Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 12:15:42
2019-08-15 12:15:42
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:53:17
2019-08-06 15:54:00
Artur Karczmarek DRAKA
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:53:33
2019-08-06 15:52:49
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:53:40
2019-08-06 15:51:31
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:53:46
2019-08-06 15:49:42
Dariusz Sulowski JUNO
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:53:56
2019-08-05 22:14:09
Zbigniew Witczak FLAMA
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:54:01
2019-08-05 20:51:51
Julia Biedrzycka Jm'05 NOREK
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:54:12
2019-08-05 13:11:33
Aleksandra Pilatowicz LUKRECJA
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:54:18
2019-08-05 13:10:50
Aleksandra Pilatowicz HEBA
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:54:24
2019-08-05 13:10:17
Aleksandra Pilatowicz DIGESTA
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:54:34
2019-08-04 21:16:31
Leszek Wygachiewicz FOCUS
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:38:31
2019-08-04 21:15:46
Leszek Wygachiewicz FRYGA
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:28:41
2019-08-04 20:51:23
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:54:44
2019-08-03 08:04:26
Marcin Kaminski PETER'S COURT
  • 2x /L/Klasa L Ujeżdżenie
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 11:10:42
2019-08-02 22:30:45
Amelia Wodzicka J'03 GARDEN M
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:55:02
2019-08-02 14:30:25
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 2x /L/Klasa L Ujeżdżenie
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 15:17:12
2019-08-01 22:19:14
Maria Steczowicz M'07 WILHELM GR. A
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:21:15
2019-08-01 12:59:04
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:55:15
2019-07-31 15:12:56
Marta Musiałek ROMINA
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:55:22
2019-07-31 15:12:12
Katarzyna Bekiesz MIA ALEXANDRIA
  • 1x /LL-70/Klasa LL-70 Ujeżdżenie
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:55:43
2019-07-30 17:12:32
Antoni Baran J'02 ERUDYCJA
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:55:50
2019-07-30 17:11:40
Antoni Baran J'02 EPIKUR
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:56:53
2019-07-30 15:42:33
Marcel Ważyński MIRADOR
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:56:59
2019-07-30 15:41:59
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:07:19
2019-07-30 10:43:05
Lena Sawicka M'08 REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:57:12
2019-07-29 21:14:21
Weronika Kruze M'06 DAHAR
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:57:23
2019-07-29 17:00:05
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:31:27
2019-07-29 13:54:11
Hanna Krzyżanowska Jm'05 CIEMIERNIK
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:24:13
2019-07-28 11:38:35
Gabija Siwak M'08 SARACEN GR.
  • 1x /LL-70/Klasa LL-70 Ujeżdżenie
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:37:22
2019-07-26 22:20:36
Alicja Solarska PORTOS
  • 1x /LL-70/Klasa LL-70 Ujeżdżenie
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:25:39
2019-07-25 21:45:06
Marta Krzemińska DEWOCJA
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:36:51
2019-07-25 08:44:36
Kaja Pruszkowska J'01 JAREMA
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:25:45
2019-07-25 00:08:32
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:57:38
2019-07-24 18:14:36
Helena Struss J'01 BONA FIDE
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 08:24:15
2019-07-24 18:14:01
Katarzyna Mydlak-Kowalska E- SYLWIA
  • 1x /LL-70/Klasa LL-70 Ujeżdżenie
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:50:38
2019-07-24 13:00:04
Mateusz Owczarz Jm'04 LAK GR. D
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:49:40
2019-07-23 23:20:54
Diana Jaroszkiewicz Jm'06 TEXAS DE SOULIGNAC GR. D
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:49:33
2019-07-23 23:19:07
Diana Jaroszkiewicz Jm'06 INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. D
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:12:47
2019-07-20 13:40:15
Ada Waszczuk J'01 MERIDO
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:58:06
2019-07-20 13:38:13
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:58:11
2019-07-20 13:36:15
Zofia Pogodzińska Mj'99 SONAR
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:07:45
2019-07-20 13:33:59
Zofia Pogodzińska Mj'99 NAOMI
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:06:20
2019-07-20 13:33:05
Hanna Pogodzińska J'01 SENEGAL M
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:46:38
2019-07-20 13:32:26
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:46:30
2019-07-20 13:32:08
Hanna Pogodzińska J'01 RAJTAR
  • 1x /LL-70/Klasa LL-70 Ujeżdżenie
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:58:23
2019-07-20 10:26:06
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:58:33
2019-07-19 20:09:26
Anna Sieńko J'04 REWERS
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:23:45
2019-07-19 20:07:18
Anna Bortnik BLACK AND WHITE
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
  • 1x 26/2*/Klasa 2* Wyniki końcowe
  • 1x /2*/Klasa 2* Skoki
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:35:53
2019-07-19 14:35:04
Patrycja Świetlik J'03 MARSYLIA
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:35:58
2019-07-19 14:32:54
Lidia Rębkowska Jm'05 KIRGIZ
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:27:09
2019-07-19 14:31:21
Zofia Steczowicz J'02 CHARLIE REGENT
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:45:15
2019-07-19 14:29:54
Natalia Kotyra J'03 NICE SILVER
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:45:03
2019-07-19 14:28:25
Maurycy Wyżykowski J'03 SERGIO M
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:44:35
2019-07-19 14:27:09
Maurycy Wyżykowski J'03 JACK BLACK
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:44:46
2019-07-19 14:25:41
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:30:28
2019-07-19 13:48:52
Zofia Mądra IRON
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:58:49
2019-07-19 13:19:00
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:58:55
2019-07-19 09:44:45
Wojciech Kowalik Jm'04 PAKIET
  • 2x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:59:01
2019-07-19 09:44:00
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:59:07
2019-07-19 09:43:02
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:59:20
2019-07-19 09:41:25
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:59:32
2019-07-19 09:31:45
Łukasz Sikorski CINZANO MK
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:34:55
2019-07-18 23:48:40
Nikolina Czuchaj J'03 BENEFIS
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
  • 1x 25/1*/Klasa 1* Wyniki końcowe
  • 1x /1*/Klasa 1* Skoki
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:33:31
2019-07-18 23:21:52
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
  • 1x 25/1*/Klasa 1* Wyniki końcowe
  • 1x /1*/Klasa 1* Skoki
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:26:17
2019-07-18 23:19:49
Kalina Kasak Jm'05 KASZMIR
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
  • 1x 23/LL-85/Klasa LL-85 Wyniki końcowe
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Skoki
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:33:39
2019-07-18 23:03:06
Julianna Fabijaniak J'02 SAKRAMENTO J
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
  • 1x 23/LL-85/Klasa LL-85 Wyniki końcowe
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Skoki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:59:49
2019-07-18 22:01:47
Wiktoria Okupny Jm'04 LOGOS GR. E
  • 1x /1*/Klasa 1* Ujeżdżenie
  • 1x 25/1*/Klasa 1* Wyniki końcowe
  • 1x /1*/Klasa 1* Skoki
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:59:57
2019-07-18 22:00:33
Wiktoria Okupny Jm'04 DIELEILA
  • 1x /L/Klasa L Ujeżdżenie
  • 1x 24/L/Klasa L Wyniki końcowe
  • 1x /L/Klasa L Skoki
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:22:26
2019-07-18 18:19:24
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x /LL-70/Klasa LL-70 Ujeżdżenie
  • 1x 22/LL-70/Klasa LL-70 Wyniki końcowe
  • 1x /LL-70/Klasa LL-70 Skoki
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:33:50
2019-07-18 18:07:31
Paulina Kaczmarz - Chojnacka J'01 CHEEROKE
  • 1x /2*/Klasa 2* Ujeżdżenie
  • 1x 26/2*/Klasa 2* Wyniki końcowe
  • 1x /2*/Klasa 2* Skoki
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:22:34
2019-07-18 17:43:07
Katarzyna Żuchowicka M'07 DESERT GENERAL
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
  • 1x 23/LL-85/Klasa LL-85 Wyniki końcowe
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Skoki
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:22:41
2019-07-18 17:41:19
Katarzyna Żuchowicka M'07 CHOPIN GR. D
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Ujeżdżenie
  • 1x 23/LL-85/Klasa LL-85 Wyniki końcowe
  • 1x /LL-85/Klasa LL-85 Skoki
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Baran J'02 Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
3. Bekiesz Katarzyna WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O018524
4. Biedrzycka Jm'05 Julia nz (SSKJ Grobice)
2005 (JM.)
brak
5. Bortnik Anna KJ Aromer Józefin
S
O006805
6. Czuchaj J'03 Nikolina KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O043868
10192998
7. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O027147
8. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
9. Gierz J'02 Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
10. Jaroszewska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O003611
11. Jaroszkiewicz Jm'06 Diana SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O047175
12. Kaczmarz - Chojnacka J'01 Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
13. Karczmarek Artur LKS Białka
S
O002482
14. Kasak Jm'05 Kalina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O053329
15. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
16. Kotyra J'03 Natalia SSKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
17. Kowalik Jm'04 Wojciech SSKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
18. Kruze M'06 Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O053631
19. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
20. Krzyżanowska Jm'05 Hanna KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047939
21. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
22. Kuchta Monika bpk MAZ
S
O021321
23. Łabudzka Joanna SSKJ Grobice
S
O013047
24. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
25. Musiałek Marta WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O041703
26. Mydlak-Kowalska Katarzyna SJ Stajnia Podolszyn
S
O000284
27. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
28. Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
29. Owczarz Jm'04 Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
30. Pilatowicz Aleksandra LKJ Gabon Walewice
S
O018692
31. Pogodzińska J'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
32. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
33. Popiel M'06 Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
34. Praga J'02 Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
35. Pruszkowska J'01 Kaja Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2001 (J.)
O032895
36. Rębkowska Jm'05 Lidia SSKJ Grobice
2005 (JM.)
O049955
37. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (Mł.)
O046346
38. Sieńko J'04 Anna SSKJ Grobice
2004 (JM.)
O032718
39. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
40. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O053630
41. Solarska Alicja (nz) SSKJ Grobice
2001 (J.)
brak
42. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O042322
43. Steczowicz M'07 Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
44. Steczowicz J'02 Zofia SSKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
45. Struss J'01 Helena SJ Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O024331
46. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
47. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
48. Świetlik J'03 Patrycja SSKJ Grobice
2003 (J.)
O039864
49. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
50. Waszczuk J'01 Ada UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O034584
51. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
52. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
53. Wodzicka J'03 Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
54. Wygachiewicz Leszek WKJ Lublin, SJ Zamojskie Rancho Debry
S
O041122
55. Wyżykowski J'03 Maurycy SSKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
56. Zuchniak Agnieszka Equikam Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O024420
57. Żuchowicka M'07 Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

AMARANT SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
O: Seweryna Afanasjew
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K026775 616009510237215
2.

73

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice
K012308
3.

17

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 (w F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kucharczyk
B: NN
D Brak 372414005677664
4.

69

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: P. Strzechowski
K020076 616009590286109
5.

49

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
6.

66

BLACK AND WHITE SP POL 2005 Wałach siwa/173 F: Camaro M
M: Bejbi
O: Dorota Inkielman
B: Xxx
K018500 616009540042205
7.

48

BON JOVI SP POL 2014 Ogier gniada/- F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K024775 616009580068314
8.

40

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
O: Marcin Struss
B: SK Racot
K020056 616007610219309
9.

55

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
10.

68

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938 POL732010030508
11.

47

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
12.

8

CHOPIN GR. D DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
D K024469 DE 335 350353898
13.

16

CIEMIERNIK Pełna Krew Angielska POL 2005 Ogier kasztanowata/165 F: Llandaff
M: Cieniawa
O: Magdalena Kulczycka
B: Rolna Grupa Inwestycyjna S. A.
brak brak
14.

29

CINZANO MK PKSP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Ravel
M: Cher
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K026401 616009600172814
15.

32

CZERTO SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Farmer
M: Czurina
O: Seweryna Afanasjew
B: SK Nowielice
K025146 616009640019514
16.

14

DAHAR MLP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Halogen
M: Daria
O: K. Lechowska
B: E. Kania
K013660 616006550021205
17.

67

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
18.

3

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada/x F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
K024454 616006630031911
19.

27

DESERT GENERAL Pełna Krew Angielska GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
20.

15

DEWOCJA SP POL 2015 Klacz gniada/163 F: Landor
M: Dedykacja
O: W Cuglach
B: SK Racot
K027929 616009610111915
21.

33

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
22.

28

DIGESTA MŁP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Efekt
M: Diversa
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027893 606006590101015
23.

31

DRAKA XO/M. POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Diversa / Vis Versa
O: SK Białka
B: SK Walewice
K024728 616006590035214
24.

2

E- SYLWIA Typ Kuc POL 2013 Klacz gniada/mk:- F: England Rules
M: Missy
O: Adam Zamoyski
B: Adam Zamoyski
K028339 616999580417713
25.

58

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: Revel / Animo
M: Epoka / Ogar
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Henryk Mianowski
K009469 POL009660027504 103GT79
26.

42

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
27.

56

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara/- F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616006580271814
28.

57

FLAMA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada/BRAK F: Huzar
M: Flawia
O: SK Walewice
B: SK Walewice
K026166 616006590054114
29.

30

FOCUS Małopolska POL 2012 Ogier gniada/163 F: Wiwat
M: Fargola
O: Marzena gołębiowska
B: Marzena gołębiowska
K025412 616006580484712
30.

46

FRYGA Małopolska POL 09.04.2014 Klacz gniada/153 cm. F: Nuisain
M: Fargola
O: Marzena gołębiowska
B: Marzena gołebiowska
K025883 616006580468514
31.

59

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
32.

71

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
33.

9

HEBA MŁP POL 2013 Klacz skarogniada/163 F: Huzar
M: Hebrajka
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027889 616006591044613
34.

7

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. D KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:142 F: Very Top
M: Idylla
O: Lilianna Zięba
B: Nn
K020962 B0109035S
35.

19

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: SK Racot
K017185 POL007610099506
36.

72

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
37.

54

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 11845
38.

64

JUNO XO/M. POL 2014 Klacz kara/- F: Huzar / Jalienny
M: Julita / Divisor xx
O: SK Białka
B: SK Walewice
K025249 616006590035414
39.

60

KALABRIA XO/M. POL 2014 Klacz gniada/- F: Efekt / Veritas 6
M: Karoca / Divisov xx
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025250 616006580272014
40.

13

KASZMIR Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Bohun
M: Kasandra
O: Piotr Kasak
B: Ewa Trąbczyńska
K017251 POL999670169606
41.

38

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
K019470 POL009680045706
42.

21

LAK GR. D M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
D K022923 616006580676610
43.

62

LOGOS GR. E SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
E K007817 616009661015202
44.

44

LUKRECJA MŁP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Efekt
M: Lawenda
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027890 616006590125015
45.

50

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
46.

24

MARSYLIA M. POL 1999 Klacz siwa F: First Des Termes / Fol Avril
M: Batuta / Berberys
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034 616006660000199
47.

18

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
K026813 POL999630058204
48.

25

MERIDO SP POL 1998 Wałach gniada/- F: Elmero/Ramiro Z
M: Mera/Anapolis
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K006666 616009660491898 08671
49.

1

MIA ALEXANDRIA PKSP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Markiza / Romartiker
O: Katarzyna Bekiesz
B: Justyna Kaniewska
K018555 616009660387610
50.

41

MIRADOR Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/brak F: Huzar
M: Miranda
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K026476 616006590054014
51.

63

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
O: Jarosław Pogodziński
B: Michał Sanecki
K014717 616007600458208
52.

51

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
O: Iwona Kotyra
B: Tomasz Misiowiec
K026266 616POL12007806T
53.

11

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
O: Renata Biedrzycka
B: NN
brak brak
54.

61

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
K008560 POL006660123503
55.

53

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
56.

6

PORTOS TRAK POL 2004 Wałach kasztanowata/166 F: Ajbek
M: Pola
O: Adam Jędrzejczyk
B: Marek Przeczewska
K011463 616007600009704
57.

4

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
O: Jarosław Pogodziński
B: Sk racot
K028221 616009610111115
58.

39

REWERS Małopolska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Masini
M: Roksana
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K022861 616006660368311
59.

22

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
C K027046 143418
60.

20

ROMINA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Burgund
M: Rosana
O: Katarzyna Bekiesz
B: Andrzej Majchrzak
K015259 POL009580103003
61.

36

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword xx / Glimmerman
M: Rosita / Top Gun
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271 616009690137109
62.

12

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Sankcja
O: W cuglach s.c.
B: SK Januszewo
K025720 616009600282111
63.

5

SARACEN GR. KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:kuc F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: brak
brak brak
64.

70

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869 616009690066909
65.

43

SERGIO M SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
O: SK Moszna Spółka z o.o.
B: SK Moszna
K027930 616009690068014
66.

34

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K025392 616009610105213
67.

65

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Cajero
M: Strzała
O: -
B: -
K011747 POL009610217107
68.

23

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643 POL013680021806
69.

26

TEXAS DE SOULIGNAC GR. D KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
O: 4horses G. Jaroszkiewicz
B: Nn
K027118 07322805D
70.

10

WILHELM GR. A KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Steczowicz
B: NN
K024361 POL999640075603
71.

52

ZAPOLATA GR. D KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
D K025929 826608200170234
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
AMARANT (35)
2019-08-18
Baran J'02 Antoni
KJ Aromer Józefin
EPIKUR (58)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Bekiesz Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
2019-08-18
1
Biedrzycka Jm'05 Julia
nz (SSKJ Grobice)
NOREK (11)
2019-08-18
Bortnik Anna
KJ Aromer Józefin
2019-08-18
3
2019-08-18
3
Czuchaj J'03 Nikolina
KJ Aromer Józefin
BENEFIS (49)
2019-08-18
5
2019-08-18
4
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-08-18
2
2019-08-18
2
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2019-08-18
20
2019-08-18
9
Gierz J'02 Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2019-08-18
4
2019-08-18
3
Jaroszewska Marta
KJ Bingo Człekówka
ROSITAS (36)
2019-08-18
8
Jaroszkiewicz Jm'06 Diana
SSKJ Grobice
2019-08-18
10
2019-08-18
3
2019-08-18
2
Kaczmarz - Chojnacka J'01 Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
2019-08-18
2019-08-18
Karczmarek Artur
LKS Białka
2019-08-18
10
DRAKA (31)
2019-08-18
9
Kasak Jm'05 Kalina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (13)
2019-08-18
4
2019-08-18
1
Kopka Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (69)
2019-08-18
6
2019-08-18
6
Kotyra J'03 Natalia
SSKJ Grobice
2019-08-18
7
2019-08-18
5
Kowalik Jm'04 Wojciech
SSKJ Bobrowy Staw
CZERTO (32)
2019-08-18
2019-08-18
PAKIET (61)
2019-08-18
2
2019-08-18
1
Kruze M'06 Weronika
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
DAHAR (14)
2019-08-18
9
2019-08-18
2
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
DEWOCJA (15)
2019-08-18
6
Krzyżanowska Jm'05 Hanna
KJ Aromer Józefin
2019-08-18
16
2019-08-18
7
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
2019-08-18
18
2019-08-18
5
Kuchta Monika
bpk MAZ
2019-08-18
4
Łabudzka Joanna
SSKJ Grobice
MATADOR (18)
2019-08-18
19
2019-08-18
8
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (19)
2019-08-18
11
2019-08-18
3
Musiałek Marta
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
ROMINA (20)
2019-08-18
12
2019-08-18
4
Mydlak-Kowalska Katarzyna
SJ Stajnia Podolszyn
2019-08-18
5
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2019-08-18
Okupny Wiktoria
Stow. SKJ Grobice
2019-08-18
1
2019-08-18
1
2019-08-18
3
2019-08-18
2
Owczarz Jm'04 Mateusz
UKS Primo Kozery
2019-08-18
17
2019-08-18
4
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Gabon Walewice
DIGESTA (28)
2019-08-18
10
HEBA (9)
2019-08-18
8
2019-08-18
6
Pogodzińska J'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
RAJTAR (4)
2019-08-18
2
2019-08-18
2019-08-18
7
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
NAOMI (63)
2019-08-18
SONAR (34)
2019-08-18
Popiel M'06 Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2019-08-18
Praga J'02 Julia
JKS Equita Świętochów
2019-08-18
12
2019-08-18
6
Pruszkowska J'01 Kaja
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
JAREMA (54)
2019-08-18
2019-08-18
Rębkowska Jm'05 Lidia
SSKJ Grobice
KIRGIZ (38)
2019-08-18
11
2019-08-18
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
2019-08-18
14
2019-08-18
3
Sieńko J'04 Anna
SSKJ Grobice
REWERS (39)
2019-08-18
2019-08-18
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2019-08-18
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
2019-08-18
3
Solarska Alicja
(nz) SSKJ Grobice
PORTOS (6)
2019-08-18
15
2019-08-18
6
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
2019-08-18
2019-08-18
Steczowicz M'07 Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-08-18
2019-08-18
Steczowicz J'02 Zofia
SSKJ Grobice
2019-08-18
2019-08-18
Struss J'01 Helena
SJ Stajnia Podolszyn
2019-08-18
2
Sulowski Dariusz
LKS Białka
2019-08-18
8
JUNO (64)
2019-08-18
6
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (56)
2019-08-18
9
Świetlik J'03 Patrycja
SSKJ Grobice
2019-08-18
7
2019-08-18
2
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (23)
2019-08-18
5
Waszczuk J'01 Ada
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
MERIDO (25)
2019-08-18
13
2019-08-18
5
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2019-08-18
4
2019-08-18
4
MIRADOR (41)
2019-08-18
4
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
FLAMA (57)
2019-08-18
11
Wodzicka J'03 Amelia
LKJ Moszna
2019-08-18
1
Wygachiewicz Leszek
WKJ Lublin, SJ Zamojskie Rancho Debry
FRYGA (46)
2019-08-18
5
FOCUS (30)
2019-08-18
7
Wyżykowski J'03 Maurycy
SSKJ Grobice
2019-08-18
1
2019-08-18
1
2019-08-18
3
Zuchniak Agnieszka
Equikam Sp. z o.o.
ASTERA (73)
2019-08-18
5
2019-08-18
5
Żuchowicka M'07 Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-08-18
1
2019-08-18
1
2019-08-18
2
2019-08-18
1

Number of Riders: 57

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl