Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe WKKW; Eliminacje OOM
JAROSZÓWKA, 11-12.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:42:38
2020-07-09 22:42:38
Kamila Kućko RIO'S ROMEO
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:07:58
2020-07-09 22:38:47
Daria Kobiernik HARIETTA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 09:42:59
2020-07-09 13:38:22
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:37:38
2020-07-04 16:20:08
Nina Jędrachowicz ROSA SORDIA
  • 1x 1a/75/CNC 75 - arena B
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:37:37
2020-07-04 16:19:39
Karol Miklas GRUBIANIN
  • 1x 1a/75/CNC 75 - arena B
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:18:59
2020-07-03 21:48:34
Julia Rosalska BOGUSIA
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:07
2020-07-03 21:40:38
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 18:26:13
2020-07-03 20:13:24
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:18
2020-07-03 16:29:38
Wiktoria Budz ALCORL G
  • 1x 1/75 -T/CNC 75 - towarzyski - arena B
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:24
2020-07-03 12:11:44
Joanna Pawlak ANDINE
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:29
2020-07-03 07:38:49
Katarzyna Stąpor EUPHORIA
  • 1x 1a/75/CNC 75 - arena B
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:34
2020-07-03 07:33:23
Katarzyna Stąpor TAHIT
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:39
2020-07-03 07:26:30
Katarzyna Stąpor ALBORG
  • 1x 1a/75/CNC 75 - arena B
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:44
2020-07-03 07:25:00
Katarzyna Stąpor JAĆWING
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:49
2020-07-02 22:06:31
Zuzanna Sadowska SPISAK
  • 1x 1/75 -T/CNC 75 - towarzyski - arena B
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:19:55
2020-07-02 21:37:53
Paulina Jamroz JAKI TAKI
  • 1x 1/75 -T/CNC 75 - towarzyski - arena B
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:04:06
2020-07-02 21:37:28
Karol Miklas EROIKA
  • 1x 1b/75 -OOM/CNC 75 -eliminacje OOM Kuce - arena B
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:17:43
2020-07-01 21:07:37
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:41:30
2020-07-01 20:45:18
Julia Gillmaier KORSYKA
  • 1x 1a/75/CNC 75 - arena B
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:17:52
2020-07-01 19:59:28
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:17:56
2020-07-01 19:01:56
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 19:11:33
2020-07-01 16:17:34
Iga Szczerba EPSON
  • 1x 1/75 -T/CNC 75 - towarzyski - arena B
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:05
2020-07-01 12:19:12
Mariusz Kleniuk ROSSINI
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:09
2020-07-01 12:10:04
Mariusz Kleniuk TEBIDORO
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:13
2020-07-01 12:09:01
Mariusz Kleniuk DELICIEUX M
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:18
2020-07-01 12:08:18
Mariusz Kleniuk BAWARIA
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:24
2020-07-01 10:53:58
Oliwia Paździora QUINTUS JUNIOR
  • 1x 3a/100- do 18/CNC 100 -zawodnicy do 18 lat - arena A
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:28
2020-07-01 09:51:03
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:33
2020-07-01 09:50:38
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:37
2020-07-01 09:31:43
Ada Leszczyńska AMAZONKA
  • 1x 1b/75 -OOM/CNC 75 -eliminacje OOM Kuce - arena B
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 10:18:42
2020-07-01 09:30:44
Joanna Skibińska IPANEMA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 18:25:57
2020-07-01 07:58:51
Adrian Seliga NADIR
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:12:30
2020-07-01 07:58:16
Jan Kamiński UNKNOWN FLYING OBJECT
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 20:00:24
2020-07-01 00:30:29
Aleksandra Baran CAR-GOLD G
  • 1x 1/75 -T/CNC 75 - towarzyski - arena B
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:12:40
2020-06-30 23:13:22
Dominika Mączyńska JEDWABNY PYŁ
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:12:43
2020-06-30 23:12:25
Róża Wiraszka DAVINCI
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 11:40:03
2020-06-30 23:10:55
Hanna Wedmańska ŁAJKA II
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:12:49
2020-06-30 23:10:10
Maria Krzywda NOVEMBER RAIN
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:12:52
2020-06-30 22:49:03
Aleksandra Maciałek AIQ
  • 1x 1/75 -T/CNC 75 - towarzyski - arena B
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:12:55
2020-06-30 22:22:56
Katarzyna Kokowska AVATAR
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:12:59
2020-06-30 22:22:41
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:02
2020-06-30 22:22:13
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:07
2020-06-30 22:21:55
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 1b/75 -OOM/CNC 75 -eliminacje OOM Kuce - arena B
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:11
2020-06-30 22:21:34
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:15
2020-06-30 22:21:04
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 1x 1b/75 -OOM/CNC 75 -eliminacje OOM Kuce - arena B
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:20
2020-06-30 22:08:45
Dorota Winograd HEKTOR
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:24
2020-06-30 21:44:23
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:29
2020-06-30 21:30:33
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:05:42
2020-06-30 21:30:06
Sara Tomków HICORA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:35:32
2020-06-30 21:29:39
Kamila Filipiak JARMISA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:43
2020-06-30 20:02:10
Maria Gil BOLONIA
  • 1x 3a/100- do 18/CNC 100 -zawodnicy do 18 lat - arena A
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 07:02:30
2020-06-30 17:31:47
Joanna Pawlak PIRELLA
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 18:05:43
2020-06-30 16:31:23
Aleksander Kadłubowski ESKULAP
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:56
2020-06-30 14:46:50
Jacek Rajnert HORATA
  • 1x 3a/100- do 18/CNC 100 -zawodnicy do 18 lat - arena A
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:13:58
2020-06-30 14:41:53
Weronika Wiśniewska LUCKY STAR
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:14:01
2020-06-30 13:58:58
Marta Łagiewska NICEFOR ZK
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:03:19
2020-06-30 11:26:46
Klaudyna Świętek SELAVI
  • 1x 1/75 -T/CNC 75 - towarzyski - arena B
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:14:07
2020-06-30 09:46:19
Alexandra Grahl-Madsen BANKIET
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:14:11
2020-06-30 07:17:40
Jacek Rajnert ODESSA
  • 1x 3a/100- do 18/CNC 100 -zawodnicy do 18 lat - arena A
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:14:14
2020-06-30 00:29:05
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:31:34
2020-06-29 22:15:58
Szymon Nachotko BONHEUR-WM
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:31:38
2020-06-29 22:14:28
Szymon Nachotko BANDEROLA P
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:31:40
2020-06-29 22:03:41
Weronika Wilczak EMIR
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:31:50
2020-06-29 21:40:45
Alicja Giersok STRAYER’S SAMSON
  • 1x 1b/75 -OOM/CNC 75 -eliminacje OOM Kuce - arena B
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:31:54
2020-06-29 21:06:19
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 18:00:56
2020-06-29 20:54:49
Katja Gontowiuk LUCKY DEVIL
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:32:14
2020-06-29 20:54:42
Lena Kurzyńska SOPLICA
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 18:25:44
2020-06-29 20:49:39
Katja Gontowiuk LILIENTHAL II
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:32:33
2020-06-29 20:26:08
Paweł Spisak BON TON
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:32:39
2020-06-29 20:25:28
Paweł Spisak EMPORIO
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:32:46
2020-06-29 20:24:58
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:32:55
2020-06-29 20:24:17
Wiktoria Spisak DONNA SUMMER
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:33:04
2020-06-29 14:39:48
Weronika Krzecka JUNIOR
  • 1x 1b/75 -OOM/CNC 75 -eliminacje OOM Kuce - arena B
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:33:18
2020-06-29 12:43:13
Małgorzata Cybulska SAGENHAFT 5
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:33:29
2020-06-29 12:40:45
Miroslav Daransky FEDOR
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:33:41
2020-06-29 12:40:07
Lukas Letal ECLAIR DU MESTIVEL
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:33:54
2020-06-29 12:39:23
Lukas Letal SAN
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:34:05
2020-06-29 10:23:45
Jan Mossakowski VIEDŹMIN
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:34:14
2020-06-29 10:21:10
Jan Mossakowski LASCAR
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:34:24
2020-06-29 10:04:11
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:34:33
2020-06-28 20:25:00
Aleksandra Chmielińska RED HOT CHILI PEPPER M
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:34:44
2020-06-28 20:24:29
Aleksandra Chmielińska HUZAR
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:34:51
2020-06-28 17:13:59
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:34:55
2020-06-28 15:51:54
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:02
2020-06-28 15:51:18
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 1b/75 -OOM/CNC 75 -eliminacje OOM Kuce - arena B
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:07
2020-06-28 15:50:09
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 20:55:05
2020-06-28 15:32:27
Jolanta Tarczyńska MISS AGENT
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:17
2020-06-28 15:30:57
Jolanta Tarczyńska MIGHTY MAN
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:20
2020-06-28 15:30:29
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:23
2020-06-28 14:57:29
Kalina Kasak Jm'05 PRIMAVERA
  • 1x 3a/100- do 18/CNC 100 -zawodnicy do 18 lat - arena A
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:26
2020-06-27 21:08:04
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:30
2020-06-27 19:41:24
Ewelina Falkowska JUSIS
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:39
2020-06-27 19:40:10
Ewelina Falkowska FINLANDINA
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:35:42
2020-06-27 07:47:08
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 06:57:14
2020-06-26 18:25:50
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 06:56:41
2020-06-26 18:25:37
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:34:12
2020-06-26 18:25:22
Victoria Glomb NASTURCJA
  • 1x 1a/75/CNC 75 - arena B
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:34:13
2020-06-26 18:25:01
Victoria Glomb HEINEKEN
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:34:16
2020-06-26 18:24:39
Victoria Glomb DREAMER
  • 1x 1a/75/CNC 75 - arena B
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:34:19
2020-06-26 15:59:40
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:34:21
2020-06-26 15:58:41
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:34:23
2020-06-26 12:19:07
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:34:25
2020-06-26 12:07:51
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:14:06
2020-06-25 10:59:45
Anna Przysada CEROUSINA
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:14:04
2020-06-25 10:59:19
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:23:42
2020-06-24 10:54:18
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 18:25:24
2020-06-24 09:38:48
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:13:53
2020-06-24 09:33:14
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:13:52
2020-06-24 09:32:50
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:13:48
2020-06-23 21:31:22
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:13:47
2020-06-23 08:49:08
Helena Gibowska JANTAR
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:13:45
2020-06-23 07:12:15
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:36:15
2020-06-23 07:12:03
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:36:16
2020-06-22 18:57:32
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 3b/100- OOM/CNC 100 - eliminacje OOM Duże Konie - arena A
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:36:18
2020-06-22 18:57:01
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 3a/100- do 18/CNC 100 -zawodnicy do 18 lat - arena A
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:36:19
2020-06-22 18:55:17
Julia Kondracka GRECJA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:58:13
2020-06-22 11:28:47
Emilia Hosa COMTA
  • 1x 2/90/CNC 90 - arena B
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:36:21
2020-06-22 11:26:27
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 08:44:56
2020-06-21 15:28:26
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 12:44:34
2020-06-19 18:26:48
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 3/100/CNC 100 - arena B
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 12:44:44
2020-06-19 18:26:30
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 4/1*/CNC 1* - arena A
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baran Aleksandra BPK
2003 (J.)
brak
2. Borkowska Zuzanna UKJ Petrico Pony Karino
2005 (JM.)
O037996
3. Budz Wiktoria KJ Jaroszówka
2006 (JM.)
Brak
4. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (MJ.)
O030592
5. Cybulska Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O018484
6. Daransky Miroslav JK Victoria Bristany
S
none
7. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
2000 (MJ.)
O022289
8. Falkowska Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
0041596
9. Filipiak Kamila bpk
S
-
10. Gibowska Helena Klub Sportowy Centaurus
2004 (J.)
O042806
11. Giełdon-Chłapek Zofia bpk
S
O020568
12. Giersok Alicja JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
0057612
13. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
14. Gillmaier Laura Konie Sportowe Gillmaier
2007 (JM.)
O050580
15. Glomb Victoria KJ JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O026511
10196979
16. Gontowiuk Katja Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2001 (MJ.)
O035171
17. Grahl-Madsen Alexandra BPK MAL
2000 (MJ.)
O026912
18. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
19. Jamroz Paulina KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
brak
20. Jędrachowicz Nina KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047429
21. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (MJ.)
O024900
22. Kadłubowski Aleksander KJ. Strzała Krubiczew
S
Brak
10077888
23. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (MJ.)
brak
24. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
25. Kasak Jm'05 Kalina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O053329
26. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
27. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
28. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
29. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
30. Kołek Magdalena LKJ HIPPOLOGIA
2001 (MJ.)
O038704
102QY9
31. Kondracka Julia Klub Sportowy Centaurus
2003 (J.)
O043059
32. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
33. Krzecka Weronika Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2007 (JM.)
1089/20
34. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
O054321
35. Kućko Kamila Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
2678/20
36. Kurzyńska Lena JKS Dako-Galant
2005 (JM.)
O043680
37. Leszczyńska Ada Klub Jeździecki Raduszyn
2005 (JM.)
O045244
38. Letal Lukas JK Victoria Bristany
S
G1066
39. Łagiewska Marta LZJ DRAMA Zbrosławice
2019 (Mł.)
O055633
40. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O045784
41. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
42. Maciałek Aleksandra BPK
2004 (J.)
brak
43. Maciejewska Alicja KS Centaurus
2004 (J.)
O043182
44. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
45. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
46. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
47. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
48. Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN GĄSKOWO
S
1
12345
49. Miklas Karol KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
brak
50. Mikołajczak Weronika KJ BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
51. Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O042379
52. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
53. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
54. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
55. Olszowy Ryszard KJ LANSADA
2005 (JM.)
O056297
56. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
57. Pastuszek Patrycja LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
S
1920/20
58. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
59. Paździora Oliwia KS Gillmaier
2002 (J.)
O031639
60. Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O037296
61. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O023278
62. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
O054410
63. Rodź Natalia JKS Dako-Galant Skibno
2005 (JM.)
O047927
64. Rosalska Julia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2005 (JM.)
Brak
65. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
66. Sadowska Zuzanna KJ Jaroszówka
2006 (JM.)
Brak
67. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
68. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
brak
69. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O047012
70. Skibińska Joanna Klub Sportowy Centaurus
S
O009423
71. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
72. Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2001 (MJ.)
O042322
73. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (MJ.)
O042322
74. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
75. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
76. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
77. Stępniak Martyna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O048988
78. Świętek Klaudyna Klub Jeździecki Jaroszówka
S
brak
79. Szczerba Iga OJ Firoka
2005 (JM.)
brak
80. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
81. Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
82. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
83. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
84. Walczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O051349
85. Warmus Dominika Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
1999 (MJ.)
O033674
86. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
87. Wilczak Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanow Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O022236
88. Wilińska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O044958
89. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
90. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
91. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
92. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O035505
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
2.

85

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
K009296 10470 104BS29
3.

94

AIQ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/160 F: Accuse
M: Arvena
brak 616009670070616
4.

130

ALBORG - start do klasyfikacji CNC 75 WLKP POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Eloquent
M: Apelacja
K029482 616 007 60 01401 16
5.

126

ALCORL G SP POL 2014 Klacz tarantowata/166 F: Nn
M: Nn
Brak 616999670058814
6.

122

AMAZONKA HAFLINGER POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Hans
M: Arabica
K029162 POL 013 53 01240 07
7.

127

ANDINE WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Moravia
M: Armila
K028866 616009670074115
8.

113

ARMIN DE MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
K024792 616007670038513
9.

55

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217
10.

95

AVATAR SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
Xx Pol
11.

59

BANDEROLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/165 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
brak 616009670016115
12.

81

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
13.

108

BANKIET MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/175 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
14.

118

BAWARIA SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: Lotos hol.
M: Babilonia xx / Jape
K025465 616009600219314
15.

124

BOGUSIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Contendor
M: Bogna
K019189 616009680025511
16.

104

BOLONIA SP POL 2015 Klacz gniada/158 F: Lanvester L ex. Lansvester L
M: Babilonia
K028231 616009670038015
17.

64

BON TON WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Bolshoi
M: Bona Fide
K029436 616007610106213
18.

58

BONHEUR-WM DSP GER 2014 Wałach gniada/166 F: Czarownik
M: Buena-WM
Brak DE 455-8702781-14
19.

90

CAR-GOLD G TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach kasztanowata/183 F: Bajdar
M: Carmen
brak 616999670059014
20.

49

CEROUSINA MEKLENBURSKA POL 2012 klacz siwa/166 F: Cerousi
M: Maxima
K026702 DE 427270261212
21.

34

CERVELLE-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/170 F: Czarownik
M: Celebra
K026192 DE 4558702785
22.

83

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
23.

40

COMTA HAN. POL 2014 klacz gniada/- F: Comte
M: Suerte
K027554 brak DE431314406814
24.

88

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
25.

121

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio hol.
M: Dama sp / Kober sp
brak -
26.

92

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
K010693 616006540070305
27.

117

DELICIEUX M SP POL 2013 Mare bay/168 F: Contendor
M: Duola
K024584 616009690054513
28.

98

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
29.

67

DONNA SUMMER XX POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Rhodesian winner
M: Donna Polonia
K021473 616POL12007859T
30.

53

DREAMER - start do klasyfikacji CNC 75 Deutsches Sportpferd POL 18.0 Wałach siwa/170 F: NO LIMIT
M: DEMAGOGIA
K025196 DE 455 87 91105 13
31.

71

ECLAIR DU MESTIVEL AQPS CZE 2014 Gelding chestnut/165 F: GRIS DE GRIS
M: PENSEE DU MESTIVEL
none none
32.

62

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
33.

30

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 klacz siwa/167 F: Genius II
M: Armena
K027347 203009222634509
34.

60

EMIR MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/- F: -
M: -
K023093 -
35.

65

EMPORIO SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos old.
M: Eminencja m / Szał xxoo
K025729 123456787
36.

114

EPSON ??? POL 2002 wałach siwa/??? F: Kulig
M: Elina
brak POL020000004865
37.

31

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
K009180 10397
38.

54

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
K019002 616009610116511
39.

25

ESKULAP SP POL 2014 ogier ciemnogniada/164 F: Stilios
M: Elba
Brak 616009580397814
40.

128

EUPHORIA DSP POL 2016 klacz ciemnogniada/164 F: Landskron
M: E-Seniorita
brak DE 455550018216
41.

70

FEDOR CZECH VARMBLUD CZE 2007 Wałach inna F: Federweisser
M: Evita
KF4552
42.

48

FERDINAND KWPN NED 2010 wałach kasztanowata/168 F: ARTHOS R
M: RISETTE
K025092 528003201003476 105TC24
43.

87

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Landino
M: Fascynacja
K009540 10622
44.

36

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
45.

56

GIGOLO MAŁPOLSKA POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Davinci
M: Goldika
K026362 616006680002813
46.

4

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
47.

39

GRECJA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Coriano's Ass
M: Grenlandia
K028140 616009610074514
48.

134

GRUBIANIN MŁP POL 2005 wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
K010894 11329
49.

41

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
K020811 616009600287511
50.

33

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach ciemnogniada/155 F: Czarownik
M: Habanera
K026194 DE 455870277214
51.

137

HARIETTA POL klacz F: Ludger
M: .Herbia po Silver
52.

52

HEINEKEN - klasyfikacja do CNC 100 Szlachetna Półkrew POL 09.0 Wałach kasztanowata/178 F: CARETINO K
M: HELISA
K028567 POL 009 68 00387 07
53.

101

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa/. F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
K018894 009640090307
54.

20

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Contendor
M: Herbia
K025303 616009680038210
55.

105

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
56.

77

HUZAR MAŁOPOLSKA POL 2004 Ogier inna F: Jalienny
M: Huanita
K009116
57.

32

INDISSIMO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ekwador
M: Imberly
K023166 616009640079112
58.

37

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
11064
59.

123

IPANEMA Polski Koń Szlachetnej Polkrwi POL 2013 klacz siwa/170 F: Libretto
M: Iluzja
K025975 616009640050613
60.

75

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
61.

131

JAĆWING MŁP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Huzar
M: Julita
K029483 616 006 59 01259 15
62.

133

JAKI TAKI SP POL 2005 Wałach siwa F: Bolero
M: Jokohama
brak
63.

43

JANTAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Markies V
M: Jeżyca
K027549 616009600164213
64.

136

JARMISA SP POL 2013 klacz siwa/167 F: Mywill
M: Jamajka
Reg 616009610143513
65.

91

JEDWABNY PYŁ POL F:
M:
66.

44

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
67.

68

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: Red Rock
M: Jawa
K021265 616 013 67 01219 09
68.

86

JUSIS SP POL 2006 Klacz siwa/167cm F: Spartakus
M: Juta
K012573 Pol00966050006
69.

110

KALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 12.02.2012 klacz siwa/178 F: Con Calma
M: Kodzia
K022173 616009680000512
70.

125

KARAT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Imequel
M: Karmen
K025569 616009682008913
71.

79

KLON SP POL 2010 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
72.

27

KORSYKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
K011594 POL013670043205 105EB05
73.

74

LASCAR M POL 2014 Ogier siwa F: Huzar m (AA)
M: Lotta m / Top Gun xo
K025996
74.

15

LILIENTHAL II Deutsches Sportpferd POL 2013 wałach gniada/174 F: Limasol
M: Kolchida
K027132 456570207013
75.

99

LUBAR XX POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
76.

13

LUCKY DEVIL WESTF POL 2015 klacz skarogniada/169 F: Dust Devil
M: Larenzia
brak 441410981025
77.

106

LUCKY STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Denetor
M: Laguna
K018654 616009530005710
78.

19

ŁAJKA II ŚLĄSKA POL 2009 Klacz gniada F: Basza
M: Łezka
K017654 POL008670025509
79.

82

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
80.

16

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik wlkp
M: Misterka śl/ Mindanao xx
K026753 616009540009415
81.

35

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
82.

17

NADIR SP POL 2016 wałach gniada/173 F: .
M: .
Brak .
83.

96

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
84.

51

NASTURCJA Szlachetna Półkrew POL 21.04.2005 Klacz gniada/176 F: BUTANOL
M: NORETA
K021322 POL 009 67 00867 05
85.

47

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
K025580 616009520042114
86.

107

NICEFOR ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Nice Boy
M: Miss Magic
K028356 616098100021473
87.

93

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
K024026
88.

109

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
89.

23

PIRELLA SP POL 2007 klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
90.

112

POLAGRIS MAŁOPOLSKA POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
K024551
91.

84

PRIMAVERA OLDENBURG POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Prinzenadel
M: Granstina
K022724 DE 433330606011
92.

120

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
93.

119

QUINTUS JUNIOR HOLST POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Quidam de Revel
M: Nanett I/Corofino I
K028633 DE421000141814
94.

78

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
K027362
95.

76

RED HOT CHILI PEPPER M WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada F: Vulkan L
M: Ramona
K026842
96.

138

RIO'S ROMEO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Rio Grande XX
M: Up to date
3646/20 DE441410575810
97.

135

ROSA SORDIA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Sword
M: Rossa Brenna
K026939 616009690060114
98.

97

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
99.

115

ROSSINI XX POL 2011 Gelding chestnut/168 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 616POL11007396T
100.

10

ROSSIR MAŁOPOLSKA POL 28.05.2013 Wałach kasztanowata/170 F: IRCHES
M: ROSITA
K025621 616006690058013 102UF12
101.

69

SAGENHAFT 5 MEKLEMBURSKA POL 2012 Wałach siwa/173 F: San Patriano II
M: Solitaire
K024823 DE427270114612
102.

57

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo
M: Silvios Linda
K019686 DE 418181540807
103.

72

SAN Welkopolski-Traken POL 2016 gelding chestnut/170 F: Eloquent
M: Sanna
KJOYRZ 616007600140316
104.

111

SECT MASINI FOLBLUT POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
K020036
105.

26

SELAVI WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
K016669 POL007520039709
106.

9

SOJUZ Szlachetna Półkrew POL 19.02.2003 Wałach gniada/175 F: ATYLLA
M: SOJA
K008098 POL 009 67 00131 03 102UF12
107.

46

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
108.

38

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
K024080 616009610116611
109.

63

SOPLICA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Pauillac de Meia Lua
M: Skadena
K025161 616009540081811
110.

132

SPISAK . POL 2005 Wałach inna/mk: F: Sergio
M: Sonia
brak
111.

61

STRAYER’S SAMSON KUC WALIJSKI POL 2001 ogier gniada/kuc:143 cm F: Wester Aikema’s Nando
M: Delilah
K011304 POL 013 67 0899 01
112.

66

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
K011747
113.

129

TAHIT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Ormuz xx
M: Thais
K026974 616 009 61 00751 14
114.

116

TEBIDORO XX POL 2015 ogier kasztanowata/164 F: Ecosse
M: Tebi
K029532 510/2015
115.

100

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
K026455 xx
116.

3

UDINE SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
117.

89

UNKNOWN FLYING OBJECT HAN. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Uccello
M: Zita K
K027668 DE 431313308113
118.

73

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco KWPN
M: Victoria TB KWPN / SableRose (Calvados)
K028069 616 009 61 01823 15
119.

102

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
120.

80

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
K024553 616999670107514
121.

103

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Domel / Lagrain
M: Zadra / Talent
K026608 616009540099010
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Aleksandra
BPK
2020-07-11
2
2020-07-11
3
2020-07-12
3
Borkowska Zuzanna
UKJ Petrico Pony Karino
GRACJA (4)
2020-07-11
5
2020-07-11
7
2020-07-12
7
Budz Wiktoria
KJ Jaroszówka
ALCORL G (126)
2020-07-11
6
2020-07-11
6
2020-07-12
7
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
2020-07-11
15
2020-07-11
6
2020-07-12
6
HUZAR (77)
2020-07-11
13
2020-07-11
20
2020-07-12
20
Cybulska Małgorzata
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2020-07-11
2
2020-07-11
4
2020-07-12
4
Daransky Miroslav
JK Victoria Bristany
FEDOR (70)
2020-07-11
8
2020-07-11
8
2020-07-12
8
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
IWAN (75)
2020-07-11
23
2020-07-11
18
2020-07-12
18
Falkowska Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
JUSIS (86)
2020-07-11
14
2020-07-11
23
2020-07-12
23
2020-07-11
20
2020-07-11
15
2020-07-12
15
Filipiak Kamila
bpk
JARMISA (136)
2020-07-11
15
2020-07-11
12
2020-07-12
12
Gibowska Helena
Klub Sportowy Centaurus
JANTAR (43)
2020-07-11
12
2020-07-11
5
2020-07-12
5
Giełdon-Chłapek Zofia
bpk
ELITA (30)
2020-07-11
16
2020-07-11
11
2020-07-12
11
Giersok Alicja
JKS Jaroszówka
2020-07-11
6
2020-07-11
2020-07-12
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BOLONIA (104)
2020-07-11
3
2020-07-11
3
2020-07-12
2
Gillmaier Laura
Konie Sportowe Gillmaier
KORSYKA (27)
2020-07-11
6
2020-07-11
3
2020-07-12
1
Glomb Victoria
KJ JAROSZÓWKA
SOJUZ (9)
2020-07-11
11
2020-07-11
3
2020-07-12
3
ROSSIR (10)
2020-07-11
5
2020-07-11
9
2020-07-12
9
2020-07-11
3
2020-07-11
8
2020-07-12
5
2020-07-11
13
2020-07-11
9
2020-07-12
2020-07-12
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-11
7
2020-07-11
4
2020-07-12
2020-07-12
Gontowiuk Katja
Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2020-07-11
11
2020-07-11
16
2020-07-12
16
2020-07-11
15
2020-07-11
7
2020-07-12
7
Grahl-Madsen Alexandra
BPK MAL
BANKIET (108)
2020-07-11
10
2020-07-11
17
2020-07-12
17
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (40)
2020-07-11
5
2020-07-11
3
2020-07-12
3
Jamroz Paulina
KJ Jaroszówka
JAKI TAKI (133)
2020-07-11
7
2020-07-11
4
2020-07-12
4
Jędrachowicz Nina
KJ Jaroszówka
2020-07-11
8
2020-07-11
7
2020-07-12
4
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KARAT (125)
2020-07-11
31
2020-07-11
29
2020-07-12
29
Kadłubowski Aleksander
KJ. Strzała Krubiczew
ESKULAP (25)
2020-07-11
19
2020-07-11
22
2020-07-12
21
Kałużyńska Julia
ZKS Drzonków
KALMA (110)
2020-07-11
6
2020-07-11
5
2020-07-12
5
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
2020-07-11
3
2020-07-11
9
2020-07-12
9
Kasak Jm'05 Kalina
Equikam Sp. z o.o.
2020-07-11
5
2020-07-11
6
2020-07-12
5
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
ROSSINI (115)
2020-07-11
6
2020-07-11
5
2020-07-12
5
TEBIDORO (116)
2020-07-11
17
2020-07-11
13
2020-07-12
12
2020-07-11
15
2020-07-11
7
2020-07-12
7
BAWARIA (118)
2020-07-11
17
2020-07-11
14
2020-07-12
14
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (97)
2020-07-11
7
2020-07-11
14
2020-07-12
14
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
POLAGRIS (112)
2020-07-11
1
2020-07-11
1
2020-07-12
1
HARIETTA (137)
2020-07-11
4
2020-07-11
6
2020-07-12
3
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
AVATAR (95)
2020-07-11
8
2020-07-11
10
2020-07-12
10
Kołek Magdalena
LKJ HIPPOLOGIA
2020-07-11
30
2020-07-11
31
2020-07-12
31
Kondracka Julia
Klub Sportowy Centaurus
GRECJA (39)
2020-07-11
17
2020-07-11
18
2020-07-12
18
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździeckim Jaroszówka
2020-07-11
21
2020-07-11
20
2020-07-12
19
Krzecka Weronika
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
JUNIOR (68)
2020-07-11
3
2020-07-11
2
2020-07-12
3
Krzywda Maria
LKS Stragona
2020-07-11
20
2020-07-11
16
2020-07-12
16
Kućko Kamila
Klub Jeździecki Jaroszówka
2020-07-11
18
2020-07-11
20
2020-07-12
20
Kurzyńska Lena
JKS Dako-Galant
SOPLICA (63)
2020-07-11
12
2020-07-11
5
2020-07-12
5
Leszczyńska Ada
Klub Jeździecki Raduszyn
AMAZONKA (122)
2020-07-11
5
2020-07-11
4
2020-07-12
4
Letal Lukas
JK Victoria Bristany
2020-07-11
12
2020-07-11
14
2020-07-12
13
SAN (72)
2020-07-11
8
2020-07-11
15
2020-07-12
15
Łagiewska Marta
LZJ DRAMA Zbrosławice
2020-07-11
5
2020-07-11
14
2020-07-12
14
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (78)
2020-07-11
27
2020-07-11
21
2020-07-12
21
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
EDI (62)
2020-07-11
Maciałek Aleksandra
BPK
AIQ (94)
2020-07-11
2
2020-07-11
2
2020-07-12
2
Maciejewska Alicja
KS Centaurus
SONG (38)
2020-07-11
6
2020-07-11
4
2020-07-12
3
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
2020-07-11
9
2020-07-11
3
2020-07-12
3
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ Sport Zamysłowo
2020-07-11
9
2020-07-11
6
2020-07-12
6
DASSILIA (121)
2020-07-11
17
2020-07-11
25
2020-07-12
25
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2020-07-11
11
2020-07-11
10
2020-07-12
10
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (54)
2020-07-11
1
2020-07-11
1
2020-07-12
1
Miarka Adam
ULKJ Stajnia MANN GĄSKOWO
2020-07-11
20
2020-07-11
15
2020-07-12
14
Miklas Karol
KJ Jaroszówka
EROIKA (31)
2020-07-11
4
2020-07-11
3
2020-07-12
2
GRUBIANIN (134)
2020-07-11
5
2020-07-11
2
2020-07-12
2020-07-12
Mikołajczak Weronika
KJ BSI Sport Zamysłowo
CZANOS (88)
2020-07-11
3
2020-07-11
19
2020-07-12
19
Miś Karolina
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2020-07-11
4
2020-07-11
6
2020-07-12
6
2020-07-11
3
2020-07-11
4
2020-07-12
4
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
2020-07-11
8
2020-07-11
11
2020-07-12
10
LASCAR (74)
2020-07-11
23
2020-07-11
26
2020-07-12
26
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (98)
2020-07-11
2
2020-07-11
5
2020-07-12
5
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2020-07-11
15
2020-07-11
17
2020-07-12
17
2020-07-11
2
2020-07-11
4
2020-07-12
4
Olszowy Ryszard
KJ LANSADA
ASTURIA (55)
2020-07-11
17
2020-07-11
19
2020-07-12
19
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
HADRIAN (41)
2020-07-11
12
2020-07-11
22
2020-07-12
22
Pastuszek Patrycja
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
SAHARA (57)
2020-07-11
18
2020-07-11
16
2020-07-12
15
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
PIRELLA (23)
2020-07-11
7
2020-07-11
10
2020-07-12
9
ANDINE (127)
2020-07-11
5
2020-07-11
18
2020-07-12
16
Paździora Oliwia
KS Gillmaier
2020-07-11
2
2020-07-11
2
2020-07-12
1
Polanek Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2020-07-11
20
2020-07-11
16
2020-07-12
16
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2020-07-11
22
2020-07-11
12
2020-07-12
12
2020-07-11
11
2020-07-11
13
2020-07-12
13
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (105)
2020-07-11
2020-07-11
2020-07-11
1
2020-07-11
1
2020-07-12
2020-07-12
ODESSA (109)
2020-07-11
4
2020-07-11
5
2020-07-12
4
Rodź Natalia
JKS Dako-Galant Skibno
2020-07-11
10
2020-07-11
11
2020-07-12
11
Rosalska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
BOGUSIA (124)
2020-07-11
16
2020-07-11
15
2020-07-12
15
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
UDINE (3)
2020-07-11
3
2020-07-11
1
2020-07-12
1
2020-07-11
5
2020-07-11
2
2020-07-12
2
Sadowska Zuzanna
KJ Jaroszówka
SPISAK (132)
2020-07-11
7
2020-07-11
2020-07-12
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (102)
2020-07-11
27
2020-07-11
27
2020-07-12
27
Seliga Adrian
Equikam Sp. z o.o.
NADIR (17)
2020-07-11
22
2020-07-11
21
2020-07-12
20
Sergiel Hanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (37)
2020-07-11
15
2020-07-11
13
2020-07-12
13
Skibińska Joanna
Klub Sportowy Centaurus
IPANEMA (123)
2020-07-11
13
2020-07-11
6
2020-07-12
6
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
BON TON (64)
2020-07-11
8
2020-07-11
11
2020-07-12
11
EMPORIO (65)
2020-07-11
17
2020-07-11