Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO DIM.
SOPOT, 17-19.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
187 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 15:51:22
2020-07-14 15:51:22
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
186 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:50:16
2020-07-13 16:06:27
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 36/125/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
185 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 15:32:43
2020-07-13 12:28:03
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 14/C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 37/130/135/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
184 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:50:01
2020-07-13 12:27:22
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 37/130/135/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
183 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-13 18:49:49
2020-07-13 12:06:40
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 37/130/135/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
182 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:49:43
2020-07-13 12:05:30
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/120/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:49:22
2020-07-12 22:15:09
Maja Poprawa NASTIA
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
180 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:49:18
2020-07-12 22:13:56
Alicja Poprawa SAWANA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
179 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:27:37
2020-07-12 12:52:39
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:27:29
2020-07-12 12:22:40
Martyna Pliem-Perka EROZJA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:24:03
2020-07-11 19:25:07
Zofia Kaczorowska MY LITTLE GIRL GH
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:23:53
2020-07-11 15:09:43
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 35/120/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 22:08:34
2020-07-10 20:27:27
Olga Styła FIJI
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 22:08:29
2020-07-10 20:14:38
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:58:49
2020-07-10 12:33:34
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:13:52
2020-07-09 23:27:24
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 2x 39/50/60/70/Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 18:06:46
2020-07-09 16:41:39
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 12:53:17
2020-07-08 14:10:19
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 21:50:43
2020-07-08 11:42:18
Kuba Kraśko OSI
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 17:36:23
2020-07-07 17:33:12
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/95/Finał C, zwykły 95cm
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:26:01
2020-07-07 14:05:54
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 20:43:27
2020-07-07 11:37:53
Lila Kulesza BESSEL
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:25:48
2020-07-07 10:20:25
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:25:46
2020-07-06 23:12:56
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:25:44
2020-07-06 22:30:13
Karolina Heydel KONKORD
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:29:37
2020-07-06 18:09:29
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:29:29
2020-07-06 18:08:26
Kuba Kraśko ANTA MONIKA
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:29:23
2020-07-06 18:06:48
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:06:35
2020-07-06 13:03:20
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 36/125/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 11:00:56
2020-07-06 10:52:00
Szymon Cieślak WOLLING'S LION KING
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 22:36:32
2020-07-05 22:10:53
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 22:36:36
2020-07-05 22:10:00
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 22:36:45
2020-07-05 21:39:23
Natalia Czech LEGENDA
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 22:36:53
2020-07-05 21:27:25
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 22:36:58
2020-07-05 21:26:41
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 22:37:04
2020-07-05 20:40:59
Zuzanna Kwasiżur MON AMOUR
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 23:26:34
2020-07-05 18:52:07
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 22:37:17
2020-07-05 18:32:50
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 17:17:55
2020-07-05 16:55:19
Weronika Cieślak RODRIGO CASSINI
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:07:26
2020-07-05 13:30:45
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:07:30
2020-07-05 13:30:05
Patrycja Maćkowska GABON
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:07:40
2020-07-04 23:16:26
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:07:38
2020-07-04 22:59:15
Oliwia Palacz OSCAR
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 22:51:21
2020-07-04 19:08:54
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 19:38:28
2020-07-04 18:19:24
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 22:51:14
2020-07-04 17:28:08
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 01:12:32
2020-07-04 17:22:19
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 22:51:09
2020-07-04 16:35:10
Helena Piontek BALOUNA F
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 22:51:06
2020-07-04 15:51:00
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 23:38:56
2020-07-04 12:05:01
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:15:30
2020-07-03 21:18:51
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:15:25
2020-07-03 21:18:12
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:15:22
2020-07-03 20:49:39
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 2x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:15:16
2020-07-03 20:49:02
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 2x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:47:00
2020-07-03 19:29:07
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:47:41
2020-07-03 19:28:13
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:15:09
2020-07-03 18:55:14
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:15:06
2020-07-03 18:54:21
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:14:50
2020-07-03 18:43:38
Pola Tonina Joppek CADILLAC PJT
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:14:48
2020-07-03 18:43:03
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:34:19
2020-07-03 16:07:02
Antonina Benska ROCK
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 13:06:51
2020-07-03 12:30:29
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:27:33
2020-07-03 12:28:41
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 13:07:10
2020-07-03 12:17:47
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 33/105/Finał D bis, zwykły 105cm
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 13:07:15
2020-07-03 12:17:06
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 32/95/Finał C, zwykły 95cm
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 12:07:38
2020-07-03 10:25:36
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 2x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:35:17
2020-07-03 09:06:46
Michalina Dańczak MELLOW JACK MMK
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 08:47:19
2020-07-03 08:04:44
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/95/Finał C, zwykły 95cm
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 08:47:22
2020-07-03 08:04:20
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 32/95/Finał C, zwykły 95cm
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:45:40
2020-07-02 22:52:26
Hubert Aniołek TITAN
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/95/Finał C, zwykły 95cm
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:34:37
2020-07-02 22:21:15
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:35:05
2020-07-02 22:20:37
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:21:12
2020-07-02 20:10:28
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 33/105/Finał D bis, zwykły 105cm
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:46:16
2020-07-02 19:49:00
Irena Bigaj RAMINA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:46:19
2020-07-02 19:47:30
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 20:51:37
2020-07-02 18:57:59
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 20:51:02
2020-07-02 18:56:37
Oliwia Reaud M'07 K-PARIS
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:10:23
2020-07-02 18:55:45
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:46:47
2020-07-02 18:36:17
Helena Gola PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:46:52
2020-07-02 18:35:05
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 35/120/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:47:13
2020-07-02 18:34:07
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 2x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 33/105/Finał D bis, zwykły 105cm
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:47:20
2020-07-02 18:32:45
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 33/105/Finał D bis, zwykły 105cm
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:37:52
2020-07-02 17:34:28
Natalia Przybyła ARIS
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:37:02
2020-07-02 13:16:35
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 21:57:44
2020-07-02 12:17:34
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:29
2020-07-02 11:12:41
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:27
2020-07-02 11:11:59
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 17:56:06
2020-07-02 08:06:14
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 17:54:56
2020-07-02 08:05:42
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:19
2020-07-02 00:13:43
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:16
2020-07-02 00:12:32
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:13
2020-07-02 00:11:40
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:08
2020-07-02 00:11:05
Lena Kamińska KLAUSINKA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 29/50/Finał A0, dwufazowy 50cm
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:05
2020-07-02 00:10:47
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:03
2020-07-02 00:10:28
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:25:01
2020-07-02 00:09:49
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:31:30
2020-07-02 00:09:33
Klaudia Przybysz CORBETT ZAGORKA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:24:51
2020-07-02 00:07:52
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:24:47
2020-07-02 00:07:19
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 33/105/Finał D bis, zwykły 105cm
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:24:44
2020-07-02 00:03:55
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:24:42
2020-07-02 00:02:22
Anastazja Burzyńska KORAL
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 21:58:56
2020-07-01 23:20:46
Maja Kliś LIPO
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:00:46
2020-07-01 23:20:18
Maja Kliś KLARA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 16:51:38
2020-07-01 23:03:49
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 09:39:40
2020-07-01 21:42:32
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 21:22:00
2020-07-01 21:08:05
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 14:50:35
2020-07-01 14:05:23
Hubert Aniołek OLIVER
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/95/Finał C, zwykły 95cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:23:09
2020-06-30 15:30:55
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:23:07
2020-06-30 15:13:10
Nadia Lehmann LEXUS
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:23:06
2020-06-30 15:10:23
Nadia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:23:03
2020-06-30 14:08:11
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:23:00
2020-06-30 14:07:25
Roksana Nawrocka FIGO L
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:22:58
2020-06-30 10:36:02
Nadia Boćkowska LEMA WM
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:19:16
2020-06-30 10:35:28
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:20:44
2020-06-30 10:32:45
Nadia Boćkowska FAZA AS
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/95/Finał C, zwykły 95cm
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:37:23
2020-06-30 09:19:34
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 2x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:37:20
2020-06-30 09:18:08
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 2x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:37:15
2020-06-30 09:16:59
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:59:22
2020-06-30 08:40:05
Berenika Biela USHUAIA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:54:39
2020-06-30 08:37:56
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:54:42
2020-06-30 08:37:28
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:54:46
2020-06-30 08:37:03
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:54:51
2020-06-30 07:08:54
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 29/50/Finał A0, dwufazowy 50cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:54:55
2020-06-30 07:08:26
Zofia Wierucka AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:55:00
2020-06-30 07:07:44
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 22:51:01
2020-06-29 21:00:46
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 2x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:56:41
2020-06-29 16:13:26
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:56:45
2020-06-29 16:12:53
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:57:04
2020-06-29 16:04:29
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 1//Konkurs zabawowy
  • 2x 19//Konkurs zabawowy
  • 2x 38//Konkurs zabawowy
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 11:24:45
2020-06-29 11:12:00
Laura Kalak FILEMON
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 11:24:49
2020-06-29 10:14:19
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 11:24:53
2020-06-29 10:13:31
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 11:24:57
2020-06-29 10:12:41
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 11:25:01
2020-06-29 09:17:52
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 33/105/Finał D bis, zwykły 105cm
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:54:01
2020-06-28 21:10:43
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:54:04
2020-06-28 18:49:35
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:54:07
2020-06-28 18:48:43
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 10:53:02
2020-06-28 10:24:20
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 10:53:05
2020-06-28 10:23:22
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:19:35
2020-06-28 10:22:12
Zofia Biel D'APRIL
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:39:14
2020-06-28 07:12:32
Michalina Łącka TETI
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:31:59
2020-06-27 22:11:37
Wiktoria Cwalina JOLY'S GOLDFEVER
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:38:34
2020-06-27 20:38:23
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 18:56:28
2020-06-27 14:27:59
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 2x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 33/105/Finał D bis, zwykły 105cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 22:19:53
2020-06-27 14:07:51
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 09:40:57
2020-06-27 09:07:06
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 20:43:36
2020-06-26 20:27:57
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:35:32
2020-06-26 18:42:27
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:58:57
2020-06-26 18:10:48
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 20:43:45
2020-06-26 18:06:15
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:19:23
2020-06-25 19:00:21
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 14/C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 37/130/135/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 10:53:39
2020-06-25 10:44:58
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 2x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 13:12:27
2020-06-25 07:45:35
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 36/125/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:30:40
2020-06-24 22:44:35
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:30:42
2020-06-24 22:43:57
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:30:46
2020-06-24 22:43:21
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 05:49:12
2020-06-24 22:20:26
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 21:39:54
2020-06-24 16:30:42
Martyna Obrocka PIKARD
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:37:50
2020-06-24 15:12:33
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 1//Konkurs zabawowy
  • 2x 19//Konkurs zabawowy
  • 2x 38//Konkurs zabawowy
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:39:34
2020-06-24 15:11:29
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:39:36
2020-06-24 15:11:04
Antoni Śliwiński ROXY
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:38:16
2020-06-24 15:10:30
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 36/125/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:38:14
2020-06-24 15:10:03
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 35/120/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:32:48
2020-06-24 15:09:34
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:33:00
2020-06-24 15:09:09
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 41/90/100/110/120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:37:54
2020-06-24 15:08:41
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:32:04
2020-06-24 15:08:14
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/85/Finał A2, dwufazowy 85cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:32:02
2020-06-24 15:07:47
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30/70/Finał A1, dwufazowy 70cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 15:37:30
2020-06-24 15:07:11
Lila Kulesza ALF
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 29/50/Finał A0, dwufazowy 50cm
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:39:01
2020-06-24 14:46:17
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 34/110/115/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:45:28
2020-06-24 13:41:09
Natasza Rosin BLANCA K
  • 2x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:45:22
2020-06-24 13:40:15
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:45:16
2020-06-24 13:39:55
Julia Pięta RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 23:29:42
2020-06-24 13:38:41
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:45:02
2020-06-24 13:38:18
Luna Kowalonek BIRKE- K
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:44:57
2020-06-24 13:37:30
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:45:00
2020-06-24 13:36:52
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:42:11
2020-06-24 13:31:56
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:42:05
2020-06-24 13:31:22
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 2x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:09:37
2020-06-24 13:30:59
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:09:47
2020-06-24 13:30:38
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 21:39:25
2020-06-24 13:29:51
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 21:39:20
2020-06-24 13:29:35
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:09:54
2020-06-24 13:29:03
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:10:01
2020-06-24 13:28:40
Gabriela Lewandowska AMANDA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:25:50
2020-06-24 12:32:15
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 06:38:00
2020-06-24 12:07:44
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 11/L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/Duże Konie P na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O047156
2. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
3. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
4. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
O057559
5. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
6. Bar Karolina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
7. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
O047712
8. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
9. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
10. Biela Berenika KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049200
11. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
12. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
13. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
14. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O047373
15. Burzyńska Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
16. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O058683
17. Cieślak Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
O055365
18. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (Mł.)
O051053
19. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
20. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
21. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
22. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
23. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
24. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
25. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
26. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
27. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
28. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
29. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
30. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
31. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
32. Gabriel Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
33. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
34. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
35. Gola Helena KJ Ranczo Kolata
2010 (Mł.)
O057412
36. Goszczynski Adam St. KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O055144
37. Goszczynski Tomasz BPK
2013 (Mł.)
38. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
39. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
40. Jagniewska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
Brak
O050336
41. Janiszewska Lena Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O049333
42. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
43. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
44. Kaczorowska Zofia SS Golden Horse
2010 (Mł.)
O054860
45. Kalak Laura JUKS Mieczewo
2009 (Mł.)
O059300
46. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
47. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
48. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
49. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
50. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
51. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
52. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
53. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
54. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
55. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
56. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
57. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
58. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
59. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
60. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
O057534
61. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
62. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
63. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
64. Kwasiżur Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
O047059
65. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
66. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (Mł.)
O048705
67. Lewandowska Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
68. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
69. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
70. Ludwicka Karina LKJ Gałkkowo
2006 (JM.)
O044637
71. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
72. Machniewicz Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O058623
73. Maciejewska Hanna JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O052855
74. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
75. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O058409
76. Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
O035308
77. Matyjasik Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O046279
78. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
79. Michalak Antoni Bez Przynależności Klubowej M A Z
2007 (JM.)
O046936
80. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
81. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
82. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
83. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
84. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (JM.)
O046352
85. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
86. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (Mł.)
O055493
87. Osuch Aleksandra Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
88. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
89. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
90. Palacz Oliwia JUKS ABAKUS KACZYNA
2004 (J.)
O043165
91. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
92. Patecka Olga JUKS ABAKUS KACZYNA
2008 (JM.)
O052854
93. Pawłowska Irena bpk (MAZ)
2007 (JM.)
O039852
94. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
95. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
96. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
97. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
98. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
99. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
100. Pliem-Perka Martyna St. KS Jumping Events Poznań
2009 (Mł.)
O048671
101. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
102. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
103. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
104. Przybyła Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
Brak
105. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
106. Przybysz Klaudia KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O038241
107. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
108. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
O055548
109. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
110. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
111. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
112. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
113. Sawicka Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
114. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
115. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
116. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
117. Sondej Zofia KKJ
2005 (JM.)
O041620
118. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
119. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
120. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
121. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
122. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
123. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
124. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
125. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
126. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
127. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
128. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
129. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O053405
130. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059330
131. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
132. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
133. Witkowska Maja JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O058026
134. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
135. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
136. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
137. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
138. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
2.

2

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
D K023720 ?013670073507?
3.

85

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
D K029277 616013540064013
4.

153

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 Klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
C K028854 826046020174914
5.

164

ANRI MARIELLA WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:132 F: BOSTON BRAVEHEART
M: ANRI CARIAD
C K025128 826046020155322
6.

193

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 klacz siwa/161 F: Pink Floyd H L / Pthagoras Z
M: Ada Sara / Aragonit
K009825 POL007600180905
7.

77

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
A1 K020178 POL013610175508
8.

203

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
9.

151

ARIS KUC POL 2005 klacz gniada/136 F: Angelo
M: Nn
C K017710 616013580422605
10.

194

ARMSTRONG HOL POL 2004 Wałach gniada/178 F: Alboretto /
M: Kyara /
K009051 -
11.

113

AT LAST RAVISHING RUBY KUC WALIJSKI NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
A1 K022314 528017200900598
12.

205

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
13.

173

BALOUNA F Oldenburger Springpferd POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Balou du Rouet
M: Grand Coeur
K029000 DE 418180010012
14.

181

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:141 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
C K021565 616013640053209
15.

157

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
A0 K018400
16.

73

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
D K021760 616013640053309
17.

152

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
C K021450 POL013670142807
18.

158

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N
M: Bella Luna
D K022352 DE422220086308
19.

198

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
A1 0 967000010051424
20.

63

BIRKE- K WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata/168 F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
21.

66

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
22.

219

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
A1 K028199 616013640055209
23.

61

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
D K028362 056-022-000251442
24.

97

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K020442
25.

102

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
D K022593 DE434340709312
26.

51

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
27.

162

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
28.

120

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009557 616999611504104
29.

215

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
30.

184

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
A1 K012041 K012041
31.

81

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979
32.

88

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
33.

128

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
A1 K023426 Brak
34.

155

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
35.

221

CHELSEA LONDON 2 DRP GER 2008 ogier siwa/149 F: Calico 8
M: Naomi
D DE4353500003108 104RK56
36.

26

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419
37.

65

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
D K018638 616999610274010
38.

118

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
39.

207

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
D K026676 250001 12153371N
40.

100

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
41.

165

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
42.

104

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
43.

132

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE 421000119414
44.

129

CORBETT ZAGORKA KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:152 F: NN
M: NN
E K028542 208333201302933
45.

79

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
46.

114

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
47.

122

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
D K024145 DE467000740601
48.

24

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
C K015474 POL013570208906
49.

171

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COB POL 2010 wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango 45657
M: Danaway Janella
D K026831 826046010069885
50.

83

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
51.

14

DIABLO LAZAR OLDENBURSKA POL 2013 wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
52.

169

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan
M: Dora
C K018242 POL013530410304
53.

210

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
54.

216

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
55.

222

DRACENA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Mariot
M: Durette z
K014310
56.

202

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
57.

108

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
// K016564 616 999 68 0094 506 //
58.

84

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
59.

163

EQUEENPASSION LAVITA WALIJSKA POL 2012 klacz bułana/130 F: Carrwood Sunbird 75372
M: Millcroftlra Lyra / cwrtycando caradog
A1 K025127 826046020168643
60.

6

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:138 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
C K016844 013570144003
61.

209

EROZJA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:138 F: JAMBO
M: EROIKA
C K012795 PZJPOLO13680042705
62.

7

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
D K022440 616013670119510
63.

29

FAZA AS KUC FAELIŃSKI POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: TOP EWITA
M: FANTA
C K016234 12153
64.

183

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
C K026409 A0001674S
65.

116

FIGO L SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/177 F: Escudero L
M: Fiona L
K010501 brak
66.

206

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 Klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi
M: Zypresse
K028508 DE421000405213
67.

98

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik/Orkisz
M: Fraszka
D K017561 POL 013610073406
68.

110

FRANKENHOEH`S MYLORD KUC WALIJSKI GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
A1 K009870
69.

187

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
C K020548 616013661480610
70.

179

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
C K020485 POL013610197007
71.

39

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
D K019951 POL013610240808
72.

32

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 Klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
D K029249 M326088
73.

117

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
74.

166

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
75.

178

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
D K029410 DE441411227909
76.

30

GRAFITI NN POL 2013 Klacz siwa/kuc:131 F: Nn
M: Nn
A1 K027040 616 999 54 01167 13
77.

55

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
A1 K021205 616013610071212
78.

91

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:131 F: H
M: H
C K027020 brak
79.

161

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
80.

139

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
D K023254 528018020051289
81.

8

HIGHFORCE ONE HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/178 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedire
K029260 DE 421000554513
82.

189

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
D K027183 124
83.

223

HUNTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
BRAK
84.

112

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc:111 F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
A0 K017064 POL013640050301
85.

62

INIS SLE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
D K024967 S3-3720041000170440
86.

19

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
87.

23

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
C K026248 528018020092051
88.

33

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K023715 POL013670006908
89.

170

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K027304 POL013670043605
90.

93

JOLY'S GOLDFEVER KUC NEW FOREST BEL 2009 ogier gniada/147 F: Priory Prickle / Tomatin Golden Gorse
M: Beekje's Katja / Kantje's Ronaldo
D K029384 056011020090135
91.

136

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
C K011731 POL013670007906
92.

74

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata
K015375 POL009630051908
93.

146

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
94.

197

KALILA J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor
M: Kamelia J
K021672 616009520054311
95.

217

KAMELOT SP POL 2004 wałach gniada/165 F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
96.

34

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
A1 K024243 616999540099912
97.

133

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K005060 07136
98.

138

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
C K025007 435350055809
99.

195

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
100.

125

KORAL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
C K029559 616999690193107
101.

200

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
C K019253 616013580270509
102.

76

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
K023579 616007610063713
103.

168

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056-002-W00294118
104.

185

LEGENDA HANOWERSKA POL 2010 klacz ciemnogniada/165 F: For Ever Jump
M: Kathleen
K016463 DE421000414710
105.

115

LEMA WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
K017756 DE-455-8770023-07
106.

127

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
D K028860 Brak
107.

119

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: Nemo
M: Barako
D K020887 616009640026910
108.

107

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
109.

35

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
A1 K029202 203001925783405
110.

176

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
111.

145

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
D K028152 528017201201099
112.

40

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
A1 K026551
113.

94

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: FRANKENHOEH'S VITALISE
M: MAJA
C K018799 12542
114.

213

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
D K020711 DE435350017509 105GR98
115.

50

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
116.

4

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
C K020880 POL013660009507
117.

154

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
C K023967 616013610107713
118.

156

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY BEL 2015 Wałach gniada/kuc:145 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands
D K029710 056-011-S20150305
119.

105

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankenhoeh's Mylord
M: Megan B
K020303 POL 013 52 01433 08
120.

58

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
121.

3

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
C K020200 826046020155026
122.

141

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
C K017501 POL013570315207
123.

199

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
124.

188

MON AMOUR Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
K027084 616009520019310
125.

208

MY LITTLE GIRL GH Deutsches Reitpony POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Polydor
M: Loopzicht’s Emilly
C K027633 DE441410442212
126.

135

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
A1 K026291
127.

150

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
D K026584 616013520102614
128.

159

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
129.

175

NARCOTIQUE TACHOR KOŃ BELGIJSKI BEL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Darko
M: Jawel van’t heike
Brak 056-002-W00304470
130.

212

NASTIA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/165 F: Boliwar
M: Nobia
K027242 616007520112612
131.

186

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
D K024742 616013640055613
132.

86

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
D K011732 Noemi Ewita / Rocky
133.

204

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
D K007893 DE441410094000
134.

121

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
C K028023
135.

1

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
D K029118 528008060138206
136.

72

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
137.

180

OSCAR KOŃ BELGIJSKI BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kassanova de la pomme
M: Talina
Brak 981100004014299
138.

201

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
139.

36

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE 433330122302
140.

82

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
141.

147

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
142.

109

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
143.

134

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
A1 K025043 616013610121713
144.

89

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
D K024703 616999610072413
145.

192

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
A1 K026509 POL013600141899
146.

78

PIKARD KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: Another star
C K029053
147.

5

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
E K014199 POL013530225808
148.

130

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
C K018231 013530067806
149.

148

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
150.

106

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa/176 F: Canoso
M: Princessa
K024973 616 009 64 0048 013
151.

59

PUERTO RICO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/170 F: Czumen K
M: Perła
K024110 616007610123113
152.

54

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
A1 K029597 616013590150616
153.

60

R-MEFISTO TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
D K024860 616 999 66 14108 13
154.

143

RAMINA SP POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:132 F: x
M: x
C brak x
155.

167

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
156.

64

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van De Groenheuvel / Vadet Van De Vondelhoeve
M: Oshy / Invisibl'e'e v/h Juxschot
D K028580 056-002-P00710888
157.

160

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:125 F: Pietrek
M: --
A1 K022446 ----
158.

182

RODRIGO CASSINI WLKP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quaide Cassini /
M: Rewia /
K018536 6160070081610
159.

190

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
C K017920 POL013540072804
160.

177

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
K023397 616009590190809
161.

196

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 DE435350022308
162.

75

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 Klacz gniada/170 F: Rock'n Roll / Rasso
M: Cita / Doven
K017426 203009224901907
163.

137

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009244 POL999690102898
164.

69

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
165.

71

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
D K025216 52800300029066
166.

144

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
A1 K025054 616013610195811
167.

124

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
A0 K024725 616 013 61 00389 11
168.

80

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965
169.

211

SAWANA TYP SZLACHETNY POL 2015 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
D brak 616999661381815
170.

126

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
C K023357
171.

174

SNOOPY KUC POL 2008 wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh’s Mylord
M: Stokrotka
C K020877 616013610299008
172.

103

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
C K014194 POL013640083408
173.

53

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
K025129 528018020121352
174.

142

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
C K026255 826046020150135
175.

70

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
176.

92

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
D K014499 12093
177.

149

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
D K022375 DE441410714004 105LZ26
178.

214

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
K018090 616009690190508 104QX68
179.

101

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
D K015066 POL013670111606
180.

140

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
C K028024
181.

87

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino /
M: Thalia Von Uda / Tabor
A1 K025107 POL013530189108
182.

95

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
D K010253 POL013640007704
183.

218

USHUAIA SF FRA 2008 wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn
M: nn
D brak 52527291S
184.

42

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /