Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 16:40:43
2020-07-30 14:48:14
Oliwia Stępień J'02 AMARETTO
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 14:19:34
2020-07-30 12:25:46
Klaudia Gawrońska TERESKA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 10:55:59
2020-07-30 10:51:17
Nikola Gładkowska RAWEL
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 10:55:56
2020-07-30 10:50:49
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 10:36:25
2020-07-30 10:30:25
Paula Chołody GEMME-S
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 09:32:05
2020-07-30 09:30:49
Sylwia Trojecka LARIHORN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 23:11:29
2020-07-29 22:14:52
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 23:11:25
2020-07-29 21:19:25
Konstacja Kołakowska CLASSE DU ROUET
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:36:33
2020-07-29 17:28:26
Jakub Bielecki KALIPSO
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:36:28
2020-07-29 11:55:26
Anastazja Bąk BORA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 11:22:00
2020-07-29 11:13:53
Antonina Kasperek Jm'08 ARAGONIT GR. E
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 09:27:31
2020-07-29 09:26:30
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:48:17
2020-07-28 23:22:25
Diana Zaręba FARAON
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:35:10
2020-07-28 19:31:50
Paula Chołody QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 17:43:54
2020-07-28 17:31:43
Julia Poziomkowska PLEBAN
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 16:40:35
2020-07-28 15:05:17
Emila Cavalko FLASHY MILLES O RIMA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:57:29
2020-07-28 14:00:12
Nadia Boćkowska FAZA AS
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:57:20
2020-07-28 13:59:25
Tomasz Patron CHACCO ONE
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:57:16
2020-07-28 13:58:12
Tomasz Patron CASALLINA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:57:11
2020-07-28 13:56:53
Nadia Boćkowska LEMA WM
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:57:07
2020-07-28 13:56:03
Tomasz Patron LOARA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:57:03
2020-07-28 13:55:31
Tomasz Patron CALIGULA-L
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:56:55
2020-07-28 13:33:02
Katarzyna Dobrowolska GRACJA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:56:46
2020-07-28 12:20:50
Urszula Michalik BERANIA R
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:56:24
2020-07-28 12:18:37
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:56:18
2020-07-28 12:18:16
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:56:14
2020-07-28 12:17:50
Aleksander Kiljańczyk WAR COMMAND
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:55:57
2020-07-28 12:14:50
Tomasz Patron CLASSE DU ROUET
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:41:49
2020-07-28 11:59:49
Joanna Kołodziej BANSCHI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 11:50:41
2020-07-28 11:49:48
Lena Kłosińska KORTINA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 11:50:36
2020-07-28 11:48:17
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 11:50:31
2020-07-28 11:47:25
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 11:50:26
2020-07-28 11:46:47
Zuzanna Strzelczyk J'04 LOTUS-P
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 11:50:20
2020-07-28 11:46:14
Zuzanna Strzelczyk J'04 CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 09:34:12
2020-07-28 09:32:03
Gabriela Wawerek HUMMER
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 08:43:54
2020-07-28 00:57:49
Iga Jakubowska A'BAKALIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:28:00
2020-07-27 22:23:57
Gloria Ciba QUAMAR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 21:46:57
2020-07-27 21:46:06
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:04:22
2020-07-27 21:39:08
Anna Murawska HESTIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 21:14:06
2020-07-27 20:55:33
Izabela Krajewska OFICER
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 21:14:00
2020-07-27 20:53:39
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 20:38:04
2020-07-27 20:22:25
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 20:38:01
2020-07-27 20:01:27
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 20:37:57
2020-07-27 19:59:35
Michalina Jarosz VABIO
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 10:49:49
2020-07-27 19:57:52
Olga Rzycka JACKSON
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 20:37:50
2020-07-27 19:56:33
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 19:26:54
2020-07-27 19:07:02
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 19:26:48
2020-07-27 18:30:18
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 19:26:38
2020-07-27 17:31:29
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 17:08:17
2020-07-27 17:01:48
Zuzanna Piasecka LANDGRAF II
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 13:37:57
2020-07-27 13:16:39
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 14:55:41
2020-07-27 11:41:44
Anna Szymańska DAKARIA K
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 11:09:18
2020-07-27 10:52:07
Wiktoria Hotkowska ENZO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 11:09:12
2020-07-27 10:50:41
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:39
2020-07-27 09:06:40
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:35
2020-07-27 09:06:16
Oliwia Grabowska ELIXIR DE LA ESPERANCE
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:32
2020-07-27 09:05:49
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:28
2020-07-27 09:05:47
Paulina Olchawa BAKELBA
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:25
2020-07-27 09:05:20
Marek Wacławik FOR JOY
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:21
2020-07-27 08:59:13
Julia Dobrzyńska ALCAMO AS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:17
2020-07-26 23:51:19
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:14
2020-07-26 23:51:04
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:10
2020-07-26 22:28:13
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:30:06
2020-07-26 21:51:26
Kinga Wójcicka J'04 PINE
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:59
2020-07-26 20:27:14
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:56
2020-07-26 20:26:44
Zuzanna Wierzbicka BLANKAMPBEJA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:53
2020-07-26 17:48:24
Natalia Wójcicka NEKTON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:50
2020-07-26 17:42:33
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:43
2020-07-26 13:57:37
Nina Kwiecińska CHACCLANDO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:39
2020-07-26 06:02:29
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:36
2020-07-26 00:03:09
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 00:30:32
2020-07-26 00:01:56
Ewelina Polska-Fijałek CZAR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:28
2020-07-25 23:59:17
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:25
2020-07-25 23:55:37
Alicja Bolesta DACJA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:08
2020-07-25 22:15:37
Wiktoria Król CONTOS
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:05
2020-07-25 22:14:46
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:29:00
2020-07-25 21:06:02
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:56
2020-07-25 21:05:05
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:52
2020-07-25 18:46:59
Aleksandra Zira PIORUN
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:44
2020-07-25 18:41:06
Inetta Chorążka PLATYNA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:41
2020-07-25 18:39:40
Martyna Dulińska BRANDO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:37
2020-07-25 18:39:12
Aleksandra Zira HOLKA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:33
2020-07-25 18:25:54
Dominika Jamorska BASSARA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:30
2020-07-25 18:24:59
Gabriela Kozicka ANGELINA G
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:26
2020-07-25 14:29:44
Natalia Trojak SALTO
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:22
2020-07-25 07:31:39
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:19
2020-07-24 21:21:32
Małgorzata Głuchowska DAYLIGHT
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:16
2020-07-24 21:21:03
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:13
2020-07-24 15:25:13
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:28:09
2020-07-24 15:21:04
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:43
2020-07-24 09:33:58
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 10:19:57
2020-07-23 20:34:04
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:36
2020-07-23 20:25:29
Anna Kolano JULIA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:33
2020-07-23 20:11:11
Julia Szypiło LARISA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:29
2020-07-23 20:10:40
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:25
2020-07-23 20:09:45
Mateusz Chojnowski JASMON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:20
2020-07-23 15:39:19
Maria Piasecka PIONIER
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:16
2020-07-22 21:46:31
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:12
2020-07-22 21:09:04
Emilia Lewandowska EKWADOR
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:08
2020-07-22 15:29:25
Karolina Przysucha JASPIS
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:27:04
2020-07-22 15:29:03
Katarzyna Hetman - Matyjasik HORT
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:58
2020-07-22 15:28:20
Zuzanna Abramek KIRA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:56
2020-07-22 15:27:50
Katarzyna Hetman - Matyjasik HOLANDIA
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:51
2020-07-22 07:54:18
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:46
2020-07-21 20:35:34
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:42
2020-07-21 20:35:12
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:37
2020-07-21 20:34:55
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:33
2020-07-21 19:22:28
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:27
2020-07-21 19:21:57
Martyna Wodyk CYTRA
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:26:24
2020-07-21 19:16:46
Idalia Staniak NASTER
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:04:56
2020-07-21 12:21:17
Artur Kufel LUCAS MOURA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:04:52
2020-07-21 12:20:52
Artur Kufel LAFAYETT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:04:49
2020-07-21 12:20:26
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:04:45
2020-07-21 12:20:02
Artur Kufel CEDRIC
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:04:41
2020-07-21 11:41:52
Joanna Czyż JEEFREY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:04:36
2020-07-21 11:38:33
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramek Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2009 (Mł.)
O058795
2. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (MJ.)
O032320
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Bąk Anastazja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2002 (J.)
O039506
5. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
6. Bolesta Alicja WKj Lublin
2004 (J.)
brak
7. Cavalko Emila UKS Primo
2008 (JM.)
Brak
8. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
9. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (JM.)
O048064
10. Chorążka Inetta BPK
2004 (J.)
brak
11. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
12. Czajkowska Julia BPK
13. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O020866
14. Dobrowolska Katarzyna WKJ Lublin
2004 (J.)
brak
15. Dobrzyńska Julia Brak
2004 (J.)
Brak
16. Dulińska Martyna BPK
1999 (MJ.)
99022104241
17. Dziak Karolina WKJ Lublin
18. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
19. Gawrońska Klaudia BPK (LUL)
2004 (J.)
O049233
20. Gładkowska Nikola KJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
Brak
21. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
22. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
23. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
24. Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin
S
O049302
25. Hotkowska Wiktoria SKJ POTĘGA
2003 (J.)
brak
26. Jakubowska Iga -
2003 (J.)
Brak
27. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
28. Jarosz Jm'03 Michalina BPK mazowieckie
2007 (JM.)
Brak
29. Jaroszyńska Małgorzata WKJ Lublin
S
O005102
30. Jaworski Dominik nz (KJ Skarb Kozienice)
S
O050835
31. Kasperek Jm'08 Antonina BZK
2008 (JM.)
Brak
32. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
33. Kłosińska Lena KJ Skarb Kozienice
2005 (JM.)
Brak
34. Kolano Anna Stowarzyszenie Prawo i Konie
S
O022171
35. Kołakowska Konstacja SKJ Olimpia
1999 (MJ.)
O052841
36. Kołodziej Joanna Equiclub Zamłyniec
S
O028850
37. Kozicka Gabriela brak
brak
38. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (MJ.)
O025141
39. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
40. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
41. Kuliszewska Zofia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O020911
10170815
42. Kuś Zuzanna KJ Baskil FaMaGusta
2008 (JM.)
Brak
43. Kuszelewska Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
brak
44. Lewandowska Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O035324
45. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
46. Michalik Urszula KJ Szumawa Bobrowiec
2000 (MJ.)
O024904
47. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
48. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (J.)
O039583
49. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
50. Murawska Anna BPK
S
brak
51. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
52. Olchawa Paulina niezrzeszony
S
O004527
53. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
54. Patron Tomasz SKARB KOZIENICE
S
O003997
55. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
56. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
57. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O045733
58. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
59. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
60. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
61. Przysucha Karolina Sekcja Jeździecka Karo
S
O059304
62. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
63. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
64. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
65. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
66. Siuda Martyna BPK (LUL)
2001 (MJ.)
O038166
67. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
68. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
69. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
70. Staniak Idalia WKJ Lublin / SJ Aleksander
2004 (J.)
O049870
71. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
72. Stępień J'02 Oliwia WKJ Lublin
2002 (J.)
O047718
73. Strzelczyk J'04 Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
74. Szewczyk Bartosz KJ Strza?a Krubiczew
S
O003478
75. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
O058542
76. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
77. Szymańska Anna Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
Brak
78. Szypiło Julia Klub Jeździecki Equireno
2002 (J.)
O049555
79. Trojak Natalia BPK
2001 (MJ.)
brak
80. Trojecka Sylwia Stajnia Krzewień
S
brak
81. Wach Inga Soymax Horse Team
2001 (MJ.)
O038870
82. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
83. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
84. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (J.)
O047198
85. Wierzbicka Zuzanna CKJ Jamka Ciepielów
2008 (JM.)
Brak
86. Wodyk Martyna WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O048327
87. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
O022087
88. Wójcicka J'04 Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2004 (J.)
O042561
89. Wójcik Martyna bpk
2005 (JM.)
O048067
90. Zaręba Diana SK Drwal
S
Br
91. Zira Aleksandra BPK
2003 (J.)
O036852
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

88

A'BAKALIA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Eger
M: Abajka
brak 616007610186612
2.

65

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
3.

66

ALCAMO AS SP POL 2016 wałach kasztanowata/159 F: Hippica -Koh-I-Nor
M: Aky I
brak 616009610206316
4.

52

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

76

ALGIDA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/169 F: SAMBA HIT I
M: ALASKA
K015303 616007610053509
6.

122

AMARETTO SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Andorra / Solo Dancer
K027722 616009580428014
7.

86

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
8.

98

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
9.

44

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
10.

60

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
11.

111

ARAGONIT GR. E MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna/Ros
K010464 11128
12.

92

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
13.

68

BAKELBA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz srokata/156 F: EL BATAL
M: Bakalia
brak 616007530185115
14.

125

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISH ogier gniada F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
15.

8

BANSCHI PKSP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
16.

45

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
17.

99

BERANIA R KWPN POL 2006 klacz gniada/173 F: Sandreo
M: Narania / Belisar
K019173 5280030608735
18.

33

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
19.

74

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
K020206 DE421000549009
20.

18

BLANKAMPBEJA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
brak
21.

42

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690
22.

112

BORA WLKP POL 2007 mare dun/168 F: Liberatto P
M: Bossa / Floren
K013437 0076101743
23.

47

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
brak POL 009 59 01793 05
24.

118

C'EST PETITE ANNI WEST POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Coco Jumbo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
25.

82

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
K027725 428001000001668
26.

101

CALIGULA-L SP POL 2014 Wałach siwa/175 F: CORRADO SON
M: CONCHITA L
K028155 616 009 61 00786 14
27.

53

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
28.

104

CASALLINA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: CASALL
M: ZINNA
K025110 DE 421000567813
29.

115

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
30.

12

CEDRIC SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
K024868 A0018179S
31.

51

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
32.

59

CHACCLANDO OLD POL 2006 wałach gniada/182 F: Chacco Blue
M: Petina
K012732 1234567
33.

105

CHACCO ONE OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175 F: CHACCO-BLUE
M: WARONDA
K020332 DE418184010710
34.

90

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
35.

64

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
K022560 056015Z55615311
36.

24

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
37.

129

CLASSE DU ROUET HOL. NED 2011 Klacz gniada F: Classe
M: S-Vanity / Bolubet du rouet
K021146
38.

95

CLASSE DU ROUET HOL POL 2011 klacz gniada/165 F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Baloubet Du Rouet
K021146 DE421000564111
39.

21

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
40.

54

CONTOS HOLSTEINER CHE 2011 wałach gniada/168 F: Conteur
M: Lantana
Brak 58AA271
41.

20

CYTRA SP POL 2004 klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 POL009680054604
42.

16

CZAR WLKP POL 2007 wałach siwa F: Fason/ Folio
M: Czestera/ Grosz
K012881
43.

55

DACJA SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Dalet
M: Devita /Elvis
brak POL 009 58 06545 08
44.

3

DAKARIA K WLKP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Karbit
M: Delicja
Brak
45.

41

DAYLIGHT HANOWERSKA POL 2015 wałach siwa/Brak F: Diacontinus
M: Scarlett
K019729 DE431312304215
46.

23

DEJV SP POL 2014 wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
47.

110

DELI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kasztanowata/171 F: Landos II
M: Maram
brak 616 009 53 01949 08
48.

39

DIAMANTE NERO HANN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Uzupełnię
Uzupełnię Uzupełnię
49.

78

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L / Cruzeiro L
K024199
50.

123

DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z ZANGER. 2015 ogier c.gniady F: Dieu Merci van T&L
M: Salvia de Tamerville / Animo
51.

29

EKWADOR SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Europa
K022413
52.

70

ELIXIR DE LA ESPERANCE HOLST POL 2004 wałach gniada/165 F: Ephebe F / Galoubet A
M: Noblesse XXII / Baldini I
K009525 DE421000103504
53.

73

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
K011289 11518
54.

49

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir / Babant
M: Falanga / Antokol
K025262 POL007610193407
55.

109

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier kara/170 F: Jurand
M: Fryga
Br 616006580516211
56.

106

FAZA AS KUC FAELIŃSKI POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: TOP EWITA
M: FANTA
K016234 12153
57.

58

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
K028025 04012115
58.

121

FLASHY MILLES O RIMA QUATER HORSE POL 2011 wałach jasnogniada/156 F: Milles O Rima
M: Poco Twój Eyed Flower
Brak 616014661565611
59.

67

FOR JOY DS POL 2005 wałach gniada/178 F: Feuerball
M: Feuerwerk
Brak DE 456560518515
60.

117

GEMME-S SP POL 2007 klacz gniada/164 F: Cajero
M: Germanica
K021196 009670077207
61.

10

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa/- F: Corland
M: Amourette / Heartbreaker
K019358 -
62.

100

GRACJA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Eksodus/Spartakus
M: Grossa
K028473 616 999 58 07423 09
63.

128

HELKA F:
M:
64.

85

HESTIA Szlachetna Półkrew POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: Liberatto P
M: Harfa
brak 616009670136609
65.

25

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Sofix
M: Halna
K013719 POL009600104705
66.

46

HOLKA WLKP POL 2006 klacz siwa/174 F: Barbur
M: Honia
K011045 POL007610016406
67.

27

HORT SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Lasko
M: Horda
K029543 616009661059816
68.

89

HUMMER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/169 F: Efekt
M: Hatta ||
K021497 616006580418112
69.

124

IROCCO BROWN O KWPN wałach gniada F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
70.

4

JACKSON BELGIJSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Jest
M: Jest
Brak Brak
71.

83

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
K016443 056002W00290295
72.

32

JASMON PKSP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara / Revel
K028115 616 009 60 01152 12
73.

28

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/162 F: Palmer
M: Jurna
K059304 POL006660449406
74.

13

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
75.

11

JEEFREY SP POL 2006 wałach gniada/- F: Day Dream II S
M: Jennifer
K012535 11791
76.

35

JULIA KWPN POL 2014 klacz kara/164 F: Opan
M: Graciella
K028481 brak
77.

37

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/173 F: Frazes
M: Kleopatra
K020028
78.

113

KALIPSO TYP SZLACHETNY POL 2015 Klacz gniada/// F: Guinness
M: Kenia
brak brak
79.

77

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
K012029
80.

69

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
81.

56

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
82.

26

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
83.

126

KORLEONE WLKP. POL 2006 wałach gniada/174 F: Neo
M: Kamea
K012347 616007660356606
84.

94

KORTINA SP POL 2010 klacz jasnogniada/160 F: Niels
M: Kora
Bark Brak
85.

79

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazja I G
K028766 056015Z55733414
86.

72

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
87.

14

LAFAYETT XX POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: .nn
M: Nn
K029550 ....
88.

75

LANDGRAF II HOL. GER 2011 wałach gniada/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 DE421000172111
89.

116

LARIHORN HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach gniada/165 F: Larimar
M: Bagina
Brak DE421000098512
90.

34

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Laureatka L
K025404 616009661273813
91.

103

LEMA WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
K017756 DE-455-8770023-07
92.

81

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
K027723 DE418182501612
93.

102

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/173 F: CORRADO SON
M: LOZANNA L
K028154 616 009 61 00866 14
94.

63

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
K023817 POL007661123808
95.

91

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
K029015 -
96.

15

LUCAS MOURA SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Contender Son
M: Landmina
K022954 616009550120813
97.

71

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
98.

114

MER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Justus
M: Milky Way
brak 616006630055815
99.

22

MITUVA TRK LTU 2012 klacz gniada/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
100.

93

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
K026191
101.

19

NASTER M POL 2009 wałach gniada/164 F: Awans / Vis Versa
M: Nastka / Askar
K018672 616006580778409
102.

61

NEKTON PKSP POL 2014 wałach gniada/168 cm F: Cassilio
M: Noble Nature
K028502 616009640053914
103.

84

OFICER SP POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Casat
M: Okazja
Brak 616009640012015
104.

127

PIANOLA AA F:
M:
105.

62

PINE SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Canoso
M: Pempore
K027934 616009661410213
106.

31

PIONIER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Kamp
M: Parysada
Brak 616009660044313
107.

50

PIORUN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/175 F: Bon
M: Platyna
Brak 616006661171815
108.

48

PLATYNA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: —-
M: —-
Brak
109.

107

PLEBAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/mk:156 F: Plaster
M: NN
Pol 006580592606 12811
110.

87

QUAMAR HANOWERSKI POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid/Quidam's Rubin
M: Luzy/Landor S
K019698 DE431314313611
111.

108

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
Brak UELN056-002-W00317622
112.

119

RAWEL KUC FELIŃSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona
Brak Brak
113.

36

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
114.

97

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
115.

43

SALTO MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach siwa/173cm F: Dionizos
M: Storia
brak brak
116.

130

SONORA II SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Palermo
M: Sonora / Endos
K027439 616009630151314
117.

40

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
118.

30

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542 07389054T
119.

120

TERESKA KUC POL 2004 klacz cremello/kuc:140 F: NOVATOR
M: TREMA
K012301 POL 013580078504
120.

57

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
121.

80

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
122.

96

WAR COMMAND XX POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: october
M: welcome return
brak brak
123.

38

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
500
300
200
SUM:
1050.00
Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
50
500
SUM:
550.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
200
150
SUM:
350.00
Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Jaroszyńska Małgorzata WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Kufel Artur WKJ Lublin
700
SUM:
700.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
500
500
SUM:
1000.00
Patron Tomasz SKARB KOZIENICE
250
SUM:
250.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
700
SUM:
700.00
Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
150
SUM:
150.00
Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
150
SUM:
150.00
Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
200
SUM:
200.00
Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
250
SUM:
250.00
Wach Inga Soymax Horse Team
300
300
300
SUM:
900.00
Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
100
50
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
KIRA (26)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2020-08-01
16
2020-08-01
5
2020-08-02
5
2020-08-02
14
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2020-08-01
4
50
2020-08-01
1
500
2020-08-02
1
300
2020-08-02
3
200
Bąk Anastazja
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BORA (112)
2020-08-01
2020-08-02
2020-08-01
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
LEMA WM (103)
2020-08-01
2020-08-01
4
50
2020-08-02
2020-08-02
6
2020-08-01
11
2020-08-01
2020-08-02
12
2020-08-02
Bolesta Alicja
WKj Lublin
DACJA (55)
2020-08-01
1
2020-08-01
9
2020-08-02
1
2020-08-02
15
Cavalko Emila
UKS Primo
2020-08-01
9
2020-08-01
15
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
JASMON (32)
2020-08-01
23
2020-08-01
13
2020-08-02
21
2020-08-02
4
50
BERETTA (33)
2020-08-01
4
2020-08-01
5
2020-08-02
8
2020-08-02
2
500
Chołody Paula
WKJ Lublin
2020-08-02
5
2020-08-02
GEMME-S (117)
2020-08-02
29
2020-08-02
Chorążka Inetta
BPK
PLATYNA (48)
2020-08-01
11
2020-08-01
12
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
QUAMAR (87)
2020-08-01
9
2020-08-01
5
2020-08-02
13
2020-08-02
11
Czajkowska Julia
BPK
2020-08-02
1
2020-08-02
12
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2020-08-01
16
2020-08-01
18
2020-08-02
JEEFREY (11)
2020-08-01
6
2020-08-01
7
2020-08-02
14
2020-08-02
12
Dobrowolska Katarzyna
WKJ Lublin
GRACJA (100)
2020-08-01
1
2020-08-01
10
2020-08-02
1
2020-08-02
23
Dobrzyńska Julia
Brak
2020-08-01
Dulińska Martyna
BPK
BRANDO (47)
2020-08-01
7
2020-08-01
2020-08-02
18
2020-08-02
Dziak Karolina
WKJ Lublin
HELKA (128)
2020-08-02
16
2020-08-02
19
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
L-FABIA (72)
2020-08-01
12
2020-08-01
10
2020-08-02
8
2020-08-02
17
Gawrońska Klaudia
BPK (LUL)
TERESKA (120)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Gładkowska Nikola
KJ Baskil FaMaGusta
RAWEL (119)
2020-08-01
8
2020-08-01
13
2020-08-02
15
2020-08-02
1
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
SUPREME (40)
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-02
19
2020-08-01
10
2020-08-02
2020-08-02
13
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-08-01
2020-08-01
27
ŁAWNIK (71)
2020-08-01
3
200
2020-08-01
3
150
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2020-08-01
21
2020-08-01
2020-08-02
2020-08-02
18
Hetman - Matyjasik Katarzyna
WKJ Lublin
2020-08-02
2
2020-08-02
2
150
HORT (27)
2020-08-02
14
2020-08-02
Hotkowska Wiktoria
SKJ POTĘGA
ENZO (73)
2020-08-01
6
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
7
Jakubowska Iga
-
2020-08-01
2020-08-02
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
BASSARA (45)
2020-08-01
6
2020-08-01
18
2020-08-02
2020-08-02
9
Jarosz Jm'03 Michalina
BPK mazowieckie
VABIO (80)
2020-08-02
6
2020-08-02
17
Jaroszyńska Małgorzata
WKJ Lublin
BERRY N (74)
2020-08-02
1
200
2020-08-02
9
Jaworski Dominik
nz (KJ Skarb Kozienice)
2020-08-01
4
2020-08-01
2
2020-08-02
6
Kasperek Jm'08 Antonina
BZK
2020-08-02
1
2020-08-02
20
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2020-08-01
2020-08-01
3
2020-08-02
2020-08-02
2020-08-01
20
2020-08-01
2020-08-02
27
2020-08-02
Kłosińska Lena
KJ Skarb Kozienice
KORTINA (94)
2020-08-01
6
2020-08-01
2020-08-02
13
2020-08-02
Kolano Anna
Stowarzyszenie Prawo i Konie
JULIA (35)
2020-08-01
4
2020-08-01
21
2020-08-02
22
2020-08-02
22
Kołakowska Konstacja
SKJ Olimpia
2020-08-02
16
2020-08-02
8
Kołodziej Joanna
Equiclub Zamłyniec
2020-08-02
4
2020-08-02
7
Kozicka Gabriela
brak
2020-08-01
12
2020-08-01
18
2020-08-02
28
2020-08-02
24
Król Wiktoria
UKS Primo Grodzisk Maz.
2020-08-01
28
2020-08-01
CONTOS (54)
2020-08-01
5
2020-08-01
Kufel Artur
WKJ Lublin
CEDRIC (12)
2020-08-01
5
2020-08-01
8
2020-08-02
4
2020-08-02
5
JASTINE (13)
2020-08-01
2020-08-02
1
700
2020-08-01
2
2020-08-01
13
2020-08-02
22
2020-08-02
25
2020-08-01
17
2020-08-01
10
2020-08-02
12
2020-08-02
7
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (42)
2020-08-01
6
2020-08-01
2
500
2020-08-02
1
500
2020-08-02
4
Kuliszewska Zofia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-08-01
13
2020-08-01
12
Kuś Zuzanna
KJ Baskil FaMaGusta
2020-08-01
1
2020-08-01
19
2020-08-02
26
2020-08-02
Kuszelewska Julia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
DELI (110)
2020-08-01
22
2020-08-01
Lewandowska Emilia
WKJ Lublin
EKWADOR (29)
2020-08-02
8
2020-08-02
1
Melich Oliwia
SKJ Beckersport
2020-08-01
5
2020-08-01
2020-08-02
25
2020-08-02
Michalik Urszula
KJ Szumawa Bobrowiec
2020-08-01
25
2020-08-01
2020-08-02
10
2020-08-02
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
2020-08-01
ALEX (52)
2020-08-01
19
2020-08-01
Mirosław Kinga
KJ Aleksander Elizówka
KAFAR (37)
2020-08-01
14
2020-08-01
15
2020-08-02
8
2020-08-02
6
Mulik Ewa
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2020-08-02
6
2020-08-02
3
Murawska Anna
BPK
HESTIA (85)
2020-08-01
1
2020-08-01
16
2020-08-02
1
2020-08-02
20
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (92)
2020-08-01
2020-08-01
20
2020-08-02
2020-08-02
1
Olchawa Paulina
niezrzeszony
BAKELBA (68)
2020-08-02
27
2020-08-02
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2020-08-01
8
2020-08-01
7
Patron Tomasz
SKARB KOZIENICE
2020-08-01
9
2020-08-01
2
250
2020-08-02
12
2020-08-02
10
LOARA (102)
2020-08-01
8
2020-08-01
15
2020-08-02
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2020-08-01
14
2020-08-01
2020-08-02
21
2020-08-02
2020-08-01
14
2020-08-01
24
2020-08-02
20
2020-08-02
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2020-08-02
16
PIONIER (31)
2020-08-02
2
2020-08-02
10
Piasecka Zuzanna
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2020-08-01
12
2020-08-01
2020-08-02
18
2020-08-02
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2020-08-01
19
2020-08-01
10
2020-08-01
1
700
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
CZAR (16)
2020-08-01
6
2020-08-01
11
2020-08-02
7
2020-08-01
2
150
2020-08-01
17
2020-08-02
11
2020-08-02
5
HUMMER (89)
2020-08-02
11
2020-08-02
4
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
PLEBAN (107)
2020-08-02
5
2020-08-02
6
Przysucha Karolina
Sekcja Jeździecka Karo
JASPIS (28)
2020-08-02
3
2020-08-02
14
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2020-08-01
11
2020-08-01