Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąkowska Kornelia Klub Jeździecki Profil
2003 (J.)
O041951
2. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
3. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
4. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
5. Daberhut Marta Brak
S
Brak
6. Depczyńska Agata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O001710
7. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (J.)
Brak
8. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
9. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
10. Górecka Anna K&M stajnia sportowa
Brak
11. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
12. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
13. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O012756
10085657
14. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
15. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
16. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
17. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
18. Krauze Natalie JKS KAROLEWKO
2006 (JM.)
Brak
19. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
20. Krupska Anna Jks Neksico Kędzierzyn
0003240
21. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
22. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
23. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
24. Lemke Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O034630
25. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
26. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
27. Łosiak Zuzanna BPK
2002 (J.)
Brak
28. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
29. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
30. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
31. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
32. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
33. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
34. Pasternak Julia UKJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
35. Patalan Dominika bpk
S
O033904
36. Pijewska Amelia Bpk
2003 (J.)
Brak
37. Piniawska Maja JKS KAROLEWKO
2004 (JM.)
Brak
38. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
39. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
40. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
41. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
brak
42. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
43. Romanowska Marta St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
S
O0112863
44. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
45. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
O026893
46. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
47. Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O052543
48. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
49. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
50. Socha Kaja KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
51. Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2001 (J.)
1223
52. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
53. Szokalska Maja bpk
S
O013923
54. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
55. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
56. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
brak
57. Urban Marta Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
brak
58. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
2006 (JM.)
Brak
59. Wasilewska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O037684
60. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
brak
61. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
Brak
62. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
63. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
64. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
65. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
66. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
67. Zuzanna Kołosowska JKS Karolewko
2008 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

53

AGENT SP POL 2004 Wałach siwa/mk: F: Majk
M: Asystentka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
2.

85

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
3.

60

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 Wałach kasztanowata/158cm F: Impuls
M: Artedora
O: Jadwiga Makowska-Lemke
B: Robert Brandt
K024379
4.

44

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anita Zielony- Sokalska
B:
brak
5.

91

BARKO FLY SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Chacco Fly
M: Barycza
O: Jan Kopeć
B: .
. .
6.

46

BARON SP POL 2004 Ogier siwa F: Corde
M: Barycza
O: Maja Szokalska
B: Berdowski
K008489
7.

123

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
8.

89

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada/. F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chacco Blue
O: Maciej Żołądkiewicz
B: .
. .
9.

121

BUSZKA F:
M:
O:
B:
10.

54

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
O: Agata Piastowska
B: AP
K016540 528003000808794
11.

86

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
12.

42

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Jan Pasiut
B: Detlef Hennings
K012665 DE421000018307
13.

116

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
14.

126

CARA 199 Niem. Sport. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II / Cellestial
M: Celina / Canterbury
O: -
B: -
K026730 DE45660493614
15.

28

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
16.

27

CHIARA 289 EX IRIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: Maramano
M: Ironia
O: Ewa Kulawińska
B: Jan Gołąbek
K017008 12262
17.

30

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
18.

82

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
19.

99

CZAR XXX POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Xx
M: Xx
O: Zaręba Krzysztof
B: Xxx
Brak
20.

39

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
O: Krzysztof Zareba
B: SK Dobrzyniewo
K010923 11342
21.

71

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
22.

68

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
23.

26

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
24.

61

DYREKTOR Wielkopolska POL 06.02.2012 Ogier ciemnogniada/165cm F: Narvik
M: Dobrynka
O: Agata Depczyńska
B: Anna Tomaszewska
K021909 616007520029112
25.

66

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
O: Natalia Garbacz
B: Stanisława Głąbicka
K027267 616009610166515
26.

20

EMOTKA Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/165 F: Otil
M: Ema
O: Wiesław Górecki
B: SK Prudnik
Brak
27.

41

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
28.

31

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
29.

59

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
30.

78

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: xx
xx xx
31.

67

GANDIS WLKP POL 2003 Ogier kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
O: Marta Birk
B: Renata Wójcik
brak brak
32.

47

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
33.

57

GOOD-DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: NN
M: NN
O: Mirosława Ustrzycka
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
34.

79

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: xx
xx xx
35.

124

H-NAHAR ZK Mał POL 2013 wałach gniada/166 F: Huzar
M: Hexa
O: Marek Śnieżek
B: Zbigniew Kruk
616006591027413
36.

33

HAPPY SPRING-K WLKP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Windsor /
M: Happy Girl / Louis
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024643 007640082607
37.

50

HEROINA SP POL 2008 Klacz kara/165 F: Czao
M: Hetmanka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
38.

16

IKAS KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Borawska
B: Natalia Borawska
brak
39.

77

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
K017981
40.

65

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
41.

64

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K027136 616009640021115
42.

25

JUST DO IT Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz gniada/156 F: Collini
M: Jil Sun
O: Sławomir Bramowicz
B: Marion und Han jo Menck
brak DE457570017805
43.

29

KALA FLY SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Chacco-Fly
M: Kala
O: Węclewska Bogna
B: Węclewska Bogna
Brak 616009640061913
44.

36

KING OF STORM SP POL 2015 Wałach kara/160 F: Casat
M: Kosta
O: Jaroslav Daberhut
B: Gul Marek
Brak 616009640072515
45.

35

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
K024318 009640044408
46.

56

KLILIMANJARO-K SP POL 2006 Wałach kara/174 F: Powój
M: Kafra
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak 009640035306
47.

125

KNUT POL F:
M:
O:
B:
48.

76

KONSTANTIN HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Sk bielin
Zzj
49.

43

KWARTAŁ SP POL 1999 Wałach gniada F: Lombardo
M: Kwarta
O: Maja Szokalska
B: SK Posadowo
K006237
50.

18

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Daniel Reimann
01234
51.

19

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
O: Monika Reimann
B: Monika Reimann
Brak
52.

63

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Anna Balazs-Zeuschner
K020953 616 009 64 00923 09
53.

51

MAJK KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:134 F: Angelo
M: NN
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
11693
54.

122

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
O: Ryszard Bąkowski
B: Sławomir Polikowski
K021558 616009640060710
55.

49

MARKO SP POL 2011 Wałach kara F: Lozert
M: Mada
O: Jarosław Pojasek
B: Czesław Krakowski
brak
56.

34

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024324
57.

48

MER SP POL 2012 Wałach kara F: Lozert
M: Mada
O: Jarosław Pojasek
B: Czesław Krakowski
brak
58.

32

MIRAŻ KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Fikus /
M: Malarka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Katarzyna Mażulis
616013640112907
59.

45

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
brak
60.

74

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
xx xx
61.

69

NAGATO XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xxx
xx xx
62.

15

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
63.

81

O-STAR SP POL 2015 Wałach siwa/170 F: E-Star /
M: Oqurina /
O: Małgorzata Trzecisk
B: Małgorzata Trzeciak
K028253 616009640045915
64.

117

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
O: --
B: --
K028365 --
65.

75

OLIMPIA XX POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xxxx
66.

72

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
67.

14

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Agnieszka Synoradzka
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011
68.

52

ONTARIO-K WLKP POL 2006 Wałach gniada/178 F: Powój
M: Oktawia-K
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
007640035806
69.

94

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 009640033003
70.

105

PEGAZ SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: Katarzyna Kokowska
B: xx
xx xx
71.

95

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
72.

37

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
K027362
73.

96

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
74.

21

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
75.

93

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
76.

88

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van gogh
M: Sara
O: Anna krupska
B: Nn
Brak Brak
77.

17

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
O: Daniel Reimann
B: X
Brak O1234
78.

118

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
79.

23

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
O: Monika Ziętara
B: Nowak Wojciech
Brak 616 009 52 01411 06
80.

92

STAKKATO BLUE Westfalska POL 2015 Wałach gniada/. F: Stakkato
M: .
O: Jan Kopeć
B: .
. .
81.

119

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
K011747
82.

22

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
83.

40

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
84.

55

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
85.

90

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
O: Grzegorz Buchwał
B: .
. .
86.

58

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Bąkowska Kornelia Klub Jeździecki Profil
200
SUM:
200.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
50
SUM:
50.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
900
SUM:
1000.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
600
SUM:
600.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
600
SUM:
600.00
Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
25
SUM:
25.00
Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
150
SUM:
150.00
Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
100
850
SUM:
950.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
SUM:
400.00
Radowski Jonasz bpk
400
SUM:
400.00
Romanowska Marta St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
100
300
SUM:
400.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
1700
500
1200
SUM:
3400.00
Wasilewska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
75
SUM:
75.00
Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąkowska Kornelia
Klub Jeździecki Profil
MARIOT (122)
2019-10-05
13
2019-10-05
4
200
BIEDRONKA (123)
2019-10-05
16
2019-10-05
16
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GANDIS (67)
2019-10-05
9
2019-10-05
6
50
DRAHMA (68)
2019-10-05
13
2019-10-05
22
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
O-STAR (81)
2019-10-05
16
2019-10-05
KNUT (125)
2019-10-05
23
2019-10-05
CARA 199 (126)
2019-10-05
5
100
2019-10-05
3
900
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
2019-10-05
28
2019-10-05
8
DROPS (26)
2019-10-05
2
2019-10-05
6
Daberhut Marta
Brak
2019-10-05
2019-10-05
Depczyńska Agata
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2019-10-05
2019-10-05
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-10-05
21
2019-10-05
31
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (41)
2019-10-05
2019-10-05
EMIRAT (66)
2019-10-05
2019-10-05
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (93)
2019-10-05
1
600
2019-10-05
29
Górecka Anna
K&M stajnia sportowa
EMOTKA (20)
2019-10-05
5
2019-10-05
32
Grajper Karolina
bpk
BAMBINO (44)
2019-10-05
2019-10-05
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (75)
2019-10-05
34
2019-10-05
29
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
BUSZKA (121)
2019-10-05
24
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-10-05
4
600
2019-10-05
26
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2019-10-05
24
2019-10-05
28
2019-10-05
6
25
2019-10-05
31
2019-10-05
18
2019-10-05
27
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
NAGATO (69)
2019-10-05
32
GAJA (78)
2019-10-05
8
2019-10-05
21
GROM (79)
2019-10-05
10
2019-10-05
20
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (58)
2019-10-05
9
2019-10-05
11
Krauze Natalie
JKS KAROLEWKO
2019-10-05
2019-10-05
AGENT (53)
2019-10-05
2019-10-05
Kret Ela
Bpk
2019-10-05
Krupska Anna
Jks Neksico Kędzierzyn
SAURON (88)
2019-10-05
2019-10-05
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (19)
2019-10-05
13
2019-10-05
15
2019-10-05
25
Kulawińska Julia
brak
2019-10-05
11
2019-10-05
10
CASCH (28)
2019-10-05
30
2019-10-05
33
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2019-10-05
4
150
2019-10-05
25
Lemke Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
ASTERIX (60)
2019-10-05
21
2019-10-05
23
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (37)
2019-10-05
20
2019-10-05
15
Łoś Maja
Bpk
ODYSEUSZ (117)
2019-10-05
4
2019-10-05
19
Łosiak Zuzanna
BPK
2019-10-05
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2019-10-05
6
100
2019-10-05
7
REBUS (96)
2019-10-05
13
2019-10-05
1
850
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (40)
2019-10-05
23
2019-10-05
12
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
SOKRATES (118)
2019-10-05
9
2019-10-05
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (71)
2019-10-05
32
2019-10-05
2019-10-05
1
2019-10-05
22
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
2019-10-05
2019-10-05
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-10-05
5
400
2019-10-05
24
Pasternak Julia
UKJ Petrico Pony Karlino
2019-10-05
22
2019-10-05
27
LADY (18)
2019-10-05
2019-10-05
Patalan Dominika
bpk
2019-10-05
12
2019-10-05
12
Pijewska Amelia
Bpk
2019-10-05
Piniawska Maja
JKS KAROLEWKO
HEROINA (50)
2019-10-05
2019-10-05
MAJK (51)
2019-10-05
2019-10-05
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (72)
2019-10-05
2019-10-05
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (63)
2019-10-05
19
2019-10-05
Radowski Jonasz
bpk
2019-10-05
2
400
2019-10-05
30
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZAR (99)
2019-10-05
14
2019-10-05
13
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
REWIA (21)
2019-10-05
2019-10-05
Romanowska Marta
St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
2019-10-05
6
100
2019-10-05
3
300
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (47)
2019-10-05
31
2019-10-05
27
Rudol Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NADIR (74)
2019-10-05
9
2019-10-05
17
Sikorska Milena
KJ Pegaz Reda
FOTIK (31)
2019-10-05
2019-10-05
Składanowska Julia
JKS Dako-Galant Skibno
2019-10-05
2019-10-05
14
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (30)
2019-10-05
26
2019-10-05
19
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (59)
2019-10-05
8
2019-10-05
13
Socha Kaja
KJ KOKO BRZEŹNIKI
PEGAZ (105)
2019-10-05
30
2019-10-05
10
Spisak Wiktoria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
STRONA II (119)
2019-10-05
17
2019-10-05
17
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (14)
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-05
Szokalska Maja
bpk
BARON (46)
2019-10-05
2019-10-05
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2019-10-05
1
1700
2019-10-05
2
500
2019-10-05
2
1200
2019-10-05
8
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2019-10-05
2019-10-05
29
JAWA (65)
2019-10-05
9
2019-10-05
14
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
IZYDA (77)
2019-10-05
7
2019-10-05
3
Urban Marta
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MARKO (49)
2019-10-05
20
2019-10-05
26
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
IKAS (16)
2019-10-05
2019-10-05
Wasilewska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
NAGATO (69)
2019-10-05
5
75
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MIRAŻ (32)
2019-10-05
17
2019-10-05
25
2019-10-05
2019-10-05
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
BUSZKA (121)
2019-10-05
16
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (94)
2019-10-05
2019-10-05
9
Zareba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (39)
2019-10-05
3
250
2019-10-05
34
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2019-10-05
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-10-05
11
2019-10-05
28
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-10-05
15
2019-10-05
35
ZARA (90)
2019-10-05
2019-10-05
7
2019-10-05
2019-10-05
9
2019-10-05
18
2019-10-05
2019-10-05
18
2019-10-05
Zuzanna Kołosowska
JKS Karolewko
MER (48)
2019-10-05
2019-10-05
33

Number of Riders: 67

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 8 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl