Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:52:49
2020-09-18 11:52:49
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:31:56
2020-09-18 11:31:56
Grzegorz Kubiak SUNRISE M
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:11:46
2020-09-18 11:11:46
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:07:04
2020-09-18 11:02:42
Klara Kiliańska BERA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:58:51
2020-09-18 10:58:51
Hubert Suchta ARAFAT
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:12:33
2020-09-18 10:57:12
Maja Zielińska TASMANIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:55:07
2020-09-18 10:55:07
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:52:35
2020-09-18 10:52:35
Martyna Siuda KORLEONE
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:13:06
2020-09-17 16:54:23
Kinga Wójcicka EMIRAT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:18:15
2020-09-17 16:03:36
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:18:11
2020-09-17 14:42:04
Natalia Dragan CALLIA-L
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:26:46
2020-09-17 08:46:19
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:26:37
2020-09-17 08:44:32
Jagna Grabowska RITA
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:41:50
2020-09-17 07:21:32
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:06:45
2020-09-16 20:16:00
Piotr Pietrzyk PARANORMAL
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:06:40
2020-09-16 20:14:43
Sylwia Pietrzyk HIALIT
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:43:18
2020-09-16 17:03:25
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk VALENCIA 88
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:06:30
2020-09-16 16:12:10
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:06:27
2020-09-16 16:11:46
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 15:02:12
2020-09-16 14:59:55
Natalia Trojak SALTO
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 15:02:04
2020-09-16 14:27:45
Oliwia Stępień COUNTRY G
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:00:28
2020-09-16 13:31:06
Kamila Czernaś SPAR
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:45:52
2020-09-16 11:19:02
Olga Rzycka JACKSON
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:45:46
2020-09-16 11:17:12
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:09:27
2020-09-16 11:16:19
Olga Rzycka GENTELMEN
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:41:44
2020-09-16 10:02:28
Gabriela Małys H-DOBRA DF
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:45:29
2020-09-16 10:01:12
Olga Stępniak HAPPY DAY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:34:04
2020-09-16 08:50:06
Kinga Ziętek JURAND C
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:17:44
2020-09-16 08:35:13
Dawid Kubiak HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:43:57
2020-09-16 08:07:26
Julia Biedrzycka NOREK
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:52
2020-09-16 08:01:33
Matylda Seredyn SAMARA
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:48
2020-09-16 08:01:07
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:42
2020-09-15 21:47:50
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:34
2020-09-15 21:38:00
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:27
2020-09-15 21:37:36
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:23
2020-09-15 21:15:24
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:19
2020-09-15 19:51:11
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:15
2020-09-15 19:28:53
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:11
2020-09-15 19:28:24
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:39:08
2020-09-15 19:22:45
Maja Banasik HONEY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:38:31
2020-09-15 19:22:21
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:45:26
2020-09-15 19:12:55
Weronika Manikowska BRINELL
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:38:19
2020-09-15 16:49:16
Fabian Plapis INDIANA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:49:02
2020-09-15 16:43:21
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:38:08
2020-09-15 16:42:04
Nikola Gładkowska RAWEL
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:22:06
2020-09-15 12:27:41
Agnieszka Caba GRAF
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:46:59
2020-09-15 12:27:31
Julia Czajkowska PIANOLA AA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:59
2020-09-15 12:27:28
Alicja Kowalczyk APOLLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:55
2020-09-15 12:26:33
Zofia Kowalczyk APOLLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:06:00
2020-09-15 11:48:55
Kinga Ziętek TOLA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:43
2020-09-15 11:36:49
Lena Kłosińska KORTINA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:37
2020-09-15 11:29:13
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:32
2020-09-15 11:28:24
Zuzanna Strzelczyk LOTUS-P
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:28
2020-09-15 11:28:00
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:23
2020-09-15 11:05:44
Michalina Łącka DREAM'S NUMBER ONE
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 15:01:13
2020-09-15 11:03:22
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:17
2020-09-15 11:01:40
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:04
2020-09-15 09:15:03
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:21:00
2020-09-15 09:02:56
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:04:28
2020-09-14 21:33:47
Małgorzata Łukaszuk LORENCJA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:04:24
2020-09-14 20:42:48
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:04:18
2020-09-14 19:18:13
Iga Krawczyk SONORA II
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 17:34:35
2020-09-14 17:33:12
Hanna Bogdanowicz ASTER
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 17:34:30
2020-09-14 15:31:08
Ada Stawarz KIFFER MK
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:07:19
2020-09-13 14:29:41
Natalia Wójcicka NEKTON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 15:17:36
2020-09-13 09:46:34
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 15:17:33
2020-09-13 09:44:35
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 08:19:51
2020-09-13 08:10:52
Wiktoria Włoszczak HRABIA BEJ
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 08:19:49
2020-09-13 08:10:33
Igor Machaj HRABIA BEJ
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:41:12
2020-09-12 21:02:41
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:41:03
2020-09-12 19:42:52
Leszek Nieużyła MORIS-L
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:40:57
2020-09-12 19:42:24
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:40:52
2020-09-12 19:41:55
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:40:42
2020-09-12 11:33:28
Paula Chołody QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:40:35
2020-09-12 08:41:24
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:09:08
2020-09-12 07:45:59
Luiza Misztal GARDENIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:40:26
2020-09-12 07:45:18
Gabriela Jurak SANTANA
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:40:09
2020-09-11 22:33:17
Diana Zaręba FARAON
  • 2x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:40:04
2020-09-11 22:17:16
Iga Krawczyk RASCINA
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:24:47
2020-09-11 21:51:39
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:26:20
2020-09-11 21:23:59
Nadia Chełmińska REKTOR
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 22:26:39
2020-09-11 21:23:31
Nadia Chełmińska ELUMBRIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 21:39:40
2020-09-11 19:12:44
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 10:16:23
2020-09-11 19:04:17
Tomasz Patron DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 10:16:20
2020-09-11 19:03:48
Tomasz Patron CASALLINA
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 10:16:16
2020-09-11 19:03:25
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:30:53
2020-09-10 20:44:15
Julia Małek FALANDO
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:32:46
2020-09-10 19:18:47
Kinga Wójcicka ELEKTRON P
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 20:00:51
2020-09-10 14:18:24
Sebastian Płatos ARMANDO L
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:26:16
2020-09-10 13:43:57
Pola Pawłowska JASPIS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 23:09:50
2020-09-09 21:15:32
Aleksandra Wołąs MILLORD
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 19:19:01
2020-09-09 17:20:51
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 19:18:56
2020-09-09 16:22:38
Małgorzata Głuchowska DAYLIGHT
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 19:18:52
2020-09-09 13:09:49
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:52:27
2020-09-09 13:08:53
Martyna Reszka FOR CANTO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:37:58
2020-09-08 14:36:18
Anna Seroka QUIZ 12
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:37:51
2020-09-08 14:35:59
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:15:25
2020-09-07 23:20:57
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:15:21
2020-09-07 23:20:23
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:54:05
2020-09-07 23:02:36
Zuzanna Abramek KIRA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:55:27
2020-09-07 22:54:37
Katarzyna Hetman - Matyjasik HOLANDIA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:15:07
2020-09-07 22:50:38
Katarzyna Hetman - Matyjasik HORT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:15:02
2020-09-07 22:50:05
Nina Kwiecińska CHACCLANDO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:14:52
2020-09-07 13:48:38
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:46:25
2020-09-06 13:10:00
Maria Piasecka PIONIER
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 15:34:40
2020-09-05 10:12:17
Alicja Komsta FALSTAFF L
  • 1x 5/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:07:31
2020-09-04 15:17:18
Anna Kolano JULIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramek Zuzanna WKJ Lublin /SJ Karo
2009 (Mł.)
O058795
2. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O032320
3. Banasik Maja BPK
2004 (J.)
brak
4. Biedrzycka Julia Stow. SKJ Grobice
2005 (JM.)
O048340
5. Błażejewska Hanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O055571
6. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
7. Bogdanowicz Hanna Stajnia Karo
2006 (JM.)
O058796
8. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
9. Caba Agnieszka BPK
S
brak
10. Chełmińska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O059124
11. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (JM.)
O048064
12. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
13. Czajkowska Julia WKJ Lublin / SJ Linuron
S
O030542
14. Czernaś Kamila WKJ Lublin
2003 (J.)
O048070
15. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
16. GĄSIOR Justyna KJ Bachmat Pruszowice
2000 (MJ.)
O026245
17. Gładkowska Nikola KJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
Brak
18. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
19. Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin / SJ Karo
S
O049302
20. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
21. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
brak
22. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
23. Kłosińska Lena KJ Skarb Kozienice
2005 (JM.)
Brak
24. Kolano Anna Stow. Prawo i Konie Dys
S
O022171
25. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
26. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
27. Kowalczyk Alicja Stajnia Krzewień
2009 (Mł.)
brak
28. Kowalczyk Zofia Stajnia Krzewień
2005 (JM.)
brak
29. Krawczyk Iga WKJ Lublin
2003 (J.)
O049981
30. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
31. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
32. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
33. Kuś Zuzanna KJ Baskil FaMaGusta
2008 (JM.)
Brak
34. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
O007825
35. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
36. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
37. Łukaszuk Małgorzata Stajnia Chełmińscy
2005 (JM.)
Brak
38. Machaj Igor CKJ Jamka Ciepielów
2005 (JM.)
Brak
39. Małek Julia WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (J.)
O043929
40. Małys Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
41. Manikowska Weronika BPK
2004 (J.)
brak
42. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O046279
43. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
44. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
45. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
46. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
47. Nizielska Anna BPK
S
Brak
48. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
49. Pawłowska Pola Sekcja Jeździecka Karo
2006 (JM.)
Brak
50. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
51. PIEKARSKA Zofia Stajnia Kociołki
2000 (MJ.)
52. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
53. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
54. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
55. Plapis Fabian WKJ Lublin
S
O021793
56. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
57. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025277
58. Reszka Martyna BPK
2005 (JM.)
brak
59. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
60. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
61. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
62. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
63. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
64. Seredyn Matylda KJ Skarb Kozienice
2007 (JM.)
Brak
65. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
66. Siuda Martyna BPK (LUL)
2001 (MJ.)
O038166
67. Skarżyńska Pola Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
2006 (JM.)
O032070
68. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
69. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
70. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
71. Stawarz Ada KJ Galop Kozienice
2005 (JM.)
brak
72. Stępień Oliwia WKJ Lublin
2002 (J.)
O047718
73. Stępniak Olga BPK
brak
74. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
75. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (J.)
O039867
76. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
77. Trojak Natalia BPK
2001 (MJ.)
brak
78. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
79. Włoszczak Wiktoria CKJ Jamka Ciepielów
2006 (JM.)
Brak
80. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2004 (J.)
O042561
81. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
2004 (J.)
O042561
82. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O022087
83. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
84. Zaręba Diana BPK (LUL)
S
O025958
85. Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
86. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
87. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
S
O004545
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

99

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
2.

79

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
3.

70

APOLLO MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/165 F: Hebab
M: Ambrozja
brak 006580604306
4.

113

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
5.

33

ARMANDO L SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Lasko
M: Amazonka
K029018 6160096600137
6.

57

ASTER HUCUŁ POL 2013 Wałach ciemnogniada/mk:143 F: Wicherek
M: Akacja-W
K029192 616012580468913
7.

67

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
8.

35

BALLYQUIRKE TIPP TOP Irish Sport Horse POL 2006 wałach siwa/172 F: COURAGE II
M: BALLYQUIRKE BRIGADE
K029930 372414003229113
9.

115

BANQUISE DE RIVERLAND SF POL 2011 klacz gniada F: Quatro de Riverland
M: Nelly de Riverland / Emir Platiere
K018946
10.

114

BERA WLKP POL 2009 klacz gniada F: Caretino K
M: Bezela / Eskudo
K021271 616007610129809 105XS22
11.

76

BRINELL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach inna/172 F: WILIAM
M: BAHIA
brak 616009520032211
12.

74

C'EST PETITE ANNI WEST POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Coco Jumbo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
13.

47

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
14.

106

CALLIA-L SP POL 2012 klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L
K020570 -
15.

80

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
16.

36

CASALLINA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: CASALL
M: ZINNA
K025110 DE 421000567813
17.

14

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
18.

50

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
K011429
19.

23

CHACCLANDO OLD POL 2006 wałach gniada/182 F: Chacco Blue
M: Petina
K012732 1234567
20.

65

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
21.

96

COUNTRY G HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: Caruso Gut
M: Harka / 321 Verdenas
K028485 LTU005170010004 276020000410324
22.

98

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
23.

59

DANCING QUEEN SP POL 2010 klacz skarogniada/173 F: Champion F.P
M: Dalida
K023575 616009540099110
24.

30

DAYLIGHT HANOWERSKA POL 2015 wałach siwa/Brak F: Diacontinus
M: Scarlett
K019729 DE431312304215
25.

61

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
26.

49

DOMINO SP POL 2007 wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
27.

118

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L
K024199
28.

37

DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z Z POL 2015 wałach ciemnogniada/177 F: DIEU MERCI VAN T&L
M: SALVIA DE TAMERVILLE
K029928 05615Z55769315
29.

64

DREAM'S NUMBER ONE NEDERLANDS PONY NED 2013 klacz gniada/kuc:147 F: REEKAMP'S SLOGAN
M: MAKE MY DREAM
BRAK 528018020132013
30.

103

EINSTAIN SP POL 2008 wałach kasztanowata/171 F: Palermo
M: Escada
KO18452 009661261408
31.

7

ELEKTRON P SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Liberatto P
M: Enigma
brak 616009670013316
32.

39

ELUMBRIA KWPN POL 2009 klacz gniada/164 F: Sit This One Out
M: Umbria
K018332 528003200913627
33.

107

EMIRAT MŁP POL 2015 wałach kara/157 F: Davinci
M: Etiopia
brak 616006580244915
34.

108

ESPANERA - - - F: -
M: -
35.

2

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
36.

34

FALANDO MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Heban
M: Fikcja
K018739
37.

20

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
38.

43

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier kara/170 F: Jurand
M: Fryga
K020973 616006580516211
39.

81

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
K028025 04012115
40.

28

FOR CANTO SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Cantolar
M: For Fun
K024920 616009610128614
41.

117

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
42.

46

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
K024335
43.

91

GENTELMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche /Chin Chin
K030148 528003201106616
44.

72

GRAF MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/160 F: ASPAN
M: GRANDA II
brak POL 006 58 01568 08
45.

90

H-DOBRA DF SZLACHETNA POL 2007 klacz siwa/mk:156 F: Dobry
M: Hrabianka
K025012 616999530324007
46.

89

HAPPY DAY SZLACHETY POL 1996 wałach siwa/kuc:167 F: Idse
M: H -Dobra
brak 616999660686816
47.

87

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP POL 2007 wałach gniada/- F: CONTACT V/D HEFFINCK
M: DAHLIA VD HEFFINCK/ORLANDO
K027454 BEL-W-261184-BWP
48.

101

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
K018517 616009600114009
49.

25

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Sofix
M: Halna
K013719 POL009600104705
50.

77

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
brak
51.

24

HORT SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Lasko
M: Horda
K029543 616009661059816
52.

53

HRABIA BEJ KOŃ MAŁY POL 2015 ogier gniada/150 F: Kamp
M: Hrabina
Brak 616013660267115
53.

111

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
54.

44

HVAR MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka
Br 616006580447712
55.

75

INDIANA PKSP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Cardamon
M: Infa - Land
. 616009580427615
56.

93

JACKSON BELGIJSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Jest
M: Jest
K029677 Brak
57.

6

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/162 F: Palmer
M: Jurna
K059304 POL006660449406
58.

38

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
59.

19

JULIA KWPN POL 2014 klacz kara/164 F: Opan
M: Graciella
K028481 brak
60.

88

JURAND C SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Lotos
M: Juma
K030130 616999660365916
61.

41

KALILA J PKSP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor
M: Kamelia J
K021672 616009520054311
62.

26

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
K020948
63.

82

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
64.

62

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
K012029
65.

16

KIFFER MK SP POL 2016 ogier gniada/165 F: Marino
M: Kalinka
Brak 616009600210316
66.

1

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
67.

110

KORLEONE WLKP. POL 2006 wałach gniada/174 F: Neo
M: Kamea
K012347 616007660356606
68.

68

KORTINA SP POL 2010 klacz jasnogniada/160 F: Niels
M: Kora
Bark Brak
69.

92

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazja I G
K028766 056015Z55733414
70.

60

LORENCJA Sp Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz tarantowata/167 F: Rufi
M: Lanca
Brak POL 009 61 01147 05
71.

66

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
K029015 -
72.

84

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
73.

121

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
74.

83

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
75.

32

MILLORD SP POL 2006 wałach skarogniada/170 F: Luron
M: Milka W
K030014 Brak
76.

22

MITUVA TRK LTU 2012 klacz gniada/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
77.

51

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
K027932 -
78.

31

NABAB M POL 2008 wałach gniada/161 F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
K016719 616006580852008
79.

56

NEKTON PKSP POL 2014 wałach gniada/168 cm F: Cassilio
M: Noble Nature
K028502 616009640053914
80.

86

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K014846 brak
81.

63

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
82.

102

PARANORMAL TRK POL 2015 wałach gniada/170 F: Rakoczy
M: Pola
brak brak
83.

105

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K023409 616999600472608
84.

71

PIANOLA AA MŁP POL 2016 klacz gniada/170 F: Pilado
M: Poganka
K029147 616006580350816
85.

21

PIONIER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 wałach gniada/162 F: Kamp
M: Parysada
Brak 616009660044313
86.

52

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
K008876
87.

48

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
88.

119

QUIDAM’S DUKE HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318
89.

3

QUIZ 12 KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Quidam De Rrevel
M: Arizona III X Con Air
K026331 K026331
90.

42

RASCINA HAN. POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
91.

29

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 616009580194512
92.

73

RAWEL KUC FELIŃSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona
Brak Brak
93.

40

REKTOR SP POL 2010 wałach kara/176 F: Kosow Lamborghini k
M: Rewia
K020733 616 009 68 00068 10
94.

104

RITA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K028978 616999610147113
95.

78

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
96.

97

SALTO MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach siwa/173cm F: Dionizos
M: Storia
brak brak
97.

85

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltaire Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
98.

45

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
K018291
99.

58

SONORA II SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Palermo
M: Sonora
Brak 616009630151314
100.

95

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach gniada/163 F: FAST AND FURIOUS
M: SURALINA
K026577 616POL14008421T
101.

116

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
102.

109

SZI-LA - - - F: -
M: -
103.

94

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
104.

112

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov /
M: Tesmiran / Creool
K023059 616009610139611
105.

27

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
K012879
106.

69

TOLA ŚLASKA POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
K029385 616008660206115
107.

100

VALENCIA 88 OLD. POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: Valentino
M: Quintana
K018628 DE433330398808
108.

120

WOLVERINE AK SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Wenus
Brak 616009610069114
109.

54

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
110.

55

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
Rider Club
Competition
Prize
Błażejewska Hanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
150
50
SUM:
200.00
Chełmińska Nadia BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Dragan Natalia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin / SJ Karo
200
200
SUM:
400.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
300
700
500
SUM:
1500.00
Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
150
100
SUM:
250.00
Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
300
SUM:
300.00
Krawczyk Iga WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
100
300
SUM:
600.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
500
SUM:
500.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
500
700
SUM:
1200.00
Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska
150
250
SUM:
400.00
Michalska Julia KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
500
300
SUM:
800.00
Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
100
SUM:
100.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
250
300
300
SUM:
850.00
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
WKJ Lublin /SJ Karo
KIRA (1)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-20
10
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Galop Kozienice
2020-09-19
2020-09-19
20
2020-09-20
2020-09-20
Banasik Maja
BPK
2020-09-19
7
2020-09-19
12
2020-09-20
1
Biedrzycka Julia
Stow. SKJ Grobice
NOREK (86)
2020-09-20
1
Błażejewska Hanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CELT (50)
2020-09-19
2
150
2020-09-19
15
2020-09-20
4
50
2020-09-20
13
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2020-09-19
9
2020-09-19
19
2020-09-20
9
2020-09-20
Bogdanowicz Hanna
Stajnia Karo
ASTER (57)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
10
2020-09-20
1
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (49)
2020-09-19
16
2020-09-20
8
Caba Agnieszka
BPK
GRAF (72)
2020-09-19
19
2020-09-19
2020-09-20
14
2020-09-20
18
Chełmińska Nadia
BPK (MAZ)
2020-09-19
5
2020-09-19
2020-09-20
1
2020-09-20
REKTOR (40)
2020-09-19
24
2020-09-19
2020-09-20
2
150
2020-09-20
Chołody Paula
WKJ Lublin
2020-09-19
15
2020-09-19
12
2020-09-20
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-09-19
16
2020-09-20
12
Czajkowska Julia
WKJ Lublin / SJ Linuron
2020-09-19
3
2020-09-19
5
2020-09-20
5
2020-09-20
19
Czernaś Kamila
WKJ Lublin
SPAR (95)
2020-09-19
2020-09-19
13
2020-09-20
4
2020-09-20
20
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
CALLIA-L (106)
2020-09-19
4
50
2020-09-19
19
GĄSIOR Justyna
KJ Bachmat Pruszowice
SZI-LA (109)
2020-09-19
1
2020-09-19
6
Gładkowska Nikola
KJ Baskil FaMaGusta
RAWEL (73)
2020-09-19
1
2020-09-19
16
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2020-09-19
8
2020-09-20
18
Hetman - Matyjasik Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Karo
HORT (24)
2020-09-19
9
2020-09-19
13
2020-09-20
5
2020-09-20
6
2020-09-19
1
2020-09-19
1
200
2020-09-20
2
2020-09-20
1
200
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (54)
2020-09-19
2
300
2020-09-19
1
700
2020-09-20
2
500
2020-09-19
8
2020-09-19
6
2020-09-20
6
2020-09-20
8
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (114)
2020-09-19
9
2020-09-19
10
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2020-09-19
6
2020-09-19
25
2020-09-20
14
2020-09-20
18
Kłosińska Lena
KJ Skarb Kozienice
KORTINA (68)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2020-09-20
11
Kolano Anna
Stow. Prawo i Konie Dys
JULIA (19)
2020-09-19
16
2020-09-19
2020-09-20
14
2020-09-20
19
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2020-09-20
3
150
2020-09-20
13
2020-09-19
16
2020-09-19
3
100
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
MADRYT (84)
2020-09-19
1
300
2020-09-19
5
2020-09-20
5
2020-09-20
16
Kowalczyk Alicja
Stajnia Krzewień
APOLLO (70)
2020-09-19
16
Kowalczyk Zofia
Stajnia Krzewień
APOLLO (70)
2020-09-19
21
Krawczyk Iga
WKJ Lublin
RASCINA (42)
2020-09-19
12
2020-09-20
4
50
2020-09-20
5
2020-09-19
11
2020-09-19
4
2020-09-20
11
2020-09-20
1
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-09-19
7
2020-09-20
3
200
2020-09-20
7
2020-09-19
4
100
2020-09-19
3
300
2020-09-20
6
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
MAESTRO (121)
2020-09-19
2
500
2020-09-20
5
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
SUNRISE M (116)
2020-09-20
10
2020-09-20
19
GALOPADA (117)
2020-09-20
1
500
2020-09-20
1
700
Kuś Zuzanna
KJ Baskil FaMaGusta
2020-09-19
1
2020-09-19
5
2020-09-20
1
2020-09-20
15
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2020-09-19
2020-09-19
13
2020-09-20
13
2020-09-20
16
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-09-19
4
50
2020-09-19
15
2020-09-20
7
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2020-09-19
6
2020-09-19
14
2020-09-20
14
2020-09-19
18
2020-09-19
2020-09-20
9
Łukaszuk Małgorzata
Stajnia Chełmińscy
2020-09-19
2020-09-19
16
2020-09-20
10
2020-09-20
18
Machaj Igor
CKJ Jamka Ciepielów
2020-09-20
Małek Julia
WKJ Lublin / SJ Karino
FALANDO (34)
2020-09-20
5
2020-09-20
3
Małys Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-19
3
2020-09-19
Manikowska Weronika
BPK
BRINELL (76)
2020-09-20
7
2020-09-20
16
Matyjasik Patrycja
Stow. KJ Legia Kozielska
2020-09-19
3
150
2020-09-19
12
2020-09-20
2
250
2020-09-20
20
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2020-09-19
6
2020-09-19
8
2020-09-20
6
2020-09-20
4
100
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (38)
2020-09-19
21
2020-09-20
8
Mulik Ewa
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2020-09-19
10
2020-09-19
6
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
MORIS-L (51)
2020-09-19
18
2020-09-19
9
2020-09-20
19
2020-09-20
10
Nizielska Anna
BPK
HONEY (77)
2020-09-19
8
2020-09-19
2
2020-09-20
3
2020-09-20
3
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2020-09-19
5
2020-09-19
14
2020-09-20
9
2020-09-20
9
2020-09-19
10
2020-09-19
2020-09-20
17
2020-09-20
17
Pawłowska Pola
Sekcja Jeździecka Karo
JASPIS (6)
2020-09-19
19
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-20
10
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
PIONIER (21)
2020-09-20
2
2020-09-20
8
PIEKARSKA Zofia
Stajnia Kociołki
ESPANERA (108)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2020-09-19
1
500
2020-09-20
4
2020-09-19
4
2020-09-20
3
300
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
2020-09-19
15
2020-09-19
2020-09-20
16
2020-09-20
19
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
HIALIT (101)
2020-09-19
2020-09-19
10
2020-09-20
17
2020-09-20
Plapis Fabian
WKJ Lublin
INDIANA (75)
2020-09-19
18
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-20
9
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
2020-09-19
26
2020-09-19
27
2020-09-20
16
2020-09-20
Reszel Katarzyna
WKJ Lublin
NABAB (31)
2020-09-19
11
2020-09-19
11
2020-09-20
10
2020-09-20
20
Reszka Martyna
BPK
2020-09-19
12
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
4
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2020-09-19
2020-09-19
14
2020-09-20
15
2020-09-20
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2020-09-19
5
KROS Z (92)
2020-09-19
JACKSON (93)
2020-09-19
7
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (29)
2020-09-19
15
2020-09-19
24
2020-09-20
3
100
2020-09-20
23
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (79)
2020-09-19
18
2020-09-19
17
2020-09-20
6
2020-09-20
7
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (85)
2020-09-19
8
2020-09-19
26
Seredyn Matylda
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (85)
2020-09-20
20
2020-09-20
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2020-09-19
8
2020-09-19
7
2020-09-19
11
Siuda Martyna
BPK (LUL)
KORLEONE (110)
2020-09-19
11
2020-09-19
21
2020-09-20
7
Skarżyńska Pola
Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
EINSTAIN (103)
2020-09-19
14
2020-09-19
22
Ślepska Maja
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2020-09-19
2020-09-19
18
2020-09-20
12
2020-09-20
Smaga Aneta
KJ Plejada Tarczyn
2020-09-19
25
2020-09-19
2020-09-20
7
2020-09-20
20
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (22)
2020-09-19
13
2020-09-19
17
2020-09-20
22
2020-09-20
17
Stawarz Ada
KJ Galop Kozienice
2020-09-19
20
2020-09-19
1
2020-09-20
13
2020-09-20
1
Stępień Oliwia
WKJ Lublin
2020-09-19
7
2020-09-19
22
2020-09-20
8
2020-09-20
10
Stępniak Olga
BPK
2020-09-19
2020-09-19
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2020-09-19
10
2020-09-19
9
2020-09-20
11
2020-09-20
14