Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
148 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 18:30:00
2020-08-28 23:39:37
Anna Piwońska MOONLIGHT FAREZZO
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 18:29:23
2020-08-28 23:37:17
Anna Piwońska POPEYE OPTIMUS
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 18:29:18
2020-08-28 21:16:28
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 18:29:13
2020-08-28 21:15:38
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 18:29:07
2020-08-28 21:15:16
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 18:29:01
2020-08-28 20:47:01
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 18:28:55
2020-08-28 19:52:23
Zbigniew Bedliński PAPILLON
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
141 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:15
2020-08-28 16:41:41
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
140 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:18
2020-08-28 12:42:11
Maciej Drygas CONAN D
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:21
2020-08-28 04:02:59
Mateusz Werwiński HALA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
138 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:24
2020-08-27 22:51:37
Agnieszka Kiedrowska OLYMPUS-K
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:27
2020-08-27 22:51:15
Agnieszka Kiedrowska KLEOPATRA-K
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:32
2020-08-27 21:14:22
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:36
2020-08-27 20:58:38
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
134 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:39
2020-08-27 20:21:35
Grzegorz Rychlik VANDAMME
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:14:17
2020-08-27 15:44:04
Kamila Fryckowska PARYS
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:14:24
2020-08-27 11:04:44
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:14:56
2020-08-27 11:02:24
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:15:02
2020-08-27 11:01:43
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
129 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:15:43
2020-08-27 11:01:05
Patrycja Senger PECTUS
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
128 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:15:53
2020-08-27 10:15:16
Olga Kozar DORINA
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:16:00
2020-08-27 00:33:19
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:16:14
2020-08-26 22:43:09
Katarzyna Orzoł NICEA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:16:40
2020-08-26 21:51:26
Wiktoria Koszkiewicz SHADOW
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
124 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:16:54
2020-08-26 21:09:59
Aleksandra Lemańska CORVETA O
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
123 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:00
2020-08-26 21:09:42
Aleksandra Lemańska EKSKALIBUR
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:05
2020-08-26 19:48:54
Daniel Zieliński QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:11
2020-08-26 19:28:20
Karolina Flis DIVERADO
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:17
2020-08-26 18:58:36
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:23
2020-08-26 17:20:07
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:34
2020-08-26 16:15:30
Zuzanna Zakurzewska QUOSEGO
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:42
2020-08-26 15:53:37
Zofia Ćwik JERRY
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 15:04:21
2020-08-26 14:51:35
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:48
2020-08-26 14:36:56
Alicja Siekierska GUCCI VAN DE GRENSHOEVE
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
114 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 15:04:24
2020-08-26 14:22:09
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 15:04:27
2020-08-26 14:01:59
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 15:04:28
2020-08-26 14:01:43
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 15:04:30
2020-08-26 14:00:56
Bartłomiej Włodarski CAFISSIMO
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
110 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:49:17
2020-08-26 13:47:00
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:46:13
2020-08-26 13:46:04
Angelika Ojczenasz DIAMUNO STAR
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:36:43
2020-08-26 10:00:33
Julia Sarnowska GOLD RUSH
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:36:46
2020-08-26 09:04:32
Amelia Frasz PESTKA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:36:49
2020-08-25 23:26:51
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:36:52
2020-08-25 23:26:17
Oliwia Wierzbowska ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:36:55
2020-08-25 22:35:36
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:36:58
2020-08-25 22:35:19
Aleksandra Trojanowicz CARELL
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:07
2020-08-25 22:15:21
Maria Świtalska NERYTA
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:10
2020-08-25 22:12:33
Agata Zientkiewicz NACALIDA
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:13
2020-08-25 22:01:50
Natalia Chołuj ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:17
2020-08-25 21:15:23
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:19
2020-08-25 20:27:07
Anna Walkiewicz MR BLONDYN
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:22
2020-08-25 20:25:06
Maja Psiuk LUNA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:25
2020-08-25 20:24:45
Laura Mazurek RAJZER
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:28
2020-08-25 20:24:22
Julia Malinowska RAUL
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:34
2020-08-25 20:23:37
Wiktoria Kłosowska TANGO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:51
2020-08-25 19:34:19
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:54
2020-08-25 18:53:19
Alicja Maślana SHUTTERFLY
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:37:57
2020-08-25 16:40:11
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:38:01
2020-08-25 14:16:41
Maria Cynk INFINITI
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:38:04
2020-08-25 13:34:52
Magdalena Ćwik OPIUM DE LA ROSE
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:38:08
2020-08-25 13:31:12
Agata Kołaczyk GORAN
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:38:12
2020-08-25 13:30:55
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:38:15
2020-08-25 13:30:39
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:46:14
2020-08-25 13:30:20
Iga Ciszewska CALASIA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:12
2020-08-25 10:27:29
Natalia Witkowska WHISKY
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:15
2020-08-25 09:19:33
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:19
2020-08-25 09:19:01
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:21
2020-08-25 08:33:26
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:27
2020-08-24 21:42:23
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:31
2020-08-24 21:33:52
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:34
2020-08-24 21:11:33
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:37
2020-08-24 21:11:13
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:39
2020-08-24 19:14:07
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:42
2020-08-24 18:25:16
Tomasz Olszewski SOLARIS
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:51
2020-08-24 18:24:40
Tomasz Olszewski JET
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:00:58
2020-08-24 18:24:10
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:01:01
2020-08-24 18:23:28
Zuzanna Ciecholewska RIALOTTA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:01:05
2020-08-24 18:22:55
Zuzanna Ciecholewska DON REVERDY C
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:01:08
2020-08-24 18:22:01
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:01:11
2020-08-24 16:02:50
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:01:14
2020-08-24 15:01:21
Adrian Kujawa NYGUS
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:01:22
2020-08-24 11:02:34
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:01:26
2020-08-24 09:28:55
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:14
2020-08-23 23:10:34
Natalia Grela REWIA
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:17
2020-08-23 18:56:09
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:21
2020-08-23 16:19:52
Tomasz Olszewski HIGH FIVE BB Z
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:25
2020-08-23 16:19:33
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:29
2020-08-23 15:05:00
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:32
2020-08-23 13:42:27
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 19:30:40
2020-08-22 15:24:03
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 15:19:06
2020-08-20 21:05:13
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 15:19:08
2020-08-20 20:45:56
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 15:19:10
2020-08-20 14:22:21
Anastazja Frołow COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 15:19:11
2020-08-20 14:21:31
Agnieszka Adamczak KRONOS
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 15:19:12
2020-08-20 14:05:04
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 15:19:14
2020-08-20 14:04:44
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:46:53
2020-08-20 03:54:36
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:46:56
2020-08-19 19:57:08
Julia Wróblewska ATLANTA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 19:43:43
2020-08-19 17:01:48
Zofia Połczyńska FARON
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:47:05
2020-08-19 13:55:21
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:47:09
2020-08-19 12:01:01
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:47:12
2020-08-19 10:53:59
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:46:17
2020-08-19 10:28:18
Alicja Maślana ZIDAN
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:47:22
2020-08-19 10:26:22
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:47:25
2020-08-19 10:25:56
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 08:18:36
2020-08-18 13:12:25
Liliana Tabaka HARA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 08:18:38
2020-08-18 10:53:15
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:43:30
2020-08-17 21:29:32
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:43:31
2020-08-17 21:28:31
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:24:01
2020-08-17 17:28:05
Pola Nadarzewska ANBAJ DU ROUET
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:08
2020-08-17 10:45:09
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:11
2020-08-17 10:44:50
Justyna Łopato WALTER
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:35
2020-08-17 10:44:33
Justyna Łopato MACHORKA
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:20
2020-08-17 10:44:18
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:24
2020-08-17 10:44:05
Justyna Łopato GINGER 827
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:28
2020-08-16 09:34:28
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:34
2020-08-15 14:57:34
Dominika Kozłowska REWENA
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:40
2020-08-14 21:30:06
Aleksandra Babiarz NUMBER ONE
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:55
2020-08-14 21:17:39
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-14 20:06:07
2020-08-14 18:00:54
Milena Małecka LEMONIADA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-14 20:06:08
2020-08-14 14:33:53
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-14 20:06:09
2020-08-14 14:33:10
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-14 20:06:11
2020-08-14 13:38:27
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-14 20:06:12
2020-08-14 13:34:01
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-14 20:06:13
2020-08-14 09:26:24
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 15:46:27
2020-08-12 21:40:20
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 15:46:28
2020-08-12 21:39:54
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 19:31:34
2020-08-12 19:10:29
Julia Skrzypacz WOODOO DOLL STACY D
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 19:31:36
2020-08-12 17:50:19
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 19:31:43
2020-08-12 12:54:51
Kamila Pabian CLOSTERKELLER
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 19:31:45
2020-08-12 11:19:09
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 19:31:47
2020-08-12 10:41:53
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 19:31:51
2020-08-12 10:41:24
Grzegorz Psiuk KYARA BEAU-ODETTE B
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:30:44
2020-08-12 08:09:29
Natalia Wnęk COTTON REBEL
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:30:45
2020-08-11 19:50:24
Paulina Zaleska LUKIER
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 13:46:21
2020-08-11 19:16:12
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:05
2020-08-11 16:00:07
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:13
2020-08-11 12:18:54
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:15
2020-08-11 08:07:22
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:19
2020-08-10 21:04:54
Anna Janka TISJAN
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:21
2020-08-10 17:42:51
Grzegorz Psiuk BIG RED
  • 2x 3/LL/LL (wys. do 90 cm) - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:25
2020-08-10 17:33:04
Maja Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:27
2020-08-10 17:32:23
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:30
2020-08-10 17:31:41
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 14:45:59
2020-08-10 16:29:34
Grzegorz Psiuk CANNABIS DE LUX
  • 1x 6/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:38
2020-08-10 16:29:16
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 09:32:39
2020-08-10 16:28:57
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 7/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 13:02:40
2020-08-10 15:54:05
Grzegorz Psiuk CORMINT'S LADY
  • 2x 4/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły
  • 1x 5/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
3. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
4. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
S
brak
5. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
6. Borowska Aneta niezrzeszony
S
brak
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
9. Chołuj Natalia brak
2004 (J.)
brak
10. Ciecholewska Zofia Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
O040245
11. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
12. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (Mł.)
O058308
13. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
14. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
15. Cynk Maria Stajnia Morgan Balczewo
2002 (J.)
Brak
16. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
17. Dalbiak Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2006 (JM.)
O048685
18. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
19. Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
2004 (J.)
Brak
20. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
21. Flis Karolina Niezrzeszony Kotuń
S
Brak
22. Frasz Amelia brak
2009 (Mł.)
brak
23. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
24. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
25. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
26. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
27. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
28. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
29. Głogowska Victoria Kj Stajnia jarużyn
2007 (JM.)
Brak
Brak
30. Grela Natalia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
31. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
32. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
33. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
34. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
35. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
36. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
37. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
Brak
38. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
O037464
39. Koszkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
Brak
40. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
41. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
42. Kozłowska Dominika MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O026702
43. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (J.)
O035241
44. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
45. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
46. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
47. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
48. Kujawa Adrian UKS Trójka
S
Brak
49. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
50. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O043651
51. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
52. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
53. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
54. Łopato Justyna KJ DILMAR Kobylarnia
S
0019289
55. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
56. Malinowska Julia Kj Dilmar
2006 (JM.)
Brak
57. Małecka Milena Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
58. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
59. Mazurek Laura Kj Dilmar
2007 (JM.)
Brak
60. Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2002 (J.)
O047685
61. Nadarzewska Pola KJ Dilmar
2004 (J.)
O041483
62. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
63. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
64. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
65. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
66. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
67. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
68. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
69. Orzoł Katarzyna Bpk
S
Brak
70. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
71. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
72. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
73. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
74. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
75. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
76. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
77. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
78. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
79. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
80. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
81. Psiuk Maja Jumping Team Gdańsk
2006 (JM.)
O048957
82. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
83. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
84. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
85. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
86. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
87. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O053591
88. Sarnowska Julia LKS Ndwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
89. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
90. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
91. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
92. Skrzypacz Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O025522
93. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
94. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
95. Świtalska Maria Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O054585
96. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
97. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
98. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
99. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
100. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
101. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
102. Walkiewicz Anna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
103. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
104. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
105. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
106. Witkowska Natalia JKS Rywal
2000 (MJ.)
O035164
107. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
108. Wnęk Natalia bpk
S
Brak
109. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
110. Zakurzewska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
Brak
111. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
112. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (Mł.)
O054838
113. Zientkiewicz Agata Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2003 (J.)
brak
114. Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
115. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
2.

61

ANBAJ DU ROUET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Andora
K015570 12454
3.

96

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
4.

67

ATLANTA WLKP POL 1999 klacz siwa/161 F: Machandel
M: Arja
Brak POL007600021699
5.

32

BIG RED WLKP POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/170 F: KIRKOR
M: BONITA
Brak 6160076100380
6.

105

BILKA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:137 F: Ilco f
M: Biest
Brak 013610058305
7.

163

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
8.

40

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
K007349 009 53 00778 02 102NK02
9.

136

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornadoi / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 441411499709
10.

137

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
11.

130

CALASIA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:158 F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
12.

28

CALETTO DE REVEL OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Julio / Julio Mariner
M: Padvas Blume / Quidam Rubin
K029311 DE418180277013
13.

62

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
K024463 616009610134912
14.

7

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
15.

111

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
16.

135

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
17.

112

CARELL SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I’m Special de Muze
M: Corry 32
Brak 6666666666
18.

127

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
19.

134

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
20.

162

CHABLIS X POL X wałach ciemnokasztanowata/- F: X
M: X
K026945 DE431310367313
21.

34

CINCINNATI HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
22.

93

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
K007140 POL010000001153 POL40349
23.

41

CLOSTERKELLER SP POL 2016 Wałach gniada/XXX F: Corde Star
M: Cenna
brak 616009530027416
24.

76

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
25.

153

CONAN D NRPS BEL 2013 Wałach gniada/167 F: Canabis Z /
M: Alexandria D / Animo
brak -
26.

90

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
27.

9

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
brak de 431312309415
28.

50

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
29.

145

CORVETA O Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Numerus
M: Cela
brak 616009610141716
30.

26

COTTON REBEL WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnosiwa/160 F: Cotton Club
M: Jung Pamplona
Brak 2764414112142155
31.

29

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
32.

36

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
33.

157

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
34.

138

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
35.

128

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
36.

129

DIAMUNO STAR SP POL 2016 ogier gniada/166 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Dominque / Numero Uno
K029715 616009660638216
37.

74

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
38.

142

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
39.

148

DIVERADO HANNOVER POL 2010 wałach kasztanowata/165 F: Dacaprio
M: Weltina
brak DE431316875210
40.

95

DON REVERDY C SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: If Du Reverdy /
M: Dumka /
brak -
41.

141

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
K026806 POL 007 52 00609 06
42.

161

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
43.

146

EKSKALIBUR WLKP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bankiet / Landos
M: Euforia / Grando
K027240 616007670019315
44.

70

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
45.

63

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
46.

68

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
47.

51

EXPERT KWPN NED 2009 wałach kara/170 F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
48.

79

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
49.

18

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
50.

45

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulosuse
K020803 528003201010624
51.

38

FIGHTING JACK S SP POL 2016 Wałach skarogniada/. F: Black Jack
M: Federica S
Brak 616009520056916
52.

65

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
53.

133

FOCUS OS POL 2012 ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
K021995 DE418182536212
54.

109

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
0000 0000
55.

56

GINGER 827 HOL GER 2007 klacz kasztanowata/170 F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
K015271 DE421000201507
56.

107

GOLD RUSH WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Correro
M: Gracje
K029135 616007610084016
57.

126

GORAN SP POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
K014381 616009690135309
58.

149

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
59.

55

GRAD MŁP POL 2009 ogier siwa/. F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
60.

97

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
61.

24

GUCCI VAN DE GRENSHOEVE BWP POL 2006 wałach gniada/174 F: Thunder Van De Zuuthoeve / Argentinus
M: Racoda Van De Grenshoeve / Lawrence
K028881 BELW254901BWP 103SP59
62.

154

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
63.

64

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
64.

103

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
65.

72

HIOYALINE KWPN NED 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/ Carthago
M: Ioyaline / Waterman
K027704 985170002296554
66.

8

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
67.

124

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005r wałach gniada/168cm F: Landjonker S
M: Igława
Brak 009520129205
68.

166

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
69.

110

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz ciemnogniada/166 F: ITALO OF HERITAGE
M: AIR JORDAN
Xxxx Brak
70.

152

JERRY MAŁY KON POL 2016 wałach siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak 0826537272
71.

92

JET SP POL 2016 wałach gniada/167 F: If du Reverdy
M: Jata
brak 616009520045016
72.

169

KAPRIOLA F:
M:
73.

123

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
74.

156

KLEOPATRA-K SP POL 2008 klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
K024318 009640044408
75.

48

KOBER WIELKOPOSKI POL 2010 wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
K018945 616007610210710
76.

86

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
Brak 576%
77.

77

KRONOS SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Leonardo
M: Karmen
Brak 616009610104714
78.

44

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: GAULTIER VDL
M: BEAU-ODETTE B
K029333 528003201506009
79.

104

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
80.

66

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
81.

1

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
82.

83

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
83.

47

LEMONIADA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Czandor
M: Lozanna
Brak POL 009640052105
84.

102

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
85.

52

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
86.

132

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: Lisa Sue
K019511 616009520004710
87.

27

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn / Lombardo
M: Lambada / Hipovit
K013157 POL009600409808
88.

117

LUNA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:132 F: Barino
M: Paloma
Brak Brak
89.

131

LURDAN AA POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: Ramadan
M: Luczia
Brak
90.

13

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
91.

30

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
92.

49

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
93.

87

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
94.

75

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
95.

121

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
96.

99

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
97.

80

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/173 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
98.

167

MOONLIGHT FAREZZO SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B /
M: Mara /
K029565 616009610097816
99.

116

MR BLONDYN HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak ...
100.

114

NACALIDA HOL. POL 1999 klacz siwa/162 F: Calido I
M: Dagmara
brak 210196399
101.

53

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Nektaryna
K024802 616009640073414
102.

139

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
103.

113

NERYTA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: /
M: /
brak
104.

69

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk:156 F: Kastello
M: Nicoletta
K015409 POL009530166106
105.

143

NICEA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Paquito go
M: Newa
Brak 616007520104212
106.

78

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
107.

164

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
108.

59

NUMBER ONE NN POL Nn wałach gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
109.

73

NUMBER ONE WLKP POL 2015 wałach siwa/165 F: Boliwar
M: Niagara
brak 616007520009315
110.

98

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
Brak 616009610209910
111.

155

OLYMPUS-K WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/178 F: Powój /
M: Omega-K / Lwów
K024320 K024320
112.

125

OPIUM DE LA ROSE SF FRA 2002 wałach gniada/165 F: Shogoun II / Night and Day
M: Eureka Ardente / Quouglof Rouge
K017560 02038141D
113.

158

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
114.

89

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak
115.

160

PAPILLON SP POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: If du Revedy
M: Prelianteum
brak POL 616009520043216
116.

21

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
117.

140

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kalipso
M: Prima W
brak
118.

46

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
119.

108

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
120.

168

POLARIS OPTIMUS BWP 2015 wałach kaszt. F: Ulahop Boy / Lamm de Fetan
M: Letoile de Chateau / Calvados
K029567 056002W00311818
121.

165

POPEYE OPTIMUS BWP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Ut Majeur de Brecey
M: Letoile du Chateau
Brak 056-002-W00311817
122.

71

PREDATOR WLKP POL 2008 wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia / Omar
K021289 61600764012208
123.

57

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
124.

147

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA POL 01.05.2004 Klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin
M: brak
103IM53
125.

151

QUOSEGO Koń Holsztyński POL 2006 wałach gniada/169 F: Quinar
M: L-Rovinia
Brak DE421000415206
126.

118

RAJZER KUC FELINSKI POL 2013 Wałach inna/kuc:132 F: Ramzes
M: Misja
Brak Xxx
127.

119

RAUL KUC FELINSKI POL 2012 Wałach inna/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
128.

43

RESPECT WLKP POL 2009 wałach gniada/167 F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
129.

58

REWENA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/173 F: Talent Charboniere
M: Ruleta/Pikador
K029613 616 007 52 00782 16
130.

101

REWIA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/Nie mam po F: Marino
M: Reakcja
Brak 616 007 61 02048 14
131.

94

RIALOTTA SP POL 2001 klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Roma / Sapiecha
K027082 616009520049411
132.

82

ROCCO SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
K014079 POL009610019708
133.

115

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/brak F: Fly High
M: Ratina
brak 616009600288811
134.

42

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
brak 616 007 52 00448 16
135.

39

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
K015082 POL007600082902
136.

144

SHADOW KOŃ WESTFALSKI POL 2013 wałach ciemnogniada/163 F: Contendro II
M: La Bonne I
Brak DE 441410889713
137.

122

SHUTTERFLY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K026007 616009610121413
138.

35

SIR STAKKATO HAN GER 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
139.

91

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
140.

100

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
141.

60

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
142.

33

SPARTAKUS HAN POL 2007 wałach kara/172 F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
K013485 DE431311302807
143.

120

TANGO KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:125 F: Timo
M: Shira
Brak Xxx
144.

31

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
145.

150

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
K018437
146.

106

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
147.

159

VANDAMME KWPN NED 2002 ogier ciemnogniada/168 F: Guidam ex. Adagio IV
M: Roberlina
K006519 0202715
148.

54

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/. F: Talent Charboniere/Diamant De Semilly
M: Welle ex Złota/ Acordino
brak 616009610083516
149.

85

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
150.

81

WHISKY WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Okruch
M: Workuta
K025968 616007520096211
151.

84

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
152.

37

WOODOO DOLL STACY D WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/173 F: Czumen K
M: Wilia
brak
153.

88

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
K021060 POL007611060204
154.

20

ZIDAN WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Zinedine / Guidam / Quidam De Revel
M: Dera / Harwest
K029231 616007610217515
Rider Club
Competition
Prize
Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
50
SUM:
50.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
400
SUM:
400.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
400
100
SUM:
500.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
500
240
SUM:
740.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
300
SUM:
300.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
600
50
SUM:
650.00
Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
50
100
SUM:
150.00
Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
400
120
SUM:
520.00
Psiuk Maja Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
500
SUM:
500.00
Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
KRONOS (77)
2020-08-30
13
2020-08-30
21
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (57)
2020-08-30
29
2020-08-30
37
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-08-30
8
2020-08-30
26
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
PAPILLON (160)
2020-08-30
2020-08-30
17
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
CORTEZ (50)
2020-08-30
26
2020-08-30
16
Borowska Aneta
niezrzeszony
ROXETTE (42)
2020-08-30
23
2020-08-30
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-08-30
2020-08-30
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-08-30
16
2020-08-30
5
Chołuj Natalia
brak
2020-08-30
28
2020-08-30
Ciecholewska Zofia
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CIVIS (93)
2020-08-30
13
2020-08-30
26
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-08-30
21
2020-08-30
30
2020-08-30
36
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CALASIA (130)
2020-08-30
2020-08-30
6
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-08-30
2020-08-30
21
2020-08-30
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
JERRY (152)
2020-08-30
2020-08-30
19
2020-08-30
Cynk Maria
Stajnia Morgan Balczewo
INFINITI (124)
2020-08-30
2020-08-30
12
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (99)
2020-08-30
3
50
2020-08-30
22
Dalbiak Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-08-30
31
2020-08-30
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (88)
2020-08-30
31
2020-08-30
7
ORLANDO (89)
2020-08-30
2020-08-30
Drewka Viktoria
Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
MEDRESA (75)
2020-08-30
13
2020-08-30
19
BILKA (105)
2020-08-30
1
2020-08-30
32
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CONAN D (153)
2020-08-30
35
2020-08-30
Flis Karolina
Niezrzeszony Kotuń
DIVERADO (148)
2020-08-30
2020-08-30
Frasz Amelia
brak
PESTKA (108)
2020-08-30
18
2020-08-30
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-08-30
1
400
2020-08-30
9
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
2020-08-30
7
2020-08-30
8
Fryckowska Kamila
Brak
PARYS (21)
2020-08-30
6
2020-08-30
22
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (51)
2020-08-30
34
2020-08-30
15
EMIRAT (68)
2020-08-30
24
2020-08-30
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
ORENA (158)
2020-08-30
23
2020-08-30
14
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-08-30
2020-08-30
25
2020-08-30
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jarużyn
KAPRIOLA (169)
2020-08-30
2020-08-30
Grela Natalia
Bez Przynależności Klubowej
REWIA (101)
2020-08-30
2020-08-30
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-08-30
2020-08-30
2
400
2020-08-30
4
100
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2020-08-30
13
2020-08-30
6
2020-08-30
3
200
2020-08-30
15
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
ECON Z (161)
2020-08-30
4
100
2020-08-30
17
CHABLIS (162)
2020-08-30
15
2020-08-30
10
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (31)
2020-08-30
28
2020-08-30
25
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (157)
2020-08-30
2020-08-30
18
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
OLYMPUS-K (155)
2020-08-30
37
2020-08-30
40
2020-08-30
28
2020-08-30
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
TANGO (120)
2020-08-30
17
2020-08-30
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GORAN (126)
2020-08-30
40
2020-08-30
39
CARINO O (127)
2020-08-30
20
2020-08-30
2020-08-30
33
Koszkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
SHADOW (144)
2020-08-30
2020-08-30
16
2020-08-30
2020-08-30
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2020-08-30
2020-08-30
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (141)
2020-08-30
2020-08-30
Kozłowska Dominika
MUKS Bielice
REWENA (58)
2020-08-30
2020-08-30
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2020-08-30
2020-08-30
14
2020-08-30
11
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (138)
2020-08-30
15
2020-08-30
32
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (121)
2020-08-30
2020-08-30
1
2020-08-30
21
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2020-08-30
2
500
2020-08-30
1
240
2020-08-30
12
2020-08-30
3
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (82)
2020-08-30
8
2020-08-30
11
Kujawa Adrian
UKS Trójka
NYGUS (98)
2020-08-30
20
2020-08-30
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (74)
2020-08-30
3
300
2020-08-30
8
2020-08-30
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
CORVETA O (145)
2020-08-30
36
2020-08-30
2020-08-30
8
2020-08-30
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2020-08-30
9
2020-08-30
17
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (84)
2020-08-30
6
2020-08-30
29
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-08-30
2020-08-30
16
2020-08-30
32
Łopato Justyna
KJ DILMAR Kobylarnia
2020-08-30
2020-08-30
18
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (54)
2020-08-30
41
2020-08-30
GRAD (55)
2020-08-30
1
600
2020-08-30