Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
158 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:06:32
2020-09-02 20:57:18
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:06:56
2020-09-02 20:57:01
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:13
2020-09-02 11:09:13
Sara Algotsson Ostholt CHICUELO
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:13
2020-09-02 11:09:13
Malin Josefsson ALLAN V
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:13
2020-09-02 11:09:13
Henrik Adnervik EMPERO
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Amanda Staam CARILDA ROSE AT
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Amanda Staam CORPOUBET AT
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Lara De Liedekerke - Meier DUCATI D'ARVILLE
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Lara De Liedekerke - Meier QC CHICA LEENA
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Simone Vinther STENVAENGE POLISE
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Peter T. Flarup FASCINATION
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Felix Etzel BANDIT 436
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Felix Etzel QUIDOR 8
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Kai-Steffen Meier GLUECKSRUF
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Thomas Heffernan Ho SHANNONDALE VINTAGE
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Thomas Heffernan Ho TAYBERRY
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Susanna Bordone EMERALD JONNY
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Malgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Jacek Jeruzal LA CROETE
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Malin Josefsson AGATON V
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Louise Romeike WAIKIKI 207
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Louise Romeike WIELOCH'S UTAH SUN
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Louise Romeike CATO 60
  • 1x 9/4*S/CCI4*-S - resulst after dressage
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Yingfeng Bao FLANDIA 2
  • 1x 5/3*L/CCI3*-L - resulst after dressage
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Jerome Robine BRAVE HEART 10
  • 1x 5/3*L/CCI3*-L - resulst after dressage
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Fabio Fani Ciotti SUTTOGO GEORG
  • 1x 5/3*L/CCI3*-L - resulst after dressage
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 1x 5/3*L/CCI3*-L - resulst after dressage
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Malin Josefsson MAGGAN V
  • 1x 5/3*L/CCI3*-L - resulst after dressage
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Johan Lundin CYBER SHOT
  • 1x 5/3*L/CCI3*-L - resulst after dressage
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Lea Siegl CUPIDO P
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Joris Vanspringel CREATOR GS
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Huadong Sun BRENT
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Camilla Saeboe Hansen ZARTHAGO
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Mia Hastrup CONSTANTIN M
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Felix Etzel STALLIWA T
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Filippo Gregoroni LOUGHEHOE LEGEND
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Mattia Luciani LEOPOLD K
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Mattia Luciani GOOD LUCK
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Mattia Luciani BEAUCATCHER
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Susanna Bordone IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Merel Blom LYKKEGAARD'S LA'MARIA
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Merel Blom THE QUIZMASTER
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:12
2020-09-02 11:09:12
Tim Lips HERBY
  • 1x 6/4*L/CCI4*-L - resulst after dressage
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Jolanta Tarczynska CHECKPOINT
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Julia Gillmaier RED DREAM PRINCES
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Kamil Rajnert EMILIA OF CHIN
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Kamil Rajnert GOUVERNEUR
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Mateusz Kiempa ABIGAIL
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Jan Kaminski UNKNOWN FLYING OBJECT
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Sara Algotsson Ostholt CHRISTMAS CAROL DE MERIGNAT
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Johan Lundin DOS SI BON
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Klara Liden Kiraly NUGGET
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Stina Arosenius LORELEI-L
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Lara De Liedekerke - Meier CASCARIA V
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Hugo Laschet CAITANE VD CUMUL Z
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Petr Lacina KIMA-H
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Mathilde Jacobsen LUNDEGAARDS CHARLIE
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Pia Refslund Elbo RODION
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Vivan Mary Ryslinge DIVA DE VISION
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Erkki Hoim ASPIRIN
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Hedwig Wikström PIN ROCK'S FADE TO BLACK
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Hedwig Wikström CHIARA'S CHARM
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Daya Singh Hujan CENTISSIMO
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Jerome Robine BLACK ICE
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Kai-Steffen Meier PAINTER'S MAXIM
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Stephanie Böhe THE PHANTOM OF THE OPERA
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Susanna Bordone INNWAH'S MIRACLE
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Susanna Bordone WALVIS BAY
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Simone Sordi CHOCOLAT DE LIGNIERE
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Caroline Kjølerbakken TOP GUN
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Julia Gillmaier RARASHEK
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Jan Kaminski WELUR
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:11
2020-09-02 11:09:11
Klara Liden Kiraly VIVERO
  • 1x 8/3*S/CCI3*-S - resulst after dressage and jumping
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Lea Siegl LEBENSTRAUM
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Harald Siegl AMALIA ARGENTINA
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Ulrika Koprivova ICARA
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Simone Vinther ABILDGAARDS SYNERGI
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Jaagup Kallas OLLI ROYAL
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Erkki Hoim ROLEKS
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Hedwig Wikström LAWESTA
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Hedwig Wikström LAPDANCE
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Daya Singh Hujan ICARUS HK
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Jerome Robine CAPRICE ENCORE
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Stephanie Böhe DAY OF GLORY 4
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:09:10
2020-09-02 11:09:10
Simone Sordi BALLYARTAN CONTESSA
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:59:15
2020-09-02 10:36:55
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 10:19:37
2020-09-01 09:43:01
Max Trenning VAMP DU MONSELET
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:27:36
2020-09-01 08:54:19
Maria Krzywda NOVEMBER RAIN
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 09:58:55
2020-08-31 09:30:51
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 DESERT GENERAL
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 09:58:59
2020-08-31 09:30:17
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 MERNIE
  • 1x 3/OOM - K/Finał OOM - kuce - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:46:54
2020-08-31 07:26:27
Juula Reinumägi DIAMONDS ARE 4EVER
  • 2x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:50:48
2020-08-30 22:50:36
Idalia Kuliga FOR EVER YOUNG
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:50:52
2020-08-30 17:14:23
Ulrika Kopřivová ICARA
  • 1x 7/2*S/CCI2*-S - results after dressage and jumping
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:51:47
2020-08-29 15:12:06
Diana Jaroszkiewicz Jm'06 INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 1x 3/OOM - K/Finał OOM - kuce - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:51:49
2020-08-29 10:15:51
Kristýna Chorovská SANTINI
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:40:47
2020-08-28 12:00:34
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 3/OOM - K/Finał OOM - kuce - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:40:31
2020-08-28 09:43:51
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR GR. D
  • 1x 3/OOM - K/Finał OOM - kuce - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:40:08
2020-08-28 09:31:41
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:59:39
2020-08-27 19:55:30
Hanna Bzowska ESTERA
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:36:31
2020-08-27 19:35:20
Michał Hycki LUCKY STAR
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:14:03
2020-08-27 12:43:51
Ada Wołąs LOCO GR. D
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:14:01
2020-08-27 11:04:42
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 09:00:51
2020-08-26 23:31:37
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 2x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 10:22:09
2020-08-26 18:37:59
Hanna Sergiel INEZA "W"
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:59:34
2020-08-26 17:28:04
Zofia Mądra IRON
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:59:31
2020-08-26 15:38:38
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 12:31:30
2020-08-26 12:26:44
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 12:31:32
2020-08-26 12:15:15
Kalina Kasak Jm'05 PRIMAVERA
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:48:41
2020-08-26 10:35:31
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 09:09:25
2020-08-26 09:00:27
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 2x 3/OOM - K/Finał OOM - kuce - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:06
2020-08-25 23:03:25
Lena Kurzyńska SOPLICA
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:10
2020-08-25 22:23:59
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:14
2020-08-25 21:48:15
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:17
2020-08-25 20:49:50
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:20
2020-08-25 19:44:53
Maria Gil BOLONIA
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:23
2020-08-25 19:05:10
Agata Kurek AMBROZIO J
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:26
2020-08-25 17:53:29
Dorota Winograd HEKTOR
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:29
2020-08-25 17:27:47
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:31
2020-08-25 17:24:15
Julia Rosalska BOGUSIA
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:36
2020-08-25 17:07:38
Oliwia Paździora QUINTUS JUNIOR
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:42
2020-08-25 16:41:36
Nina Dubowska BURZAN
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:53:46
2020-08-25 15:29:57
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 15:27:43
2020-08-25 15:24:50
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 15:27:45
2020-08-25 15:24:07
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 3/OOM - K/Finał OOM - kuce - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 15:27:46
2020-08-25 15:23:35
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 15:27:48
2020-08-25 15:17:20
Klaudia Gawdzik Jm'06 NIKE
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 15:27:50
2020-08-25 15:07:01
Jacek Rajnert HORATA
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:45:17
2020-08-25 14:41:48
Katarzyna Ludwiniak Jm'05 DODA
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:45:20
2020-08-25 14:02:47
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 3/OOM - K/Finał OOM - kuce - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:45:22
2020-08-25 14:02:16
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:45:25
2020-08-25 14:01:41
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 4/OOM - DK/Finał OOM - duże konie - wyniki po próbie ujeżdżenia i krosie
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:45:27
2020-08-25 14:01:15
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:45:29
2020-08-25 14:00:55
Katarzyna Kokowska AVATAR
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:45:33
2020-08-25 14:00:44
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 06:37:25
2020-08-25 12:46:14
Oliwer Suwik HEBRA
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 09:19:55
2020-08-23 19:53:25
Alexandra Grahl-Madsen Mj'00 BANKIET
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 09:19:56
2020-08-23 12:10:36
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 09:19:57
2020-08-23 12:10:04
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 09:19:59
2020-08-23 12:09:12
Łukasz Sikorski MALAYSIA BEAT
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 09:20:00
2020-08-23 12:08:45
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 09:20:02
2020-08-23 09:33:51
Mike Urman ALLY MCBEAL
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 19:30:22
2020-08-21 20:07:42
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 19:30:24
2020-08-21 20:06:56
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 13:47:49
2020-08-21 12:04:22
Caroline Kjölerbakken LILLEVANGS MR SWING KING
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:03:30
2020-08-20 21:36:17
Daria Komosa AZTEC
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 07:52:21
2020-08-20 17:50:34
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:07:21
2020-08-20 16:58:51
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:55:55
2020-08-19 17:42:05
Katarzyna Dulian GYPSY
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:55:54
2020-08-19 08:43:22
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:55:52
2020-08-18 18:30:00
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:55:51
2020-08-18 18:25:34
Jolanta Tarczyńska MISS AGENT
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:55:50
2020-08-18 18:24:59
Jolanta Tarczyńska MIGHTY MAN
  • 1x 1/100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:55:48
2020-08-18 18:22:54
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:55:45
2020-08-18 18:22:25
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 2/1*/CNC 1* - results after dressage and jumping
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adnervik Henrik SWE
S
10078600
2. Algotsson Ostholt Sara SWE
S
10000201
3. Arosenius Stina SWE
S
10107092
4. Bao Yingfeng CHN
S
10081490
5. Blom Merel NED
S
10007318
6. Böhe Stephanie GER
S
10061837
7. Bordone Susanna ITA
S
10000261
8. Borkowska Zuzanna UKJ Petrico Pony Karino
2005 (JM.)
O037996
9. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
10. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
11. Chorovská Kristýna Jezdecký spolek pod Hostýnem
S
206165598
12. Czuchaj J'03 Nikolina KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O043868
10192998
13. De Liedekerke - Meier Lara BEL
S
10737395
10009961
14. Drywa Aurelia POL
2000 (MJ.)
10144673
15. Dubowska Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (JM.)
O045589
16. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
17. Durechova Laura
18. Durka Joanna POL
S
10214965
19. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
O006607
20. Etzel Felix GER
S
10031843
21. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
22. Fani Ciotti Fabio ITA
S
10000265
23. Flarup Peter T. DEN
S
10005210
24. Gawdzik Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
25. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
26. Gillmaier Julia POL
2000 (MJ.)
10141677
27. Grahl-Madsen Alexandra bpk MAL
2000 (MJ.)
O026912
28. Gregoroni Filippo ITA
S
10077713
29. Hansen Camilla Saeboe DEN
S
10031840
30. Hastrup Mia DEN
S
10008269
31. Ho Thomas Heffernan HKG
S
10035288
32. Hoim Erkki EST
S
10004103
33. Hujan Daya Singh GBR
S
10142370
34. Hycki Michał JKS Dako Galant Skibno
S
brak
35. Jacobsen Mathilde DEN
S
10174249
36. Jaroszkiewicz Diana SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O047175
37. Jeruzal Jacek POL
S
10004382
38. Josefsson Malin SWE
S
10029426
39. Kallas Jaagup EST
S
10142669
40. Kaminski Jan POL
S
10046688
41. Kasak Kalina Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2005 (JM.)
O053329
42. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
43. Kjölerbakken Caroline NOR
S
10119548
44. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
45. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
46. Komosa Daria KJ Polonez Damnica
2004 (J.)
O050629
47. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
48. Kopřivová Ulrika TJ Kinsky
2001 (MJ.)
F4153
10190865
49. Korycka Malgorzata POL
S
10046902
50. Kotyra Natalia POL
2003 (J.)
10215056
51. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
52. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
53. Krupa Justyna Klub Jeździecki Facimiech
2006 (JM.)
O043322
54. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
O054321
55. Kucharczyk Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
56. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
57. Kurek Agata SCSJ Coval Pogórze
1999 (MJ.)
O023953
58. Kurzyńska Lena JKS Dako-Galant
2005 (JM.)
O043680
59. Laschet Hugo BEL
S
10004348
60. Liden Kiraly Klara SWE
S
10097008
61. Lips Tim NED
S
10002940
62. Luciani Mattia ITA
S
10024773
63. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
64. Lundin Johan SWE
S
10000206
65. Łacina Petr CZE
S
10090212
66. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
67. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O045784
68. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
69. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
70. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
71. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
72. Meier Kai-Steffen GER
S
10004622
73. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
74. Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O042379
75. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
76. Niczyporuk Michał KJ Polonez
S
O003254
77. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
78. Pawłowicz Patryk Klub Jeżdziecki Magnum
2006 (JM.)
O052003
79. Paździora Oliwia KS Gillmaier
2002 (J.)
O031639
80. Petranova Sofia Laura
10166885
81. Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O037296
82. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
O054410
83. Rajnert Kamil POL
S
10004624
84. Refslund Elbo Pia DEN
S
10154736
85. Reinumägi Juula Tartumaa Ridingclub
S
10077804
10077804
86. Robine Jerome GER
S
10089901
87. Romeike Louise SWE
S
10019087
88. Rosalska Julia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2005 (JM.)
O057045
89. Rychlik Sylwia POL
2000 (MJ.)
10213013
90. Ryslinge Vivan Mary DEN
S
10127395
91. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O047012
92. Siegl Harald AUT
S
10000157
93. Siegl Lea AUT
S
10100334
94. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
95. Sordi Simone ITA
S
10005480
96. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
97. Staam Amanda SWE
S
10031631
98. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
99. Sun Huadong CHN
S
10107525
100. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
O051472
101. Tarczynska Jolanta POL
S
10144442
102. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
103. Trenning Max Netherlands
S
none
10009864
104. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
105. Urman Mike Tartu Kalevi RK
S
none
106. Vanspringel Joris BEL
S
10412555
10004575
107. Vinther Simone DEN
S
10059646
108. Wikström Hedwig FIN
2002 (J.)
10155416
109. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
110. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
111. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O035505
112. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
113. Żuchowicka Katarzyna SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

221

ABIGAIL PZHK (WIELK) 2013 Mare Black F: ELOQUENT
M: AMBROZJA/HAMLET GO
616007530054213 106MK01
2.

204

ABILDGAARDS SYNERGI DWB DEN 2014 Mare Bay F: CAPE TOWN S
M: ABILDGAARDS SAVANHA/LORENTIN
208333DW1401731 106XR13
3.

108

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
4.

413

AGATON V SWB SWE 2010 Male Black F: JAGUAR MAIL
M: ALICE G/IRCO MENA
04101343 105EO83
5.

466

ALLAN V SWB SWE 2007 Gelding Other F: LUCKY POINT HE 1121
M: ALICE G/IRCO MENA
04071302 104AJ38
6.

111

ALLY MCBEAL ESH EST 2014 mare bay/165 F: Automatic Pilot
M: Lexica
EE233200214 EE233200214
7.

203

AMALIA ARGENTINA TRAK AUT 2014 Mare Bay F: HANCOCK
M: ARLEEN/ESSTEEM OX
276409090235814 106VX34
8.

114

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Ogier kara F: CZARCZAF
M: AMBROZJA
K012711
9.

59

ARMIN DE MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
K024792 616007670038513
10.

307

ASPIRIN ESHB EST 2011 Gelding Grey F: AGROVORM'S AMERIGO
M: CHA-CHA/CAVALIER (MISTER)
EE233104511 105TH49
11.

9

AVATAR SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
K029467 Pol
12.

63

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
13.

20

AZTEC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Asta
K008818 POL007600018604
14.

65

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:149 (w F: NN
M: NN
K027742 372414005677664
15.

212

BALLYARTAN CONTESSA WSI IRL 2011 Mare Bay F: CONDIOS
M: BALLYARTAN PROMISE/WESTERN PROMISE
372010201100026 105QH67
16.

405

BANDIT 436 HANN GER 2008 Gelding Other F: BETEL XX
M: PENELOPE/PREUSSENPRINZ
DE 431316598108 104NE79
17.

55

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
18.

109

BANKIET MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/175 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
19.

121

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
K020076 616009590286109
20.

460

BEAUCATCHER 2006 Male Bay F: PROSPECTOR JOHN
M: BEAUCATCHER (IRE)/LAST TYCOON
1100 104CW02
21.

311

BLACK ICE ISH IRL 2010 Gelding Bay F: VECHTA
M: BROOKHALL LADY/TOUCHDOWN
3206380 105FN41
22.

61

BOGUSIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Contendor
M: Bogna
K019189 616009680025511
23.

113

BOLONIA SP POL 2015 Klacz gniada/158 F: Lanvester L ex. Lansvester L
M: Babilonia
K028231 616009670038015
24.

54

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
K025258
25.

352

BRAVE HEART 10 HANN GER 2008 Gelding Other F: BALOU DU ROUET
M: GLEN OF EALY XX/GLENSTAL XX
DE 431619694808 104JY40
26.

453

BRENT KWPN NED 2006 Gelding Chestnut F: PHIN PHIN
M: VERNICE L/PHARAON XX
528003 06.10802 103SN50
27.

62

BURZAN XX POL 2006 gelding bay/159 cm F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
K010700 POL060000004331
28.

302

CAITANE VD CUMUL Z ZANG BEL 2011 Gelding Bay F: CONCORD Z
M: DEKA VD CUMUL/DENVER
986258 105TC02
29.

411

CANVALENCIA OLDBG GER 2011 Mare Bay F: VERDI TN
M: CANBERRA/CONTENDER
DE 433331637811 105SM36
30.

210

CAPRICE ENCORE ISH IRL 2010 Mare Bay F: VISA ALDATUS Z
M: MALLARD FLIGHT/DIAMOND SERPANT
372414004959817 105RR03
31.

321

CARILDA ROSE AT SWB SWE 2012 Mare Bay F: CAREME 1153
M: TILDA/TURBAN ROSE
04122960 106MJ18
32.

301

CASCARIA V OLDBG GER 2009 Mare Bay F: CASIRO 3
M: CORTINA R/SANDRO
965090 104TG48
33.

416

CATO 60 HOLST GER 2004 Gelding Other F: CONTENDRO I
M: MELANOCARPA/HERALDIK XX
DE 421000670104 103GS83
34.

310

CENTISSIMO HOLST NED 2009 Gelding Other F: C-TRENTON Z
M: VARINA/LAVALLI_
81626 105HD39
35.

213

CHECKPOINT HANN 2012 Gelding Bay F: CHECK IN
M: ENNY/ESCUDO 19
DE431310557712 106YK19
36.

309

CHIARA'S CHARM HOLST GER 2009 Mare Grey F: CAYADO 3
M: OSALIA/ALASCA
DE 421000112609 105RX14
37.

465

CHICUELO SWB SWE 2011 Gelding Bay F: CLICK AND CASH 1155
M: EXPENSI/EMPIRE 1115
04113002 105PZ70
38.

107

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
39.

316

CHOCOLAT DE LIGNIERE SF FRA 2012 Gelding Black F: CONRAD
M: KALINE COLLONGES/VIDEO ROCK
12197918S 106DU17
40.

223

CHRISTMAS CAROL DE MERIGNAT DWB DEN 2013 Mare Bay F: CRELIDO
M: CHRISTMAS DE MERIGNAT/CANCARA
DNK333DW1302317 106VO92
41.

455

CONSTANTIN M HANN GER 2004 Gelding Grey F: CONCETTO
M: GRANNY/GARDEULAN II
276431310302404 103GH96
42.

322

CORPOUBET AT SWB SWE 2013 Gelding Chestnut F: CORPORAL VDL
M: BULGARI/BALOUBET DU ROUET
04132720 106MJ22
43.

452

CREATOR GS KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: KREATOR
M: REKARLA/CARUSO
966121 104VQ60
44.

451

CUPIDO P DSP (BRAND) GER 2009 Gelding Bay F: CYRANO
M: SAMIRA/SANDOR XX
276456570170209 104YH17
45.

356

CYBER SHOT SWB SWE 2012 Gelding Bay F: TURMALIN 1202
M: DONATELLA/CARDENTO 933
04121732 106EP72
46.

470

DAFNE WLKP POL 2013 siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
47.

473

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
brak
48.

216

DAMASZEK PZHK (SP) POL 2010 Gelding Bay F: IMEQUYL
M: DEKADA/GREY
616009660588710 106WH92
49.

211

DAY OF GLORY 4 HOLST GER 2011 Mare Other F: CONNOR 48
M: OPHELIA XI/EXORBITANT XX
DE 421000243311 105NM92
50.

70

DESERT GENERAL XX GBR 2008 wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
K015725 8260GB45116184T
51.

18

DIAMONDS ARE 4EVER Irish Sporthorse IRL 2013 gelding bay/169 F: Diamond Roller
M: Lorella
EE372121613 372414005873828
52.

306

DIVA DE VISION DWB DEN 2009 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: IRISH VISION XX (IRE)/MINER'S LAMP XX
208333DW0904656 104XP96
53.

51

DODA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/168 F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812 616006580454413
54.

31

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
55.

117

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
56.

224

DOS SI BON IRL 2014 Gelding Bay F: SIBON W
M: NEWBAWN/KILDALTON KING
372414005949680 106XW87
57.

401

DUCATI D'ARVILLE HANN GER 2010 Gelding Bay F: DIARADO
M: PRICILLA/PERPIGNON
DE 431310651610 105GF35
58.

12

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
K029635 Brak
59.

410

EMERALD JONNY ISH IRL 2012 Gelding Bay F: WALDO VAN DUNGEN
M: Z ROYALTY VAN DE HEERNIS/RUBELS
372414005794946 106BB24
60.

219

EMILIA OF CHIN HOLST GER 2012 Mare Chestnut F: CHIN CHAMP
M: NAOMI XXII/ALCATRAZ
DE421000214212 106KP51
61.

7

EMMA SP POL 2010 Klacz skarogniada/172 F: Etos
M: Etolia
LKRWZJ/2522/19 616007600308510
62.

467

EMPERO SWB SWE 2008 Gelding Bay F: EMPIRE
M: KASSANDRA/FLEMMINGH
04082802 105CK05
63.

65

ENTALPIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Entropia M
K028198 616009690057715
64.

69

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Estoria
K023509 Nn
65.

404

FASCINATION DWB DEN 2011 Male Bay F: FAVORIT ASK
M: LA MIRAGE/LANDO
208333DW1101770 105SJ87
66.

351

FLANDIA 2 WESTF GER 2006 Mare Bay F: FIDERTANZ 2
M: PETIT FLEUR/POLANY
DE 441411019606 103YO34
67.

215

FLORENTINA PZHK (WIELK) POL 2008 Mare Bay F: IZAURUS
M: FLORENCJA/CONTENDER SON
POL007610179708 106VO76
68.

68

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
69.

407

GLUECKSRUF TRAK GER 2009 Stallion Chestnut F: DRAMATIKER
M: GRETEL/OPERNBALL
DE 409090326709 104VL06
70.

459

GOOD LUCK HANN GER 2010 Gelding Bay F: GRANTURO
M: WONDERGIRL/
24624G 105ZV81
71.

14

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
72.

220

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: SIR SCANDIC
M: SAMBERINA/WILAWANDER
528003201105042 105NM19
73.

67

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
74.

10

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Chef Supreme
M: Grota
K011992 POL009610215608
75.

106

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
K014444 POL 009 53 01771 06
76.

17

HEBRA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
K028933 982000167870882
77.

60

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa/. F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
K018894 009640090307
78.

464

HERBY KWPN NED 2012 Gelding Chestnut F: VDL ZIROCCO BLUE
M: NAOMI/OLYMPIC FERRO
528003201201961 106LI67
79.

57

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
80.

201

ICARA KWPN CZE 2013 klacz gniada/176 F: Starpower
M: Whoopy
K026697 528003201302126 20003925
81.

79

ICARA KWPN POL 2013 Mare Bay F:
M: /
528003201302126 106US36
82.

209

ICARUS HK GBR 2013 Gelding Grey F: QUALITY TIME
M: VERA ELEEN/
528003201309229 106SI07
83.

461

IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS BWP BEL 2008 Gelding Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: AVA VD HOLTAKKERS/ARGENTINUS
957531 104LJ58
84.

72

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada F: Largo
M: Ikona
K011064 616009680018605
85.

119

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
K027257
86.

314

INNWAH'S MIRACLE MIPAAF ITA 2011 Mare Bay F: -
M: -/
29719BXX 105MV29
87.

70

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:139 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
88.

13

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
89.

218

IWAN KWPN NED 2013 Gelding Bay F: PACIFIC
M: PROBE/PRINCE THATCH
528003201309099 106JG32
90.

2

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
91.

303

KIMA-H CZEWB CZE 2012 Mare Bay F:
M: /
203009226774212 106PD53
92.

54

KLON SP POL 2010 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
93.

412

LA CROETE GER 2011 Mare Bay F: LANCIANO
M: SUNSHINE OF SYDNEY XX/PROTEKTOR XX
DE 404980003311 105OW40
94.

208

LAPDANCE HOLST GER 2011 Mare Grey F: LARIMAR 7
M: IMPERIAL II/EXORBITANT XX
DE 421000073611 105RP39
95.

207

LAWESTA POL 2012 Mare Bay F:
M: /
616009580374012 106IC71
96.

202

LEBENSTRAUM GER 2011 Male Other F: ABENDTANZ
M: LEBENSFREUDE/HEOPS
276409090276011 105RK95
97.

458

LEOPOLD K DSP (BRAND) GER 2008 Stallion Bay F: LEVISTANO
M: ANNABELL K/ASKARI
23609G 104MV76
98.

468

LIBERTINA NIEM. SPORT POL 2009 Klacz F: Con Sherry
M: Libra
K015406
99.

4

LILLEVANGS MR SWING KING Danish Warmblood DEN 2009 gelding dark bay/171 F: Party Dance
M: Gusta
none 208333DW0903277
100.

15

LOCO GR. D LUSITANO ESP 2009 wałach izabelowata/kuc:149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
101.

226

LORELEI-L MECKL GER 2009 Mare Bay F: LANCADO
M: ANETTE-L/ALTAN II
DE427270129209 106OS30
102.

457

LOUGHEHOE LEGEND ISH IRL 2008 Gelding Grey F: LOUGHEHOE GUY
M: LEGANANNY LADY/CRUISING
24626G 104ZL36
103.

53

LUBAR XX POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
104.

16

LUCKY STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Denetor
M: Laguna
K018654 616009530005710
105.

304

LUNDEGAARDS CHARLIE OLDBG DEN 2006 Gelding Black F: ESTEBAN XX
M: CHERI AF SULSTED/GORM DAMSGAARD
208333OL0602492 106BZ05
106.

462

LYKKEGAARD'S LA'MARIA DWB DEN 2011 Mare Bay F: LUGANER
M: TOP JOY/NUMERO UNO
208333DW1100964 105IC95
107.

355

MAGGAN V SWB SWE 2012 Mare Other F: JAGUAR MAIL
M: MUNSBORO MAHOGONEY/LEGAL PRESSURE
04121081 106AX71
108.

110

MALAYSIA BEAT Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach skarogniada/173 F: Electric Beat
M: Kedah
K027331 276GER000350110
109.

64

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
K011849 POL060000004399
110.

73

MERNIE KUC HOLENDERSKI NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel
M: Bianca
K028557 -
111.

1

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
112.

103

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik wlkp
M: Misterka śl/ Mindanao xx
K026753 616009540009415
113.

101

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
114.

8

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
115.

469

NAVARRA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Nevada / Quamiro
K022400 DE455870168007
116.

118

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
K025580 616009520042114
117.

217

NICE SILVER POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
616POL12007806T 106WH96
118.

56

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
119.

71

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
K024026
120.

225

NUGGET SWB SWE 2014 Male Chestnut F: MAGIC PARK
M: NONY/FUNAMBULE II
04141243 106XW77
121.

205

OLLI ROYAL EST 2013 Gelding Other F: OPAAL
M: CANBERRA/CASANOVA
EE233113013 106LD86
122.

312

PAINTER'S MAXIM TRAK GER 2010 Stallion Other F: PHLOX
M: PAINTER'S MOON/PAINTER'S ROW XX
DE 409090167910 105GB04
123.

308

PIN ROCK'S FADE TO BLACK FIN 2012 Mare Black F:
M: /
246001H00121774 106MM04
124.

66

PRIMAVERA OLDENBURG POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Prinzenadel
M: Granstina
K022724 DE 433330606011
125.

402

QC CHICA LEENA OS GER 2011 Mare Bay F: CHECKLAND
M: WIECONTE/CONTENDER
DE418180066111 105RK73
126.

406

QUIDOR 8 DSP (BRAND) GER 2010 Gelding Bay F: FLYINGE QUITE EASY 958
M: TAMINA/COR DE LA BRYERE
DE 456370392310 105CF30
127.

354

QUINTON 14 HANN GER 2008 Gelding Chestnut F: QUICKSILBER (BRDBG)
M: AZUMA (HANN)/AMERIGO VESPUCCI (XX)
DE431319664408 105EP82
128.

116

QUINTUS JUNIOR HOLST POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Quidam de Revel
M: Nanett I/Corofino I
K028633 DE421000141814
129.

115

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
K027362
130.

112

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Lord Star
M: Rącza
K021461 616009530229012
131.

318

RARASHEK BAVAR GER 2008 Gelding Chestnut F: RIVERO II (BAY)
M: ROMANZE (BAY)/RASSO (WESTF)
DE481810115108 104YN63
132.

214

RED DREAM PRINCES BAVAR 2012 Mare Bay F: SIR DONNERHALL
M: RONJA/RITUAL
DE481810052612 105XO43
133.

472

RED WILOOW 2014 mare bay F:
M:
106XG51
134.

305

RODION DWB DEN 2008 Male Chestnut F: ROMANOV
M: DIONA/
208333200805836 105SA59
135.

206

ROLEKS ESHB EST 2013 Stallion Black F: ROTSPON
M: PRIIMULA/PIKACHU DE MUZE
EE233116913 106OF33
136.

52

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
137.

19

SANTINI LACINA PETR CZE 2014 mare chestnut/170 F: SCATER
M: KAMIKATZE
203010237941514 000080666
138.

408

SHANNONDALE VINTAGE ISH IRL 2009 Male Bay F: CASCALETTO ST . GHYVAN Z
M: SHANNONDALE SACHA/LUX Z
372414005225250 105FI90
139.

3

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
140.

58

SOPLICA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Pauillac de Meia Lua
M: Skadena
K025161 616009540081811
141.

456

STALLIWA T RHEIN GER 2011 Mare Bay F: GGN STAUFFENBERG
M: WALLY BRAND/CARTIER
DE 443436130411 105PK33
142.

403

STENVAENGE POLISE DWB DEN 2009 Mare Bay F: BACCARAT XX
M: STENVAENGE POULA/VOLTAIRE
208333DW0902223 104VZ47
143.

353

SUTTOGO GEORG HSH HUN 2009 Male Bay F: GIORGIO
M: PERFEKT/NOTORIUS
HUN M VM090230000 105IB70
144.

102

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
K021310 616POL12007488T
145.

409

TAYBERRY BWP BEL 2001 Male Bay F: FERIDOON
M: RISMO/KIMBALL
56731 102ZT90
146.

313

THE PHANTOM OF THE OPERA HOLST GER 2011 Gelding Chestnut F: QUO VADOS
M: M-BUNT JACK/PEKING OPERA XX
DE 422220014311 105ZP81
147.

463

THE QUIZMASTER KWPN NED 2009 Gelding Bay F: ALBARAN XX
M: ZARAH - MARO/CASCO
528003200909993 104TR15
148.

317

TOP GUN HOLST GER 2008 Gelding Bay F: TALKATIVE XX
M: SISSY/LORENTIN I
DE421000107508 104JO08
149.

105

TRIK Czeska Gorącokrw. POL 2012 wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
K028700 203009224928112 106BT71
150.

104

UDINE SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
151.

471

ULA F:
M:
152.

222

UNKNOWN FLYING OBJECT HANN GER 2013 Mare Bay F: UCCELLO
M: ZITA K/ZACHARIAS
DE431313308113 106YP13
153.

120

VAMP DU MONSELET SBS NED 2005 mare chestnut/168 F: Riesling Du Monselet
M: Oksarine Du Monselet
none 056007000V39199
154.

320

VIVERO SWB SWE 2013 Gelding Bay F: VIVANT
M: /
04131608 106MR86
155.

414

WAIKIKI 207 HOLST GER 2006 Mare Grey F: QUINAR
M: SILA/SAN PATRIGNANO CASSINI
DE 421000109906 103UW89
156.

315

WALVIS BAY MIPAAF ITA 2012 Mare Bay F: /
M: ///
30952BXX 106BS81
157.

319

WELUR PZHK (SP) POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
616009600164413 106HU30
158.

6

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
159.

415

WIELOCH'S UTAH SUN HOLST GER 2004 Mare Chestnut F: LIMBUS
M: IMPERIAL I/COR DE LA BRYERE
DE 421000331104 103DL86
160.

66

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
161.

11

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
K018128 Brak
162.

38

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
K024553 616999670107514
163.

5

WOULD LOVE Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin
M: Wendy
K022445 616009520095412
164.

454

ZARTHAGO POR 2004 Gelding Chestnut F: CARTHILLO
M: /
232118 102OB66
Rider Club
Competition
Prize
Algotsson Ostholt Sara SWE
200
250
SUM:
450.00
Bao Yingfeng CHN
350
SUM:
350.00
Blom Merel NED
500
SUM:
500.00
Böhe Stephanie GER
50
SUM:
50.00
Bordone Susanna ITA
350
SUM:
350.00
De Liedekerke - Meier Lara BEL
200
250
SUM:
450.00
Gillmaier Julia POL
300
SUM:
300.00
Josefsson Malin SWE
200
650
SUM:
850.00
Kallas Jaagup EST
50
SUM:
50.00
Kiempa Mateusz POL
150
SUM:
150.00
Kjölerbakken Caroline NOR
90 PLN
Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
140 PLN
Komosa Daria KJ Polonez Damnica
60 PLN
Lips Tim NED
850
SUM:
850.00
Lundin Johan SWE
150
SUM:
150.00
Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
190 PLN
Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
180 PLN
Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
230 PLN
Meier Kai-Steffen GER
100
450
SUM:
550.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
140 PLN
Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
240 PLN
Rajnert Kamil POL
100
400
SUM:
500.00
Robine Jerome GER
500
500
SUM:
1000.00
Romeike Louise SWE
750
300
650
SUM:
1700.00
Rychlik Sylwia POL
70 PLN
Staam Amanda SWE
300
SUM:
300.00
Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
50 PLN
Trenning Max Netherlands
100 PLN
Vanspringel Joris BEL
350
SUM:
350.00
Vinther Simone DEN
300
SUM:
300.00
Wikström Hedwig FIN
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adnervik Henrik
SWE
EMPERO (467)
2020-09-04
15
2020-09-05
2020-09-06
Algotsson Ostholt Sara
SWE
2020-09-04
2
2020-09-05
3
200
CHICUELO (465)
2020-09-04
5
2020-09-05
4
2020-09-06
5
250
Arosenius Stina
SWE
LORELEI-L (226)
2020-09-04
17
2020-09-05
15
Bao Yingfeng
CHN
FLANDIA 2 (351)
2020-09-04
3
2020-09-05
4
2020-09-06
2
350
Blom Merel
NED
2020-09-04
13
2020-09-05
13
2020-09-06
11
2020-09-04
2
2020-09-05
2
2020-09-06
3
500
Böhe Stephanie
GER
2020-09-04
7
2020-09-05
7
50
2020-09-04
9
2020-09-05
7
Bordone Susanna
ITA
2020-09-04
5
2020-09-05
17
2020-09-04
3
2020-09-05
2
350
2020-09-04
9
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-04
8
2020-09-05
6
2020-09-06
6
Borkowska Zuzanna
UKJ Petrico Pony Karino
GRACJA (67)
2020-09-05
5
2020-09-06
8
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (469)
2020-09-04
21
2020-09-06
Bzowska Hanna
KJ Aromer
ESTERA (69)
2020-09-05
2020-09-06
Chorovská Kristýna
Jezdecký spolek pod Hostýnem
SANTINI (19)
2020-09-04
17
2020-09-06
15
Czuchaj J'03 Nikolina
KJ Aromer Józefin
TRIK (105)
2020-09-04
9
2020-09-06
11
De Liedekerke - Meier Lara
BEL
2020-09-04
2
2020-09-05
4
200
2020-09-04
11
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-04
10
2020-09-05
7
2020-09-06
5
250
Drywa Aurelia
POL
IWAN (218)
2020-09-04
10
2020-09-05
10
Dubowska Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (62)
2020-09-05
16
2020-09-06
17
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (106)
2020-09-04
17
2020-09-06
Durechova Laura
ULA (471)
2020-09-04
22
2020-09-06
14
Durka Joanna
POL
DAMASZEK (216)
2020-09-04
26
2020-09-05
21
Eliks Agnieszka
Klub Jeżdziecki Arpav
ECHMEA (12)
2020-09-04
14
2020-09-06
Etzel Felix
GER
2020-09-04
2
2020-09-05
1
2020-09-06
6
QUIDOR 8 (406)
2020-09-04
4
2020-09-05
8
2020-09-06
9
2020-09-04
3
2020-09-05
7
2020-09-06
7
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2020-09-04
18
2020-09-06
10
Fani Ciotti Fabio
ITA
2020-09-04
5
2020-09-05
5
2020-09-06
Flarup Peter T.
DEN
2020-09-04
6
2020-09-05
14
2020-09-06
13
Gawdzik Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (56)
2020-09-05
20
2020-09-06
19
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BOLONIA (113)
2020-09-04
6
2020-09-06
Gillmaier Julia
POL
2020-09-04
11
2020-09-05
11
RARASHEK (318)
2020-09-04
12
2020-09-05
10
2020-09-04
2
2020-09-05
3
2020-09-06
3
300
Grahl-Madsen Alexandra
bpk MAL
BANKIET (109)
2020-09-04
15
2020-09-06
12
Gregoroni Filippo
ITA
2020-09-04
11
2020-09-05
9
2020-09-06
10
Hansen Camilla Saeboe
DEN
ZARTHAGO (454)
2020-09-04
17
2020-09-05
2020-09-06
Hastrup Mia
DEN
2020-09-04
9
2020-09-05
8
2020-09-06
8
Ho Thomas Heffernan
HKG
2020-09-04
16
2020-09-05
13
2020-09-06
12
TAYBERRY (409)
2020-09-04
14
2020-09-05
9
2020-09-06
8
Hoim Erkki
EST
ROLEKS (206)
2020-09-04
12
2020-09-05
12
ASPIRIN (307)
2020-09-04
17
2020-09-05
Hujan Daya Singh
GBR
ICARUS HK (209)
2020-09-04
20
2020-09-05
22
2020-09-04
16
2020-09-05
Hycki Michał
JKS Dako Galant Skibno
2020-09-04
1
2020-09-06
Jacobsen Mathilde
DEN
2020-09-04
13
2020-09-05
Jaroszkiewicz Diana
SSKJ Grobice
2020-09-05
2
2020-09-06
1
Jeruzal Jacek
POL
LA CROETE (412)
2020-09-04
13