Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 17:53:55
2019-11-13 21:37:27
Anna Gawłowska CONTENDRA
  • 1x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//LL (90cm) - zwykły (art.238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:17:35
2019-11-13 08:17:35
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 6//LL (90cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 7//L1 (105cm) - zwykły (art.238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:41:01
2019-11-13 07:41:01
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:39:54
2019-11-13 07:39:54
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1//Pony Games
  • 2x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:31:22
2019-11-12 19:18:19
Olga Wojno DAKAR
  • 1x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:31:26
2019-11-12 19:11:48
Maciej Nafalski PALATINO
  • 1x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:31:31
2019-11-12 08:38:50
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 6//LL (90cm) - zwykły (art.238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:31:34
2019-11-12 08:32:45
Maja Starostka MACIEJKA
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 2//Shetty-koperty/drągi na ziemi - do 20cm - dokładności bez rozgrywki (art.238.1.1)
  • 2x 3//Mikro LL - wysokość do 40cm (bez okserów i szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:55:14
2019-11-12 07:55:14
Małgorzata Tyllo NOKAUT
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 3//Mikro LL - wysokość do 40cm (bez okserów i szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:53:33
2019-11-12 07:53:33
Gabriela Daniszewska JANKES
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:52:49
2019-11-12 07:52:49
Marcelina Daniszewska RAFA
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//LL (90cm) - zwykły (art.238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:52:02
2019-11-12 07:52:02
Karolina Szostawicka MATADOR
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 3//Mikro LL - wysokość do 40cm (bez okserów i szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:51:09
2019-11-12 07:51:09
Julia Parda FIONA
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//LL (90cm) - zwykły (art.238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:21:39
2019-11-11 07:14:54
Maria Pacyńska GONZO
  • 1x 1//Pony Games
  • 2x 2//Shetty-koperty/drągi na ziemi - do 20cm - dokładności bez rozgrywki (art.238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:21:43
2019-11-10 18:00:07
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:21:47
2019-11-10 17:59:40
Kornelia Piątek ARIZONA
  • 1x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:21:51
2019-11-09 23:59:26
Julia Kijowska BALBINKA
  • 2x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6//LL (90cm) - zwykły (art.238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:21:54
2019-11-09 23:53:59
Oliwia Szałaś BAHIYA
  • 2x 3//Mikro LL - wysokość do 40cm (bez okserów i szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:22:02
2019-11-09 15:09:00
Gabriela Topa MARGOLA
  • 1x 1//Pony Games
  • 2x 2//Shetty-koperty/drągi na ziemi - do 20cm - dokładności bez rozgrywki (art.238.1.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:22:09
2019-11-09 15:08:20
Zuzanna Topa ADONIS
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 3//Mikro LL - wysokość do 40cm (bez okserów i szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 07:22:11
2019-11-06 22:05:32
Natalia Gudan BONA
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 2//Shetty-koperty/drągi na ziemi - do 20cm - dokładności bez rozgrywki (art.238.1.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:29:32
2019-10-08 08:10:59
Karolina Szostawicka FAMA
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 4//Mini LL - wysokość do 60cm (bez szeregów) - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5//Mini LL PLUS- wysokość do 80cm - zwykły (art.238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O051315
2. Boenigk Łucja Polish Pony Club
2010 (Mł.)
3. Boenigk Weronika Polish Pony Club
2007 (JM.)
4. Butkiewicz Hanna Polish Pony Club
2013 (Mł.)
5. Charubin Zuzanna Polish Pony Club
2004 (JM.)
6. Daniszewska Gabriela Polish Pony Club
2005 (JM.)
O049165
7. Daniszewska Marcelina Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054367
8. Gawłowska Anna Stajnia Rajski Zakątek
2003 (J.)
Brak
9. Gawryś Aleksandra Polish Pony Club
2011 (Mł.)
10. Gudan Natalia Polish Pony Club
2012 (Mł.)
Brak
11. Jankowska Maja Polish Pony Club
2013 (Mł.)
12. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club
2007 (JM.)
13. Karkut Dominika Polish Pony Club
2013 (Mł.)
14. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
15. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2009 (Mł.)
16. Lewandowska Emilia Polish Pony Club
2011 (Mł.)
brak
17. Markiewicz Weronika Stajnia Koniuszewo
2009 (Mł.)
18. Mikołajczyk Hanna Polish Ponny Club
2006 (JM.)
31394/17
19. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
20. Myhan Laura Polish Pony Club
2010 (Mł.)
21. Nafalski Maciej brak przynależności klubowej
S
brak
22. Neukirch Jesika Stajnia Koniuszewo
2007 (JM.)
O054518
23. Pacyńska Maria Rajski Zakątek
2011 (Mł.)
Brak
24. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
25. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
26. Sielska Amelia Polish Pony Club
2010 (Mł.)
27. Sob?tka Nikola Brak
2008 (Mł.)
Brak
28. Starostka Maja Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
29. Szałaś Oliwia Stajnia Wilkowo
2008 (Mł.)
brak
30. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
O045627
31. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
32. Tokarczyk Michał Polish Pony Club
2012 (Mł.)
33. Topa Gabriela Polish Pony Club
2015 (Mł.)
brak
34. Topa Zuzanna Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
35. Tyllo Małgorzata Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O055484
36. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
37. Wojno Olga Brak klubu
2006 (JM.)
Brak
38. Zawistowska Sandra Polish Pony Club
2013 (Mł.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

ADONIS Kuc Walijski POL 2009 Wałach biała/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
brak
2.

23

Allegria kuc walijski 2008 klacz siwa/115cm F:
M:
3.

19

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
4.

25

Aramis kuc szetlandzki 2010 wałach siwa F: nn
M: nn
5.

4

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
6.

6

BAHIYA Huculska POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
7.

5

BALBINKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
brak
8.

9

BONA Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:115 F: UITERWAARRDEN'S TOMMY
M: UITERWAARRDEN'S BO
Brak -
9.

29

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
10.

33

CONTENDRA Hanowerska POL 1999 Klacz skarogniada/189 F: Contender
M: Geraldine
Brak
11.

15

DAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/162 F: Kaliniec
M: Dratwa
Brak POL 009590143802
12.

3

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
13.

1

FAMA - POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Friday
M: Vijoklis
K026719 616006661108010
14.

10

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148 F: Pietrek /
M: Fela / Elpar
K023954 POL013600182904
15.

28

Frezja kuc walijski 2008 klacz siwa/130 F:
M:
16.

21

Garson nn 2000 wałach gniada F: nn
M: nn
17.

2

GONZO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:117 F: NN
M: NN
Brak Brak Brak
18.

17

HAWANA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
19.

13

JANKES Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028242 616999530107514
20.

36

Jarico AZ SP POL 2012 wałach gniada F: Carrico
M: Joda
21.

27

Jasmina kuc walijski 2015 klacz siwa/125 F: nn
M: nn
22.

20

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
23.

32

KASTHALIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Likwor
M: Kasja
K017036 616007530116010
24.

18

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz siwa/kuc:brak F: Folkert
M: Megi
brak POL013540037105
25.

22

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
K026544
26.

7

MARGOLA Szetland POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:110 F: brak danych
M: brak danych
brak brak
27.

11

MATADOR KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Grey
M: Magia
K027548 brak
28.

14

NOKAUT Typ Prymitywny POL 2013 Wałach inna/kuc:135 F: nn
M: nn
K028035 616999600259613
29.

35

Orzeszek kuc szetlandzki 2009 wałach kasztan F: nn
M: nn
30.

16

PALATINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Jurand
M: Parada
brak
31.

34

Piaff-R-Food John AZ sp 2015 wałach kasztan/151cm F: Tijd Vlijt's Victor
M: Joda
32.

30

Princessa kuc 2004 klacz kasztan/146 F: nn
M: nn
33.

12

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
K024820
34.

26

Romeo kuc walijski 2015 wałąch siwa/115 F:
M:
35.

24

Simba kuc szetlandzki 2013 wałach kasztan F: nn
M: nn
36.

31

STEFANIE KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K020938 528018920032064
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
Jasmina (27)
2019-11-17
20
2019-11-17
6
2019-11-17
25
2019-11-17
15
Boenigk Łucja
Polish Pony Club
MATADOR (11)
2019-11-17
16
2019-11-17
1
Boenigk Weronika
Polish Pony Club
Garson (21)
2019-11-17
17
2019-11-17
1
Butkiewicz Hanna
Polish Pony Club
Simba (24)
2019-11-17
21
2019-11-17
1
Charubin Zuzanna
Polish Pony Club
Garson (21)
2019-11-17
27
2019-11-17
21
2019-11-17
20
2019-11-17
21
Daniszewska Gabriela
Polish Pony Club
JANKES (13)
2019-11-17
23
2019-11-17
9
2019-11-17
6
2019-11-17
10
Daniszewska Marcelina
Polish Pony Club
RAFA (12)
2019-11-17
30
2019-11-17
7
2019-11-17
11
2019-11-17
6
Gawłowska Anna
Stajnia Rajski Zakątek
2019-11-17
11
2019-11-17
15
Gawryś Aleksandra
Polish Pony Club
Romeo (26)
2019-11-17
22
2019-11-17
1
Gudan Natalia
Polish Pony Club
BONA (9)
2019-11-17
14
2019-11-17
1
Jankowska Maja
Polish Pony Club
2019-11-17
19
2019-11-17
1
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club
Frezja (28)
2019-11-17
4
2019-11-17
2
2019-11-17
18
2019-11-17
4
Karkut Dominika
Polish Pony Club
Aramis (25)
2019-11-17
7
2019-11-17
1
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
2019-11-17
17
2019-11-17
13
2019-11-17
11
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
2019-11-17
10
2019-11-17
4
2019-11-17
2019-11-17
10
Lewandowska Emilia
Polish Pony Club
2019-11-17
8
2019-11-17
2019-11-17
2019-11-17
23
Markiewicz Weronika
Stajnia Koniuszewo
2019-11-17
15
2019-11-17
1
Mikołajczyk Hanna
Polish Ponny Club
2019-11-17
29
2019-11-17
8
2019-11-17
2
2019-11-17
5
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (19)
2019-11-17
1
2019-11-17
19
2019-11-17
2
2019-11-17
9
JUULTJE (20)
2019-11-17
1
2019-11-17
1
2019-11-17
7
Myhan Laura
Polish Pony Club
BONA (9)
2019-11-17
24
2019-11-17
1
Nafalski Maciej
brak przynależności klubowej
2019-11-17
16
2019-11-17
10
Neukirch Jesika
Stajnia Koniuszewo
2019-11-17
6
2019-11-17
13
2019-11-17
3
2019-11-17
2019-11-17
9
2019-11-17
3
Pacyńska Maria
Rajski Zakątek
GONZO (2)
2019-11-17
25
2019-11-17
1
2019-11-17
1
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (10)
2019-11-17
2
2019-11-17
8
2019-11-17
JUULTJE (20)
2019-11-17
3
2019-11-17
1
2019-11-17
1
2019-11-17
3
2019-11-17
2
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (3)
2019-11-17
6
2019-11-17
19
2019-11-17
5
2019-11-17
16
2019-11-17
22
2019-11-17
12
2019-11-17
2
Sielska Amelia
Polish Pony Club
2019-11-17
11
2019-11-17
1
Sob?tka Nikola
Brak
HAWANA (17)
2019-11-17
14
2019-11-17
12
2019-11-17
4
Starostka Maja
Polish Pony Club
2019-11-17
26
2019-11-17
5
2019-11-17
Szałaś Oliwia
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (6)
2019-11-17
2019-11-17
7
2019-11-17
12
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
FAMA (1)
2019-11-17
5
2019-11-17
18
2019-11-17
4
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
MATADOR (11)
2019-11-17
4
2019-11-17
3
2019-11-17
8
2019-11-17
14
Tokarczyk Michał
Polish Pony Club
Frezja (28)
2019-11-17
9
2019-11-17
1
Topa Gabriela
Polish Pony Club
2019-11-17
13
2019-11-17
1
Topa Zuzanna
Polish Pony Club
ADONIS (8)
2019-11-17
18
2019-11-17
1
2019-11-17
3
2019-11-17
17
Tyllo Małgorzata
Polish Pony Club
NOKAUT (14)
2019-11-17
28
2019-11-17
9
2019-11-17
20
2019-11-17
24
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
2019-11-17
31
2019-11-17
8
2019-11-17
22
2019-11-17
24
Wojno Olga
Brak klubu
DAKAR (15)
2019-11-17
23
2019-11-17
7
Zawistowska Sandra
Polish Pony Club
2019-11-17
11
2019-11-17
1

Number of Riders: 38

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082019-3, Polish Pony Club)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl