Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:19
2020-06-24 21:52:18
Natalia Jośko THEO DU FAUBOURG
  • 2x 8/L3-ZT/L3 ZT
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:23
2020-06-24 21:15:20
Natalia Kozłowska EMANOS
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:24
2020-06-24 21:07:37
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:28
2020-06-24 19:01:12
Aleksandra Gruszka M-CAS-AS
  • 1x 12/C3/C3 ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:40
2020-06-24 18:16:45
Anna Szczepańska PACYFIK
  • 1x 8/L3-ZR/L3 ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:44
2020-06-24 17:33:10
Adrianna Jakóbczak RAFAELLO
  • 2x 1/L1/L1 ZT
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:47
2020-06-24 16:03:29
Pola Guerquin-Koryzma DEINHARD S
  • 1x 1/L1-K/L1 ZR kuce
  • 1x 8/L3-K/L3 ZR kuce
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:51
2020-06-24 16:02:59
Sonia Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 1/L1/L1 ZT
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:55
2020-06-24 16:02:23
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 2/P1-K/P1 ZR kuce
  • 1x 9/P2-K/P2 ZR kuce
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:58
2020-06-23 22:43:15
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:24:01
2020-06-23 22:42:43
Sylwia Kolebska SALSA J
  • 1x 8/L3-ZT/L3 ZT
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:24:04
2020-06-23 22:42:03
Sylwia Kolebska LANO
  • 1x 8/L3-ZT/L3 ZT
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:33
2020-06-23 20:59:00
Ilona Janas LADYKILLER
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L3-ZT/L3 ZT
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:36
2020-06-23 20:56:38
Ilona Janas WIZJONER
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L3-ZT/L3 ZT
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:39
2020-06-23 20:55:31
Ilona Janas EDAM
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:41
2020-06-23 20:54:23
Ilona Janas DIAMO DREAM
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:43
2020-06-23 20:53:04
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:46
2020-06-23 20:51:25
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:48
2020-06-23 20:08:42
Aleksandra Szostak BLANKA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:51
2020-06-23 15:04:32
Justyna Niderla-Bielińska HAWANA
  • 2x 1/L1/L1 ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:55
2020-06-23 12:21:09
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 5/C1/C1 ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:00:57
2020-06-23 10:58:47
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 2x 1/L1/L1 ZT
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:28:58
2020-06-22 13:45:27
Elżbieta Liberda HAJDUK
  • 1x 1/L1-ZR/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/L3-ZR/L3 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:02
2020-06-22 13:41:40
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:06
2020-06-22 10:00:03
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 2/P1-K/P1 ZR kuce
  • 1x 9/P2-K/P2 ZR kuce
  • 1x 11/N5/N5 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:10
2020-06-21 20:07:08
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x 5/C1/C1 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:17
2020-06-21 15:29:33
Elina Dmitruk S-KRYSZTAŁ
  • 1x 1/L1/L1 ZT
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 05:27:40
2020-06-21 06:17:43
Marcin Woldański FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:27
2020-06-21 06:17:06
Izabela Paryska SALADYN
  • 1x 1/L1-ZR/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/L3-ZR/L3 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:24:08
2020-06-21 06:14:00
Julia Jokiel WU-WEI
  • 1x 1/L1-ZR/L1 ZR
  • 1x 3/D2/D2 ZR
  • 1x 8/L3-ZR/L3 ZR
  • 1x 10/D3/D3 ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:34
2020-06-20 19:57:58
Anna-Maria Wojtkowska DAMON'S DELIGHT
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:36
2020-06-20 19:57:38
Anna-Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:39
2020-06-20 15:40:55
Zuzanna Nowakowska SOUVENIRS M
  • 1x 9/P2/P2 ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:42
2020-06-19 21:23:52
Martyna Kmiecińska - Wasiak PREGO VERY
  • 2x 1/L1-ZR/L1 ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:45
2020-06-19 20:54:13
Karolina Kaźmierczak ŚWIETLIK
  • 1x 1/L1-ZR/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:01
2020-06-17 19:04:01
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:04
2020-06-17 19:03:23
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:07
2020-06-17 18:21:33
Katarzyna Mickiewicz PULCHELIUSZ
  • 1x 1/L1-ZR/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:10
2020-06-16 15:38:32
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:14
2020-06-16 15:37:56
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:19
2020-06-16 15:36:05
Aleksandra Mroczek ERATIRA-RETTO
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:22
2020-06-16 15:35:20
Marta Waszka ALGO
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:26
2020-06-16 10:57:29
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:28
2020-06-15 21:03:36
Anna Hercog DEBRA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L3-ZT/L3 ZT
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 14:54:32
2020-06-13 19:17:26
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 07:29:47
2020-06-06 20:10:39
Kinga Zmysłowska GRAND TIETSE
  • 2x 1/L1/L1 ZT
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:24:11
2020-06-03 20:53:34
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bretes Inga Aromer
S
O001055
2. Dzmitruk Elina KJ Grand Horses
S
Brak
3. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
4. Gruszka Aleksandra Skj Sewan
S
brak
5. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
o055764
6. Guerquin-Koryzma Sonia BPK
2011 (Mł.)
brak
7. Hercog Anna KJ Aromer
2007 (JM.)
brak
8. Jakóbczak Adrianna bpk
S
brak
9. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
10. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (JM.)
Brak
11. Jośko Natalia bzk
1999 (MJ.)
brak
12. Kaźmierczak Karolina Klub Jeździecki Aromer
2004 (J.)
O032053
WAUG1248/222871/18
13. Kilian Aleksandra ostoja kończynka
S
Brak
14. Kmiecińska - Wasiak Martyna BPK
S
Brak
15. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
16. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (J.)
brak
17. Liberda Elżbieta Stowarzyszenie Prawo i Konie
S
O001400
18. Liberda Elżbieta Stowarzyszenie Prawo i Konie
S
O001400
19. Mickiewicz Katarzyna BPK
S
O053760
20. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
A(II) LZPZJ/184/20
21. Mroczek Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (JM.)
O035411
22. Niderla-Bielińska Justyna BPK
S
brak
23. Nowakowska Zuzanna KJ Golden Dream Łódź
S
O014506
24. Pacek Aleksandra UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O038244
25. Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
2004 (J.)
Brak
26. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
27. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
28. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
O025136
29. Szczepańska Anna Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
13171/2012
30. Szostak Aleksandra ostoja kończynka
2007 (JM.)
brak
31. Waszka Marta KS AZS AWF Warszawa
S
Brak
32. Wawrzyniak Zuzanna KJ Galop Kozienice
2007 (JM.)
O053306
33. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
34. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
35. Zmysłowska Kinga Bez Przynależności Klubowej
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

