Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 10:34:02
2020-02-21 10:34:02
Wiktor Larkowski SENTENCJA M
  • 1x 1/LL/Zwykły
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 17:54:46
2020-02-20 17:33:37
Milena Tokarz EMILKA
  • 2x T1/Mini LL/Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 10:53:14
2020-02-20 10:40:49
Martyna Hilla BARSONY
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:00:27
2020-02-20 09:00:27
Eliza Wachułka LIBELLO-STAR
  • 1x 1/LL/Zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:33:51
2020-02-20 07:56:10
Aleksy Marynowski G-ARIE
  • 1x T1/Mini LL/Dokładności
  • 2x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:33:47
2020-02-20 07:49:57
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
  • 2x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 20:40:07
2020-02-19 20:36:23
Marta Zielińska REVANGE
  • 2x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 20:39:53
2020-02-19 20:35:12
Martyna Rączy LAZURA
  • 2x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 16:57:29
2020-02-19 16:48:02
Marta Wojtas WALLIS
  • 2x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 16:31:38
2020-02-19 14:40:38
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 16:31:35
2020-02-19 14:39:41
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
  • 1x 1/LL/Zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 14:18:53
2020-02-19 13:04:32
Nikola Stosur DELI PLAN
  • 2x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:55:37
2020-02-19 12:21:11
Anna Kurková DELI PLAN
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:55:33
2020-02-19 12:09:24
Justyna Stangret M-BONARIO
  • 2x T1/Mini LL/Dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 06:59:35
2020-02-19 06:52:20
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 3/P/Zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 06:59:28
2020-02-19 06:47:00
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 4/N/Dwufazowy -Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 5/C/Zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 06:59:16
2020-02-18 23:22:04
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 2x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 06:59:03
2020-02-18 22:36:10
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 2x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:48:07
2020-02-18 20:25:10
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
  • 1x 1/LL/Zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 19:06:45
2020-02-18 18:37:05
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 4/N/Dwufazowy -Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 5/C/Zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 19:06:38
2020-02-18 18:36:53
Natalia Nabiałczyk LOMBIQUEEN
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 19:06:29
2020-02-18 17:37:04
Marta Kuczera PANAMA
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:07:25
2020-02-18 16:08:28
Remigiusz Romanow TAJSON
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:07:16
2020-02-18 13:15:30
Karolina Fałat BONUS CANNABIS
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
  • 1x 1/LL/Zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 17:07:08
2020-02-18 13:15:08
Kinga Tymińska BONUS CANNABIS
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 11:13:42
2020-02-18 10:22:33
Maja Wojciechowska LAGUNA B
  • 1x 1/LL/Zwykły
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 11:13:34
2020-02-18 10:21:39
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 1x 1/LL/Zwykły
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 20:15:01
2020-02-18 08:32:40
Bartosz Bomba SKYPE
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 22:20:41
2020-02-17 19:10:00
Anna Maria Niedziela TORINO K
  • 1x T1/Mini LL/Dokładności
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 22:36:06
2020-02-15 21:38:47
Natalia Szynkler DNIEPR
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 22:35:54
2020-02-15 19:31:46
Natalia Szynkler BELLA
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 10:08:01
2020-02-14 18:22:27
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 3/P/Zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:24:31
2020-02-13 18:54:23
Natalia Kruczkowska LAURENCJA
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:24:19
2020-02-13 18:42:31
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 3/P/Zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 16:58:14
2020-02-13 15:11:19
Natalia Szymczak EUSTERA
  • 2x 1/LL/Zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 16:58:08
2020-02-13 12:27:19
Martyna Rydz EUMARA
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 16:58:00
2020-02-13 12:26:52
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 16:57:42
2020-02-13 12:26:05
Iga Szpak WIMSTER
  • 2x 1/LL/Zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 16:57:36
2020-02-13 12:22:51
Iga Szpak EL MAURA
  • 2x 1/LL/Zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:04:42
2020-02-12 14:46:35
Lucyna Banik LIBELLO-STAR
  • 1x 1/LL/Zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:04:38
2020-02-12 12:16:24
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 3/P/Zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:04:29
2020-02-12 11:29:20
Lena Niestrój ATAMAN
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:04:23
2020-02-12 11:22:43
Paulina Cudyk-Kowalewska ATAMAN
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 09:17:21
2020-02-11 18:14:34
Aleksandra Leszczyńska COSIMA
  • 2x 1/LL/Zwykły
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 09:17:18
2020-02-11 16:32:56
Agrypina Walaszek CUERLY SUE
  • 1x 3/P/Zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 09:17:14
2020-02-11 16:32:39
Agrypina Walaszek GAJA
  • 1x 3/P/Zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:08:46
2020-02-10 15:04:51
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 3/P/Zwykły
  • 1x 4/N/Dwufazowy -Kwalifikacja HPO DR
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:08:42
2020-02-10 15:04:31
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 3/P/Zwykły
  • 1x 4/N/Dwufazowy -Kwalifikacja HPO DR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:08:35
2020-02-10 15:04:06
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 4/N/Dwufazowy -Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 5/C/Zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:08:31
2020-02-10 15:03:44
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 4/N/Dwufazowy -Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 5/C/Zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 14:37:47
2020-02-10 14:22:46
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 3/P/Zwykły
  • 1x 4/N/Dwufazowy -Kwalifikacja HPO DR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 14:37:39
2020-02-10 14:22:30
Bartosz Bomba PRIMA
  • 2x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:55:15
2020-02-10 11:47:28
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 2x 1/LL/Zwykły
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:55:06
2020-02-10 10:26:07
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 1/LL/Zwykły
  • 1x 2/L/Zwykły - Kwalifikacja HPO MR
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:54:54
2020-02-10 08:39:40
Weronika Szadach LANOS
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:54:38
2020-02-10 08:39:18
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x T2/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x T3/Mini LL/Dokładności - Kwalifikacja HPO AR
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:54:31
2020-02-10 08:30:55
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 1/LL/Zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banik Lucyna LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O041173
2. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (MJ.)
28488/17
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
5. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
6. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
7. Cudyk-Kowalewska Paulina Don Vito
S
Brak
8. Fałat Karolina Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2006 (JM.)
brak
9. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
10. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
11. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
12. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
O005131
13. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
14. Kruczkowska Natalia KJ Royal
2017 (Mł.)
O036789
15. Kruczkowska Natalia KJ Royal Opole
2001 (MJ.)
O036789
16. Kuczera Marta LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
brak
17. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
18. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
19. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
20. Marynowski Aleksy Klub Jeździecki DERA
2006 (JM.)
brak
21. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej
2000 (MJ.)
brak
22. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
23. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
24. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
25. Niedziela Anna Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
26. Niestrój Lena Don Vito Kotórz Wielki
2007 (JM.)
Brak
27. Rączy Martyna brak
2006 (JM.)
brak
28. Romanow Remigiusz Stajnia Zdybowisko
2019 (Mł.)
Brak
29. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
30. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
31. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
32. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O050109
33. Stangret Justyna Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
S
Brak
34. Stosur Nikola Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2005 (JM.)
Brak
35. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
36. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
37. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
38. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
39. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
40. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
41. Tymińska Kinga Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2005 (JM.)
brak
42. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
43. Wachułka Eliza Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2008 (JM.)
Brak
44. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
45. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
46. Wojtas Marta LKJ Ostroga
2005 (JM.)
brak
47. Zielińska Marta LKJ Ostroga
2008 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

ATAMAN SP POL 2000 Wałach bułana/165 F: Legion
M: Driada
Brak
2.

54

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
3.

31

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
Brak 616009580235715
4.

36

BONUS CANNABIS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K026271 616999540122112
5.

44

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL 009590201207
6.

48

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951
7.

43

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
8.

19

COSIMA Deuutsches Sportpferde POL 2011 Klacz siwa/165 F: N
M: Cosa Che
K020643 DE498870333011 106DX52
9.

18

CUERLY SUE HOL POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender / Calypso II
M: Hanaria / Corleone
K009368 DE421000274004
10.

34

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
11.

20

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
12.

46

DELI PLAN Angielski Pelnokrwisty CZE 2011 Klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
13.

32

DNIEPR TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach kasztanowata/163 cm F: Irak
M: Dafne
brak 616999590321209
14.

9

EKSTAZA ŚLĄSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
K028571 616008540032112
15.

22

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
brak brak
16.

55

EMILKA KUC FELINSKI POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
17.

16

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
K016857
18.

25

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
19.

26

EUSTERA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Eumara
brak
20.

40

FAUL WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
brak 616007610154310
21.

27

FOLKLORE 13 OLDENBURSKA POL 2003 Klacz gniada/168 F: lamentos
M: fonata
K009635
22.

53

G-ARIE SP POL 2006 Wałach gniada/164 F: Atylla
M: Gaffa
brak
23.

17

GAJA OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: Clinton I / Carolus
M: Grenzpilotin / Pilox
K026009 DE418180165510
24.

13

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
25.

29

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
26.

35

LAGUNA B Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: PASQUINEL
M: LAWENDA-B
brak 616 009 69 00984 12
27.

8

LANOS TYP SZŁACHETNY POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
brak 616999590044210
28.

28

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
K016707 DE433331562007
29.

50

LAZURA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz srokata/163 F: Amor
M: Leady
brak 616006690031312
30.

21

LIBELLO-STAR HAN GER 2004 Wałach kasztanowata/155 F: Litas-Star
M: Amazone
K011896 DE431316723804
31.

3

LIBELLO-STAR HANOWERSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: LITAS-STAR
M: AMAZONE
K011896 DE431316723804
32.

38

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: LOMBARDIA
K014140
33.

42

LUNA SZLACHETNĄ POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999690073212
34.

45

M-BONARIO SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Marafon
M: Bonita
Brak 616009690088809
35.

47

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616 999 69 00948 15
36.

24

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
37.

39

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
38.

2

PANAMA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Blansz
M: Pinola
brak POL007670001508
39.

41

PASJONATA PASJANS KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
K024685
40.

7

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
brak POL007610010805
41.

52

POLONEZ ŚLĄSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
brak
42.

11

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
123
43.

12

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
44.

51

REVANGE SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: 4464 Denis s.v.
M: 35 Rita
Brak
45.

10

ROKSANA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
K020900 616 007 61 00650 11
46.

14

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
47.

56

SENTENCJA M SP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Corrado Boy
M: Sympathy M
Brak 616009690071712
48.

6

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
49.

37

TAJSON MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/160 F: Hannibal
M: Temida
Brak 616006660137513
50.

33

TORINO K KUC FELIŃSKI POL 2006 Wałach kara/kuc:147 cm F: Karmel
M: Tasmania
Brak POL 013 58 02933 06
51.

57

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
K016939 DE455870362908
52.

49

WALLIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160cm F: Sword
M: Walkiria
brak
53.

15

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
54.

23

WIMSTER SP POL 2016 Ogier gniada/170 F: QULESTER
M: WIMELLA
Rider Club
Competition
Prize
Banik Lucyna LKJ Ostroga Opole
50
SUM:
50.00
Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
300
150
175
SUM:
625.00
Hilla Martyna KJ Okoły
75
SUM:
75.00
Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
75
SUM:
75.00
Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
125
SUM:
125.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
125
150
SUM:
275.00
Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
150
200
SUM:
350.00
Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
100
SUM:
100.00
Szynkler Natalia niezrzeszona
125
SUM:
125.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banik Lucyna
LKJ Ostroga Opole
2020-02-22
3
50
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (40)
2020-02-22
1
2020-02-22
6
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2020-02-22
1
2020-02-22
5
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (6)
2020-02-22
14
2020-02-22
PRIMA (11)
2020-02-22
15
2020-02-22
PRINCE (12)
2020-02-22
3
100
2020-02-22
7
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2020-02-22
7
2020-02-22
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2020-02-22
4
2020-02-22
1
300
2020-02-22
2
150
2020-02-22
2
175
Cudyk-Kowalewska Paulina
Don Vito
ATAMAN (1)
2020-02-22
5
Fałat Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2020-02-22
6
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (57)
2020-02-22
6
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (10)
2020-02-22
4
2020-02-22
13
Hilla Martyna
KJ Okoły
BARSONY (54)
2020-02-22
3
75
2020-02-22
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2020-02-22
1
2020-02-22
1
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (7)
2020-02-22
2
75
2020-02-22
Kruczkowska Natalia
KJ Royal
2020-02-22
8
Kruczkowska Natalia
KJ Royal Opole
2020-02-22
10
2020-02-22
Kuczera Marta
LKJ Ostroga Opole
PANAMA (2)
2020-02-22
1
2020-02-22
6
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (20)
2020-02-22
4
2020-02-22
2
125
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2020-02-22
12
2020-02-22
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
COSIMA (19)
2020-02-22
2020-02-22
10
Marynowski Aleksy
Klub Jeździecki DERA
G-ARIE (53)
2020-02-22
4
2020-02-22
1
Maryszczak Magdalena
Stajnia na Warszawskiej
LUNA (42)
2020-02-22
10
2020-02-22
1
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2020-02-22
3
125
2020-02-22
3
150
Moś Zuzanna
KJ Dera
POLONEZ (52)
2020-02-22
11
2020-02-22
9
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2020-02-22
5
2020-02-22
2020-02-22
6
2020-02-22
4
Niedziela Anna Maria
Bez Przynależności Klubowej
2020-02-22
2020-02-22
Niestrój Lena
Don Vito Kotórz Wielki
ATAMAN (1)
2020-02-22
Rączy Martyna
brak
LAZURA (50)
2020-02-22
2020-02-22
Romanow Remigiusz
Stajnia Zdybowisko
TAJSON (37)
2020-02-22
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (24)
2020-02-22
6
2020-02-22
EUMARA (25)
2020-02-22
12
2020-02-22
Śmiały Monika
Kj Jumping Team Brynica
HIDALGO (29)
2020-02-22
8
2020-02-22
5
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2020-02-22
4
2020-02-22
5
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
2020-02-22
9
2020-02-22
1
100
Stangret Justyna
Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2020-02-22
1
2020-02-22
2
Stosur Nikola
Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
EMILKA (55)
2020-02-22
2
2020-02-22
9
Szadach Weronika
bpk
LANOS (8)
2020-02-22
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (15)
2020-02-22
1
150
2020-02-22
1
200
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2020-02-22
7
2020-02-22
WIMSTER (23)
2020-02-22
8
2020-02-22
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (44)
2020-02-22
2
100
2020-02-22
7
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (8)
2020-02-22
6
Szynkler Natalia
niezrzeszona
BELLA (31)
2020-02-22
9
2020-02-22
DNIEPR (32)
2020-02-22
2020-02-22
1
125
Tymińska Kinga
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2020-02-22
1
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (34)
2020-02-22
9
2020-02-22
11
Wachułka Eliza
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2020-02-22
13
Walaszek Agrypina
LKJ Ochaby
GAJA (17)
2020-02-22
2020-02-22
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2020-02-22
11
2020-02-22
16
Wojtas Marta
LKJ Ostroga
WALLIS (49)
2020-02-22
8
2020-02-22
7
Zielińska Marta
LKJ Ostroga
REVANGE (51)
2020-02-22
1
2020-02-22
1

Number of Riders: 47

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 2 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-112018-1, LKJ Ostroga Opole)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl