/160 F: Aladinas
M: Farada
None None
31.

51

FORTUNA LTJ LTU 2013 kumelė bėra/173 F: Charmeur
M: Frezija
None 032439
32.

46

GABI MIŠRŪNĖ LTU 2009 kumelė sarta F: Landgloras
M: Gražuolė
none
33.

68

GACHA LT JOJ. LTU 2014 kumelė bulana/172 F: Charmeur
M: Gana
985170000479574
34.

65

GAZELĖ LJ LTU 2011 kumelė širma F: Edelveis
M: Gana
LTU005170110111
35.

30

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 kumelė bėra F: Tolan R
M: Winkyly
528003201107630
36.

47

GRAFITĖ Baltijos Hanoveriai LTU 2005 kumelė sarta/1.70 F: Piccolino
M: Gracija
LTU006490022806 000830
37.

49

HAVE FUN KWPN NED 2012 kastratas bėra/170 F: Verdi
M: Tatti
528003201207653 -
38.

22

HIATAS TRAK LTU 2005 kastratas sarta/- F: Heleris
M: Hara
LTU002520145205 038454
39.

24

INGA WLKP POL 2010 kumelė bėra/. F: Gluosnis xx
M: Irmia/Mywill
616007600112010 .
40.

19

JORN KWPN NED 2014 eržilas bėra/167 F: Baltic VDL
M: Quidam de Revel
0193 0382
41.

55

JUMP OF CKV KWPN NED 2014 kastratas tamsiai bėra/173 F: Kannan
M: First of ckf
None No
42.

14

KADRILIS MIŠRŪNAS LTU 2009 kastratas kita/171cm F: Nežinomas
M: Nežinoma
LTU008001969509 024273
43.

57

KAMAJA ŽEMAITUKŲ LTU 2012 kumelė sarta/kuc:135 F: Talismanas
M: Kražė
LTU003210084211 -
44.

61

KANSAS TRAKĖNAS LTU 2012 Gleiding bay/- F: Impuls
M: Verdenas
- -
45.

13

KASZMIR WIELKOPOLSKA POL 2008 eržilas bėra F: Kaliniec
M: Kenia
968000005135028
46.

58

KENTAS LTJ LTU 2013 kastratas tamsiai bėra F: N
M: N
LTU008000063313
47.

4

KONKISTA PKZ HOLSTEINER GER 2012 kumelė širma/- F: Castelan II
M: Amelita I
- -
48.

23

KORIDA BH LTU 2015 kumelė bėra/163 F: Lightining
M: Korvetė
None None
49.

54

KROATIJA N LTU 2012 kumelė bėra/kuc:146 F: Žėrutis
M: Šarka
None None
50.

70

LIFONACHI KWPN LTU 2016 kumelė sarta/169 F: Fibonachi
M: Carthagos
000 000
51.

38

MENSON MIŠRŪNAS LTU 2010 kumelė bėra F: None
M: Merlina
LTU008000190810
52.

53

MOWGLI VAN DER HOEGAARDE Belgium Warmblood BEL 2012 kastratas bėra F: N
M: N
056002W00303442
53.

20

NICKO P BWP LTU 2013 kastratas bėra/175 F: Tonixe
M: Gerona P
none 056-002-w00303907
54.

26

NUMO OLDBG GER 2014 kastratas bėra/. F: Nauma d'Auzay
M: Carrieco
DE418183392014 .
55.

6

ONE DREAM PKZ BWB BEL 2014 kumelė bėra/- F: Cabrio van de Heffinck
M: Happy Girl van D’Abdijhoeve
- -
56.

40

PANAMA TRAK LTU 2014 kumelė sarta/166 F: Piligrimas
M: Preila
/// ///
57.

39

PUSNE TRAK LTU 2016 kumelė sarta/167 F: Hipoidas
M: Preila
// ///
58.

48

QUATTRA 14 HANN GER 2009 kumelė bėra/164 F: Quintender
M: Greta B
DE431310569909 - 105LU08
59.

12

RAMZIS LJ LTU 2006 kastratas sarta/169cm F: ROMO STAR
M: KIBA
LTU005170082906
60.

56

RAPYRA BEIRA BH LTU 2009 kumelė bėra/165 F: -
M: -
LTU006490039609 -
61.

27

ROSARA LT. JOJ. LTU 2015 kumelė tamsiai bėra/172 F: Žetonas
M: Rėja
None .
62.

32

SABIS Vietiniai Žirgai LTU 2010 kastratas juoda/165 F: Dendis
M: None
LTU008000432310 032622
63.

11

SOMERSETAS LJ LTU 2007 kastratas bėra/168cm F: SANDRHEA STAR
M: WIE OTTO
LTU005170083107
64.

44

TEQUILA WLKP POL 2015 kumelė juodbėra/160 F: Nimerdor
M: -
- -
65.

69

TROS THOROUGHBRED POL 2011 eržilas tamsiai sarta/160 F: Kornel
M: Trypsyna
616POL11007227T -
66.

33

VENERA LJ LTU 2011 kumelė bėra/- F: CALGO
M: WEISE
LTU005170110811 -
67.

9

VERSMĖ LJ LTU 2012 kumelė bėra F: LAFETAS
M: WIE OTTO
LTU005170135512
68.

21

VYŠNIA LJ LTU 2014 kastratas sarta/171 F: CHARMEUR
M: VENITA
LTU005170161114 032306
69.

66

ŽIGOLETA LJ LTU 2011 kumelė sarta/172 F: Rondo
M: Žemčiūga
LTU005170118711
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ališauskaitė Liepa
Rusnės žirgai
2020-09-06
2020-09-06
4
Ambrazevičiūtė Gintarė
Smalininkų žirgai
2020-09-06
23
Baniulytė Akvilė
Šiūparių žirgai
VYŠNIA (21)
2020-09-06
11
2020-09-06
26
Bataitis Aivaras
Tautinių žirgai
DOBILAS (36)
2020-09-06
3
2020-09-06
2
2020-09-06
14
2020-09-06
20
Baužaitė Augustė
Mikadoras
MENSON (38)
2020-09-06
1
2020-09-06
27
Baužaitė Gabrielė
Mikadoras
VENERA (33)
2020-09-06
7
2020-09-06
17
Bendoriūtė Skaistė
Juknaičių Žirgai
ROSARA (27)
2020-09-06
19
Beržonskytė Kamilė
PVhorses
INGA (24)
2020-09-06
2
2020-09-06
9
2020-09-06
28
2020-09-06
19
Bilinskyte Arminta
Zigmo Zirgai
2020-09-06
5
2020-09-06
15
Blažytė Ugnė
Zigmo žirgai
FORTJE (52)
2020-09-06
15
Brazdeikytė Evelina
Rusnės žirgai
2020-09-06
30
2020-09-06
22
Bružaitė Goda
Telšių jojimo klubas
SABIS (32)
2020-09-06
21
Bumblauskaitė Austėja
Rusnės žirgai
2020-09-06
2
Burškytė Gabija
Rusnės žirgai
2020-09-06
6
2020-09-06
19
Endzinaite Beatrice
Zigmo žirgai
2020-09-06
22
2020-09-06
Gabalis Justas
V. Urbono žirgai
2020-09-06
4
2020-09-06
4
2020-09-06
12
Garbenis Žydrūnas
Žora horses
KANSAS (61)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Garbenis Žydrūnas
VšĮ Jojimo mokykla ,,Lyderis”
ELTEJA (71)
2020-09-06
18
2020-09-06
8
Grikšaitė Gabija
Telšių jojimo klubas
DEKANAS (42)
2020-09-06
17
2020-09-06
6
Gutkauskiene Laima
D.G. Horses
PANAMA (40)
2020-09-06
12
2020-09-06
11
Janavičius Ovidijus
Smalininkų žirgai
BELA (64)
2020-09-06
11
2020-09-06
7
Janavičiūtė Gaudenė
Smalininkų žirgai
GAZELĖ (65)
2020-09-06
1
2020-09-06
16
2020-09-06
8
2020-09-06
15
Janavičiūtė Iveta
Smalininkų žirgai
GACHA (68)
2020-09-06
3
Jankauskas Tadas
TRJSporthorses
KORIDA (23)
2020-09-06
27
2020-09-06
25
2020-09-06
Jaudženytė Saulė
Telšių jojimo klubas
2020-09-06
21
Juknienė Rūta
Jk Kurtuva
HIATAS (22)
2020-09-06
25
2020-09-06
7
2020-09-06
Juknius Gediminas
None
FORTUNA (51)
2020-09-06
16
2020-09-06
23
Labenskytė Ieva
JSK “Happy Horse”
CHITAS (34)
2020-09-06
8
2020-09-06
24
Linkevičiutė Silvija
Telšių jojimo klubas
ARVENA (31)
2020-09-06
26
Makarauskas Ignas
BHZAA
2020-09-06
7
2020-09-06
21
2020-09-06
Mickevičiūtė Aprilė
ZIGMO ŽIRGAI
2020-09-06
Milkintas Pranas
UAB Paj?rio žirgynas
2020-09-06
5
Milvydaitė Greta
V.Urbono žirgai
CADET (17)
2020-09-06
16
2020-09-06
Pakalniškytė Eglė
-
COOKIE (43)
2020-09-06
23
2020-09-06
18
TEQUILA (44)
2020-09-06
Peikštenytė Beatričė
Žagarės Kentaurų klubas
CHANDOR (63)
2020-09-06
24
2020-09-06
5
Petraitis Kristupas
SK Audruvis
2020-09-06
29
2020-09-06
2020-09-06
13
2020-09-06
24
2020-09-06
10
2020-09-06
13
Petraitytė Barbora Vėtra
Audruvis
2020-09-06
2
2020-09-06
17
Petravičiūtė Rugilė
Horsemarket
NUMO (26)
2020-09-06
9
Pocienė Vytautė
V. U. Žirgai
2020-09-06
22
Pociūnaitė Justė
SK Audruvis
2020-09-06
13
2020-09-06
6
Pocius Viktoras
JSK “Happy Horse”
2020-09-06
14
2020-09-06
10
Pužauskas Simas
Pužausku Žirgai
NICKO P (20)
2020-09-06
9
2020-09-06
6
Rozgaitė Nomeda
Žagarės Kentaurų klubas
CHAGALL (62)
2020-09-06
Šačkutė Miglė
Horsemarket
ENJOY (45)
2020-09-06
10
Šapkauskaitė Jūnė
Zigmo Žirgai
KAMAJA (57)
2020-09-06
2020-09-06
Šapkauskaitė Urtė
Zigmo Žirgai
KENTAS (58)
2020-09-06
20
Šeškienė Laura
Zigmo žirgai
2020-09-06
9
2020-09-06
11
Sipavičiūtė Neda
Juknaičių žirgų sporto klubas
BRAVO (28)
2020-09-06
3
Širvinskas Zigmas
JSK Šiūparių žirgai
KASZMIR (13)
2020-09-06
2020-09-06
12
Šmaižytė Ieva
Rusnės Žirgai
2020-09-06
Vaikšnys Rytis
LAAA
2020-09-06
10
2020-09-06
3
Vaikšnytė Airida
LAAA
2020-09-06
14
2020-09-06
12
RAMZIS (12)
2020-09-06
5
Vismeris Ričardas
none
2020-09-06
4
Žadeikytė Austėja
Zigmo žirgai
CHARMER (59)
2020-09-06
13
Zažeckis Lukas
Šiūparių žirgai
TROS (69)
2020-09-06
20
2020-09-06
8
Zubaitė Amadėja
Zigmo zirgai
2020-09-06
18

Number of Riders: 56

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-102018-1, AUDRUVIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl