Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 08:54:11
2020-09-08 21:26:34
Gabriela Górska LA GRAN
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:12:53
2020-09-08 20:30:39
Patryk Wolski ESPANERA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:10:05
2020-09-08 15:35:52
Maja Banasik WOLVERINE AK
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:09:26
2020-09-08 15:26:56
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 22:21:48
2020-09-07 21:33:39
Oliwia Janiszewska PAPROTKA
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 22:21:45
2020-09-07 21:32:49
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:44:48
2020-09-07 18:17:37
Kaja Januszkiewicz FARAON
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:00:45
2020-09-07 18:15:13
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:17:15
2020-09-07 18:08:33
Sonia Dźwigalska AILLE CLOONEY
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:22:32
2020-09-07 11:31:45
Lena Jarecka HALOGEN
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 13:36:40
2020-09-07 11:31:09
Ida Bogusz EL - VIS
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:00:13
2020-09-07 09:50:49
Oliwia Małys H-DOBRA DF
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:21:29
2020-09-06 23:11:15
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:26:48
2020-09-06 22:33:37
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:23:58
2020-09-06 22:33:09
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:21:02
2020-09-06 16:55:29
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:37:31
2020-09-06 16:12:15
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:41:38
2020-09-06 16:11:51
Zofia Janusz PRAGA
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:37:56
2020-09-06 16:11:26
Zofia Taraszkiewicz CHELSEA L
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:38:27
2020-09-06 16:10:57
Mika Wnuk BANDA GR. D
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:41:03
2020-09-06 16:10:05
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:40:53
2020-09-06 16:09:30
Nikola Miłoszewska MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:54:52
2020-09-06 11:29:12
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:49:11
2020-09-06 11:27:12
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:12:14
2020-09-06 00:44:48
Julia Kwiatkowska LOVERBOY GR. B
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:14:38
2020-09-05 23:18:39
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:49:52
2020-09-05 18:43:19
Małgorzata Olbryś FESTINA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:56:44
2020-09-05 09:41:28
Liliana Kostkowska ORLIK
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:39:12
2020-09-04 11:16:04
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 10:34:42
2020-09-04 09:18:25
Gabriela Romanowska MARINELLO 0003
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 10:34:16
2020-09-04 09:10:29
Gabriela Romanowska ERO
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:57:08
2020-09-04 09:09:55
Anna Romanowska STILA
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:34:19
2020-09-03 22:30:39
Helena Ponińska ENDEMIT
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:10:44
2020-09-03 22:25:55
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:34:08
2020-09-03 22:06:51
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:40:05
2020-09-03 22:06:14
Zofia Sobańska COMPANERO
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:34:00
2020-09-03 22:04:54
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:14:16
2020-09-03 20:45:21
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 8/I półfinał -MAŁE KONIE GR. E/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 16/II półfinał - MAŁE KONIE GR. E/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - MAŁE KONIE GR.E/(110/115), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:58:28
2020-09-03 19:49:16
Julia Kuszewska M'08 ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:58:10
2020-09-03 19:48:46
Julia Kuszewska M'08 HIMENA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 22:17:56
2020-09-03 19:34:22
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 22:09:44
2020-09-03 19:33:38
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:53:42
2020-09-03 18:54:33
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 00:59:54
2020-09-03 18:47:30
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 19:54:00
2020-09-03 11:10:20
Jagoda Jeż MILTON
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:50:39
2020-09-03 10:21:14
Marianna Dunajska N-WIKTORIA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:49:23
2020-09-03 10:20:50
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:16:33
2020-09-03 09:58:23
Julia Peszek LUNA
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 22:01:30
2020-09-03 09:09:57
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 19:53:48
2020-09-02 23:30:39
Klaudia Przybysz CORBETT ZAGORKA
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:54:09
2020-09-02 23:24:35
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:54:02
2020-09-02 23:23:00
Anastazja Burzyńska KORAL
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:53:54
2020-09-02 23:22:20
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:52:15
2020-09-02 22:14:55
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:40:57
2020-09-02 21:46:37
Julia Rzeplińska KIRGIZ
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:53:14
2020-09-02 21:45:32
Julia Biedrzycka NOREK
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:52:52
2020-09-02 21:44:45
Zuzanna Kluczyk POLISH PEARL
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:40:59
2020-09-02 21:43:43
Zuzanna Barańska KOLA GR. B
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:55:09
2020-09-02 21:05:57
Mia Moczkowska IGUANA DANNY’S
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:55:58
2020-09-02 21:00:26
Carla Moczkowska LUKRECJA
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:57:57
2020-09-02 20:42:18
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:32:16
2020-09-02 18:19:14
Zofia Kulczycka RAVEL
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:51:50
2020-09-02 17:33:48
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:51:13
2020-09-02 17:32:41
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:59:30
2020-09-02 17:31:32
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:50:07
2020-09-02 17:30:26
Zuzanna Byczkowska BREGO GR. A
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:49:31
2020-09-02 17:05:15
Wiktoria Bytner LA CUMPARSITA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:45:04
2020-09-02 10:07:03
Michalina Łącka DREAM'S NUMBER ONE
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:45:01
2020-09-02 10:06:11
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:43:07
2020-09-01 21:41:08
Konstancja Kołakowska CLASSE DU ROUET
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:12:54
2020-09-01 21:28:39
Maria Koczara JAMAJKA GR. C
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:42:45
2020-09-01 21:27:57
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:03:54
2020-09-01 18:43:27
Anna Benczak Jm'05 SONAR
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:18:33
2020-09-01 14:54:47
Magdalena Żukowska HARRY
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:18:07
2020-09-01 14:53:20
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:35:03
2020-09-01 14:52:49
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:20:13
2020-09-01 14:52:13
Matylda Weigel TACYT
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:35:34
2020-09-01 14:51:45
Martyna Przednowek ORCHIDEA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:19:56
2020-09-01 14:51:18
Lena Parzych CHAGAL
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:36:53
2020-09-01 14:50:48
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:37:26
2020-09-01 14:50:18
Izabela Lewandowska JASPER
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:10:53
2020-09-01 14:49:50
Hubert Kowalczyk BEN HUR
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:10:11
2020-09-01 14:49:18
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 13:28:42
2020-09-01 13:20:51
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:58:17
2020-09-01 13:10:42
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:58:09
2020-09-01 11:37:12
Lena Kłosińska KORTINA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:58:01
2020-09-01 11:36:43
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:57:53
2020-09-01 11:36:16
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:57:48
2020-09-01 11:35:30
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:03:41
2020-09-01 10:44:13
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:04:30
2020-09-01 10:43:38
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 21:34:48
2020-09-01 10:28:41
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:56:50
2020-08-31 23:29:26
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 8/I półfinał -MAŁE KONIE GR. E/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 16/II półfinał - MAŁE KONIE GR. E/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - MAŁE KONIE GR.E/(110/115), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:22:18
2020-08-31 23:28:41
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:56:27
2020-08-31 23:27:58
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:55:52
2020-08-31 20:43:41
Julia Skowrońska GERTSOGINYA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:39:20
2020-08-31 20:11:19
Matylda Seredyn SAMARA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:39:16
2020-08-31 20:09:08
Karolina Pogorzelska EVO
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 23:09:38
2020-08-31 19:28:50
Lena Ważyńska ELF
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:23:22
2020-08-31 19:07:25
Olivia Haskins COSTA BRAVA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:24:09
2020-08-31 18:31:05
Emma Haskins ISLAND
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 09:43:01
2020-08-31 18:06:12
Liliana Kostkowska LORD LANCELOT
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:12:19
2020-08-31 17:47:24
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:42:08
2020-08-31 12:50:52
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 18:55:37
2020-08-31 12:48:48
Lena Róża Rybak-Massalska ENRICO PONY SPORT GR. C
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:20:12
2020-08-31 10:31:06
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 18:42:42
2020-08-31 09:43:32
Dominika Bogdan ANDALUZJA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:36:26
2020-08-31 09:14:17
Zuzanna Oziemska DOLAR
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:36:22
2020-08-31 09:13:59
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:36:16
2020-08-31 09:13:41
Olga Karniej KASZMIR
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:36:07
2020-08-31 09:13:02
Aleksander Antas ŁAPÓWKA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:36:02
2020-08-31 07:48:04
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:39:41
2020-08-31 06:56:32
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 08:00:06
2020-08-30 23:31:17
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:35:47
2020-08-30 23:31:12
Kinga Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:15:10
2020-08-30 23:30:06
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 23:14:36
2020-08-30 20:57:12
Julia Karbowiak SANTINO
  • 1x 3/I półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 11/II półfinał - KUCE GR. A0/(50 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/FINAŁ - KUCE GR. A0/(55/55), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:05:33
2020-08-30 20:42:04
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:13:04
2020-08-30 20:39:36
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:21:26
2020-08-30 20:22:39
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 8/I półfinał -MAŁE KONIE GR. E/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 16/II półfinał - MAŁE KONIE GR. E/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - MAŁE KONIE GR.E/(110/115), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:47:40
2020-08-30 20:20:49
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:28:37
2020-08-30 19:08:35
Alicja Malesa TONY’S BOY GR. D
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 23:07:16
2020-08-30 18:24:38
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:47:13
2020-08-30 16:01:54
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:47:07
2020-08-30 16:01:02
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 8/I półfinał -MAŁE KONIE GR. E/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 16/II półfinał - MAŁE KONIE GR. E/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - MAŁE KONIE GR.E/(110/115), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:46:59
2020-08-30 15:03:28
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:42:31
2020-08-30 14:00:02
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:29:53
2020-08-30 13:00:37
Kinga Wójcicka PINE
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:46:36
2020-08-30 12:47:24
Patrycja Jarosz SIENA
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:46:32
2020-08-30 12:39:36
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 8/I półfinał -MAŁE KONIE GR. E/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 24/FINAŁ - MAŁE KONIE GR.E/(110/115), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:46:28
2020-08-30 12:39:14
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 6/I półfinał - KUCE GR. C/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - KUCE GR. C/(85 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/FINAŁ - KUCE GR. C/(85/90), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:46:23
2020-08-30 12:38:50
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:46:19
2020-08-30 12:23:43
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:46:03
2020-08-30 12:23:23
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 2/I półfinał - AMATOR MŁ./(65 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - AMATOR MŁ./(70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ - AMATOR MŁ./(70/70), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:28:20
2020-08-30 08:45:13
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 8/I półfinał -MAŁE KONIE GR. E/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 16/II półfinał - MAŁE KONIE GR. E/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - MAŁE KONIE GR.E/(110/115), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:27:50
2020-08-30 08:44:47
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 7/I półfinał - KUCE GR. D/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 15/II półfinał - KUCE GR. D/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - KUCE GR.D/(100/105), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:38:54
2020-08-30 07:38:15
Zuzanna Iwanowicz BYSTRA
  • 1x 4/I półfinał - KUCE GR. A1/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 12/II półfinał - KUCE GR.A1/(60 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - KUCE GR. A1/(65/65), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:38:39
2020-08-30 07:37:16
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 1x 5/I półfinał - KUCE GR. A2/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - KUCE GR. A2/(75 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ - KUCE GR. A2/(75/80), dwunawrotowy art.273.3.4.1.
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:42:09
2020-08-30 07:36:11
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:42:06
2020-08-30 07:35:21
Wiktoria Piątkowska NET
  • 1x 1/I półfinał - AMATOR/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9/II półfinał - AMATOR/(95 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/FINAŁ - AMATOR/(95/100), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia SKJ Pony Power Nowy Janków
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
4. Antas Aleksander BPK
2005 (JM.)
Brak
5. Banasik Maja BPK
2004 (J.)
brak
6. Barańska Zuzanna Stow. SKJ Grobice
2009 (Mł.)
O054014
7. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
8. Beczak Gabriela Stowarz. SSK Stare Babice
2006 (JM.)
O041372
9. Benczak Anna BPK(MAZ)
2005 (JM.)
O052982
10. Biedrzycka Julia SSKJ Grobice
2005 (JM.)
O048340
11. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
12. Bogdan Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
Brak
13. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
14. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O050764
15. Burzyńska Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
16. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
17. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
18. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O051053
19. Czyżewska Hanna BPK
2009 (Mł.)
Brak
20. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
21. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037893
22. Dzięgielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
23. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
24. Dźwigalska Sonia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (Mł.)
O057372
25. Fabicka Kamila BPK
2009 (Mł.)
Brak
26. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
27. Fiks Zuzanna Stowarz. SSK Stare Babice
2002 (J.)
O037565
28. Górska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2000 (MJ.)
O034776
29. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
30. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
31. Haskins Emma SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
Brak
32. Haskins Olivia SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
brak
33. Iwanowicz Zuzanna Stow. KJ Olimpia
2009 (Mł.)
O057568
34. Janiszewska Oliwia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O045168
35. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
O057823
36. Januszkiewicz Kaja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O049107
37. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
38. Jarosz Patrycja SKJ Hawajka Majdan
2004 (J.)
O047829
39. Jeż Jagoda Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
brak
40. Karbowiak Julia BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O058263
41. Karniej Olga BPK
2005 (JM.)
Brak
42. Kluczyk Zuzanna SSKJ Grobice
2002 (J.)
O050680
43. Kłosińska Lena KJ Skarb Kozienice
2005 (JM.)
Brak
44. Koczara Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O060303
45. Kołakowska Konstancja KJ Skarb Kozienice
1999 (MJ.)
O052841
46. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (J.)
O055375
47. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
48. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
49. Kulczycka Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O051178
50. Kuszewska Julia Stajnia Siekierki
2008 (JM.)
Brak
51. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O040541
52. Kwiatkowska Julia BPK(MAZ)
2008 (JM.)
O055544
53. Laskowska Lena BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057203
54. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
brak
55. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
56. Lewandowska Gabriela KJ AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
57. Lewandowska Izabela KJ Chrobry Warszawa
S
O002143
58. Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
59. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
60. Łukaszewska Dominika KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050099
61. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057571
62. Małys Oliwia KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
O041898
63. Melich Oliwia SKJ Beckersport Raszyn
2008 (JM.)
O051059
64. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
65. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
66. Missala Magdalena Stow. SSK Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
67. Młynarczyk Agnieszka KJ Chrobry Warszawa
2004 (J.)
O037688
68. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058183
69. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
70. Naumiuk Kornelia KJ Kucykowa Zagroda Mińsk Maz.
2009 (Mł.)
O047930
71. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
72. Nizielska Anna BPK
S
Brak
73. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
74. Olbryś Małgorzata KJ Wiktorowo
O049643
75. Oziemska Zuzanna BPK
2003 (J.)
Brak
76. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057506
77. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
78. Peszek Julia BPK(MAZ)
2009 (Mł.)
O057364
79. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
brak
80. Pogorzelska Karolina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O055019
81. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
82. Ponińska Helena Polski Polo Klub
2008 (JM.)
brak
83. Przednowek Martyna KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057505
84. Przybysz Klaudia KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O038241
85. Reaud Oliwia BPK(MAZ)
2007 (JM.)
O055548
86. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
87. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
88. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
89. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
90. Rzeplińska Julia Stow.SKJ Grobice
2003 (J.)
O043919
91. Sawicka Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O046346
92. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
93. Seredyn Matylda KJ Skarb Kozienice
2007 (JM.)
Brak
94. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
95. Skłodowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
96. Skowrońska Julia Koński Park
2002 (J.)
Brak
97. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
98. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
brak
99. Steczowicz Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
100. Stein Sonia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058448
101. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
O049275
102. Taraszkiewicz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
Brak
103. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
104. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
105. Wawrzynowicz Marianna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
Brak
106. Ważyńska Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056850
107. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
108. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
109. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
110. Wieczorek Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
O050813
111. Wiśniewska Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
112. Wnuk Mika KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
brak
113. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
2004 (J.)
O042561
114. Wolski Patryk Stajnia Kociołki
2004 (J.)
brak
115. Zabielska Dominika KJ Dworek Okuniew
2000 (MJ.)
O033891
116. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
117. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
O059420
118. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
119. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
120. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
121. Żukowska Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050777
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

AILLE CLOONEY KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003006844433
2.

146

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
K020925 616999610281910
3.

73

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
K023720 POL013670073507
4.

59

ANDALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Guinness
M: Aluzja
Brak 616999600254015
5.

75

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
6.

62

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
7.

132

BANDA GR. D KUC POL 2009 klacz skarogniada/kuc:145 F: nn
M: nn
brak 616013580385409
8.

19

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
9.

12

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
10.

144

BERGAMO XX POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
brak POL060000004249
11.

80

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak -
12.

125

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: x
M: x
K026677 826073007355911
13.

40

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
14.

93

BREGO GR. A KUC FELINSKI POL 2008 wałach jasnogniada/kuc:120 F: Gepard
M: Brewa
- POL 013660213808
15.

148

BRYLANT MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/kuc:148 F: Palmer
M: Bessica
K030104 616-006-66-11498-11
16.

33

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc: F: .
M: Blanka
brak
17.

60

C.SIOUX KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
K019726 616013520142809
18.

117

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
19.

38

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656 013600220308
20.

136

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
21.

133

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
22.

89

CLASSE DU ROUET HOL POL 2011 klacz gniada/165 F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Baloubet Du Rouet
K021146 DE421000564111
23.

118

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III
K022047 DE421000091710
24.

16

CORBETT ZAGORKA KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K028542 208333201302933
25.

98

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
26.

66

COSTA BRAVA HOLSZTYŃSKA POL 2002 klacz siwa/mk:157 F: Le Grand III
M: Candela
brak 09408
27.

139

CRISTAL B Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella K Z
Brak 616999680051713
28.

25

DANCING QUEEN SP POL 2010 klacz skarogniada/173 F: Champion F.P
M: Dalida
K023575 616009540099110
29.

11

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada/157 F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
30.

108

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 Wałach kara/kuc:115 F: Asior
M: Delama
brak 616 013 66 07448 15
31.

138

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
32.

58

DOLAR SP POL 2004 wałach siwa/167 F: -
M: -
Brak 616999670059004
33.

70

DOMINO MK POL 2004 wałach srokata/kuc:135 F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
34.

39

DONALD KUC FELLI. POL 2003 wałach bułana/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
35.

91

DREAM'S NUMBER ONE NEDERLANDS PONY NED 2013 klacz gniada/kuc:147 F: REEKAMP'S SLOGAN
M: MAKE MY DREAM
BRAK 528018020132013
36.

34

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
37.

142

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
38.

67

ELF KUC FELIŃSKI POL 2002 wałach gniada/kuc:140 F: Camus
M: Emancja
K006585 08598
39.

121

ENDEMIT SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
40.

61

ENRICO PONY SPORT GR. C KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
K019883 POL013570056505
41.

77

EPILOG WLKP POL 2013 wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
K023356 -
42.

50

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:138 cm F: Nico-K
M: Eufemia
K016844 013570144003
43.

123

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
44.

149

ESPANERA SP POL 2002 Klacz gniada/166 F: Rytm
M: Espa
brak 009690084802
45.

68

EVO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 xxx
46.

51

FANTA-EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:145 cm F: Tupet
M: Felina
K022440 6160136701195
47.

145

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999510352415
48.

24

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
K016048
49.

126

FESTINA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Contendel L
M: Fabia
brak
50.

85

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
51.

44

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: nn
M: nn
Brak
52.

17

GENIUS KWPN NED 2011 wałach siwa/173 F: Zandor Z
M: Bonita
K030142 528003201109782
53.

8

GERTSOGINYA Angielska Pełna Krew IRL 2011 klacz kasztanowata/167 F: Kentucky Dynamite
M: Golubushka
brak 372IRE45179441T
54.

141

H-DOBRA SZLACHETNA POL 2007 klacz siwa/mk:156 F: Dobry
M: Hrabianka
- 616999530324007
55.

79

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: -
M: -
K025571 -
56.

143

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
57.

140

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz bułana/kuc:146 F: Rivaldo H
M: Amalia
brak 528018020133341
58.

86

HARRY WLKP POL 2003 ogier ciemnogniada/170 F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
K008253 POL007510020703 103ZM57
59.

116

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
60.

114

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
61.

28

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
brak
62.

112

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
K020660
63.

100

IGUANA DANNY’S KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:139 F: Santana Danny’s Boy
M: Inka
K020879 POL013680030208
64.

113

INDI DU MESNIL OLDENBURSKA POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Casablanca
KO24399 DE 418188080116
65.

63

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
K021838 POL009680059507
66.

65

ISLAND KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:138 F: Spiky
M: Ice-road’s Emily
Brak 616013661370212
67.

88

JAMAJKA GR. C KUC WALIJSKI POL 2004 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371 616013670044204
68.

13

JASPER WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599 616007600362809
69.

9

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
K027304 POL013670043605
70.

23

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
71.

31

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
Brak .
72.

131

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
73.

56

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
74.

104

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
K019470 POL009680045706
75.

42

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
76.

119

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 KWPN0301032
77.

101

KOLA GR. B KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:123 F: Lotos
M: Kolia
K018409 POL013520105406
78.

107

KORAL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K029559 616999690193107
79.

78

KORTINA SP POL 2010 klacz jasnogniada/160 F: Niels
M: Kora
Bark Brak
80.

92

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K012080 POL009510208108
81.

150

LA GRAN SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L
K027867 616009530164813
82.

3

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
K023817 POL007661123808
83.

45

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt's Ashly
K028152 528017201101099
84.

64

LORD LANCELOT KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:121 F: Grad
M: Incognito Lady
K009551 PL 013 66 07322 03
85.

129

LOVERBOY GR. B KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551 616999661483012
86.

127

LUIGI HOLSZTYN POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero
M: High light 3
K027840 DE421000546313
87.

99

LUKRECJA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas
M: Gwiazdka
K014456 POL013570279206
88.

109

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:139 F: Nn
M: Nn
K026657 528009101178093
89.

36

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
Brak 616013590109311
90.

55

ŁAPÓWKA TYP POGRUBIONY POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Cent
M: Łatka
K015957 12564
91.

124

MARINELLO 0003 DRP GER 2001 Ogier jelena/kuc:140 F: Magic Main
M: Sanny
Brak DE487879001301
92.

90

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: ORCHARD WILDEMAN
M: MAURIK'S ANAIS ANAIS
BRAK 528017201200770
93.

128

MEDOR KUC POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: Wartownik
M: Modika
K008885
94.

110

MENTOS KUC FELIŃSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
K021624 616013660745308
95.

130

MIDNIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2008 ogier siwa/kuc:146 F: Atlantic Magic
M: Muffic
brak 013610172008
96.

74

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog
M: Millcroft Dahlia
K020200 826046020155026
97.

35

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
98.

18

MILTON KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
brak -
99.

4

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Mare grey/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
100.

120

MISTER HANEK DRP POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top
M: Maskotka
Brak POL013680046207
101.

76

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
K026191
102.

30

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: -
M: Nokia
brak .
103.

43

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gelding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
104.

103

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K014846 brak
105.

48

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/mk:154 F: Westside Mirah
M: Oisin Corrib Princess
K029991 S3-372004000010747
106.

47

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023 826073001214649
107.

54

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
K029118 528008060138206
108.

83

ORCHIDEA WLKP POL 2005 klacz gniada/152 F: Regiel / Arcus
M: Okapi / Kerman
K011103 POL007590007405 104HE10
109.

21

ORLIK NN POL 2003 wałach gniada/kuc:119 F: Nn
M: Nn
K009550 POL 999661058203
110.

57

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
111.

147

PAPROTKA KUC POL 2006 klacz izabelowata/kuc:118 F: Santara Danny's Boy
M: Palomino
K029972 POL 013660242606
112.

82

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach gniada/165 F: Niels
M: Prima
K011308 11527
113.

95

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K023409 616999600472608
114.

2

PINE SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Canoso
M: Pempore
K027934 616009661410213
115.

102

POLISH PEARL XX POL 2014 wałach gniada/162 F: Galileo
M: Bering
K029049 372IRE45217617T
116.

53

POSEJDON GR. A KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
117.

134

PRAGA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K024380 616999590205205
118.

97

RAVEL SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: aravel ll
M: rosalia
-
119.

87

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
120.

151

ROSATO SPRITZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
K025325
121.

115

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
Brak DE421000555813
122.

69

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltaire Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
123.

49

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:116 F: Capo14
M: Szanta
K025155 616999662050808
124.

41

SIENA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Placido / Animo
M: Segowia / Alywar
K018123 POL009610184708
125.

106

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
126.

81

SONAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kara/168 F: San Luis
M: Sonka
K025392 616009610105213
127.

122

STILA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc:114 F: Frak
M: Stella
K013769 013610022106
128.

137

TACYT SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Canabis
M: T-fleur
K029304 616009510293915
129.

52

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542 07389054T
130.

46

TONY’S BOY GR. D WELSH COB POL 2007 wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
K029112 372003006844540
131.

71

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
K015553 616013680110509
132.

84

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
133.

37

TOUAREG KUC POL 2004 ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
134.

135

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:141 F: Platon
M: Tanzania
brak 616013580385409
135.

32

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K027048 POL013670165307
136.

105

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
137.

5

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
138.

72

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
139.

111

WIKTORIA SP POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
140.

29

WOLVERINE AK SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Wenus
Brak 616009610069114
141.

20

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
K023354 616013661439611
142.

96

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
K028964
143.

94

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
SKJ Pony Power Nowy Janków
DŻARNA (34)
2020-09-11
8
2020-09-12
2
2020-09-13
3
Ambroziak Nina
SKJ Pony Power Nowy Janków
MILO (35)
2020-09-11
2
2020-09-12
5
2020-09-13
4
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OLIVER (47)
2020-09-11
9
2020-09-12
5
2020-09-13
4
2020-09-11
1
2020-09-12
4
2020-09-13
1
Antas Aleksander
BPK
2020-09-11
1
2020-09-12
4
2020-09-13
1
Banasik Maja
BPK
2020-09-11
1
2020-09-12
27
2020-09-13
28
Barańska Zuzanna
Stow. SKJ Grobice
2020-09-11
1
2020-09-12
3
2020-09-13
9
Basińska Olga
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-09-11
1
2020-09-12
13
2020-09-13
10
Beczak Gabriela
Stowarz. SSK Stare Babice
CRISTAL B (139)
2020-09-11
1
2020-09-12
36
2020-09-13
29
Benczak Anna
BPK(MAZ)
SONAR (81)
2020-09-11
1
2020-09-12
10
2020-09-13
5
Biedrzycka Julia
SSKJ Grobice
NOREK (103)
2020-09-11
28
2020-09-12
8
2020-09-13
7
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-11
28
2020-09-12
12
2020-09-13
17
Bogdan Dominika
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-09-11
28
2020-09-12
32
2020-09-13
33
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (11)
2020-09-11
1
2020-09-12
29
2020-09-13
23
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (131)
2020-09-11
1
2020-09-12
21
2020-09-13
21
EL - VIS (142)
2020-09-11
1
2020-09-12
35
Burzyńska Anastazja
KJ Wiktorowo
KORAL (107)
2020-09-11
1
2020-09-12
1
2020-09-13
11
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2020-09-11
1
2020-09-12
5
2020-09-13
3
ZYGZAK (94)
2020-09-11
1
2020-09-12
4
2020-09-13
5
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-09-11
1
2020-09-12
2020-09-13
34
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
BEŁT (19)
2020-09-11
1
2020-09-12
1
2020-09-13
6
2020-09-11
1
2020-09-12
6
2020-09-13
2
Czyżewska Hanna
BPK
2020-09-11
2020-09-12
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (105)
2020-09-11
1
2020-09-12
15
2020-09-13
12
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (110)
2020-09-11
1
2020-09-12
7
2020-09-13
3
WIKTORIA (111)
2020-09-11
28
2020-09-12
26
2020-09-13
20
Dzięgielewski Kamil
Stow. SSK Stare Babice
JOS (23)
2020-09-11
13
2020-09-12
5
2020-09-13
6
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2020-09-11
2020-09-12
Dźwigalska Sonia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-09-11
1
2020-09-12
19
2020-09-13
8
Fabicka Kamila
BPK
2020-09-11
18
2020-09-12
13
2020-09-13
17
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (50)
2020-09-11
1
2020-09-12
8
2020-09-13
7
2020-09-11
10
2020-09-12
Fiks Zuzanna
Stowarz. SSK Stare Babice
DINA (138)
2020-09-11
1
2020-09-12
20
2020-09-13
11
Górska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
LA GRAN (150)
2020-09-11
28
2020-09-12
2020-09-13
42
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (95)
2020-09-11
1
2020-09-12
3
2020-09-13
5
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2020-09-11
1
2020-09-12
8
2020-09-13
3
Haskins Emma
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (65)
2020-09-11
14
2020-09-12
11
2020-09-13
8
Haskins Olivia
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-09-11
1
2020-09-12
16
2020-09-13
13
Iwanowicz Zuzanna
Stow. KJ Olimpia
BYSTRA (33)
2020-09-11
1
2020-09-12
8
2020-09-13
9
Janiszewska Oliwia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (146)
2020-09-11
1
2020-09-12
2
2020-09-13
3
PAPROTKA (147)
2020-09-11
2020-09-12
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
PRAGA (134)
2020-09-11
1
2020-09-12
2020-09-13
7
TURIA (135)
2020-09-11
1
2020-09-12
5
2020-09-13
6
Januszkiewicz Kaja
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
FARAON (145)
2020-09-11
12
2020-09-12
10
2020-09-13
10
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania Dawidy
HALOGEN (143)
2020-09-11
39
2020-09-12
10
2020-09-13
26
Jarosz Patrycja
SKJ Hawajka Majdan
SIENA (41)
2020-09-11
1
2020-09-12
7
2020-09-13
4
Jeż Jagoda
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (18)
2020-09-11
1
2020-09-12
11
2020-09-13
11
Karbowiak Julia
BPK (MAZ)
SANTINO (49)
2020-09-11
1
2020-09-12
6
2020-09-13
5
Karniej Olga
BPK
KASZMIR (56)
2020-09-11
1
2020-09-12