Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HORSEPROFI CHALLENGE Zawody Towarzyskie w Skokach Przez Przeszkody i Ujeżdżeniu
Stary Adamów (w. łódzkie), 24-25 sierpnia 2019 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:02:40
2019-08-22 21:06:00
Aleksandra Głowacka AMAZONKA
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:02:02
2019-08-22 20:59:18
Anna Łosowska EVEREST II S
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:01:00
2019-08-22 20:58:18
Zosia Deptulska INKA
  • 1x 1//Pony Games
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:59:56
2019-08-22 20:52:32
Natalia Dybowska DANDI
  • 2x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:58:21
2019-08-22 20:39:54
Anna Polakowska SHADOW DANCE
  • 2x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:27:50
2019-08-22 19:56:23
Tomasz Ławecki PROMOTOR
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:26:18
2019-08-22 19:53:48
Anna Górecka CONOR
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:22:00
2019-08-22 09:21:31
Monika Kotus HASZYSZ BEJ
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:15:17
2019-08-21 23:13:24
Karolina Filipiak GRAND CANTANIS
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:15:22
2019-08-21 23:10:43
Eliza Filipiak PRIMAVERA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:28:00
2019-08-21 21:54:07
Gabriela Ignaczak ESPERAS
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:27:08
2019-08-21 21:52:07
Kinga Czerniewska ESPERAS
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:25:45
2019-08-21 21:50:45
Anna Górecka MOZA
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:24:41
2019-08-21 21:40:25
Julia Gaszewska ZORBA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:27:35
2019-08-21 21:26:05
Katarzyna Feret DORKA
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:14:08
2019-08-21 20:48:33
Sylwia Zamojska ALABAMA
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:53:29
2019-08-21 20:45:41
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:52:31
2019-08-21 20:43:31
Tola Świerczyńska DALIA
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:51:45
2019-08-21 20:43:06
Wiktoria Andrzejewska ARGO
  • 2x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:50:59
2019-08-21 20:42:36
Barbara Sznajder NEO
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:50:06
2019-08-21 20:42:01
Wiktoria Andrzejewska RUBIN
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:47:57
2019-08-21 20:41:32
Julia Wasilewska DILAYLA-P
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:52:07
2019-08-21 19:10:06
Maciej Kucharski CASILLERO Z
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:56:48
2019-08-21 19:02:18
Kamila Zagier-Koziara DIALOG
  • 1x 10/C/C-4 (ujeżdżenie), PUCHAR PRZEWODNICZACEJ RADY MIEJSKIEJ W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:54:31
2019-08-21 16:00:47
Dominika Dąbrowska GORDIASZ
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 14:55:46
2019-08-21 14:36:12
Oliwia Ziemnicka HOSSA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:52:59
2019-08-21 12:20:15
Krzysztof Mikołajczyk LEONARDO ZOF
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:52:08
2019-08-21 12:19:37
Krzysztof Mikołajczyk IZYDOR
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:50:31
2019-08-21 12:18:42
Julia Kociołek EXODUS-W
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:24:00
2019-08-21 10:12:31
Julia Rzepecka CASILLERO Z
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:48:50
2019-08-21 09:50:28
Maria Kuzańska DOMINO
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 23:54:07
2019-08-20 23:52:52
Klaudia Nalepa ARAMIS
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:44:28
2019-08-20 22:37:23
Oliwia Kantor EQUINE
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 21:53:34
2019-08-20 21:51:57
Arkadiusz Sychałowicz MORIS
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 21:44:25
2019-08-20 21:44:25
Simona Mysior HARNAŚ
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 21:42:51
2019-08-20 21:01:03
Katarzyna Kubis FLESZ
  • 2x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 21:38:01
2019-08-20 16:01:11
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:59:39
2019-08-20 13:46:56
Julia Jabłońska NUBRID
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:57:20
2019-08-20 13:43:53
Milena Serafin NUBRID
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:56:02
2019-08-20 12:35:21
Kornelia Jasińska BELLA
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:55:41
2019-08-20 10:59:24
Zosia Deptulska ZORBA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:48:43
2019-08-19 22:39:11
Maja Bella Friedman FRISCO FEJKIE R
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:14:46
2019-08-19 22:35:04
Marta Żurek HALMA
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
  • 1x 9/N/N-1 (ujeżdżenie), PUCHAR STAJNI ADRIANNA
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:06:47
2019-08-19 21:04:15
Milena Lis ŁATKA
  • 1x 1//Pony Games
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 14:57:43
2019-08-19 14:57:20
Bogumiła Ruszczyk CARLOS SON
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:44:31
2019-08-19 14:42:05
Oliwia Mielczarek ATOS
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 10:26:40
2019-08-19 09:15:58
Weronika Baldys VICORIA
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 10:26:38
2019-08-19 09:15:07
Katarzyna Maciejczyk VICORIA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 23:01:24
2019-08-18 22:11:56
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 23:00:13
2019-08-18 22:10:23
Alicja Lasota MAJA
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 22:59:16
2019-08-18 21:32:31
Hania Bajur CISANA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 14:39:38
2019-08-18 13:26:06
Maria Rosińska QUINTESSA
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 10:37:11
2019-08-18 10:13:56
Agnieszka Snycerz JAGA
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 09:49:37
2019-08-17 23:05:20
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 10:51:37
2019-08-17 17:05:01
Julia Michalak VOX PONYSPORT
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:50
2019-08-17 14:09:39
Weronika Drożdżyńska PEREŁKA
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:45
2019-08-17 13:56:46
Alicja Dworak WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:38
2019-08-17 12:40:03
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:27
2019-08-17 12:39:14
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:17
2019-08-17 12:38:17
Zuzanna Jabłońska LONTAR
  • 2x 1//Pony Games
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:02:51
2019-08-17 11:21:57
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:44:51
2019-08-17 09:00:40
Dorota Brzezińska-Grabarczyk CALINA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:27:40
2019-08-16 20:15:06
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:27:30
2019-08-16 19:35:37
Roksana Piaseczna AUKJE
  • 1x 1//Pony Games
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:54:53
2019-08-15 12:06:58
Patrycja Czerwonka MARLO
  • 1x 10/C/C-4 (ujeżdżenie), PUCHAR PRZEWODNICZACEJ RADY MIEJSKIEJ W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 17:27:59
2019-08-15 11:01:45
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 17:27:36
2019-08-15 10:59:13
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:27:58
2019-08-12 23:18:35
Jakub Florczak BASANTI
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 19:47:09
2019-08-12 23:17:33
Valeriya Dyudina ATUAN
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 19:46:59
2019-08-12 23:16:52
Viktoriya Dyudina LENOX
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 21:46:23
2019-08-11 20:57:21
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 18:43:29
2019-08-11 01:29:54
Magdalena Bandurek HENNA
  • 2x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:57:17
2019-08-10 19:00:09
Simona Mysior HASZYSZ BEJ
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:00:55
2019-08-10 16:47:57
Nel Majewska VOX PONYSPORT
  • 1x 1//Pony Games
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:54:40
2019-08-07 22:54:40
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 21:54:35
2019-08-07 21:48:51
Alicja Olaszek VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:15:36
2019-08-05 12:35:30
Alicja Piechocka PISTACJA
  • 1x 1//Pony Games
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 21:19:08
2019-08-01 16:02:33
Patrycja Adamczyk DISNEY
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 19:46:07
2019-07-31 12:56:48
Monika Chodacka CINDERELLA
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 19:40:18
2019-07-29 13:08:13
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 19:45:08
2019-07-29 12:16:31
Agnieszka Arkuszyńska ARAMIS
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:21
2019-07-29 11:54:40
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:41
2019-07-28 22:28:55
Klaudia Nalepa MARCO
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
  • 1x 9/N/N-1 (ujeżdżenie), PUCHAR STAJNI ADRIANNA
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:36:02
2019-07-28 22:28:04
Klaudia Nalepa HORYZONT
  • 1x 9/N/N-1 (ujeżdżenie), PUCHAR STAJNI ADRIANNA
  • 1x 10/C/C-4 (ujeżdżenie), PUCHAR PRZEWODNICZACEJ RADY MIEJSKIEJ W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:46:49
2019-07-26 22:44:03
Sandra Wrońska VOX PONYSPORT
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 6//Pony Games
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 23:04:07
2019-07-25 10:30:15
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 22:38:30
2019-07-23 22:24:48
Justyna Dębowska ŁATKA
  • 1x 6//Pony Games
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 23:25:59
2019-07-22 22:00:34
Hanna Markiewicz ŁATKA
  • 1x 1//Pony Games
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 20:49:46
2019-07-22 16:35:22
Jagoda Zemfler HASZYSZ BEJ
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 20:40:36
2019-07-16 20:40:36
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 09:36:38
2019-07-11 14:03:05
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 6//Pony Games
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:22:19
2019-07-10 12:22:41
Mateusz Maćczak DEREK
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 21:18:33
2019-07-07 14:51:05
Aleksandra Taburska BAMBI
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:29:18
2019-07-01 21:15:58
Magdalena Rajpal FARADAY MAGNETIC
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Patrycja Brak
2006 (JM.)
Brak
2. Andrzejewska Wiktoria Klub Jeździecki Wiki
2005 (JM.)
O046548
3. Arkuszyńska Agnieszka Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
4. Bajur Hania SKJ Virako Olimpia
2006 (JM.)
brak
5. Baldys Weronika SKJ Horseprofi
1999 (MJ.)
_
6. Bandurek Magdalena Bractwo Konne Św. Marcina
S
brak
7. Brzezińska-Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
-
8. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
9. Chodacka Monika Niezrzeszony
2003 (J.)
brak
10. Czerniewska Kinga BPK
S
Brak
11. Czerwonka Patrycja Stajnia De La Sens
S
brak
12. Dąbrowska Dominika bpk
2002 (J.)
brak
13. Dębowska Justyna Stajnia Adrianna
2006 (JM.)
Brak
14. Deptulska Zosia niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
15. Drożdżyńska Weronika KJ Fun Farma
2004 (JM.)
brak
16. Dworak Alicja KJ Fun Farma
2006 (JM.)
brak
17. Dybowska Natalia SKJ VIRAKO-OLIMPIA
S
Brak
18. Dyudina Valeriya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
19. Dyudina Viktoriya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
20. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
21. Filipiak Eliza brak
S
brak
22. Filipiak Karolina SKJ Horseprofi
2001 (J.)
3763218
23. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (JM.)
Brak
24. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
25. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
26. Gaszewska Julia Stajnia Adrianna
2007 (JM.)
Brak
27. Głowacka Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
brak
28. Górecka Anna Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
29. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
30. Ignaczak Gabriela BPK
2004 (JM.)
Brak
31. Jabłońska Julia Stajnia De La Sens
2006 (JM.)
brak
32. Jabłońska Zuzanna KJ CAVALIER
2008 (Mł.)
brak
33. Jasińska Kornelia nn
2003 (J.)
-
34. Kantor Oliwia BPK
2008 (Mł.)
Brak
35. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
36. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
37. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
38. Kotus Monika NIEZRZESZONA
S
BRAK
39. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
40. Kubis Katarzyna SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIMPIA
S
O052008
41. Kucharski Maciej Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
42. Kuzańska Maria brak
2002 (J.)
brak
43. Kuźmińska Małgorzata KJ Jantar
S
brak
44. Lasota Alicja BPK
2008 (Mł.)
brak
45. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
46. Lis Milena Stajnia Adrianna
2007 (JM.)
Brak
47. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035558
48. Ławecki Tomasz Arabika
S
Brak
49. Łosowska Anna SKJ VIRAKO-OLIMPIA
S
Brak
50. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
51. Maciejczyk Katarzyna Nn
S
Brak
52. Majewska Nel Stajnia Adrianna
2008 (Mł.)
Brak
53. Markiewicz Hanna Stajnia Adrianna
2006 (JM.)
Brak
54. Michalak Julia Niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
55. Mielczarek Oliwia Niezeszony
2004 (JM.)
Brak
56. Mikołajczyk Krzysztof AGRO AVES GAJEWNIKI
S
R000240
57. Mysior Simona Stajnia Adrianna
2003 (J.)
brak
58. Nalepa Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019822
59. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
60. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
61. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
62. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
63. Piaseczna Roksana Stajnia Adrianna
2011 (Mł.)
brak
64. Piechocka Alicja Stajnia Adrianna
2007 (JM.)
brak
65. Polakowska Anna SKJ Horseprofi
S
Brak
66. Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
67. Rosińska Maria KJ Arabika
2005 (JM.)
Brak
68. Ruszczyk Bogumiła SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O051781
69. Rzepecka Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2001 (J.)
O038964
70. Serafin Milena Nie zrzeszony
1998 (MJ.)
O123456
71. Snycerz Agnieszka Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
S
I005620
72. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
73. Świerczyńska Tola Klub Jeździecki Wiki
2008 (Mł.)
O051646
74. Sychałowicz Arkadiusz brak
S
brak
75. Sznajder Barbara Klub Jeździecki Wiki
2003 (J.)
O051417
76. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
77. Taburska Aleksandra Nn
2002 (J.)
Brak
78. Wasilewska Julia Klub Jeździecki Wiki
2005 (JM.)
O046550
79. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
80. Wrońska Sandra Stajnia Adrianna
2006 (JM.)
brak
81. Zagier-Koziara Kamila KJ Janowice
S
O042242
82. Zamojska Sylwia Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
83. Zemfler Jagoda NIEZRZESZONA
2007 (JM.)
BRAK
84. Ziemnicka Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
85. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
86. Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

88

ALABAMA WLKP POL 1997 Klacz gniada F: El Passo
M: Arfa
O: Renata Bąk
B: Władysław Obłokowski
brak
2.

70

AMAZONKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Burgund
M: Akacja
O: Aleksandra Głowacka
B: Świda Wiesława
brak POL009590147308
3.

21

ARAMIS Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:156 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Arkuszyńska
B: nn
brak 616999592001110
4.

72

ARAMIS Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:160 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Arkuszyńska
B: nn
brak 616 999 59 20011 10
5.

85

ARGO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Akrobata
M: Arabeska
O: Janusz Andrzejewski
B: Adam Świda
K015192 POL009590109605
6.

54

ATOS Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada/. F: NN
M: Ariadna
O: Tomasz Zalasa
B: Adam Świda
K013500
7.

36

ATUAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: For Leo
M: Aza
O: Myrzat Sabitov
B: Myrzat Sabitov
K027456 616009592089113
8.

41

AUKJE NN POL 2010 Wałach srokata/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Adrianna Jaroszewicz
B: nn
brak brak
9.

5

BAMBI Achaltekinska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: Brak
Brak Brak
10.

37

BASANTI Meklemburska POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
O: Małgorzata Florczak
B: W. Maik i F. Walter
Brak -
11.

65

BELLA NN POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:148 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: Brak
Brak 0000
12.

43

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezińska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
13.

59

CARLOS SON Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Wanderfurst
M: Celesta xx
O: Beata Ruszczyk
B: Jan Zurowski
Brak
14.

74

CASILLERO Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/164 F: Corvus S
M: Louisa
O: Maciej Kucharski
B: Anna Szypica
brak 056015Z55682814
15.

79

CASILLERO Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/164 F: Corvus Z
M: Louisa
O: Maciej Kucharski
B: Anna Szypica
brak 056015Z55682814
16.

25

CINDERELLA Typ Szlachetny POL 22.04.2011 Klacz siwa/165 F: Louis
M: Centima
O: Andrzej Chodacki
B: Statkiewicz Dominika
brak brak
17.

55

CISANA Pełna Krew Angielska POL 2011 Klacz kara/160 F: Sergio
M: Ciszyca
O: Adrianna Waluch
B: Marian Kozyra
brak 616POL11007359T
18.

47

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
19.

51

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
20.

34

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
21.

86

DALIA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt
B: Gramenz Heidi
K028118 616999640084313
22.

98

DANDI 0SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Monsun
M: Dafne
O: Natalia Dybowska
B: Natalia Dybowska
Brak POL009590060204
23.

6

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
24.

81

DIALOG Deutschrs Sportpferd GER 2006 Wałach skarogniada/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
25.

67

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
26.

82

DILAYLA-P SP POL 2013 Klacz gniada/173 F: Ron William
M: Dalay
O: Voltea Lighting Małgorzata Bancerz
B: Parkitny
K023561 616009670027213
27.

16

DISNEY Hanower POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: _
Brak Brak
28.

73

DOMINO WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:160 F: Mariasz
M: Domena
O: Agata Sibilska-Woźniacka
B: Agata Sibilska-Woźniacka
brak POL007610113405
29.

89

DORKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Iner
M: Dorodna
O: Katarzyna Feret
B: Xx
Brak
30.

39

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
31.

71

EQUINE KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Joanna Łaszkiewicz
B: NN
Brak POL999530469704 NN
32.

90

ESPERAS Lietuvos Jojamieji POL 2006 Wałach siwa/187 F: HAMLETS
M: EUROPA
O: KINGA CZERNIEWSKA
B: EGIDIJUS CIVINSKAS
Brak LTU005170040006 006534
33.

100

EVEREST II S SP POL 2007 Wałach kara/180 F: Grando
M: Ewa
O: Anna Łosowska
B: Andrzej Skibiński
K013142 POL 009690013407
34.

38

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
35.

75

EXODUS-W SP POL 2003 Ogier siwa/174 F: GLUCKSPILZ
M: ENDYWIA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: WOS
K018719
36.

2

FARADAY MAGNETIC Hanowerska POL 2014 Wałach ciemnogniada/165 F: Feedback
M: Denira
O: Magdalena Rajpal
B: Elizabeth Kapp
K025832 brak
37.

68

FLESZ Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: ŁYK SZAMPANA
M: FOKA
O: KATARZYNA KUBIS
B: RYSZARD DZIURKOWSKI
K026470
38.

63

FRISCO FEJKIE R Fryzyjska POL 2010 Wałach kara/165 F: DOAITSEN 420
M: F
O: Renata Bąk
B: Holandia
Brak Holenderski
39.

80

GORDIASZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/172 F: Szkrab
M: Gordia
O: Agnieszka Mlonka
B: SK Prudnik
K021430
40.

1

GRAND CANTANIS SP POL 2014 Wałach siwa F: Cantanis Son
M: Gwadelupa
O: Karolina Filipiak
B: Krzysztof Beczkowski
Brak 616009591020214
41.

44

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
42.

61

HALMA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Pilet
M: Halfa
O: Renata Bąk
B: Sk Walewice
Brak POL
43.

9

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
44.

10

HASZYSZ BEJ Małopolska POL 2001 Wałach gniada/170 F: BROKAT BEJ
M: HUANITA
O: ADRIANNA JAROSZEWICZ
B: MIECZYSŁAW POUTKA
BRAK POL 006 58 00009 01
45.

31

HASZYSZ BEJ Angloarab POL 2001 Wałach gniada/170 F: Brokat Bej
M: Huanita
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Mieczysław Poutka
brak 006580000901
46.

94

HASZYSZ BEJ Małopolska POL 2001 Wałach gniada/163 F: Brokat Bej
M: Huanita
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Portka Mieczysław
brak 006580000901
47.

33

HENNA Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz kasztanowata/165 F: Portos
M: Harfa
O: Beata Różnowska- Bandurek
B: Franciszek Maciukiewicz
brak POL 009 53 00774 01
48.

19

HORYZONT Małopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Diabełek
M: Hordowina
O: Karolina Adamiak
B: Dramiński Leonard
K024824 POL 006590214908
49.

78

HOSSA Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz siwa F: Silver Dream
M: Haiti
O: Waldemar Socha
B: Bogusław Motak
Brak
50.

99

INKA FRYZ POL 2010 Klacz kara/164 F: Simme Fan Fjildhuzen
M: Maartje V.D. Wiske Hoeve
O: Adranna Jaroszewska
B: Pietyra Kazimierz
brak 985170000375932
51.

76

IZYDOR WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Socrates
M: Inguri
O: Krzysztof Mikołajczyk
B: SK PĘPOWO
brak
52.

52

JAGA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Pigmalion
M: Julka
O: Robert Snycerz
B: Snycerz
K019143 POl007610180807
53.

22

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
54.

87

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
55.

42

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp.z o.o.
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
56.

35

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Myrzat Sabitov
B: Karsten Richter
K011440 DE457000247505
57.

77

LEONARDO ZOF MŁP POL 2008 Wałach F: DIABEŁEK
M: LEADY
O: KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
B: STANISŁAW ZARĘBA
K013457
58.

45

LONTAR PKSP POL 2003 Wałach skarogniada/157 F: Opar
M: Lola
O: Angelika Jabłońska
B: Ewa Januś
brak
59.

11

ŁATKA P.S POL 2013 Klacz srokata/Ok.170cm F: Hort
M: Lazania
O: Jarosław Belec
B: Adrianna Jaroszewicz
Brak 009 59 20708 13
60.

17

ŁATKA SP POL 2013 Klacz srokata/167 F: Hort
M: Lazania
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Jarosław Gielec
Brak 616 009 59 20708 13
61.

60

ŁATKA Szlachecka Półkrew POL 13.08.2013 Klacz srokata/167 F: Hort
M: Lazania
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Jarosław gielec
Brak 616 009 59 20708 13
62.

56

MAJA Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
63.

20

MARCO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: LANCELOT
M: MUZA
O: MAŁGORZATA STANIEWSKA
B: M.STANIEWSKA
K024895 616999590304209
64.

40

MARLO SP POL 2002 Wałach siwa/167 F: Santiago
M: Mara
O: Patrycja Czerwonka
B: Zbigniew Piecuch
brak POL009520055002
65.

30

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
66.

69

MORIS Wielkopolska POL 2014 Ogier siwa/173 F: Leonardo
M: Martini
O: Arkadiusz Spychałowicz
B: Perek Kazimierz
brak 616007610104614
67.

92

MOZA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada/163 F: Tempelwachter
M: Mozaika
O: Jarosław Górecki
B: Stadnina Koni Jaroszówka
brak
68.

84

NEO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Pegaz
M: Newada
O: Janusz Andrzejewski
B: Janusz Andrzejewski
K027341 616999590062910
69.

66

NUBRID Haflinger POL 2012 Wałach izabelowata/kuc:145 F: Nugat
M: Bella Dea
O: Patrycja Czerwonka
B: Borsik Michal
703001414307112
70.

14

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
O: Irmina Szybka
B: J A M. Van Oers
K010838 5280030509101 103FB85
71.

12

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
72.

49

PEREŁKA KUC POL 2015 Klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Anna Lasoń
B: Tomasz Jędrzejewski
brak 616999661350415
73.

26

PISTACJA Koń Mały POL 2014 Klacz gniada/mk:150 F: Alek
M: Piwonia
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Ewa Olizarowicz
Brak 616013520074714
74.

93

PRIMAVERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: Saganek
M: Pauli
O: Jowita Rogowska
B: Stanisław Marchwicki
brak
75.

95

PROMOTOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Harnaś
M: Pinola
O: Tomasz Ławecki
B: Jw
brak
76.

46

QUABRIELLA 4 Hanowerska GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
O: Arkadiusz Krygier
B: Manfred Wohlers
K026017
77.

53

QUINTESSA Deutsches Sportpferd GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Qvenetie
M: Prima Aurora
O: Konrad Rosiński
B: Tino Krüger
brak
78.

83

RUBIN Typ Szlachetny POL 2004 Wałach srokata/165 F: NN
M: NN
O: Janusz Andrzejewski
B: NN
K027344 999590456704
79.

97

SHADOW DANCE Niemiecki Sportowy GER 2012 Wałach kara/168 F: Sarto
M: Quelle Belle Noir
O: Anna Polakowska
B: Anja Peters
K023490 410100657712
80.

57

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
81.

58

VICORIA WLPK POL 2002 Klacz siwa/172 F: Vector
M: Nn
O: Anna Woźna
B: --
Brak 00
82.

29

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: NICO-K
M: VIVA
O: Paweł Olaszek
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL 013 57 00282 06
83.

18

VOX PONYSPORT Walijski-Arab POL 2005 Wałach srokata/kuc:125 F: Witalis
M: Vivan Ponysport
O: Adrianna Janiszewicz
B: Guniewicz Barbara
POL 013570009305 Polska
84.

32

VOX PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:125cm F: Witalis
M: Vivan Ponysport
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Barbara Guniewicz
Brak 013570009305
85.

50

VOX PONYSPORT KUC POL 05 Wałach tarantowata/kuc:125 F: Witalis
M: Vivan Ponysport
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Guniewicz Barbara
Brak 013 57 0093 05
86.

48

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
O: Anna Lasoń
B: Anna Lasoń
brak 616013590034914
87.

7

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
88.

91

ZORBA SP POL 2007 Wałach gniada/ok.170 cm F: Klejnot
M: Zuza
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Karolak-Grabowska
Brak 009 59 00668 07
89.

96

ZORBA P.S POL 2007 Wałach gniada/170 F: Klejnot
M: ZUZA
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Karolak-Grabowska
BRAK 009590066807
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Patrycja
Brak
DISNEY (16)
2019-08-24
2019-08-24
Andrzejewska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiki
RUBIN (83)
2019-08-25
2019-08-25
ARGO (85)
2019-08-25
2019-08-25
Arkuszyńska Agnieszka
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ARAMIS (21)
2019-08-25
Bajur Hania
SKJ Virako Olimpia
CISANA (55)
2019-08-24
2019-08-24
Baldys Weronika
SKJ Horseprofi
VICORIA (58)
2019-08-24
2019-08-24
Bandurek Magdalena
Bractwo Konne Św. Marcina
HENNA (33)
2019-08-25
2019-08-25
Brzezińska-Grabarczyk Dorota
KJ Janowice
CALINA (43)
2019-08-24
2019-08-24
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-08-24
2019-08-24
Chodacka Monika
Niezrzeszony
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Czerniewska Kinga
BPK
ESPERAS (90)
2019-08-24
Czerwonka Patrycja
Stajnia De La Sens
MARLO (40)
2019-08-25
Dąbrowska Dominika
bpk
2019-08-24
2019-08-24
Dębowska Justyna
Stajnia Adrianna
ŁATKA (17)
2019-08-25
Deptulska Zosia
niezrzeszony
ZORBA (96)
2019-08-24
INKA (99)
2019-08-24
Drożdżyńska Weronika
KJ Fun Farma
2019-08-24
2019-08-24
Dworak Alicja
KJ Fun Farma
2019-08-24
2019-08-24
Dybowska Natalia
SKJ VIRAKO-OLIMPIA
DANDI (98)
2019-08-25
2019-08-25
Dyudina Valeriya
KJ Janowice
ATUAN (36)
2019-08-24
2019-08-24
Dyudina Viktoriya
KJ Janowice
LENOX (35)
2019-08-24
2019-08-24
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
DORKA (89)
2019-08-24
2019-08-24
Filipiak Eliza
brak
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Filipiak Karolina
SKJ Horseprofi
2019-08-24
2019-08-24
Florczak Jakub
KJ Janowice
BASANTI (37)
2019-08-24
2019-08-24
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-08-25
2019-08-25
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (87)
2019-08-25
2019-08-25
Gaszewska Julia
Stajnia Adrianna
ZORBA (91)
2019-08-24
Głowacka Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2019-08-25
2019-08-25
Górecka Anna
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
CONOR (51)
2019-08-25
2019-08-25
MOZA (92)
2019-08-25
2019-08-25
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
CONOR (51)
2019-08-24
2019-08-24
Ignaczak Gabriela
BPK
ESPERAS (90)
2019-08-24
Jabłońska Julia
Stajnia De La Sens
NUBRID (66)
2019-08-24
Jabłońska Zuzanna
KJ CAVALIER
LONTAR (45)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Jasińska Kornelia
nn
BELLA (65)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Kantor Oliwia
BPK
EQUINE (71)
2019-08-24
2019-08-24
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
2019-08-24
2019-08-24
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (39)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-24
2019-08-24
Kotus Monika
NIEZRZESZONA
2019-08-24
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2019-08-25
Kubis Katarzyna
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIMPIA
FLESZ (68)
2019-08-25
2019-08-25
Kucharski Maciej
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-24
Kuzańska Maria
brak
DOMINO (73)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Kuźmińska Małgorzata
KJ Jantar
2019-08-24
2019-08-24
Lasota Alicja
BPK
MAJA (56)
2019-08-24
2019-08-24
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
SILVER (57)
2019-08-24
2019-08-24
Lis Milena
Stajnia Adrianna
ŁATKA (60)
2019-08-24
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
DIEGO (67)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Ławecki Tomasz
Arabika
2019-08-25
2019-08-25
Łosowska Anna
SKJ VIRAKO-OLIMPIA
2019-08-25
2019-08-25
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (6)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Maciejczyk Katarzyna
Nn
VICORIA (58)
2019-08-24
Majewska Nel
Stajnia Adrianna
2019-08-24
Markiewicz Hanna
Stajnia Adrianna
ŁATKA (11)
2019-08-24
Michalak Julia
Niezrzeszony
2019-08-24
Mielczarek Oliwia
Niezeszony
ATOS (54)
2019-08-24
2019-08-24
Mikołajczyk Krzysztof
AGRO AVES GAJEWNIKI
IZYDOR (76)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Mysior Simona
Stajnia Adrianna
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Nalepa Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-25
2019-08-25
MARCO (20)
2019-08-25
2019-08-25
ARAMIS (72)
2019-08-25
Olaszek Alicja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Olejniczak Maria
KJ Arabika
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2019-08-24
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2019-08-24
Piaseczna Roksana
Stajnia Adrianna
AUKJE (41)
2019-08-24
Piechocka Alicja
Stajnia Adrianna
2019-08-24
Polakowska Anna
SKJ Horseprofi
2019-08-25
2019-08-25
Rajpal Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Rosińska Maria
KJ Arabika
2019-08-25
2019-08-25
Ruszczyk Bogumiła
SKJ HORSEPROFI
2019-08-24
2019-08-24
Rzepecka Julia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-24
2019-08-24
Serafin Milena
Nie zrzeszony
NUBRID (66)
2019-08-24
2019-08-24
Snycerz Agnieszka
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
JAGA (52)
2019-08-24
2019-08-24
Stasiak Adam
Kj Cavalier
2019-08-24
Świerczyńska Tola
Klub Jeździecki Wiki
DALIA (86)
2019-08-24
2019-08-24
Sychałowicz Arkadiusz
brak
MORIS (69)
2019-08-24
2019-08-24
Sznajder Barbara
Klub Jeździecki Wiki
NEO (84)
2019-08-25
2019-08-25
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (12)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
Taburska Aleksandra
Nn
BAMBI (5)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Wasilewska Julia
Klub Jeździecki Wiki
2019-08-25
2019-08-25
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (44)
2019-08-24
Wrońska Sandra
Stajnia Adrianna
2019-08-24
2019-08-25
Zagier-Koziara Kamila
KJ Janowice
DIALOG (81)
2019-08-25
Zamojska Sylwia
Stowarzyszenie R&S Stables
ALABAMA (88)
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Zemfler Jagoda
NIEZRZESZONA
2019-08-25
2019-08-25
Ziemnicka Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
HOSSA (78)
2019-08-24
2019-08-24
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-08-24
2019-08-24
Żurek Marta
Stowarzyszenie R&S Stables
HALMA (61)
2019-08-25
2019-08-25

Number of Riders: 86

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062019-1, Horseprofi Tomasz Paradowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl