Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:25:52
2019-06-06 20:21:05
Magdalena Tabiś DAKATO GOLD M.
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:25:55
2019-06-06 20:17:32
Magdalena Tabiś BOSMANKA
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:25:57
2019-06-06 20:16:58
Magdalena Tabiś LEXUS
  • 2x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:00
2019-06-06 20:16:17
Magdalena Tabiś LOLITA
  • 1x 2//klasa L - konkurs egzaminacyjny
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:03
2019-06-06 20:15:00
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:06
2019-06-06 20:14:17
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:09
2019-06-06 20:13:37
Tamara Wincel DELMA
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:11
2019-06-06 20:12:32
Tamara Wincel ELOISE
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:14
2019-06-06 20:11:28
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:17
2019-06-06 20:09:48
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:20
2019-06-06 19:43:24
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:24
2019-06-06 19:42:01
Aleksandra Fabisiak LAVANTUS FLY
  • 1x 9//klasa L- z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:27
2019-06-06 19:41:32
Aleksandra Fabisiak SILVIA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 9//klasa L- z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:30
2019-06-06 19:34:26
Wiktoria Płuciennik BIBA
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:33
2019-06-06 19:32:09
Julia Kopacka CELEBRA
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:36
2019-06-06 19:31:20
Julia Deskiewicz CELEBRA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:39
2019-06-06 19:30:35
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:42
2019-06-06 19:29:38
Dominika Wrzochal HANGUS
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:45
2019-06-06 19:29:06
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:47
2019-06-06 19:28:47
Joanna Grosicka HELIOS
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:50
2019-06-06 19:11:08
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:53
2019-06-06 18:31:59
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:55
2019-06-06 18:31:19
Beata Strzałkowska CASSAL'S BOY
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:26:58
2019-06-06 18:30:52
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:00
2019-06-06 18:30:17
Joanna Chruściewicz NEW STAR
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:03
2019-06-06 18:29:43
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:06
2019-06-06 18:29:16
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:09
2019-06-06 18:28:43
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:11
2019-06-06 16:54:06
Izabella Stawarz LIZI
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:14
2019-06-06 16:53:06
Maria Rybska FOCUS
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:27:17
2019-06-06 16:51:38
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:42:19
2019-06-06 15:33:41
Julia Drozdowska JUKAR
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:42:24
2019-06-06 13:57:34
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:28:07
2019-06-06 11:22:13
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:13
2019-06-06 08:54:05
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 9//klasa L- z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:09
2019-06-06 08:50:01
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:12
2019-06-06 08:49:20
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:20:11
2019-06-06 08:48:37
Marika Szablewska BIBA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:28:34
2019-06-05 23:17:42
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:28:36
2019-06-05 23:16:44
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 1//klasa L-dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:18:11
2019-06-05 17:55:25
Zosia Suwała MAGGIE
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:44
2019-06-05 12:59:52
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:46
2019-06-05 12:59:27
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:47
2019-06-05 12:58:55
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:43
2019-06-04 21:33:23
Adrianna Trytek ZEFIR
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:44
2019-06-04 21:05:42
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:46
2019-06-04 21:04:02
Martyna Witek GABI
  • 1x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8//klasa LL-z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:51
2019-06-04 21:00:37
Aleksandra Makszewska APACZ
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:53
2019-06-04 20:01:54
Karolina Dobrowolska KAWIOR
  • 2x 7//klasa mLL- dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:56
2019-06-03 20:37:17
Maria Laskowska VENDETTA
  • 2x 6// Stylowy Jeździec ZZJ open
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:58:57
2019-06-03 18:15:02
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5//klasa C- zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:42:21
2019-05-28 14:48:15
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 3//klasa P -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art. 269
  • 1x 4//klasa N- dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
2. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
3. Bindas Martyna Brak
2003 (J.)
O043767
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
6. Deskiewicz Julia BPK
2006 (JM.)
brak
7. Dobrowolska Karolina Brak
2002 (J.)
Brak
8. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
2990/18 B
9. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
10. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
11. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
12. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
13. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
14. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
15. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
16. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
17. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
18. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
19. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
20. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA
2005 (JM.)
O037282
21. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
22. Lubczyk Zofia
23. Makszewska Aleksandra KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
Brak
24. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
25. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
26. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
27. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
28. Patalan Dominika bpk
S
O033904
29. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
S
O028553
30. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
31. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
32. Sawa Blanka BPK
2008 (Mł.)
BRAK
33. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
34. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
35. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
36. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
37. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
38. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
39. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
40. Trytek Adrianna Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
Brak
41. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
42. Witek Martyna KJ KAJA GRZYBOWO
2005 (JM.)
Brak
43. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
44. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
45. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

APACZ KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
O: Kazimierz Gałązka
B: -
Brak -
2.

57

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Nn
Brak
3.

19

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
4.

17

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: NN
K019920
5.

15

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
6.

25

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
7.

56

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
8.

28

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
9.

54

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
10.

65

Capitain Krym F:
M:
O:
B:
11.

22

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
12.

45

CASSAL'S BOY HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Cassall /
M: Anna-To / Cassini I
O: Anna Farysej
B:
K025500 421000183812
13.

38

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
14.

1

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada/159 F: Cejlon / Genius
M: Zuza / nn
O: Paulina Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
15.

7

CORIDA O Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Mare bay/158 F: Cary
M: Cela
O: Barbara Różycka
B: Jan Binkiewicz
None
16.

44

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
O: Urszula Farysej
B: Uwe Meyer
K003715 POL009640010896
17.

24

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak 616009640020315
18.

30

DELMA Typ Pogrubiony POL 2013 Klacz srokata/168 F: NN
M: NN
O: Andrzej Michalski
B: -
brak brak
19.

31

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
20.

10

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
21.

43

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
22.

52

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
23.

4

GABI SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Nn
M: Gracja
O: Kazimierz Gałązka
B: Kazimierz Gałązka
Brak -
24.

34

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
25.

40

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak
26.

39

HARDIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak 009640057406
27.

42

HELIOS Wielkopolska POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
O: Joanna Grosicka
B: Dmiterczuk Kazimierz
brak 616007640020515
28.

16

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
29.

33

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
30.

32

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K027136 6160096400211
31.

21

JUKAR Konik Polski POL 2013 Wałach inna/mk:135 F: NN
M: NN
O: Joanna Grosicka
B: Binaś Katarzyna
4164/18 616999640011813
32.

20

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
33.

6

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:140 cm F: DASTI MAN
M: KARINA
O: Trajdecka Klaudia
B: Tyburczy Krzysztof
Brak 616 013 64 00782 12
34.

11

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
35.

46

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
36.

55

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020223 616009640036211
37.

50

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
38.

26

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
O: Anna Pawłowicz - Jednaszewska
B: Siwak Bogdan
K024546 616 009 64 00269 10
39.

51

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: M. Chociej
B: Nn
Brak
40.

27

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Anna Balazs-Zeuschner
K020953 616 009 64 00923 09
41.

12

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
42.

14

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
O: Ryszard Bąkowski
B: Sławomir Polikowski
- -
43.

18

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
44.

66

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
O: Piotr Maciejak
B: Jacek Bobik
K004443 06536
45.

9

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 009640033003
46.

29

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
47.

48

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
48.

36

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
O: -
B: -
Brak 616009640068415
49.

13

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
50.

49

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
51.

53

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
52.

3

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
53.

8

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
54.

41

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
55.

2

ZEFIR Typ Mały Koń POL 2014 Wałach siwa/mk:148 F: NN
M: NN
O: Monika Trytek
B: Nizio Stanisław
Brak 616 999 64 00135 14
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
CORRERO (44)
2019-06-08
5
2019-06-08
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
MARIOT (14)
2019-06-08
2
300
2019-06-08
7
2019-06-08
8
2019-06-08
13
Bindas Martyna
Brak
NELITA (66)
2019-06-08
2019-06-08
14
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-06-08
1
400
2019-06-08
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2019-06-08
1
300
2019-06-08
11
TELCO (49)
2019-06-08
6
2019-06-08
1
500
2019-06-08
6
2019-06-08
1
600
Deskiewicz Julia
BPK
CELEBRA (38)
2019-06-08
21
Dobrowolska Karolina
Brak
KAWIOR (6)
2019-06-08
1
2019-06-08
12
Drozdowska Julia
brak
JUKAR (21)
2019-06-08
15
2019-06-08
23
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
SILVIA (36)
2019-06-08
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (11)
2019-06-08
4
2019-06-08
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (42)
2019-06-08
2019-06-08
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (18)
2019-06-08
2019-06-08
2
Hutek Nina
BPK
HARDIA (39)
2019-06-08
12
2019-06-08
2
2019-06-08
7
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (29)
2019-06-08
3
2019-06-08
19
2019-06-08
8
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-06-08
4
2019-06-08
3
300
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (38)
2019-06-08
20
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (56)
2019-06-08
4
200
Kulawińska Julia
brak
CASCH (22)
2019-06-08
4
150
2019-06-08
8
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2019-06-08
2019-06-08
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA
2019-06-08
6
2019-06-08
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-06-08
22
2019-06-08
17
2019-06-08
Lubczyk Zofia
ARNIKA (57)
2019-06-08
1
2019-06-08
9
2019-06-08
8
Makszewska Aleksandra
KJ Kaja Grzybowo
APACZ (5)
2019-06-08
2019-06-08
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (16)
2019-06-08
3
250
2019-06-08
5
Minko Natalia
bpk
2019-06-08
1
2019-06-08
12
2019-06-08
5
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (20)
2019-06-08
2019-06-08
Paluch Martyna
BPK
2019-06-08
1
2019-06-08
Patalan Dominika
bpk
2019-06-08
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
2019-06-08
14
2019-06-08
4
Prajwocki Adam
bpk
2019-06-08
10
2019-06-08
5
150
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
FOCUS (52)
2019-06-08
2019-06-08
9
2019-06-08
10
2019-06-08
2019-06-08
3
2019-06-08
4
Sawa Blanka
BPK
2019-06-08
1
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-08
16
2019-06-08
1
2019-06-08
2
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZI (51)
2019-06-08
2019-06-08
11
2019-06-08
14
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2019-06-08
11
2019-06-08
KRONOS (46)
2019-06-08
2019-06-08
3
400
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (12)
2019-06-08
2019-06-08
7
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (17)
2019-06-08
2019-06-08
10
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2019-06-08
1
2019-06-08
13
2019-06-08
2019-06-08
LEXUS (26)
2019-06-08
6
2019-06-08
LOLITA (27)
2019-06-08
7
2019-06-08
5
100
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2019-06-08
9
2019-06-08
JAWA (33)
2019-06-08
8
2019-06-08
2
500
Trytek Adrianna
Bez Przynależności Klubowej
ZEFIR (2)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
18
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
DELMA (30)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
ELOISE (31)
2019-06-08
14
2019-06-08
1
Witek Martyna
KJ KAJA GRZYBOWO
GABI (4)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
13
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
2019-06-08
2
400
2019-06-08
5
Wrzochal Dominika
BPK
HANGUS (40)
2019-06-08
6
2019-06-08
11
WICHER (41)
2019-06-08
2
250
2019-06-08
12
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (54)
2019-06-08
7
2019-06-08
10
2019-06-08
3
200
2019-06-08
9

Number of Riders: 45

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl