Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:25:52
2019-06-06 20:21:05
Magdalena Tabiś DAKATO GOLD M.
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:25:55
2019-06-06 20:17:32
Magdalena Tabiś BOSMANKA
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:25:57
2019-06-06 20:16:58
Magdalena Tabiś LEXUS
  • 2x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:00
2019-06-06 20:16:17
Magdalena Tabiś LOLITA
  • 1x 2//klasa L - konkurs egzaminacyjny
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:03
2019-06-06 20:15:00
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:06
2019-06-06 20:14:17
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:09
2019-06-06 20:13:37
Tamara Wincel DELMA
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:11
2019-06-06 20:12:32
Tamara Wincel ELOISE
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:14
2019-06-06 20:11:28
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:17
2019-06-06 20:09:48
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:20
2019-06-06 19:43:24
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:24
2019-06-06 19:42:01
Aleksandra Fabisiak LAVANTUS FLY
  • 1x 9//klasa L- z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:27
2019-06-06 19:41:32
Aleksandra Fabisiak SILVIA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 9//klasa L- z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:30
2019-06-06 19:34:26
Wiktoria Płuciennik BIBA
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:33
2019-06-06 19:32:09
Julia Kopacka CELEBRA
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:36
2019-06-06 19:31:20
Julia Deskiewicz CELEBRA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:39
2019-06-06 19:30:35
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:42
2019-06-06 19:29:38
Dominika Wrzochal HANGUS
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:45
2019-06-06 19:29:06
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:47
2019-06-06 19:28:47
Joanna Grosicka HELIOS
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:50
2019-06-06 19:11:08
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:53
2019-06-06 18:31:59
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:55
2019-06-06 18:31:19
Beata Strzałkowska CASSAL'S BOY
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:58
2019-06-06 18:30:52
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:00
2019-06-06 18:30:17
Joanna Chruściewicz NEW STAR
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:03
2019-06-06 18:29:43
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:06
2019-06-06 18:29:16
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:09
2019-06-06 18:28:43
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:11
2019-06-06 16:54:06
Izabella Stawarz LIZA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:14
2019-06-06 16:53:06
Maria Rybska FOCUS
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:17
2019-06-06 16:51:38
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:42:19
2019-06-06 15:33:41
Julia Drozdowska JUKAR
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:42:24
2019-06-06 13:57:34
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:28:07
2019-06-06 11:22:13
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:13
2019-06-06 08:54:05
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 9//klasa L- z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:09
2019-06-06 08:50:01
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:12
2019-06-06 08:49:20
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:11
2019-06-06 08:48:37
Marika Szablewska BIBA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:28:34
2019-06-05 23:17:42
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:28:36
2019-06-05 23:16:44
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:18:11
2019-06-05 17:55:25
Zofia Suwała MAGGIE
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:44
2019-06-05 12:59:52
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:46
2019-06-05 12:59:27
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:47
2019-06-05 12:58:55
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:43
2019-06-04 21:33:23
Adrianna Trytek ZEFIR
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:44
2019-06-04 21:05:42
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:46
2019-06-04 21:04:02
Martyna Witek GABI
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:51
2019-06-04 21:00:37
Aleksandra Makszewska APACZ
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:53
2019-06-04 20:01:54
Karolina Dobrowolska KAWIOR
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:56
2019-06-03 20:37:17
Maria Laskowska VENDETTA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:57
2019-06-03 18:15:02
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:42:21
2019-05-28 14:48:15
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
2. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
3. Bindas Martyna Brak
2003 (J.)
O043767
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
6. Deskiewicz Julia BPK
2006 (JM.)
brak
7. Dobrowolska Karolina Brak
2002 (J.)
Brak
8. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
2990/18 B
9. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
10. Ferjan Victoria BPK
2008 (JM.)
O050021
11. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
12. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O040907
13. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
14. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
15. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
16. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
17. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
18. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
19. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
20. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA
2005 (JM.)
O037282
21. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
22. Lubczyk Zofia
23. Makszewska Aleksandra KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
Brak
24. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
25. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
26. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
27. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
28. Patalan Dominika bpk
S
O033904
29. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
S
O028553
30. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
31. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
32. Sawa Blanka BPK
2008 (JM.)
BRAK
33. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
34. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
35. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
36. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
brak
37. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
38. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
39. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
40. Trytek Adrianna Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
Brak
41. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
42. Witek Martyna KJ KAJA GRZYBOWO
2005 (JM.)
Brak
43. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
44. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
45. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

APACZ KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
Brak -
2.

57

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
Brak
3.

19

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
K012460
4.

17

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
5.

37

BIBA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:137 F: -
M: -
Brak
6.

15

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
K015901 POL009610141608
7.

25

BOSMANKA ARABSKA POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
brak brak
8.

56

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
9.

28

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
brak
10.

58

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
K024277
11.

54

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
12.

65

Capitain Krym F:
M:
13.

59

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
K021019 616009640003311 105IZ85
14.

22

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
K007762 09474
15.

45

CASSAL'S BOY HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Cassall /
M: Anna-To / Cassini I
K025500 421000183812
16.

38

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
17.

1

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada/159 F: Cejlon / Genius
M: Zuza / nn
K013006 POL009640001707
18.

7

CORIDA O Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Mare bay/158 F: Cary
M: Cela
None
19.

44

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
K003715 POL009640010896
20.

62

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
21.

24

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
brak 616009640020315
22.

30

DELMA TYP POGRUBIONY POL 2013 Klacz srokata/168 F: NN
M: NN
brak brak
23.

31

ELOISE OLDENBURGER DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
brak DE 433330951307
24.

10

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
K021828 616013610166511
25.

43

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
26.

52

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
Brak
27.

4

GABI SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Nn
M: Gracja
Brak -
28.

34

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
29.

40

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
brak
30.

39

HARDIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
Brak 009640057406
31.

42

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
brak 616007640020515
32.

16

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
33.

33

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
34.

32

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 6160096400211
35.

21

JUKAR KONIK POLSKI POL 2013 Wałach inna/mk:135 F: NN
M: NN
4164/18 616999640011813
36.

20

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
K024848
37.

6

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:140 cm F: DASTI MAN
M: KARINA
Brak 616 013 64 00782 12
38.

11

KLIWIA KUC WALIJSKI POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
K007824 POL013520075902
39.

61

Knut F:
M:
40.

46

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
K010587 POL007610135505
41.

55

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
42.

50

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
43.

35

LAVANTUS FLY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Chacco Fly
M: Legia
616009640058413
44.

26

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
45.

51

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak
46.

27

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
47.

12

MAGGIE KUC WALIJSKI POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
48.

14

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
- -
49.

18

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
50.

66

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
K004443 06536
51.

47

NEW STAR HOL GER 2015 Ogier ciemnogniada/167 F: New Quidam
M: po Arystokrat
Brak Brak
52.

60

Olster F:
M:
53.

9

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
K017563 009640033003
54.

64

Ostar F:
M:
55.

29

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
56.

48

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
K025502 616007640061911
57.

36

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
Brak 616009640068415
58.

63

Spartan F:
M:
59.

13

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
60.

49

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
K010635 POL009610101206
61.

53

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
K026465
62.

3

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
Brak POL616013640076711
63.

8

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
64.

41

WICHER MAŁY KOŃ POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
K026097 616098200089602
65.

2

ZEFIR TYP MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach siwa/148 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 00135 14
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
CORRERO (44)
2019-06-08
5
2019-06-08
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
MARIOT (14)
2019-06-08
2
300
2019-06-08
7
2019-06-08
8
2019-06-08
13
Bindas Martyna
Brak
NELITA (66)
2019-06-08
2019-06-08
14
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-06-08
1
400
2019-06-08
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2019-06-08
1
300
2019-06-08
11
TELCO (49)
2019-06-08
6
2019-06-08
1
500
2019-06-08
6
2019-06-08
1
600
Deskiewicz Julia
BPK
CELEBRA (38)
2019-06-08
21
Dobrowolska Karolina
Brak
KAWIOR (6)
2019-06-08
1
2019-06-08
12
Drozdowska Julia
brak
JUKAR (21)
2019-06-08
15
2019-06-08
23
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
SILVIA (36)
2019-06-08
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (11)
2019-06-08
4
2019-06-08
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (42)
2019-06-08
2019-06-08
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (18)
2019-06-08
2019-06-08
2
Hutek Nina
BPK
HARDIA (39)
2019-06-08
12
2019-06-08
2
2019-06-08
7
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (29)
2019-06-08
3
2019-06-08
19
2019-06-08
8
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-06-08
4
2019-06-08
3
300
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (38)
2019-06-08
20
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (56)
2019-06-08
4
200
Kulawińska Julia
brak
CASCH (22)
2019-06-08
4
150
2019-06-08
8
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2019-06-08
2019-06-08
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA
2019-06-08
6
2019-06-08
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-06-08
22
2019-06-08
17
2019-06-08
Lubczyk Zofia
ARNIKA (57)
2019-06-08
1
2019-06-08
9
2019-06-08
8
Makszewska Aleksandra
KJ Kaja Grzybowo
APACZ (5)
2019-06-08
2019-06-08
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (16)
2019-06-08
3
250
2019-06-08
5
Minko Natalia
bpk
2019-06-08
1
2019-06-08
12
2019-06-08
5
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (20)
2019-06-08
2019-06-08
Paluch Martyna
BPK
2019-06-08
1
2019-06-08
Patalan Dominika
bpk
2019-06-08
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
2019-06-08
14
2019-06-08
4
Prajwocki Adam
bpk
2019-06-08
10
2019-06-08
5
150
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
FOCUS (52)
2019-06-08
2019-06-08
9
2019-06-08
10
2019-06-08
2019-06-08
3
2019-06-08
4
Sawa Blanka
BPK
2019-06-08
1
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-08
16
2019-06-08
1
2019-06-08
2
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZI (51)
2019-06-08
2019-06-08
11
2019-06-08
14
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2019-06-08
11
2019-06-08
KRONOS (46)
2019-06-08
2019-06-08
3
400
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (12)
2019-06-08
2019-06-08
7
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (17)
2019-06-08
2019-06-08
10
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2019-06-08
1
2019-06-08
13
2019-06-08
2019-06-08
LEXUS (26)
2019-06-08
6
2019-06-08
LOLITA (27)
2019-06-08
7
2019-06-08
5
100
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2019-06-08
9
2019-06-08
JAWA (33)
2019-06-08
8
2019-06-08
2
500
Trytek Adrianna
Bez Przynależności Klubowej
ZEFIR (2)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
18
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
DELMA (30)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
ELOISE (31)
2019-06-08
14
2019-06-08
1
Witek Martyna
KJ KAJA GRZYBOWO
GABI (4)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
13
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
2019-06-08
2
400
2019-06-08
5
Wrzochal Dominika
BPK
HANGUS (40)
2019-06-08
6
2019-06-08
11
WICHER (41)
2019-06-08
2
250
2019-06-08
12
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (54)
2019-06-08
7
2019-06-08
10
2019-06-08
3
200
2019-06-08
9

Number of Riders: 45

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl