Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:10:34
2019-09-23 22:21:04
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:10:18
2019-09-23 22:20:39
Gabriela Topa MARGOLA
  • 1x 1//Pony Games
  • 2x 2//Shetty- drągi na ziemi/koperty do 20cm, z możliwością prowadzenia w ręku, konkurs dokładności bez rozgrywki (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:10:15
2019-09-23 21:16:03
Katarzyna Goryszewska D'OCYNK
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 19:38:49
2019-09-23 19:25:07
Jesika Neukirch KASTHALIA
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 7//L-1 - do 105cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 19:38:53
2019-09-23 19:16:01
Jesika Neukirch STEFANIE
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 10:36:28
2019-09-23 10:36:28
Julia Parda FIONA
  • 2x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 19:38:57
2019-09-23 09:21:14
Małgorzata Bielecka DIESEL
  • 1x 3//Mikro LL - do 40cm, bez okserów i szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 19:39:01
2019-09-23 09:14:21
Małgorzata Bielecka DURBERVIELLE TESSA
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 08:08:43
2019-09-21 22:02:47
Tomasz Kardacz MIGRIS
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 08:08:51
2019-09-21 19:45:24
Hanna Mikołajczyk OKAVANGO
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:34:38
2019-09-20 07:34:38
Gabriela Daniszewska RAFA
  • 2x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:31:56
2019-09-20 07:31:56
Marcelina Daniszewska RAFA
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:27:21
2019-09-20 07:27:21
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 7//L-1 - do 105cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:16:03
2019-09-20 07:16:03
Lena Banasiuk MALIBU STAR
  • 1x 1//Pony Games
  • 2x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:14:27
2019-09-20 07:14:27
Małgorzata Tyllo NOKAUT
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 3//Mikro LL - do 40cm, bez okserów i szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:11:31
2019-09-20 07:11:31
Emilia Lewandowska MATADOR
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 3//Mikro LL - do 40cm, bez okserów i szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 11:50:52
2019-09-19 11:50:52
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 7//L-1 - do 105cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:05:15
2019-09-18 09:05:15
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:04:19
2019-09-18 09:04:19
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:41:28
2019-09-17 14:30:33
Maria Pacyńska GONZO
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 2//Shetty- drągi na ziemi/koperty do 20cm, z możliwością prowadzenia w ręku, konkurs dokładności bez rozgrywki (art.238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 09:46:42
2019-09-12 08:36:58
Zuzanna Topa ADONIS
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 3//Mikro LL - do 40cm, bez okserów i szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 09:46:36
2019-09-11 16:44:37
Laura Piotrowicz PABLO
  • 2x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:23:01
2019-09-11 13:13:00
Natalia Gudan BONA
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 2//Shetty- drągi na ziemi/koperty do 20cm, z możliwością prowadzenia w ręku, konkurs dokładności bez rozgrywki (art.238.1.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:12:59
2019-09-02 21:06:19
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//L-mini - do 95cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 22:27:51
2019-08-28 10:22:18
Karolina Szostawicka FAMA
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 4//Mini LL - do 60cm, bez szeregów, konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//LL - do 80cm, konkurs zwykły (art.238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Magdalena Janczary
2001 (J.)
Brak
2. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O051315
3. Bielecka Małgorzata bpk - Stajnia u Doktorka
S
O038984
4. Boenigk Łucja Polish Pony Club
2010 (Mł.)
5. Boenigk Weronika Polish Pony Club
2007 (JM.)
6. Charubin Zuzanna Polish Pony Club
2004 (JM.)
7. Daniszewska Gabriela Polish Pony Club
2005 (JM.)
O049165
8. Daniszewska Marcelina Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054367
9. Gawryś Aleksandra Polish Pony Club
2011 (Mł.)
10. Goryszewska Katarzyna AZS Olsztyn
S
O025397
11. Gudan Natalia Polish Pony Club
2012 (Mł.)
Brak
12. Jankowska Maja Polish Pony Club
2013 (Mł.)
13. Jońca Matylda Stajnia Dągi
14. Jurkiewicz Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
15. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club
2007 (JM.)
16. Karkut Dominika Polish Pony Club
2013 (Mł.)
17. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2009 (Mł.)
18. Krauze-Kociszewska Laura Polish Pony Club
2012 (Mł.)
19. Lewandowska Emilia Polish Pony Club
2011 (Mł.)
brak
20. Łuczkowska Wiktoria
2009 (Mł.)
21. Mikołajczyk Hanna Polish Ponny Club
2006 (JM.)
31394/17
22. Milaniuk Patryk Stajnia Dągi
23. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
24. Myhan Laura Polish Pony Club
2010 (Mł.)
25. Neukirch Jesika Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054518
26. Pacyńska Maria Rajski Zakątek
2011 (Mł.)
Brak
27. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
28. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2008 (Mł.)
29. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O027122
30. Raczyńska Paulina
31. Sielska Amelia Polish Pony Club
2010 (Mł.)
32. Sob?tka Nikola Brak
2008 (Mł.)
Brak
33. Starostka Maja Polish Pony Club
2012 (Mł.)
34. Szmyt Marysia Polish Pony Club
2013 (Mł.)
35. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
O045627
36. Tokarczyk Michał Polish Pony Club
2012 (Mł.)
37. Topa Gabriela Polish Pony Club
2015 (Mł.)
brak
38. Topa Zuzanna Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
39. Tyllo Małgorzata Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O055484
40. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
41. Wenta Zuzanna Polish Pony Club
2006 (JM.)
42. Wolff Aleksandra Polish Pony Club
2006 (JM.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

ADONIS Kuc Walijski POL 2009 Wałach biała/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
O: Julka Mićko
B: Jerzy Micko
brak
2.

29

Allegria kuc walijski 2008 klacz siwa/115cm F:
M:
O: Hanna Mikołajczyk
B:
3.

8

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821 616013600054113
4.

27

Aramis kuc szetlandzki 2010 wałach siwa F: nn
M: nn
O: Polish Pony Club
B:
5.

12

Arizona kuc klacz F:
M:
O:
B:
6.

4

BONA Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:115 F: UITERWAARRDEN'S TOMMY
M: UITERWAARRDEN'S BO
O: Izabela Gudan
B: -
Brak -
7.

16

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
8.

38

D'OCYNK Trakeńska POL 2015 Wałach siwa/165 F: Cedrus-D
M: Kore
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
9.

13

Dalmacja klacz F:
M:
O:
B:
10.

36

DIESEL Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Wojownik
M: Driana
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
Brak
11.

1

FAMA - POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Friday
M: Vijoklis
O: Polish Pony Club
B: NN
PZJ:K026719 P:616006661108010
12.

33

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148 F: Pietrek /
M: Fela / Elpar
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954 POL013600182904
13.

24

Frezja kuc walijski 2008 klacz siwa/130 F:
M:
O:
B:
14.

23

Garson nn 2000 wałach gniada F: nn
M: nn
O: Polish Pony Club
B:
15.

7

GONZO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:117 F: NN
M: NN
O: Irena Mosoń
B: Irena Mosoń
Brak Brak Brak
16.

15

Gwarancja klacz F:
M:
O:
B:
17.

40

HAWANA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
O: Ewelina Sobótka
B: Brak
Brak Brak 616007610204812
18.

2

HERO Konik Polski POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Tajar
M: Heidi
O: Ewa Bąk
B: Sulikowska Danuta
Brak
19.

42

Jankes typ kuc 2014 wałach gniada/147 F: nn
M: nn
O: Polish Pony Club
B:
20.

41

Jarico AZ SP POL 2012 wałach gniada F: Carrico
M: Joda
O: Jerzy Mićko
B: Andrzej Zdziebło
21.

14

Juranda klacz F:
M:
O:
B:
22.

9

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955 528015120120189
23.

34

KASTHALIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Likwor
M: Kasja
O: Izabela Szymczak
B: Niestepowo
K017036 616007530116010
24.

28

Maciejka kuc walijski 2006 klacz siwa/110cm F: Folkert
M: Meggie
O: Karolina Szostawicka
B:
25.

19

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
26.

39

MARGOLA Szetland POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:110 F: brak danych
M: brak danych
O: Polish Pony Club
B: Polish Pony Club
brak brak
27.

17

MATADOR KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Grey
M: Magia
O: Polish Pony Club
B: Zbigniew Gandecki
K027548 brak
28.

18

NOKAUT Typ Prymitywny POL 2013 Wałach inna/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Anna Tyllo
B: nn
K028035 616999600259613
29.

32

OKAVANGO NN POL 2005 Wałach skarogniada/160 cm F: NN
M: NN
O: Ewa Dobrucka
B: Ewa Dobrucka
brak
30.

30

Orzeszek kuc szetlandzki 2009 wałach kasztan F: nn
M: nn
O: Polish Pony Club
B:
31.

5

PABLO SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: El Grecco
M: Pensylwania
O: Jadwiga Pacyńska
B: Piotr Kłusowski
Brak Brak
32.

22

Piaff-R-Food John AZ sp 2015 wałach kasztan/151cm F: Tijd Vlijt's Victor
M: Joda
O: Jerzy Mićko
B: Andrzej Zdziebło
33.

43

Pocahontas kuc 2014 klacz gniado-srokata/125 F: nn
M: nn
O: Polish Pony Club
B:
34.

21

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
35.

11

Romeo kuc wałach F:
M:
O:
B:
36.

25

Romeo kuc walijski 2015 wałąch siwa/115 F:
M:
O:
B:
37.

26

Simba kuc szetlandzki 2013 wałach kasztan F: nn
M: nn
O: Polish Pony Club
B:
38.

35

STEFANIE KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabela Szymczak
B: Da.van dr Rakt
K020938 528018920032064
39.

20

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
O: Jerzy Mićko
B: Tadeusz Jedynak
K015896 POL006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Magdalena
Janczary
HERO (2)
2019-09-29
15
2019-09-29
4
2019-09-29
8
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2019-09-29
28
2019-09-29
8
2019-09-29
Bielecka Małgorzata
bpk - Stajnia u Doktorka
DIESEL (36)
2019-09-29
4
2019-09-29
9
Boenigk Łucja
Polish Pony Club
Romeo (25)
2019-09-29
14
2019-09-29
1
Boenigk Weronika
Polish Pony Club
FAMA (1)
2019-09-29
21
2019-09-29
1
Charubin Zuzanna
Polish Pony Club
2019-09-29
11
2019-09-29
2019-09-29
Daniszewska Gabriela
Polish Pony Club
RAFA (21)
2019-09-29
6
2019-09-29
2019-09-29
11
Daniszewska Marcelina
Polish Pony Club
RAFA (21)
2019-09-29
8
2019-09-29
22
Garson (23)
2019-09-29
11
Gawryś Aleksandra
Polish Pony Club
Romeo (25)
2019-09-29
26
2019-09-29
1
Goryszewska Katarzyna
AZS Olsztyn
D'OCYNK (38)
2019-09-29
18
2019-09-29
10
Gudan Natalia
Polish Pony Club
BONA (4)
2019-09-29
31
2019-09-29
1
Jankowska Maja
Polish Pony Club
2019-09-29
30
2019-09-29
1
Jońca Matylda
Stajnia Dągi
2019-09-29
16
2019-09-29
5
Jurkiewicz Karolina
Polish Pony Club
2019-09-29
17
2019-09-29
1
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club
Frezja (24)
2019-09-29
27
2019-09-29
2
2019-09-29
5
2019-09-29
Karkut Dominika
Polish Pony Club
Aramis (27)
2019-09-29
24
2019-09-29
1
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
2019-09-29
18
2019-09-29
1
2019-09-29
3
Krauze-Kociszewska Laura
Polish Pony Club
Simba (26)
2019-09-29
1
Lewandowska Emilia
Polish Pony Club
MATADOR (17)
2019-09-29
19
2019-09-29
9
2019-09-29
18
2019-09-29
Łuczkowska Wiktoria
NOKAUT (18)
2019-09-29
24
2019-09-29
1
Mikołajczyk Hanna
Polish Ponny Club
2019-09-29
9
2019-09-29
10
2019-09-29
17
Milaniuk Patryk
Stajnia Dągi
2019-09-29
14
2019-09-29
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (8)
2019-09-29
3
2019-09-29
6
2019-09-29
9
2019-09-29
2019-09-29
3
2019-09-29
2019-09-29
3
Myhan Laura
Polish Pony Club
BONA (4)
2019-09-29
20
2019-09-29
1
Neukirch Jesika
Polish Pony Club
2019-09-29
7
2019-09-29
2
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
2
2019-09-29
6
2019-09-29
2
Pacyńska Maria
Rajski Zakątek
GONZO (7)
2019-09-29
29
2019-09-29
1
2019-09-29
10
Parda Julia
Polish Pony Club
2019-09-29
1
2019-09-29
3
2019-09-29
4
FIONA (33)
2019-09-29
1
2019-09-29
2019-09-29
1
Jankes (42)
2019-09-29
7
2019-09-29
2
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
Romeo (11)
2019-09-29
2019-09-29
17
Arizona (12)
2019-09-29
7
2019-09-29
2019-09-29
20
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
PABLO (5)
2019-09-29
12
2019-09-29
2019-09-29
12
Raczyńska Paulina
Juranda (14)
2019-09-29
10
2019-09-29
9
Sielska Amelia
Polish Pony Club
2019-09-29
7
2019-09-29
1
Sob?tka Nikola
Brak
HAWANA (40)
2019-09-29
2019-09-29
5
2019-09-29
Starostka Maja
Polish Pony Club
2019-09-29
16
2019-09-29
1
2019-09-29
8
2019-09-29
5
Szmyt Marysia
Polish Pony Club
Simba (26)
2019-09-29
15
2019-09-29
1
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
FAMA (1)
2019-09-29
11
2019-09-29
19
2019-09-29
2019-09-29
6
2019-09-29
6
2019-09-29
2019-09-29
14
Tokarczyk Michał
Polish Pony Club
2019-09-29
8
2019-09-29
1
Topa Gabriela
Polish Pony Club
MARGOLA (39)
2019-09-29
12
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Topa Zuzanna
Polish Pony Club
ADONIS (6)
2019-09-29
4
2019-09-29
1
2019-09-29
2
2019-09-29
Tyllo Małgorzata
Polish Pony Club
NOKAUT (18)
2019-09-29
10
2019-09-29
7
2019-09-29
16
2019-09-29
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (20)
2019-09-29
4
2019-09-29
3
2019-09-29
12
2019-09-29
23
Wenta Zuzanna
Polish Pony Club
2019-09-29
5
2019-09-29
15
2019-09-29
2019-09-29
13
Wolff Aleksandra
Polish Pony Club
Garson (23)
2019-09-29
13
2019-09-29
4
2019-09-29

Number of Riders: 42

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082019-3, Polish Pony Club)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl