Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Okręgowe Zawody w Skokach
Benice, 09/06/2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 22:58:30
2019-06-08 22:05:35
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/N/klasy N zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:54:29
2019-06-08 14:58:07
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/N/klasy N zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:54:26
2019-06-08 14:57:22
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:54:19
2019-06-08 13:18:17
Kornelia Trzybinska PRINCESSA
  • 2x 1/mini-LL/towarzyski debiuty (do 30-40 cm), konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:53:59
2019-06-08 13:17:06
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
  • 2x 5/L/klasy L licencyjny
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:53:54
2019-06-08 09:00:48
Małgorzata Łapińska KOGITO
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:53:48
2019-06-08 08:32:08
Magdalena Majewska IGMA
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:53:40
2019-06-08 08:31:16
Amalie Jensen NISZA
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:53:23
2019-06-08 08:03:19
Anna Bieniek EUFORIA
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:53:17
2019-06-07 23:17:46
Anna Żurek CASH FLOW LA
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 21:53:10
2019-06-07 23:17:07
Anna Żurek KIEPSY
  • 1x 1/mini-LL/towarzyski debiuty (do 30-40 cm), konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:52:29
2019-06-07 21:19:00
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:53:09
2019-06-07 21:18:12
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:53:42
2019-06-07 18:06:40
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:55:02
2019-06-07 16:42:25
Anna Czerewaty LORINO
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:54:19
2019-06-07 12:55:46
Julia Marciniak RUBIN
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:54:50
2019-06-07 12:51:00
Antonina Czaplińska KASJOPEA
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:55:20
2019-06-07 10:54:07
Anna Maciejak FANTASCA
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:55:40
2019-06-07 10:53:40
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:56:37
2019-06-06 22:36:33
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:56:13
2019-06-06 21:27:39
Daria Szymańska NADIA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:56:40
2019-06-06 17:20:38
Zuzanna Wiśniewiecka GALAHAD
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 22:56:58
2019-06-06 17:19:31
Michalina Wyrostek MUSTANG
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:18:02
2019-06-06 16:59:36
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:12:06
2019-06-06 09:24:28
Aleksandra Sury JAŚMIN
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:36:25
2019-06-05 15:37:12
Kinga Witkowska LIVIA
  • 1x 1/mini-LL/towarzyski debiuty (do 30-40 cm), konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:34:28
2019-06-05 15:28:52
Julia Kowalczyk EGO
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:32:41
2019-06-05 15:22:28
Natalia Bałasz CALVIN
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:30:34
2019-06-05 15:18:04
Weronika Banasiak LOLEK
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:28:24
2019-06-05 15:02:37
Izabela Berbachowska WALIA
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:22:54
2019-06-05 14:06:15
Paulina Zdanowicz MERANO Z
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:20:44
2019-06-05 13:38:46
Dominika Chojnacka MAGNET
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:16:15
2019-06-05 13:37:52
Emilia Frąckowiak RANCHO
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:14:12
2019-06-05 13:36:40
Aleksandra Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:09:26
2019-06-05 13:35:58
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:08:26
2019-06-05 13:35:12
Olga Zalewa NAWAHO
  • 2x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 18:56:04
2019-06-05 13:34:07
Natalia Łożewska PIOTRUŚ PAN
  • 2x 1/mini-LL/towarzyski debiuty (do 30-40 cm), konkurs dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:13:34
2019-06-05 13:01:27
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:07:39
2019-06-05 13:01:02
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 1/mini-LL/towarzyski debiuty (do 30-40 cm), konkurs dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:04:04
2019-06-05 13:00:37
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 18:52:25
2019-06-05 12:01:22
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 2x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:13:16
2019-06-04 21:28:20
Maria Lembas ARMEN
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:21:47
2019-06-04 12:06:32
Maria Kazimierska TOSKANINA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:21:28
2019-06-04 12:06:05
Maria Kazimierska KALDERIUSZ
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:20:58
2019-06-04 12:01:59
Kamila Fidos TOSKANINA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:20:23
2019-06-04 12:01:25
Weronika Wąsowska KALDERIUSZ
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:19:14
2019-06-04 12:00:30
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:18:49
2019-06-04 11:59:58
Barbara Soroka LUKIER
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:16:36
2019-06-04 11:59:23
Marta Bąbelek AMAZONKA
  • 2x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:05:39
2019-06-03 23:46:05
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/N/klasy N zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:06:11
2019-06-03 20:38:14
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:14:31
2019-06-03 20:25:09
Agnieszka Kusman LUIS
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:37:46
2019-05-31 22:01:24
Maria Lembas CHERITY LADY
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:37:53
2019-05-31 21:31:50
Maja Stępień FIONA
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:02
2019-05-31 11:33:52
Paweł Brzezicki TIN-ROKO
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:05
2019-05-30 23:36:20
Paulina Świerzbin TWIX
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:08
2019-05-30 23:35:44
Nastja Kurka SERUM THE HELL'S
  • 1x 1/mini-LL/towarzyski debiuty (do 30-40 cm), konkurs dokładności art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:16
2019-05-30 23:27:14
Anna Żurek SERUM THE HELL'S
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:19
2019-05-30 23:24:35
Anna Wejda NADIA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:22
2019-05-30 23:24:15
Anna Wejda CASH FLOW LA
  • 1x 2/mini-LL/towarzyski mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:25
2019-05-30 23:23:38
Klaudia Śmigórska CARIS
  • 1x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/towarzyski klasy L dokładności z trafieniem w normę czasu, , d.S1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:28
2019-05-30 23:22:36
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 6/P/klasy P zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/N/klasy N zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 17:38:31
2019-05-30 22:38:20
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 2x 3/LL/towarzyski klasy LL (80-90 cm), konkurs dokładności, art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąbelek Marta AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2006 (JM.)
brak
2. Bałasz Natalia SKJ Hippica Benice
2001 (J.)
Brak
3. Banasiak Weronika SKJ Hippica Benice
2000 (MJ.)
Brak
4. Barbarska Małgorzata JKS Farma Modrzewie
1998 (MJ.)
O019420
5. Berbachowska Izabela SKJ Hippica Benice
2002 (J.)
brak
6. Bieniek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
7. Brzezicki Paweł Bez Przynależności Klubowej
S
O025069
8. Chojnacka Dominika JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
9. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
10. Czaplińska Antonina Bpk
2002 (J.)
Brak
11. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O046887
12. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
13. Fidos Kamila AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2001 (J.)
brak
14. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (JM.)
brak
15. Jackowiak Weronika Brak
2003 (J.)
Brak
16. Jensen Amalie JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
brak
17. Kazimierska Maria AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2004 (JM.)
brak
18. Komorowska Marcelina BPK
2005 (JM.)
Brak
19. Kowalczyk Julia SKJ Hippica Benice
2002 (J.)
Brak
20. Kupczyk Nikola BPK
2004 (JM.)
O046415
21. Kurka Nastja KJ Caris Kamień Pomorski
2010 (Mł.)
Brak
22. Kusman Agnieszka KJ Caris Kamień Pomorski
S
brak
23. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA
2005 (JM.)
O037282
24. Lembas Maria stajnia przydomowa
2006 (JM.)
Brak
25. Lewszyk Aleksandra KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
S
O033323
26. Łapińska Małgorzata AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
brak
27. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
28. Maciejak Anna bpk
S
O014106
29. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
30. Marciniak Julia Bpk
2001 (J.)
Brak
31. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
32. Nawojska Sandra JKS Folwark Podkowa
2001 (J.)
O042752
33. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
34. Patalan Dominika bpk
S
O033904
35. Sawa Blanka BPK
2008 (Mł.)
BRAK
36. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
37. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
38. Soroka Barbara AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2002 (J.)
brak
39. Stępień Maja Bpk
2002 (J.)
O043062
40. Sury Aleksandra brak
2000 (MJ.)
brak
41. Świerzbin Paulina KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2005 (JM.)
brak
42. Szymańska Daria KJ Caris Kamień Pomorski
2004 (JM.)
Brak
43. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (JM.)
O046885
44. Wąsowska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2007 (JM.)
brak
45. Wejda Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2006 (JM.)
brak
46. Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
brak
47. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
brak
48. Witkowska Kinga SKJ Hippica Benice
2002 (J.)
Brak
49. Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
brak
50. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
51. żąłądkiewicz Maciej KJ bonin
52. Zdanowicz Paulina bpk
brak
53. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

F:
M:
O:
B:
2.

56

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
K026218 616014640133104
3.

19

AMAZONKA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/brak F: Cypr
M: Afrodyta
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Bronisław Wieczorek
brak 616007610204210
4.

11

BELATON Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
O: Ewelina Śmigórska
B: Edward Zamoić
K023076 013640049007
5.

30

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
O: Ewa Lęczkiewicz-Markowska
B: SK Bielin
brak brak
6.

37

CALVIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Landos II
M: Cyganka
O: ZSP Benice
B: Bartkowiak Kazimierz
brak
7.

10

CARIS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Ewelina Śmigórska
B: Iwona Wawrzyniak
K023074 616999640081113
8.

9

CASH FLOW LA Trotteur Francais FRA 2012 Wałach ciemnogniada/166 F: Scipion du Goutier
M: Rama Bourbon
O: Artur Śmigórski
B: M. Gunter Herz
brak
9.

1

CHERITY LADY US POL 2015 Klacz gniada/175 F: S J's CAVIAR
M: GLOBAL LADY
O: Artur Lembas
B: Artur Lembas
Brak 208334201400273
10.

12

CYGANKA Typ Pogrubiony POL 07.05.2015 Klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
O: Roman Jackowiak
B: Roman Jackowiak
Brak 616 999 64 00789 15
11.

58

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest /
M: Dominga /
O: Marek Lewicki
B: G.W Winkel,
K027244 826002140873209
12.

38

EGO WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Bit
M: Elena
O: ZSP Benice
B: Krzysztof Szumiński
brak
13.

53

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
O: J&J Nieruchomości
B: Hossa Maciej
brak 009520097705
14.

28

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
15.

49

FANTASCA Holsteiner Warmblut POL 2013 Klacz gniada/165 F: Catoo
M: Zaida
O: Bartosiewicz Katarzyna
B: Heller Wolfgang
brak DE421000076113
16.

2

FIONA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: X
M: X
O: X
B: X
K025352 X
17.

21

FRANCOIS LULU Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/161 F: Wolf's Panther
M: Frezja
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Skorupa Janusz
brak 616007640080809
18.

45

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
19.

51

GALAHAD KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Trzy po trzy
M: Gracja
O: Leszek Pawlak
B: Krzysztof Tyburczy
brak
20.

50

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
O: Bartosiewicz Katarzyna
B: Mortensen Thies
brak DE421000046614
21.

55

IGMA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: ZAKRZEWSKI MAREK
BRAK 616007610063011
22.

43

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
O: Małgorzata Barbarska
B: Bogumiła Prais
K022497 616999610066912
23.

40

JAŚMIN Trakeńska POL 2008 Wałach siwa F: Cedrus
M: Jodła
O: Hanna Sury
B: Łukasz Skowroński
brak
24.

23

KALDERIUSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach kasztanowata/brak F: Car
M: Kaldera
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Wawrzyniak Iwona
brak POL009640088504
25.

44

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
Brak POL00964000906
26.

48

KASJOPEA SP POL 2008 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
27.

7

KIEPSY KUC POL 2009 Klacz tarantowata/kuc: F: Santara Danny's Boy/Markoak Adante
M: Kaskada
O: Artur Śmigórski
B: Norbert Łyczykowski
brak
28.

27

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
29.

22

KOGITO Typ Szlachetny POL brak Wałach gniada/brak F: brak
M: brak
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: brak
brak 616999530164912
30.

39

LIVIA SP POL 2003 Klacz gniada/160 F: Laribo
M: NN
O: Tomasz Nowakowski
B: UKS Jakoss Pyrzyce
Brak Brak
31.

36

LOLEK Prymitywna POL 2009 Wałach inna/mk:140 F: NN
M: NN
O: ZSP Benice
B: Nieznany
Brak Brak
32.

42

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada/171 F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
K027562 982000167788981
33.

18

LUIS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Emilia Jończyk
B: Iwona Wawrzyniak
brak
34.

20

LUKIER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach kara/brak F: Car
M: Lacrima
O: Zachodnipomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Wawrzyniak Iwona
brak POL009640027903
35.

33

MAGNET KUC POL 2007 Wałach inna/kuc: F: nn / nn
M: Missy /
O: Marta Cwajda
B: Magdalena Ludwicka
brak
36.

34

MERANO Z Wielkopolska POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Chaltaire Z
M: Montana
O: Ewa Reppenhagen
B: Katarzyna Kulpińska
brak brak
37.

52

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Jogurt
M: Morena
O: Leszek Pawlak
B: Jan Krzyżoszczak
K011382
38.

15

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
39.

8

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
40.

29

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
41.

25

NEGRA Typ Pogrubiony POL 20.09.2009 Klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
O: Aleksandra Lewszyk
B: Roman Mazurek
brak 616999640095809
42.

59

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CHACCO FLY
M: NADIA / ALFARO
O: Małgorzata Ciszek-Lewicka
B: SK Nowielice
K025440
43.

54

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: Danuta Głyżewska
BRAK 009610076405
44.

41

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
K025472
45.

26

PIOTRUŚ PAN KUC POL 2015 Wałach inna/kuc:142 F: Maneż
M: Pestka
O: Marta cwajda
B: Józef gubański
Brak 616013610147515
46.

57

PRINCESSA Kuc Walijski POL 2013 Klacz gniada/kuc:143 F: Nn
M: Nn
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
Brak Brak
47.

60

Quinta II G F:
M:
O:
B:
48.

32

RANCHO SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Randka
O: Antoni Cwajda
B: Genactiv Sp.z o.o.
brak
49.

47

RUBIN HAFL POL 2005 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Cesarczyk
B:
brak
50.

6

SERUM THE HELL'S Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apostrof
M: Sekwana
O: Aleksandra Żurek
B: Edyta Brejtfus-Piekło
brak
51.

46

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
52.

4

TIN-ROKO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/166 F: Telco
M: Rapsodia
O: Zdanowicz Paulina
B: Danisz Lesław
K025581 616007640023713
53.

24

TOSKANINA Haflinger POL 2002 Klacz izabelowata/mk:144 F: Nizas
M: Tiska
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Bader Konrad
brak 3724
54.

5

TWIX KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:120 F: -
M: -
O: Agnieszka Kusman
B: -
Brak -
55.

16

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
56.

35

WALIA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/mk:146 F: NN
M: NN
O: Powiat Kamieński
B: Nieznany
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bałasz Natalia SKJ Hippica Benice
00
00
Berbachowska Izabela SKJ Hippica Benice
00
Brzezicki Paweł Bez Przynależności Klubowej
Flots
Chojnacka Dominika JKS Tornado Szczecin
00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
Puchar
100
250,0
200
SUM:
550.00
Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
Flots
Ferjan Victoria BPK
Flots
Fidos Kamila AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
Flots
Jackowiak Weronika Brak
Flots
Komorowska Marcelina BPK
Flots
Kupczyk Nikola BPK
Flots
Flots
Kurka Nastja KJ Caris Kamień Pomorski
0
Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA
150
SUM:
150.00
Lembas Maria stajnia przydomowa
Flots
Łożewska Natalia JKS Tornado
0
0
Maciejak Anna bpk
Flots
Puchar
Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
Flots
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
Puchar
Paluch Martyna BPK
Flots
Sawa Blanka BPK
0
0
Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
200.0
SUM:
200.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
1000
SUM:
1000.00
Soroka Barbara AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
Flots
Sury Aleksandra brak
Flots
Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
0
Wąsowska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
00
Wejda Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
00
00
Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
Flots
Witkowska Kinga SKJ Hippica Benice
0
Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
Flots
żąłądkiewicz Maciej KJ bonin
0
Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
0
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąbelek Marta
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2019-06-09
16
2019-06-09
27
Bałasz Natalia
SKJ Hippica Benice
CALVIN (37)
2019-06-09
1
00
2019-06-09
1
00
Banasiak Weronika
SKJ Hippica Benice
LOLEK (36)
2019-06-09
Barbarska Małgorzata
JKS Farma Modrzewie
ILIA (43)
2019-06-09
8
2019-06-09
6
Berbachowska Izabela
SKJ Hippica Benice
WALIA (35)
2019-06-09
1
00
2019-06-09
24
Bieniek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (53)
2019-06-09
2019-06-09
Brzezicki Paweł
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
7
Chojnacka Dominika
JKS Tornado Szczecin
MAGNET (33)
2019-06-09
30
2019-06-09
1
00
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
DAISY (58)
2019-06-09
1
Puchar
2019-06-09
3
100
NIKO (59)
2019-06-09
1
250,0
2019-06-09
1
200
Czaplińska Antonina
Bpk
2019-06-09
23
2019-06-09
19
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (42)
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
18
2019-06-09
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (27)
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Flots
Fidos Kamila
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2019-06-09
15
2019-06-09
1
Flots
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
RANCHO (32)
2019-06-09
1
2019-06-09
29
Jackowiak Weronika
Brak
CYGANKA (12)
2019-06-09
17
2019-06-09
1
Flots
Jensen Amalie
JKS FARMA MODRZEWIE
NISZA (54)
2019-06-09
24
2019-06-09
26
Kazimierska Maria
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2019-06-09
28
2019-06-09
14
Komorowska Marcelina
BPK
KARMONA (44)
2019-06-09
1
2019-06-09
2019-06-09
1
Flots
Kowalczyk Julia
SKJ Hippica Benice
EGO (38)
2019-06-09
2019-06-09
16
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (45)
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
1
Flots
Kurka Nastja
KJ Caris Kamień Pomorski
2019-06-09
7
0
Kusman Agnieszka
KJ Caris Kamień Pomorski
LUIS (18)
2019-06-09
23
2019-06-09
17
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA
2019-06-09
11
2019-06-09
2
150
Lembas Maria
stajnia przydomowa
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
16
2019-06-09
15
Lewszyk Aleksandra
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
NEGRA (25)
2019-06-09
20
2019-06-09
9
Łapińska Małgorzata
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
KOGITO (22)
2019-06-09
16
2019-06-09
1
2019-06-09
23
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2019-06-09
1
0
2019-06-09
1
0
Maciejak Anna
bpk
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
3
Puchar
2019-06-09
22
2019-06-09
23
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
IGMA (55)
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-09
1
Flots
Marciniak Julia
Bpk
RUBIN (47)
2019-06-09
1
2019-06-09
2019-06-09
30
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (30)
2019-06-09
17
2019-06-09
2
Puchar
Nawojska Sandra
JKS Folwark Podkowa
2019-06-09
10
2019-06-09
5
Paluch Martyna
BPK
2019-06-09
2019-06-09
1
Flots
Patalan Dominika
bpk
2019-06-09
Sawa Blanka
BPK
2019-06-09
1
0
2019-06-09
1
0
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
CARIS (10)
2019-06-09
17
2019-06-09
12
BELATON (11)
2019-06-09
7
2019-06-09
2
200.0
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2019-06-09
4
2019-06-09
3
1000
Soroka Barbara
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
LUKIER (20)
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
2019-06-09
Stępień Maja
Bpk
FIONA (2)
2019-06-09
2019-06-09
Sury Aleksandra
brak
JAŚMIN (40)
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
13
2019-06-09
4
Świerzbin Paulina
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
TWIX (5)
2019-06-09
16
2019-06-09
Szymańska Daria
KJ Caris Kamień Pomorski
NADIA (8)
2019-06-09
16
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (56)
2019-06-09
14
2019-06-09
2019-06-09
1
2019-06-09
2019-06-09
1
0
2019-06-09
16
2019-06-09
27
Wąsowska Weronika
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2019-06-09
2019-06-09
1
00
Wejda Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (8)
2019-06-09
1
00
2019-06-09
17
2019-06-09
1
00
Winiarska Weronika
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
5
2019-06-09
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Elcon Szczecin
GALAHAD (51)
2019-06-09
16
2019-06-09
1
Witkowska Kinga
SKJ Hippica Benice
LIVIA (39)
2019-06-09
0
2019-06-09
27
Wyrostek Michalina
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (52)
2019-06-09
1
Flots
2019-06-09
23
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (29)
2019-06-09
17
2019-06-09
6
żąłądkiewicz Maciej
KJ bonin
2019-06-09
4
(61)
2019-06-09
31
2019-06-09
1
0
Zdanowicz Paulina
bpk
2019-06-09
2019-06-09
31
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2019-06-09
KIEPSY (7)
2019-06-09
7
0
2019-06-09
16
2019-06-09
32

Number of Riders: 53

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 1 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-7, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl