Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
188 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 09:02:57
2020-07-30 19:45:13
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
187 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 13:24:50
2020-07-30 11:48:18
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 18/C/C - zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 13:24:52
2020-07-30 11:42:05
Justyna Motyl ORA
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
185 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:02:42
2020-07-29 22:35:20
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
184 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:02:43
2020-07-29 22:34:29
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
183 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:02:48
2020-07-29 22:24:22
Maja Iskierko JAR
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
182 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:02:54
2020-07-29 22:19:58
Karolina Knop TORDIS HEROS
  • 2x 3a/ZAB/Konkurs zabawowy
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:02:59
2020-07-29 22:18:59
Filip Falkiewicz BISALAMEA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
180 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:04
2020-07-29 22:17:48
Filip Falkiewicz VELVET
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
179 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:09
2020-07-29 21:48:09
Katarzyna Mundziel ERAGON
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:15
2020-07-29 21:47:40
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:21
2020-07-29 21:47:15
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 15/L-Lic/L licencyjny
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:25
2020-07-29 21:46:50
Katarzyna Kokowska KEISER WALENTIN
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:30
2020-07-29 21:45:51
Katarzyna Kokowska NORKAN
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:34
2020-07-29 21:45:28
Nikola Pawlicka SARATOW
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:39
2020-07-29 21:44:58
Natalia Ignaczak NIKITA
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:44
2020-07-29 21:44:31
Oliwia Pleban WERA-K
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:48
2020-07-29 21:43:57
Agata Żur OPUNCJA
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:54
2020-07-29 21:27:02
Barbara Przybyt DISCOVERY
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:03:59
2020-07-29 17:55:56
Elżbieta Łaga CONTIKI
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:04:04
2020-07-29 15:51:31
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:04:19
2020-07-29 15:50:54
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:04:26
2020-07-29 15:33:29
Maja Pilska BOSANOWA B
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:04:28
2020-07-29 12:58:04
Sandra Wronka BOSANOWA B
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:06:51
2020-07-29 12:20:26
Paulina Pellowska HEROS
  • 2x 2/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 2x 11/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:06:59
2020-07-29 11:19:07
Nina Kortas NECTUS
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:07:04
2020-07-29 11:09:58
Helena Markiewicz PIONIER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:07:11
2020-07-29 07:46:34
Włodzimierz Rudasz JENDOLA-B PJT
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:10:36
2020-07-28 22:50:44
Natalia Gussman BERESTECZKO
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:10:37
2020-07-28 22:50:08
Katarzyna Mucha RAWANA
  • 2x 10/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
  • 1x 11/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:10:41
2020-07-28 22:14:50
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:07:23
2020-07-28 21:58:47
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 2x 2/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 2x 11/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:10:49
2020-07-28 21:58:11
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:10:53
2020-07-28 21:57:07
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:10:57
2020-07-28 18:45:48
Lena Dobrowolska JASTARNIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:01
2020-07-28 18:32:49
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:07
2020-07-28 16:12:38
Anna Janka TISJAN
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:11
2020-07-28 13:35:51
Natalia Kędzierska MISTRAL M
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:15
2020-07-28 13:12:35
Weronika Mendalka NEMON
  • 2x 3a/ZAB/Konkurs zabawowy
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:18
2020-07-28 13:11:44
Martyna Wiącek DOLCE VITA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:23
2020-07-28 10:52:20
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:26
2020-07-28 10:30:28
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:31
2020-07-28 09:25:15
Karolina Ossowska GWIAZDA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:35
2020-07-28 08:50:31
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:39
2020-07-28 08:31:50
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:42
2020-07-28 08:31:17
Julia Antoniak CHRISTINA
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:47
2020-07-28 08:30:31
Marek Łatosz RIVERA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:52
2020-07-28 08:29:54
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:11:56
2020-07-28 08:29:05
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:12:00
2020-07-28 08:28:27
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:12:06
2020-07-28 02:39:39
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 21:13:40
2020-07-27 22:14:34
Amelia Ostrowska JAKARTA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:27:28
2020-07-27 21:35:38
Julia Karolak DISCOVERY
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:27:32
2020-07-27 21:30:30
Tomasz Pastwa F-MATI AZ
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:14
2020-07-27 14:42:39
Łucja Marks LIMERYK
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:16
2020-07-27 14:42:12
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:19
2020-07-27 14:41:48
Paulina Walewska JAGIEŁKA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:22
2020-07-27 13:43:42
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:31
2020-07-27 13:34:29
Julia Myszk LA SILVA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:38
2020-07-27 13:32:44
Julia Gruchała LA SILVA
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:43
2020-07-27 13:19:30
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:45
2020-07-27 13:16:51
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 6/L-Lic/L - licencyjny
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:30:53
2020-07-27 11:46:21
Irina Titova CANBERRA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:30:59
2020-07-27 11:45:38
Irina Titova COSIDA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:03
2020-07-27 11:43:22
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:09
2020-07-27 11:42:56
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:13
2020-07-27 11:42:26
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:17
2020-07-27 11:17:30
Natalia Skibińska NIKITA
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:22
2020-07-27 09:18:36
Wiktoria Ośmiałowska HERTI
  • 2x 1/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:29
2020-07-26 23:19:12
Julia Buzar CHELLA S
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:34
2020-07-26 23:18:35
Natalie Buzar ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:39
2020-07-26 22:59:08
Justyna Badaszko ANTIGUA I
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:44
2020-07-26 19:35:18
Justyna Badaszko CASTLIRA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:49
2020-07-26 18:22:22
Iga Witkowska IVAR VDL
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:31:53
2020-07-26 18:21:50
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:32:02
2020-07-26 17:44:14
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:32:12
2020-07-26 12:48:42
Dorota Lost KARRERAS
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:32:21
2020-07-26 12:47:56
Marcel Hiller EGON
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:32:33
2020-07-26 12:44:33
Tomasz Olszewski FRANKONIA S
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:32:48
2020-07-26 08:28:48
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:32:54
2020-07-26 08:28:09
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:33:04
2020-07-26 00:04:01
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 18/C/C - zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:33:28
2020-07-26 00:03:39
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 18/C/C - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:33:34
2020-07-25 22:10:42
Zuzanna Litwin WENA
  • 2x 6/L-Lic/L - licencyjny
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:33:40
2020-07-25 21:56:11
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 19:22:20
2020-07-25 21:39:35
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:34:16
2020-07-25 21:33:47
Zuzanna Skwierawska GRADIANKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:34:20
2020-07-25 21:31:51
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:34:43
2020-07-25 16:59:15
Martyna Kowalczyk NIKO
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L-Lic/L licencyjny
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:34:50
2020-07-25 16:55:52
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:06
2020-07-25 15:37:25
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:14
2020-07-25 11:47:17
Tomasz Olszewski HIGH FIVE BB Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:21
2020-07-25 11:39:36
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:26
2020-07-25 10:29:08
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:31
2020-07-25 08:37:02
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/L-Lic/L licencyjny
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:36
2020-07-25 08:36:27
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/L-Lic/L licencyjny
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:42
2020-07-24 21:52:25
Matea Marzec NIKITA
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:46
2020-07-24 21:29:41
Monika Waszkiewicz LADY BIRD
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:51
2020-07-24 20:04:55
Antonina Kotowska NARKOS
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:55
2020-07-24 16:40:19
Amelia Szczupakowska ZULINE
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:35:59
2020-07-24 15:18:03
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:36:22
2020-07-24 14:24:28
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:36:27
2020-07-24 14:24:05
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:36:35
2020-07-24 14:23:39
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:36:40
2020-07-24 14:23:11
Marta Bednarz ANKA LAZAR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:36:48
2020-07-24 11:40:15
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:36:55
2020-07-24 11:34:12
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:00
2020-07-24 10:59:50
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/C/C - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:08
2020-07-24 10:59:29
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:13
2020-07-24 10:56:01
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:18
2020-07-24 10:26:49
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
  • 2x 10/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:23
2020-07-24 09:16:43
Zofia Ustimiuk PL NEMO
  • 2x 3a/ZAB/Konkurs zabawowy
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:33
2020-07-24 08:50:51
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:38
2020-07-23 22:53:41
Maja Jagniewska DRACENA
  • 2x 6/L-Lic/L - licencyjny
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:37:44
2020-07-23 22:30:12
Julia Szamp GALILEO
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 06:55:08
2020-07-23 22:29:07
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:01
2020-07-23 21:10:58
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:06
2020-07-23 19:38:11
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 6/L-Lic/L - licencyjny
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:11
2020-07-23 15:07:40
Weronika Czarnecka CATALAYA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:16
2020-07-23 15:07:18
Mateusz Kiempa WIRGINIA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:21
2020-07-23 14:37:07
Monika Pyzdrowska WERDIL
  • 2x 6/L-Lic/L - licencyjny
  • 2x 15/L-Lic/L licencyjny
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:25
2020-07-23 14:34:58
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 1/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
  • 1x 2/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 10/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
  • 1x 11/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:30
2020-07-23 13:56:39
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:40
2020-07-23 11:43:28
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:47
2020-07-23 11:08:06
Patrycja Szmit POKUSA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:38:53
2020-07-23 08:48:53
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:21:50
2020-07-23 00:36:10
Ewa Kaminska CASTLIRA
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:21:53
2020-07-22 23:03:16
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:21:55
2020-07-22 22:29:30
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:21:58
2020-07-22 22:25:42
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:22:01
2020-07-22 21:54:47
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:22:03
2020-07-22 21:13:08
Nadia Sylwester GEJSZA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:22:06
2020-07-22 18:15:31
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:22:09
2020-07-22 18:09:11
Natalia Świetlikowska DERESY
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:22:14
2020-07-22 16:52:37
Justyna Badaszko LILY-ANN
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 09:03:01
2020-07-22 15:46:01
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:14
2020-07-22 14:39:27
Monika Miler DE VITO R
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:15
2020-07-22 12:20:51
Agnieszka Kokot TANGO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:17
2020-07-22 12:18:57
Dorota Formella CARTAGENE
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:22:25
2020-07-22 11:05:16
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:16:46
2020-07-22 04:05:44
Jurand Goszczyński WANDEROS
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:17:30
2020-07-22 04:04:05
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 6/L-Lic/L - licencyjny
  • 2x 15/L-Lic/L licencyjny
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:16:12
2020-07-22 04:03:39
Jurand Goszczyński EVEREST VDL
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 17:43:12
2020-07-22 04:03:08
Jurand Goszczyński CYRILL 7
  • 2x 6/L-Lic/L - licencyjny
  • 2x 15/L-Lic/L licencyjny
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:22:40
2020-07-21 22:27:06
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:23:06
2020-07-21 20:07:07
Anna Kurdelska KARINA
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:23:09
2020-07-21 17:43:39
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:12:16
2020-07-21 15:29:04
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 11/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:12:19
2020-07-21 15:28:16
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 2x 2/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 06:12:24
2020-07-21 15:26:51
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 2x 11/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:16
2020-07-21 11:46:17
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:18
2020-07-21 11:21:42
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:20
2020-07-21 10:01:42
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:49:55
2020-07-19 23:21:28
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 12:59:21
2020-07-19 21:45:16
Nina Sikora FOKUS
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 6/L-Lic/L - licencyjny
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/L-Lic/L licencyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:50:02
2020-07-19 21:19:06
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:50:05
2020-07-19 21:18:31
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:50:08
2020-07-19 13:39:07
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 18/C/C - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:50:13
2020-07-19 13:38:51
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:13
2020-07-18 17:27:23
Liwia Tazbir BREMIO
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:17
2020-07-18 17:26:46
Daria Symonowicz BREMIO
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:22
2020-07-17 20:32:18
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:24
2020-07-17 12:33:40
Jacek Polikowski LYJABALOU
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:28
2020-07-17 12:30:33
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:30
2020-07-17 12:29:41
Sławomir Polikowski ROSI
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:34
2020-07-17 12:29:06
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:39
2020-07-17 12:28:00
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:45
2020-07-17 11:27:23
Julia Zambrzycka PITRELLA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:49
2020-07-17 11:23:31
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:18:53
2020-07-16 12:24:39
Joanna Kulczycka HAZELBERG'S KANJER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:51:10
2020-07-15 17:41:48
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:39:11
2020-07-15 09:48:10
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:19:30
2020-07-15 09:43:24
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły - o puchar byłego Prezesa PZJ, Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 18/C/C - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:21
2020-07-15 00:23:03
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 18/C/C - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:32:28
2020-07-14 09:14:04
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:11:07
2020-07-13 10:34:48
Emilia Plata FURIOSA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:57:00
2020-07-11 10:32:21
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:57:02
2020-07-10 21:25:14
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:42:02
2020-07-10 15:56:44
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:42:13
2020-07-10 15:56:15
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:08:06
2020-07-10 12:33:41
Julia Golicka BAJDER
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:08:15
2020-07-10 12:32:52
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:08:24
2020-07-10 08:51:40
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:08:33
2020-07-10 08:49:42
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
  • 1x 2/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 2x 10/KUCE 50/kuce do 50cm - towarzyski dokładności
  • 1x 11/KUCE 70/kuce do 70 cm - towarzyski dokładności
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:08:42
2020-07-09 22:35:14
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 07:41:55
2020-07-09 22:34:43
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 5/L/L zwykły - o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L dwufazowy - o puchar Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 13:53:47
2020-07-09 22:33:18
Marcin Joppek JENDOLA-B PJT
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 13:53:51
2020-07-09 22:31:59
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 1x 7/P/P - dwufazowy - o puchar Sennego
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P - z Jokerem
  • 1x 18/N/N zwykły z rozgrywką - Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O047156
2. Antoniak Julia KJ . POLONEZ DAMNICA
2001 (MJ.)
O042665
3. Aszyk Wiktoria JKS Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
4. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
5. Badaszko Justyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O007146
6. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
7. Barbarska Małgorzata KJ POLONEZ Damnica
S
O019420
8. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
9. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
10. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
11. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
12. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
13. Biliniewicz Hanna KJ IN-TECH
2004 (J.)
BRAK
14. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
15. Buzar Julia Brak
2003 (J.)
Brak
16. Buzar Natalie Kj Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
17. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O053708
18. Cichal Julia Skj Sopot
2004 (J.)
O037117
19. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
20. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
21. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
22. Dobrowolska Lena brak
2009 (Mł.)
brak
23. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
24. Elbl Anna bkp
S
O025336
25. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
brak
26. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
27. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
28. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
29. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O046368
10195911
30. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
31. Głuszek Martyna KJ . POLONEZ Damnica
2001 (MJ.)
O039038
32. Golicka Julia Klub Jeździecki Turze
S
O054998
33. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
34. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
35. Grebennikova Arina bpk
2009 (Mł.)
brak
36. Gussman Natalia Stajnia Karlikowo
2009 (Mł.)
Brak
37. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
38. Hiller Marcel Brak
2006 (JM.)
Brak
39. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
40. Ignaczak Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
41. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
42. Jagniewska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
Brak
O050336
43. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
44. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
45. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
46. Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O038507
47. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
48. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
49. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O059185
50. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
brak
51. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
52. Kędzierska Natalia J.J. Darboven
S
O013231
53. Kiempa Mateusz SCSJ Coval Pogórze
S
O007043
54. Klimaszewska Amelia KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
Brak
55. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
56. Knop Karolina Bpk pom
1999 (MJ.)
Brak
57. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (J.)
O046126
58. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
59. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
60. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
61. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
62. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
63. Kotowska Antonina JKS Barłomino
2007 (JM.)
34870/18
64. Kowalczyk Martyna UKJ Karmen Niekłonice
2001 (MJ.)
Brak
65. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
66. Kozińska Magdalena GTH Gdynia
S
O013963
67. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
68. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
69. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O024984
10113471
70. Kubach Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
Brak
71. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
72. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
73. Kurdelska Anna brak
2005 (JM.)
brak
74. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
75. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
76. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
77. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (JM.)
O052595
78. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
79. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
80. Litwin Zuzanna J.J Darboven
2005 (JM.)
O057978
81. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
82. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
83. Łaga Elżbieta KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
84. Łatosz Marek KJ POLONEZ DAMNICA
S
O046979
85. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
86. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
87. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
0048184
88. Markiewicz Helena BPK pom
2006 (JM.)
brak
89. Marks Łucja Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
brak
90. Marzec Matea Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
91. Matyjasik Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O046279
92. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
93. Mendalka Weronika Bpk pom.
2010 (Mł.)
Xxxxx
94. Miler Monika Brak
2002 (J.)
Brak
95. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
96. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
97. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
98. Mucha Katarzyna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
Brak
99. Mundziel Katarzyna KJ KOKO BRZEŹNIKI
2005 (JM.)
Cx
100. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
101. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
102. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
103. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
104. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
105. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszcz
S
O009837
106. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
107. Ossowska Karolina brak
2005 (JM.)
brak
108. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
109. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
110. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
111. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O058009
112. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
113. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
114. Pellowska Paulina KJ Barlomino
2008 (JM.)
Brak
115. Pilska Maja Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
none
116. Plata Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036683
117. Pleban Oliwia Xx
S
O035050
118. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
119. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
120. Przybyt Barbara brak
2005 (JM.)
brak
121. Pyzdrowska Monika KJ Pegaz Reda
S
brak
122. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2010 (Mł.)
Brak
123. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
124. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
125. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
126. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
O001688
127. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki BERTYN Piastowo
2002 (J.)
26666/16
128. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
129. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
130. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
131. Sikora Nina KJ Arpav
S
O038516
132. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
133. Skibińska Natalia Cavallo
2009 (Mł.)
brak
134. Skwierawska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
Brak
135. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
ZZJ
136. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
137. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
138. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
139. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
140. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
141. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
O051472
142. Świetlikowska Natalia Brak
2005 (JM.)
Brak
143. Sylwester Nadia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
11111
144. Symonowicz Daria bpk
2001 (MJ.)
brak
145. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
146. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
147. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
148. Szmit Patrycja Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
brak
149. Tazbir Liwia bpk
2004 (J.)
brak
150. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
151. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
152. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
153. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
154. Ustimiuk Zofia BPK
2012 (Mł.)
B
155. Walewska Paulina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
S
Brak
156. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
157. Waszkiewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O020229
158. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
159. Wiącek Martyna BPK
2003 (J.)
brak
160. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
161. Witkowska Iga Brak
2005 (JM.)
Brak
162. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
163. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
164. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
165. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
166. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
167. Żur Agata Kj Koko Brzeźniki
2001 (MJ.)
ZZJ
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

133

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada/165 F: Kitko
M: Quessant
K027580
2.

147

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 -
3.

121

ANKA LAZAR HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach siwa/166 F: Cachas
M: Why Not II
K020205 DE421000227711
4.

95

ANONIM MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
K028934 POL 006 52 00772 08
5.

93

ANTIGUA I HOLSZTYŃSKA GER 2008 klacz gniada/165 cm F: Quantum
M: Riviera I
K023107 DE421000270408
6.

112

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
K028533 616007600163511 brak
7.

19

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
8.

47

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
9.

203

AVATAR SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
Xx Pol
10.

143

BAJADERA SP POL 2012 Klacz gniada/100 F: Ojciec
M: Bramina
brak brak
11.

29

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
12.

107

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
13.

126

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z/Continue
K009763 103US72
14.

183

BARBÓRKA SP POL 2014 klacz gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
15.

152

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
Brak 616009530124415
16.

179

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
Brak
17.

163

BOLIVAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
18.

64

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
K028477
19.

194

BOSANOWA B SP POL 2009 klacz skarogniada/163 F: Pas
M: Bora
Brak 616009530340709
20.

195

BOSANOWA B SP POL 2009 klacz skarogniada/163 F: Pas
M: Bora
brak 616009530340709
21.

105

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
K007349 009 53 00778 02 102NK02
22.

81

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
23.

175

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
24.

41

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
brak
25.

125

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
26.

35

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
K022902 616 009 60 02091
27.

1

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
28.

39

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
29.

84

CANBERRA HANNOVERSKA POL 2012 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
30.

167

CARRYBO II SP POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
31.

72

CARTAGENE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz siwa/163 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
K028810 616009640075013
32.

68

CASABLANCA HOLSTEIN POL 2011 klacz gniada/167 F: CASSIN
M: MONA II
K019037 DE421000138811
33.

10

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
34.

73

CASTLIRA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz siwa/175 F: Castelan II
M: Lira II
K022819 DE421000042112
35.

134

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
36.

46

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
37.

101

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 W
38.

91

CHELLA S SP POL 2009 klacz siwa/165 F: Day Dream II S
M: Celina Z
Brak Brak
39.

193

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
40.

168

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
41.

62

CONQUISTADOR SP POL 2016 Wałach kasztanowata/169 F: Benitol
M: Chacona
Brak 616009530069616
42.

191

CONTIKI SP POL 2016 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: Dilajda
Brak 616009640000516
43.

111

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
44.

85

COSIDA HOLSTEINER POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido
M: Lenzia
K026908
45.

66

CYRILL 7 WESTFALSKA GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
K026811 DE 441411348513
46.

87

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
47.

113

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
K028534 616009600162311 brak
48.

38

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
K020105 POL070000004984
49.

27

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
50.

61

DE VITO R SP POL 2010 wałach siwa/1,85 F: Azarro
M: Drygula
Brak 616009660409810
51.

139

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
K024257 009520061809
52.

80

DERESY SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Abou Zouz
M: Delta
brak POL009530147308
53.

148

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475
54.

52

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
55.

150

DISCOVERY KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:149cm F: Strayer's Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
56.

190

DISCOVERY KUC POL 2012 ogier ciemnokasztanowata/kuc:153 F: Strayer’s samson
M: Dora
Brak 616098100099898
57.

162

DOLCE VITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 30.03.2013 klacz gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Doncerta S
brak 616009520012713
58.

75

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
59.

176

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
60.

58

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
61.

130

DRACENA Szlachetna Półkrew POL 2006 mare chestnut/170 F: Mariot
M: Durette z
K014310 Brak
62.

28

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
63.

49

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
Brak Brak
64.

97

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
K011853 POL006580095806
65.

132

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
66.

119

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
67.

124

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
68.

83

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
69.

181

ERAGON SP POL 2010 Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
70.

65

EVEREST VDL KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada/175 F: Indoctro
M: Zolivia VDL
K026276 528003200906836
71.

151

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
Brak DE421000752614
72.

51

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
73.

100

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
74.

53

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
75.

33

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: FOR FASHION
M: THE BEST
K028619 DE421000046314
76.

98

FRANKONIA S SP POL 2014 Klacz kara/168 F: Black Jack
M: Fonika
K029144 616123567898006
77.

37

FURIOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
K022754 616009600059712
78.

31

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
79.

131

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
80.

86

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
81.

78

GEJSZA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz kara/mk:158 F: Kołczan
M: Gafme
11111 007600024609
82.

141

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
83.

201

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
84.

106

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/160cm F: pokrat
M: gordonka
brak 009530045605
85.

57

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
86.

164

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
87.

165

GWIAZDA KUC POL 10.03.2005 klacz jasnokasztanowata/kuc:143 cm F: NEPOMUK
M: GRACJA
brak 013640019305
88.

16

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
89.

34

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
90.

50

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse POL 2015 Wałach dereszowata/169 F: Juweel
M: Erina
K028679
91.

74

HEBRA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
K028933 982000167870882
92.

196

HEROS KUC WALIJSKI POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak
93.

202

HERTI KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:145 F: SPLIT
M: HORTYNA
Brak 013610111107
94.

90

HERTI KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:/ F: /
M: /
B /
95.

174

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
K025578 616009640019214
96.

110

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
97.

88

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
98.

59

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 10449
99.

171

ILIA SP POL 2012 klacz siwa/mk:154 F: IDOL
M: ETNA
K022497 616999610066912
100.

199

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
101.

15

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
102.

94

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
103.

144

JAGIEŁKA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Stalypso
M: Jej mość
Brak Brak
104.

149

JAKARTA KWPN POL 2014 mare dark bay/170cm F: Cardento
M: Capitale 5
NN 616004900104842
105.

177

JAR SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Almanzor L
M: Jara
- -
106.

123

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
107.

157

JASTARNIA SP POL 2004 klacz gniada/160 F: Elaborat
M: Jordania po Kaliniec
brak brak
108.

109

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
109.

2

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
110.

155

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
111.

32

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
112.

170

KALAHARI MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
K024386 616 066 55 00334 08
113.

60

KALEV RED WINE OLD POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: D-Luna /
brak -
114.

79

KALILA J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor
M: Kamelia J
K021672 616009520054311
115.

76

KAMELOT SP POL 2004 wałach gniada/165 F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
116.

69

KARINA SP POL 2013 klacz gniada/163 F: Nikiel
M: K-Weronika
brak 616009640073313
117.

102

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
118.

96

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/- F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
brak 616003010092615
119.

99

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
120.

184

KEISER WALENTIN HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Kaiser Karl
M: Wioletta
xx DE 431310628711
121.

55

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
Brak 576%
122.

43

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
123.

146

LA SILVA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/160 F: ARGON EX ARDEN
M: LA KRIMA
brak 006530195106
124.

114

LADY BIRD OLDENBURSKA POL 2008 klacz gniada/168 F: Stakkatol
M: Bagrina
K017577 DE 418181337808
125.

42

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
K018612
126.

70

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
127.

82

LILY-ANN HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Lavall I
M: Ornella XV
K029588 DE421000148014
128.

142

LIMERYK WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Maik
M: Lubnia
brak brak
129.

138

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
130.

154

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
131.

40

LYJABALOU OLDENBURGER POL 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero
M: Bellissima
K027154 418180238115
132.

137

MARIANO KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak 616999530243114
133.

160

MISTRAL M SP POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Karbon
M: Monalisa
brak x
134.

56

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
135.

115

NARKOS SP POL 2005 Wałach skarogniada/164 F: Grikos
M: Narusa
brak 616009530019705
136.

197

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717
137.

161

NEMON XXXX POL Xxx ogier siwa/kuc:Xxxx F: Xxx
M: Xxx
Xxxx Xxxx
138.

11

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
Brak 616009520030911
139.

117

NIKA EWITA DRP POL 2004 klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
140.

187

NIKITA SP POL 2007 Klacz gniada/Xx F: Kompan
M: Niwa
Xx Xx
141.

89

NIKITA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/166 F: Festiwal
M: Nemezis
brak 616007610056310
142.

108

NIKO SP POL 2004 wałach gniada/mk:157 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 01347 04
143.

185

NORKAN SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Woold
M: Nivea
K024477 POL009680018808
144.

189

OPUNCJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Cantanis
M: Opcja
Zzj Xx
145.

200

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538
146.

192

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
147.

36

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
148.

129

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE 433330122302
149.

26

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
150.

122

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
K016003 POL007530137106 104OY33
151.

198

PIONIER SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Bb
M: Bb
Brak Brak
152.

48

PITRELLA Koń Pełnej Krwi Angielskiej GER 2011 Klacz gniada F: War Blade
M: Pashmina
BRAK
153.

128

PL NEMO KUC WALIJSKI POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
K014379 POL 013611015204
154.

140

POKUSA WLKP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
Brak
155.

153

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
Ko19032 POL 013 53 0226605
156.

169

RIVERA SP. POL 2004 klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
K022858 POL 009 67 00371 04
157.

92

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET British Riding Pony POL 2012 Wałach kara/kuc:137 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
158.

45

ROSI HANOWERSKA POL 2012 Klacz kara/172 F: Dressage Royal
M: Anuschka
K023448
159.

118

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
160.

67

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Mare bay/167 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
161.

186

SARATOW XX POL 2000 wałach kasztanowata/xx F: xx
M: xx
xx xx
162.

23

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
K018556 DE418181125211
163.

166

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
164.

127

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:150 cm F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
brak 616013680098907
165.

182

SOLANDRIA SP POL 2008 Klacz siwa/xx F: xx
M: xx
xx xx
166.

71

TANGO SP POL 2002 wałach siwa/170 F: Biskwit
M: Traviata
K007601 POL009611040002
167.

77

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
168.

159

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
169.

17

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino /
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
170.

178

TORDIS HEROS KUC POL 2012 wałach srokata/kuc:142 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
171.

30

TRE-RATINA Z ZANGERSHEIDE POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
K015314 Z698005
172.

44

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
173.

120

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
174.

180

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 Wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
BRAK
175.

156

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
176.

172

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
177.

63

WANDEROS SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: NN
M: NN
brak 616999530226813
178.

103

WENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: Lando
M: Wiklana
K029867 POL 009 53 01183 08
179.

188

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/Xx F: Granilli S
M: Wega
K022133 Xx
180.

136

WERDIL SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Wendetta
K022074
181.

145

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
Brak A0000168S
182.

54

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
183.

173

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
K024462 616 009 60 02218 11
184.

158

WHITE QUEEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/160 F: Hetman
M: Wiklana
K018633 616009530219109
185.

104

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
186.

135

WIRGINIA SP POL 2012 klacz skarogniada/169 F: Con Calma
M: Witara
K026722 616009640047112
187.

116

ZULINE KWPN NED 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
K009344 5280030400272