Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:56:14
2020-06-11 23:43:40
Antoni Borys WILMAR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:56:10
2020-06-11 23:16:11
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:55:47
2020-06-11 22:49:26
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:54:50
2020-06-11 22:48:24
Liwia Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 08:40:07
2020-06-11 22:16:56
Dominika Bogdan ANDALUZJA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:52:38
2020-06-11 21:49:15
Julita Modzelewska LAMIR
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:09:54
2020-06-11 20:58:52
Aleksandra Radomska WIDAM
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:09:49
2020-06-11 20:05:44
Monika Święcka ZAFIRA
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:09:41
2020-06-11 20:02:04
Zuzanna Werelich ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:09:32
2020-06-11 19:56:46
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 13:00:22
2020-06-11 19:52:37
Magda Kociszewska BASTIN
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:08:05
2020-06-11 19:01:28
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:09:26
2020-06-11 18:56:21
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:53:04
2020-06-11 18:18:37
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:08:33
2020-06-11 18:00:30
Weronika Zegar HOSKA
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:07:57
2020-06-11 17:59:21
Joanna Dąbek HALOGEN
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:07:15
2020-06-11 17:58:41
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:06:22
2020-06-11 17:55:32
Aleksandra Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:07:04
2020-06-11 17:53:05
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:04:03
2020-06-11 17:52:04
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:56:56
2020-06-11 17:51:20
Michał Siejek GOLDIKA
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:03:23
2020-06-11 17:38:39
Zofia Janusz PASJA
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:03:20
2020-06-11 17:38:08
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:02:36
2020-06-11 17:37:45
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:52:28
2020-06-11 16:09:34
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:42:34
2020-06-11 11:40:01
Weronika Grabowska BLACK FORT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 09:35:57
2020-06-11 09:25:43
Julia Mroczkowska KATIUSZA DI
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:16:50
2020-06-11 07:15:48
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:16:56
2020-06-11 07:14:31
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:02
2020-06-10 23:32:50
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:07
2020-06-10 23:32:16
Olga Skórzyńska OSCAR
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:19
2020-06-10 21:26:49
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:24
2020-06-10 21:26:20
Weronika Buchcar IKANA
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:30
2020-06-10 21:10:27
Agata Malewska ESCATO
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:35
2020-06-10 20:08:31
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 16:09:05
2020-06-10 20:08:13
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:48
2020-06-10 20:07:54
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 20:01:23
2020-06-10 17:17:46
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 12:10:56
2020-06-10 11:22:00
Aleksandra Wytrykowska GAJA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 14:34:37
2020-06-10 10:46:34
Wiktoria Michelson BALLYGLASS PEPPA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:27:36
2020-06-09 23:19:32
Antonina Małecka TINA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 07:51:54
2020-06-09 22:14:47
Konstancja Von Mauberg FOLLOW ME
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:27:40
2020-06-09 20:38:58
Gabriela Lewandowska AMANDA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:12:04
2020-06-09 18:37:22
Milena Jakubiak IRISH SOMMER SONG-H
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 19:09:07
2020-06-09 18:33:02
Milena Jakubiak LIZA-RAZU
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 13:54:34
2020-06-09 13:22:35
Kornelia Łopacka HONDA
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 09:36:48
2020-06-09 09:36:42
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 09:36:40
2020-06-09 09:26:11
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:52:16
2020-06-08 22:21:04
Lena Sawicka REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:52:20
2020-06-08 22:20:24
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:52:25
2020-06-08 22:12:48
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:52:29
2020-06-08 21:35:54
Katarzyna Ludwiniak J'05 DODA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:52:33
2020-06-08 21:27:03
Julia Biedrzycka Jm'05 NOREK
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:52:37
2020-06-08 21:23:08
Mia Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:52:46
2020-06-08 21:22:45
Carla Moczkowska LUKRECJA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:53
2020-06-08 21:22:16
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 07:17:58
2020-06-08 21:21:44
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:49:26
2020-06-08 17:44:14
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk CALIDO ROSE
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:49:30
2020-06-08 17:33:09
Elżbieta Żuławska-Sobczyk COOL DOLLAR
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:49:35
2020-06-08 16:30:16
Aleksandra Szostak BLANKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:49:39
2020-06-08 16:25:28
Urszula Teoplitz M'08 LUCEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:49:48
2020-06-08 15:10:44
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:49:52
2020-06-08 15:04:16
Natalia Skonieczna J'05 GRACIA
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:49:57
2020-06-08 14:27:52
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:50:02
2020-06-08 12:32:01
Katarzyna Gołębiewska WALKIRIA
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:50:06
2020-06-08 12:20:33
Dorota Gołębiewska BOGUN
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:50:11
2020-06-08 12:18:45
Zuzanna Werelich BELLA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
62 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-11 11:00:33
2020-06-08 12:07:15
Joanna Kliczka ORAWA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:00:16
2020-06-08 12:06:54
Zuzanna Abramek KIRA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
60 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-08 17:50:33
2020-06-08 11:08:29
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:50:37
2020-06-08 11:08:03
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:50:41
2020-06-08 11:07:34
Magdalena Erd DAGLEZJA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:50:45
2020-06-08 10:33:49
Edyta Patynowska KORNELIA
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:51:05
2020-06-08 10:33:11
Kinga Ziętek TOLA
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 07:20:58
2020-06-07 22:33:10
Zofia Ferenc ZARYS
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:51:09
2020-06-07 18:03:44
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:47:42
2020-06-07 17:37:04
Tadeusz Chmielik CARSANVARO
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:47:49
2020-06-07 15:09:36
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:47:52
2020-06-07 15:08:38
Julia Sopińska ROSZPUNKA DS
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:47:55
2020-06-07 14:02:00
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 19:47:57
2020-06-07 13:34:40
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 05:33:11
2020-06-06 23:02:11
Dorota Żołyniak MARSYLIA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 20:47:26
2020-06-06 20:41:18
Karolina Zdun ALEX
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 20:47:30
2020-06-06 17:22:18
Maria Steczowicz Jm'07 WILHELM GR. A
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 20:47:34
2020-06-06 16:51:54
Joanna Durka IZMIR DU MESNIL
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 20:47:38
2020-06-06 13:28:00
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 20:47:41
2020-06-06 08:35:08
Zuzanna Kaleta Jm'07 SISSI ZAGORKA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:04:10
2020-06-05 20:51:45
Olga Myziak HERNANDA
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:04:13
2020-06-05 20:50:50
Zuzanna Wójcicka NANDO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 23:25:43
2020-06-05 18:20:27
Maurycy Wyżykowski J'03 SERGIO M
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 20:19:50
2020-06-05 18:19:38
Maurycy Wyżykowski J'03 JACK BLACK
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 18:00:22
2020-06-05 17:59:04
Natalia Sysiak INDI DU MESNIL
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 18:00:25
2020-06-05 16:32:22
Natalia Gajko HARCEPAN
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 18:00:33
2020-06-05 15:30:23
Zofia Koczwara EPSYLON
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 18:00:36
2020-06-05 13:37:31
Agata Koroluk NOLLY DOLLY K
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 18:00:40
2020-06-05 13:35:16
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:18:53
2020-06-05 10:09:59
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 22:36:13
2020-06-04 22:35:43
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 23:25:47
2020-06-04 21:54:46
Natalia Kotyra J'03 REWERS GR. E
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 22:36:16
2020-06-04 21:53:38
Natalia Kotyra J'03 B'ARON
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 22:36:18
2020-06-04 20:55:18
Natalia Piestrzyńska SAKRAMENTO J
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 21:05:42
2020-06-04 20:02:37
Amelia Kosowska NADIOŻA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:46:35
2020-06-04 15:37:35
Marcela Skowron DRUID
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 05:27:50
2020-06-04 00:34:43
Zofia Zaremba GAZELLA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 09:27:43
2020-06-04 00:28:50
Zuzanna Sztencel SZTRUCEL-K
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 05:27:59
2020-06-04 00:23:36
Katarzyna Kawalska NORDIKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 05:28:02
2020-06-03 21:34:43
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 20:51:52
2020-06-03 19:42:53
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 20:51:54
2020-06-03 19:42:00
Nina Ambroziak MILO
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 20:51:56
2020-06-03 18:28:53
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 20:51:58
2020-06-03 18:28:26
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 07:52:25
2020-06-03 00:10:17
Katarzyna Hetman - Matyjasik HOLANDIA
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 07:52:32
2020-06-02 21:39:05
Marek Wajda MARAKESZ
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 07:52:36
2020-06-02 21:37:21
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
15 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-08 17:51:13
2020-06-02 21:36:54
Marek Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 07:52:40
2020-06-02 21:36:00
Marek Wajda WERGO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:01:44
2020-05-31 21:50:21
Aleksandra Demiańczuk Jm'04 HARLEM
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 07:45:12
2020-05-31 21:43:16
Maja Kaźmierczak Jm'08 MALINA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 16:40:42
2020-05-31 13:48:28
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 07:34:11
2020-05-31 00:46:55
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:53:05
2020-05-31 00:46:18
Julia Kwiatkowska M'08 JAMAJKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:53:11
2020-05-31 00:46:00
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:53:15
2020-05-31 00:45:27
Oliwia Reaud K-PARIS
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 20:47:45
2020-05-30 22:45:03
Maja Wałach PLASTYK
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 20:47:51
2020-05-30 22:43:36
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 07:21:01
2020-05-29 11:56:27
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 15:33:35
2020-05-29 11:35:19
Maja Roszczyk DIKELEDI
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
2 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 15:33:38
2020-05-29 11:34:48
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 12:11:16
2020-05-29 08:58:35
Zofia Chrzanowska Mj'01 CINZANO MK
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramek Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2009 (Mł.)
O058795
2. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
3. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
4. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
5. Bar Karolina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
6. Biedrzycka Jm'05 Julia nz (SSKJ Grobice)
2005 (JM.)
brak
7. Bogdan Dominika Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
Brak
8. Borys Antoni SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O051774
9. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
10. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
11. Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O026802
12. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
13. Dąbek Joanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O050769
14. Demiańczuk Aleksandra KJ Grand Horses
2006 (JM.)
brak
15. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037893
16. Durka Joanna SSKJ Grobice
S
PZJ O027147
17. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
18. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
19. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
20. Ferenc Zofia Klub Jeździecki Plejada
2007 (JM.)
brak
21. Gajko Natalia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
1999 (MJ.)
O029333
22. Gawrych Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
23. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (J.)
brak
24. Gołębiewska Katarzyna niezrzeszona
2008 (JM.)
brak
25. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
26. Grabowska Weronika bpk
S
O049908
27. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
28. Hetman - Matyjasik Katarzyna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O049302
29. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
30. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania
2004 (J.)
brak
31. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
32. Jasnowska Agata BPK
S
Brak
33. Jasnowska Lena BPK
2010 (Mł.)
Brak
34. Jędrej Martyna
35. Kaleta Zuzanna Bpk
2007 (JM.)
brak
36. Karczewska Karolina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O034650
37. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
38. Kawalska Katarzyna KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
39. Kaźmierczak Maja Klub Jeździecki Aromer
2008 (JM.)
O055740
40. Kliczka Joanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2002 (J.)
O058794
41. Kociszewska Magda Uczniowski Klub Sportowy Military
S
0013008
42. Koczwara Zofia Niezrzeszona
2004 (J.)
Brak
43. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
44. Koroluk Agata PRIMO HORSE CLUB
2006 (JM.)
O043576
45. Kosowska Amelia BPK
2006 (JM.)
Brak
46. Kotyra J'03 Natalia SSKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
47. Kowalska Paulina BPK
2003 (J.)
brak
48. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (JM.)
Brak
49. Kwiatkowska Julia BPK MAZ
2008 (JM.)
Brak
50. Lewandowska Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
Brak
51. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
52. Łopacka Kornelia WKJ Lublin/SJ Aleksander
2008 (JM.)
O050932
53. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
54. Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
O035308
55. Malesa Alicja Brak
2010 (Mł.)
Brak
56. Malewska Agata SKJ HORSEPROFI
2005 (JM.)
_
57. Małecka Antonina Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
Brak
58. Marcinkowska Antonina KJ Aldragho
2007 (JM.)
brak
59. Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O035587
60. Melich Oliwia KJ BIELIK GRZEGORZEWICE
2008 (JM.)
O051059
61. Michelson Wiktoria WKJ. LUBLIN / SJ WIEŻA
2004 (J.)
BRAK
62. Moczkowska Carla Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
brak
63. Moczkowska Mia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
brak
64. Modzelewska Julita KJ Aromer
S
brak
65. Mroczkowska Julia Stajnia pod Zegarem
2004 (J.)
Brak
66. Myziak Olga Stajnia Sarari
2006 (JM.)
brak
67. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
68. Patynowska Edyta Klub Jeździecki Caballo
2007 (JM.)
Brak
69. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
70. Piestrzyńska Natalia nz (KJ Aromer)
S
Brak
71. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
72. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
73. Radomska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Military
S
O021629
74. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
75. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
76. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
77. Roszczyk Maja BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O047408
78. Różyc Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O045655
79. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
80. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
81. Sierakowska Kalina BPK
2011 (Mł.)
0
82. Skonieczna Natalia -
2005 (JM.)
O051984
83. Skórzyńska Olga SKJ Pony Power
2006 (JM.)
brak
84. Skowron Marcela Kj Aromer
2006 (JM.)
brak
85. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
86. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
87. Steczowicz M'07 Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
88. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
89. Strzeszewska Liwia SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
brak
90. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (JM.)
0046567
91. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
92. Sysiak Natalia SHS Grobice
2004 (J.)
o038607
93. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
94. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
95. Szostak Aleksandra nz
2007 (JM.)
brak
96. Sztencel Zuzanna SKJ Legia Kozielska
2004 (J.)
Brak
97. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
98. Wach Inga Soymax Horse Team
2001 (MJ.)
O038870
99. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
100. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
101. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
102. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
103. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
104. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
105. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O055839
106. Wójcicka Zuzanna Agroturystyka Safari Domaniewice
2001 (MJ.)
O038295
107. Wytrykowska Aleksandra BPK maz
2006 (JM.)
O049769
108. Wyżykowski J'03 Maurycy SSKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
109. Zaremba Zofia KJ Legia Kozielska
2007 (JM.)
Brak
110. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
O058192
111. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
112. Ziętek Kinga Klub jezdziecki Caballo
S
O012615
113. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
114. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
115. Żuławska-Sobczyk Elżbieta Klub Jeździecki Aromer
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

148

ACH SO F:
M:
2.

69

ALEX MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
brak POL006550048203
3.

111

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
Brak ?013670073507?
4.

78

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak Brak
5.

38

ANDALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Guinness
M: Aluzja
Brak 616999600254015
6.

57

B'ARON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:144 F: Monsun
M: Biebrza
brak 616013610132815
7.

113

BALLYGLASS PEPPA CONEMARA POL 2009 klacz siwa/kuc:147 F: SILVER SHADOW
M: CLOCHANARD BELLE
BRAK M3-372100400023408
8.

136

BASTIN MAŁOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/161cm F: Tin Tin
M: Balsamina
K007941 09603
9.

104

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
10.

90

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
11.

54

BIANKO KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
0 0
12.

125

BLACK FORT HANOWER POL 2013 ogier gniada/165 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
13.

83

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
14.

89

BOGUN BUDIONOWSKA UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
brak
15.

133

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
16.

145

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 K023017
17.

81

CALIDO ROSE HOLSZT POL 2016 Wałach skarogniada/162 F: Calido I
M: Bella Rosa
brak DE421000713116
18.

114

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
19.

75

CARSANVARO Oldenburg Springpferd GER 2012 Wałach gniada/184 F: Cartoon
M: Santinara
Brak DE 418185004012
20.

25

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419
21.

85

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
22.

5

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
23.

4

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
24.

82

COOL DOLLAR WESTFALSKA POL 2015 Wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Stutbuch 1 Florance
brak DE441411214715
25.

87

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
26.

51

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
27.

46

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
28.

93

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: Domingo
M: Dafne
K009185 10401
29.

118

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
30.

146

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
K027992 brak
31.

39

DIKELEDI SP POL 2009 Klacz siwa F: Lampart
M: Delaware
K024271
32.

100

DODA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812
33.

55

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
K013457 POL009611054904
34.

48

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
35.

144

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
K012364 11793
36.

10

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
37.

62

EPSYLON Czysta Krew Arabska POL 2006 Wałach gniada/mk:153 F: Samir
M: Ach-ty
Brak POL999661422006
38.

122

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
39.

121

ESCATO HANN GER 2004 Ogier inna F: escudo
M: dakita
K008698
40.

119

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
41.

138

FANT SP POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Madison
M: Flora
Brak 616009681038414
42.

123

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
43.

50

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
44.

35

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 brak
45.

32

FOLLOW ME Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz inna/170cm F: Fly High
M: Donner-Knispel
K015296 DE 456-3703917-07
46.

112

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
47.

52

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
K019104 POL009661486607
48.

79

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
49.

36

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
50.

86

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
51.

132

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
52.

127

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
53.

60

HARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Boston
M: Hawajka
K027310 616006580269011
54.

11

HARLEM WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Landino
M: Hipnoza
brak 616007660798612
55.

66

HERNANDA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/158 F: Demon
M: HASTA
brak 616006580575809
56.

129

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
K028746 brak
57.

72

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
58.

44

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Sofix
M: Halna
K013719 POL009600104705
59.

106

HONDA MŁP POL 2012 klacz gniada/mk:157 F: Huzar
M: Heroina
K026096 009580395108
60.

134

HOSKA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/163 F: Luis
M: Dansing
Brak 616006580608009
61.

102

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
62.

120

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme
M: Ikea
brak 616009640025512
63.

59

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
64.

61

INDI DU MESNIL OLDENBURSKA POL 2016 Ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Casablanca
PZJ K024399 276418188080116
65.

108

IRISH SOMMER SONG-H Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 Klacz skarogniada/164 F: SOMMERHIT
M: IRLANDIA
Brak Brak
66.

139

ITSI BITSI ZAGORKA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak -
67.

71

IZMIR DU MESNIL OLDENBURG POL 2016 Ogier skarogniada/172 F: It's Me du Mesnil
M: Loomia
K024399 276418188080116
68.

65

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
K017681 616POL10006814T
69.

6

JAMAJKA KUC WALIJSKI POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371
70.

126

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
K028908 brak
71.

107

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
K013748 POL732010033207
72.

8

K-PARIS WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
Brak 007660979406
73.

124

KATIUSZA DI TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz kara F: Dinar
M: Krutynia
brak
74.

27

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
75.

94

KORNELIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K021973 616999580713709
76.

91

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
77.

143

LAMIR SP POL 2010 wałach ciemnogniada/161 F: NN
M: NN
brak brak
78.

30

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
79.

109

LIZA-RAZU Koń Oldenburski Skoczek GER 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lizarazu
M: Elfenlisa
Brak Brak
80.

41

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
81.

98

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551
82.

84

LUCEK TYP KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999610235711
83.

103

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
K014456 POL013570279206
84.

76

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
85.

43

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz inna/kuc:150 F: Dragon
M: Mała
brak 616 999 59 01988 10
86.

45

MARAKESZ SP POL 2016 Wałach gniada/164 F: Arcygraf
M: Maracana
KO29109 616 009 52 00772 16
87.

96

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
88.

74

MARSYLIA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/162 F: Natercio
M: Murcja
brak 111
89.

135

MENTOS KUC FELIŃSKI POL 2008 Wałach gniada/137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
K021624 616013660745308
90.

49

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
91.

130

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
92.

131

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
93.

56

NADIOŻA TRAKEŃSKA POL 2013 Klacz gniada/163 F: Ioan Grosnij
M: Burka
Brak Brak
94.

67

NANDO TYP SZL. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
K022037 616999590165810
95.

63

NOLLY DOLLY K SP POL 2016 Klacz siwa/165 F: FELINI
M: NUTELLA
K029269 616009680020016
96.

53

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
K023008
97.

101

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
brak brak
98.

137

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
99.

40

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
100.

116

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023
101.

26

ORAWA HUCULSKA POL 2009 Klacz skarogniada/mk:141 F: Puszkar
M: Olcha-W
K029193 616012630198309
102.

105

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
K029118 528008060138206
103.

117

OSCAR BELGIJSKI KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
K024966
104.

128

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
105.

115

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
106.

31

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
107.

9

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
108.

142

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
109.

34

PUERTO RICO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa/170 F: Czumen K
M: Perła
Brak
110.

99

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009`
111.

68

REWERS MŁP POL 2011 Wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
K022861 616006660368311
112.

97

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
113.

77

ROSZPUNKA DS KUC WALIJSKI POL 2013 Klacz gniada/146 F: Frankenhoeh’s Mylord
M: H-S Rosaleen
Brak 999999999
114.

58

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Sankcja
K025720 616009600282111
115.

24

SERGIO M SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
116.

73

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 mare chestnut/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Nd Nd
117.

37

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
K007887
118.

19

SZTRUCEL-K KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:139 F: Majk
M: Sasanka-k
Brak POL 013 64 00443 43
119.

1

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542
120.

110

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Toffi
Brak Pol013660561607
121.

95

TOLA ŚLASKA POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
Brak 616008660206115
122.

7

TONY’S BOY WELSH COB POL 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006844540
123.

92

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
124.

88

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
brak 616999661115203
125.

64

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821
126.

47

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
127.

42

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
128.

141

WIDAM KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
K008565
129.

70

WILHELM GR. A KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
K024361 POL999640075603
130.

147

WILMAR MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/162 F: Rashim
M: Wilma
K011113
131.

140

ZAFIRA SP POL 2011 klacz siwa/mk:156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
132.

80

ZARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach skarogniada/172 F: Talent
M: Zdrada
brak POL 009 69 00470 05
133.

15

ZIMMAN MESNIL WLKP. POL 2016 Ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil
M: Zeklara
K028738 616 007 68 00413 16
Rider Club
Competition
Prize
Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
120
SUM:
120.00
Bar Karolina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
200
240
SUM:
440.00
Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
150
200
SUM:
350.00
Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
130
SUM:
130.00
Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
120
SUM:
120.00
Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
100
SUM:
100.00
Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
80
SUM:
80.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
60
SUM:
60.00
Wach Inga Soymax Horse Team
100
150
SUM:
250.00
Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
240
SUM:
240.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
150
300
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
KIRA (27)
2020-06-14
19
2020-06-14
19
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (48)
2020-06-13
3
120
2020-06-13
5
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (49)
2020-06-13
1
2020-06-13
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OLIVER (116)
2020-06-14
12
2020-06-14
14
Bar Karolina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (31)
2020-06-13
1
200
2020-06-13
6
2020-06-14
13
2020-06-14
3
Biedrzycka Jm'05 Julia
nz (SSKJ Grobice)
NOREK (101)
2020-06-14
9
2020-06-14
Bogdan Dominika
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2020-06-14
27
2020-06-14
18
Borys Antoni
SSKJ Bobrowy Staw
WILMAR (147)
2020-06-13
1
2020-06-13
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IKANA (120)
2020-06-14
8
2020-06-14
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-06-14
24
2020-06-14
11
GIOLI (79)
2020-06-14
3
2020-06-14
4
Chmielowska Emilia
KJ Agro-Handel Śrem
FERLINA (50)
2020-06-13
2
200
CORIWAY (51)
2020-06-13
1
240
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-06-13
10
2020-06-13
10
2020-06-14
4
100
2020-06-14
2
Dąbek Joanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
HALOGEN (132)
2020-06-14
5
2020-06-14
2020-06-14
14
Demiańczuk Aleksandra
KJ Grand Horses
HARLEM (11)
2020-06-13
2020-06-13
26
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (135)
2020-06-14
3
2020-06-14
16
Durka Joanna
SSKJ Grobice
2020-06-14
28
2020-06-14
10
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2020-06-13
5
2020-06-13
2020-06-14
13
2020-06-14
13
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (122)
2020-06-14
26
2020-06-14
11
Ferenc Tamara
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-06-14
6
2020-06-14
1
2020-06-14
2020-06-14
14
Ferenc Zofia
Klub Jeździecki Plejada
ZARYS (80)
2020-06-13
11
2020-06-14
21
2020-06-14
14
2020-06-13
18
Gajko Natalia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-06-14
17
2020-06-14
Gawrych Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ANDA (78)
2020-06-13
1
2020-06-13
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
BOGUN (89)
2020-06-14
1
2020-06-14
14
Gołębiewska Katarzyna
niezrzeszona
2020-06-14
1
2020-06-14
6
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (137)
2020-06-13
14
Grabowska Weronika
bpk
2020-06-14
14
2020-06-14
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2020-06-13
13
2020-06-13
Hetman - Matyjasik Katarzyna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-06-14
1
2020-06-14
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
2020-06-13
1
2020-06-13
15
LIZA-RAZU (109)
2020-06-13
8
2020-06-13
12
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania
PASJA (128)
2020-06-13
7
2020-06-13
2020-06-14
29
2020-06-14
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania Dawidy
DEBIUT (146)
2020-06-14
10
2020-06-14
5
Jasnowska Agata
BPK
PESTKA (115)
2020-06-13
Jasnowska Lena
BPK
PESTKA (115)
2020-06-13
21
2020-06-13
1
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Jędrej Martyna
ACH SO (148)
2020-06-13
1
2020-06-13
1
Kaleta Zuzanna
Bpk
2020-06-13
2
2020-06-13
11
2020-06-14
3
2020-06-14
2
Karczewska Karolina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-06-13
6
2020-06-13
3
2020-06-14
7
2020-06-14
4
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
BASTYLIA (104)
2020-06-13
3
2020-06-13
12
2020-06-14
1
150
2020-06-14
1
200
Kawalska Katarzyna
KJ Legia Kozielska
NORDIKA (53)
2020-06-13
1
2020-06-13
19
Kaźmierczak Maja
Klub Jeździecki Aromer
MALINA (43)
2020-06-13
19
2020-06-13
17
Kliczka Joanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
ORAWA (26)
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Kociszewska Magda
Uczniowski Klub Sportowy Military
BASTIN (136)
2020-06-13
2
2020-06-13
Koczwara Zofia
Niezrzeszona
EPSYLON (62)
2020-06-13
17
2020-06-13
19
2020-06-14
2020-06-14
16
Korba-Białkowska Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
2020-06-14
14
2020-06-14
Koroluk Agata
PRIMO HORSE CLUB
2020-06-13
19
2020-06-13
2020-06-14
1
2020-06-14
21
Kosowska Amelia
BPK
2020-06-13
13
2020-06-13
17
Kotyra J'03 Natalia
SSKJ Grobice
B'ARON (57)
2020-06-14
1
2020-06-14
21
REWERS (68)
2020-06-14
8
2020-06-14
8
Kowalska Paulina
BPK
ETI QUEEN (119)
2020-06-14
7
2020-06-14
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (72)
2020-06-14
2020-06-14
Kwiatkowska Julia
BPK MAZ
2020-06-13
2020-06-13
14
2020-06-13
Lewandowska Gabriela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
AMANDA (111)
2020-06-13
1
2020-06-13
6
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (100)
2020-06-13
8
2020-06-13
2020-06-14
5
2020-06-14
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin/SJ Aleksander
HONDA (106)
2020-06-14
2
2020-06-14
Madej Amelia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-06-13
10
2020-06-13
7
2020-06-14
7
2020-06-14
12
Madej Oliwia
Klub Jeździecki Rock Horses
2020-06-13
11
2020-06-13
1
Malesa Alicja
Brak
2020-06-13
2020-06-13
19
2020-06-13
Malewska Agata
SKJ HORSEPROFI
ESCATO (121)
2020-06-13
2020-06-13
2020-06-14
9
2020-06-14
Małecka Antonina
Domek Białego Kucyka
TINA (110)
2020-06-13
16
2020-06-13
1
Marcinkowska Antonina
KJ Aldragho
POSEJDON (142)
2020-06-13
2020-06-13
Marczyk Monika
Klub Jeździecki Aromer
WERONA (42)
2020-06-13
1
2020-06-13
1
2020-06-14
2
130
2020-06-14
Melich Oliwia
KJ BIELIK GRZEGORZEWICE
2020-06-13
17
2020-06-13
2020-06-14
16
2020-06-14
4
Michelson Wiktoria
WKJ. LUBLIN / SJ WIEŻA
2020-06-14
21
2020-06-14
Moczkowska Carla
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (103)
2020-06-13
1
2020-06-13
17
Moczkowska Mia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-06-13
1
2020-06-13
Modzelewska Julita
KJ Aromer
LAMIR (143)
2020-06-13
2020-06-13
2020-06-14
19
2020-06-14
Mroczkowska Julia
Stajnia pod Zegarem
2020-06-14
16
2020-06-14
21
Myziak Olga
Stajnia Sarari
2020-06-13
2020-06-13
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (118)
2020-06-13
2020-06-13
2020-06-14
2020-06-14
Patynowska Edyta
Klub Jeździecki Caballo
2020-06-14
1
2020-06-14
19
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2020-06-14
7
2020-06-14
3
120
Piestrzyńska Natalia
nz (KJ Aromer)
2020-06-13
25
2020-06-13
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
2020-06-13
4
100
2020-06-13
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (96)