Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
173 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 18:52:58
2020-10-17 18:52:58
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 17B/L Styl/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
172 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 18:46:07
2020-10-17 18:46:07
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 17B/L Styl/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
171 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:36:29
2020-10-15 22:05:08
Wiktoria Wieczyńska Jm'06 RANCOREZ
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
170 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:36:32
2020-10-15 21:59:05
Weronika Stopyra M'08 ANTEK
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
169 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:36:39
2020-10-15 21:52:31
Maria Zielińska H'LOTKA
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
168 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:36:49
2020-10-15 21:51:27
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
167 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:36:54
2020-10-15 21:12:31
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
166 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:37:01
2020-10-15 21:06:41
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 2x 17B/L Styl/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
165 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:37:10
2020-10-15 20:16:33
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 7B/L Styl/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:37:24
2020-10-15 20:09:21
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
163 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 06:37:28
2020-10-15 20:06:42
Cezary Cybulski WELTMEISTER
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
162 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 18:21:32
2020-10-15 18:07:46
Natacha Mont-Jovet TARNINA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
161 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:59:00
2020-10-15 15:35:33
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 2x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
160 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:01:53
2020-10-15 14:55:08
Anna Sobala FENRIR
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
159 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:02:15
2020-10-15 14:45:09
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
158 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 14:44:05
2020-10-15 14:43:45
Anna Sobala MAGIC BOY
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
157 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 14:41:39
2020-10-15 14:40:00
Anna Sobala CZARDI
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
156 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 14:41:43
2020-10-15 14:37:10
Zofia Tymieniecka LAYRO STW
  • 2x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
155 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 14:41:49
2020-10-15 14:35:07
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
154 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 13:04:09
2020-10-15 12:45:46
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
153 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:27:54
2020-10-15 12:12:57
Monika Michalak LINTO
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
152 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 08:22:08
2020-10-15 07:21:35
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
151 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 08:22:11
2020-10-15 07:20:53
Magdalena Prasek KEES
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
150 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 00:16:18
2020-10-15 00:16:00
Tamara Ferenc Jm'05 PUERTO RICO
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
149 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 00:15:37
2020-10-15 00:15:17
Tamara Ferenc Jm'05 FANTA-EWITA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15 klasa L Kuce, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
148 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:34:43
2020-10-14 23:05:09
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
147 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:34:50
2020-10-14 23:02:39
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 2x 7A/L Licencyjny/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
146 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 22:23:36
2020-10-14 22:03:37
Kinga Glińska J'03 CHACCO PERFECT S
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
145 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 22:23:47
2020-10-14 21:57:23
Kinga Glińska J'03 CLASSY GIRL SINIA Z
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
144 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 22:23:50
2020-10-14 18:38:08
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk VALENCIA 88
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
143 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:29:18
2020-10-14 11:28:05
Aleksandra Świercz LAQUINA W
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
142 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:26:46
2020-10-14 10:54:24
Zuzanna Oziemska DOLAR
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
141 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:26:49
2020-10-14 10:54:07
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15 klasa L Kuce, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
140 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:26:59
2020-10-14 10:53:27
Katarzyna Dobrowolska LASKANA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
139 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:27:06
2020-10-14 10:53:08
Aleksander Antas ZITTA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
138 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:36:42
2020-10-14 09:56:46
Inetta Charążka PLATYNA
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 2x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
137 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 21:41:06
2020-10-13 21:21:05
Otylia Nowakowska Jm'05 LITTLE CARTIER
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
136 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 21:41:10
2020-10-13 21:08:41
Otylia Nowakowska Jm'05 CHAMPION FOREST
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
135 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:25:16
2020-10-13 19:21:35
Oliwia Apolinarska Jm'05 SONIA GR. C
  • 2x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
134 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:25:34
2020-10-13 17:26:01
Aleksandra Szostak BLANKA
  • 2x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
133 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:25:42
2020-10-13 16:59:07
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
132 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:26:01
2020-10-13 14:56:48
Aleksandra Kilian BLANKA
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
131 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:26:10
2020-10-13 14:36:15
Hanna Sawicka MERLIN
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
130 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:26:16
2020-10-13 14:33:34
Zuzanna Wasilko MERLIN
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
129 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:26:23
2020-10-13 14:15:19
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7A/L Licencyjny/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:26:35
2020-10-13 14:14:32
Matylda Jasiniak LA GRAN
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:26:46
2020-10-13 12:50:47
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:26:51
2020-10-13 12:48:08
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:08:36
2020-10-12 22:34:48
Dorota Duda AMERICANOS
  • 2x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:08:42
2020-10-12 22:15:39
Magdalena Piskorska J'03 SOUL
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:08:45
2020-10-12 22:15:01
Łukasz Jończyk RUFUS
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:08:49
2020-10-12 22:14:36
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x 7B/L Styl/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:08:53
2020-10-12 22:14:34
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 19:30:17
2020-10-12 18:55:56
Łukasz Jończyk MA CHÉRIE B
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 19:30:22
2020-10-12 16:25:28
Nina Siwiec KEJS
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 19:30:28
2020-10-12 16:21:03
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 2x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 19:30:31
2020-10-12 15:27:32
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 09:02:48
2020-10-12 08:32:08
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 17B/L Styl/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:45:18
2020-10-11 22:58:40
Marta Hejger QUITE CLAY
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:45:25
2020-10-11 22:57:29
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:45:37
2020-10-11 21:22:47
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 2x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:45:43
2020-10-11 21:17:58
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:45:48
2020-10-11 18:57:00
Mia Moczkowska IGUANA DANNY’S
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:45:53
2020-10-11 18:56:40
Carla Moczkowska LUKRECJA
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:45:59
2020-10-11 18:51:41
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 2x 7A/L Licencyjny/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 17A/L Licencja/Konkurs nr 17A, klasa L. Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:46:04
2020-10-11 18:49:41
Mia Moczkowska LUKRECJA
  • 2x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:46:09
2020-10-11 18:49:07
Carla Moczkowska IGUANA DANNY’S
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 07:46:14
2020-10-11 18:09:51
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:46:38
2020-10-11 17:46:26
Hanna Urbańska CYPISEK
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:46:43
2020-10-11 17:23:21
Barbara Biedrzycka FERRARI S
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:46:48
2020-10-11 17:21:55
Amelia Przeplasko FIGA
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:46:53
2020-10-11 16:40:19
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:46:59
2020-10-11 16:39:36
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:05
2020-10-11 14:41:54
Maria Koczara LOVERBOY GR. B
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:12
2020-10-11 14:39:25
Małgorzata Moryto MALINKA
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:18
2020-10-11 13:02:02
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:22
2020-10-11 13:01:29
Wiktoria Rychlinska GRYF POMORSKI
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:28
2020-10-11 13:00:54
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:32
2020-10-11 13:00:12
Alicja Grad GREGORY
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:42
2020-10-11 11:13:28
Ewa Siara SZAFIR
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:47:47
2020-10-10 21:47:08
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:03
2020-10-10 21:33:25
Mika Wnuk BANDA GR. D
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:08
2020-10-10 21:32:56
Zofia Taraszkiewicz CHELSEA L
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:13
2020-10-10 17:01:47
Robert Wilczewski LAVENTA Z
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:19
2020-10-10 17:01:16
Robert Wilczewski GROBI
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:25
2020-10-10 17:00:11
Robert Wilczewski CHIRIVEL
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:34
2020-10-10 16:58:47
Robert Wilczewski EAGLE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:40
2020-10-10 13:17:44
Dominika Bogdan ANDALUZJA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:45
2020-10-10 12:31:40
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:50
2020-10-10 12:26:54
Kamila Rutkowska MADE MY DAY
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:58:50
2020-10-09 22:39:50
Laura Adamkiewicz FIRST
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:58:56
2020-10-09 22:15:01
Ewa Czyżewska ADANERO
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 2x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:01
2020-10-09 22:12:12
Aleksandra Buczyńska SIR CONUS ZW
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:06
2020-10-09 22:09:41
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:11
2020-10-09 22:08:06
Alicja Rogala DRAGON
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 2x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:16
2020-10-09 22:00:46
Karolina Majewska HEKTOR
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:21
2020-10-09 20:17:50
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:26
2020-10-09 19:54:39
Maja Gromadowska GALOP
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:34
2020-10-09 19:49:23
Ewa Gromadowska M'08 TOP EWITA
  • 2x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 2x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:40
2020-10-09 19:40:38
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7B/L Styl/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:45
2020-10-09 19:37:30
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:50
2020-10-09 19:16:30
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 06:59:54
2020-10-09 19:07:00
Aleksandra Prusicka J'03 PIKSEL
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:36:06
2020-10-09 17:04:57
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 15:41:23
2020-10-09 10:37:11
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 15:41:26
2020-10-09 10:34:23
Wiktoria Hotkowska ENZO
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:46:12
2020-10-08 22:53:43
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:46:17
2020-10-08 22:52:56
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:46:24
2020-10-08 22:50:40
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:46:32
2020-10-08 22:50:06
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 10:05:50
2020-10-08 22:30:02
Julia Pawłowska ARA
  • 2x 7A/L Licencyjny/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:46:45
2020-10-08 16:44:45
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:46:50
2020-10-08 15:33:09
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15 klasa L Kuce, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:08:20
2020-10-08 14:22:58
Michalina Rejman M'09 DANDY GR. B
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:08:23
2020-10-08 13:01:13
Olivia Boćkowska IROCCO BROWN O
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:34:28
2020-10-08 12:55:37
Nadia Boćkowska LEMA WM
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:08:29
2020-10-08 12:54:53
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7B/L Styl/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:08:32
2020-10-08 11:46:44
Nina Cabaj ERO
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:09:42
2020-10-08 08:59:07
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:09:46
2020-10-08 08:58:40
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:09:49
2020-10-08 00:23:34
Anastazja Bąk MARYLAND
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:09:52
2020-10-07 21:46:15
Mateusz Owczarz J'04 HARRY
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:09:54
2020-10-07 20:23:10
Mateusz Owczarz J'04 NUMENOR B GR. B
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:36:41
2020-10-07 17:12:57
Krystyna Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 15:13:03
2020-10-07 10:26:45
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 15:13:07
2020-10-07 09:18:41
Julia Parda R-FOOD JOHN AZ
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 15:13:11
2020-10-07 09:16:36
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 07:21:30
2020-10-06 22:16:36
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 16:18:44
2020-10-06 15:52:23
Nikola Sobòtka HESTIA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 16:18:54
2020-10-06 15:52:00
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 14:46:41
2020-10-06 12:12:07
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 14:46:44
2020-10-06 08:26:46
Patrycja Strus DETROIT CL
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:36:13
2020-10-05 12:03:49
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x 7B/L Styl/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 17B/L Styl/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 14:46:52
2020-10-04 15:29:14
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:20
2020-10-03 17:27:48
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:24
2020-10-02 23:00:57
Joanna Zarzycka PIERWSZA RADOŚĆ
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:28
2020-10-02 23:00:36
Nadia Wolińska SZYBKA
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:32
2020-10-02 23:00:01
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:37
2020-10-02 22:59:08
Paweł Michalski SANDREA
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:40
2020-10-02 22:58:40
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:44
2020-10-02 22:58:20
Nalatia Majchrzak PĄCZEK
  • 2x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:50
2020-10-02 22:57:59
Aleksandra Dąbrowska SANDREA
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:54
2020-10-02 22:57:27
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 12/60/Konkurs nr 12 Open , bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 13/65/Konkurs nr 13 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 65 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:47:59
2020-10-02 21:50:41
Marcelina Czech VASANTI
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:03
2020-10-02 18:56:07
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 11/CC/Konkurs nr 11, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 21/CC/Konkurs nr 21, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:07
2020-10-02 18:55:44
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 11/CC/Konkurs nr 11, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm
  • 1x 21/CC/Konkurs nr 21, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:11
2020-10-02 18:55:13
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:15
2020-10-02 17:29:47
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:20
2020-10-02 17:29:30
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 7B/L Styl/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:24
2020-10-02 17:28:46
Aleksandra Dąbkowska LORD BLEU
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:29
2020-10-02 17:27:56
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:33
2020-10-02 17:22:43
Martyna Dulińska BRANDO
  • 2x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:48:56
2020-10-02 11:14:19
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:49:01
2020-10-02 11:13:42
Julia Mroczkowska K-PARIS
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:46
2020-10-02 11:09:42
Patrycja Łucewicz TONY’S BOY GR. D
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 08:48:51
2020-10-02 11:09:15
Amelia Burdelas JAMAJKA GR. C
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:39:27
2020-10-02 06:59:54
Dominika Jamorska BASSARA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:32:56
2020-10-02 06:59:27
Dominika Jamorska GIGA STAR THE LADY F
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:27:09
2020-10-01 20:15:52
Konstancja Bohdanowicz J'04 GRETA VON CRUISING
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:11
2020-09-30 10:26:14
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 08:45:32
2020-09-28 16:48:11
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:02:39
2020-09-28 12:30:10
Julia Smuk J'04 ZOJA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 07:52:19
2020-09-27 19:06:46
Janina Burchard LIBRETTO
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 07:52:24
2020-09-27 19:05:58
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 07:52:30
2020-09-27 18:16:07
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 19:30:33
2020-09-27 14:09:51
Karolina Jeruć EQUIPO BRYN FLEET
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 09:33:25
2020-09-26 17:19:57
Milena Marjańska Jm'07 PIRAT
  • 1x 2/60/Konkurs nr 2, Open bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 09:33:29
2020-09-26 17:19:04
Milena Marjańska Jm'07 ALBERT
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Open bez szeregów, wys. 50 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 15:13:15
2020-09-17 23:00:22
Karolina Sujecka Mj'01 FUGA
  • 2x 7A/L Licencyjny/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:13:38
2020-09-17 22:58:22
Monika Powroźnik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/LL1/Konkurs nr 5, Open , klasa LL1, zwykły, wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 15:13:20
2020-09-17 22:57:37
Nina Lemlich GAFA
  • 2x 7A/L Licencyjny/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14 Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 85 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:13:46
2020-09-17 22:55:31
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:13:52
2020-09-17 22:53:41
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16 klasa L Duże Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), finał ZPP. wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamkiewicz Laura UKS PRIMO
2007 (JM.)
Brak
2. Akszak-Okińczyc Patrycja Bpk
S
Brak
3. Antas Aleksander Nz
2005 (JM.)
Brak
4. Apolinarska Jm'05 Oliwia nz
2005 (JM.)
brak
5. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
6. Bąk Anastazja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2002 (J.)
O039506
7. Biedrzycka Barbara Stow. SSK Stare Babice
S
O011455
8. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
0039145
9. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
10. Boćkowska Olivia BPK kuj-pom
2006 (JM.)
O056635
11. Bogdan Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
Brak
12. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O050764
13. Bohdanowicz J'04 Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
14. Buczyńska Aleksandra SKJ Legia Kozielska
S
Brak
15. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
16. Burchard Krystyna KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
O053425
17. Burdelas Amelia Stajnia goplana
2010 (Mł.)
Brak
18. Cabaj Nina Uczniowski Klub Sportowy Primo
2009 (Mł.)
Brak
19. Charążka Inetta BPK
2004 (J.)
brak
20. Chojniak Anna nz
S
brak
21. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
22. Czyżewska Ewa nz (SKJ Legia Kozielska)
S
Brak
23. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
24. Dąbrowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
25. Dargiewicz Anna bpk
S
O001421
26. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
27. Duda Dorota nz (SKJ Legia Kozielska)
S
brak
28. Dulińska Martyna BPK
1999 (MJ.)
99022104241
29. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
30. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
31. Fiks M'07 Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
2007 (JM.)
O037565
32. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (J.)
O040083
33. Gawrych Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
34. Glińska J'03 Kinga Stowarzyszenie Interhorse
2003 (J.)
O053558
35. Goś Natalia BPK
2002 (J.)
O040071
36. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
37. Graczyk Julia Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2002 (J.)
O039162
38. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
39. Gromadowska Ewa BPK
2008 (JM.)
brak
40. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
41. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
42. Hotkowska Wiktoria SKJ Potęga Piekary
2003 (J.)
brak
43. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
44. Janczewska Karolina CSJC
S
O045209
45. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047690
46. Jasiniak M'07 Matylda nz (SKSK Stare Babice)
2007 (JM.)
Brak
47. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
48. Jończyk Amelia bpk
2004 (J.)
brak
49. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
50. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
51. Kilian Aleksandra nz (Ostoja Kończynka)
S
Brak
52. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
53. Koczara M'08 Maria nz
2008 (JM.)
Brak
54. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (J.)
O055375
55. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
56. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
57. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
58. Lach Agata bpk
S
O021879
59. Legawiec Edyta Brak
S
Brak
60. Lemlich Nina bpk
2005 (JM.)
O048615
61. Lewandowska Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
0058314
62. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
0057242
63. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
64. Łucewicz Patrycja Brak
2005 (JM.)
Brak
65. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
66. Majewska Karolina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O004821
67. Marjańska Jm'07 Milena KJ Złoty Koń
2007 (JM.)
-
68. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
69. Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
70. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
71. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
72. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058183
73. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
74. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (J.)
O036944
75. Moryto Małgorzata Brak
2010 (Mł.)
Bram
76. Mroczkowska Julia Brak
2004 (J.)
O052993
77. Murdzia Seweryn brak
S
O006295
78. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O030887
79. Nowakowska Jm'05 Otylia KS Happy Horse Moszczenica
2005 (JM.)
O050136
80. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
81. Owczarz Jm'04 Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (J.)
O043514
82. Oziemska Zuzanna BPK
2003 (J.)
Brak
83. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
84. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
85. Pawłowska Julia BPK
2000 (MJ.)
O050858
86. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
87. Piechnik Sylwia SKJ Beckersport
S
O038621
88. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
89. Piskorska J'03 Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
90. Pracel Jm'05 Marianna SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O048998
91. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
S
O000912
92. Prusicka Aleksandra KJ Złoty Koń
2003 (J.)
Brak
93. Przepłasko Amelia Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
Brak
94. Reaud Oliwia BPK(MAZ)
2007 (JM.)
O055548
95. Rejman Michalina Brak
2009 (Mł.)
Brak
96. Rogala Alicja KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
97. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
98. Rutkowska Kamila Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
none
99. Rychlinska Wiktoria BPK
2003 (J.)
brak
100. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
101. Sawicka Hanna BPK
2007 (JM.)
brak
102. Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
2000 (MJ.)
O026960
103. Siwiec Nina KJ Złoty koń
2008 (JM.)
Brak
104. Smuk J'04 Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (J.)
O043875
105. Sob?tka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
106. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
107. Stopyra M'08 Weronika nz
2008 (JM.)
brak
108. Strus Patrycja SKJ OLIMPIA
2003 (J.)
Brak
109. Sujecka Mj'01 Karolina bpk
2001 (MJ.)
O039408
110. Świercz Aleksandra nd
2001 (MJ.)
nd
111. Szostak Aleksandra ostoja kończynka
2007 (JM.)
brak
112. Taraszkiewicz Jm'06 Zofia nz
2006 (JM.)
Brak
113. Tomann J'03 Laura BPK (MAZ)
2003 (J.)
O047607
114. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
115. Tymieniecka Zofia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
LZRWJ/3197/20A(W)B(W)
116. Urbańska Hanna KJ Złoty Koń
2008 (JM.)
brak
117. Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
118. Walczak Aleksandra Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
119. Wasilko Zuzanna BPK
2002 (J.)
O056796
120. Wieczyńska Jm'06 Wiktoria nz
2006 (JM.)
brak
121. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
122. Wnuk Jm'06 Mika nz
2006 (JM.)
brak
123. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
124. Zabielska Dominika KJ Dworek Okuniew
2000 (MJ.)
O033891
125. Zarzycka Joanna Stajnia Szybki Konik
2003 (J.)
Brak
126. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
brak
127. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
128. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
129. Zielińska Maria Klub Jeździecki PAŁASZ
2007 (JM.)
brak
130. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
131. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
132. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena SSKJ Golden Horse Koryta
S
O004545
133. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

185

F:
M:
2.

78

ADANERO Angielski Koń Gorącokrwisty IRL 2012 Wałach gniada/166 F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
Brak 372IRE45186286T
3.

101

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
4.

9

ALBERT KUC POL 2003 wałach dereszowata/kuc:- F: -
M: -
- -
5.

182

ALTIVO Z ZANGERSCHEIDE POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi
M: Bipsy-M
LKPZJ/8859/20 Z627105
6.

96

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
K023720 POL013670073507
7.

131

AMERICANOS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Stakkato Top
M: American Beauty
Brak Brak
8.

124

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak Brak
9.

113

ANDALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Guinness
M: Aluzja
Brak 616999600254015
10.

18

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
11.

178

ANTEK TYP KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616 999 66 13546 15
12.

70

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
brak 616009610159410
13.

99

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
14.

188

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
15.

7

ASCOT WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
16.

172

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske
M: Alada
Brak POL 616009610053415
17.

168

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
18.

64

BALLYQUIRKE TIPP TOP Irish Sport Horse POL 2006 wałach siwa/172 F: COURAGE II
M: BALLYQUIRKE BRIGADE
K029930 372414003229113
19.

107

BANDA GR. D KUC POL 2009 klacz skarogniada/kuc:145 F: nn
M: nn
brak 616013580385409
20.

125

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
21.

17

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
22.

80

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
K011739 POL007590027407
23.

187

BE CLEAR F:
M:
24.

136

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
25.

147

BONITA VAN DE HAAKSWOLD WELSH NED 2009 klacz siwa/kuc:148 F: De Goede Ree's Metall
M: Elsje
Brak 528017200900468
26.

37

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
brak POL 009 59 01793 05
27.

6

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
28.

56

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
29.

183

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
30.

33

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
31.

43

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
32.

2

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
33.

117

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
34.

158

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue
M: Georgina Plus-S
K019273 DE455879011009
35.

30

CHAMBERTINA OLD POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
36.

150

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:147 F: Nur/ Wermut
M: Chanel/Cyma
K014638 POL013640057802
37.

72

CHARDONNAY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag / Cellestial
M: Classic Cera / Camarque
K021922 DE456560008014
38.

108

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
39.

55

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
40.

111

CHIRIVEL REN POL 2005 ogier siwa/168 F: Calato
M: Chiclana
KO16192 DE443430000305
41.

159

CLASSY GIRL SINIA Z ZANGERSHEIDE POL 2010 klacz gniada/170 F: Calvino Z
M: Abc My Girl Sinia Z
K028630 056015Z55660710
42.

75

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
43.

51

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada/Brak F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
K024215 DE418180535413
44.

186

CORBAL F:
M:
45.

123

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
46.

142

CRISTAL B Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella K Z
Brak 616999680051713
47.

92

CYPISEK KUC WALIJSKI POL 2003 wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
48.

28

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
49.

170

CZARDI WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Diament
M: Czarusia
Brak 616007600286609
50.

145

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
51.

53

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
52.

162

DANCING QUEEN SP POL 2010 klacz skarogniada/173 F: Champion F.P
M: Dalida
K023575 616009540099110
53.

61

DANDY KUC POL 2013 wałach ciemnokasztanowata/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
brak 616013610091913
54.

90

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
55.

4

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dosia / Marino
K015479 616009600371009
56.

45

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
. .
57.

141

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
58.

151

DOLAR SP POL 2004 wałach siwa/167 F: -
M: -
Brak 616999670059004
59.

128

DOLCE VITA OLD POL 2015 klacz gniada/165 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Magic Nightis Semilly / Le Tot de Semilly
K028181 DE418180127015
60.

81

DRAGON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/163 F: Nort
M: Diamena
Brak 616006580375415
61.

112

EAGLE KWPN NED 2009 wałach gniada/165 F: Ummelin
M: Celano
Brak NL 528003200909533
62.

130

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
63.

67

EKSPLOZJA SP POL 2006 klacz siwa/// F: Viskis / Losijonas
M: Erynia / Artyzm
K016564 616999680094506 //
64.

106

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
65.

76

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
K011289 11518
66.

13

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed
M: Bodiel (Rockefeller)
Brak 528008130014213
67.

65

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
68.

14

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
69.

163

FANTA-EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:145 cm F: Tupet
M: Felina
K022440 6160136701195
70.

174

FENRIR HANNOVERANER POL 2009 wałach skarogniada/168 F: Furst Romancier
M: Whisper-Moon
Brak DE 431310635010
71.

93

FERRARI S SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Cassilio
M: First Baby
K028829 616009690082115
72.

94

FIGA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Dam-Dam
M: Finka
K022598 7
73.

77

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K025178
74.

3

FUGA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:156 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
75.

5

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
76.

181

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
77.

84

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
78.

26

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
79.

118

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
K011456 POL009670123503
80.

1

GIGA STAR THE LADY F SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Michael Angelo F
M: Grand Lady
K029753 616009610114315
81.

21

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Landor S
M: Genewa KG
K021971 616009610116010
82.

105

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
83.

144

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
84.

102

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
85.

148

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish
M: Goldicova
K029976 372414006047490
86.

110

GROBI HAN GER 2013 klacz siwa/165 F: Grey Top
M: Carla
Brak DE 431318503513
87.

100

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa/165 F: Biwak
M: Galanka
K013949 brak
88.

179

H'LOTKA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/mk:150 F: Magnet
M: Halabarda
brak 007610130705
89.

50

HAMILTON KWPN NED 2012 wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
K022414 528003201202486 105PS55
90.

73

HAPPY RYTM SP POL 2006 wałach kara/- F: Rytm
M: Happy Star
K012036 616009530147506
91.

59

HARRY KUC CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:144 F: nn
M: nn
Brak 826048000064586
92.

120

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
93.

48

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
94.

82

HEKTOR SP POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38
M: Hanka/ Nirkan
K016144 12141
95.

47

HESTIA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
BRAK 616999640090112
96.

66

HUMMER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/169 F: Efekt
M: Hatta ||
K021497 616006580418112
97.

121

IGUANA DANNY’S KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:139 F: Santana Danny’s Boy
M: Inka
K020879 POL013680030208
98.

176

INTERIA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/167 F: IRAK
M: HAWAJKA
K017943 POL006590034008
99.

62

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ARIANE
K029142 528003201305104
100.

138

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
K021838 POL009680059507
101.

41

JAMAJKA GR. C KUC WALIJSKI POL 2004 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371 616013670044204
102.

104

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
K028908 brak
103.

83

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
Brak .
104.

36

JUST THIS ONE KWPN GBR 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis z
M: /Warrant
K029469 .
105.

39

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
106.

52

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
107.

49

KAMINA D TRAKEŃSKA POL 2007 klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
108.

153

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
109.

166

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/163 F: Rodrigo VDL
M: Ines
K028414 616093900244419
110.

127

KEJS KUC WALIJSKI POL 2003 klacz skarogniada/kuc:- F: -
M: -
- -
111.

143

LA GRAN SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L
K027867 616009530164813
112.

20

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
K029259 616006550030016
113.

157

LAQUINA W HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz skarogniada/168 F: Larius W
M: P-Quinara
- DE421000544910
114.

154

LASKANA OLDENBURSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/170 F: Contendro I
M: Lufthansa
K024127 DE 418181004805
115.

109

LAVENTA Z Z NED 2012 wałach gniada/168 F: Levantos III
M: New Star
Brak NL 056015Z55789612
116.

171

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
117.

63

LEMA WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
K017756 DE-455-8770023-07
118.

69

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 wałach siwa/165 F: Lord Liberator / Littorio
M: Latorość / Mangan
K019317 616007610238709
119.

10

LIBRETTO WLKP POL 2014 wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
K027268 616007610063714
120.

167

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
K028348 -
121.

149

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2
K016799 POL009640013408
122.

35

LORD BLEU KWPN NED 2016 ogier gniada/162 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
K029468 528003201608074
123.

74

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
124.

97

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551
125.

38

LUIGI HOLSZTYN POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero
M: High light 3
K027840 DE421000546313
126.

122

LUKRECJA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas
M: Gwiazdka
K014456 POL013570279206
127.

180

ŁOBUZ MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
brak 616006570130515
128.

126

MA CHÉRIE B AES POL 2016 klacz jasnokasztanowata/162 F: MJT NEVADOS S
M: JUGA
Brak 826002160889381
129.

115

MADE MY DAY KUC FELIŃSKI POL 2015 gelding chestnut/kuc:133 F: Haszysz
M: Marica
none 616013661321415
130.

173

MAGIC BOY MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550048315
131.

98

MALINKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:100 F: Nn
M: Nn
K024370
132.

139

MALTA TYP SZLACHETY POL 2011 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
- 616999610254111
133.

58

MARYLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
K029306 616009610020616
134.

140

MERLIN HAFLINGER GER 2006 wałach jasnokasztanowata/kuc:ok. 14 F: Armstrong
M: Osina
brak DE 481 830086806
135.

95

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog
M: Millcroft Dahlia
K020200 826046020155026
136.

46

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: -
M: Nokia
brak .
137.

60

NUMENOR B KUC POL 2015 wałach izabelowata/kuc:128 F: Ares
M: Nimfa
Brak 616013610159715
138.

24

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
139.

87

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
140.

152

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
141.

27

PĄCZEK HUCULSKA POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
brak 616 012 58 05095 12
142.

156

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/161 F: -
M: -
K025971 616999520132411
143.

11

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893 616013520130810
144.

22

PIERWSZA RADOŚĆ TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Radiator
M: Pieresyp
Brak POL732010026607
145.

89

PIKSEL Kłusak Litewski POL 2010 wałach kara/mk:155 F: -
M: -
Brak 616999661767410
146.

8

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
147.

19

PLATYNA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: —-
M: —-
Brak
148.

119

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
149.

34

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d’Arsouilles /
M: Cash /
K030069 -
150.

135

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
151.

68

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
152.

134

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
K024227 POL013570279306
153.

164

PUERTO RICO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K
M: Perła
K024110 616007610123113
154.

116

QUITE CLAY WEST GER 2013 klacz gniada/169 F: Quidam's Clay
M: Agenda
brak DE 441411419913
155.

54

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Joda
K029833 616 013 60 02530 15
156.

57

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
157.

177

RANCOREZ WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/165 F: SILVER DREAM
M: ROSELLA
brak 616 007 52 00600 10
158.

44

RASZKA MK SP POL 2014 klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
K029549 616009600086314
159.

189

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
160.

12

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
K017357 Brak
161.

42

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
162.

31

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
163.

161

RONALDO MK SP POL 2015 gelding grey/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
164.

133

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
165.

25

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
166.

16

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
K028704 None
167.

79

SIR CONUS ZW SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Conus B
M: Safi
Brak 616009540005411
168.

175

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855 POL009630054608
169.

137

SONIA NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
brak 616013540029811
170.

132

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
171.

103

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
172.

23

SZYBKA HUCULSKA POL 2016 klacz gniada/kuc:140 F: Pongo
M: Soraja
Brak 616012660592816
173.

86

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
174.

169

TARNINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz siwa/173 F: BOLERO DE RAVEL
M: TACZANKA
PZJ K011737 LKRWZJ/4725/20 B 009 67 00454 05
175.

71

TEQUILA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Santiego /
M: Tradycja /
brak 616007520008610
176.

40

TONY’S BOY GR. D WELSH COB POL 2007 wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
K029112 372003006844540
177.

85

TOP EWITA DRP POL 1999 wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
178.

165

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
179.

129

VADIS Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Mourin
M: Batter
Brak 332-234
180.

160

VALENCIA 88 OLDENBURG POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: Valentino
M: Quintana
K018628 DE433330398808
181.

29

VASANTI HANOVERIAN POL 2015 wałach gniada/176 F: Valentino
M: Gundi / Goodman
Brak DE431312330415
182.

88

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
183.

32

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
184.

146

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
K028128 -
185.

184

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
186.

114

WIESZCZKA HUCULSKA POL 2005 mare dark bay/kuc:138 F: Piaf
M: Wiosna
none POL012570104305
187.

155

ZITTA SP POL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Xx
M: Xx
Brak Xx
188.

15

ZOJA SP POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: FRED
M: ZAGADKA
K024963 616009520047912
Rider Club
Competition
Prize
Adamkiewicz Laura UKS PRIMO
20
SUM:
20.00
Akszak-Okińczyc Patrycja Bpk
20
SUM:
20.00
Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
20
80
50
SUM:
150.00
Boćkowska Olivia BPK kuj-pom
20
SUM:
20.00
Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
80
SUM:
80.00
Fiks M'07 Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
20
SUM:
20.00
Grad Alicja bpk
20
20
SUM:
40.00
Hotkowska Wiktoria SKJ Potęga Piekary
20
SUM:
20.00
Jończyk Amelia bpk
30
SUM:
30.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
150
250
SUM:
400.00
Koczara M'08 Maria nz
20
SUM:
20.00
Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
80
100
SUM:
180.00
Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
20
SUM:
20.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
400
400
400
550
150
350
SUM:
2250.00
Lemlich Nina bpk
30
SUM:
30.00
Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
20
50
SUM:
70.00
Majewska Karolina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
100
SUM:
100.00
Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
70
100
SUM:
170.00
Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
100
SUM:
100.00
Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
20
SUM:
20.00
Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
SUM:
30.00
Mont-Jovet Natacha bpk
80
30
SUM:
110.00
Mroczkowska Julia Brak
30
SUM:
30.00
Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
50
50
SUM:
150.00
Oziemska Zuzanna BPK
50
50
SUM:
100.00
Parda Julia Polish Pony Club
20
200
50
250
SUM:
520.00
Perz Wiktoria bpk
50
SUM:
50.00
Piskorska J'03 Magdalena KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Pracel Jm'05 Marianna SKJ Legia-Kozielska Warszawa
20
SUM:
20.00
Rutkowska Kamila Ciechanowski Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
200
SUM:
200.00
Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
70
SUM: