Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
229 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:40:42
2020-01-10 07:40:42
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
228 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:37:27
2020-01-10 07:37:27
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
227 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 17:49:51
2020-01-09 17:49:51
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
226 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 10:32:01
2020-01-09 10:32:01
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 2x 4//L dwufazowy
225 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:58:18
2020-01-09 10:28:42
Maciej Michalski QUIDAM'S DUKE
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
224 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 09:33:22
2020-01-08 22:00:41
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 4//L dwufazowy
223 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 17:21:52
2020-01-08 21:58:53
Helena Adamowicz HUNTER
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
222 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 20:05:53
2020-01-08 19:55:48
Agata Koseda DOKER
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
221 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 20:05:46
2020-01-08 18:38:48
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L Lic./L licencyjny
220 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 10:29:17
2020-01-08 17:47:50
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
219 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 09:33:42
2020-01-08 09:15:53
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
218 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 09:33:39
2020-01-08 09:15:34
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
217 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 09:33:35
2020-01-08 07:45:57
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
216 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:34:36
2020-01-08 00:06:07
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
215 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 00:00:25
2020-01-07 23:42:09
Zuzanna Czub AGNESS J
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 00:00:20
2020-01-07 23:40:39
Anna Lenckowska JOWISZ
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 22:32:54
2020-01-07 22:23:32
Natalie Buzar ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:11:15
2020-01-07 22:03:54
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
211 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:11:10
2020-01-07 22:03:34
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
210 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:11:06
2020-01-07 21:50:59
Olga Rochowczyk PANTEON
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:11:01
2020-01-07 21:48:41
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:10:48
2020-01-07 21:29:21
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
207 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 09:24:53
2020-01-07 20:26:38
Aleksandra Grabania DAMOS
  • 1x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:10:05
2020-01-07 20:25:48
Olga Długosz DAMOS
  • 1x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:09:56
2020-01-07 20:07:42
Julia Dobrowolska CHRIS
  • 2x 4//L dwufazowy
204 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:09:46
2020-01-07 19:07:07
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 4//L dwufazowy
203 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:09:42
2020-01-07 18:12:21
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:53:07
2020-01-07 16:15:46
Amelia Chłąd CALHEDRON
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
201 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:46:18
2020-01-07 15:44:22
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
200 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:13:19
2020-01-07 14:43:10
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 12:17:37
2020-01-07 12:12:43
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
198 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:29:39
2020-01-06 21:52:40
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:29:43
2020-01-06 21:37:25
Julia Zambrzycka ECHMEA
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:06:12
2020-01-06 18:03:14
Julia Karolak DISCOVERY
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:06:22
2020-01-06 12:52:14
Julia Byczkowska KARINA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:06:27
2020-01-06 12:49:33
Julia Byczkowska ORIONKA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:06:35
2020-01-06 12:47:01
Martyna Klaman BAHARA
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:05:55
2020-01-06 12:46:28
Martyna Klaman ORIONKA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:05:48
2020-01-06 12:45:53
Zuzanna Żemojtel BAHARA
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:05:45
2020-01-06 12:45:35
Zuzanna Żemojtel KARINA
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:05:40
2020-01-06 12:45:07
Zuzanna Żemojtel ORIONKA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:06:43
2020-01-06 12:44:11
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:05:34
2020-01-06 12:43:39
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
186 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:05:31
2020-01-06 12:43:21
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
185 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 19:05:25
2020-01-06 12:42:38
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:58:25
2020-01-06 12:12:14
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
183 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:58:21
2020-01-06 12:10:52
Karolina Gołek RATINO K
  • 1x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:57:02
2020-01-06 12:04:31
Michalina Białas BURSZTYN
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:58:10
2020-01-06 11:04:22
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 00:43:23
2020-01-05 23:59:20
Maria Syrowska CALADIA
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
179 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:41:47
2020-01-05 21:39:14
Siarhei Kazlou VESTARI
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:41:44
2020-01-05 21:32:18
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 23:24:57
2020-01-05 21:26:12
Maryia Mikhailava HITOKI
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 23:25:01
2020-01-05 21:25:20
Maryia Mikhailava GLORIA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:41:24
2020-01-05 20:04:13
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
174 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:41:17
2020-01-05 20:00:35
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:41:13
2020-01-05 19:58:06
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:41:09
2020-01-05 19:55:59
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:41:03
2020-01-05 19:34:11
Amelia Cybulska IKAR
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:54
2020-01-05 19:24:20
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:52
2020-01-05 19:23:34
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:48
2020-01-05 19:22:40
Jacek Zagor EWULLI
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:42
2020-01-05 18:33:55
Kamila Piekarska ARNIKA
  • 1x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:38
2020-01-05 18:30:57
Katarzyna Pawliczuk ARNIKA
  • 1x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:34
2020-01-05 18:29:14
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:12
2020-01-05 16:53:59
Marika Szablewska BIBA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:40:04
2020-01-05 16:53:03
Nadia Michałek CYMES
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:12:57
2020-01-05 14:08:45
Nadia Romaniecka NEGRO AVHARRO
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:12:54
2020-01-05 13:01:19
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 4//L dwufazowy
160 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:12:51
2020-01-05 11:34:22
Weronika Wiczling CALHEDRON
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:12:47
2020-01-05 11:12:23
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 12/L Lic./L licencyjny
  • 1x 14/P/P zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 09:51:13
2020-01-05 00:57:08
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
157 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 22:39:35
2020-01-04 22:15:31
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
156 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 21:53:43
2020-01-04 21:22:30
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 21:26:25
2020-01-04 21:21:35
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 21:26:20
2020-01-04 21:20:58
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 21:05:54
2020-01-04 20:54:17
Alicja Bogdanowicz ZORRO
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 19:16:07
2020-01-04 19:07:38
Daria Rychłowska WANILIA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 21:05:29
2020-01-04 19:06:50
Zuzanna Jurkowska TAITI
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 21:05:27
2020-01-04 18:48:10
Maja Skorwider NELA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 18:05:14
2020-01-04 18:04:37
Michalina Świeca DAMASZEK
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 18:05:05
2020-01-04 17:52:41
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:31
2020-01-04 16:15:46
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:29
2020-01-04 15:57:40
Aleksandra Furgo GLORA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:28
2020-01-04 15:53:58
Agata Wierzchowska PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:24
2020-01-04 15:51:50
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:21
2020-01-04 15:48:20
Aleksandra Furgo FELICITY
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:19
2020-01-04 15:44:54
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 1x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:15
2020-01-04 15:44:25
Barbara Grudka ERISA
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:35:12
2020-01-04 15:43:27
Zofia Pela LOUISO
  • 1x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 15:11:55
2020-01-04 14:46:58
Magdalena Ćwik NOTABLE
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 15:11:52
2020-01-04 14:30:06
Natalia Stefańska EXIT REMO
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 08:03:36
2020-01-04 14:10:33
Julia Bocheńska MAGNUS
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 15:11:44
2020-01-04 12:26:42
Justyna Wrótna NORITO
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:43
2020-01-04 09:58:39
Anna Czarnowska NABLA
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:41
2020-01-04 04:04:02
Monika Kropidłowska SINUS
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:28
2020-01-03 23:27:18
Maria Malko HEYA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:24
2020-01-03 22:12:08
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:19
2020-01-03 22:11:26
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:15
2020-01-03 21:54:37
Laura Mular WALIA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:13
2020-01-03 21:48:20
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:11
2020-01-03 21:41:16
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:57:48
2020-01-03 21:35:08
Emilia Leszkiewicz NEBASCO
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 10:02:05
2020-01-03 21:18:49
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:57:43
2020-01-03 20:15:28
Maria Świtalska NERYTA
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L Lic./L licencyjny
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:57:38
2020-01-03 20:05:42
Alicja Murakowska GUCCI VAN DE GRENSHOEVE
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 21:10:17
2020-01-03 19:29:46
Magdalena Ćwik RADOŚĆ Z
  • 2x 4//L dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 21:10:16
2020-01-03 19:26:27
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 2x 4//L dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 21:10:10
2020-01-03 19:25:19
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 12/L Lic./L licencyjny
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 21:10:01
2020-01-03 19:23:42
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 21:09:54
2020-01-03 19:22:57
Weronika Knajdek GENEVA
  • 2x 4//L dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:00:49
2020-01-03 15:52:27
Nela Klepuszewska EMPORIA
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:00:46
2020-01-03 14:53:19
Emilia Plata FURIOSA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 12:56:31
2020-01-03 12:55:49
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 5//P dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 12:56:30
2020-01-03 12:54:41
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 11:25:06
2020-01-03 09:43:21
Mateusz Kiempa QUIDAMO
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 11:25:04
2020-01-03 09:42:52
Mateusz Kiempa POESIA DEL CASTEGNO
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 11:24:59
2020-01-03 09:42:29
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 11:24:57
2020-01-03 09:42:06
Mateusz Kiempa CATALAYA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 18:52:51
2020-01-02 18:17:33
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:27
2020-01-02 16:34:36
Dominika Chmielenko AKMA
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:23
2020-01-02 14:51:21
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:20
2020-01-02 13:44:01
Jagoda Pełczyńska ATHENA LAZAR
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:17
2020-01-02 13:23:35
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 6//N zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:15
2020-01-02 13:22:56
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 6//N zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:13
2020-01-02 13:22:37
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 7//C zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:12
2020-01-02 13:22:14
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 8//CC zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:05:10
2020-01-02 13:21:49
Dawid Kubiak CARMELLO DE PAEP Z
  • 1x 5//P dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 19:58:07
2020-01-01 19:48:56
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 19:58:01
2020-01-01 19:47:31
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 19:57:49
2020-01-01 16:46:37
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 19:57:41
2020-01-01 13:16:16
Laura Ciepluch LAND AS
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 19:57:31
2020-01-01 10:00:28
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 19:57:25
2020-01-01 10:00:11
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 11:24:00
2019-12-31 11:15:36
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 11:23:59
2019-12-31 11:13:50
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:21:09
2019-12-31 10:11:05
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:08:48
2019-12-31 01:10:46
Zuzanna Prymek HEKTOR
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 14:57:57
2019-12-31 01:07:14
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:08:41
2019-12-30 22:25:14
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:08:40
2019-12-30 22:24:48
Jakub Jarecki TEDDINGTON
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:08:38
2019-12-30 22:24:14
Jakub Jarecki CHABLIS
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:08:35
2019-12-30 19:20:43
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 14/P/P zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 17:08:42
2019-12-30 13:57:59
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 17:08:40
2019-12-30 10:26:55
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 09:48:42
2019-12-30 09:47:42
Marek Lewicki KING'S LADY DN
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:56:18
2019-12-30 09:47:23
Filip Lewicki CORRADO X
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:56:15
2019-12-30 09:47:05
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:56:13
2019-12-30 09:46:25
Filip Lewicki CONCORD DE COEUR
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:56:09
2019-12-30 09:44:55
Marek Lewicki KIRYMANJARO FORTUNA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:56:05
2019-12-30 09:11:00
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 4//L dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:55:59
2019-12-30 09:10:15
Katarzyna Maksymiuk KASANDRA
  • 2x 4//L dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:55:55
2019-12-30 09:07:33
Laura Brulińska LUISIANA
  • 1x 5//P dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:55:51
2019-12-30 09:06:52
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 5//P dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:55:48
2019-12-30 09:05:55
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 5//P dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:55:45
2019-12-30 09:05:00
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 5//P dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 09:55:43
2019-12-30 09:04:09
Justyna Wrótna LE SOLEI
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 01:02:16
2019-12-29 21:33:40
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 20:08:33
2019-12-29 19:48:17
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6//N zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 20:08:32
2019-12-29 19:47:52
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 20:03:24
2019-12-29 19:47:10
Beniamin Tomaszewski AZALIA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 20:03:23
2019-12-29 19:46:35
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 7//C zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 14:59:24
2019-12-29 15:23:21
Dawid Kubiak WAKE ME UP
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 19:23:00
2019-12-29 15:22:18
Julia Błaszczak STAKKATOL 7
  • 1x 7//C zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 15:01:19
2019-12-29 15:22:02
Dawid Kubiak CHAMPION 127
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 19:22:55
2019-12-29 15:21:42
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 7//C zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 19:22:51
2019-12-29 14:38:49
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 18:36:51
2019-12-28 19:46:19
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 16:53:49
2019-12-28 16:11:32
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 16:53:41
2019-12-28 10:51:21
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 16:53:32
2019-12-27 21:53:41
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:29:36
2019-12-27 16:21:45
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:29:48
2019-12-27 15:53:14
Ewa Müller QUATERINA G
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:29:55
2019-12-27 13:52:16
Katarzyna Frydel BEST EDEN
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:29:59
2019-12-26 22:59:29
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 5//P dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:30:02
2019-12-26 22:58:46
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:30:07
2019-12-26 22:57:47
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 6//N zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:30:11
2019-12-26 22:56:30
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:30:15
2019-12-26 21:57:39
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:06:06
2019-12-26 20:49:09
Wiktoria Rezmer CARMEL
  • 2x 4//L dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:06:03
2019-12-26 20:21:42
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:05:59
2019-12-26 12:46:54
Beata Mikicka EUFORIA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:05:57
2019-12-26 12:45:11
Beata Mikicka CATHERINA V
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 10:02:28
2019-12-26 09:44:43
Irina Titova AL NAOUWEE
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 10:02:26
2019-12-26 09:08:37
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 10:02:23
2019-12-26 09:07:57
Irina Titova COSIDA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 10:02:17
2019-12-26 09:07:13
Irina Titova CORDAVELLE
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 10:02:11
2019-12-26 09:06:39
Irina Titova CASTINI GOLD
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:06:11
2019-12-25 11:02:10
Anna Krupska SAURON
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:06:07
2019-12-25 07:13:48
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:06:05
2019-12-25 07:13:18
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:06:01
2019-12-25 00:40:15
Aleksandra Kozłowska CZARODZIEJ
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:05:59
2019-12-24 14:59:49
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:05:50
2019-12-24 14:46:16
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:05:22
2019-12-24 14:43:54
Aleksandra Kołodzińska CRAZY PRINCESS
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:05:15
2019-12-24 14:39:20
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 2x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:05:07
2019-12-24 14:19:03
Martyna Paluch IROS
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:05:02
2019-12-24 13:28:50
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 8//CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 11:48:58
2019-12-24 00:22:26
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 22:04:14
2019-12-23 20:05:12
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:12:43
2019-12-23 18:22:06
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:12:35
2019-12-23 18:20:37
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:11:45
2019-12-23 18:17:58
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 14:11:40
2019-12-23 18:16:26
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 18:27:23
2019-12-23 17:50:13
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 13:08:53
2019-12-23 10:53:28
Igor Brzeziński FENIKS
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a//2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 13:08:46
2019-12-23 07:30:16
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:09:32
2019-12-22 16:05:46
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 2x 3//LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 10:03:39
2019-12-21 21:49:52
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 2x 4//L dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 10:03:42
2019-12-21 21:47:49
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 10:03:58
2019-12-21 13:57:39
Beata Ejankowska LEXTOR
  • 2x 4//L dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 17:13:35
2019-12-19 16:34:24
Marta Orłowska JARSINA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 17:13:34
2019-12-19 16:32:38
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 4//L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 17:13:31
2019-12-19 16:32:17
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 17:13:30
2019-12-19 16:31:50
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 15:02:30
2019-12-18 21:20:58
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 7//C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 15:02:26
2019-12-18 21:20:19
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-18 17:52:05
2019-12-18 15:16:28
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-17 12:44:19
2019-12-17 11:46:58
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 2//2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-17 12:44:17
2019-12-17 11:46:08
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 19:17:59
2019-12-16 23:12:52
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-18 11:34:05
2019-12-16 21:15:54
Olga Świątkowska CHATARO
  • 1x 6//N zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-18 11:34:39
2019-12-16 21:15:22
Olga Świątkowska CARELESS WHISPER
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-18 11:34:22
2019-12-16 21:14:59
Olga Świątkowska MONTBLANC 11
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 22:10:43
2019-12-16 20:32:07
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 22:10:40
2019-12-16 20:31:31
Hanna Padalak CACHADILLO
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 15:46:43
2019-12-16 15:16:44
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 4//L dwufazowy
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 13:19:25
2019-12-15 23:23:16
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 6//N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 10:04:06
2019-12-15 19:17:01
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 5//P dwufazowy
  • 1x 7//C zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena brak
2003 (J.)
brak
2. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
3. Białas Michalina Klub Jeździecki Arpav
2006 (JM.)
brak
4. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
5. Błaszczak Julia bpk
2001 (MJ.)
O038588
6. Bocheńska Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
7. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
8. Bogdanowicz Alicja KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
9. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043972
10. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
0000
11. Buzar Natalie Kj Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
12. Byczkowska Julia KJu Rychertów Kiełpino
2008 (JM.)
brak
13. Chłąd Amelia JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O056784
14. Chmielenko Dominika JKS Melloni Horses
S
O023684
15. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
16. Ciepluch Laura Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2003 (J.)
Brak
17. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
18. Cybulska Amelia BPK
2008 (JM.)
B
19. Czarnowska Anna Bez przynależności klubowej
S
brak
20. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
21. Czub Zuzanna OJK Mierzeja
2006 (JM.)
brak
22. Detmer Małgorzata KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O048844
23. Długosz Olga bpk
2004 (J.)
brak
24. Dobrowolska Julia Brak
1999 (MJ.)
Brak
25. Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
26. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
27. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
28. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
29. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
30. Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O014378
31. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
32. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
33. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
34. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
35. Graabania Aleksandra bpk
2004 (J.)
braak
36. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
37. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
38. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
39. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
40. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
41. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
42. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
43. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
44. Joppek Pola Tonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
000000
45. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (J.)
O046938
46. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
47. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
48. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (MJ.)
O023043
49. Karolak Julia Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
none
50. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
51. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
52. Kiempa Mateusz SCSJ Coval Pogórze
S
O007043
53. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O022248
54. Klaman Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
55. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
56. Klepuszewska Nela brak przynależnosći klubowej
2008 (JM.)
brak
57. Knajdek Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
0035242
58. Kołaczyk Agata SJ Turzyn
2002 (J.)
O037464
59. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
60. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
61. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
62. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
63. Koseda Agata Brak
S
Brak
64. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
65. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
0035523
66. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
67. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O025770
68. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
69. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
70. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
71. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
72. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
73. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
74. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
75. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
76. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
77. Lenckowska Anna OJK Mierzeja
2006 (JM.)
O039471
78. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
79. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
80. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
81. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
82. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
83. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
84. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
85. Michalski Maciej KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
O026431
86. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
87. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
88. Mikicka Beata Stajnia Lipnik
S
O014070
89. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
90. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
91. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
S
O039805
92. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
93. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
94. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
95. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
96. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
97. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
98. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
99. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
100. Padalak Hanna Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2003 (J.)
O034991
101. Padalak Maria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2006 (JM.)
O041037
102. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
0044962
103. Pawliczuk Katarzyna JKS Neksico Kędzierzyn
2019 (Mł.)
Brak
104. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
105. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
106. Pełczyńska Jagoda Brak
2002 (J.)
160816
107. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
108. Piekarska Kamila JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
109. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
110. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
111. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
112. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
113. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
114. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
115. Przybylska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
-
116. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
117. Rezmer Wiktoria Sobieski Jumping Team
S
O022797
118. Rochowczyk Olga bpk
2005 (JM.)
brak
119. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
120. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
121. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
122. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
S
O009731
123. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
124. Rychłowska Daria OSK Lipce
2004 (J.)
brak
125. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
126. Sabiniarz Wiktoria BPK
2005 (JM.)
B
127. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
128. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
129. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
130. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
131. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (J.)
O032890
132. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
133. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
134. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
135. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
136. Świtalska Maria Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O054585
137. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
138. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
139. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
140. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
141. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
142. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa
S
O003806
143. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
144. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
145. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
146. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (J.)
O035152
147. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
148. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O048954
149. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
150. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
151. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (J.)
O051182
152. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
153. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
154. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
Brak
155. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
156. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
157. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
158. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
159. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
160. Ziętara Zuzanna Brak
2005 (JM.)
O054134
161. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
162. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

237

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Neo
M: Anneke
brak 616009600025413
2.

147

AKMA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/168 F: Marino
M: Alkiwia
brak 616007610204914
3.

91

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 Wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
4.

162

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616007600268911
5.

76

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: NightCarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K021361 616009670013711
6.

175

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
7.

127

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
K026218 616014640133104
8.

111

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
9.

120

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
10.

106

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
11.

203

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
12.

198

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
13.

146

ATHENA LAZAR Trakeńska POL 2009 Klacz inna F: Ekkor
M: Azarda
K015851
14.

190

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
15.

112

AZALIA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Landacord
M: Aura
Brak 123
16.

135

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
Brak 143738937 BK120330000
17.

215

BAHARA Śląska POL 2005 Klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
brak POL008680051805
18.

22

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
K019728 616009640097309
19.

167

BELLA MARIA OLD GER 2010 Klacz skarogniada/174 F: Balon du rouet
M: Qintana
Brak Brak
20.

98

BEST EDEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach inna/180 F: ETOS
M: BAHAMA
K022788 616 009 53 02480 09
21.

196

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
22.

201

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
K025682 703955
23.

74

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Armani
M: Bisbona
Brak
24.

82

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
K015436 POL009530067208
25.

117

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
26.

163

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
27.

226

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
K028477
28.

220

BURSZTYN SP POL 204 Wałach kasztanowata/165 F: Luron
M: Boliwia
K009053 POL009630132204 103WQ41
29.

40

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
brak
30.

13

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
Brak 616 009 60 02091
31.

54

CACHADILLO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cachas/Caretino
M: Natura/Candillo
K019772 DE421000240311
32.

69

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
33.

209

CALADIA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa/170 F: Cero
M: P-Ambina
K027951 DE421000291307
34.

192

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia
K017459 POL732010051910
35.

43

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Likwidor
M: Cypis
K017459 POL732010051910
36.

153

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
37.

246

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
38.

57

CARELESS WHISPER HOL GER 2012 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I/ Parco xx
K024486
39.

95

CARMEL SP POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Almanzor L
M: Caibuttas
K028729 PL616009600146615
40.

141

CARMELLO DE PAEP Z ZANG BEL 2006 Ogier ciemnogniada F: CALVARO Z
M: CHARADE Z/CARTHAGO Z
K011935 Z-619306
41.

52

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
42.

109

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
43.

113

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
44.

126

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
K027252 Brak
45.

102

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
46.

87

CASTINI GOLD Oldenburger POL 2016 Klacz ciemnogniada/165 F: Catosini
M: Sonjador
Brak Brak
47.

149

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
48.

92

CATHERINA V Dansk Varmblod POL 2014 Klacz gniada/165 F: Come Back II
M: Rocita Skovbo
K028678 208333DW1403568
49.

75

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
50.

128

CHABLIS HAN POL 2013 Wałach kasztanowata/173 F: Cador
M: Esculypsa/Escudo I
K026945 DE431310367313
51.

240

CHACCO OLYMPIC Oldenburg POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 W
52.

166

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
53.

27

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
54.

58

CHATARO OS GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue
M: Centara
K017310
55.

177

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
56.

228

CHRIS Trakeńska POL 2001 Wałach gniada/172 F: Ignam
M: Chiazma
K011536 POL 007 53 01206 01
57.

191

CLAPTON OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/177 F: Cador
M: Laviva
Brak Bral
58.

130

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
59.

189

CLYDAGH JUSTICE Connemara POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 S3-372004000010695
60.

122

CONCORD DE COEUR HOL NED 2011 Wałach siwa/170 F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Calrimo
K020781 DE421000001511
61.

88

CORDAVELLE Westfalska POL 2016 Klacz siwa/164 F: Cordess
M: Calida
Brak Brak
62.

124

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
K015030 DE421000282408
63.

89

COSIDA Holsteiner POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido
M: Lenzia
K026908
64.

16

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
65.

80

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:122 F: NN
M: NN
K026597 616999610218513
66.

108

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
67.

204

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
68.

138

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain Du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
K018227 DE441411197610
69.

195

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
brak
70.

154

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
71.

83

CZARODZIEJ SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Viscout
M: Czarowna
Brak 696009620120515
72.

242

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
brak
73.

182

DAMASZEK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/168 F: Kortes
M: Dolores
brak 616009530297010
74.

229

DAMOS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Szuan
M: Damona
brak 009590036003
75.

181

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
76.

72

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada/167 F: Chef Supreme
M: Drwina
K017624 POL008610082808
77.

158

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
78.

187

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
79.

133

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
K024258 DE433330638110
80.

79

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara POL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
brak brak
81.

207

DIASSINI HOL POL 2009 Gleiding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
82.

216

DISCOVERY Kuc Walijski POL 2012 Wałach gniada/kuc:149cm F: Strayer's Samson
M: Dora
brak 616013670113812
83.

241

DOKER WLKP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
Brak 616 007 60 01142 12
84.

62

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
85.

213

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
86.

225

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
87.

59

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
88.

84

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
89.

219

ECHMEA Wielkopolska POL 2016 Klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
Brak
90.

156

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
brak
91.

77

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
92.

174

ERISA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Lord Liberator
M: Easy Going
Brak 000
93.

142

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 104GY66
94.

93

EUFORIA WLKP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Cugnot
M: Elbra
K028676 616007600276811
95.

81

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
KO21828 616013610166511
96.

199

EWULLI HOLST POL 2012 Klacz gniada/178 F: Connor
M: Goldika
K028608 K028608
97.

24

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
K018569
98.

114

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
99.

139

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
K019937 5280003201007107
100.

176

FELICITY SP POL 2016 Klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa po Marino
Brak Brak
101.

73

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:135 F: Very Top
M: Frida
brak
102.

67

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
K026847 Xxxx
103.

143

FLASH BLUE B - POL 2010 Wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
104.

64

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995 DE418182536212
105.

155

FURIOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
Brak Brak
106.

61

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
107.

249

GALAKTYKA PZHK POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
616009510414309 104HO89
108.

218

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
brak DE 441411456712
109.

66

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
K021952 616009610175909
110.

157

GENEVA BWP BEL 2006 Wałach siwa F: Parco / Darco
M: Celebrity / Coronado
K015953 W254759BWP
111.

104

GINGER J WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik / West
M: Good Girl / Sofix
K023331 007520040704
112.

179

GLORA SP POL 2013 Klacz gniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
K026868 Brak
113.

45

GLORIA HOL POL 2014 Klacz siwa/167 F: Hicksted / Hamlet
M: U-Cascada / Cassini I
K024858 DE421000549114
114.

94

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
115.

17

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco blue vdl
M: Zenzi
K020933 Brak
116.

159

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Ramadan
M: Godella/Luron
K014381 brak
117.

85

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
118.

37

GUCCI VAN DE GRENSHOEVE BWP POL 2006 Wałach gniada/174 F: THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
M: RACODA VAN DE GRENSHOEVE/LAWRENCE
brak 643602 103SP59
119.

70

HARLEY PJT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: SANTIEGO
M: HARFA
BRAK 616 009 52 00459 13
120.

131

HEKTOR SP POL 2003 Wałach gniada/178 F: Alcatraz
M: Huanita
11739
121.

168

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
K025578 616009640019214
122.

46

HITOKI HOL POL 2014 Stalion grey/161 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
K026051 DE421000548914
123.

233

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
K024632 616009530075014
124.

243

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 10449
125.

2

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
K016581
126.

202

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
127.

230

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER