Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne i Towarzyskie zawody w skokach
KOŁOBRZEG Budzistowo, 14.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 19:05:55
2019-09-13 14:34:26
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:04:48
2019-09-13 13:17:05
Iryna Batanova ARAMIS M.
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:05:58
2019-09-13 13:04:34
Zosia Suwała CALIDA
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:05:32
2019-09-13 13:00:23
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:05:32
2019-09-13 10:21:04
Emilia Tousty LUBAR
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:52:20
2019-09-12 21:20:19
Anita Misiewicz TROCADÉRO K
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:52:24
2019-09-12 20:57:40
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:52:29
2019-09-12 20:57:17
Marta Tomczyk AKCENT
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:52:33
2019-09-12 20:56:37
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:05:32
2019-09-12 20:56:06
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:13
2019-09-12 20:55:23
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:13
2019-09-12 20:50:00
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//klasa N - dwufazowy - art. 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:13
2019-09-12 20:49:43
Zuzia Hana OLIMPIA
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:13
2019-09-12 20:49:05
Julia Mycio NORKAN
  • 2x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:13
2019-09-12 20:48:49
Otylia Kopczyńska IZYDA
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:14
2019-09-12 20:47:55
Nadia Stachura JUKAR
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:32
2019-09-12 20:46:40
Karolina Krajcer DAVI R
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:32
2019-09-12 20:45:26
Kaja Socha PEGAZ
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:32
2019-09-12 20:44:59
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//klasa N - dwufazowy - art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:32
2019-09-12 20:44:44
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:32
2019-09-12 20:44:24
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:55:40
2019-09-12 20:44:07
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:17:38
2019-09-12 20:04:49
Iryna Batanova DAKATO GOLD M.
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:17:42
2019-09-12 20:02:07
Tamara Wincel URWIS
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:17:46
2019-09-12 20:00:51
Alicja Kołodziejczyk PROTON
  • 2x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:17:50
2019-09-12 19:59:34
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:17:54
2019-09-12 19:58:49
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 2x 4//klasa L - konkurs egzaminacyjny
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:17:58
2019-09-12 19:58:06
Patrycja Janicka LEXUS
  • 2x 4//klasa L - konkurs egzaminacyjny
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:02
2019-09-12 19:57:18
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//klasa N - dwufazowy - art. 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:06
2019-09-12 19:56:46
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:10
2019-09-12 17:53:12
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:14
2019-09-12 17:03:08
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//klasa N - dwufazowy - art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:05:53
2019-09-12 12:08:51
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:21
2019-09-12 07:26:08
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:25
2019-09-12 07:25:31
Weronika Wilchowska CELEBRA
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:29
2019-09-12 07:22:42
Julia Kopacka CELEBRA
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:33
2019-09-12 07:21:24
Marysia Murawska GLADIATOR
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:37
2019-09-12 07:21:04
Justyna Gełomej GLADIATOR
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:18:40
2019-09-12 07:19:31
Nina Hutek HANGUS
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:47:56
2019-09-11 10:20:18
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:48:05
2019-09-11 10:19:21
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:47:58
2019-09-11 09:32:44
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:47:59
2019-09-11 09:32:09
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//klasa N - dwufazowy - art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:48:01
2019-09-11 09:31:40
Julia Bieganowska LYJABALOU
  • 1x 1//klasa mini LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:48:02
2019-09-10 23:01:20
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:17:41
2019-09-09 22:24:44
Magdalena Smak BOHUN
  • 2x 4//klasa L - konkurs egzaminacyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:17:44
2019-09-09 22:24:05
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 2x 4//klasa L - konkurs egzaminacyjny
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 09:12:05
2019-09-06 16:29:59
Wiktoria Opas CHACCOLINA
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 09:12:06
2019-09-06 16:29:35
Wiktoria Opas ESTILLO
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
  • 1x 5//klasa P - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 22:35:54
2019-09-05 22:00:01
Oliwia Bielak BRATKA
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 22:35:52
2019-09-05 21:55:58
Julia Drozdowska DYM
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 3//L - dwufazowy art.274.1.5.3 (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Batanova Iryna Klub Jeździecki Derby
S
brak
2. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
3. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
4. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
5. Gełomej Justyna BPK
2006 (JM.)
brak
6. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
7. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
8. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
9. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
10. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
11. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
12. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2009 (Mł.)
brak
13. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
14. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
15. Kopczyńska Otylia Xx
Xx
16. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
17. Krajcer Karolina Xx
Xx
18. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
19. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
20. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
21. Misiewicz Anita Niezrzeszona
S
Brak
22. Murawska Marysia bpk
2008 (Mł.)
BRAK
23. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
24. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
25. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
10108423
26. Pasek Andrzej Dragon nowielice
S
O000478
27. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
28. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
29. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
30. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
31. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
32. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
33. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
34. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwor
S
O024277
35. Socha Kaja KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
36. Stachura Nadia Xx
Xx
37. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
O054398
38. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
39. Tomczyk Marta Ukj Karmen Niekłonice
2003 (J.)
Brak
40. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
brak
41. Wilchowska Weronika BKP
1999 (MJ.)
Brak
42. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
43. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
44. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

45

ARAMIS M. Fryzyjska POL 2015 Wałach kara/164 F: nn
M: Afrodyta
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak brak
3.

8

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
O: Katarzyna Wiśniewska
B: SK Racot
K026357 616007610117512
4.

7

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lwówek / Agar
M: Bryza / Zapał
O: Magdalena Smak
B:
K026590 616007610301107
5.

3

BUBLE BOY Irlandzki Koń Sportowy POL 2007 Wałach gniada/165 F: Dromllown Rolex from Eas
M: Idol Fok'D Peg / Enterprise Boy
O: Joanna Hudziak
B: xx
K020426 xx
6.

11

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
K027450 DE 421000177315
7.

49

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
8.

19

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
9.

10

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Paszkowska
B: Łukasz Brzóska
K020323
10.

48

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
K026979
11.

2

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
12.

15

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
13.

5

CHACCOLINA OLD. POL 2011 Klacz gniada F: Chacco Blue
M: Starka
O: Ewa Opas
B: Jerzy Opas
none
14.

16

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak 616009640020315
15.

43

DAVI R XX POL Xx Klacz gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
16.

44

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
17.

6

ESTILLO SP POL 2014 Ogier gniada F: Candor
M: Egida
O: Ewa Opas
B: Tadeusz Mroczka
none
18.

12

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
19.

39

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: xx
xx xx
20.

24

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
21.

27

GLADIATOR Kuc Polski POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak 616999610034715
22.

26

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: IRL
brak 372003005614174
23.

42

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: xx
xx xx
24.

28

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak
25.

37

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
K017981
26.

22

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
27.

23

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K027136 6160096400211
28.

38

JUKAR ZX POL Xx Wałach izabelowata/Xx F: Xx
M: Xx
O: Cx
B: Xx
Cx Xx
29.

14

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
brak POL00964000906
30.

51

Knut F:
M:
O:
B:
31.

21

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
O: Anna Pawłowicz - Jednaszewska
B: Siwak Bogdan
K024546 616 009 64 00269 10
32.

20

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Anna Balazs-Zeuschner
K020953 616 009 64 00923 09
33.

46

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
34.

13

LYJABALOU OS GER 2015 Ogier gniada/164 F: Lyjanero
M: Bellissima / Balou de Rouet
O: Julia Bieganwoska
B: Niemcy
K027154 418180238115
35.

33

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
36.

47

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
O: --
B: --
K028365 --
37.

34

OLIMPIA XX POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xxxx
38.

35

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
39.

25

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 009640033003
40.

50

Ostar F:
M:
O:
B:
41.

36

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
O: Mirosław Nowak
B: -
K026980 616013520072312
42.

41

PEGAZ SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: Katarzyna Kokowska
B: xx
xx xx
43.

18

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
44.

30

QUANDO N Deutsches Pferd POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak DE 410100398215
45.

40

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc:xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
46.

32

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
K026965
47.

29

TROCADÉRO K SP POL 2010 Stalion seal brown/170 F: Calato Kama
M: Tracja
O: Anita Misiewicz
B: SK Nowielice
Brak 616009640024010
48.

9

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
49.

17

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
K024260 POL070000005408
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Batanova Iryna
Klub Jeździecki Derby
2019-09-14
22
2019-09-14
23
2019-09-14
28
2019-09-14
29
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-09-14
5
100
2019-09-14
2
350
2019-09-14
21
2019-09-14
8
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
Ostar (50)
2019-09-14
5
50
2019-09-14
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (11)
2019-09-14
4
2019-09-14
11
Gełomej Justyna
BPK
2019-09-14
3
2019-09-14
16
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (34)
2019-09-14
8
2019-09-14
33
2019-09-14
24
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2019-09-14
8
Hutek Nina
BPK
HANGUS (28)
2019-09-14
9
2019-09-14
26
2019-09-14
12
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (18)
2019-09-14
11
LEXUS (21)
2019-09-14
7
2019-09-14
1
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-09-14
16
2019-09-14
6
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GAJA (39)
2019-09-14
2
300
2019-09-14
4
GROM (42)
2019-09-14
4
100
2019-09-14
6
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
PROTON (18)
2019-09-14
25
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
KARMONA (14)
2019-09-14
17
2019-09-14
13
2019-09-14
22
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (15)
2019-09-14
17
Kopczyńska Otylia
Xx
IZYDA (37)
2019-09-14
9
2019-09-14
15
2019-09-14
29
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2019-09-14
2
2019-09-14
1
2019-09-14
14
Krajcer Karolina
Xx
DAVI R (43)
2019-09-14
13
2019-09-14
14
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-09-14
12
2019-09-14
31
2019-09-14
19
Łoś Maja
Bpk
2019-09-14
20
2019-09-14
27
Minko Natalia
bpk
2019-09-14
12
2019-09-14
21
Misiewicz Anita
Niezrzeszona
2019-09-14
Murawska Marysia
bpk
2019-09-14
27
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (33)
2019-09-14
6
2019-09-14
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
RAIKEN (40)
2019-09-14
7
2019-09-14
2
200
DOKTOR (44)
2019-09-14
15
2019-09-14
1
250
2019-09-14
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
2019-09-14
2019-09-14
Pasek Andrzej
Dragon nowielice
Knut (51)
2019-09-14
10
2019-09-14
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (10)
2019-09-14
6
2019-09-14
8
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-09-14
2019-09-14
5
2019-09-14
18
2019-09-14
9
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (35)
2019-09-14
7
2019-09-14
3
Prajwocki Adam
bpk
2019-09-14
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (20)
2019-09-14
8
2019-09-14
4
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2019-09-14
3
150
2019-09-14
1
350
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
2019-09-14
7
2019-09-14
10
CASKADA (48)
2019-09-14
1
2019-09-14
4
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwor
BOHUN (7)
2019-09-14
2
2019-09-14
4
Socha Kaja
KJ KOKO BRZEŹNIKI
PEGAZ (41)
2019-09-14
20
2019-09-14
30
2019-09-14
3
Stachura Nadia
Xx
JUKAR (38)
2019-09-14
26
2019-09-14
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (49)
2019-09-14
19
2019-09-14
18
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (22)
2019-09-14
4
200
2019-09-14
5
2019-09-14
7
2019-09-14
Tomczyk Marta
Ukj Karmen Niekłonice
AKCENT (31)
2019-09-14
5
2019-09-14
23
2019-09-14
2
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (46)
2019-09-14
10
2019-09-14
11
Wilchowska Weronika
BKP
CELEBRA (15)
2019-09-14
24
2019-09-14
25
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
URWIS (17)
2019-09-14
28
2019-09-14
32
Wiśniewska Julia
KJ Grodno - Dwór
2019-09-14
2
2019-09-14
6
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (25)
2019-09-14
3
250
2019-09-14
1
400

Number of Riders: 44

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl