Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
2. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
3. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
4. Bień Jolanta brak
2000 (MJ.)
brak
5. Błaszkiewicz Matylda Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2006 (JM.)
brak
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Broniatowska Anastazja KU AZS Politechniki Warszawskiej
1999 (MJ.)
O009485
10092457
8. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
9. Dalidonis Paulina bpk
S
brak
10. Dowies Amelia
11. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
12. Gorsiak Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
brak
13. Harasim Liliana KJ Strzała Krubiczew
2006 (JM.)
O051062
14. Idzikowska Magdalena KJ Equest Łąck
1998 (MJ.)
brak
15. Janowska Izabela BPK kuj-pom
1998 (MJ.)
-
16. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
3846219
17. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
18. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (J.)
O039521
19. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
20. Kubicka Natalia Stajnia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
21. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (J.)
O037236
22. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (MJ.)
O034175
23. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
24. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
25. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
26. Mikołajczyk Kinga Equest
S
Brak
27. Mystkowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
1999 (MJ.)
Brak
28. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
29. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
30. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
31. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
32. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
S
O020977
33. Radomska Zuzanna brak
2006 (JM.)
brak
34. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
35. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
36. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
37. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
38. Stępień Agata Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2005 (JM.)
brtak
39. Szpiegowska Natalia BPK kuj-pom
2002 (J.)
-
40. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
41. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
42. Trzaska Martyna bpk
2001 (J.)
brak
43. Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
44. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
45. Wojciechowska-Kamińska Roksana Łódzki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
brak
46. Wójcińska Agata Płockie Centrum Zooterapii
2006 (JM.)
Brak
47. Zakroczymska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
48. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
49. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
50. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic
M: La Gloria/ Lancer III
O: Ostręga
B: Ostrega
Brak Brak
2.

18

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
O: ROKSANA WOJCIECHOWSKA -KAMIŃSKA
B: BĄKOWSKI PAWEŁ
BRAK POL 009610192505
3.

30

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

6

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B: Pries Karl-Heinrich
K021006 DE421000193312
5.

53

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
O: Martyna Ostapczuk
B: Robert Stasiuk
K011428 POL007580551206
6.

14

ASLAN KING OF NARNIA Hucuł POL 2014 Wałach gniada/mk:142 F: Włochaty
M: Amfa
O: Ewa Domańska
B: Ewa Banasiak
brak 6160125900548
7.

51

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
8.

19

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
9.

61

CANSTINA HAN GER 2010 Mare bay/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B: Niemcy
K017813 DE431317000810
10.

17

CARLEFORNIA Holsztyńska POL 2003 Klacz gniada/164 F: Cash and Carry
M: Hallo I
O: Karina Falkowska
B: -
- -
11.

26

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
O: Martyna Rosiak
B: Leon Gawroński
K026550 616007520044704
12.

54

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
K027789 DE 418185006015
13.

47

CHIDALGO Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Gluosnis
M: Chinina
O: Magdalena Idzikowska
B: Sławomir Kaczmarczyk
brak
14.

5

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
15.

28

CINDERELLA K HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
O: Mystkowska Aleksandra
B: Niemcy
Brak Brak
16.

42

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
17.

16

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
O: Aleksander Tsapin
B:
K018371 DE421000138610
18.

9

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
19.

10

DOCHIRA Folblut POL 2003 Klacz gniada/mk:165 F: Roulette
M: Do Utraty Tchu
O: Joanna Banas
B: SK Widzów
Brak
20.

20

DŻAGAS Małopolska POL 2012 Stalion bay/- F: Szkrab
M: Dżaga
O: -
B: SK Prudnik
- -
21.

23

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
22.

22

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
23.

45

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549
24.

60

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
25.

7

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
26.

46

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252
27.

13

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
28.

32

GAŁGAN P Konik Polski POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
O: Marta Szyba - Giżyńska
B: Hod. Zach. Zwierząt PAN Popielno
Brak Brak
29.

55

HAKUMBA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/160 F: NABUCHO DU SEREIN
M: HAUWA
O: Kotfasiński Jarosław
B: SK Walewice
brak POL 006590156008
30.

37

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
31.

38

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Klacz siwa/kuc:148 F: Falk kuc walijski
M: Impresa Miss Nando polski kuc wierzchowy
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak brak
32.

27

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus
M: Ilona
O: Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
33.

44

ITS OKE HBC KWPN POL 2013 Wałach gniada/165 F: CHARISMA
M: BEAURANTE D.D.
O: Aleksandra Zaręba
B: //
BRAK 528003201300764
34.

25

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Lepper Tomasz
K028261 616009530126015
35.

15

LILA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:138 cm F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Zakroczymski
B:
brak
36.

49

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Jörg Pentzien
brak
37.

59

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
616009640116807
38.

62

MORGAN 2008 G F:
M:
O:
B:
39.

41

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
O: Zbigniew Bedliński
B: Marek Kopras
K025550 616009610071812
40.

43

NADIR SP POL 2015 Wałach skarogniada/164 F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
- -
41.

12

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
42.

31

OCTOBER JIGSAW Irish Cob POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Irlandia
Brak Brak
43.

33

PAJDA Hucuł POL 2012 Klacz bułana/mk: F: Natan /
M: Plamka /
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak
44.

21

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia
O: -
B: SK Liski
- -
45.

50

POGODYNKA - TABUN Hucuł POL 2007 Klacz inna/kuc:137 F: Jasmon /
M: Pogoda /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Stanisław Myśliwski
brak
46.

39

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
47.

56

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
48.

48

R-FOOD JUNONA A-Z Mały Koń POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Andrzej Marek Zdziebło
brak
49.

40

ROSOMAK Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
50.

34

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Ivetas Zirgi
Brak Brak
51.

11

SUMIRA X POL Z Klacz gniada/Zxc F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak Xxx
52.

2

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
53.

4

TEQUILA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Santiego /
M: Tradycja /
O: Elżbieta Trzaska
B: Stanisław Janik
brak 616007520008610
54.

8

TYTAN Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Talia
O: Jolanta Bień
B: Mieczysław Jarzembski
Brak Brak
55.

3

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Cezary Lemański
B: Lidia Woźniczka
K020317 616007610018611
56.

29

WIESZCZKA Huculska POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
57.

57

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
58.

52

WIWIANA 2 SP POL 2014 Klacz skarogniada F: Winston /
M: Widżawa /
O: Aneta Kubisiak
B: Marek Głowala
brak
59.

58

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
60.

24

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:157 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
K028329
Rider Club
Competition
Prize
Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
50
SUM:
50.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
50
200
SUM:
250.00
Ostapczuk Martyna bpk
25
50
100
SUM:
175.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
100
200
150
50
300
400
200
150
SUM:
1550.00
Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
75
75
200
300
100
SUM:
750.00
Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
150
25
100
SUM:
275.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2019-09-28
8
2019-09-28
2019-09-29
7
2019-09-29
2019-09-29
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
ROSOMAK (40)
2019-09-28
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-09-28
2019-09-28
Bień Jolanta
brak
TYTAN (8)
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-29
14
2019-09-29
14
2019-09-28
12
Błaszkiewicz Matylda
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
5
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-09-28
2019-09-28
Broniatowska Anastazja
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-29
2019-09-29
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2019-09-28
7
2019-09-28
1
2019-09-29
8
2019-09-29
Dalidonis Paulina
bpk
WOKSANA (58)
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-29
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Dowies Amelia
MORGAN (62)
2019-09-29
2019-09-29
1
2019-09-29
16
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
DŻAGAS (20)
2019-09-28
4
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
5
2019-09-28
8
2019-09-28
12
2019-09-29
6
2019-09-29
1
Gorsiak Julia
Bez Przynależności Klubowej
MARKIZ (59)
2019-09-28
1
2019-09-28
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
Harasim Liliana
KJ Strzała Krubiczew
WILMAR (57)
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
Idzikowska Magdalena
KJ Equest Łąck
2019-09-28
1
2019-09-28
13
2019-09-28
2019-09-29
25
2019-09-29
14
Janowska Izabela
BPK kuj-pom
NADIR (43)
2019-09-29
19
2019-09-29
1
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-09-28
10
2019-09-28
1
LOTAR (49)
2019-09-28
8
2019-09-28
8
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (55)
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-28
2019-09-29
25
2019-09-29
24
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (60)
2019-09-28
1
2019-09-28
5
2019-09-29
3
2019-09-29
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ENIGMA (22)
2019-09-28
2
2019-09-28
3
50
ELITA (23)
2019-09-28
8
2019-09-28
6
Kubicka Natalia
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (34)
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
2019-09-28
1
2019-09-28
8
2019-09-29
4
2019-09-29
1
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
WERMUT (3)
2019-09-28
12
2019-09-28
8
2019-09-29
4
50
2019-09-29
11
2019-09-28
9
2019-09-28
1
200
2019-09-29
2019-09-29
5
Majchrzak Nalatia
Stajnia Szybki Konik
PAJDA (33)
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
ILONUS (27)
2019-09-28
6
2019-09-28
2019-09-29
6
2019-09-29
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
23
Mikołajczyk Kinga
Equest
DOCHIRA (10)
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Mystkowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
2019-09-29
1
2019-09-29
8
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (51)
2019-09-28
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
ZARA R (24)
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-28
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
14
Ostapczuk Martyna
bpk
ARISTA (53)
2019-09-28
7
2019-09-28
4
25
2019-09-29
4
50
2019-09-29
3
100
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki
SUMIRA (11)
2019-09-28
11
2019-09-28
1
100
2019-09-29
1
200
2019-09-29
3
150
2019-09-28
7
2019-09-28
4
50
2019-09-29
1
300
2019-09-29
6
FELINE (13)
2019-09-28
5
2019-09-29
1
400
2019-09-29
2
200
2019-09-28
3
2019-09-28
5
2019-09-29
1
2019-09-29
2
150
Radomska Zuzanna
brak
2019-09-28
1
2019-09-28
1
Rosiak Martyna
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
CEDRA (26)
2019-09-28
1
2019-09-28
Rutkowska Kamila
Stajnia Szybki Konik
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
14
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-28
10
2019-09-29
6
2019-09-28
2019-09-28
2
150
2019-09-29
12
2019-09-29
5
Stasiak Adam
Kj Cavalier
2019-09-28
9
2019-09-28
Stępień Agata
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
IKE (38)
2019-09-28
8
2019-09-28
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
14
2019-09-29
14
Szpiegowska Natalia
BPK kuj-pom
2019-09-29
1
2019-09-29
16
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (19)
2019-09-28
10
2019-09-28
9
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (30)
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
Trzaska Martyna
bpk
2019-09-28
1
2019-09-28
10
2019-09-28
2019-09-29
14
2019-09-29
7
2019-09-28
13
Tsapin Artiem
Bez Przynależności klubowej
2019-09-28
3
75
2019-09-28
2
75
2019-09-29
3
200
2019-09-29
7
ROSOMAK (40)
2019-09-29
2
300
2019-09-29
8
2019-09-28
6
2019-09-28
2
100
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-09-28
5
2019-09-28
3
100
Wojciechowska-Kamińska Roksana
Łódzki Klub Jeździecki
2019-09-28
2019-09-28
Wójcińska Agata
Płockie Centrum Zooterapii
2019-09-29
16
2019-09-29
1
Zakroczymska Wiktoria
bpk
LILA (15)
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
2019-09-29
1
2019-09-29
2019-09-29
14
ENRICO (45)
2019-09-28
1
2019-09-28
10
2019-09-29
5
2019-09-29
2
FARGITA (46)
2019-09-28
1
150
2019-09-28
4
25
2019-09-29
9
2019-09-29
4
100
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-09-28
6
2019-09-29
10
Żuchewicz Oliwia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
KIRMANA (25)
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-29
2019-09-29

Number of Riders: 50

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 3 300.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl