Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży, ZR w skokach
BUDZISTOWO/k. KOŁOBRZEGU, 24-26.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 06:56:39
2020-07-22 23:13:22
Zuzanna Zielony-Sokalska ŁATKA
  • 1x 1/50-K/50cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 22:35:20
2020-07-22 21:14:40
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 20:12:14
2020-07-22 20:05:25
Izabela Vinckier SEVILA
  • 2x 7R/L/klasa L - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:57:15
2020-07-22 19:54:07
Izabela Vinckier NIGIRI
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:57:19
2020-07-22 19:46:21
Izabela Vinckier SALVE
  • 2x 7R/L/klasa L - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:22:54
2020-07-22 18:47:28
Aleksandra Lusina-Gołaś QUINTO 1 G
  • 1x 11/P-DK/110cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 12/N-DK/120cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:22:59
2020-07-22 18:45:05
Aleksandra Lusina-Gołaś CALIDOR
  • 1x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 11/P-DK/110cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:23:03
2020-07-22 18:42:35
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 4R/N/klasa N – zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:23:09
2020-07-22 18:41:35
Maciej Gużkowski I M THE BEST RED WINE
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:23:11
2020-07-22 18:41:28
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 7R/L/klasa L - zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:53:00
2020-07-22 16:49:00
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:53:04
2020-07-22 16:44:05
Dawid Pasek LORO PIANO VDL
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:53:08
2020-07-22 16:41:03
Dawid Pasek KANCORA MELLONI Z
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:53:11
2020-07-22 16:35:39
Dawid Pasek HENSAL
  • 2x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 2x 7R/L/klasa L - zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:53:14
2020-07-22 16:34:38
Dawid Pasek ZILENA
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:53:17
2020-07-22 16:33:53
Dawid Pasek VOODOO
  • 1x 4R/N/klasa N – zwykły
  • 1x 5R/C/klasa C – zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
  • 1x 10R/C/klasa C - dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:59:26
2020-07-22 15:20:10
Julia Drozdowska DYM
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 14:47:24
2020-07-22 14:40:51
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x 4R/N/klasa N – zwykły
  • 1x 5R/C/klasa C – zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 14:35:02
2020-07-22 14:08:37
Joanna Grosicka HELIOS
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 13:43:19
2020-07-22 13:31:36
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 13:19:44
2020-07-22 11:45:42
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 13:19:47
2020-07-22 11:12:59
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 13:19:50
2020-07-22 11:02:39
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:30:34
2020-07-22 10:16:51
Julia Tołłoczko PEPPER N
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:57:14
2020-07-22 10:15:39
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:30:45
2020-07-22 10:09:21
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:57:19
2020-07-22 09:45:49
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:59:00
2020-07-22 09:08:52
Gabriela Ślifińska HOLLYWOOD
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:59:03
2020-07-22 08:39:12
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:02
2020-07-21 23:01:27
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 2x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/Poc. DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie - Dokladności Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:05
2020-07-21 22:25:03
Edmund Katner REWI-BU
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:20:37
2020-07-21 22:18:30
Andrei Akulich LIMONKA M.
  • 1x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:20:41
2020-07-21 22:14:04
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 11R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12R/L/klasa L – dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:20:45
2020-07-21 22:12:36
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 12R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 13R/P/klasa P – dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:20:49
2020-07-21 22:11:08
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
  • 1x 10R/C/klasa C - dwufazowy
  • 1x 14R/N/klasa N – zwykły
  • 1x 15R/C/klasa C – zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:20:55
2020-07-21 22:09:37
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 12R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 13R/P/klasa P – dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:08:49
2020-07-21 22:08:22
Patrycja Janicka HOKS PK
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/80-K/80cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 22/90-KiMK/90cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 30/Fin C/Finał gr. C - 95 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:08:55
2020-07-21 21:23:21
Michał Cwajda ODESSA
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:09:00
2020-07-21 21:21:23
Michał Cwajda GIBSON
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:09:05
2020-07-21 21:20:21
Oliwia Markowska CALINKA
  • 2x 7R/L/klasa L - zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:09:09
2020-07-21 21:19:15
Amelia Bąba ROSANNA
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:09:13
2020-07-21 21:06:12
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 2x 11R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:09:17
2020-07-21 20:42:52
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L-KiMK/100cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/L-KiMK/100cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:09:21
2020-07-21 20:21:54
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:24:56
2020-07-21 17:21:51
Maciej Sobótka ADONIS
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:24:59
2020-07-21 17:17:26
Michalina Kulczewska ELDAR
  • 1x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 11R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12R/L/klasa L – dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:04
2020-07-21 17:15:50
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 4R/N/klasa N – zwykły
  • 1x 13R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 14R/N/klasa N – zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:09
2020-07-21 17:15:50
Jorn Bollmann LET`S GO
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:12
2020-07-21 17:15:31
Jorn Bollmann LATINO
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:16
2020-07-21 17:13:39
Alan Miechowicz LIBERATOR
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:21
2020-07-21 16:21:33
Filip Falkiewicz VELVET
  • 1x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 2x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 12R/L/klasa L – dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:25
2020-07-21 15:28:48
Aleksandra Lewicka TONGO
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:30
2020-07-21 15:28:07
Małgorzata Ciszek-Lewicka VINCENZO BORETTI
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:25:34
2020-07-21 14:33:21
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:51:48
2020-07-20 16:41:53
Sylwia Barbarska MY LITTLE PONY
  • 1x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:51:55
2020-07-20 16:39:33
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:52:00
2020-07-20 15:17:50
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:52:05
2020-07-20 14:16:50
Florencja Paluch GODER
  • 2x 11R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:17:23
2020-07-19 19:29:32
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 10:14:46
2020-07-19 01:05:39
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 12R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 13R/P/klasa P – dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 10:14:49
2020-07-19 01:04:50
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 10:14:51
2020-07-19 01:04:00
Weronika Wąsowska POLYDETTO
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 21:19:44
2020-07-18 21:19:16
Wiktoria Rzążewska PŁOCHA
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12R/L/klasa L – dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 17:53:19
2020-07-18 21:18:23
Katarzyna Buiłek SHADOW
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 8R/P/klasa P - zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
  • 1x 13R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 14R/N/klasa N – zwykły
44 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-18 21:12:58
2020-07-18 20:50:06
Kornelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L-KiMK/100cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 21:13:04
2020-07-18 20:46:49
Angelika Pawlak AKT
  • 2x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 21:13:09
2020-07-18 20:46:03
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 4R/N/klasa N – zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 21:13:13
2020-07-18 20:45:12
Marta Bronnenberg FESTA
  • 2x 2R/L/klasa L – dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 21:13:19
2020-07-18 20:44:36
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 2x 2R/L/klasa L – dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 21:13:23
2020-07-18 20:44:02
Aleksander Lauk CARROSO AK
  • 2x 2R/L/klasa L – dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 18:27:50
2020-07-18 16:58:23
Dominika Chmielenko AKMA
  • 1x 1R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/klasa L – dwufazowy
  • 1x 6R/LL/klasa LL – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/klasa L - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 16:28:08
2020-07-17 15:46:22
Zosia Reimann RICARDA
  • 2x Z1/Z1/Zabawowy - Reg. DiM
  • 2x Z2/Z2/Zabawowy - Reg. DiM
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:07:05
2020-07-16 19:26:57
Maria Rybska SMOLL BOY FOREST
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 23:33:05
2020-07-16 19:26:06
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 21/80-K/80cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 23:33:10
2020-07-16 19:25:15
Izabella Stawarz LITTLE BEAUTY
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:06:52
2020-07-16 19:23:47
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 2x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 22:42:23
2020-07-16 19:22:56
Hanna Kuczkowiak TIGRA
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:06:58
2020-07-16 19:21:45
Jagoda Borowska WRANGLER FOREST
  • 2x 6/L-KiMK/100cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/L-KiMK/100cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 31/Fin Dbis/Finał gr. Dbis - 105 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:07:01
2020-07-16 13:54:57
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 2x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22/90-KiMK/90cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 36/Poc. KiMK/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie - Dokladności Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 23:22:15
2020-07-15 22:36:47
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 21/80-K/80cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 29/Fin A-2/Finał gr. A-2 - 85 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 23:22:20
2020-07-15 22:34:16
Zofia Suwała MAGGIE
  • 1x 1/50-K/50cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 23:02:14
2020-07-15 22:07:02
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 2x 12/N-DK/120cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 15/P-DK/110cm - Duże Konie - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N-DK/120cm - Duże Konie - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 37/Poc. DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie - Dokladności Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:46:36
2020-07-15 17:14:13
Nadia Babij PYSIO
  • 1x 1/50-K/50cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:17:01
2020-07-15 11:54:06
Julia Pięta GALILEO
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L-KiMK/100cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23/L-KiMK/100cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 22/90-KiMK/90cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 31/Fin Dbis/Finał gr. Dbis - 105 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:34:07
2020-07-15 11:50:05
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 1x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 11/P-DK/110cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P-DK/110cm - Duże Konie - Zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:17:15
2020-07-15 11:49:25
Lena Kołacka GRANDEZA
  • 1x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 11/P-DK/110cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P-DK/110cm - Duże Konie - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 32/Fin DzII/JM/Finał gr Dzieci II i Rundy JM - 110/115 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 13:17:20
2020-07-15 11:48:27
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L-KiMK/100cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23/L-KiMK/100cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 22/90-KiMK/90cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 31/Fin Dbis/Finał gr. Dbis - 105 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 21:49:38
2020-07-14 22:43:33
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 2x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/Poc. DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie - Dokladności Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 13:51:45
2020-07-14 13:44:49
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:46:39
2020-07-14 13:44:03
Amelia Górnicka BUCEFAL
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 13:51:52
2020-07-14 13:43:20
Weronika Kamińska JUBEL
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 13:51:56
2020-07-14 13:42:42
Weronika Kamińska KARA
  • 1x 1/50-K/50cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:32:44
2020-07-14 10:51:48
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:38:12
2020-07-14 10:51:14
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:37:31
2020-07-13 13:34:14
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 11/P-DK/110cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P-DK/110cm - Duże Konie - Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:18:46
2020-07-12 21:04:26
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/80-K/80cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 29/Fin A-2/Finał gr. A-2 - 85 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:18:47
2020-07-12 20:47:08
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 21/80-K/80cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 2x 31/Fin Dbis/Finał gr. Dbis - 105 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 14:22:52
2020-07-10 11:15:45
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 4R/N/klasa N – zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 14:22:56
2020-07-10 11:12:33
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 3R/P/klasa P – dwufazowy
  • 1x 4R/N/klasa N – zwykły
  • 1x 9R/N/klasa N - dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:44:29
2020-07-09 15:36:37
Maja Drozdowska LADY
  • 1x 1/50-K/50cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:01:54
2020-07-06 21:00:00
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 2x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/Poc. DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie - Dokladności Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:02:00
2020-07-06 15:41:15
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 11/P-DK/110cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:02:03
2020-07-06 14:05:12
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x 10/L-DK/100cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 2x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 2x 37/Poc. DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie - Dokladności Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:02:06
2020-07-05 16:45:10
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90-KiMK/90cm - KUCE i Małe Konie - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/90-KiMK/90cm - Kuce i Male Konie- na styl jeźdźca
  • 1x 21/80-K/80cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 30/Fin C/Finał gr. C - 95 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:02:09
2020-07-05 16:44:11
Nikodem Gryciak ANAPON PROXIMO
  • 1x 1/50-K/50cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 18/50-K/50cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 27/Fin A-0/Finał gr. A-0 - 50 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:02:12
2020-07-05 16:43:00
Igor Brzeziński FENIKS
  • 1x 2/60-K/60cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/60-K/60cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 28/Fin A-1/Finał gr. A-1 - 70 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:34:19
2020-07-01 21:53:43
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 3/70-K/70cm - KUCE - Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80-K/80cm - KUCE - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/70-K/70cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 2x 21/80-K/80cm - Kuce - na styl jeźdźca
  • 1x 29/Fin A-2/Finał gr. A-2 - 85 cm- Zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:34:22
2020-07-01 21:48:59
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 11/P-DK/110cm - Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 14/L-DK/1O0cm - Duże Konie - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P-DK/110cm - Duże Konie - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 37/Poc. DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie - Dokladności Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
S
O049003
10080260
2. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
O057559
3. Babij Nadia Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O056613
4. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
5. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
6. Bollmann Jorn Schapow
S
brak
7. Borowska Jagoda KS Forrest Pony Club
2004 (J.)
Brak
8. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
9. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
10. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
11. Buiłek Katarzyna JKS Elcon Szczecin
S
O018603
12. Chmielenko Dominika JKS Melloni Horses
S
O023684
13. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
14. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
15. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
16. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
O043525
17. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
18. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
19. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
20. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
21. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
22. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
23. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
24. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
25. Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn
2007 (JM.)
O047118
26. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
27. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
0000
28. Gużkowski Maciej kj Bonin
S
O004178
29. Hałabaty Wiktoria JKS Farma Modrzewie
30. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
brak
31. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O040907
32. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
33. Kamińska Weronika Klos Budzyn
2009 (Mł.)
None
34. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
35. Katner Edmund KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
851/20
36. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
Brak
37. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
38. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
39. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
40. Kowala Aleksandra
41. Kozakiewicz Paulina UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
brak
42. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
43. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
44. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
45. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
46. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
47. Kulczewska Michalina JKS DOBRE SIODŁA
S
O025542
48. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
49. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
50. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
51. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
52. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
53. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
54. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
55. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
56. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
Brak
57. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
58. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (MJ.)
O042752
59. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
60. Paluch Florencja KJ Karisma Benice
2005 (JM.)
Brak
61. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
62. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
63. Patalan Dominika bpk
S
O033904
64. Pawlak Angelika Kudzyński KS Kłos
S
O038502
65. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
66. Piniawska Maja JKS KAROLEWKO
2004 (J.)
Brak
67. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
68. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
69. Reimann Zosia UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2013 (Mł.)
brak
70. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
71. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
72. Rzążewska Wiktoria KJ „In-Tech”
2001 (MJ.)
Brak
73. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
74. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
75. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
76. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
77. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
78. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (J.)
brak
79. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
80. Tomicki Marek bpk
S
O033872
81. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
82. Wachuda Elżbieta KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O045786
83. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
0000
84. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
85. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O033326
86. Zielony-Sokalska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
87. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

ADONIS SP POL 2015 ogier gniada/170 F: First Fighter
M: Aida
brak 616009640039015
2.

57

AKMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Marino
M: Alkiwia
K024892 616007610204914
3.

59

AKT SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
4.

28

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
5.

13

ANAPON PROXIMO KUC POL 2000 Ogier siwa/kuc:121 F: nn/nn
M: nn/nn
A0 brak
6.

22

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
K019728 616009640097309
7.

3

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
8.

16

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
9.

128

BASTYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616009540119209
10.

48

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
11.

11

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
K015436 POL009530067208
12.

33

BUCEFAL . GER . gelding bay/kuc:.127 F: .
M: .
A1 . .
13.

115

CALIDOR HOL POL 2014 ogier gniada/170 F: Calido
M: Jsjdkj
17655 Jshhshhsb
14.

92

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
brak
15.

86

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
brak brak
16.

116

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
17.

129

CAR M. F:
M:
18.

60

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
19.

63

CARROSO AK SP POL 2015 Gelding chestnut/- F: -
M: -
brak -
20.

125

CARTAGO M F:
M:
21.

23

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979
22.

70

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
23.

106

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial / Cantus
M: Annabel III / Singulord Jot
K026648 DE421000231612
24.

71

CHICAGO HANOWERSKA POL 2009 Wałach gniada/164 F: Chalet
M: Pippi Lotta
brak
25.

133

COLORADO SUNRISE F:
M:
26.

136

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
K021094 616009640028911 105DW63
27.

62

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
28.

25

COSTA SERENA . POL . Mare bay/kuc:.139 F: .
M: .
C . .
29.

21

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
D brak 616013680114509
30.

130

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
brak 616009640020315
31.

9

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/167 F: Chef Supreme
M: Drwina
K017624 POL008610082808
32.

10

DIABLO LAZAR OLDENBURSKA POL 2013 wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
33.

131

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616 009 64 0433 14
34.

55

DYM SP POL 2001 wałach siwa/- F: Qumball
M: Dana
K029848 POL 009 64 00396 01
35.

126

EL-PASSINO F:
M:
36.

74

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
K020772 6169996400939
37.

104

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
brak 616007640072615
38.

14

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:131 F: Very Top
M: Frida
A1 brak
39.

61

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
40.

19

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
41.

49

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
Brak POL 009640040207
42.

27

GALILEO DRP POL 2013 wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo
M: Greeny
D Ko23854 616013661035413
43.

85

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut
M: Gilette
K026695
44.

72

GODER TRAKEŃSKA POL 1997 ogier kara/162 F: Oder
M: Gietka
Brak 06188
45.

29

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
46.

51

HAPPY SPRING-K WLKP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Windsor /
M: Happy Girl / Louis
K024643 007640082607
47.

65

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
K018905 050000003837
48.

105

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
brak 616007640020515
49.

110

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
50.

102

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
51.

107

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
52.

83

HOKS PK KUC POL 2015 Ogier siwa/kuc:131 F: ED
M: HISZPANKA
brak 6160136400319
53.

98

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
54.

82

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
55.

117

I M THE BEST RED WINE OL POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm special de muzę
M: Nshsj
Brak De418189121116
56.

20

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
C K026248 528018020092051
57.

30

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
A2 K021920 616999600217912
58.

94

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
59.

93

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
60.

8

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
61.

2

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:129 F: nn/nn
M: nn/nn
A1 brak
62.

122

KAISER /119 F: NN
M: NN
A0 616 999 64 00918 07
63.

109

KANCORA MELLONI Z 0 POL 0 klacz gniada/170 F: 0
M: 0
K029815 056015Z55877316
64.

26

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:113 F: nn/nn
M: nn/nn
A0 K021103 616999610260505
65.

12

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
C K020783 999640119504
66.

127

KING OF STORM F:
M:
67.

54

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
K024318 009640044408
68.

5

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/155 F: NN
M: NN
E 878/20 61699964084015
69.

15

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: nn
M: nn
A1 K026449
70.

77

LATINO - GER 2013 ogier kasztanowata/- F: Levkoi
M: Bajka
- -
71.

76

LET`S GO - GER 2013 wałach siwa/- F: Levkoi
M: Soleil
- -
72.

78

LIBERATOR MECKL POL 2013 ogier gniada/- F: Calido / Cantus
M: Libertina / Libertino
K022839 DE427270301413
73.

91

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
74.

39

LITTLE BEAUTY NRPW IRL 1999 Wałach kara/kuc:118 F: Nn
M: Nn
A0 Brak
75.

38

LIZA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
A1 K028605
76.

95

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
77.

108

LORO PIANO VDL KWPN POL 2016 ogier gniada/170 F: 0
M: 0
K029814 528003201601335
78.

88

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
K010069 DE431314604604
79.

6

ŁATKA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc:123 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K022316 -
80.

35

MAGGIE KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K028211 616999640108410
81.

52

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
K024324
82.

7

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
D K028711 brak
83.

124

MIRAŻ KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Angeli
M: Mina
K016696
84.

18

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Jogurt
M: Morena
K011382
85.

69

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
86.

75

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
87.

4

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
88.

135

NATUZZI VAN HET SCHAECK BWP 2013 gniada F: Cardento
M: Gin Fizz de Muze
K027281
89.

103

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
90.

118

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/172 F: Numero Uno
M: St.Pr.St.Carmen (Cento- Calido)
K029127 De 431318300714
91.

17

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
92.

68

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
93.

34

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
D BRAK BRAK
94.

90

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/brak F: Chacco-Fly
M: Nocka
K025472 616009640042913
95.

84

ODESSA SP POL 2014 Klacz gniada/173 F: Salamon
M: Oriona
Brak 616009640051514
96.

123

OLIMPUS-K F:
M:
97.

120

PAINTED WHITE COUTIER BWP BEL 2015 klacz gniada/165 F: Lordanos
M: po Argentinus
K028983 056-002-W00310103
98.

31

PARYS KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:130 F: nn
M: nn
brak brak
99.

24

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
100.

100

PEPPER N DEUTSCHES PFERD GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
K027378 DE 410100502915
101.

121

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
K019946 DE418180118104
102.

64

PŁOCHA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata/162 F: Halogen
M: Plaga
brak 006550030905
103.

67

POLYDETTO WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Polytraum / Polydor
M: Cavallo-Cora / Carvallo
K023300 DE441411812006
104.

132

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
105.

32

PYSIO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K015906 616999640099210
106.

96

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
Brak DE 410100398215
107.

114

QUINTO G II SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Cros
M: Quinta II G
K028757 616 009 64 00757 09
108.

50

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
K028315
109.

97

REWI-BU SP POL 2016 ogier siwa/172 F: Larron
M: Po Correro
Brak 616009640055716
110.

44

RICARDA KUC POL brak klacz inna/kuc:120 F: brak
M: brak
A0 brak brak
111.

87

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
112.

119

SALVE HAN DEU 2014 Wałach gniada F: Stakkato
M: po Quidam de Revel/Landadel
K026012 DE431318300714
113.

101

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965
114.

46

SHADOW SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Shirra / Rabiates Turbud Z
K017678 POL616007610053212
115.

43

SMOLL BOY DRP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:139 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
C Brak Brak Brak
116.

56

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
Brak 616 009 52 01411 06
117.

66

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
K023754
118.

134

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
119.

37

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
D K026465
120.

41

TIGRA DRP POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: Figaro/
M: Titania/
C brak
121.

40

TITANIA FOREVER DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
C Brak
122.

80

TONGO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:136 F: ...
M: ...
brak
123.

89

TROCZEK DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
D K028318 POL616013640076711
124.

36

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
125.

79

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 Wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
BRAK
126.

81

VINCENZO BORETTI HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Anaconda / Argentinus
K027227 DE431318802011
127.

112

VOODOO WESTF GER 2014 Wałach kasztanowata/0 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 0
128.

58

WALENCJA KUC POL 1111 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek
M: Wira
C LKRWZJ/4637/17
129.

99

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
130.

42

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
D K014996 POL013640061207
131.

111

ZILENA 0 POL 0 klacz siwa/0 F: 0
M: 0
K029817 0
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Klub Jeździecki Derby
2020-07-24
11
2020-07-24
11
CAR M. (129)
2020-07-25
16
2020-07-25
2020-07-26
1
200
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
ROSANNA (87)
2020-07-25
10
2020-07-25
Babij Nadia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (32)
2020-07-24
1
2020-07-24
12
2020-07-25
7
2020-07-25
7
2020-07-26
2
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-07-24
2020-07-24
7
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CARTAGO M (125)
2020-07-25
23
2020-07-25
11
Bollmann Jorn
Schapow
2020-07-24
2020-07-24
2020-07-25
LATINO (77)
2020-07-24
2020-07-24
2020-07-25
2
Borowska Jagoda
KS Forrest Pony Club
2020-07-24
2
2020-07-26
1
2020-07-25
1
2020-07-25
5
2020-07-24
1
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (60)
2020-07-24
2020-07-24
2020-07-25
22
2020-07-25
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
FESTA (61)
2020-07-24
7
2020-07-24
2020-07-25
5
2020-07-25
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
FENIKS (14)
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
7
2020-07-25
8
2020-07-26
8
KAISER (122)
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-25
12
2020-07-26
2
Buiłek Katarzyna
JKS Elcon Szczecin
SHADOW (46)
2020-07-24
4
2020-07-24
10
2020-07-25
18
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
Chmielenko Dominika
JKS Melloni Horses
AKMA (57)
2020-07-24
2020-07-24
8
2020-07-25
9
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2020-07-25
8
2020-07-25
3
150
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODESSA (84)
2020-07-25
12
2020-07-25
5
GIBSON (85)
2020-07-25
12
2020-07-25
21
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2020-07-25
16
2020-07-25
Drozdowska Julia
brak
DYM (55)
2020-07-25
12
2020-07-25
6
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
LADY (15)
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
6
2020-07-25
1
2020-07-26
9
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
VELVET (79)
2020-07-24
12
2020-07-24
3
2020-07-25
18
2020-07-25
2020-07-26
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2020-07-24
1
2020-07-24
2
2020-07-25
1
2020-07-26
1
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (66)
2020-07-24
3
50
2020-07-24
12
2020-07-25
1
200
2020-07-26
3
100
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
2020-07-24
2
2020-07-25
1
2020-07-24
2
2020-07-25
1
2020-07-26
2
Frey Lea
JKS Melloni Horses
2020-07-24
3
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-25
6
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2020-07-26
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
BUCEFAL (33)
2020-07-24
6
2020-07-24
4
2020-07-25
2
2020-07-26
2
Górnicka Kornelia
BKS Klos Budzyn
2020-07-24
8
2020-07-24
10
2020-07-25
2020-07-26
1
2020-07-24
1
2020-07-24
3
2020-07-25
2
2020-07-26
2
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (105)
2020-07-25
2020-07-25
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-25
11
2020-07-26
1
Gużkowski Maciej
kj Bonin
2020-07-25
4
2020-07-25
21
Hałabaty Wiktoria
JKS Farma Modrzewie
BASTYLIA (128)
2020-07-24
2
2020-07-24
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2020-07-24
5
2020-07-24
7
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (103)
2020-07-25
1
2020-07-25
8
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
HOKS PK (83)
2020-07-24
7
2020-07-24
11
2020-07-25
5
2020-07-25
5
2020-07-26
5
PROTON (132)
2020-07-25
2020-07-25
20
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
2
Kamińska Weronika
Klos Budzyn
JUBEL (2)
2020-07-24
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
1
KARA (26)
2020-07-24
1
2020-07-24
1
2020-07-25
3
2020-07-25
12
2020-07-26
1
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2020-07-24
1
2020-07-24
4
2020-07-25
1
2020-07-25
5
2020-07-26
4
Katner Edmund
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
REWI-BU (97)
2020-07-25
2020-07-25
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (49)
2020-07-24
6
2020-07-24
2020-07-25
13
2020-07-25
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-07-25
25
2020-07-25
19
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2020-07-24
1
2020-07-24
5
2020-07-25
2
2020-07-26
1
JAŚMIN (30)
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-25
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-07-25
17
2020-07-25
4
Kowala Aleksandra
2020-07-25
6
2020-07-25
Kozakiewicz Paulina
UKJ Karmen Niekłonice
KOMES (5)
2020-07-25
2
2020-07-26
1
2020-07-24
1
2020-07-24
8
2020-07-25
3
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (48)
2020-07-24
6
2020-07-24
7
2020-07-25
17
2020-07-25
15
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2020-07-24
4
2020-07-24
6
2020-07-25
7
2020-07-25
8
2020-07-26
2
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
RAPINO (50)
2020-07-25
27
2020-07-25
14
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2020-07-26
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-26
6
TIGRA (41)
2020-07-24
3
2020-07-24
5
2020-07-25
2
2020-07-25
6
2020-07-26
3
Kulczewska Michalina
JKS DOBRE SIODŁA
ELDAR (74)
2020-07-24
8
2020-07-24
1
2020-07-26
2020-07-26
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
2020-07-24
9
2020-07-24
2020-07-25
31
2020-07-25
2020-07-24
5
2020-07-24
2020-07-25
11
2020-07-25
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (104)
2020-07-25
7
2020-07-25
26
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2020-07-24
2020-07-25
9
2020-07-24
9
2020-07-25
10
2020-07-26
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2020-07-24
2
150
2020-07-24
2020-07-25
2
250
2020-07-25
6
CALIDOR (115)
2020-07-24
1
150
2020-07-24
3
100
2020-07-25
16
2020-07-25
3
100
2020-07-26
2
250
CONI I G. (136)
2020-07-26
1
300
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (65)
2020-07-25
14
2020-07-25
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (86)
2020-07-25
4
2020-07-25
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2020-07-24
6
2020-07-24
2020-07-25
3
50
2020-07-25
13
NITROX (17)
2020-07-24
1
200
2020-07-24
1
300