Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 11:53:57
2019-11-22 20:47:25
Tomasz Olszewski LA GRAN
  • 2x 5/L/dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 11:53:55
2019-11-22 20:46:57
Tomasz Olszewski BILLY HASSELHOFF
  • 2x 5/L/dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 11:53:48
2019-11-22 16:41:53
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 11:53:41
2019-11-22 16:40:28
Nikola Krajewska WOKSANA
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 13:27:57
2019-11-22 12:15:38
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 13:27:55
2019-11-22 12:14:47
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:04:27
2019-11-21 11:47:23
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:04:28
2019-11-21 11:45:56
Grażyna Niezgoda NANDINA
  • 2x 14/L/dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 11:44:34
2019-11-21 10:26:22
Anna Replin HILTON MK
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 40cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 11:44:35
2019-11-21 08:21:12
Kinga Pięta LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS)
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 40cm
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 11:44:37
2019-11-21 08:20:46
Julia Dylewska MYRDDIN (MERLIN)
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 40cm
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:17
2019-11-20 18:48:57
Włodzimierz Rudasz CHELSEA BLUE
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:20
2019-11-20 18:46:33
Klaudia Fabicka CORDALESS
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:22
2019-11-20 17:13:38
Tomasz Kaniewski WERTERO
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 50 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:25
2019-11-20 16:57:30
Kamila Dej DESPERADOS
  • 1x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 21:18:08
2019-11-20 13:53:56
Emilia Kociszewska QUATERBELL S
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 2x 15/L/Egzamin Licencyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:35
2019-11-20 13:36:02
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 40cm
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:38
2019-11-20 13:34:50
Maja Jóźwiak MORGAN
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 40cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:40
2019-11-20 13:33:38
Milena Kaźmierowska LITTLE LESS CONVERSATION
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 40cm
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:34:42
2019-11-20 12:10:16
Ewelina Kluska LETYCJA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:19:54
2019-11-20 10:19:51
Marta Bekasiewicz HUZAR
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:19:57
2019-11-20 10:16:45
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:20:01
2019-11-20 10:16:06
Michal Bazyl JACK POT
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:20:04
2019-11-20 10:13:38
Michal Bazyl QUINGHAI
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:20:08
2019-11-20 09:58:46
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 2x 5/L/dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:20:13
2019-11-20 09:56:29
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 5/L/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:03
2019-11-19 22:42:14
Zofia Walis DONNA
  • 1x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:04
2019-11-19 22:41:09
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:07
2019-11-19 22:30:57
Emilia Mar-Lerch DONNA Z
  • 2x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:09
2019-11-19 21:58:56
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:15
2019-11-19 13:14:35
Dariusz Garstka KANON
  • 2x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:17
2019-11-19 13:10:59
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:20
2019-11-19 13:10:37
Dariusz Garstka DŻAGAS
  • 2x 5/L/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:22
2019-11-19 12:35:12
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:25
2019-11-19 12:34:58
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 7/P/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:28
2019-11-19 12:34:42
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:30
2019-11-19 11:44:22
Martyna Trzaska TEQUILA
  • 1x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 23:10:33
2019-11-18 12:08:24
Sylvain Jakub Arquier NORWEGIAN WOOD
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 23:53:52
2019-11-17 19:07:50
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 23:53:55
2019-11-17 19:07:10
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 09:56:26
2019-11-16 11:15:47
Justyna Kopko BONO
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 09:56:27
2019-11-16 11:15:28
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 02:32:09
2019-11-16 01:11:05
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 15/L/Egzamin Licencyjny
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 09:56:34
2019-11-16 01:10:30
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 09:56:37
2019-11-16 01:08:53
Adela Kośmicka RAY OF HOPE
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 09:56:38
2019-11-15 23:07:41
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 1x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:09:34
2019-11-13 21:15:41
Sandra Leśkiewicz ASLAN KING OF NARNIA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok wys. 40cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:09:37
2019-11-13 21:14:51
Sandra Leśkiewicz DRACENA
  • 2x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:12
2019-11-13 08:06:05
Magdalena Gręda KASZMIR
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:13
2019-11-13 08:05:15
Sara Horne LAWENDA
  • 1x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
4. Bazyl Michal JKS Karolina
2019 (Mł.)
O003631
5. Bekasiewicz Marta Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O034882
6. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
7. Dej Kamila Stajnia Stawiska
S
O052954
8. Dylewska Julia Płockie Centrum Zooterapii
2007 (JM.)
brak
9. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
10. Fabicka Klaudia KJ Aromer
S
O020779
11. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
S
brak
12. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
13. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
14. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
15. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
16. Horne Sara Stajnia Malowany Koń
2001 (MJ.)
Brak
17. Jończyk Amelia bpk
2004 (J.)
brak
18. Jóźwiak Maja Płockie Centrum Zooterapii
2010 (Mł.)
brak
19. Kaniewski Tomasz Stajnia Stawiska
S
brak
20. Kaźmierowska Milena Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
Brak
21. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
22. Kociszewska Emilia JKS Karolina
2004 (J.)
o057745
23. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
24. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
3846219
25. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O038344
26. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (J.)
O039521
27. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
28. Leśkiewicz Sandra bzk
2000 (MJ.)
0034673
29. Leśkiewicz Sandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2000 (MJ.)
O034673
30. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O035966
31. Łowiec Zuzanna BPK
2004 (J.)
brak
32. Mar-Lerch Emilia Brak
S
Brak
33. Olszewski Tomasz Jeździecki Klub Sportowy Olsza
S
O005398
34. Pięta Kinga Płockie Centrum Zooterapii
2005 (JM.)
Brak
35. Replin Anna JKS Karolina
2003 (J.)
brak
36. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
37. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
38. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
39. Trzaska Martyna bpk
2001 (MJ.)
brak
40. Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
41. Walis Zofia stajnia prywatna
2006 (JM.)
brak
42. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
43. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
2.

7

ASLAN KING OF NARNIA Hucuł POL 2014 Wałach gniada/mk:142 F: Włochaty
M: Amfa
brak 6160125900548
3.

22

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
4.

53

BILLY HASSELHOFF F:
M:
5.

10

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
6.

56

CAOMA wlkp F:
M:
7.

40

CHELSEA BLUE BAW GER 2009 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl /
K010510
8.

41

CORDALESS Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Wałach siwa/180 F: Cordess
M: Landdame
K026899 DE 473730543314
9.

32

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
10.

43

DESPERADOS NN POL 2010 Wałach skarogniada/162 F: Adorator
M: Dialektyka
brak 616999540151010
11.

19

DONNA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada/163 F: Grand Amour
M: Dolina
616009540011506 brak
12.

21

DONNA Z Zangersheide POL 2003 Klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
13.

8

DRACENA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/177 F: Emaks
M: Dama
Brak 616006580077615
14.

25

DŻAGAS Małopolska POL 2012 Stalion bay/- F: Szkrab
M: Dżaga
- -
15.

38

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
16.

13

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
Brak 616 999 54 00049 09
17.

27

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
K018994 528003200911549
18.

54

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
K005344 POL009660075099
19.

26

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
20.

11

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
K025786
21.

17

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
22.

50

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
23.

47

HILTON MK Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Landos II
M: Huanita
brak 616007600195112
24.

31

HUZAR SP POL 2003 Wałach kasztanowata/173 F: Hartland
M: NN
K027681 009660147403
25.

9

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
26.

28

ITS OKE HBC KWPN POL 2013 Gleiding bay/165 F: CHARISMA
M: BEAURANTE D.D.
BRAK 528003201300764
27.

33

JACK POT KWPN POL 2009 Wałach gniada/176 F: xxx
M: xxx
brak
28.

23

KANON WLKP POL 2013 Stalion bay/170 F: Olivier
M: Kume
. 6160076002298
29.

20

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
brak POL 999520133708
30.

12

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
31.

52

LA GRAN F:
M:
32.

6

LAWENDA Typ Kuc POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
brak
33.

46

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada/175 F: Markies V
M: Lady Black
K025357 Brak
34.

44

LITTLE LADY Hannoveraner POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: Litas - Star
M: Gesche
Brak
35.

37

LITTLE LESS CONVERSATION Hannoveraner POL 2005 Klacz siwa/162 F: Litas - Star
M: Amazone
Brak
36.

3

LUCAS NN POL 2015 Ogier izabelowata/kuc:137 F: NN
M: NN
Brak Brak
37.

35

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
38.

39

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
39.

45

MORGAN Tinker POL 2008 Wałach srokata/mk:151 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
40.

4

MYRDDIN Irish Cob Sport Horse POL 2002 Ogier inna/mk:152 F: Unknown
M: Scully
Brak
41.

30

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
KO 23334 616013520034012
42.

24

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia
- -
43.

16

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
44.

2

QUATERBELL S OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterback /
M: Sardynia /
K021362 DE456570167112
45.

34

QUINGHAI SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: xxx
M: xxx
brak
46.

14

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada/162 F: Cassilio
M: Romantic Princess
Brak 616 009 53 00948 13
47.

15

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
Brak
48.

36

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
K016418 616009610036509
49.

29

TEQUILA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Santiego /
M: Tradycja /
brak 616007520008610
50.

57

TRAVIATA F:
M:
51.

42

WERTERO Czysta Krew Arabska POL 2011 Wałach gniada/152 F: HDB Sihr Ibn Massai
M: Wendimia
brak 616POL11008177A
52.

55

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bazyl Michal JKS Karolina
100
133,33
SUM:
233.33
Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
200
SUM:
200.00
Kopko Justyna JKS Olsza
200
100
150
SUM:
450.00
Krajewska Nikola KJ SO Łąck
200
SUM:
200.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
150
SUM:
150.00
Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
75
133,33
SUM:
208.33
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
75
300
133,33
150
SUM:
658.33
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (38)
2019-11-24
2019-11-24
MILO (39)
2019-11-24
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (39)
2019-11-24
2019-11-24
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2019-11-23
2
2019-11-23
2
Bazyl Michal
JKS Karolina
2019-11-23
2
100
2019-11-23
4
2019-11-24
6
2019-11-24
1
133,33
2019-11-23
2019-11-23
3
2019-11-24
2019-11-24
Bekasiewicz Marta
Jeździecki Klub Sportowy Equita
HUZAR (31)
2019-11-23
5
2019-11-23
5
2019-11-23
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2019-11-23
6
2019-11-23
2019-11-24
5
2019-11-24
Dej Kamila
Stajnia Stawiska
2019-11-24
6
2019-11-24
10
Dylewska Julia
Płockie Centrum Zooterapii
2019-11-23
1
2019-11-23
6
2019-11-23
7
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2019-11-23
4
2019-11-23
2
2019-11-24
6
2019-11-24
1
Fabicka Klaudia
KJ Aromer
2019-11-24
2019-11-24
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (20)
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-23
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
KANON (23)
2019-11-23
6
2019-11-23
4
2019-11-24
1
2019-11-23
6
2019-11-23
2019-11-24
4
DŻAGAS (25)
2019-11-23
3
2019-11-23
2019-11-24
4
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (9)
2019-11-24
Grad Alicja
bpk
GREGORY (50)
2019-11-24
8
2019-11-24
1
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
2019-11-24
1
2019-11-24
9
2019-11-24
6
Horne Sara
Stajnia Malowany Koń
2019-11-24
1
2019-11-24
3
2019-11-24
Jończyk Amelia
bpk
2019-11-24
6
2019-11-24
3
Jóźwiak Maja
Płockie Centrum Zooterapii
MORGAN (45)
2019-11-23
9
2019-11-23
1
2019-11-23
8
Kaniewski Tomasz
Stajnia Stawiska
WERTERO (42)
2019-11-24
1
2019-11-24
2
Kaźmierowska Milena
Płockie Centrum Zooterapii
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-23
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
LETYCJA (46)
2019-11-23
2019-11-23
8
2019-11-24
4
2019-11-24
2
200
Kociszewska Emilia
JKS Karolina
2019-11-23
4
2019-11-23
1
2019-11-24
2019-11-24
3
Kopko Justyna
JKS Olsza
BONO (10)
2019-11-23
6
2019-11-23
1
200
2019-11-23
1
100
2019-11-23
1
150
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-11-23
7
2019-11-23
1
2019-11-23
5
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2019-11-23
3
2019-11-23
2019-11-24
11
2019-11-24
7
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (54)
2019-11-24
1
200
2019-11-24
3
WOKSANA (55)
2019-11-24
2019-11-24
2
2019-11-24
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-23
1
2019-11-23
6
2019-11-24
5
2019-11-24
2
Leśkiewicz Sandra
bzk
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
1
Leśkiewicz Sandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
1
2019-11-24
4
2019-11-24
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (13)
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-24
5
2019-11-24
1
Łowiec Zuzanna
BPK
SYWILLA (15)
2019-11-23
8
2019-11-23
4
2019-11-24
5
2019-11-24
9
Mar-Lerch Emilia
Brak
DONNA Z (21)
2019-11-23
2019-11-23
1
2019-11-23
3
Olszewski Tomasz
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
LA GRAN (52)
2019-11-23
7
2019-11-23
2019-11-23
3
2019-11-23
3
Pięta Kinga
Płockie Centrum Zooterapii
LUCAS (3)
2019-11-23
1
2019-11-23
6
Replin Anna
JKS Karolina
2019-11-23
1
2019-11-23
7
2019-11-24
8
2019-11-24
1
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (35)
2019-11-23
2
2019-11-23
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-11-23
4
2019-11-23
7
2019-11-24
3
2019-11-24
5
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (22)
2019-11-23
4
2019-11-23
2
150
Trzaska Martyna
bpk
TEQUILA (29)
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-24
Tsapin Artiem
Bez Przynależności klubowej
2019-11-23
2
75
2019-11-23
5
2019-11-23
2019-11-24
4
2019-11-24
1
133,33
Walis Zofia
stajnia prywatna
DONNA (19)
2019-11-24
2019-11-24
7
Wejner Kamila
BPK
CAOMA (56)
2019-11-24
5
2019-11-24
2019-11-24
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (26)
2019-11-23
3
75
2019-11-23
5
2019-11-24
1
300
2019-11-24
1
133,33
ENRICO (27)
2019-11-23
5
2019-11-24
2
150
2019-11-24
2019-11-23
5
2019-11-23
2019-11-24
2

Number of Riders: 43

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 2 099.99

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl