Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Golden Dressage Cup 2019 - II eliminacje, eliminacje OOM
Golden Horse - Koryta, 15-16.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:29:19
2019-06-12 09:49:16
Laura Piwek WAN DER KONING STAR II
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:52:49
2019-06-11 20:52:49
Oliwia Krzewińska MISTRAL
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:51:37
2019-06-11 20:51:37
Oliwia Krzewińska HANNIBAL
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:50:19
2019-06-11 20:50:19
Oliwia Gogolińska DEMOSFEN
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 05:04:02
2019-06-10 23:43:30
Maria Galas GREGORY PECK
  • 1x 4/ZT L3/
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 12:54:43
2019-06-10 23:15:18
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 11/ZR L1RK kuce/
  • 1x 23/ZR L2RK kuce/
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 12:56:31
2019-06-10 23:13:53
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 15/ZR L4/
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 12:57:12
2019-06-10 23:12:35
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 11/ZR L1RK kuce/
  • 1x 23/ZR L2RK kuce/
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:51:50
2019-06-10 20:17:07
Klaudyna Pisarska FANTASIE
  • 2x 11/ZR N4/
  • 2x 20/ZR N5/
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:54:25
2019-06-10 19:40:23
Vartui Kehiaian DIRE STRAITS
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 12:40:40
2019-06-10 15:49:57
Anna Urbańczyk LOCO
  • 1x 4/ZR L3/
  • 1x 15/ZR L4/
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 12:55:50
2019-06-10 15:48:01
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 9/ZR P3/
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:53:22
2019-06-10 15:10:00
Jarosław Wierzchowski LINDT
  • 2x 2/el. MPMK 5-letnie/
  • 2x 13/el. MPMK 5-letnie/
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:52:35
2019-06-10 10:43:54
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:54:05
2019-06-10 10:23:21
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:52:42
2019-06-10 10:22:15
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 3/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 14/el. MPMK 6-letnie/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:54:00
2019-06-10 10:21:16
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:52:47
2019-06-10 09:57:26
Alicja Skarżyńska ANGEL QUEEN
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:52:52
2019-06-10 09:54:14
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 19/ZR N2 kuce/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:52:56
2019-06-10 09:52:34
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 15/ZR L4/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:53:04
2019-06-10 08:31:05
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 4/ZR L3/
  • 1x 15/ZR L4/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 08:16:56
2019-06-08 13:26:26
Karolina Rybicka JAZZ FUTURE
  • 2x 18/ZR P4/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 08:18:12
2019-06-08 13:24:49
Karolina Rybicka DANTE
  • 2x 20/ZR N5/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:52:13
2019-06-08 08:57:59
Agnieszka Zawadzka MODEL
  • 1x 4/ZT L3/
  • 1x 9/ZT P3/
  • 1x 15/ZT L4/
  • 1x 18/ZT P4/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 06:28:54
2019-06-07 23:09:35
Julia Kurdziel HAROLD
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 18:17:02
2019-06-07 13:47:23
Jarosław Wierzchowski FAROLEO XLVI
  • 1x 1/el. MPMK 4-letnie/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 18:16:54
2019-06-07 13:42:45
Jarosław Wierzchowski FIRST LADY M
  • 2x 2/el. MPMK 5-letnie/
  • 2x 13/el. MPMK 5-letnie/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:53:36
2019-06-07 08:05:53
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 3/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 12/ZR C1/
  • 1x 14/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 21/ZR C3/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 18:16:39
2019-06-07 06:39:40
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 13/ZR CC4/
  • 1x 22/ZR CC5/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:40:48
2019-06-07 06:37:31
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 12/ZR C1/
  • 1x 21/ZR C3/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 18:16:32
2019-06-06 23:00:13
Daria Socha ANASTAZJA
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 18:16:28
2019-06-06 22:03:10
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:20:06
2019-06-06 21:09:52
Oliwia Jacniacka KALINKA
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:02:33
2019-06-06 19:39:45
Anna Rejak-Wójtowicz KARAT
  • 2x 12/ZR C1/
  • 1x 21/ZR C3/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:02:37
2019-06-06 19:22:29
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 9/ZR P3/
  • 1x 18/ZR P4/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:02:47
2019-06-06 14:44:29
Karolina Mirkowska DESALA
  • 2x 4/ZT L3/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:41:55
2019-06-06 08:30:01
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 2x 9/ZR P3/
  • 2x 18/ZR P4/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 23:00:11
2019-06-05 14:28:18
Krystyna Gantner DZIONEK
  • 2x 4/ZT L3/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:24:38
2019-06-05 13:52:40
Julia Ratajczak ESPARTO
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
  • 1x 18/ZR P4/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 23:00:00
2019-06-05 11:34:31
Kamila Głuszko LOVE ME BMF
  • 2x 4/ZR L3/
  • 2x 15/ZR L4/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:59:56
2019-06-05 11:32:50
Hanna Gawron BETOVEN
  • 2x 11/ZR L1RK kuce/
  • 2x 23/ZR L2RK kuce/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:11:10
2019-06-04 10:58:11
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 13/ZR CC4/
  • 1x 22/ZR CC5/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:11:06
2019-06-04 10:57:18
Maja Szkuta M'09 ERMA
  • 1x 4/ZT L3/
  • 1x 15/ZT L4/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:41:26
2019-06-04 08:49:36
Nikola Jazurek SREBRNA
  • 1x 9/ZR P3/
  • 1x 11/ZR N4/
  • 1x 18/ZR P4/
  • 1x 20/ZR N5/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:53:28
2019-06-03 20:33:41
Aleksandra Wąsiewicz LU WETER
  • 2x 4/ZT L3/
  • 2x 15/ZT L4/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:24:36
2019-06-03 13:18:00
Karolina Janek JOEP
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:46:59
2019-06-02 00:18:23
Marta Waszka ALGO
  • 2x 9/ZR P3/
  • 2x 18/ZR P4/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 04:53:22
2019-06-02 00:13:15
Aleksandra Nowicka ERATIRA-RETTO
  • 2x 4/ZT L3/
  • 2x 15/ZT L4/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:46:46
2019-06-01 19:49:42
Paulina Kosecka-Andziak JACKPOT
  • 1x 2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x 13/el. MPMK 5-letnie/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:46:43
2019-06-01 19:49:09
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x 1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 12/el. MPMK 4-letnie/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:46:39
2019-06-01 01:24:06
Monika Krzeszowska KRAKEN
  • 2x 9/ZR P3/
  • 2x 18/ZR P4/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:46:36
2019-05-31 12:11:54
Zuzanna Dzidek TERRA EUROPA
  • 1x 9/ZR P3/
  • 1x 11/ZR N4/
  • 1x 18/ZR P4/
  • 1x 20/ZR N5/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:19:00
2019-05-30 15:17:55
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLEN L
  • 1x 12/ZR C1/
  • 1x 21/ZR C3/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:19:02
2019-05-30 11:29:41
Łucja Darska ALEGOR
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:19:05
2019-05-29 18:56:09
Agnieszka Przybylska DJANGO AA
  • 1x 9/ZR P3/
  • 1x 18/ZR P4/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:19:07
2019-05-29 16:46:43
Anna Sztokinier BANITA
  • 1x 9/ZR P3/
  • 1x 18/ZR P4/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:19:08
2019-05-29 16:38:44
Weronika Zieleśkiewicz GOLDEN GENTELMAN
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:19:10
2019-05-29 16:30:12
Julia Janecka GASPAR
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:19:15
2019-05-29 16:26:11
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:53:16
2019-05-29 12:34:15
Lea Zatońska NONSENS 10
  • 1x 4/ZR L3/
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 15/ZR L4/
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:53:13
2019-05-28 23:00:18
Anna Beyger SABIO
  • 2x 1/el. MPMK 4-letnie/
  • 2x 12/el. MPMK 4-letnie/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:53:09
2019-05-28 22:05:05
Anna Królikowska LAURENTIO
  • 1x 4/ZR L3/
  • 1x 9/ZR P3/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:53:06
2019-05-28 19:49:35
Anna Sieńko J'04 BONITA-LOXLEY
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:53:03
2019-05-28 08:05:49
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 4/ZR L3/
  • 1x 11/ZR L1RK kuce/
  • 1x 15/ZR L4/
  • 1x 23/ZR L2RK kuce/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:52:55
2019-05-27 22:07:26
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 11/ZR N4/
  • 1x 20/ZR N5/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 15:51:08
2019-05-27 20:27:36
Aleksandra Chorąży RAMMSTEIN
  • 1x 13/ZR CC4/
  • 1x 21/ZR C3/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 14:33:55
2019-05-27 19:44:21
Weronika Znosko LARISSA
  • 2x 9/ZR P3/
  • 2x 18/ZR P4/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:52:31
2019-05-27 15:44:09
Gabriela Rozalska MISJONARZ
  • 2x 9/ZR P3/
  • 2x 18/ZR P4/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:46:45
2019-05-27 13:05:28
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
  • 1x 23/ZR L2RK kuce/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:52:24
2019-05-27 13:02:19
Marta Matwijów BOND
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/ZR L1RK kuce/
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
  • 1x 23/ZR L2RK kuce/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 15:49:53
2019-05-27 07:48:41
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x 3/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 14/el. MPMK 6-letnie/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:51:53
2019-05-26 17:27:41
Ivette Czok TICET
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:51:48
2019-05-26 17:26:47
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:51:41
2019-05-26 13:50:52
Maria Kaniewska DYPLOMATA
  • 1x 4/ZT L3/
  • 1x 15/ZT L4/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:51:38
2019-05-25 23:08:11
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:51:29
2019-05-24 22:02:25
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:51:21
2019-05-24 16:00:05
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:51:10
2019-05-24 15:51:39
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:36:52
2019-05-24 11:26:58
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 4/ZR L3/
  • 1x 11/ZR L1RK kuce/
  • 1x 15/ZR L4/
  • 1x 23/ZR L2RK kuce/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:37:09
2019-05-24 11:25:13
Monika Kolwas Jm'04 WONDERFUL VANILLA
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:37:23
2019-05-24 11:24:11
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:50:51
2019-05-24 10:44:50
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 7/ZR D1/Eliminacje OOM duże konie + D1 ZR
  • 1x 8/ZR D2/Eliminacje OOM duże konie
  • 1x 17/ZR D3/Eliminacje OOM Duże konie
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:50:44
2019-05-24 09:57:15
Krystyna Szlassa BERBERYS
  • 1x 4/ZT L3/
  • 1x 15/ZT L4/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 14:43:13
2019-05-23 23:07:39
Agata Mikołajczyk FRIZZEL B
  • 1x 12/ZR C1/
  • 1x 21/ZR C3/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:50:37
2019-05-23 21:23:50
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 5/ZR P6 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 6/ZR P3 kuce/Eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/ZR P4 kuce/Eliminacje OOM Kuce + ZR P4
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:50:33
2019-05-23 18:00:35
Zofia Marx AMAR
  • 1x 12/ZR C1/
  • 1x 21/ZR C3/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 14:50:28
2019-05-23 00:26:17
Daniel Dębowski FIRE GIRL M
  • 1x 2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x 13/el. MPMK 5-letnie/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
2. Beyger Anna SJ Zawieprzyce
S
O018476
3. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (JM.)
brak
4. Chorąży Aleksandra sj zawieprzyce
S
Brak
5. Czok Ivette BPK
2006 (JM.)
O040263
6. Darska Łucja Klub Jeździecki Sielanka
2004 (JM.)
LZPZJ/1214/19
7. Dębowski Daniel SSKJ Bobrowy Staw
1999 (MJ.)
O040067
8. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (J.)
O033073
9. Dzidek Zuzanna Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2002 (J.)
o046010
10. Galas Maria SJ Stajnia Podolszyn
S
brak
11. Gantner Krystyna bzpk
2003 (J.)
brak
12. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
13. Górzyńska Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
14. Gruszka Aleksandra
15. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
16. Jacniacka Oliwia SJDakar
2004 (JM.)
Brak
17. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
18. Janek Karolina SKJ Golden Dream
2006 (JM.)
O047243
19. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
20. Jokiel Julia KJ Aromer
2005 (JM.)
O048620
21. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046547
22. Kamińska Natalia KJ Aldragha
2009 (Mł.)
Brak
23. Kehiaian Vartui bpk
2004 (JM.)
O037606
24. Kolwas Jm'04 Monika KJ Plejada Stefanówka
2004 (JM.)
O047214
25. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (Mł.)
O048171
26. Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów
S
O002536
27. Królikowska Anna SKJ Beckersport Laszczki
S
O003192
28. Krzeszowska Monika WKJ Lublin
S
brak
29. Krzewińska Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval
2004 (JM.)
O053974
30. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
31. Kurdziel Julia Bez przynaleznnosci
2006 (JM.)
brak
32. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
33. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
34. Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
2005 (JM.)
O038650
35. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
36. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
37. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
38. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048444
39. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka
40. Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT
S
O004606
41. Mirkowska Karolina SJ Stajnia Podolszyn
S
LZPZJ/863/19
42. Nowicka Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
1999 (MJ.)
O041587
43. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
44. Piwek Laura SKJ SEWAN
2007 (JM.)
brak
45. Praga J'02 Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
46. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
47. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
48. Ratajczak Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O040060
49. Rejak-Wójtowicz Anna SJDakar
S
Brak
50. Rozalska Gabriela KS AZS AWF WARSZAWA
2018 (Mł.)
Brak
51. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
52. Rybicka Karolina JKS Equita
S
O008571
53. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
54. Sieńko J'04 Anna SSKJ Grobice
2004 (JM.)
O032718
55. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
Brak
56. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
57. Socha Daria Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2005 (JM.)
O040114
58. Stankiewicz Nikola Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
2002 (J.)
O043687
59. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
60. Szkuta M'09 Maja nz
2009 (Mł.)
brak
61. Szlassa Krystyna nz
S
brak
62. Sztokinier Anna KJ Golden Dream
S
brak
63. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
O018462
64. Urbańczyk Anna Bpk
2003 (J.)
Brak
65. Urbańska Małgorzata KJ Aldragho
2004 (JM.)
Brak
66. Wąsiewicz Aleksandra nz
S
brak
67. Waszka Marta KS AZS AWF Warszawa
1998 (MJ.)
Brak
68. Wawrzyniak Zuzanna KJ Aldragho
2007 (JM.)
Brak
69. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
brak
70. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
LZJPZJ 227/19
71. Wołąs Ada bpk MAZ
S
O007542
72. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
73. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
74. Zatońska Lea Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2008 (Mł.)
0049671
75. Zawadzka Agnieszka Brak
S
Brak
76. Zieleśkiewicz Weronika KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O046853
77. Ziemińska-Milanowska Katarzyna wkj
S
O017663
78. Znosko Weronika BPK
2001 (J.)
brak
79. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
80. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

ALEGOR SP POL 2007 Gleiding chestnut/162 F: Horror
M: Artemida
O: Paulina K.Darska
B: Rakowska Edyta
K027241 POL009600185807
2.

54

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
3.

14

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

71

ANASTAZJA Malopolska POL 2001 Klacz kara/162 F: Grey
M: Ansa
O: Socha Ewelina
B: Stadnina Koni w Udorzu
K023746 616006540042401
5.

84

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
O: Juszczuk-Kubiak Edyta
B: Lenert Busch
K021533 DE434340333409
6.

31

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
7.

11

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
8.

44

BANITA Pełna Krew Śląska POL 2008 Wałach kara/wielki F: Batat
M: Boomba
O: Rafał Migas
B: Polska
Brak
9.

16

BERBERYS Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Toast
M: Biafra
O: Krystyna Szlassa
B: SK Pępowo
brak 616007610073713
10.

61

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Pietrusiński
K023045
11.

30

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
12.

37

BONITA-LOXLEY SP POL 2001 Klacz gniada/171 F: Loxley
M: Blanka
O: P. Martynuska
B: H. Soboń
K0080901
13.

88

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
14.

83

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
O: Pisarska Klaudyna
B: Sosnowski Adam
K025842
15.

85

CELESTIAL CHRIST Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Gestut Sprehe GmbH
K025121 DE433332131712
16.

79

DANTE NRPS GER 2009 Wałach kara/172 F: Don Jovi/Negro
M: Wyomingh/Flemmingh/Jazz
O: Patrycja Kwiatkowska
B: GER
K026406 528008090080909
17.

68

DESALA SP POL 2006 Klacz gniada/166 F: Salut
M: Demencja
O: Michał Mordzelewski
B: Dariusz Frankowski
brak 0003824
18.

50

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO
M: WORLDCADANZA C
O: Janusz Majkowski
B: Holandia
K026808 brak
19.

89

DIRE STRAITS Württemberger POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Don Diamond
M: Diva
O: Armand Kehiaian
B: Nicole Kohler
K025122 DE473730222711
20.

43

DJANGO AA Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Jaśmin
M: Duma
O: Agnieszka Przybylska
B: Tomasz Drażba
K026642
21.

36

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/134 F: PR Ducat
M: NN
O: Urszula Ślusarczyk
B: Helmut Eickhorst
K026268 DE 434 340372304
22.

10

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofini / Corofino
M: Dunka / Davidoff
O: Artur Bubeła
B: HOD.ZW.ZAR.-Witold Polowczyk
K025176 POL009580130602
23.

20

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
24.

63

DZIONEK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/168 F: Nabucco
M: Dzwonnica
O: Gruszczyńska Karolina
B: Piórkowski Tadeusz
brak 616009600077503
25.

26

ELDOM NRPS POL 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Empire
M: Mireille
O: Ewa Bartosik-Czok
B: Holandia
K023924 528008110032611
26.

67

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
O: Małgorzata Stankiewicz
B: SK Białka
brak K025429
27.

7

ERATIRA-RETTO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Ampere / Rousseau
M: Oratira / Julio Mariner
O: .
B: .
.
28.

58

ERMA KUC POL 2002 Klacz siwa/kuc:124 F: Ewrim
M: Majka
O: Maja Szkuta
B: Andrzej Strzykała
brak 013611127102
29.

60

ESPARTO SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Ramstein / Rheisberg
M: Equitana / Ehrentraum
O: Monika Ratajczak
B: Zbigniew Biernacki
K022485 POL009660633009
30.

81

FANTASIE Westfalski POL 2011 Mare black/170 F: Sir Donnerhall I
M: Fantasie
O: Małgorzata Dudczak
B: Marion Sasse
3326/19 k024046
31.

74

FAROLEO XLVI Andaluzyjska POL 2005 Ogier gniada/172 F: Violin II
M: Bolera XXXI
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Hiszpania
brak 12685 105RD43
32.

13

FIRE GIRL M Oldenburska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Crazy Girl
O: Daniel Dębowski
B: Janusz Majkowski
K025660
33.

73

FIRST LADY M Oldenburg POL 2014 Klacz gniada/172 F: Bon Bravour
M: Furst Classic M
O: Radosław Bujalski
B: Janusz Majkowski
brak brak
34.

90

FRANCIS Mecklenburger POL 2013 Wałach gniada/170 F: Colfoco
M: F
O: Małgorzata Urbanska
B: Niemcy
Xxx
35.

1

FRIZZEL B KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Bernini/Vigo
M: Kendy/Erik
O: Stanisław Chmielewski
B: Holandia
K018941
36.

46

GASPAR Małopolska POL 2007 Wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
O: Joanna Szulc
B: Polska
brak
37.

45

GOLDEN GENTELMAN DRP POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:kuc: F: Golden Dancer
M: Desiree B
O: dzierżawiony przez Joanna Szulc
B: Ludwig Stassen
K021528
38.

9

GREGORY PECK SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: De Niro
M: Guidama / Cancoon
O: Michał Mordzelewski
B: Krzysztof Byczkowski
Regionalna LKRWZJ/3561/19 616098200185423
39.

103

HANNIBAL Koń Trakeński POL 2003 Wałach gniada/173 F: Gipsy
M: Hekate III
O: Robert Krzewiński
B: Niemcy
brak DE 409090075303
40.

75

HAROLD KUC POL 2005 Wałach biała/kuc:133 F: / KLEIN HUMALDA’SHOLLIDAY HEDWIG
M: nn
O: Joanna Czapska
B: Piotr Grel
brak brak
41.

21

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
42.

23

HOJVEJS CASMIR KUC DNK 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
O: Edyta Lewandowska
B: Peter Madsen
K025195 208333201302234
43.

87

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
44.

51

JACKPOT KWPN NED 24,05,2014 Wałach ciemnogniada/175 F: HARLEY VDL
M: ANDANTE VERA
O: KAMILA MROŻEK
B: M.M. VAN GOGH
brak brak
45.

77

JAZZ FUTURE KWPN NLD 2014 Wałach gniada/167 F: Dream Boy/Vivaldi
M: Esperanza/Jazz
O: Hubert Michalak
B: NL
K026407 528003201406179
46.

55

JOEP NN NED 2009 Wałach kasztanowata/167 F: nn
M: nn
O: wioletta wasilewska- janek
B: nn
K027945
47.

69

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
O: Marcjanna
B: Mazurek
K008136
48.

65

KALINKA KF POL 09.05.2007 Klacz gniada/kuc: F: Rubin
M: Kamelia
O: Anna Rejak
B: Anna Rejak
Brak
49.

66

KARAT SP POL 12.05.2007 Wałach gniada F: Panicz
M: Kaja
O: Anna Rejak
B: Anna Rejak
Brak
50.

70

KELPIE Koń Mały POL 2010 Klacz kara/mk:141 F: Asumpt
M: Kyniska
O: Marcin Rynkowski
B: Białek Monika
K023088 616013580177810
51.

49

KRAKEN Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: 2010
M: Krupina
O: Barbur
B: SK Pępowo
brak
52.

86

LANCEVILLE G Oldenburska POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Livaldon
M: Wiviola
O: Ewa Cherek-Drozd
B: Pawel Gasinski
k027689 DE 433330621715
53.

33

LARISSA WLKP POL 2011 Mare darkbay/177 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicx
None 616007660719011
54.

38

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Solaris
M: Laurentia L
O: Piotr Piasecki
B: -
brak
55.

18

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
O: Radoslaw Bujalski
B: Niemcy
brak
56.

96

LINDT Hanower POL 2014 Ogier gniada/170 F: Livaldon
M: Wanda
O: Marzena Chentkowska
B: Niemcy
Brak Brak
57.

101

LIWIA Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
O: Magdalena Wawrzyniak
B: Rudnicki Jakub
616 013 66 17556 10
58.

97

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
59.

8

LU WETER Wielkopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Weteran
M: Lutynia
O: Ewelina Wiączek
B: Radosław Bartkowski
brak
60.

108

M_CAS_AS F:
M:
O:
B:
61.

82

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
62.

32

MISJONARZ SP POL 2002 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
brak
63.

91

MODEL Małopolska POL 2003 Wałach skarogniada/170 F: Bererys
M: Moda
O: Agnieszka Zawadzka
B: Dariusz Załęgowski
Brak Pol 006600060803
64.

47

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
K019486
65.

35

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
O: Magda Sadłos
B: Kj alexander
Brak Pol009580060604
66.

41

NEVERLEN L SP POL 2011 Wałach kara F: Lansjer L
M: Nadin L
O: Katarzyna Ziemińska -Milanowska
B: KJ Alexander Elizówka
K023346 616009580269811
67.

40

NONSENS 10 Deutsches Reitpony GER 2003 Wałach gniada/kuc:141 F: Neckar
M: Maisha
O: Anna Staszewska-Zatońska
B: Bruns, Karl-Heinz Ocholt
K010463 DE 435350075803
68.

24

PATI BH Deutsche Reit Pony POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Da capo 154
M: Pippi
O: Katarzyna Żórawska
B: Bogna Hupa
K025359
69.

64

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
70.

34

RAMMSTEIN Holsztyńska GER 2001 Ogier ciemnogniada F: rheinsberg
M: Keylin
O: Tomasz wójtowicz
B: Niemcy
Brak
71.

22

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
O: Luiza Waszczuk
B: Marcin Ćwik
brak
72.

39

SABIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Skaja
O: Anna Beyger
B: Beata Kołpak
106NA16 616 009 58 03079 15 616009580307915
73.

17

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
O: Sylwia Rozesłańska
B: Ryszard Szczęśniak
K021150
74.

28

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Skaja / Danone
O: Anna Grygier Wójtowicz
B: Beata Kołpak
K023050 616009580256113
75.

57

SREBRNA XX POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
O: Andrzej Owczarek
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
K026197 POL020000001869
76.

48

TERRA EUROPA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Carry Wind
M: Torella
O: Ewa Dębińska-Dzidek
B: Wiese Piotr
k015713 POL 009 59 00458 04
77.

109

Tessa nn holandia 1993 klacz gniada/126 F: nn
M: nn
O: Kinga Leszek Karwańska
B:
78.

27

TICET KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero
M: Totu
O: Ewa Bartosik-Czok
B: Polska
K021286 616013680092109
79.

59

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
O: Monika Szkuta
B: Artur Włosiński
K017249 6160096602953
80.

15

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
81.

100

TYMIANEK PONY POL 2009 Ogier gniada/kuc:147 F: Mm
M: Mm
O: Dariusz Kamiński
B: Mm
111
82.

105

WAN DER KONING STAR II HAN POL 2000 Wałach kasztanowata/164 F: Wanderer
M: Loara
O: Michał Wozniak
B: Helmut Schmit
brak
83.

19

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
K016979
Rider Club
Competition
Prize
Chorąży Aleksandra sj zawieprzyce
100
SUM:
100.00
Dzidek Zuzanna Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
50
SUM:
50.00
Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
250
150
SUM:
400.00
Rejak-Wójtowicz Anna SJDakar
250
250
SUM:
500.00
Rybicka Karolina JKS Equita
250
SUM:
250.00
Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
150
50
SUM:
200.00
Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
250
150
SUM:
400.00
Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
100
250
SUM:
350.00
Ziemińska-Milanowska Katarzyna wkj
150
50
SUM:
200.00
Żuk Magdalena WKJ Lublin
50
150
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
KELPIE (70)
2019-06-15
4
2019-06-15
4
2019-06-16
6
2019-06-16
2019-06-15
4
2019-06-16
6
Beyger Anna
SJ Zawieprzyce
SABIO (39)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2019-06-15
5
2019-06-15
3
2019-06-16
5
2019-06-16
2019-06-16
5
2019-06-15
5
2019-06-15
3
Chorąży Aleksandra
sj zawieprzyce
2019-06-15
2
100
2019-06-16
5
Czok Ivette
BPK
ELDOM (26)
2019-06-15
3
2019-06-16
1
TICET (27)
2019-06-15
10
2019-06-15
8
2019-06-16
8
2019-06-16
2019-06-15
8
2019-06-16
8
Darska Łucja
Klub Jeździecki Sielanka
ALEGOR (42)
2019-06-15
4
2019-06-15
7
2019-06-16
6
2019-06-16
2019-06-16
6
2019-06-15
4
2019-06-15
7
Dębowski Daniel
SSKJ Bobrowy Staw
2019-06-15
2019-06-15
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2019-06-15
1
2019-06-16
1
Dzidek Zuzanna
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-06-15
3
2019-06-15
3
50
2019-06-16
2
2019-06-16
4
Galas Maria
SJ Stajnia Podolszyn
2019-06-15
1
Gantner Krystyna
bzpk
DZIONEK (63)
2019-06-15
7
2019-06-15
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (61)
2019-06-15
6
2019-06-15
2019-06-16
6
2019-06-16
3
Górzyńska Sonia
BPK
2019-06-15
13
2019-06-15
13
2019-06-16
11
2019-06-16
2019-06-15
14
2019-06-16
11
Gruszka Aleksandra
M_CAS_AS (108)
2019-06-16
1
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (28)
2019-06-15
2019-06-16
Jacniacka Oliwia
SJDakar
KALINKA (65)
2019-06-15
12
2019-06-15
7
2019-06-16
12
2019-06-16
2019-06-15
7
2019-06-16
12
Janecka Julia
KJ Golden Dream
GASPAR (46)
2019-06-15
2
2019-06-15
4
2019-06-16
3
2019-06-16
2019-06-16
3
2019-06-15
2
2019-06-15
4
MUPPET (47)
2019-06-15
1
2019-06-15
2
2019-06-16
3
2019-06-16
2019-06-15
2
2019-06-16
3
Janek Karolina
SKJ Golden Dream
JOEP (55)
2019-06-15
12
2019-06-15
12
2019-06-16
10
2019-06-16
2019-06-16
10
2019-06-15
11
2019-06-15
12
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
SREBRNA (57)
2019-06-15
12
2019-06-15
4
2019-06-16
13
2019-06-16
5
Jokiel Julia
KJ Aromer
PATI BH (24)
2019-06-15
14
2019-06-15
14
2019-06-16
15
2019-06-16
2019-06-15
15
2019-06-16
14
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-06-15
3
2019-06-15
5
2019-06-16
4
2019-06-16
2019-06-15
5
2019-06-16
4
Kamińska Natalia
KJ Aldragha
TYMIANEK (100)
2019-06-15
5
2019-06-16
7
Kehiaian Vartui
bpk
2019-06-15
7
2019-06-15
5
2019-06-16
2019-06-16
2019-06-16
2019-06-15
7
2019-06-15
5
Kolwas Jm'04 Monika
KJ Plejada Stefanówka
2019-06-15
11
2019-06-15
10
2019-06-16
10
2019-06-16
2019-06-15
10
2019-06-16
10
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2019-06-15
4
2019-06-16
3
2019-06-15
1
Kosecka-Andziak Paulina
ks chojnów
JACKPOT (51)
2019-06-15
2019-06-16
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Laszczki
2019-06-15
2
2019-06-15
Krzeszowska Monika
WKJ Lublin
KRAKEN (49)
2019-06-15
9
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
9
Krzewińska Oliwia
Klub Jeździecki Grand Cheval
HANNIBAL (103)
2019-06-15
2
2019-06-15
2
2019-06-16
2
2019-06-16
2019-06-16
2
2019-06-15
2
2019-06-15
2
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-06-16
1
2019-06-15
1
Kurdziel Julia
Bez przynaleznnosci
HAROLD (75)
2019-06-15
9
2019-06-15
11
2019-06-16
9
2019-06-15
11
2019-06-16
2019-06-16
9
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-06-15
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (11)
2019-06-15
2019-06-15
6
2019-06-16
Lewandowska Weronika
KS Centurion Zaręby
2019-06-15
2
2019-06-15
1
2019-06-16
2
2019-06-16
2019-06-15
1
2019-06-16
2
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-06-16
2
2019-06-15
1
2019-06-15
2
Madej Weronika
bpk maz
2019-06-15
2019-06-16
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (14)
2019-06-15
5
2019-06-16
6
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (30)
2019-06-15
2
2019-06-16
1
2019-06-15
1
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka
Tessa (109)
2019-06-16
3
Mikołajczyk Agata
KS EQUIRIGHT
2019-06-15
4
2019-06-16
4
Mirkowska Karolina
SJ Stajnia Podolszyn
DESALA (68)
2019-06-15
3
2019-06-15
Nowicka Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
2019-06-15
4
2019-06-15
2019-06-16
12
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2019-06-15
1
250
2019-06-16
2
150
Piwek Laura
SKJ SEWAN
2019-06-15
9
2019-06-16
12
2019-06-15
13
Praga J'02 Julia
JKS Equita Świętochów
2019-06-15
10
2019-06-15
2019-06-16
11
2019-06-16
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2019-06-15
5
2019-06-16
10
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (87)
2019-06-15
14
2019-06-15
11
2019-06-16
11
2019-06-16
2019-06-16
11
2019-06-15
13
2019-06-15
11
Ratajczak Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ESPARTO (60)
2019-06-15
13
2019-06-15
8
2019-06-16
6
2019-06-16
6
2019-06-16
2019-06-16
6
2019-06-15
12
2019-06-15
8
Rejak-Wójtowicz Anna
SJDakar
KARAT (66)
2019-06-15
1
250
2019-06-16
1
250
Rozalska Gabriela
KS AZS AWF WARSZAWA
2019-06-15
7
2019-06-15
2019-06-16
3
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (17)
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
1
2019-06-16
2019-06-16
1
2019-06-15
1
2019-06-15
1
Rybicka Karolina
JKS Equita
2019-06-16
2019-06-16
7
DANTE (79)
2019-06-16
1
250
2019-06-16
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2019-06-15
2
150
2019-06-16
3
50
Sieńko J'04 Anna
SSKJ Grobice
2019-06-15
10
2019-06-15
10
2019-06-16
8
2019-06-16
2019-06-16
8
2019-06-15
9
2019-06-15
10
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
2019-06-15
6
2019-06-15
9
2019-06-16
7
2019-06-16
2019-06-15
9
2019-06-16
7
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (36)
2019-06-15
2
2019-06-15
3
2019-06-16
3
2019-06-16
1
Socha Daria
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2019-06-15
6
2019-06-15
9
2019-06-16
4
2019-06-16
2019-06-16
4
2019-06-15
6
2019-06-15
9
Stankiewicz Nikola
Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
EMIS (67)
2019-06-15
11
2019-06-16
8
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (59)
2019-06-15
1
250
2019-06-16
2
150
Szkuta M'09 Maja
nz
ERMA (58)
2019-06-16
4
2019-06-15
Szlassa Krystyna
nz
2019-06-15
5
2019-06-16
1
Sztokinier Anna
KJ Golden Dream
BANITA (44)
2019-06-15
8
2019-06-16
4
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin
KALARUS (69)
2019-06-15
2
100
2019-06-16
1
250
Urbańczyk Anna
Bpk
LOCO (97)
2019-06-16
2
2019-06-16
Urbańska Małgorzata
KJ Aldragho
FRANCIS (90)
2019-06-15
8
2019-06-15
5
2019-06-16
9
2019-06-16
2019-06-16
9
2019-06-15
8
2019-06-15
5
Wąsiewicz Aleksandra
nz
2019-06-15
2
2019-06-15
2019-06-16
2
2019-06-16
Waszka Marta
KS AZS AWF Warszawa
ALGO (54)
2019-06-15
5
2019-06-15
2019-06-16
4
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Aldragho
LIWIA (101)
2019-06-15
7
2019-06-16
8
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
2019-06-16
1
2019-06-15
1
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
LINDT (96)
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-15
Wołąs Ada
bpk MAZ
LOCO (97)
2019-06-15
4
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (21)
2019-06-15
11
2019-06-16
2019-06-15
10
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (88)
2019-06-15
8
2019-06-15
12
2019-06-16
14
2019-06-16
2019-06-15
12
2019-06-16
13
Zatońska Lea
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-06-16
13
2019-06-15
2
2019-06-16
2
2019-06-15
13
Zawadzka Agnieszka
Brak
MODEL (91)
2019-06-15
6
2019-06-15
2
2019-06-16
3
Zieleśkiewicz Weronika
KJ Golden Dream
2019-06-15
5
2019-06-15
3
2019-06-16
1
2019-06-16
2019-06-15
3
2019-06-16
1
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
wkj
2019-06-15
2
150
2019-06-16
3
50
Znosko Weronika
BPK
LARISSA (33)
2019-06-16
2
2019-06-15
1
2019-06-15
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (15)
2019-06-15
7
2019-06-15
6
2019-06-16
5
2019-06-16
2019-06-15
6
2019-06-16
5
Żuk Magdalena
WKJ Lublin
2019-06-15
3
50
2019-06-16
2
150

Number of Riders: 80

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 2 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032019-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl