Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B..
Sopot, 13-14.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
176 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:52:59
2020-06-11 23:35:28
Katarzyna Wachowicz RAKIJA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
175 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:23:15
2020-06-11 22:29:51
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 22:41:51
2020-06-11 22:09:54
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 2x 6/L/L Licencyjny
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
173 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 07:37:51
2020-06-11 19:49:04
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
172 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:54:25
2020-06-11 14:25:36
Zofia Pobuta KASTOR
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
171 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:54:30
2020-06-11 13:11:48
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:54:34
2020-06-11 12:49:23
Kalina Kamińska BRONCO
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
169 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:54:37
2020-06-11 12:16:36
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
168 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:43:17
2020-06-10 22:17:13
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
167 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:43:06
2020-06-10 22:15:22
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 2x 2/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
166 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:42:44
2020-06-10 21:50:56
Helena Markiewicz PIONIER
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
165 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 07:37:54
2020-06-10 21:25:11
Izabela Krajewska OFICER
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
164 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:42:39
2020-06-10 21:21:24
Filip Falkiewicz VELVET
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
163 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:42:35
2020-06-10 21:20:06
Filip Falkiewicz BISALAMEA
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
162 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:42:26
2020-06-10 20:49:07
Agata Koseda DOKER
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
161 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 20:39:02
2020-06-10 20:37:18
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 20:38:52
2020-06-10 20:26:03
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
159 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 17:55:29
2020-06-10 15:11:15
Natalia Browarczyk GAL
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
158 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 08:52:34
2020-06-10 14:27:21
Julia Karolak DISCOVERY
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
157 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:43:31
2020-06-10 08:55:21
Agnieszka Wujec WONDERFUL SON OF PSIK
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
156 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:43:29
2020-06-10 08:54:21
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:43:27
2020-06-10 08:53:51
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:43:25
2020-06-10 08:53:01
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 1/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski dokładności
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski dokładności
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 08:24:11
2020-06-10 00:33:34
Łukasz Schilke GENERAŁ GRANDE
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 6/L/L Licencyjny
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:00:42
2020-06-09 22:54:04
Karolina Klages TEQUILA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 00:31:51
2020-06-09 22:44:33
Jolanta Niski GJALT-D
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 00:31:47
2020-06-09 21:23:13
Amelia Ostrowska LARINA
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 00:31:39
2020-06-09 21:14:19
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 6/L/L Licencyjny
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 00:31:29
2020-06-09 20:57:14
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 20:53:57
2020-06-09 19:57:34
Amelia Klimaszewska BRANCO
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 19:28:03
2020-06-09 19:21:24
Irina Titova CANBERRA
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 22:12:28
2020-06-09 19:20:47
Anna Titova CANBERRA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 19:28:13
2020-06-09 19:20:16
Anna Titova AL NAOUWEE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 16:26:40
2020-06-09 14:34:31
Oliwia Wąsiewska GOTHA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:42:20
2020-06-09 12:30:57
Paulina Borawska NABLA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
141 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 11:28:59
2020-06-09 10:39:42
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 08:00:54
2020-06-08 22:34:17
Laura Połaniecka DUNKA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 08:01:00
2020-06-08 22:30:10
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:01:09
2020-06-08 21:43:47
Karolina Gąsiorowska CASSANO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:01:28
2020-06-08 21:43:04
Karolina Chreptowicz POKAZ J
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:01:51
2020-06-08 21:42:27
Anna Kwiatkowska MAGIA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:02:08
2020-06-08 21:41:37
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:02:29
2020-06-08 21:41:07
Martyna Krawiec FRANCESCO
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:56
2020-06-08 21:40:24
Piotr Kalinowski FISTON DE BO Z
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:59
2020-06-08 21:39:43
Piotr Kalinowski MANCHESTER RED WINE
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:06:08
2020-06-08 21:39:12
Piotr Kalinowski NOTABLE
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:49
2020-06-08 21:38:38
Piotr Kalinowski VENECIA RED WINE
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:51
2020-06-08 21:38:09
Piotr Kalinowski VARIO DE BO Z
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 08:02:14
2020-06-08 21:19:03
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 19:36:59
2020-06-08 18:00:38
Zosia Szopa GULIA
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 16:03:17
2020-06-08 14:51:00
Zuzanna Piotrzkowska CHARRO
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 16:03:21
2020-06-08 14:50:04
Marcel Hiller EGON
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 11:39:42
2020-06-08 10:50:25
Emilia Plata FURIOSA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:44:27
2020-06-08 10:32:23
Irina Titova CORDAVELLE
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:44:30
2020-06-08 10:31:54
Irina Titova CASTINI GOLD
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:42:08
2020-06-08 09:59:45
Judyta Szeremeta LANCIANO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 09:25:40
2020-06-08 09:25:34
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 10/CC/CC - Zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 09:25:06
2020-06-08 08:16:09
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:53
2020-06-07 22:29:24
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:39
2020-06-07 22:29:06
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:45
2020-06-07 22:28:46
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:15:16
2020-06-07 22:11:59
Katarzyna Skrzyńska KICKS DAY S
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:15:11
2020-06-07 21:15:03
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IDYLLA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:15:08
2020-06-07 21:00:04
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:21:57
2020-06-07 18:35:57
Maja Szukalska MILUSIA
  • 2x 1/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski dokładności
  • 2x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:22:44
2020-06-07 17:47:08
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:22:39
2020-06-07 17:46:44
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:22:30
2020-06-07 17:45:13
Dominik Pieniaszek BACCARDI B
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:22:23
2020-06-07 14:46:32
Joanna Tejchman-Konarzewska QUANTUM BLUE
  • 2x 5/L/L Zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 13:35:28
2020-06-07 14:31:29
Dagmara Kisiel RADOŚĆ Z
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 11:10:54
2020-06-07 10:59:20
Julia Pawłowska BŁYSZCZEK
  • 1x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 15:10:47
2020-06-07 10:38:39
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:23:43
2020-06-06 23:08:20
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:18:37
2020-06-06 22:25:51
Maja Szukalska LUKRECJA
  • 1x 1/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski dokładności
  • 1x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:24:08
2020-06-06 22:24:48
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 2x 2/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:24:14
2020-06-06 22:24:06
Julia Rochowicz PANTEON
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:17:58
2020-06-06 22:23:10
Oliwia Majewska RADISZKA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:24:29
2020-06-06 22:22:38
Krystyna Kuźmicz RADISZKA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:24:40
2020-06-06 22:21:33
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 1/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski dokładności
  • 2x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 19:28:16
2020-06-06 22:20:36
Pola Cichla DOX
  • 2x 1/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski dokładności
  • 2x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:24:53
2020-06-06 22:01:53
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:24:57
2020-06-06 22:01:33
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:25:01
2020-06-06 22:01:04
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik BUTTERFLY
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:25:05
2020-06-06 22:00:38
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:25:09
2020-06-06 22:00:15
Monika Jackiewicz - Rąbca HERITAGE OF ECUADOR
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:02
2020-06-06 20:55:54
Paulina Kiempa ALBUMINA
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:08
2020-06-06 19:19:56
Martyna Kwasek DERBA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:42:23
2020-06-06 18:44:35
Martyna Kwasek KARINA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:17
2020-06-06 18:42:39
Natalia Gryz ORIONKA
  • 1x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:24
2020-06-06 18:41:40
Amelia Bejer KARINA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:31
2020-06-06 18:35:52
Martyna Klaman NORKA T
  • 1x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:36
2020-06-06 18:35:36
Natalia Gryz NORKA T
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:41
2020-06-06 18:34:32
Zuzanna Żemojtel ORIONKA
  • 1x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:46
2020-06-06 18:34:17
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:51
2020-06-06 18:33:32
Zuzanna Żemojtel BAHARA
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:41:58
2020-06-06 18:33:15
Martyna Klaman BAHARA
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:42:04
2020-06-06 18:32:45
Amelia Bejer KOTILLA
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:42:10
2020-06-06 16:54:09
Maja Skorwider NELA
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:42:16
2020-06-06 15:39:13
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 14:38:29
2020-06-06 11:51:07
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 23:18:20
2020-06-05 21:17:46
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 07:37:53
2020-06-05 12:19:46
Izabela Krajewska KONTRA
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:57:59
2020-06-05 10:23:32
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:58:01
2020-06-05 10:23:01
Agata Wierzchowska PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 09:25:23
2020-06-05 10:21:53
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:22:09
2020-06-05 10:21:18
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 09:01:51
2020-06-05 08:33:34
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 09:01:54
2020-06-05 08:32:54
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 09:01:57
2020-06-05 08:32:20
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 09:01:59
2020-06-05 08:31:41
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x /CC/CC - Zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 09:02:02
2020-06-05 08:31:07
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 09:02:04
2020-06-05 08:30:11
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:59:07
2020-06-04 22:32:51
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 07:59:02
2020-06-04 22:27:45
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:00:43
2020-06-04 20:17:11
Łucja Marks LIMERYK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 14:59:03
2020-06-04 20:13:17
Paulina Walewska JAGIEŁKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:48:45
2020-06-04 19:41:40
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:48:43
2020-06-04 19:40:32
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:29:07
2020-06-04 19:25:07
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 6/L/L Licencyjny
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:29:04
2020-06-04 18:23:42
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SON CH
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:29:02
2020-06-04 18:22:39
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 09:19:56
2020-06-04 09:17:33
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 09:19:51
2020-06-04 09:16:39
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski dokładności
  • 2x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:32:38
2020-06-03 23:34:25
Agata Piastowska CARILLON
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 10:46:31
2020-06-03 23:31:31
Maja Jagniewska DRACENA
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:41
2020-06-03 22:00:31
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 2x 6/L/L Licencyjny
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:43
2020-06-03 20:34:52
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 20:51:51
2020-06-03 20:26:42
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 14:12:50
2020-06-03 13:09:46
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 11/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 14:12:55
2020-06-03 12:10:51
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 14:12:59
2020-06-03 12:10:31
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 14:13:02
2020-06-03 11:14:45
Laura Mular WALIA
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 14:13:07
2020-06-03 10:11:03
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 23:13:47
2020-06-02 22:28:33
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 23:13:43
2020-06-02 22:28:06
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 23:13:39
2020-06-02 22:24:06
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 22:41:17
2020-06-02 22:00:40
Jakub Jarecki JODŁOWIEC
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 22:41:16
2020-06-02 21:58:25
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 21:11:28
2020-06-02 20:57:53
Aleksandra Furgo FELICITY
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 21:11:26
2020-06-02 20:54:00
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
  • 1x 19/C/C - Zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 21:11:21
2020-06-02 20:07:12
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 21:11:19
2020-06-02 19:43:44
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 21:11:01
2020-06-02 15:39:26
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 21:10:59
2020-06-02 15:38:44
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:32:36
2020-06-02 12:49:13
Agata Piastowska CORTINELLA
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 13:47:17
2020-06-02 12:48:51
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 10:22:42
2020-06-02 10:11:07
Monika Miler DE VITO R
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 09:19:39
2020-06-02 08:15:07
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla dużych koni - Towarzyski dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 09:19:34
2020-06-02 01:32:22
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 01:05:04
2020-06-02 00:45:25
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 01:05:02
2020-06-02 00:45:12
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 00:06:27
2020-06-01 23:25:12
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 00:06:23
2020-06-01 22:33:06
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:05:35
2020-06-01 21:45:08
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 00:06:13
2020-06-01 21:37:59
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 00:05:49
2020-06-01 21:24:45
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 23:41:52
2020-06-01 20:45:11
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 21:20:47
2020-06-01 20:43:26
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 21:20:41
2020-06-01 20:42:59
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 00:05:35
2020-06-01 20:42:42
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 5/L/L Zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 21:20:37
2020-06-01 20:42:36
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 00:05:33
2020-06-01 20:42:26
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 00:05:31
2020-06-01 20:42:13
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 5/L/L Zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 21:20:26
2020-06-01 20:41:57
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 14/LL/LL - Towarzyski Dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 21:20:24
2020-06-01 20:41:18
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 9/C/C - Zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 21:20:22
2020-06-01 20:38:56
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 1/50/Kuce (do 50 cm) - Towarzyski dokładności
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 21:20:19
2020-06-01 20:38:16
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) dla kuców - Towarzyski -Z oceną stylu jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 20:23:03
2020-06-01 20:15:59
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 20:23:00
2020-06-01 19:28:50
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 20:22:48
2020-06-01 18:11:46
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 20:22:44
2020-06-01 16:47:32
Sandra Wronka LUSZYN
  • 1x 4/LL/LL - Towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/L Zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 14:27:15
2020-06-01 15:53:44
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 2x 5/L/L Zwykły
  • 2x 15/L/L - Dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 16:13:48
2020-06-01 15:48:31
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
  • 1x 17/P/P - Zwykły
  • 1x 18/N/N - Zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 16:13:45
2020-06-01 15:40:18
Monika Kropidłowska SINUS
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 16:13:44
2020-06-01 14:48:36
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 8/N/N - Zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 16:13:41
2020-06-01 14:43:53
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 5/L/L Zwykły
  • 1x 7/P/P - Dwufazowy
  • 1x 15/L/L - Dwufazowy
  • 1x 17/P/P - Zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O047156
2. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
3. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
4. Aszyk Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
6. Bejer Amelia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
Brak
7. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
8. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
9. Browarczyk Natalia Brak
2003 (J.)
Brak
10. Chreptowicz Karolina KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
11. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
O057797
12. Cimoszko Bogusława KJ Black Horse Team Gdańsk
S
brak
13. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
14. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
15. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O057798
16. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
17. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
brak
18. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
19. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
20. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
21. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (J.)
O042052
22. Górecka Agata KS Verso La Natura
2003 (J.)
O043660
23. Gryz Natalia Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
brak
24. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
25. Hiller Marcel Brak
2006 (JM.)
Brak
26. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
27. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
28. Jagniewska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
Brak
O050336
29. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
30. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
31. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
32. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
33. Kalinowski Piotr Klub Sportowy Verso La Natura
S
O002660
34. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
35. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
none
36. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
brak
37. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
38. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
39. Kisiel Dagmara -
2005 (JM.)
0056710
40. Klages Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O037489
41. Klaman Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
42. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
43. Klimaszewska Amelia KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
Brak
44. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
45. Kluskowska Natalia KJ Jackiewiczów
46. Komosa Daria KJ Darboven
2004 (J.)
brak
47. Koseda Agata Brak
S
Brak
48. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
49. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
50. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
51. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
52. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
O041317
53. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
54. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
55. Kuźmicz Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
56. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
57. Kwiatkowska Anna KS Verso La Natura
2001 (MJ.)
brak
58. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
59. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven Rumia
2004 (J.)
O054572
60. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
61. Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O029281
62. Majewska Oliwia bpk
2007 (JM.)
brak
63. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
64. Markiewicz Helena BPK pom
2006 (JM.)
brak
65. Marks Łucja Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
brak
66. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
67. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
68. Miler Monika Brak
2002 (J.)
Brak
69. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
70. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
71. Niczyporuk Michał KJ Polonez
S
brak
72. Niski Jolanta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
73. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
74. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
75. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
76. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
77. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
78. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
79. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
80. Pawłowska Julia brak
2008 (JM.)
brak
81. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
82. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
83. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
84. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
85. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
86. Piotrzkowska Zuzanna Brak
2004 (J.)
Brak
87. Plata Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036683
88. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
89. Pobuta Zofia Niezrzeszona
2002 (J.)
O039989
90. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
91. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
92. Rochowicz Julia BPK
2008 (JM.)
Brak
93. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
94. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
95. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
96. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
97. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
98. Schilke Łukasz AZS UWM Olsztyn
S
O024667
99. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
100. Skrzyńska Katarzyna KJ Arpav
S
O022800
101. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
102. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
103. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
104. Sulewska Marta Black Horse Team
S
brak
105. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
O051472
106. Szeremeta Judyta Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
28219/17
107. Szopa Zosia Skj Sopot
2003 (J.)
O034983
108. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
109. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
110. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
111. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
0036686
112. Titova Anna Bpk
S
Brak
113. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
114. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
115. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
116. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
117. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
Brak
118. Walewska Paulina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
S
Brak
119. Wąsiewska Oliwia _
2007 (JM.)
Brak
120. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
121. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
122. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
123. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
124. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
125. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
126. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
127. Wujec Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
128. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
129. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
130. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

156

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
2.

104

ALBUMINA WIELKOPLSKA POL 2011 Klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Aluzja
brak 161007600268911
3.

20

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
4.

102

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
5.

133

ASER SP POL 2007 Ogier kara/171 F: Imequil
M: Astra
K012158
6.

188

AZTEC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Asta
K008818 POL007600018604
7.

123

BACCARDI B AES POL 2016 Wałach gniada/167 F: Farezzo B
M: Blanka
.. 826002160878277
8.

54

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
9.

109

BAHARA ŚLĄSKA POL 2005 klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
brak POL008680051805
10.

76

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
11.

125

BANDON TS POL 2004 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K024527 POL999600166504
12.

98

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
13.

175

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
Brak
14.

129

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
15.

120

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Wałach izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
brak
16.

74

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
17.

157

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
18.

158

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
K023001
19.

184

BRONCO Szlachetna Półkrew POL 2011 wałach siwa/.......... F: Talent Charboniere
M: Barka
............... ................
20.

117

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batifa
K028462 616009530175815
21.

69

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
22.

64

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
23.

33

CANBERRA HANNOVERSKA POL 2012 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
24.

185

CANDY OLDENBURGER GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
brak DE 418181104506
25.

72

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
26.

79

CARILLON SP POL 2016 Wałach gniada/166 F: Cantero / Cambridge
M: Cosima/ Contifax
Brak 16
27.

142

CASSANO BRAK POL 2012 Wałach ciemnogniada F: brak
M: brak
brak
28.

132

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
29.

41

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
30.

135

CASTINI GOLD OLDENBURGER POL 2016 Klacz ciemnogniada/165 F: Catosini
M: Sonjador
Brak Brak
31.

165

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
32.

92

CHANCE 33 HANN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
33.

137

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
K019714 POL070000005130
34.

90

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
35.

96

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
36.

134

CORDAVELLE WESTFALSKA POL 2016 Klacz siwa/164 F: Cordess
M: Calida
Brak Brak
37.

60

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 009610219208
38.

91

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
39.

141

CRACK S OLDENBURSKI DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
40.

144

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
K011151
41.

93

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
42.

124

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa/. F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
43.

47

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
44.

160

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
brak
45.

53

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
46.

58

DE VITO R SP POL 2010 Wałach siwa/1,83 F: Azarro
M: Drygula
Brak 616009660409810
47.

49

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
K024258 DE433330638110
48.

105

DERBA TYP SZLACHETNA POL 2008 Klacz tarantowata/162 F: NN
M: NN
brak 616999662041608
49.

169

DISCOVERY KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach gniada/kuc:149cm F: Strayer's Samson
M: Dora
brak 616013670113812
50.

174

DOKER WLKP POL 2012 wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
Brak 616 007 60 01142 12
51.

51

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
52.

84

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
53.

77

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
54.

71

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
55.

35

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
56.

24

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
57.

78

DRACENA Szlachetna Półkrew POL 2006 Mare chestnut/170 F: Mariot
M: Durette z
Brak Brak
58.

1

DREAM HOLSTEINER POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco deRevel
M: The Best
K028879
59.

140

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
brak 616098200143488
60.

5

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
61.

111

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
Brak Brak
62.

18

EDEN STAR WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
K028900 DE441410268813
63.

138

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
K011853 POL006580095806
64.

151

EL CAMP SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Campari M / Caprilli
M: Eleine / Elvis
K007514 POL009690042403
65.

101

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
66.

68

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
67.

85

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
68.

66

FELICITY SP POL 2016 Klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa po Marino
Brak 616 009 53 00666 16
69.

159

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 brak
70.

62

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
71.

146

FISTON DE BO Z ZANGERSHEIDE POL 2016 Ogier kasztanowata/168 F: Flipper d’Elle
M: Calvaro Z
Brak Brak
72.

145

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
73.

136

FURIOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
K022754 616009600059712
74.

81

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
75.

113

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
76.

170

GAL SP POL 2007 wałach gniada/160 F: Stato King
M: Gandawa
brak 616007530014607
77.

39

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
78.

48

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
79.

126

GAMON WESTFALSKA POL 2013 Wałach gniada/175 F: Dionizos
M: Gama
O28785 DE441411456712
80.

164

GENERAŁ GRANDE SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/165 F: Gravent
M: Lacosidia
K012812 616009611037202
81.

40

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
82.

162

GJALT-D KWPN POL 2011 Wałach kara/183 F: Zapatero VDL
M: Olivia
K022542 528003201105500
83.

75

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
K026868 616009610088413
84.

94

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
85.

155

GOTHA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
K017245 616009530080010
86.

6

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
87.

139

GULIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 Klacz gniada/159 F: Farezzo B
M: Galia
Brak Brak
88.

67

HEBRA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
K028933 982000167870882
89.

119

HERITAGE OF ECUADOR SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Hurysa
brak 616009530175715
90.

118

HIGH QUALITY SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Cascall
M: Homily
K020708 616009530226911
91.

44

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
92.

115

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Chery Cordial
M: Hurysa
K024632 616009530075014
93.

17

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 10449
94.

127

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius
M: Isabell
Brak 616020530175615
95.

42

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
96.

116

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 wałach kara/164 F: Black Jack
M: Isabell
K026418 616009530075114
97.

87

JAGIEŁKA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Stalypso
M: Jej mość
Brak Brak
98.

181

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
K016443 056002W00290295
99.

19

JODŁOWIEC MŁP POL 2014 wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
Brak brak
100.

171

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
101.

80

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
102.

52

KAMELOT SP POL 2004 wałach gniada/165 F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
103.

103

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
Brak POL999530464004
104.

182

KASTOR NN POL 2000 wałach kasztanowata/166 F: NN
M: NN
brak POL999530100401
105.

61

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
106.

128

KICK DAY 'S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Day Dream II S
M: Koralia
Nr PZJ:K014725 POL009530021909
107.

154

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
108.

100

KONTRA WLKP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Concord
M: Kleo
K027408 616 007 53 00839 13
109.

108

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
brak 616007530068911
110.

30

LANCIANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
brak POL 009540031803
111.

161

LARINA NRPS POL 2009 mare white/. F: U2/Guidam
M: Zarina
KO16920 528008090178909
112.

55

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
113.

167

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 Brak
114.

88

LIMERYK WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Maik
M: Lubnia
brak brak
115.

131

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
116.

37

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
117.

22

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
118.

38

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
119.

173

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
K014736
120.

65

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
121.

147

MANCHESTER RED WINE OLDENBURG POL 2016 Ogier kasztanowata/168 F: Mylord Carthago
M: Stakkato
Brak Brak
122.

50

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
123.

121

MILUSIA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:- F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 52 01640 06
124.

183

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
125.

46

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
126.

7

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
127.

32

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/160 cm F: Marino
M: Natalia
brak brak
128.

180

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
K026291
129.

110

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
130.

86

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
Brak 616009520030911
131.

172

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
132.

153

NIVA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
brak
133.

107

NORKA T KONIK POLSKI POL 2007 klacz inna/kuc:135 F: Orkisz
M: Nora
brak POL011600291007
134.

148

NOTABLE SP POL 2016 Wałach gniada/166 F: If Du Reverd
M: Naomi
K028751 Brak
135.

34

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
136.

177

OFICER SP POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Casat
M: Okazja
Brak 616009640012015
137.

106

ORIONKA KONIK POLSKI POL 2008 klacz inna/kuc:134 F: Orion
M: Opalka
brak 616011530177308
138.

8

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
139.

114

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
140.

179

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
141.

45

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
142.

82

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
Brak Brak
143.

83

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares / Loxley / Lesotho
M: P-Hawaii-Hawajka / Candillo Z
K026970 616009530210814
144.

178

PIONIER SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Bb
M: Bb
Brak Brak
145.

143

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
brak
146.

63

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
147.

166

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
148.

99

PUMER FOR PLEASURE SP POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever For Pleasure
M: Pumara po Marino
Brak POL 009 52 00350 09
149.

122

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
150.

23

RADISZKA TP POL 2005 Klacz gniada/150 F: nn
M: nn
brak 999600291005
151.

26

RADOŚĆ Z Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/162 F: Casino L
M: Rosaria
K026762 616108000037856
152.

187

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/165 F: Efez
M: Rafia
Brak Pół 009640061306
153.

130

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
K015438 12172 104KT06
154.

97

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
K023397 616009590190809
155.

56

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Mare bay/167 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
156.

25

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
K018556
157.

36

SINUS SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Santana
K028074 616009600239714
158.

152

SIRE ONE MIPAAF POL 2007 Wałach siwa/167 F: Silverstone
M: Sephora M
Brak Brak
159.

163

TEQUILA SP POL 2016 klacz gniada/165 cm F: Corvus Z
M: Tęcza
Brak 616009530090516
160.

43

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino /
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
161.

150

VARIO DE BO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Vagabond de La Pomme
M: Gottwald
K028834 Brak
162.

176

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 Wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
BRAK
163.

149

VENECIA RED WINE OLDENBURG POL 2015 Klacz gniada/172 F: Latour TN
M: Newton
K028313 Brak
164.

89

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
165.

73

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
166.

57

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 Wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
Brak A0000168S
167.

112

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
168.

186

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
Brak Brak
169.

70

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
brak 616013640081011
170.

59

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
K020632
171.

168

WONDERFUL SON OF PSIK MAŁY KOŃ POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
K020738
172.

95

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
90
SUM:
90.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
260
500
500
300
300
SUM:
1860.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
30
30
SUM:
60.00
Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
120
300
200
SUM:
620.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
50
SUM:
50.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
70
100
SUM:
170.00
Górecka Agata KS Verso La Natura
50
SUM:
50.00
Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
20
90
SUM:
110.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
250
150
SUM:
400.00
Kalinowski Piotr Klub Sportowy Verso La Natura
30
SUM:
30.00
Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
50
SUM:
50.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
20
200
180
120
SUM:
520.00
Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven Rumia
20
SUM:
20.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
200
150
400
SUM:
750.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
90
220
200
SUM:
510.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
120
SUM:
120.00
Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
90
120
SUM:
210.00
Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
50
50
70
180
SUM:
350.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
20
SUM:
20.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
50
SUM:
50.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
150
150
30
SUM:
330.00
Schilke Łukasz AZS UWM Olsztyn
50
SUM:
50.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
150
180
150
SUM:
480.00
Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Sulewska Marta Black Horse Team
20
SUM:
20.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
30
SUM:
30.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
50
120
SUM:
170.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
400
350
400
SUM:
1150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki Klub Jeździecki
HUNTER (17)
2020-06-13
2020-06-13
1
2020-06-13