18

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305
2.

45

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
3.

28

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
K023487 POL009580430507
4.

29

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
5.

36

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
6.

13

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux KWPN
M: Day’s Light, wurt. / Donnerschlag old.
K026426 DE433330590214
7.

44

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
K016637 POL009520039409
8.

32

DAMON'S DELIGHT WESTFALSKA GER 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Damon Hill
M: Attika
Brak
9.

20

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino / Zeoliet
M: Dorada / Revel
K024440 POL/61600960011541
10.

52

DEINHARD S DRP POL 2001 wałach gniada/kuc:141 F: Diskus
M: Ninka
K010190 DE 441 410468501
11.

40

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
K027114 jakis
12.

42

DOLCETTO HANOWER POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: Don frederico
M: Weldon E
K024383 tak
13.

53

DRUH HROBY HRON TYP PRYMITYWNY POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
14.

39

EDAM MAŁOPOLSKA POL 2013 Ogier gniada/170 F: CHESTNUT PARK ALLHAT JAZZ
M: Emina / Divisor
K026661 616006580450913
15.

47

EMANOS MAŁOPOLSKS POL 2015 Wałach kasztanowata/163 F: Huzar
M: Emarilla
brak 616006580254515
16.

48

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada/173 F: Denar
M: Etiuda
brak 08941
17.

17

ERATIRA-RETTO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Ampere / Rousseau
M: Oratira / Julio Mariner
.
18.

8

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
K022762 DE455879000112
19.

19

FRANCIS MACLENBURG POL 2013 Wałach gniada/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
20.

16

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
K020905
21.

1

GRAND TIETSE FRYZ STER VB POL 2010 Ogier kara/165 F: Tietse 428
M: Sofie V
brak 616004201005156
22.

21

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa / Romario
K013814 POL009530053907
23.

27

HAJDUK MAŁOPOLSKA POL 2015 Ogier kara/171 F: Huzar
M: Hala
K028092 616006580252815
24.

43

HAWANA TYP SZLACHETNY POL 2002 klacz kasztanowata/160 F: nn
M: nn
brak POL 999660174297
25.

54

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
K022009 528003201206727
26.

41

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
K022705
27.

12

ITASCA SP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
K016852
28.

37

LADYKILLER KWPN POL 2016 ogier kara/170 F: GLAMOURDALE
M: KWPN
brak 5555555
29.

56

LANO KWPN NED 2016 gelding black/180 F: Dylano
M: Ulana
None 528003201605146
30.

26

LIWIA KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
K028101 616013661755610
31.

49

M-CAS-AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/163 F: Corofini
M: Monellina
brak 616009680079211
32.

50

PACYFIK MAŁOPOLSKA POL 27.04.2016 ogier siwa/- F: Dżihad
M: Parada
Brak 616006580247016
33.

33

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
K015597 12150 104NN68
34.

2

PERYKLES TRAKEŃSKA POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
K021633 POL732010063412
35.

34

PREGO VERY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 Wałach kara/169 F: Talent Charboniere
M: Primavera
K029478 Brak
36.

14

PULCHELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Banknot
M: Puma
K021816 POL006580292109
37.

51

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
38.

15

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K024395
39.

30

S-KRYSZTAŁ SLĄSKA POL 2016 wałach kara/162 F: BAS
M: Sandra
Brak 616008590175916
40.

31

SALADYN SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Wieland
M: S
Brak 616060413
41.

55

SALSA J SP POL 2016 mare bay/168 F: Karbon
M: Serwantka
None 616009600072516
42.

22

SOUVENIRS M HANOWERSKA GER 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Scuderia / Sir Donnerhall I
M: Waluga / Weltmeyer
K026486 DE431310366114
43.

35

ŚWIETLIK Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/162 F: Noel
M: Świetlana
brak POL 090 000006385
44.

46

THEO DU FAUBOURG SFA FRA 2007 wałach siwa/180 cm F: Opium de Talma
M: Altis du Bocage
brak 07 403 317 Q
45.

38

WIZJONER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: bankiet
M: wieszczka
brak brak
46.

9

WU-WEI SP POL 2013 wałach siwa/168 F: Qulester
M: Wodna Lilia
Brak 616009592092113
Rider Club
Competition
Prize
Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
120
SUM:
120.00
Plata Natalia bpk POM
60
60
100
100
SUM:
320.00
Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
60
SUM:
60.00
Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
60
SUM:
60.00
Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bretes Inga
Aromer
ITASCA (12)
2020-06-27
6
2020-06-28
7
2020-06-27
3
2020-06-28
2
Dzmitruk Elina
KJ Grand Horses
2020-06-27
8
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2020-06-27
5
2020-06-28
6
FRANS N (16)
2020-06-27
4
2020-06-28
5
Gruszka Aleksandra
Skj Sewan
2020-06-28
4
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
Guerquin-Koryzma Sonia
BPK
2020-06-27
3
Hercog Anna
KJ Aromer
DEBRA (20)
2020-06-27
9
2020-06-28
Jakóbczak Adrianna
bpk
2020-06-27
4
2020-06-27
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2020-06-28
2
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
EDAM (39)
2020-06-27
2
2020-06-28
3
2020-06-27
2
2020-06-28
1
120
Jokiel Julia
Varsovia Dressage Club
WU-WEI (9)
2020-06-27
2
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Jośko Natalia
bzk
2020-06-28
2020-06-28
Kaźmierczak Karolina
Klub Jeździecki Aromer
2020-06-27
5
2020-06-27
4
Kilian Aleksandra
ostoja kończynka
ASLAN (45)
2020-06-27
2
2020-06-27
Kmiecińska - Wasiak Martyna
BPK
2020-06-27
4
2020-06-27
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (54)
2020-06-27
3
2020-06-28
4
SALSA J (55)
2020-06-28
4
2020-06-27
2
LANO (56)
2020-06-28
3
2020-06-27
1
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (48)
2020-06-28
Liberda Elżbieta
Stowarzyszenie Prawo i Konie
HAJDUK (27)
2020-06-28
3
2020-06-27
1
2020-06-27
Liberda Elżbieta
Stowarzyszenie Prawo i Konie
2020-06-27
1
2020-06-28
1
Mickiewicz Katarzyna
BPK
2020-06-27
3
2020-06-27
3
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
BARNADO (29)
2020-06-27
4
Mroczek Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
2020-06-27
6
2020-06-27
4
2020-06-28
3
Niderla-Bielińska Justyna
BPK
HAWANA (43)
2020-06-27
5
2020-06-27
Nowakowska Zuzanna
KJ Golden Dream Łódź
2020-06-28
1
Pacek Aleksandra
UKS Vacat Eventing Sulbiny
HAGIRIA (21)
2020-06-27
5
2020-06-28
4
Paryska Izabela
Varsovia Dressage Club
SALADYN (31)
2020-06-27
1
2020-06-27
2
2020-06-28
2
2020-06-28
2
Plata Natalia
bpk POM
2020-06-27
1
60
2020-06-28
1
60
2020-06-27
1
100
2020-06-28
1
100
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-06-27
1
60
2020-06-27
5
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2020-06-27
2
2020-06-28
1
60
Szczepańska Anna
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
PACYFIK (50)
2020-06-28
Szostak Aleksandra
ostoja kończynka
BLANKA (36)
2020-06-27
6
Waszka Marta
KS AZS AWF Warszawa
ALGO (18)
2020-06-27
3
2020-06-28
2
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Galop Kozienice
LIWIA (26)
2020-06-27
2
2020-06-28
2
2020-06-28
2020-06-28
1
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
PASCAL (33)
2020-06-28
3
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2020-06-27
1
120
2020-06-28
2
Zmysłowska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-27
7
2020-06-27

Number of Riders: 35

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 680.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl