Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej ZO - B 2*
Warnik koło Szczecina, 24.09.2020-27.09.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
2. Bawankiewicz Laura KS Verso La Natura
2006 (JM.)
Brak
3. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
4. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
5. Breitenbach Alicja Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
S
O041694
6. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
7. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
8. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
9. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
10. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
11. Czerniawska Nina Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O052108
12. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
13. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
14. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
15. Elbl Anna bkp
S
O025336
16. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
17. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
18. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (J.)
O042052
19. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
20. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
21. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
22. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
23. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
24. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
25. Jabłońska Julia Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
26. Jarecka Blanka KS Verso La Natura
2008 (JM.)
brak
27. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
28. Kasner Matylda Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O023415
10147432
29. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
30. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
31. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
32. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
33. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
34. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
35. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
36. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
37. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
O041317
38. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
39. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
40. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
41. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
42. Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
2005 (JM.)
O037282
43. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O045783
44. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
45. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
46. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
47. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
48. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
49. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
50. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
51. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (J.)
O038632
10178793
52. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
53. Milewska Julia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O026670
54. Milewska Kaja JKS U Robsonów
2004 (J.)
O042274
55. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
56. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
57. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
58. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
59. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
S
O012499
60. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
61. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
brak
62. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
63. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
64. Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
S
O007667
65. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
66. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
67. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
68. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
69. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
70. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
71. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
72. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
S
O002862
73. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
74. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
75. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
76. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
77. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
78. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
79. Tomanova Katerina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
Brak
80. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
81. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
82. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
83. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
84. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
85. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
86. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
87. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
88. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
89. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
90. Zawadzka Eliza Fundacja Stajnia Ludwiczak
2006 (JM.)
O032673
91. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

76

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
2.

107

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
3.

128

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
4.

69

ANGARA L HAN. GER 2013 klacz kasztanowata F: Christian hol. / Cartani
M: Charlotte han./ Check In 2 old. (OS)
K024678 DE431310568813
5.

214

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada/- F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
K011182 POL007530239205
6.

166

ARONIA OS POL 2007 klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 DE418181541807
7.

248

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
K018679 10385275G
8.

204

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
9.

243

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
K012158 616009540050207 104UP92
10.

167

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
K021640 616009690142110
11.

230

BACCORD OLD GER 2009 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: ILA II
brak -
12.

25

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
K009763 DE418180010103
13.

17

BARAQUE HOL. GER 2013 ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet du Rouet
M: Valetta II / Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
14.

163

BELCANTO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Numerus
M: Blueberry
K029235 6160076101060
15.

185

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
16.

77

BLACK&WHITE 3 HOLS POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido
M: x Concerto
1 1
17.

241

BLANT OLD GER 2009 wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
18.

16

BOCCACCIO HOL POL 2010 ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
K017329 DE421000147310 105GO04
19.

43

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
20.

70

BUENO L WESTF GER 2013 wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
21.

106

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
22.

20

C ZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
23.

253

CABONA WESTF GER 2010 klacz siwa/164 F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
K020825 DE441411203210
24.

198

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
K014066 DE418180685309
25.

227

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
26.

112

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
27.

104

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada/1 F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
K020608 DE421000130512
28.

213

CALOTTA NIEM. SPORT. DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
29.

223

CALVANO HOL. GER 2014 ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
30.

226

CANJER HST HOL NED 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
31.

116

CAPRUS HOLST GER 2008 wałach gniada/1,70 F: Cayado
M: Loutano
Brak 105NF38
32.

88

CAREBIS HANOWERSKA POL 2010 ogier siwa/170 F: Calido
M: Retina
brak DE 431310401210
33.

225

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
34.

249

CARNOT NN POL NN Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
brak
35.

264

CARYZMA MK OLD GER 2012 klacz gniada/170 F: Casiro I /Cassini I
M: Tarion/ Lansing
K022855 /////
36.

260

CASSANO BRAK POL 2012 Wałach ciemnogniada F: brak
M: brak
brak
37.

191

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
38.

52

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial / Cantus
M: Annabel III / Singulord Jot
K026648 DE421000231612
39.

8

CELLO MELLONI HOLSZTYŃSKA GER 2014 Ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: Made In Dream / Coriander
K025468 DE421000546814
40.

220

CELTIA II SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carranda / Grandeur
K011509 POL009610167707 104PA74
41.

206

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
42.

160

CHAMBERTINA OLD POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
43.

39

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
44.

67

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
K009346 DE421000633305
45.

51

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
46.

33

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
47.

141

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
48.

224

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
49.

250

CLEVER CHAP HOL POL 2008 wałach gniada/- F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
K014826 DE421000191408
50.

210

CLIFF HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
51.

187

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
52.

48

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo
M: C-Dalandro-Retto
Reg 616009510254213
53.

98

COLINE HOL GER 2009 klacz gniada/168 F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
54.

237

COLINERO OLD. POL 2012 Ogier ciemnogniada/180 F: Cola hol./ Contender
M: Elvita han./ Escudo I han.
K021311 DE433330855812
55.

199

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
K016448 616009510444310 105GM03
56.

99

CONFUA HOL GER 2013 klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
57.

202

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
K020301 DE421000085411
58.

228

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure / Contendro I
M: Alina / Abke
K027787 DE418181019509
59.

153

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/174 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
60.

15

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 ogier kasztanowata/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
61.

140

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
62.

121

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
K022732 DE441411086513
63.

252

CORRADINO HOL GER 2012 wałach gniada/164 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
K022657 DE421000013712
64.

263

COSIDO HOLSZTYŃSKA POL 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo
M: Kantate II
brak DE 421000166305
65.

34

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
66.

4

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
67.

100

CROS BLUE OLD POL 2009 Ogier kasztanowata/170 F: CHACCO BLUE
M: QUOLDAS GIRL
K020367 DE418180121609
68.

35

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
69.

171

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer sp/ Rovetto
M: Czurina sp/ Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
70.

111

D ILONA EX ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: DANTOS HBC
M: Coliena
K024833 528003201305646
71.

194

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
72.

234

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro / Claudio
M: Devion / Cantanis
K027880 616009640039615
73.

117

DEVINE DES VERGERS ZANGS BEL 2013 klacz kasztanowata/1,70 F: Diamant de Semilly
M: Totoche
Brak 106TZ91
74.

192

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
K023823 DE433331014513
75.

157

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
76.

251

DIOR V KWPN NED 2008 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 5282003000808987
77.

200

DJARVI B KWPN NED 2008 klacz kara/170 F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
78.

182

DRAGON TRAK POL 2011 wałach kasztanowata/- F: Emis / Heleris
M: Duma / Skaleń
K022538 POL732010074511
79.

259

DUKE G AES BEL 2008 Wałach gniada F: Colman /
M: Moonlight II / Caletto
K022708 31371 104LM07
80.

188

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
81.

174

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
K020078 528003200908142 104SQ56
82.

175

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
83.

265

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 104GY66
84.

103

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
85.

3

FAREZZO B KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
86.

183

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
87.

172

FARMER SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Rovetto / Radiator
M: Feola / Lavendel
K012236 POL009640016708 104BS31
88.

177

FERRARI NIEM. SPORT. POL 2015 wałach siwa/166 F: Famous Diamant / Favorit ASK (ex Favorit ter Putte)
M: La Monserat / Limited Edition
K029350 DE451510129315
89.

233

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
K026193 528003201001409
90.

257

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
K024458 528003201009549 105BM79
91.

258

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
92.

186

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
93.

245

GENNIE VAN DE PRINSENWEG HANN POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint
M: Niemka
Brak Brak
94.

85

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
95.

231

GIRALDO L KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cersina I / Indorado
K018982 528003201104318
96.

84

GIRL RV KWPN POL 2011 klacz gniada/177 F: Quality Time
M: Cottica II RV
K021259 528003201105142
97.

36

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
98.

197

GRANDA POL POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: 1
M: 1
1 21
99.

162

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
100.

83

HAMILTON KWPN NED 2012 wałach siwa/177 F: Andiamo / Animo
M: Fonelle R / Winningmood Van De Arenberg
K029257 528003201209225
101.

168

HAPPYLINA KWPN POL 2012 klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
102.

165

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
103.

229

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
K025509 009640032708 106BW66
104.

154

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
105.

135

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
106.

109

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/167 F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
107.

115

HS MONT BLANC DEUREIT GER 2013 wałach biała/170 F: My Lord Carthago
M: Accord 2
Brak 106ya44
108.

180

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
109.

196

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
110.

242

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
111.

2

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
112.

169

ISSEM KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/224,5km F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
K024674 528003201301430 106BH73
113.

30

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
114.

246

JACQUART DU SEIGNEUR BWP POL 2015 ogier gniada/168 F: Boyfriend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur
KO26891 056007000J56389
115.

215

JARLEY KWPN NED 2014 Wałach gniada/0 F: Harley VDL
M: Kamonika
K026751 0
116.

216

JASON VDL KWPN NED 2014 Ogier siwa/- F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528210004162500
117.

247

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
118.

130

JUNIOR 152 . POL 2012 klacz gniada/. F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette/ Lord Pezi
K026340 DE433331607212
119.

44

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
120.

6

KAMIR RED WINE OS POL 2015 Ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
brak DE418180104215
121.

244

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
122.

176

KAROLA BS WESTF. GER 2014 klacz kasztanowata/166 F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: Daylight westf./ Dinard L westf.
K028342 DE441410362314
123.

158

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
124.

190

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
125.

32

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
126.

120

KRONOS SP POL 2012 wałach gniada/. F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
K021518 616009600138712
127.

156

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa/- F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
128.

122

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
129.

189

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus / Bajar
M: La Paloma L / Lord Kemm / Landadel
K015422 POL009580227505 104UP80
130.

71

LA VULKANO L SP POL 2012 wałach gniada F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: La Marina L sp / Marino KWPN
K021786 616009610020612
131.

181

LADY VON BAYERN OS POL 03.06.2007 klacz gniada/163 F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite I I / Literat
K012422 DE418181520207
132.

31

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
133.

143

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
134.

255

LASER SP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
135.

119

LAVANTUS FLY SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Chacco Fly
M: Legia
K022636 ...
136.

68

LE CORBUSIER SP POL 2010 wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
K016428 616009510445310
137.

205

LECTOR MECKLENBURGER POL 2014 wałach siwa/174 F: LIoyd George
M: Carina
K028288 DE427270003914
138.

46

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
139.

151

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
140.

75

LIBERIO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: La Guarda / La Paz
M: La Guarda / La Paz
K024144 616009610168212
141.

240

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
142.

86

LINUS 317 REN POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
143.

132

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
144.

87

LORD HOLSTYŃSKA GER 2012 wałach gniada/170 F: Cooper VD Heffick
M: Louise
brak 276441411501612
145.

5

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
146.

147

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach ciemnogniada/168 F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
147.

261

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
K014736
148.

56

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
K013931 POL009680043706
149.

211

MERLIN VANT HEIKE BWP BEL 2012 Wałach gniada/- F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
150.

239

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
151.

217

NACCORD MELLONI KWPN GER 2009 Ogier ciemnogniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Oberlina / Acord II
K015173 528003200910699
152.

53

NEFRYT WLKP POL 2003 wałach kara/165 F: Corofini / Corofino
M: Nostalgia / Arek
K026482 616007640026303
153.

123

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/167 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
154.

11

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/172 F: Numero Uno
M: St.Pr.St.Carmen (Cento- Calido)
K029127 De 431318300714
155.

101

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 ogier gniada/180 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
156.

74

NINA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nadia / Alfaro
K027944 616009640019714
157.

238

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
158.

195

NOTIS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Nota / Contender Son
K023682 616009540035910
159.

21

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
160.

178

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
161.

131

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
162.

164

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
163.

127

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
164.

173

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
K028966 Brak
165.

193

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
166.

38

PRESTIGE SP POL 2009 ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
K015239 616009640101009
167.

222

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
K023690 DE421000026811 105RA32
168.

203

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
169.

29

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
170.

118

QUEBEC HANNOVER GER 2011 wałach gniada/175 F: Quaid FRH
M: Stakkato
Brak 106FZ31
171.

170

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/- F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312
172.

47

QUESTINO HOL GER 2007 gelding bay/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
173.

14

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
K024830 DE421000582112
174.

184

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
175.

221

QUINCHELLA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Up To Date IX / Chello I
K013995 DE421000154908 104HN36
176.

50

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
177.

13

QUISSINI HOL. GER 2014 wałach gniada/164 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
K025413 DE421000402514
178.

152

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
K028315
179.

161

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
180.

207

ROSI HANOWERSKA POL 2012 Klacz kara/172 F: Dressage Royal
M: Anuschka
K023448
181.

218

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
182.

10

SALVE HAN DEU 2014 Wałach gniada/- F: Stakkato
M: po Quidam de Revel/Landadel
K026012 DE431318300714
183.

155

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata/- F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
184.

102

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
185.

72

SANTORINI L HOL GER 2011 klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
K018981 DE421000142111
186.

73

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
187.

12

SEVILLA HANOWERSKA POL 2015 klacz gniada/170 F: Stolzenberg
M: St.Pr.St.Quinta (Quintender- Cento)
Brak DE 431318308115
188.

232

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
189.

256

SIRE ONE MIPAAF ITA 2007 wałach siwa/167 F: Silverstone /
M: Sephora M /
bral -
190.

89

SOLIDAT HANOWERSKA GER 2012 wałach gniada/170 F: Semper Fi
M: C-Preciosa II
brak DE 431310558612
191.

23

SONET SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
192.

209

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405
193.

201

TALOUSIMONICA K Z ZANG BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
K018024 Z-651706
194.

179

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
195.

235

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z
M: Warrior Queen
K018495 K018495
196.

64

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
197.

208

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
198.

142

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
199.

219

V-STAR D’LVE Z Z POL 2014 Ogier gniada/0 F: Vigo D'Arsouilles
M: True Star D'Ive
K025756 0
200.

26

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
201.

236

VICTORY SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: CROS
M: VALENCIA
K021722 KO21722
202.

7

VIVALDI R OLD POL 2015 Wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck /
M: Lobinna Z /
brak DE418180001615
203.

91

VOODOO WESTF GER 2014 Wałach kasztanowata/0 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 0
204.

18

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
205.

212

WHOOPY BOY SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Baju Du Ruet
M: Whoopy
K019672 -
206.

22

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
K011825 616009540082407
207.

262

ZELOTA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz ciemnogniada/167 F: Nowogródek
M: Zefira
Brak Brak
208.

37

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
209.

92

ZILENA 0 POL 0 klacz siwa/0 F: 0
M: 0
K029817 0
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Bartosz
KS Verso La Natura
SIRE ONE (256)
2020-09-26
Bawankiewicz Laura
KS Verso La Natura
ZELOTA (262)
2020-09-24
2020-09-24
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
NINA (74)
2020-09-24
2020-09-24
CZART (171)
2020-09-24
FARMER (172)
2020-09-24
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
ASER (243)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-27
Breitenbach Alicja
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
BELCANTO (163)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-27
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
Charadnik Vitali
KJ Jan Kosicki
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-24
2020-09-24
BARAQUE (17)
2020-09-24
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
DRAGON (182)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
ROTEX II (218)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
2020-09-25
COSIDO (263)
2020-09-24
2020-09-26
2020-09-27
Czerniawska Nina
Klub Sportowy Verso La Natura
CASSANO (260)
2020-09-24
2020-09-24
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
2020-09-24
DUKE G (259)
2020-09-24
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (190)
2020-09-24
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MAGNAT (56)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
Elbl Anna
bkp
2020-09-24
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
BENEFIS (185)
2020-09-24
FRAPANT (186)
2020-09-24
COBREY F (187)
2020-09-25
ELASTIQUA (188)
2020-09-24
2020-09-24
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2020-09-24
2020-09-25
Gąsiorowska Karolina
KS Verso La Natura
CASSANO (260)
2020-09-24
2020-09-24
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
ORENA (131)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
Gneiting Maria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
LEMART (46)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
ARONIA (166)
2020-09-24
2020-09-24
AŻUR (167)
2020-09-24
2020-09-24
HAPPYLINA (168)
2020-09-24
2020-09-24
ISSEM (169)
2020-09-24
QUEEN-FLY (170)
2020-09-24
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (76)
2020-09-25
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
C UTOPIA (106)
2020-09-24
2020-09-24
ALHAMBRA (107)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
CALESSA (112)
2020-09-24
Jabłońska Julia
Verso La Natura
CAHIR (198)
2020-09-24
2020-09-26
2020-09-27
COLUMBIA (199)
2020-09-24
2020-09-24
DJARVI B (200)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
Jarecka Blanka
KS Verso La Natura
MAGIA (261)
2020-09-24
2020-09-24
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
OZON (164)
2020-09-24
2020-09-24
HASALA (165)
2020-09-24
2020-09-24
Kasner Matylda
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CALOTTA (213)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
ARES (214)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2020-09-24
2020-09-24
HATOKI (154)
2020-09-24
SANCZO (155)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Kaźmierczak Michał
KS Verso La Natura
STAKORADO (209)
2020-09-24
CLIFF (210)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-24
HASTOR (229)
2020-09-25
BACCORD (230)
2020-09-24
GIRALDO L (231)
2020-09-24
2020-09-24
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
C ZWERG (20)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
SONET (23)
2020-09-24
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
COLETTE (48)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
2020-09-24
2020-09-24
NOTIS (195)
2020-09-24
2020-09-24
INOUT W (196)
2020-09-24
2020-09-24
GRANDA (197)
2020-09-24
2020-09-24
Kowalczyk Ewelina
bpk
NEFRYT (53)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-24
2020-09-24
ROCKY (161)
2020-09-24
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
FRANCESCO (258)
2020-09-24
2020-09-24
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
LIBERIO (75)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
RAPINO (152)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (194)
2020-09-25
QUALITO Z (203)
2020-09-25
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (184)
2020-09-24
2020-09-25
Laskowska Maria
JKS Folwark Podkowa Szczecin
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Lewandowska Weronika
JKS Tornado Szczecin
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
KRONOS (120)
2020-09-24
2020-09-25
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2020-09-24
2020-09-26
2020-09-27
LA PEZI (122)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
COLINE (98)
2020-09-24
CONFUA (99)
2020-09-24
CROS BLUE (100)
2020-09-25
NIKO (101)
2020-09-24
SANDMAN (102)
2020-09-24
2020-09-24
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-24
2020-09-25
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2020-09-24
2020-09-26
2020-09-27
CALANDRIA (227)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (135)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2020-09-24
2020-09-26
2020-09-27
DIASSINI (157)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
KEATON N (158)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Mikicin Alicja
JKS Melloni Horses Szczecin
2020-09-24
2020-09-24
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (193)
2020-09-24
Milewska Julia
JKS Barłomino
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Milewska Kaja
JKS U Robsonów
2020-09-24
2020-09-24
Mizgier Filip
St. Rodan Club
LASER (255)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CLAPTON (33)
2020-09-24
COUNTER (34)
2020-09-24
CYCERA (35)
2020-09-24
2020-09-24
ZERO Z (37)
2020-09-24
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
ELBERO H (174)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-24
2020-09-24
KAROLA BS (176)
2020-09-24
2020-09-25
FERRARI (177)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
VOODOO (91)
2020-09-25
ZILENA (92)
2020-09-24
Paszkowska Oliwia
brak
CARNOT (249)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-27
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
LAMBIK (31)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Pietroń Martyna
JKS Barłomino
2020-09-24
Piksa Łukasz
KJ Verso La Natura
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-27
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ASARI (204)
2020-09-25
LECTOR (205)
2020-09-25
2020-09-24
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ROSI (207)
2020-09-24
2020-09-24
URUGWAJ (208)
2020-09-24
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2020-09-24
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
CARIBOU (225)
2020-09-24
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-24
2020-09-25
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
TYPIER (64)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura
PEARL 80 (127)
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (151)
2020-09-25
2020-09-24
2020-09-24
BLANT (241)
2020-09-24
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-25
2020-09-25
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (18)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (179)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
INCALA (180)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-24
BUENO L (70)
2020-09-24
Tomanova Katerina
JKS Melloni Horses
2020-09-24
2020-09-26
2020-09-27
CAPRUS (116)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
QUEBEC (118)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CORDOBA (140)
2020-09-24
CLAUDIA (141)
2020-09-24
2020-09-24
UTA (142)
2020-09-24
2020-09-24
LARUM (143)
2020-09-24
2020-09-24
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
DAVINCI (234)
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-24
VICTORY (236)
2020-09-24
COLINERO (237)
2020-09-24
Vinckier Izabela
SJ Kunowo
2020-09-25
SALVE (10)
2020-09-24
NIGIRI (11)
2020-09-24
SEVILLA (12)
2020-09-24
2020-09-24
Vinckier Jan
SJ Kunowo
LORD (87)
2020-09-24
CAREBIS (88)
2020-09-24
2020-09-24
SOLIDAT (89)
2020-09-24
2020-09-25
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
EVIVA (103)
2020-09-24
CALLIHALL (104)
2020-09-24
CELTIA II (220)
2020-09-24
2020-09-25
QUADRIGA (222)
2020-09-24
CALVANO (223)
2020-09-25
2020-09-25
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
JARLEY (215)
2020-09-24
JASON VDL (216)
2020-09-25
2020-09-24
2020-09-25
Wypchło Aleksandra
bpk
2020-09-24
2020-09-24
GIRL RV (84)
2020-09-24
GILEA (85)
2020-09-25
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
2020-09-24
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (183)
2020-09-25
Zawadzka Eliza
Fundacja Stajnia Ludwiczak
DIOR V (251)
2020-09-24
CORRADINO (252)
2020-09-25