Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach
INTERHR JKS Poczernin, 18.12.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
39 ACCEPTED 2021-12-17 08:42:15
2021-12-17 08:31:53
Anna Sobala ELFED
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
38 ACCEPTED 2021-12-17 07:37:23
2021-12-16 22:48:15
Paulina Florczak FETYSZ G
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
37 ACCEPTED 2021-12-15 22:59:50
2021-12-15 22:08:09
Anna Sobala MAGIC BOY
  • 2x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
36 ACCEPTED 2021-12-15 22:59:58
2021-12-15 22:06:06
Zofia Tymieniecka LAYRO STW
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
35 ACCEPTED 2021-12-15 21:11:32
2021-12-15 13:51:08
Aleksandra Kilian PANICZ
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
34 ACCEPTED 2021-12-15 12:56:37
2021-12-15 12:20:39
Adrianna Leonowicz HERMES ZAGORKA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
33 ACCEPTED 2021-12-15 06:43:45
2021-12-14 21:57:10
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
32 ACCEPTED 2021-12-15 06:43:50
2021-12-14 19:41:37
Zuzanna Dobczyńska ZEUS
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
31 ACCEPTED 2021-12-15 06:43:57
2021-12-14 19:40:27
Jessica Semmler ZEUS
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
30 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:07
2021-12-14 18:35:35
Aleksandra Rogoda ZIGUR
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
29 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:15
2021-12-14 18:33:00
Aleksandra Rogoda DARPOL
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
28 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:21
2021-12-14 18:31:29
Zuzanna Dobczyńska WENDIA
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
27 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:27
2021-12-14 18:29:07
Jessica Semmler JAY-RUDA
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
26 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:34
2021-12-14 17:50:40
Zofia Okuła CENTO BOY
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
25 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:38
2021-12-14 17:46:00
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
24 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:43
2021-12-14 17:45:23
Maja Nec GAŁGAN P
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
23 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:48
2021-12-14 17:44:55
Paweł Michalski SANDREA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
22 ACCEPTED 2021-12-15 06:44:51
2021-12-14 17:44:32
Natalia Majchrzak CENA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
21 ACCEPTED 2021-12-15 06:45:11
2021-12-14 12:13:22
Maja Gromadowska GALOP
  • 1x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdzca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
20 ACCEPTED 2021-12-14 07:16:56
2021-12-13 17:31:07
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
19 ACCEPTED 2021-12-14 07:17:00
2021-12-12 16:51:48
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 2x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
18 ACCEPTED 2021-12-15 21:11:36
2021-12-12 11:22:55
Zofia Gryżewska IROCCO BROWN O
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
17 ACCEPTED 2021-12-12 08:36:05
2021-12-11 21:57:11
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
16 ACCEPTED 2021-12-12 08:36:09
2021-12-11 21:36:46
Aleksandra Mejsner ALTIVO Z
  • 2x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdzca, wys. 100 cm
15 ACCEPTED 2021-12-12 08:36:11
2021-12-11 21:32:57
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdzca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
14 ACCEPTED 2021-12-12 08:36:14
2021-12-11 19:28:42
Maria Wawszczak GRES
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
13 ACCEPTED 2021-12-11 06:18:17
2021-12-10 17:58:30
Weronika Julia Gawrońska CORADO
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
12 ACCEPTED 2021-12-11 06:18:22
2021-12-10 14:27:32
Lidia Gontarz CEDRIC
  • 2x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
11 ACCEPTED 2021-12-13 07:28:31
2021-12-10 14:23:13
Urszula Toeplitz LIZA
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
10 ACCEPTED 2021-12-10 09:22:23
2021-12-09 22:06:48
Lena Kwiatkowska BELLE FLEUR
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
9 ACCEPTED 2021-12-10 09:22:25
2021-12-09 20:14:50
Weronika Sieczka HILDA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
8 ACCEPTED 2021-12-10 09:22:28
2021-12-09 11:19:40
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
7 ACCEPTED 2021-12-05 06:52:31
2021-12-04 17:21:38
Milena Marjańska ALBERT
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
6 ACCEPTED 2021-12-05 06:52:34
2021-12-04 17:20:51
Paulina Marjańska NIESPODZIANKA
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50/60 vm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
5 ACCEPTED 2021-12-05 06:52:38
2021-12-04 17:18:54
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , LL, dwufazowy (zwykły, zwykłu), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
4 ACCEPTED 2021-11-26 13:31:54
2021-11-25 18:19:41
Michalina Malik ENZO
  • 2x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
3 ACCEPTED 2021-11-26 13:31:57
2021-11-25 18:19:02
Wiktoria Hotkowska LITANOS-STAR
  • 2x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
2 ACCEPTED 2021-11-26 13:31:59
2021-11-25 18:18:35
Anna Dzierzbicka FOR SATISFACTION
  • 2x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
1 ACCEPTED 2021-11-26 13:32:02
2021-11-25 18:18:07
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 2x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
2. Dobczyńska Zuzanna KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2007 (JM.)
brak
3. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
4. Florczak Paulina bpk
S
O054888
5. Gawrońska Weronika Julia Pepeland
2008 (JM.)
brak
6. Gawrych Wiktoria St. STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
7. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2006 (J.)
O043912
8. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
2003 (MJ.)
O040147
9. Gromadowska Maja INTERHR - JKS Poczernin
2005 (J.)
O035878
10. Gryżewska Zofia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2009 (JM.)
O063821
11. Hotkowska Wiktoria SKJ Potęga Piekary
2003 (MJ.)
O052496
12. Kilian Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O021111
13. Klukowska Antonia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2011 (Mł.)
O067591
14. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
15. Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska
2007 (JM.)
O045757
16. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
17. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
18. Malik Michalina SKJ Potęga Piekary
2007 (JM.)
O064823
19. Marjańska Milena KJ Złoty Koń
2007 (JM.)
Regionalna (PZJ O062056): LZRW
20. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
21. Mejsner Aleksandra BPK - MAZ
2009 (JM.)
O057757
22. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
23. Nec Maja Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
24. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
25. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (J.)
Brak
26. Pudełko Barbara KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2007 (JM.)
O058279
27. Radzikowska Dorota BPK - MAZ
S
O039163
28. Rogoda Aleksandra KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2006 (J.)
brak
29. Semmler Jessica KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2008 (JM.)
brak
30. Sieczka Weronika BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O064010
31. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
32. Toeplitz Urszula Nz (Ostoja Kończynka)
2008 (JM.)
brak
33. Tymieniecka Zofia INTERHR - JKS Poczernin
2004 (J.)
O047759
34. Wawszczak Maria KJ Pepeland
2012 (Mł.)
brak
35. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

13

ALBERT KUC POL 2003 wałach dereszowata/kuc:133 cm F: NN
M: NN
K032512 LKRWZJ/5249/21 B POL 999 66 07324 03
2.

22

ALTIVO Z ZANG POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi / Darco
M: Bipsy-M / Candidat
K027559 Z627105
3.

28

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
4.

8

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
5.

21

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido / Animo
M: Bychawa / Clayton
K019531 616009610264009
6.

16

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Ekwador / Elvis
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K030694 616009640081515
7.

20

CEDRIC SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
K024868 A0018179S
8.

37

CENA SP POL 2004 klacz siwa/171 F: Grand De La Cour /
M: Cyranka /
brak 616009520018704
9.

33

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
10.

12

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
11.

19

CORADO KUC POL 2018 wałach tarantowata/kuc:144 F: NADRUK
M: CORENCCJA
brak 616999610227418
12.

30

DARPOL SP POL 2005 wałach gniada/160 F: Caprioland
M: Damy Sobie Radę
brak 009580324505
13.

44

ELFED KUC POL 2012 wałach kara/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 826073001536586
14.

9

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
K011289 11518
15.

46

FETYSZ G KOŃ MAŁY POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Turbud Alino
M: Fiona
BRAK 616013520001216
16.

11

FOR SATISFACTION NIEM. SPORT. POL 2016 ogier gniada/168 F: Feuerball / For Pleasure
M: Nakita / Quincy Jones
K031045 DE456560524816
17.

38

GALOP PKSP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto / Milione
M: Gama / Leandro
K025104 616009630200109
18.

35

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 wałach inna/kuc:kuc:14 F: Drzewiak / Syriusz
M: Groza / Hultaj
K030966 K030966
19.

24

GRES KUC POL 1999 wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
brak POL999660602899
20.

25

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
21.

39

HERMES ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach inna/kuc:145 F: Riko/Lester
M: Hawana/Wiedźmin Ponysport
K031044 6160135802686017
22.

17

HILDA MŁP POL 2002 klacz jasnokasztanowata/158 F: Dżingis
M: Henna / Huk
KO22849 PO 006580258402
23.

7

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane / -
K029142 528003201305104
24.

32

JAY-RUDA TYP SZLACHETNY POL 2018 klacz kasztanowata/155 F: YESE FAN IT POMPEBLED
M: JULKA HS
BRAK 616999640072618
25.

45

LAYRO STW BWP BEL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 981100002680724
26.

10

LITANOS-STAR HAN. POL 2003 Wałach gniada/165 F: Litas-Star
M: Andoga MDM / Athletico
K009336 DE 316724304
27.

4

LIZA TYP KOŃ MAŁY POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616999610240412
28.

43

MAGIC BOY MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550048315
29.

23

N-CONNIE OF HERITAGE BWP BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232 (Catriccio) / Berlin (ex Caspar)
M: Azalea / Acorado
K025202 056002W00306165
30.

14

NIESPODZIANKA HAFLINGER POL 2013 klacz izabelowata/mk:- F: -
M: -
- -
31.

5

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
32.

34

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
33.

42

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:146 F: Macho
M: Polonia / Kraj
K031639 616013630062114
34.

15

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:- F: Pedro
M: Hajmina / NN
K032513 POL 013 58 04279 05
35.

36

SANDREA SP POL 2015 klacz kara/155 F: nn /
M: Droopy / New Grove Coin
K030985 LV001000003435
36.

31

WENDIA TYP KOŃ MAŁY POL 2018 klacz gniada/mk:140 F: Woltar
M: Wisełka
brak 616999640081419
37.

18

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
38.

27

ZEUS TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach siwa/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999640084617
39.

29

ZIGUR Czysta Krew Arabska POL 2014 ogier siwa/148 F: ALWARO
M: ZIRA
BRAK 616POL14010087A
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2021-12-18
4
2021-12-18
2
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2021-12-18
8
2021-12-18
1
2021-12-18
2
2021-12-18
Gawrońska Weronika Julia
Pepeland
CORADO (19)
2021-12-18
1
2021-12-18
10
Gawrych Wiktoria
St. STAJNIA DĘBY
ANDA (28)
2021-12-18
4
2021-12-18
2
Gontarz Lidia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
CEDRIC (20)
2021-12-18
3
2021-12-18
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin
2021-12-18
1
2021-12-18
2
Gromadowska Maja
INTERHR - JKS Poczernin
GALOP (38)
2021-12-18
2
2021-12-18
6
Gryżewska Zofia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2021-12-18
7
Hotkowska Wiktoria
SKJ Potęga Piekary
2021-12-18
14
2021-12-18
8
Kilian Aleksandra
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
PANICZ (42)
2021-12-18
8
2021-12-18
7
Klukowska Antonia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
ELFED (44)
2021-12-18
1
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2021-12-18
2021-12-18
Kwiatkowska Lena
Stow. KJ Legia Kozielska
2021-12-18
1
2021-12-18
1
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2021-12-18
1
2021-12-18
3
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
CENA (37)
2021-12-18
1
2021-12-18
2
Malik Michalina
SKJ Potęga Piekary
ENZO (9)
2021-12-18
1
2021-12-18
1
Marjańska Milena
KJ Złoty Koń
ALBERT (13)
2021-12-18
14
2021-12-18
1
Marjańska Paulina
BPK (MAZ)
2021-12-18
11
2021-12-18
8
PIRAT (15)
2021-12-18
1
2021-12-18
3
Mejsner Aleksandra
BPK - MAZ
2021-12-18
4
2021-12-18
3
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (36)
2021-12-18
1
2021-12-18
Nec Maja
Stajnia Szybki Konik
2021-12-18
7
2021-12-18
7
Okuła Zofia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2021-12-18
5
2021-12-18
3
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2021-12-18
1
2021-12-18
8
Radzikowska Dorota
BPK - MAZ
2021-12-18
2021-12-18
Sieczka Weronika
BPK (MAZ)
HILDA (17)
2021-12-18
8
2021-12-18
5
Sobala Anna
INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-12-18
6
2021-12-18
1
ELFED (44)
2021-12-18
13
Toeplitz Urszula
Nz (Ostoja Kończynka)
LIZA (4)
2021-12-18
1
2021-12-18
1
Tymieniecka Zofia
INTERHR - JKS Poczernin
2021-12-18
2021-12-18
Wawszczak Maria
KJ Pepeland
GRES (24)
2021-12-18
12
2021-12-18
1
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (18)
2021-12-18
1
2021-12-18
3

Number of Riders: 35

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl