Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 22:11:38
2019-05-29 21:59:10
Julia Reszczyńska KATIUSZA DI
  • 1x 9//Debiuty
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
164 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:50:19
2019-05-29 19:59:09
Aleksandra Piątkowska MARCELLO PP
  • 1x 4//L-3 Senior
163 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:50:17
2019-05-29 18:27:57
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 2x 11//LL
162 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:50:14
2019-05-29 18:23:10
Beata Kolberg LEPSZA
  • 1x 8//Drugi krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
  • 1x 9//Debiuty
161 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 13:16:57
2019-05-29 12:35:25
Maria Wojciechowska EDINET
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 1x 6//L WKKW
160 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 12:21:23
2019-05-29 12:18:46
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 6//L WKKW
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
159 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:29:37
2019-05-29 11:26:18
Marta Frukacz PASJONATA BENNY
  • 1x 1//Pierwszy krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
158 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:29:41
2019-05-29 11:26:08
Weronika Usiądek Jm'06 HARNAŚ
  • 2x 11//LL
157 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:29:44
2019-05-29 11:23:23
Iga Cytowska PASJONATA BENNY
  • 1x 2//Debiuty
156 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:29:51
2019-05-29 10:49:35
Wioletta Milczarek HAPPY WELTA
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
155 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:29:55
2019-05-29 10:15:39
Mariusz Woszczek INGRIA
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
154 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 10:13:16
2019-05-29 10:04:43
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 11//LL
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:30:23
2019-05-29 08:14:45
Maria Piotrowska LARIANT
  • 2x 11//LL
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:30:29
2019-05-29 07:05:16
Natalia Jośko THEO DU FAUBOURG
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:30:33
2019-05-28 22:05:54
Julita Rudaś ERA
  • 1x 2//Debiuty
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:30:38
2019-05-28 22:04:51
Aleksandra Górska ERA
  • 1x 2//Debiuty
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:30:43
2019-05-28 21:46:46
Wiktoria Salata ANION
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 2x 11//LL
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:30:48
2019-05-28 18:34:28
Dominik Kowalski ALL MY LOVE G
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:30:57
2019-05-28 17:08:43
Weronika Zegar COLOURFUL LADY
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 2x 11//LL
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:01
2019-05-28 14:45:51
Magdalena Pituch MEDIATOR
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:05
2019-05-28 14:45:17
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 11//LL
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
  • 1x 13//L1 o puchar sklepu jeździeckiego Dryf
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:09
2019-05-28 14:44:43
Aleksandra Tomczyńska KORGY
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:07:25
2019-05-28 14:03:47
Joanna Persona MODELING
  • 1x 4//L-3 Senior
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:07:27
2019-05-28 12:24:46
Sophia Inguenaud MISJA
  • 1x 9//Debiuty
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:07:18
2019-05-28 11:38:39
Karolina Zdun ALEX
  • 1x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:04
2019-05-28 10:49:53
Agata Mikołajczyk FRIZZEL B
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:06
2019-05-28 10:48:42
Anna Gumowska ISTER - GR
  • 1x 4//L-3 Senior
  • 1x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:08
2019-05-28 10:28:51
Jan Woźniewski DOGMAT
  • 1x 4//L-3 Senior
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:10
2019-05-28 10:28:29
Jan Woźniewski ERUDITO
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:12
2019-05-28 10:28:09
Jan Woźniewski HOLENDER
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:14
2019-05-28 10:27:48
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
  • 1x 13//L1 o puchar sklepu jeździeckiego Dryf
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:16
2019-05-28 10:27:28
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
  • 1x 13//L1 o puchar sklepu jeździeckiego Dryf
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:51:18
2019-05-28 10:26:57
Aleksandra Więcek OSKAR
  • 1x 4//L-3 Senior
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:52:02
2019-05-28 09:52:02
Michał Brzozowski DANIA EWITA
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:51:39
2019-05-28 09:51:39
Martyna Jakubiec DANIA EWITA
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:51:16
2019-05-28 09:51:16
Maja Połocka HERUBIN
  • 1x 6//L WKKW
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:50:58
2019-05-28 09:50:58
Karolina Kuczyńska HERUBIN
  • 1x 6//L WKKW
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:50:35
2019-05-28 09:50:35
Barbara Blank HERUBIN
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:50:13
2019-05-28 09:50:13
Izabela Krukowska HERUBIN
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:49:54
2019-05-28 09:49:54
Matylda Jasiniak M'07 HERUBIN
  • 1x 11//LL
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:48:48
2019-05-28 09:48:48
Lena Jabłońska WASYL
  • 1x 11//LL
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:48:28
2019-05-28 09:48:28
Zuzanna Fiks M'07 WASYL
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:48:04
2019-05-28 09:48:04
Wiktoria Barwińska MAŁY RYCERZ
  • 1x 6//L WKKW
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:47:46
2019-05-28 09:47:46
Kamil Dzięgielewski MAŁY RYCERZ
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:47:19
2019-05-28 09:47:19
Maria Chylińska HELIOS OKSZA
  • 1x 1//Pierwszy krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:46:35
2019-05-28 09:46:35
Sonia Szwakopf HELIOS OKSZA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:46:08
2019-05-28 09:46:08
Katarzyna Beczak HELIOS OKSZA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:45:42
2019-05-28 09:45:42
Róża Sobocińska SOBEK
  • 1x 2//Debiuty
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:45:19
2019-05-28 09:45:19
Maria Laskowska SOBEK
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:44:13
2019-05-28 09:44:13
Krzysztof Żmuda AMOR
  • 1x 6//L WKKW
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:43:52
2019-05-28 09:43:52
Veronica Lomiankiewicz AMOR
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:43:19
2019-05-28 09:43:19
Alicja Pilecka GALA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:42:42
2019-05-28 09:42:42
Matylda Majchrzak CYPRYS
  • 1x 1//Pierwszy krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:41:52
2019-05-28 09:41:52
Michelle Mogentale CYPRYS
  • 1x 2//Debiuty
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:41:29
2019-05-28 09:41:29
Michalina Bukrewicz CYPRYS
  • 1x 6//L WKKW
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:40:48
2019-05-28 09:40:48
Michalina Chodakowska CYPRYS
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:40:28
2019-05-28 09:40:28
Maja Czerniakowska DORATO
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:40:09
2019-05-28 09:40:09
Urszula Krukowska DORATO
  • 1x 9//Debiuty
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:39:45
2019-05-28 09:39:45
Lidia Gontarz PŁOMIEŃ
  • 1x 6//L WKKW
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:39:27
2019-05-28 09:39:27
Aleksandra Lewandowska PŁOMIEŃ
  • 1x 6//L WKKW
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:39:04
2019-05-28 09:39:04
Maja Lipke PŁOMIEŃ
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:38:44
2019-05-28 09:38:44
Wiktoria Sadowska PŁOMIEŃ
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:38:17
2019-05-28 09:38:17
Maja Bielewicz CZOGORI
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:53
2019-05-28 01:13:13
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 11//LL
  • 2x 12//L o puchar firmy Nortex
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:45
2019-05-28 01:12:15
Andrzej Missala FERRERO
  • 2x 11//LL
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:49
2019-05-28 01:11:46
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:37
2019-05-28 01:11:09
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
  • 2x 13//L1 o puchar sklepu jeździeckiego Dryf
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:33
2019-05-27 23:30:10
Alicja Sikorska KASSARI
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:35
2019-05-27 23:28:40
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:19
2019-05-27 21:51:28
Sylwia Gołębiewska LEPSZA
  • 1x 4//L-3 Senior
  • 1x 6//L WKKW
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:22
2019-05-27 21:47:50
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 4//L-3 Senior
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:20
2019-05-27 21:46:02
Anna Kacperska JUNIOR
  • 2x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:10
2019-05-27 21:21:49
Katarzyna Szysz TAMARYSZEK
  • 1x 11//LL
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:08
2019-05-27 21:14:16
Amelia Pielska BORUC
  • 2x 3//L-3 Junior
  • 2x 11//LL
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:07
2019-05-27 21:04:34
Martyna Modliborek LEO
  • 2x 3//L-3 Junior
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:30:00
2019-05-27 19:17:56
Julia Fedyna HERMES
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:47
2019-05-27 17:39:55
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 11//LL
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:42
2019-05-27 16:14:19
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 1//Pierwszy krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
  • 1x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:50
2019-05-27 14:25:55
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:35
2019-05-26 22:34:52
H. Sabina Grzejdziak TAMBURA
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:34
2019-05-26 21:40:26
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 1x 6//L WKKW
  • 2x 11//LL
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:33
2019-05-26 16:43:22
Aleksandra Goleń ESTAMP
  • 2x 4//L-3 Senior
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:26
2019-05-26 15:43:35
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 11//LL
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:24
2019-05-26 15:42:02
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 2x 11//LL
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:23
2019-05-26 13:53:39
Hela Pałosz AJSZA
  • 1x 1//Pierwszy krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
  • 1x 8//Drugi krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:14
2019-05-26 11:50:41
Emilia Kawczyńska-Banaszek ABSOLWENT
  • 1x 4//L-3 Senior
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:02
2019-05-26 09:28:02
Karolina Rybicka DANTE
  • 2x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:29:01
2019-05-26 09:26:44
Karolina Rybicka JAZZ FUTURE
  • 2x 4//L-3 Senior
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 21:33:19
2019-05-25 21:33:19
Malwina Stępniewska ANAPON RASHKA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:59
2019-05-25 20:42:37
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 1//Pierwszy krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
  • 1x 8//Drugi krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:51
2019-05-25 20:41:59
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 8//Drugi krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
  • 1x 9//Debiuty
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:45
2019-05-25 17:47:54
Piotr Szakacz FASCINATION
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:37
2019-05-25 17:33:23
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
  • 1x 13//L1 o puchar sklepu jeździeckiego Dryf
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:36
2019-05-25 17:07:19
Oliwia Chojecka J'03 PANDEMIA
  • 1x 3//L-3 Junior
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:35
2019-05-25 14:37:37
Aleksandra Wytrykowska NEFRETETE
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 2x 11//LL
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:28
2019-05-25 13:52:22
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 6//L WKKW
  • 1x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:19
2019-05-25 12:24:04
Karolina Kolanowska GALEON
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:17
2019-05-25 12:15:07
Joanna Tragarz HARLEY ZOB
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:27:52
2019-05-24 23:30:12
Sara Horne LAWENDA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 2x 11//LL
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:27:59
2019-05-24 21:15:25
Julia Romanik HARCOWNIK
  • 2x 3//L-3 Junior
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:27:57
2019-05-24 21:14:49
Milena Raczyk MIGOTKA
  • 2x 2//Debiuty
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:01
2019-05-24 15:31:48
Katarzyna Miciak SARAGOSSA-P
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 2x 11//LL
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:04
2019-05-24 13:26:49
Maja Wałach PLASTYK
  • 2x 11//LL
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:28:12
2019-05-24 13:25:07
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:24:02
2019-05-24 11:24:02
Magdalena Machalica KISS ME
  • 2x 4//L-3 Senior
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:22:44
2019-05-24 11:22:44
Martyna Wojtiuk SAMANTA
  • 1x 6//L WKKW
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:22:22
2019-05-24 11:22:22
Ida Lewicka SAMANTA
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:22:01
2019-05-24 11:22:01
Gabriela Ankiersztajn SAMANTA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:21:40
2019-05-24 11:21:40
Gabriela Solan SAMANTA
  • 1x 11//LL
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:21:20
2019-05-24 11:21:20
Małgorzata Mazurek SAMANTA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:20:53
2019-05-24 11:20:53
Martyna Kozik SKARBOSZ
  • 1x 11//LL
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:20:32
2019-05-24 11:20:32
Karolina Kozłowska SKARBOSZ
  • 1x 11//LL
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:20:12
2019-05-24 11:20:12
Marianna Wirkowska HRECZKA
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:19:48
2019-05-24 11:19:48
Maciej Janusik Jm'04 HRECZKA
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:19:26
2019-05-24 11:19:26
Agata Kotruchow HRECZKA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:19:06
2019-05-24 11:19:06
Julia Pacek HRECZKA
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:18:43
2019-05-24 11:18:43
Gabriela Beczak M'07 VASYL
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:18:22
2019-05-24 11:18:22
Łukasz Oracz VASYL
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:13:32
2019-05-24 11:13:32
Helena Sierzputowska J'02 JEDYNKA
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 1x 5//L-4 konkurs dla SSK
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:34:10
2019-05-24 11:12:42
Zofia Matlak NOBEL
  • 1x 9//Debiuty
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:27:47
2019-05-24 09:18:37
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:15
2019-05-24 08:53:29
Hanna Kaczmarczyk NATO
  • 2x 8//Drugi krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
  • 1x 9//Debiuty
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:27:18
2019-05-24 08:52:37
Lena Kaczmarczyk MONAKO
  • 2x 1//Pierwszy krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:27:17
2019-05-24 08:15:40
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 6//L WKKW
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:27:15
2019-05-24 08:14:03
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 6//L WKKW
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:53
2019-05-23 21:53:05
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 2x 11//LL
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:46
2019-05-23 21:52:03
Martyna Juszczyk HULANKA
  • 1x 3//L-3 Junior
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:45
2019-05-23 21:51:58
Małgorzata Kacprzyk S-ROKSANA
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:44
2019-05-23 21:50:34
Katarzyna Jaremkiewicz GWIAZDKA
  • 1x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:36
2019-05-23 21:49:42
Martyna Grzebieluch ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 1x 6//L WKKW
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:35
2019-05-23 21:48:02
Emilia Kwiatkowska GWIAZDKA
  • 1x 3//L-3 Junior
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:25
2019-05-23 21:46:42
Maria Persona JOWISZ
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 1x 11//LL
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:30
2019-05-23 21:45:47
Joanna Persona MODELING
  • 1x 4//L-3 Senior
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:17
2019-05-23 21:44:50
Martyna Bąba ALL MY LOVE G
  • 1x 4//L-3 Senior
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:16
2019-05-23 21:01:44
Paulina Snopek OZZI
  • 1x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:10
2019-05-23 21:01:09
Lena Laskowska OZZI
  • 1x 8//Drugi krok o puchar lodziarni ulica Baśniowa
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:07
2019-05-23 18:10:42
Julia Suchecka FADO
  • 1x 9//Debiuty
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:26:06
2019-05-23 17:26:09
Natalia Zielińska LAGUNA
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 1x 11//LL
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:25:58
2019-05-23 17:20:55
Magdalena Procyszyn CARRY BEST
  • 2x 11//LL
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:25:56
2019-05-23 17:14:57
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 11//LL
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:07:15
2019-05-23 13:50:01
Aleksandra Lubaszka ALEX
  • 1x 11//LL
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:25:48
2019-05-23 13:39:33
Helena Kraś MR MAGIC INVESTMENT
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
  • 2x 11//LL
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:25:06
2019-05-23 09:28:16
Anna Olszewska BASTION
  • 1x 12//L o puchar firmy Nortex
  • 2x 13//L1 o puchar sklepu jeździeckiego Dryf
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:25:00
2019-05-23 07:03:50
Zuzanna Płaszewska BIG MACK
  • 1x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:24:59
2019-05-23 07:03:23
Justyna Kołodziej BIG MACK
  • 1x 9//Debiuty
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:21
2019-05-23 07:02:56
Paulina Zubrzycka TIMA
  • 1x 2//Debiuty
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:24:48
2019-05-23 07:02:34
Aleksandra Krawczak BIG MACK
  • 1x 2//Debiuty
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:24:47
2019-05-23 07:02:08
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 2x 11//LL
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:25
2019-05-23 07:01:37
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 2x 10//Mini LL o puchar firmy Horze
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:29:59
2019-05-23 07:01:10
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 2x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:34
2019-05-23 07:00:46
Amelia Milczarek HULTAJ
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:24:25
2019-05-23 07:00:17
Maja Grzywacz SALVADOR
  • 1x 3//L-3 Junior
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:24:24
2019-05-23 06:59:40
Aleksandra Kołodziej BAZYL
  • 1x 3//L-3 Junior
  • 2x 9//Debiuty
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:31:39
2019-05-23 06:59:04
Joanna Słomka JANTAR
  • 1x 3//L-3 Junior
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:23:58
2019-05-23 06:13:30
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 7//P-2 o puchar St. Hippolyt
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ankiersztajn Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
2. Bąba Martyna KS EQUIRIGHT
1999 (MJ.)
brak
3. Barwińska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
Brak
4. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2008 (Mł.)
brak
5. Bielewicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
6. Blank Barbara Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
brak
7. Brzozowski Michał Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
8. Bukrewicz Michalina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
9. Charzyńska Agata nz (SJ Poster Piaseczno)
S
brak
10. Chodakowska Michalina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
11. Chojecka Oliwia Brak
2003 (J.)
Brak
12. Chylińska Maria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
13. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
14. Cytowska Iga bp
2008 (Mł.)
brak
15. Czerniakowska Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
16. Dąbrowska Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2008 (Mł.)
O048304
17. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
18. Fedyna Julia SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O035292
19. Fiks Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
O037565
20. Frukacz Marta Stajnia Rzęszyce
2012 (Mł.)
Brak
21. Goleń Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
1998 (MJ.)
Brak
22. Gołębiewska Sylwia stajnia Palamo
S
brak
23. Gołębiewska Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
24. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
25. Górska Aleksandra Stajnia Agmaja
2002 (J.)
brak
26. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
27. Grzebieluch Martyna KS EQUIRIGHT
2009 (Mł.)
brak
28. Grzejdziak H. Sabina KS Equiright
S
O025596
29. Grzywacz Maja Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
Brak
30. Gumowska Anna KS Equiright
S
brak
31. Jabłońska Lena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
Brak
32. Jakubiec Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
33. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
34. Jaremkiewicz Katarzyna KS Equiright
S
brak
35. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
36. Jasnowska Agata Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
S
Brak
37. Jasnowska Lena Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
38. Juszczyk Martyna Equiright
2001 (J.)
brak
39. Kacperska Anna Jeździecki Klub Sportowy Umiastów
S
Brak
40. Kacprzyk Małgorzata KS EQUIRIGHT
2007 (JM.)
brak
41. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
42. Kaczmarczyk Lena -
2010 (Mł.)
Brak
43. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
44. Kawczyńska-Banaszek Emilia Stajnia Zielonki
S
brak
45. Kaźmirowska Gabriela BPK
2003 (J.)
brak
46. Kolanowska Karolina brak
2000 (MJ.)
brak
47. Kolberg Beata bez przynależności klubowej
S
O004280
48. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
49. Kołodziej Aleksandra Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
Brak
50. Kołodziej Justyna Stajnia Sawanka
2008 (Mł.)
Brak
51. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
52. Kostrzewska Julia Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
53. Kotruchow Agata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
Brak
54. Kowalski Dominik KS Equiright
S
brak
55. Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
56. Kozłowska Karolina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
brak
57. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
58. Krawczak Aleksandra Stajnia Sawanka
2009 (Mł.)
Brak
59. Krukowska Izabela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
60. Krukowska Urszula Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
61. Kuczyńska Karolina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
62. Kunert Ida KJ Dobrzyniec
2002 (J.)
brak
63. Kwiatkowska Emilia KS Equiright
2003 (J.)
brak
64. Laskowska Lena BPK
2010 (Mł.)
brak
65. Laskowska Maria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
66. Lewandowska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
67. Lewicka Ida Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
Brak
68. Lipke Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
69. Lipko Łucja SJ Poster
2000 (MJ.)
brak
70. Lomiankiewicz Veronica KSK Stare Babice
2004 (JM.)
brak
71. Lubaszka Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
72. Machalica Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
73. Majchrzak Matylda Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
74. Matlak Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
75. Mazurek Małgorzata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
76. Miciak Katarzyna brak
2001 (J.)
brak
77. Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT
S
O004606
78. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
79. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O048524
80. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
81. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
82. Modliborek Martyna JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
83. Mogentale Michelle Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
84. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
85. Olszewska Anna BPK
1998 (MJ.)
Brak
86. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
87. Oracz Łukasz Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
88. Pacek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
89. Pałosz Hela Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
90. Persona Joanna KS Equiright
S
brak
91. Persona Maria KS EQUIRIGHT
S
brak
92. Pielska Amelia JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
93. Pilecka Alicja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018 (Mł.)
brak
94. Piotrowska Maria Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
brak
95. Pituch Magdalena Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
96. Płaszewska Zuzanna Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
97. Płatek Monika KS EQUIRIGHT
2000 (MJ.)
O026756
98. Połocka Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
99. Procyszyn Joanna brak
S
O039384
100. Procyszyn Magdalena niezrzeszony
S
brak
101. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
102. Raczyk Milena Ranczo Oregon
2009 (Mł.)
Brak
103. Reszczyńska Julia Stajnia pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
104. Romanik Julia Ranczo Oregon
2002 (J.)
brak
105. Roszkowska Zuzanna KS Equiright
106. Rudaś Julita Stajnia Agmaja
S
brak
107. Rybicka Karolina JKS Equita
S
O008571
108. Sadowska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
109. Salata Wiktoria BPK
2002 (J.)
brak
110. Sierzputowska J'02 Helena nz (SKSK Stare Babice)
2002 (J.)
brak
111. Sikorska Alicja brak
2006 (JM.)
brak
112. Słomka Joanna Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
113. Snopek Paulina BPK
2002 (J.)
brak
114. Sobocińska Róża Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
115. Solan Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
Brak
116. Stępniewska Malwina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
Brak
117. Suchecka Julia bpk
2002 (J.)
brak
118. Szakacz Piotr JKS Umiastów
S
O014120
119. Szwakopf Sonia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
120. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
121. Tomczyńska Aleksandra Ranczo Zico
2004 (JM.)
brak
122. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
123. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
124. Usiądek Jm'06 Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
125. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
126. Wieczorek Julia Stajnia Sawanka
2006 (JM.)
Brak
127. Wilińska Martyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O044958
128. Wirkowska Marianna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
129. Wojciechowska Maria KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
brak
130. Wojtiuk Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
131. Woszczek Mariusz BPK
S
O020239
10065913
132. Woźniewski Jan Stajnia Nad Wisłą
S
brak
133. Wyrzykowska Wiktoria KJ Sawanka
2002 (J.)
O035193
134. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
135. Zdun Karolina Bpk
2007 (JM.)
Bral
136. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
137. Zielińska Natalia Kj Truskaw
2005 (JM.)
brak
138. Żmuda Krzysztof Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
139. Zubrzycka Paulina Stajnia Sawanka
2010 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

ABSOLWENT Małopolska POL 2002 Klacz gniada F: Irak
M: Amdra
O: Emilia Kawczyńska-Banaszek
B: Jarosław Pawlik
POL 006 55 00356 02
2.

69

AJSZA Kuc Niemiecki POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
Brak 528210002404833
3.

75

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
4.

110

ALEX MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Jarosław Pawlik
brak 006550048203
5.

8

ALEX Małopolska POL 2003 Wałach ciemnogniada/160 cm F: Irak
M: Aisza
O: Fundacja klub jeździecki okrzeszyn
B: Jarosław Pawlik
brak POL 006550048203
6.

38

ALL MY LOVE G SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: a
M: a
O: Dominik Kowalski
B: Paweł Gąsiński
brak 1
7.

33

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
K024468 616009590062410
8.

95

AMOR Haflinger GER 2006 Wałach izabelowata/kuc: F: Alegro
M: Halissa
O: Tomasz Porębski
B: Heike Breustedt
brak
9.

22

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz inna/kuc:133 F: Turnina's Gismore /
M: Rockbury Romance /
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marek Malinowski
K025015
10.

116

ANION ŚL. POL 2006 Wałach kara F: Kanion
M: Alfa
O: Tadeusz Salata
B: Jacek Urbańczyk
brak
11.

125

ARETINO ŚL POL 2001 Wałach ciemnogniada/163 F: Evento
M: Aretuza
O: Ewa Swoboda-Kopeć
B: Beata Kapica
brak brak
12.

31

BASTION SP POL 2006 Wałach gniada/173 F: -
M: -
O: Anna Olszewska
B: -
brak -
13.

27

BAZYL KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Kanarek
B: Nn
Brak
14.

30

BIG MACK NN POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Mirosław Kanarek
B: nn
brak
15.

80

BORUC Małopolska POL 2008 Wałach F: Bianco
M: Dama
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Opłatka Andrzej
brak
16.

49

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
17.

34

CARRY BEST OLD POL 2011 Klacz gniada/157 F: cecottos's as
M: greath dream
O: procyszyn magdalena
B: dajana nicodem
brak de418181112211
18.

63

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
19.

117

COLOURFUL LADY KUC POL 2009 Klacz bułana F:
M:
O: Monika Zegar
B:
brak
20.

89

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
21.

93

CYPRYS KUC POL 2005 Wałach izabelowata/kuc:118 F: Yekus
M: Charlota-P
O: Karolina Jasiniak
B: Jarosław Bartkowiak
brak
22.

70

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
23.

90

CZOGORI Typ Szlachetny POL 0000 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Beata Matuszewska
B: Nieznany
brak
24.

101

DANIA EWITA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:148 F: V.I.P.
M: Dani
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: Wiesław Apanasewicz
K016543
25.

67

DANTE NRPS GER 2009 Wałach kara/172 F: Don Jovi/Negro
M: Wyomingh/Flemmingh/Jazz
O: Patrycja Kwiatkowska
B: GER
KO26406 528008090080909
26.

92

DORATO Małopolska POL 1997 Wałach tarantowata F: Denar
M: Jena
O: Beata Matuszewska
B: Janusz Dziuban
brak
27.

51

DREAMER Hanowerska GER 2008 Wałach gniada/175 F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
O: Grzegorz Cichoń
B: Adelheid Ropers-Witt
K021704 DE431314419908
28.

126

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk:150 F: WłodarzE
M: Ellila
O: Agnieszka Romszycka
B: BT Damis
brak
29.

60

ELIZABETH Małopolska POL 2015 Klacz siwa/160 F: Dąbek
M: Elita
O: Agata Charzyńska
B: Marcin Zawistowski
brak 616 006 51 01605 15
30.

57

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Stadnina Koni Moszna
K013345 616009690043003
31.

115

ERA Koń Mały POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: nn
M: nn
O: Julita Anna Rudaś
B: nieznany
brak POL 999 66 07320 01
32.

105

ERUDITO Pełna Krew Arabska POL 2013 Wałach gniada/156 F: Emberk
M: Elmara
O: Bolesława Roszkiewicz
B: A. Kozłowska
brak brak
33.

72

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
34.

36

FADO Huculska POL 2008 Wałach gniada/kuc:140 F: Nicpoń
M: Wanilka
O: Małgorzata Suchecka
B: Brzyska Dorota
brak
35.

64

FASCINATION Hanowerska POL 2014 Wałach gniada/173 F: Furst Nymphenburg
M: Louise Victoria
O: Piotr Szakacz
B: Heike Janssen
K018173 DE431312519210
36.

88

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
37.

102

FRIZZEL B KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Bernini/Vigo
M: Kendy/Erik
O: Stanisław Chmielewski
B: Holandia
K018941
38.

94

GALA Kuc Feliński POL 2006 Klacz izabelowata/kuc:134 F: Gepard
M: Groza
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marian Dziechciarz
brak
39.

59

GALEON SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Celt
M: Greta
O: Krystyna Kolanowska
B: Wosik Grzegorz
brak POL009580781907
40.

26

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
O: Joanna Puławska
B: Zdzisław Goździor
K024518
41.

41

GWIAZDKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Piotr Kaminski
B: brak
brak
42.

54

HARCOWNIK Małopolskie POL 2012 Wałach gniada F: Makler II
M: Holinka
O: Małgorzata Karp
B: Małgorzata Karp
brak
43.

58

HARLEY ZOB Małopolska POL 2007 Wałach kara/167 F: Brak
M: Brak
O: Jolanta Hordyj
B: Brak
11853 Brak
44.

25

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
K026901 616 999 66 17686 10
45.

4

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
O: Mirosław Kanarek
B: Agnieszka Kaseja
Brak
46.

97

HELIOS OKSZA KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:139 F: Spinway Memento
M: Hobby Oksza
O: Tomasz Olszewski
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
brak
47.

78

HERMES Małopolska POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
K020062
48.

100

HERUBIN Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
O: Zofia Klimaszewska
B: SK Walewice
brak
49.

106

HOLENDER Typ Szlachetny POL 2005 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Jan Woźniewski
B: Nieznany
brak
50.

29

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Wieczorek
B: Nn
Brak
51.

18

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
K025513
52.

44

HULANKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Czynel
M: Honda
O: Katarzyna Juszczyk
B: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
brak
53.

3

HULTAJ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Louis
M: Hawana
O: Wioletta Milczarek
B: SK Nowa Wioska
K020628
54.

128

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Indiana
O: Beata Kolberg
B: Ryszard Grzelak
K019798
55.

84

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Turbut Alino
M: Indiana
O: Beata Kolberg
B: Grzelak Ryszard
616009660754210 616009660754210
56.

124

INGRIA Wielkopolska POL 2003 Klacz kasztanowata/172 F: Mywill
M: Idioma
O: Mariusz Woszczek
B: SK Pępowo
K011025
57.

103

ISTER - GR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Alamo S
M: Ibiza GR
O: Anna Gumowska
B: Wacław Szpatkowski
brak Brak
58.

129

ITSI BITSI ZAGORKA F:
M:
O:
B:
59.

42

ITSI BITSI ZAGORKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Monika Święcka
B: -
BRAK -
60.

2

JANTAR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Wioletta Milczarek
B: Nn
Brak
61.

66

JAZZ FUTURE KWPN NLD 2014 Wałach gniada/167 F: Dream Boy/Vivaldi
M: Esperanza/Jazz
O: Hubert Michalak
B: NL
K026407 528003201406179
62.

16

JEDYNKA WLKP POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk /
M: Janowa / Wiadukt
O: Natalia Perquy
B: SK Kadyny
K015758 POL009600094003
63.

39

JOWISZ Małopolska POL 2007 Wałach siwa/180 F: Fart
M: Jawa
O: Piotr Kamiński
B: Wolanin Ryszard
K017049 12267
64.

83

JUNIOR Typ Szlachetny POL 2007 Wałach skarogniada/162 F: NN
M: Jaluna
O: Judyta Ozimkowska
B: Stowarzyszenie Monar Zakład opieki zdrowotnej
Brak
65.

85

KASSARI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Rhytmus S
M: Kalahari
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak POL009660501206
66.

5

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
67.

15

KATIUSZA DI Trakeńska POL 2006 Klacz kara F: Dinar
M: Krutynia
O: Monika Zegar
B:
brak
68.

21

KISS ME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kasztanowata F: Donnerlord L
M: Korweta
O: Paulina i Magda Machalice
B: Izabela Prus
w trakcie wyrabiania
69.

120

KORGY SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Ostry Cheef
M: Kobra
O: Tomasz Więch
B: Tomasz Więch
Brak Brak
70.

35

LAGUNA Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/163 F: Jakobin
M: Lucia
O: Andrzej Zieliński
B: Kizielewicz
brak 009610042607
71.

113

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Magdalena Piotrowska
B: Nn
Brak
72.

79

LEO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: DESANT
M: LOTA
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Kozok Marek
brak
73.

127

LEPSZA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/163 F: Psalm
M: Legenda
O: Michał Walędziak
B: Łukasz Krawczyk
brak 616 006 66 00155 14
74.

82

LEPSZA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/164 F: Psalm
M: Legenda
O: Michał Walędziak
B: Krawczyk Łukasz
Brak 616006660015514
75.

98

MAŁY RYCERZ KUC POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Szkoła Sportów Konnych
B: Prywatny
Brak
76.

118

MEDIATOR XX POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: B
M: A
O: B
B: B
Brak 1
77.

53

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Izabele Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielńska Guszpit
brak brak
78.

111

MODELING NN POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Joanna Persona
B: nn
brak
79.

50

MONAKO Śląska POL 2010 Wałach kara/164 F: -
M: -
O: IZABELA LIPIŃSKA
B: IZABELA LIPIŃSKA
Brak
80.

32

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse POL 2011 Wałach srokata/160 cm F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
Brak 616014661581811
81.

10

NATO SP POL 1997 Wałach gniada/165 F: Dantes
M: Nadzieja
O: Marcin Zając
B: Maciej Zając
brak POL
82.

61

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
Brak 009661641204
83.

1

NOBEL Małopolska POL 2011 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Nadzieja
O: Kalina Majerowicz
B: Prywatny
Brak Brak
84.

37

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: Orka II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
85.

62

PANDEMIA Wielkopolski POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Szewron
M: Pantera
O: Oliwia Chojecka
B: Nn
Brak
86.

71

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
87.

122

PASJONATA BENNY Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: Wolling’s Lion King
M: Bella
O: Honorata Frukacz
B: Elżbieta Kołodziejek
Brak Brak
88.

65

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
89.

56

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
90.

91

PŁOMIEŃ Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Puszczyk
M: Pestka
O: Tomasz Olszewski
B: Zdzisław Capiga
brak
91.

43

S-ROKSANA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Silver Dream
M: Rosa
O: Piotr Kamiński
B: Świder Jadwiga
brak
92.

28

SALVADOR WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Wioletta Milczarek
B: nn
brak
93.

119

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
94.

20

SAMANTA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lancetnik
M: Suszi
O: Zofia Klimaszewska
B: P/ P. H. U. Różański Ryszard
Brak
95.

76

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
O: Maria Sieklucka-Kaźmirowska
B: Koperski Zbigniew
brak 009660216409
96.

55

SARAGOSSA-P SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/163 F: Liguster
M: Seniorita-P
O: Justyna Duncan
B: Bogdan Parkity
Brak
97.

19

SKARBOSZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada/0 F: Don Carlos
M: Sylistra
O: Wojciech Zalewski
B: Wojciech Zalewski
K021364 a
98.

96

SOBEK Huculska POL 1999 Ogier gniada/kuc: F: Okoń
M: Sasanka
O: Wojciech Zalewski
B: Roman Iskrzycki
brak
99.

45

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Jarosław Płatek
B: Małgorzata Filipska
K011593
100.

81

TAMARYSZEK Małopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Stańczuk Jacek
brak
101.

74

TAMBURA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Efekt / Veritas 6
M: Tamaria / Decoration
O: H. Sabina Grzejdziak
B: SK Janów Podlaski
brak 616006580659209
102.

6

TIMA Kuc Feliński POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Wioletta Milczarek
B: nn
brak
103.

87

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
104.

121

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Dąbrowska
B: Polska
K027039
105.

17

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
106.

99

WASYL Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Delegat
M: Walentynka
O: Szkoła Sportów Konnych
B: Prywatny
Brak Brak
107.

86

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
108.

48

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
109.

73

ZAPP-ZARAPP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/163 F: domel
M: zadra
O: szymon wiliński
B: staniek diter
K026608 616009540099010
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ankiersztajn Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (20)
2019-06-02
26
Bąba Martyna
KS EQUIRIGHT
2019-06-01
3
Barwińska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-01
7
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
Bielewicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CZOGORI (90)
2019-06-02
17
Blank Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (100)
2019-06-02
26
Brzozowski Michał
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-01
7
Bukrewicz Michalina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (93)
2019-06-01
8
Charzyńska Agata
nz (SJ Poster Piaseczno)
2019-06-01
14
2019-06-02
11
2019-06-02
18
2019-06-02
22
Chodakowska Michalina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (93)
2019-06-02
Chojecka Oliwia
Brak
2019-06-01
3
Chylińska Maria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-01
6
Cytowska Iga
bp
2019-06-01
2
Czerniakowska Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (92)
2019-06-01
2
Dąbrowska Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (121)
2019-06-02
12
2019-06-02
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
25
Fedyna Julia
SSKJ Bobrowy Staw
HERMES (78)
2019-06-01
2
Fiks Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
WASYL (99)
2019-06-02
9
2019-06-02
27
Frukacz Marta
Stajnia Rzęszyce
2019-06-01
4
Goleń Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ESTAMP (72)
2019-06-01
2019-06-01
1
Gołębiewska Sylwia
stajnia Palamo
LEPSZA (82)
2019-06-01
2019-06-01
5
INDUSEK (84)
2019-06-01
2019-06-01
8
Gołębiewska Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
INDUSEK (128)
2019-06-02
6
2019-06-02
Gontarz Lidia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-01
13
Górska Aleksandra
Stajnia Agmaja
ERA (115)
2019-06-01
5
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-02
2019-06-02
PASJA (71)
2019-06-02
2019-06-02
Grzebieluch Martyna
KS EQUIRIGHT
2019-06-01
8
2019-06-02
26
2019-06-02
15
Grzejdziak H. Sabina
KS Equiright
TAMBURA (74)
2019-06-01
11
Grzywacz Maja
Stajnia Sawanka
2019-06-01
10
Gumowska Anna
KS Equiright
2019-06-01
2
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
Jabłońska Lena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
WASYL (99)
2019-06-02
16
Jakubiec Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-01
5
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (18)
2019-06-01
1
Jaremkiewicz Katarzyna
KS Equiright
2019-06-02
3
2019-06-02
5
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (100)
2019-06-02
28
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
PESTKA (65)
2019-06-01
3
2019-06-02
4
2019-06-02
1
Jasnowska Lena
Stajnia Agmaja
PESTKA (65)
2019-06-01
Juszczyk Martyna
Equiright
HULANKA (44)
2019-06-01
2
Kacperska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Umiastów
JUNIOR (83)
2019-06-01
12
Kacprzyk Małgorzata
KS EQUIRIGHT
2019-06-02
21
2019-06-02
Kaczmarczyk Hanna
KJ
NATO (10)
2019-06-02
2019-06-02
3
2019-06-02
8
Kaczmarczyk Lena
-
MONAKO (50)
2019-06-01
2019-06-01
2
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (75)
2019-06-01
1
2019-06-02
7
2019-06-02
26
Kawczyńska-Banaszek Emilia
Stajnia Zielonki
2019-06-01
5
Kaźmirowska Gabriela
BPK
2019-06-02
7
2019-06-02
6
Kolanowska Karolina
brak
GALEON (59)
2019-06-02
6
2019-06-02
2019-06-02
21
Kolberg Beata
bez przynależności klubowej
LEPSZA (127)
2019-06-02
2019-06-02
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
2
2019-06-02
3
2019-06-02
Kołodziej Aleksandra
Stajnia Sawanka
BAZYL (27)
2019-06-01
8
2019-06-02
2019-06-02
Kołodziej Justyna
Stajnia Sawanka
2019-06-02
5
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
2019-06-01
7
2019-06-02
26
2019-06-02
Kostrzewska Julia
Ranczo Zico
SALZBURG (119)
2019-06-02
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Kotruchow Agata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (18)
2019-06-02
15
Kowalski Dominik
KS Equiright
2019-06-02
26
2019-06-02
31
Kozik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
4
Kozłowska Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
5
Kraś Helena
BPK
2019-06-02
24
2019-06-02
7
2019-06-02
Krawczak Aleksandra
Stajnia Sawanka
2019-06-01
7
Krukowska Izabela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (100)
2019-06-02
22
Krukowska Urszula
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (92)
2019-06-02
6
Kuczyńska Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (100)
2019-06-01
9
Kunert Ida
KJ Dobrzyniec
ARETINO (125)
2019-06-01
1
2019-06-01
7
Kwiatkowska Emilia
KS Equiright
2019-06-01
6
Laskowska Lena
BPK
OZZI (37)
2019-06-02
2
Laskowska Maria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (96)
2019-06-02
37
Lewandowska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-01
10
Lewicka Ida
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (20)
2019-06-01
6
Lipke Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
13
Lipko Łucja
SJ Poster
CEKIN (63)
2019-06-02
8
2019-06-02
4
Lomiankiewicz Veronica
KSK Stare Babice
AMOR (95)
2019-06-01
7
Lubaszka Aleksandra
BPK
ALEX (8)
2019-06-02
Machalica Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
KISS ME (21)
2019-06-01
2019-06-01
6
2019-06-02
38
2019-06-02
Majchrzak Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (93)
2019-06-01
5
Matlak Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
NOBEL (1)
2019-06-02
4
2019-06-02
7
2019-06-02
Mazurek Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (20)
2019-06-02
8
Miciak Katarzyna
brak
2019-06-02
36
2019-06-02
19
2019-06-02
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
HULTAJ (3)
2019-06-01
5
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (88)
2019-06-02
2019-06-02
18
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (88)
2019-06-02
2
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (49)
2019-06-01
5
2019-06-01
6
Modliborek Martyna
JKS UMIASTÓW
LEO (79)
2019-06-01
2019-06-01
Mogentale Michelle
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (93)
2019-06-01
3
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (48)
2019-06-01
4
2019-06-01
10
Olszewska Anna
BPK
BASTION (31)
2019-06-02
5
2019-06-02
3
2019-06-02
Olszewska Wiktoria
NZ
2019-06-01
11
2019-06-02
3
Oracz Łukasz
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (17)
2019-06-01
9
Pacek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (18)
2019-06-02
19
Pałosz Hela
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
AJSZA (69)
2019-06-01
3
2019-06-02
1
Persona Joanna
KS Equiright
MODELING (111)
2019-06-01
4
Persona Maria
KS EQUIRIGHT
JOWISZ (39)
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
4
Pielska Amelia
JKS UMIASTÓW
BORUC (80)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
30
2019-06-02
Pilecka Alicja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (94)
2019-06-02
2019-06-02
Piotrowska Maria
Stajnia Sawanka
LARIANT (113)
2019-06-02
13
2019-06-02
Pituch Magdalena
Ranczo Zico
MEDIATOR (118)
2019-06-02
1
2019-06-02
9
2019-06-02
9
Płaszewska Zuzanna
Stajnia Sawanka
2019-06-02
16
Płatek Monika
KS EQUIRIGHT
2019-06-02
2019-06-02
Połocka Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (100)
2019-06-01
10
Procyszyn Joanna
brak
ALMERO (33)
2019-06-02
29
2019-06-02
Procyszyn Magdalena
niezrzeszony
2019-06-02
8
2019-06-02
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (26)
2019-06-01
4
Raczyk Milena
Ranczo Oregon
MIGOTKA (53)
2019-06-01
2019-06-01
7
Reszczyńska Julia
Stajnia pod Zegarem
2019-06-02
12
2019-06-02
11
2019-06-02
Romanik Julia
Ranczo Oregon
2019-06-01
2019-06-01
13
Roszkowska Zuzanna
KS Equiright
2019-06-01
7
Rudaś Julita
Stajnia Agmaja
ERA (115)
2019-06-01
9
Rybicka Karolina
JKS Equita
2019-06-01
Sadowska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
26
Salata Wiktoria
BPK
ANION (116)
2019-06-02
2019-06-02
Sierzputowska J'02 Helena
nz (SKSK Stare Babice)
JEDYNKA (16)
2019-06-01
16
2019-06-01
10
2019-06-02
20
2019-06-02
2019-06-02
Sikorska Alicja
brak
KASSARI (85)
2019-06-01
15
2019-06-02
26
2019-06-02
Słomka Joanna
Stajnia Sawanka
JANTAR (2)
2019-06-01
14
Snopek Paulina
BPK
OZZI (37)
2019-06-02
2
2019-06-02
14
Sobocińska Róża
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (96)
2019-06-01
1
Solan Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (20)
2019-06-02
17
Stępniewska Malwina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
2019-06-02
11
Suchecka Julia
bpk
FADO (36)
2019-06-02
10
2019-06-02
26
Szwakopf Sonia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
26
Szysz Katarzyna
JKS UMIASTÓW
2019-06-02
2019-06-02
Tomczyńska Aleksandra
Ranczo Zico
KORGY (120)
2019-06-02
2
2019-06-02
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
2
Usiądek Jm'06 Weronika
SSKJ Bobrowy Staw
HARNAŚ (25)
2019-06-02
10
2019-06-02
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (56)
2019-06-02
14
2019-06-02
2019-06-02
10
2019-06-02
Wieczorek Julia
Stajnia Sawanka
HOTREX (29)
2019-06-01
4
2019-06-02
3
2019-06-02
Wilińska Martyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2019-06-01
3
2019-06-02
25
2019-06-02
Wirkowska Marianna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (18)
2019-06-01
4
Wojciechowska Maria
KJ Dobrzyniec
EDINET (126)
2019-06-01
4
2019-06-01
1
Wojtiuk Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (20)
2019-06-01
10
Woźniewski Jan
Stajnia Nad Wisłą
ERUDITO (105)
2019-06-01
9
HOLENDER (106)
2019-06-01
3
Wyrzykowska Wiktoria
KJ Sawanka
HAWANA (4)
2019-06-01
1
Wytrykowska Aleksandra
bpk
2019-06-02
24
2019-06-02
26
2019-06-02
Zdun Karolina
Bpk
ALEX (110)
2019-06-02
9
2019-06-02