Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:28:28
2020-09-30 20:26:04
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:42:43
2020-09-30 00:19:59
Katarzyna Wójcik ELIOT
  • 1x 6MR//D-1 - I półfinał OPEN
  • 1x 16MR//P-1 II półfinał OPEN
  • 1x 22MR//P-2 finał OPEN
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 16:07:21
2020-09-29 10:18:48
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 16:07:24
2020-09-28 20:46:09
Olga Urbaniak RENA LUNA
  • 2x 7T//L-3 - I towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:08:35
2020-09-27 22:52:44
Natalia Poszumska RAUL
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:08:39
2020-09-27 22:06:58
Wiktoria Siergiej DIORISSIMO
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:44:37
2020-09-27 20:16:04
Anna Majchrowicz DUKE
  • 1x 6MR//D-1 - I półfinał OPEN
  • 1x 16MR//P-1 II półfinał OPEN
  • 1x 22MR//P-2 finał OPEN
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:33
2020-09-27 18:01:58
Marta Frieske SARMATA
  • 1x 10R//C - 1 - regionalny
  • 1x 26R//C-2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:35
2020-09-27 17:41:56
Patrycja Siwek RENI
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:36
2020-09-27 17:41:26
Amelia Sobaniec RENI
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:38
2020-09-27 17:41:02
Roksana Zawada DELICJA
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:40
2020-09-27 17:40:09
Kalina Stężalska HALO
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:45
2020-09-27 17:39:36
Natalia Stankiewicz HALO
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:47
2020-09-27 17:39:10
Lena Bytomska NIPA
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:51
2020-09-27 17:38:46
Inga Ostojska NIPA
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:09:57
2020-09-27 15:48:11
Wiktoria Przykucka ELOISE
  • 2x 23T//L-2 towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:25:03
2020-09-26 14:04:31
Natasza Jurewicz DEIZI
  • 1x 1MR//6Ra - I półfinał Młodzicy KUCE
  • 1x 11MR//1Ra II półfinał Młodzicy KUCE
  • 1x 17MR//L-2Ra finał Młodzicy KUCE
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:39:40
2020-09-26 14:01:17
Nina Stopyra BOHUN
  • 1x 8R//P-1 - regionalny
  • 1x 24R//P-2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 14:03:57
2020-09-26 14:00:40
Michał Chodoruk FALSTERBEAU
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 14:04:02
2020-09-26 13:59:56
Magdalena Wasiun-Chodoruk MAVERICK
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 14:04:06
2020-09-26 13:59:22
Maja Bilińska MAVERICK
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:32:11
2020-09-26 13:58:26
Maja Polikowska CHELLINA
  • 1x 8R//P-1 - regionalny
  • 1x 24R//P-2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:36:29
2020-09-26 12:01:47
Martyna Rucińska BOHUN
  • 1x 9R//N-6 - regionalny
  • 1x 25R//N-4
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:41:49
2020-09-26 12:01:05
Matylda Wiśniewska FALSTERBEAU
  • 1x 10R//C - 1 - regionalny
  • 1x 26R//C-2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:26:38
2020-09-26 12:00:16
Dominika Krzyżaniak CELKA
  • 1x 9R//N-6 - regionalny
  • 1x 25R//N-4
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 14:04:27
2020-09-26 11:55:33
Fransesca Blumel AMBER
  • 1x 5MR//C-1 - I półfinał Młody jeździec/Senior
  • 1x 15MR//C-2 II półfinał Młody Jeździec/Senior
  • 1x 21MR//C-3 finał Młody Jeździec/Senior
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 14:04:31
2020-09-26 11:54:48
Martyna Butryn Q10
  • 1x 4MR//D-1 - I półfinał Junior KONIE
  • 1x 14MR//D-3 II Półfinał Junior KONIE
  • 1x 20MR//N-4 finał Junior KONIE
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:38:41
2020-09-26 11:53:19
Nelly Solecka WONDERFUL VANILLA
  • 1x 2MR//P-6 - I półfinał Junior Młodszy KUCE
  • 1x 12MR//P-3 II Półfinał Junior Młodszy KUCE
  • 1x 18MR//P-4 Finał Junior Młodszy KUCE
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:32:43
2020-09-26 11:46:50
Dionizy Polikowski CHARMEUR
  • 1x 5MR//C-1 - I półfinał Młody jeździec/Senior
  • 1x 15MR//C-2 II półfinał Młody Jeździec/Senior
  • 1x 21MR//C-3 finał Młody Jeździec/Senior
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 22:21:59
2020-09-25 19:42:26
Amelia Terenowicz AILLE HIGHFIELD STAR
  • 1x 4MR//D-1 - I półfinał Junior KONIE
  • 1x 14MR//D-3 II Półfinał Junior KONIE
  • 1x 20MR//N-4 finał Junior KONIE
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:25:35
2020-09-25 19:41:43
Karolina Kolny GRETA
  • 1x 4MR//D-1 - I półfinał Junior KONIE
  • 1x 14MR//D-3 II Półfinał Junior KONIE
  • 1x 20MR//N-4 finał Junior KONIE
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:40:34
2020-09-25 14:13:49
Ann Van Den Broeck RON RUBINO
  • 1x 3MR//P-1 - I półfinał Junior Młodszy KONIE
  • 1x 13MR//P-2 II Półfinał Junior Młodszy KONIE
  • 1x 19MR//D-2 Finał Junior Młodszy KONIE
13 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-25 13:50:22
2020-09-25 11:34:51
Natalie Palacz SILVETTA
  • 1x 5MR//C-1 - I półfinał Młody jeździec/Senior
  • 1x 26R//C-2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 23:56:31
2020-09-24 22:44:18
Magda Marcinkowska-Trela CHOCOLATE CAKE
  • 1x 7T//L-3 - I towarzyski
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 23:11:34
2020-09-24 22:43:43
Grzegorz Buczek CHOCOLATE CAKE
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 20:59:56
2020-09-24 20:53:35
Szarita Kaniowska FARAON
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 21:00:09
2020-09-24 20:44:47
Katarzyna Olejniczak ATROPINA S
  • 1x 23T//L-2 towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:21:29
2020-09-24 08:51:06
Zofia Fragstein-Niemsdorff RAMIRO
  • 1x 3MR//P-1 - I półfinał Junior Młodszy KONIE
  • 1x 13MR//P-2 II Półfinał Junior Młodszy KONIE
  • 1x 19MR//D-2 Finał Junior Młodszy KONIE
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:20:05
2020-09-24 07:53:49
Justyna Eidorowicz ROZMARYN
  • 1x 5MR//C-1 - I półfinał Młody jeździec/Senior
  • 1x 15MR//C-2 II półfinał Młody Jeździec/Senior
  • 1x 21MR//C-3 finał Młody Jeździec/Senior
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:33:27
2020-09-23 20:29:34
Patrycja Rowińska MONTANA
  • 1x 6MR//D-1 - I półfinał OPEN
  • 1x 16MR//P-1 II półfinał OPEN
  • 1x 22MR//P-2 finał OPEN
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:08:06
2020-09-23 18:38:34
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 4MR//D-1 - I półfinał Junior KONIE
  • 1x 14MR//D-3 II Półfinał Junior KONIE
  • 1x 20MR//N-4 finał Junior KONIE
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:31:03
2020-09-22 16:15:13
Wiktoria Daria Nabakowska KWINTEN
  • 1x 8R//P-1 - regionalny
  • 1x 24R//P-2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:24:32
2020-09-16 15:48:06
Julia Wiencek FIRST FABIOLA
  • 1x 5MR//C-1 - I półfinał Młody jeździec/Senior
  • 1x 15MR//C-2 II półfinał Młody Jeździec/Senior
  • 1x 21MR//C-3 finał Młody Jeździec/Senior
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:49:54
2020-09-16 11:22:06
Paulina Miziewicz ZEUS
  • 1x 6MR//D-1 - I półfinał OPEN
  • 1x 16MR//P-1 II półfinał OPEN
  • 1x 22MR//P-2 finał OPEN
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:06:46
2020-09-15 23:35:19
Anna Błońska DIARADA
  • 1x 4MR//D-1 - I półfinał Junior KONIE
  • 1x 14MR//D-3 II Półfinał Junior KONIE
  • 1x 20MR//N-4 finał Junior KONIE
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bilińska Maja JKS Stajnia Brzózki
2005 (JM.)
brak
2. Blumel Fransesca JKS Stajnia Brzózki
2004 (J.)
O038639
3. Błońska Anna KSJ Zagozd
2006 (JM.)
O052307
4. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
O047497
5. Bytomska Lena Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
2006 (JM.)
brak
6. Chodoruk Michał JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
brak
7. Eidorowicz Justyna UKJ Płochocin
S
1908/18 A III
8. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
9. Frieske Marta Klub Sportowy Centaurus
S
O034774
10. Jurewicz Natasza JKS Stajnia Brzózki
2009 (Mł.)
brak
11. Kaniowska Szarita Brk
2005 (JM.)
O052506
12. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
13. Kolny Karolina Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (J.)
O044894
14. Komorowska Marcelina bpk
2005 (JM.)
brak
15. Krzyżaniak Dominika JKS Stajnia Brzózki
2001 (MJ.)
brak
16. Lewandowska Zuzanna KJ Derby Budzistowo
17. Lewandowska Zuzanna BPK
2003 (J.)
O030658
18. Majchrowicz Anna JKS FARMA MODRZEWIE
S
BRAK
19. Marcinkowska-Trela Magda bpk
S
brak
20. Miziewicz Paulina JKS Stajnia Brzózki
S
O050562
21. Nabakowska Wiktoria Daria -
2003 (J.)
brak
22. Olejniczak Katarzyna Brak
S
O026552
23. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
24. Ostojska Inga Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
2007 (JM.)
brak
25. Palacz Natalie PONY CLUB PŁOCHOCIN
S
O002210
26. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
27. Polikowska Maja JKS Stajnia Brzózki
S
brak
28. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
29. Poszumska Natalia Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
30. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
31. Rowińska Patrycja UKJ Pony Club Płochocin
S
O044899
32. Rucińska Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
brak
33. Siergiej Wiktoria Klub Jeździecki Agrom-Handel Śrem
S
0000000
34. Siwek Patrycja Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
2004 (J.)
brak
35. Sobaniec Amelia Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
2005 (JM.)
brak
36. Solecka Nelly JKS Stajnia Brzózki
2007 (JM.)
brak
37. Stankiewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Bukowie
2007 (JM.)
brak
38. Stężalska Kalina Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
2008 (JM.)
Brak
39. Stopyra Nina JKS Stajnia Brzózki
2005 (JM.)
brak
40. Urbaniak Olga Nz
2004 (J.)
Brak
41. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
2006 (JM.)
O037288
42. Wasiun-Chodoruk Magdalena JKS Stajnia Brzózki
S
brak
43. Wiencek Julia JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O050556
44. Wiśniewska Matylda JKS Stajnia Brzózki
S
brak
45. Wójcik Katarzyna bp
S
LZRWZJ/3682/20
46. Zawada Roksana Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
2004 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

AILLE HIGHFIELD STAR CONNEMARA BEL 2009 Klacz siwa/kuc:- F: xxx
M: xxx
K024422
2.

26

AMBER WESTFALSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Amperre
M: Donna Elisa
K021778
3.

16

ATROPINA S MAŁOPOLSKA POL 03.04.2014 klacz kasztanowata/165 F: Jurand
M: Arcus
Brak 6160065801594
4.

21

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
K023514
5.

47

CARNOT MAŁY KOŃ POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
K020323
6.

25

CELKA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Stalypso
M: Ceria
0000 616009590070912
7.

30

CHARMEUR KWPN POL 2007 wałach kara/173 F: Vulcano
M: Joppie
brak 528003000700981
8.

24

CHELLINA Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz gniada/173 F: Bombardino
M: Chelsea II
brak DE 456560533414
9.

7

CHOCOLATE CAKE WLKP POL 2014 Klacz kara F: Bossier
M: Czekolada
brak
10.

48

Colorado Sunrise F:
M:
11.

43

Deizi F:
M:
K015349
12.

46

DEIZI POL F:
M:
K015349 616999680005198
13.

31

DELICJA KOŃ SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/173 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
14.

50

Delicja F:
M:
15.

2

DIARADA MEKLEMBURSKA POL 2013 klacz gniada/163 F: Diarado
M: Barakuda
K024956 De 427270301513
16.

38

DIORISSIMO HANOWER GER 2016 wałach jasnokasztanowata/170 F: Danciano
M: Christina
Brak DE 431310780916
17.

8

DIUK SP POL 2004 wałach gniada/170 F: DENAR
M: ANDORA
BRAK 009670070904
18.

41

ELIOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/180 cm. F: Rabiat II Turbud Z
M: Empiria
K007516 09295
19.

36

ELOISE OLDENBURGER DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
brak DE 433330951307
20.

22

FALSTERBEAU WESTFALSKA GER 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
0000
21.

15

FARAON FRYZYJSKA POL 04.04.2004 wałach kara/172 F: Ferdinand
M: Famke van driesum
Brk 014670083304
22.

44

Ferrari F:
M:
23.

9

FIRST FABIOLA OLDENBURSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/178 F: Furst Wilhelm
M: Fabia
K019817 DE 433330927310
24.

20

GRETA MAŁY KOŃ POL 2003 Klacz kara/kuc:147 F: xxx
M: xxx
1788/19 616013640066905
25.

34

HALO TINKER POL 2011 Klacz srokata/mk:155 F: Tinker
M: Tinker
brak brak
26.

45

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
KO27136 616009640021115
27.

42

JAY JAY M. SP POL 2015 ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
28.

28

KSANTIA KUC POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
brak NN
29.

10

KWINTEN KWPN POL 2015 wałach kara/175 F: DELVIRO HBC
M: GULODIE
brak 528003201502011
30.

39

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
31.

23

MAVERICK SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
brak
32.

12

MONTANA - POL 2009 klacz izabelowata/165 F: Kaergaardens Margaux
M: Musse
brak 208333200904108
33.

35

NIPA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
34.

27

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
K026992
35.

13

RAMIRO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Larron
M: Rebelia
brak brak
36.

37

RAUL HANOWERSKA GER 2013 Wałach gniada/175 F: Royal Blend
M: Dora
Brak DE431315120613
37.

40

RENA LUNA OLDENBURSKA POL 2014 Klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
brak brak
38.

33

RENI TYP SZLACHETNA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Nn
M: Nn
616999610328108 616999610328108
39.

18

RON RUBINO OLDENBURG POL 2015 Wałach gniada/164 F: RON RUBIN
M: Dr RUBINA
BRAK
40.

49

Rona K F:
M:
41.

14

ROZMARYN SP POL 2006 Wałach gniada F: Patiarch
M: Ratina
01234
42.

32

SARMATA SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Romario
M: Sasetka
K020793 616 009 68 00561 10
43.

17

SILVETTA Deutsche Sportpferd POL 2013 Klacz kasztanowata F: Belissimo M
M: Sunitah
K026256 DE 455-8702403-13
44.

11

STORCZYK SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
K019945 616009640063506
45.

29

WONDERFUL VANILLA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/kuc:148 F: -
M: -
brak 006660614006
46.

1

ZEUS SP POL 2004 wałach gniada/180 F: Lagrain /
M: Zeta Z /
K026554 POL009611485804
Rider Club
Competition
Prize
Blumel Fransesca JKS Stajnia Brzózki
100
SUM:
100.00
Błońska Anna KSJ Zagozd
200
SUM:
200.00
Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
100
SUM:
100.00
Eidorowicz Justyna UKJ Płochocin
200
SUM:
200.00
Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
50
SUM:
50.00
Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bilińska Maja
JKS Stajnia Brzózki
2020-10-03
5
2020-10-04
3
Blumel Fransesca
JKS Stajnia Brzózki
AMBER (26)
2020-10-03
2
2020-10-03
2
2020-10-04
4
2020-10-04
3
100
Błońska Anna
KSJ Zagozd
2020-10-03
2
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
200
Butryn Martyna
JKS Stajnia Brzózki
Q10 (27)
2020-10-03
1
2020-10-03
2
2020-10-04
2
2020-10-04
2
100
Bytomska Lena
Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
NIPA (35)
2020-10-04
10
Chodoruk Michał
JKS Stajnia Brzózki
2020-10-03
5
Eidorowicz Justyna
UKJ Płochocin
2020-10-03
3
2020-10-03
3
2020-10-04
3
2020-10-04
2
200
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
RAMIRO (13)
2020-10-03
2
2020-10-03
1
2020-10-04
2
2020-10-04
2
Frieske Marta
Klub Sportowy Centaurus
SARMATA (32)
2020-10-03
1
2020-10-04
2
Jurewicz Natasza
JKS Stajnia Brzózki
Deizi (43)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Kaniowska Szarita
Brk
FARAON (15)
2020-10-04
15
Keister Małgorzata
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
LEXUS (39)
2020-10-03
1
2020-10-03
Kolny Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
GRETA (20)
2020-10-03
2020-10-04
1
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
Komorowska Marcelina
bpk
2020-10-04
2
Krzyżaniak Dominika
JKS Stajnia Brzózki
CELKA (25)
2020-10-03
1
2020-10-04
1
Lewandowska Zuzanna
KJ Derby Budzistowo
2020-10-03
3
Lewandowska Zuzanna
BPK
2020-10-04
1
Majchrowicz Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
Ferrari (44)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
2
Marcinkowska-Trela Magda
bpk
2020-10-03
2
2020-10-04
6
Miziewicz Paulina
JKS Stajnia Brzózki
ZEUS (1)
2020-10-03
2
2020-10-03
3
2020-10-04
3
2020-10-04
1
Nabakowska Wiktoria Daria
-
KWINTEN (10)
2020-10-03
3
2020-10-04
3
Olejniczak Katarzyna
Brak
2020-10-04
4
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2020-10-03
3
2020-10-03
3
2020-10-04
3
2020-10-04
3
50
Ostojska Inga
Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
NIPA (35)
2020-10-04
9
Palacz Natalie
PONY CLUB PŁOCHOCIN
2020-10-03
5
2020-10-04
1
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (47)
2020-10-04
4
Polikowska Maja
JKS Stajnia Brzózki
2020-10-03
1
2020-10-04
1
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
300
Poszumska Natalia
Bez Przynależności Klubowej
RAUL (37)
2020-10-03
2
2020-10-03
2020-10-04
2
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
ELOISE (36)
2020-10-04
8
2020-10-04
Rowińska Patrycja
UKJ Pony Club Płochocin
MONTANA (12)
2020-10-03
4
2020-10-03
2
2020-10-04
4
2020-10-04
2
Rucińska Martyna
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (21)
2020-10-03
4
2020-10-04
1
Siergiej Wiktoria
Klub Jeździecki Agrom-Handel Śrem
2020-10-03
1
2020-10-04
1
Siwek Patrycja
Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
DELICJA (31)
2020-10-04
12
Sobaniec Amelia
Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
RENI (33)
2020-10-04
13
Solecka Nelly
JKS Stajnia Brzózki
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Stankiewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Bukowie
RENI (33)
2020-10-04
Stężalska Kalina
Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
Rona K (49)
2020-10-04
13
Stopyra Nina
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (21)
2020-10-03
2
2020-10-04
2
Urbaniak Olga
Nz
2020-10-03
3
2020-10-03
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Klub Plochocin
2020-10-03
1
2020-10-03
2
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Wasiun-Chodoruk Magdalena
JKS Stajnia Brzózki
2020-10-03
4
2020-10-04
7
Wiencek Julia
JKS Melloni Horses
2020-10-03
4
2020-10-03
4
2020-10-04
2
2020-10-04
4
Wiśniewska Matylda
JKS Stajnia Brzózki
2020-10-03
2
Wójcik Katarzyna
bp
ELIOT (41)
2020-10-03
3
2020-10-03
4
2020-10-04
5
2020-10-04
3
Zawada Roksana
Ośrodek Jeździecki BUKOWIE
DELICJA (31)
2020-10-04
11

Number of Riders: 46

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl