Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZTiR-B elim. JLM
Poczernin, 05-06.09.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 22:33:50
2020-09-05 22:33:50
Kinga Glińska J'03 CHACCO PERFECT S
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 20:26:27
2020-09-05 20:26:27
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:54:39
2020-09-05 18:54:39
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:59:17
2020-09-03 21:47:15
Weronika Stopyra M'08 H'LOTKA
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:53:19
2020-09-03 21:44:21
Wiktoria Wieczyńska Jm'06 H'LOTKA
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:48:09
2020-09-03 21:39:48
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:41:23
2020-09-03 21:38:18
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:23:43
2020-09-03 21:00:49
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:32:29
2020-09-03 20:57:07
Hubert Aniołek BALLYSEEDY JACKO
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:59:11
2020-09-03 16:57:23
Magdalena Prasek LITTLE CARTIER
  • 2x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:59:14
2020-09-03 16:53:14
Magdalena Prasek KEES
  • 2x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 18:31:08
2020-09-03 16:48:38
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 18:20:29
2020-09-03 16:48:22
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 11/Klasa C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły) wys. 130 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:59:23
2020-09-03 16:48:03
Krzysztof Prasek CHATROULETTE M
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 18:15:14
2020-09-03 16:38:11
Natalia Czarnak Jm'06 FIESTA GR. D
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:22:07
2020-09-03 15:59:33
Anna Tymieniecka Jm'06 LAYRO STW
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:12:11
2020-09-03 15:40:35
Anna Sobala SIRENDOS
  • 2x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 15:57:40
2020-09-03 13:32:18
Natalia Kucharek Jm'07 JAILHOUSE
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 15:07:13
2020-09-03 12:26:52
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 16:44:17
2020-09-03 08:52:39
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:04:12
2020-09-03 08:29:01
Zuzanna Kaleta EQUUS
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, Kuce i MK, open , dokładności, wys. 80 cm
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:55:13
2020-09-03 08:28:27
Urszula Toeplitz M'08 LUCEK GR. A
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:50:46
2020-09-03 08:27:54
Oliwia Apolinarska Jm'05 SONIA GR. C
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 01:00:28
2020-09-02 23:28:43
Aleksandra Ząbek J'04 WICHER
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 00:54:03
2020-09-02 23:27:42
Magdalena Piskorska J'03 SOUL
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 00:47:16
2020-09-02 23:26:57
Wiktoria Świrska J'03 COR DE LA ROSA
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 00:40:28
2020-09-02 22:32:25
Karolina Karczewska J'04 LAUDERDALE GR. E
  • 1x 8B/Klasa L styl/Konkurs nr 8 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:08:43
2020-09-02 22:19:26
Kinga Glińska J'03 CLASSY GIRL SINIA Z
  • 2x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 00:21:35
2020-09-02 21:24:23
Zofia Krzemińska J'02 DRUID MAGIC
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:57:44
2020-09-02 20:41:35
Katarzyna Murzyńska J'02 PROUD OF CARRY
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:42:03
2020-09-02 20:09:32
Alicja Jakubowska J'02 MARISKA GR. C
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 08:34:40
2020-09-02 18:34:24
Zuzanna Łapkiewicz M'08 SZTORM
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:35:36
2020-09-02 16:26:28
Karolina Żołyniak J'02 LUIS
  • 2x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:19:20
2020-09-02 14:12:25
Natalia Dzun M'08 EL - VIS
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:15:34
2020-09-02 14:10:51
Zofia Taraszkiewicz CHELSEA L
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:01:00
2020-09-02 14:09:50
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:51:46
2020-09-02 13:52:51
Mika Wnuk BANDA GR. D
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 04:56:14
2020-09-02 13:43:43
Rozalia Galińska Jm'06 EL - VIS
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:29:10
2020-09-02 13:40:03
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 12:09:19
2020-09-02 12:00:56
Otylia Nowakowska Jm'05 CHAMPION FOREST
  • 2x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, Kuce i MK, open , dokładności, wys. 80 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 12:32:18
2020-09-02 12:00:15
Otylia Nowakowska Jm'05 A’LEYLA LOU
  • 2x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 12:09:34
2020-09-02 11:50:53
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 12:19:17
2020-09-02 11:50:00
Katarzyna Baherycz SARA SL
  • 2x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:24:38
2020-09-02 07:29:15
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk VALENCIA 88
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/Klasa N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 12:02:31
2020-09-01 22:03:20
Nelly Żabowska-Żychowicz Jm'06 JUKATAN
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:49:19
2020-09-01 21:12:41
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:44:26
2020-09-01 20:38:47
Pola Skarżyńska Jm'04 EINSTAIN
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:34:06
2020-09-01 19:21:54
Julia Smuk J'04 ZOJA
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:07:57
2020-09-01 17:07:58
Elina Dzmitruk HARLEM
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 19A/klasa L Lic./Konkurs nr 19A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:19:25
2020-09-01 17:07:30
Aleksandra Demiańczuk Jm'06 ZŁOTY
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:14:53
2020-09-01 13:23:24
Adrianna Furmanek CARMEN
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:08:22
2020-09-01 13:12:53
Ewelina Lewandowska Jm'05 CZANTORIA GR. C
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:43:56
2020-09-01 09:48:40
Kaja Klimowicz Mj'01 JIHAD
  • 2x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:31:11
2020-09-01 08:22:40
Wiktoria Okupny J'04 DIELEILA
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:08:59
2020-08-31 19:06:01
Dorota Żołyniak Mj'99 MARSYLIA
  • 2x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:44:45
2020-08-31 18:27:57
Aleksandra Walczak J'03 HAPPY RYTM
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:44:48
2020-08-31 18:25:17
Aleksandra Walczak J'03 TREZOR
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:46:41
2020-08-31 17:10:18
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:42:05
2020-08-31 13:37:19
Bogumił Lewandowski Mj'99 CORLANDO V
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 19A/klasa L Lic./Konkurs nr 19A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:24:18
2020-08-31 12:55:37
Lena Róża Rybak-Massalska ENRICO PONY SPORT GR. C
  • 2x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:29:30
2020-08-31 11:21:33
Natalia Garbaciak MARISKA GR. C
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:04:27
2020-08-31 11:21:08
Dominika Jędrzejowska Mj'01 PEP TALK
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:58:01
2020-08-31 11:17:17
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:52:50
2020-08-31 11:00:55
Karolina Wierzbicka BRASIL
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:44:51
2020-08-31 10:33:54
Marianna Dunajska J'04 N-WIKTORIA
  • 2x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 2x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:35:43
2020-08-30 22:41:20
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/60/Konkurs nr 14, open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:27:59
2020-08-30 22:24:10
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/60/Konkurs nr 14, open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 04:57:26
2020-08-30 22:11:24
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 19A/klasa L Lic./Konkurs nr 19A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:03:38
2020-08-30 21:40:34
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 19B/Klasa L styl/Konkurs nr 19 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:56:23
2020-08-30 21:36:14
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 19B/Klasa L styl/Konkurs nr 19 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:48:56
2020-08-30 19:03:03
Tamara Ferenc Jm'05 PUERTO RICO
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/Klasa N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 21:01:01
2020-08-30 19:00:46
Kinga Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 15:18:30
2020-08-30 18:58:20
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:23:50
2020-08-30 18:42:51
Anastazja Broniatowska Mj'99 QINGHAI V
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 22/Klasa C/Konkurs nr 22, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:16:20
2020-08-30 17:40:08
Wiktor Jaworski M'08 WALKIRIA
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:08:54
2020-08-29 21:48:25
Zuzanna Suska Mj'01 LA VIE
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 09:26:39
2020-08-29 21:41:35
Łukasz Kościesza COLLINA
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:54:51
2020-08-29 21:41:12
Izabela Skowrońska Jm'06 LEŚNA POLANA RUBY GR. E
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:42:23
2020-08-29 21:40:45
Maja Zakrzewska Jm'07 PIPI GR. A
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:32:07
2020-08-29 21:40:18
Lena Kwiatkowska Jm'07 CANGELO
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 10:22:06
2020-08-29 11:08:56
Tadeusz Chmielik J'03 CARSANVARO
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 10:14:04
2020-08-29 10:55:31
Julia Salamońska M'09 EMOCJA S
  • 2x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:06:33
2020-08-28 22:20:26
Natalia Górecka J'03 CALIPSO
  • 2x 8B/Klasa L styl/Konkurs nr 8 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 2x 19B/Klasa L styl/Konkurs nr 19 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:42:56
2020-08-28 20:44:27
Dominika Bogdan ANDALUZJA
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:35:15
2020-08-28 19:45:53
Kamil Dzięgielewski Jm'07 JOS
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, Kuce i MK, open , dokładności, wys. 80 cm
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 07:52:11
2020-08-28 19:44:59
Karina Dzięgielewska J'04 OLSTER
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/Klasa N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 15:09:50
2020-08-28 19:44:15
Karina Dzięgielewska J'04 PLOTER
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 07:52:25
2020-08-28 18:02:21
Alicja Ciarczyńska LADY-LIKE BS
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 07:53:37
2020-08-28 17:53:54
Weronika Sobczak J'02 BOLIVAR
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 07:44:41
2020-08-27 18:46:36
Anastazja Pasternak M'09 SZOGUN
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 13/50/Konkurs nr 13, open , dokładności bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 14/60/Konkurs nr 14, open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 07:36:33
2020-08-27 13:35:42
Katarzyna Pierzchlewicz J'02 DETALISTKA
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 2x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 07:30:48
2020-08-27 09:27:52
Magdalena Turlej HAWAJKA
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 13:58:07
2020-08-27 09:17:45
Milena Marjańska Jm'07 PIRAT
  • 1x 14/60/Konkurs nr 14, open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 07:16:43
2020-08-27 09:11:54
Milena Marjańska Jm'07 ALBERT
  • 2x 13/50/Konkurs nr 13, open , dokładności bez szeregów, wys. 50 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:49:55
2020-08-26 22:59:08
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, Kuce i MK, open , dokładności, wys. 80 cm
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:40:27
2020-08-26 22:57:44
Maja Kołacz J'03 CON AMORE
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:30:38
2020-08-26 16:53:24
Aleksandra Prusicka J'03 PIKSEL
  • 1x 14/60/Konkurs nr 14, open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 07:00:29
2020-08-26 15:13:01
Gabriela Sterczyńska Jm'06 RASPBERRY
  • 2x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 17:23:47
2020-08-26 09:01:43
Kinga Kozłowska Mj'01 COOL WHISKEY IREE
  • 2x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 16:51:36
2020-08-25 14:12:36
Michalina Czyżewicz M'08 JOY MK
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Debiuty, open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/60/Konkurs nr 14, open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15,mini LL, open , dokładności, wys. 70 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 16:38:52
2020-08-25 14:05:05
Anna Lewandowska J'03 HOLLAND MK
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 16/klasa LL 80/Konkurs nr 16, klasa LL, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 16:01:40
2020-08-24 21:03:59
Kaja Gawda M'09 LANZOR
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:53:33
2020-08-24 21:03:02
Kaja Gawda M'09 ELECA LANSERO G
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 8A/Klasa L Lic./Konkurs nr 8 Seria A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:54:47
2020-08-24 19:03:39
Jagoda Niewiadomska Mj'99 LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 17/klasa LL1 90/Konkurs nr 17, klasa LL1, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:34:57
2020-08-24 17:03:28
Anna Korzeniewska Jm'05 CAPRINI 3
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/Klasa N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:15:25
2020-08-24 16:40:12
Konstancja Lehmann Mj'99 UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 8B/Klasa L styl/Konkurs nr 8 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 19B/Klasa L styl/Konkurs nr 19 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:01:22
2020-08-24 13:31:11
Nadia Sabitov Mj'01 JAZZ
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 15:05:41
2020-08-24 11:56:54
Oliwia Esz Jm'05 CHABER
  • 2x 8A/Klasa L Lic./Konkurs nr 8 Seria A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 19A/klasa L Lic./Konkurs nr 19A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 20:37:37
2020-08-24 11:21:49
Kacper Niewiadomski J'02 CATINA BLUE FG
  • 1x 10/Klasa N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 11/Klasa C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły) wys. 130 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 22/Klasa C/Konkurs nr 22, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 14:26:48
2020-08-24 11:21:24
Kacper Niewiadomski J'02 CAIERO
  • 1x 11/Klasa C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły) wys. 130 cm
  • 1x 12/Klasa CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły) wys. 140 cm
  • 1x 22/Klasa C/Konkurs nr 22, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 23/Klasa CC/Konkurs nr 23, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 14:17:49
2020-08-24 10:42:58
Bartosz Gotner M'09 CASTELLO BRANCO
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 11:20:42
2020-08-24 07:59:39
Karolina Jeruć EQUIPO BRYN FLEET
  • 2x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 11:44:45
2020-08-22 10:57:40
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 11:35:01
2020-08-22 10:57:15
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 12:02:27
2020-08-21 10:48:23
Natalia Bogucka Jm'06 MIGOTKA
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 11:19:55
2020-08-19 16:23:01
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 10/Klasa N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 11:11:41
2020-08-19 16:20:13
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 10/Klasa N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 21/Klasa N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 10:33:37
2020-08-17 08:53:56
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 1x 7/Klasa L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8B/Klasa L styl/Konkurs nr 8 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 08:48:48
2020-08-17 00:09:37
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 13:18:14
2020-08-17 00:04:17
Zuzanna Lach K-PARIS
  • 1x 5/DK Klasa LL 80/Konkurs nr 5, DK,klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 13:06:00
2020-08-17 00:03:56
Alicja Malesa TONY’S BOY GR. D
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, Kuce i MK, open , dokładności, wys. 80 cm
  • 1x 6/Klasa LL1 90/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły, wys. 90 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 08:13:13
2020-08-17 00:03:19
Maria Koczara REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:48:17
2020-08-17 00:02:53
Maria Koczara LOVERBOY GR. B
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 08:49:10
2020-08-17 00:02:33
Julia Kwiatkowska JAMAJKA GR. C
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, mini LL open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, Kuce i MK, open , dokładności, wys. 80 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:27:24
2020-08-16 20:02:05
Nikola Jazurek Mj'00 ESPARTO
  • 1x 8B/Klasa L styl/Konkurs nr 8 Seria B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 9/Klasa P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/klasa L/Konkurs nr 18, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/Klasa P/Konkurs nr 20, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Jm'07 Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O045368
2. Apolinarska Jm'05 Oliwia nz
2005 (JM.)
brak
3. Baherycz Katarzyna nz
S
O021100
4. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (Mł.)
Brak
5. Beczak M'07 Gabriela nz (SSKS Stare Babice)
2007 (JM.)
Brak
6. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
0039145
7. Bogdan Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
Brak
8. Bogucka Natalia Brak
2006 (JM.)
Brak
9. Bogusz Jm'05 Ida nz
2005 (JM.)
brak
10. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
11. Chojniak Anna nz
S
brak
12. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
13. Czarnak Jm'06 Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
14. Czyżewicz Michalina brak
2008 (JM.)
brak
15. Demiańczuk Jm'04 Aleksandra nz (KJ Grand Horses)
2006 (JM.)
brak
16. Dmitruk Elina nz (KJ Grand Horses)
S
Brak
17. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037893
18. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O036256
19. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
Brak
20. Dzun M'08 Natalia nz
2008 (JM.)
brak
21. Esz Oliwia KJ Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O041290
22. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
23. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Fiks M'07 Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
2007 (JM.)
O037565
25. Galińska Jm'06 Rozalia nz
2006 (JM.)
Brak
26. Garbaciak Natalia KJ Kapitan
S
brak
27. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
28. Glińska J'03 Kinga Stow. Prawo i Konie Dys
2003 (J.)
O053558
29. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
30. Górecka Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
31. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (Mł.)
O056137
32. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
33. Jakubowska J'02 Alicja nz
2002 (J.)
O042347
34. Janusz M'09 Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
O057823
35. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
36. Jaworski Wiktor Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
37. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
38. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
0042742
39. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
40. Kaleta Jm'07 Zuzanna nz
2007 (JM.)
brak
41. Karczewska J'04 Karolina KU AZS UW Warszawa
2004 (J.)
O034650
42. Klimowicz Kaja BPK Maz
2001 (MJ.)
O033941
43. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
44. Koczara M'08 Maria nz
2008 (JM.)
Brak
45. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
46. Korzeniewska Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (JM.)
O040031
47. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
48. Kozłowska Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
O039312
49. Krzemińska J'02 Zofia KJ Bingo Człekówka
2002 (J.)
O057889
50. Kucharek Jm'07 Natalia nz
2007 (JM.)
brak
51. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
52. Kwiatkowska M'08 Julia bpk MAZ
2008 (JM.)
O055544
53. Lach Zuzanna brak
S
O018880
54. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
10213417
55. Lewandowska Anna Brak
2003 (J.)
Brak
56. Lewandowska Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
0058314
57. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
0057242
58. Lewandowska Jm'05 Ewelina nz
2005 (JM.)
brak
59. Lewandowski Bogumił Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
1999 (MJ.)
Brak
60. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
61. Łapkiewicz Zuzanna bpk
2008 (JM.)
Brak
62. Malesa Alicja Brak
2010 (Mł.)
Brak
63. Marjańska Milena KJ Złoty Koń
2007 (JM.)
-
64. Murzyńska J'02 Katarzyna nz
2002 (J.)
O052107
65. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
66. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
67. Nowakowska Jm'05 Otylia KS Happy Horse Moszczenica
2005 (JM.)
O050136
68. Okupny J'04 Wiktoria SSKJ Grobice
2004 (J.)
O037547
69. Pasternak Anastazja bpk
2009 (Mł.)
brak
70. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
71. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
72. Paw Marcin nz
S
brak
73. Pierzchlewicz Katarzyna N
2002 (J.)
brak
74. Piskorska J'03 Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
75. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
76. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
S
O000912
77. Prusicka Aleksandra KJ Złoty Koń
2003 (J.)
Brak
78. Reaud M'07 Oliwia bpk MAZ
2007 (JM.)
O055548
79. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
80. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
81. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (MJ.)
O024582
82. Salamońska Julia Brak
2009 (Mł.)
Brak
83. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
84. Skowrońska Izabela TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
brak
85. Smuk J'04 Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (J.)
O043875
86. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
87. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
88. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
89. Stopyra M'08 Weronika nz
2008 (JM.)
brak
90. Suska Mj'01 Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (MJ.)
O033876
91. Świrska J'03 Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
92. Szaniawska Jm'06 Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
93. Taraszkiewicz Jm'06 Zofia nz
2006 (JM.)
Brak
94. Teoplitz M'08 Urszula nz (Ostoja Kończynka)
2008 (JM.)
brak
95. Tomann Laura bpk
2003 (J.)
O047607
96. Trzcińska Kaja bpk MAZ
S
O027468
97. Tymieniecka Jm'06 Anna INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2006 (JM.)
O056995
98. Walczak Aleksandra Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
99. Wieczyńska Jm'06 Wiktoria nz
2006 (JM.)
brak
100. Wierzbicka Karolina KJ Bałałajka
S
brak
101. Wnuk Jm'06 Mika nz
2006 (JM.)
brak
102. Ząbek J'04 Aleksandra KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
103. Żabowska-Żychowicz Jm'06 Nelly SKJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O042910
104. Zakrzewska Maja TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
105. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena SSKJ Golden Horse Koryta
S
O004545
106. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
107. Żołyniak J'02 Karolina nz
2002 (J.)
O046557
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

104

A’LEYLA LOU DRP POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Aramis N/ Antares N
M: Zoe Tuam/ Mouka-Tuam
K025628 427270047913
2.

17

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
3.

46

ALBERT KUC POL 2003 wałach dereszowata/kuc:- F: -
M: -
- -
4.

77

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
K023720 POL013670073507
5.

52

ANDALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Guinness
M: Aluzja
Brak 616999600254015
6.

82

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
7.

138

BALLYSEEDY JACKO IRP IRL 2013 wałach jelenia/kuc:147 F: Pickmere Antonio
M: Ballyseedy Supreme
brak 372009000000758
8.

113

BANDA GR. D KUC POL 2009 klacz skarogniada/kuc:145 F: nn
M: nn
brak 616013580385409
9.

57

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
10.

83

BRASIL SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Clayton
M: Buchara
brak POL009530088205
11.

21

BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed
M: Bodiel (Rockefeller)
Brak 528008130014213
12.

29

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada/180 F: Connor
M: Nusella
K019056 DE421000
13.

97

CALIPSO HAN POL 2012 klacz gniada/172 F: Contendros
M: Bianka
K021841 .
14.

31

CAMPARI KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: UP TO DATE
M: MAY FAIR
K017985 528003000702846 104ZU01
15.

67

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
16.

23

CAPRINI 3 ZWEIBRUCKER POL 2001 wałach gniada/168 F: Cento /
M: Lalic /
brak -
17.

96

CARMEN WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/164 F: Aravel Waro
M: Cezarea
brak 007520117805
18.

59

CARSANVARO Oldenburg Springpferd GER 2012 Wałach gniada/184 F: Cartoon
M: Santinara
Brak DE 418185004012
19.

18

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 Wałach gniada/168 cm F: Cassin
M: Politese d'Ete
K014299 DE418181202208
20.

69

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
21.

28

CATINA BLUE FG WURT GER 210 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Paola S
K027615 DE473730357410
22.

27

CHABER WIELKOPOLSKA POL 1998 Wałach gniada/- F: Kesar
M: Chrapka
K008673 10061
23.

141

CHACCO PERFECT S NIEM. SPORT. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
24.

103

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:147 F: Nur/ Wermut
M: Chanel/Cyma
K014638 POL013640057802
25.

132

CHATROULETTE M SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Bijou Be
M: Copacabana K
K026526 616009690099814
26.

111

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
27.

116

CLASSY GIRL SINIA Z ZANGERSHEIDE POL 2010 klacz gniada/170 F: Calvino Z
M: Abc My Girl Sinia Z
K028630 056015Z55660710
28.

64

COLLINA PKSP POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Grand Slam VDL
M: C Dalandro Retro
brak 616 009 51 01524 16
29.

40

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892
30.

36

COOL WHISKEY(IRE€ FOLBLUT IRL 2009 Wałach kara/164 F: ONE COOL CAT
M: SANGLAMORE
Brak Hodowlany
31.

119

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE 421000119414
32.

85

CORLANDO V Danish Warmblood DEN 2014 Wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V
Brak 208333201403215
33.

70

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
34.

78

CRISTAL B Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella K Z
Brak 616999680051713
35.

93

CZANTORIA GR. C HUCULSKA POL 2008 klacz gniada/kuc:135 F: Waldi
M: Biszka
brak 012660319208
36.

131

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
37.

140

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
K027992 brak
38.

43

DETALISTKA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/165 F: Aramus
M: Daraga
brak 213/2010
39.

90

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
K018104 616009540099610
40.

79

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
41.

99

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
42.

92

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
43.

33

ELECA LANSERO G HOL POL 2001 wałach gniada/168 F: Acorado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
44.

60

EMOCJA S MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Dalet
M: Emanacja
Brak 006580454607
45.

2

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
K028901 brak
46.

86

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
K019883
47.

121

EQUUS KUC POL 2003 gelding grey/kuc:137 F: Nico-K
M: Eufemia/Pepton
K016844 013570144003
48.

73

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:138 cm F: Nico-K
M: Eufemia
K016844 013570144003
49.

13

ESPARTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Equitana
K022485 POL 009 66 06330 09
50.

6

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
51.

72

FANTA-EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:145 cm F: Tupet
M: Felina
K022440 6160136701195
52.

5

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier kara/170 F: Jurand
M: Fryga
Br 616006580516211
53.

4

FARO MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
Br 616006580448212
54.

133

FIESTA GR. D Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 616013670035613
55.

68

FUGA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:156 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
56.

26

GAJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/150 F: Carlos DZ
M: GLADIOLA
K029794 616009661447412
57.

20

GALA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/183 F: Czynel
M: Goplana I
Brak 616007662015608
58.

51

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
brak 616009630200109
59.

114

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
60.

134

H'LOTKA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/mk:150 F: Magnet
M: Halabarda
brak 007610130705
61.

88

HAPPY RYTM SP POL 2006 wałach kara/- F: Rytm
M: Happy Star
K012036 616009530147506
62.

94

HARLEM WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Landino
M: Hipnoza
brak 616007660798612
63.

44

HAWAJKA SP POL 2008 Klacz srokata/175 cm F: Izopren
M: Hossa
Brak
64.

35

HOLLAND MK WLKP POL 2014 Wałach gniada/- F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
65.

125

JAILHOUSE Pełna Krew Angielska IRL 2014 wałach gniada/160 F: Lawman
M: Peace Talk
brak 372IRE45215375
66.

12

JAMAJKA GR. C KUC WALIJSKI POL 2004 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371 616013670044204
67.

3

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241
68.

25

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
K011888 POL009600109207
69.

91

JIHAD MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165cm F: Harpun
M: Janda
brak 616 006 66 03584 12
70.

53

JOS KUC POL 2002 wałach siwa/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
09063 616 013 67 00375 02
71.

34

JOY MK SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
Brak 6160096002237
72.

101

JUKATAN Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son
M: Jacnia
Brak 616009600156814
73.

100

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
K013748 POL732010033207
74.

8

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
75.

120

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
76.

19

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
77.

129

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/163 F: Rodrigo VDL
M: Ines
K028414 616093900244419
78.

1

KOKAINA HIPPICA OLDENBURSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan
M: La Silla
K027005 DE418180093914
79.

63

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
80.

56

LADY-LIKE BS DEUTCH PFERDE GER 2016 klacz siwa/166 F: Mylord Carthago
M: Daylight
K029640 DE441410326716
81.

30

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
K029259 616006550030016
82.

32

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
K012563 -
83.

115

LAUDERDALE GR. E HOL POL 2004 ogier gniada/mk:156 F: Lancer Ii / Landgraf
M: P-Hawai / Candillo
K009609 DE421000012204
84.

126

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
85.

65

LEŚNA POLANA RUBY WELSH COB POL 2014 klacz gniada/kuc:152 F: Sydenham George
M: Mathfred Priscilla
brak 826046020175168
86.

22

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 Klacz siwa/169 F: Zirocco Blue vdl
M: Ospa Clever girl
K028720 111
87.

128

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier ll/ Cheenook
M: Losita 2
K016799 POL009640013408
88.

38

LOREN TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach skarogniada/161 F: Słowak
M: Lawenda
brak 616 999 60 02502 13
89.

11

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551
90.

122

LUCEK TYP KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999610235711
91.

7

LUIGI HOLSZTYN POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero
M: High light 3
K027840 DE421000546313
92.

110

LUIS MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/160 F: Cyprys
M: Lukrecja
Brak 616006590197510
93.

136

ŁOBUZ MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
brak 616006570130515
94.

107

MAGIC DRUID Pełna Krew Angielska POL 2014 gelding bay/168 F: x
M: x
x x
95.

80

MARISKA NN POL 2012 klacz gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
96.

87

MARSYLIA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/162 F: Natercio
M: Murcja
brak 111
97.

14

MIGOTKA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999661770410
98.

76

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog
M: Millcroft Dahlia
K020200 826046020155026
99.

39

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
100.

50

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202
101.

84

N-WIKTORIA Szlachetna Pólkrew POL 2012 Klacz gniada/165 F: Kerson
M: Nina
brak 616009610070712
102.

139

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
103.

137

OISIN BIOR DUBH GR. D CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/kuc:148 F: Westside Mirah
M: Oisin Corrib Princess
K029991 S3-372004000010747
104.

54

OLSTER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
105.

61

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
K029118 528008060138206
106.

81

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 wałach gniada/175 F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
107.

135

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
brak 616007592056513
108.

41

PIKSEL Kłusak Litewski POL 2010 wałach kara/mk:155 F: -
M: -
Brak 616999661767410
109.

66

PIPI TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz srokata/kuc:121 F: NN
M: NN
brak 616 999 66 19850 09
110.

45

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
111.

55

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/- F: Negro
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
112.

108

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 klacz ciemnogniada/160 F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
brak 616009530059611
113.

71

PUERTO RICO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K
M: Perła
K024110 616007610123113
114.

74

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
K024819 208333200507392
115.

42

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009
116.

16

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
117.

10

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
118.

58

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
119.

15

RONALDO MK SP POL 2015 gelding grey/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
120.

106

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
121.

127

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855 POL009630054608
122.

123

SONIA NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
brak 616013540029811
123.

118

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
124.

47

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Szaman
M: Niagara
brak 616013610070010
125.

109

SZTORM NN POL NN wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak POL 999 53 04584 04
126.

9

TONY’S BOY WELSH COB POL 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006844540
127.

49

TOP EWITA DRP POL 1999 wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
128.

37

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
129.

89

TREZOR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Colox Cup
M: Temke
K017470 616009600108710
130.

112

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:141 F: Platon
M: Tanzania
brak 616013580385409
131.

24

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
132.

130

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
133.

102

VALENCIA 88 OLDENBURG POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: Valentino
M: Quintana
K018628 DE433330398808
134.

124

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
135.

75

WALKIRIA NN POL 2014 Klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
Brak
136.

105

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
K028128 -
137.

117

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
138.

95

ZŁOTY NN POL 2006 Wałach tarantowata/156 F: NN
M: NN
Brak 616999661512006
139.

98

ZOJA SP POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: FRED
M: ZAGADKA
K024963 616009520047912
140.

62

ZUMBA ZAGORKA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/mk:155 F: -
M: -
Brak 616999610239311
Rider Club
Competition
Prize
Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
50
SUM:
50.00
Beczak M'07 Gabriela nz (SSKS Stare Babice)
80
20
SUM:
100.00
Bogusz Jm'05 Ida nz
50
SUM:
50.00
Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
80
SUM:
80.00
Demiańczuk Jm'04 Aleksandra nz (KJ Grand Horses)
20
SUM:
20.00
Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
80
SUM:
130.00
Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
200
300
100
300
SUM:
900.00
Dzun M'08 Natalia nz
80
SUM:
80.00
Fiks M'07 Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
80
100
SUM:
180.00
Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
30
SUM:
30.00
Glińska J'03 Kinga Stow. Prawo i Konie Dys
30
SUM:
30.00
Gotner Bartosz WKJ Lublin
20
SUM:
20.00
Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
20
SUM:
20.00
Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
20
SUM:
20.00
Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
30
SUM:
30.00
Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
80
200
SUM:
280.00
Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
50
50
20
SUM:
120.00
Korzeniewska Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
150
SUM:
150.00
Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
50
SUM:
50.00
Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
200
SUM:
200.00
Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
20
SUM:
20.00
Pierzchlewicz Katarzyna N
20
SUM:
20.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse
400
400
SUM:
800.00
Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
50
50
SUM:
100.00
Reaud M'07 Oliwia bpk MAZ
20
20
SUM:
40.00
Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
100
SUM:
100.00
Smuk J'04 Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
20
50
20
SUM:
90.00
Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
100
SUM:
100.00
Świrska J'03 Wiktoria KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Żabowska-Żychowicz Jm'06 Nelly SKJ Olimpia Warszawa
30
SUM:
30.00
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena SSKJ Golden Horse Koryta
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Jm'07 Hubert
SKJ Pony Power Nowy Janków
2020-09-06
9
2020-09-06
10
2020-09-06
12
2020-09-06
Apolinarska Jm'05 Oliwia
nz
SONIA (123)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
Baherycz Katarzyna
nz
SARA SL (106)
2020-09-05
13
2020-09-05
2020-09-06
9
2020-09-06
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (39)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
2
50
2020-09-06
Beczak M'07 Gabriela
nz (SSKS Stare Babice)
2020-09-05
1
80
2020-09-05
22
2020-09-06
5
20
2020-09-06
10
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-05
23
2020-09-05
10
2020-09-06
7
2020-09-06
9
Bogdan Dominika
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-09-05
28
2020-09-05
Bogucka Natalia
Brak
MIGOTKA (14)
2020-09-05
1
2020-09-05
11
Bogusz Jm'05 Ida
nz
KAMINA D (120)
2020-09-06
17
2020-09-06
2
50
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-06
18
2020-09-06
1
80
Chojniak Anna
nz
ŁOBUZ (136)
2020-09-06
19
2020-09-06
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-09-05
21
2020-09-05
8
Czarnak Jm'06 Natalia
KJ Dworek Okuniew
2020-09-06
1
2020-09-06
23
Czyżewicz Michalina
brak
JOY MK (34)
2020-09-05
7
2020-09-05
18
2020-09-06
6
2020-09-06
Demiańczuk Jm'04 Aleksandra
nz (KJ Grand Horses)
ZŁOTY (95)
2020-09-06
12
2020-09-06
4
20
Dmitruk Elina
nz (KJ Grand Horses)
HARLEM (94)
2020-09-06
2020-09-06
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-05
2
50
2020-09-05
2
80
2020-09-06
16
2020-09-06
3
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
JOS (53)
2020-09-05
1
2020-09-05
13
2020-09-06
11
OLSTER (54)
2020-09-05
1
200
2020-09-05
1
300
2020-09-06
3
100
2020-09-06
1
300
PLOTER (55)
2020-09-05
16
2020-09-05
11
2020-09-06
17
2020-09-06
13
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
JOS (53)
2020-09-06
1
Dzun M'08 Natalia
nz
2020-09-06
1
80
Esz Oliwia
KJ Strzała Krubiczew
CHABER (27)
2020-09-05
1
2020-09-05
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-05
2020-09-05
7
2020-09-06
2020-09-06
8
EQUUS (73)
2020-09-05
25
2020-09-06
12
Ferenc Tamara
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-05
5
2020-09-05
4
2020-09-06
9
2020-09-06
4
Fiks M'07 Zuzanna
nz (SKSK Stare Babice)
DINA (79)
2020-09-05
1
80
2020-09-05
1
100
2020-09-06
12
2020-09-06
6
Galińska Jm'06 Rozalia
nz
2020-09-05
1
2020-09-05
8
Garbaciak Natalia
KJ Kapitan
MARISKA (80)
2020-09-05
14
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
LANZOR (32)
2020-09-05
12
2020-09-05
16
2020-09-06
3
30
2020-09-06
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
7
2020-09-06
Glińska J'03 Kinga
Stow. Prawo i Konie Dys
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
2020-09-06
3
30
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-09-05
3
2020-09-06
2020-09-05
Górecka Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
CALIPSO (97)
2020-09-05
2
2020-09-05
2020-09-06
4
2020-09-06
8
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
2020-09-05
4
20
2020-09-05
11
2020-09-06
6
2020-09-06
14
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (82)
2020-09-05
8
2020-09-05
4
20
2020-09-06
15
2020-09-06
11
Jakubowska J'02 Alicja
nz
MARISKA (80)
2020-09-05
1
Janusz M'09 Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
TURIA (112)
2020-09-06
12
2020-09-06
14
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania Dawidy
DEBIUT (140)
2020-09-06
18
2020-09-06
Jaworski Wiktor
Bałałajka
2020-09-06
1
2020-09-06
19
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
ESPARTO (13)
2020-09-05
1
2020-09-05
11
2020-09-06
4
20
2020-09-06
12
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2020-09-05
3
30
2020-09-05
10
Jeruć Karolina
JKS Karolina
2020-09-05
14
2020-09-05
15
Kaleta Jm'07 Zuzanna
nz
EQUUS (121)
2020-09-05
1
2020-09-06
Karczewska J'04 Karolina
KU AZS UW Warszawa
2020-09-05
4
2020-09-05
Klimowicz Kaja
BPK Maz
JIHAD (91)
2020-09-06
18
2020-09-06
24
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WARTA (105)
2020-09-06
2
80
2020-09-06
1
200
Koczara M'08 Maria
nz
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-05
6
2020-09-05
1
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2020-09-05
13
2020-09-05
3
50
2020-09-06
3
50
2020-09-06
4
20
Korzeniewska Anna
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2020-09-05
8
2020-09-05
6
2020-09-06
3
150
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
COLLINA (64)
2020-09-05
2
50
2020-09-05
17
Kozłowska Kinga
Bałałajka
2020-09-06
13
2020-09-06
10
Krzemińska J'02 Zofia
KJ Bingo Człekówka
2020-09-06
12
2020-09-06
19
Kucharek Jm'07 Natalia
nz
JAILHOUSE (125)
2020-09-06
17
2020-09-06
15
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (67)
2020-09-05
6
2020-09-05
12
Kwiatkowska M'08 Julia
bpk MAZ
2020-09-05
1
2020-09-05
6
Lach Zuzanna
brak
2020-09-05
9
2020-09-05
9
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses
2020-09-05
3
2020-09-05
7