Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 17:38:48
2019-10-11 17:38:48
Klaudia Chojnacka EXLIBRIS
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 17:37:57
2019-10-11 17:37:57
Klaudia Chojnacka SYBERIA
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 17:33:32
2019-10-11 17:33:32
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 2x 13/L/L dwufazowy
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:44
2019-10-09 20:30:36
Iga Szostak MILANO
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:40
2019-10-09 16:09:54
Kacper Szatkowski SALSA
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:38
2019-10-09 15:39:09
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:36
2019-10-09 14:38:57
Joanna Stankiewicz CAILLOU TF
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:35
2019-10-09 14:38:34
Przemysław Kalicki CAJA 23
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:43:27
2019-10-09 11:16:39
Daria Ekowska NABLA
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:24:12
2019-10-08 21:18:20
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:24:10
2019-10-08 20:49:09
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:31:56
2019-10-08 20:24:13
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 15/N/N zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:57
2019-10-08 19:43:55
Konrad Mański MADDOX
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:54
2019-10-08 19:42:25
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:52
2019-10-08 19:13:10
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:49
2019-10-08 18:57:21
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:05:02
2019-10-08 17:28:48
Alicja Morawska OKTAWA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:05:00
2019-10-08 17:09:00
Kaja Męczyńska ARMANI
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:04:56
2019-10-08 15:49:17
Julia Dobrowolska PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:04:40
2019-10-08 15:40:54
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:04:36
2019-10-08 14:41:22
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:53:48
2019-10-08 12:53:30
Małgorzata Marcinkowska FURIOSA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:06:42
2019-10-08 11:33:33
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:09:51
2019-10-08 10:56:39
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:09:53
2019-10-08 10:53:14
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik BUTTERFLY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:12:20
2019-10-08 08:35:48
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:43
2019-10-07 21:31:44
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:45
2019-10-07 21:31:22
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:47
2019-10-07 21:30:53
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:26:03
2019-10-07 20:56:37
Nela Klepuszewska EMPORIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:49
2019-10-07 14:16:14
Kinga Kyrcz EL DORADO
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:32:27
2019-10-07 12:16:50
Pola Chełstowska CLARIN
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:15:53
2019-10-07 12:13:06
Agata Parolczyk KARINO
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:16:00
2019-10-07 12:01:23
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:09:56
2019-10-07 08:15:05
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:29
2019-10-06 21:13:48
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:23
2019-10-06 21:12:07
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 8/C/C zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:20
2019-10-06 21:10:46
Beniamin Tomaszewski JASPERIEN
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:18
2019-10-06 21:10:10
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:14
2019-10-06 21:07:57
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/C/C zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:08
2019-10-06 19:35:37
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:20:39
2019-10-06 19:02:58
Adrianna Kosiróg DAKA
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:11
2019-10-06 18:04:21
Filip Falkiewicz TANGO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:14
2019-10-06 18:02:50
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:17
2019-10-06 17:26:56
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:20
2019-10-06 17:11:16
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:00
2019-10-06 09:31:18
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:03
2019-10-05 23:28:32
Aleksandra Mazerewicz CHALET’S CALINKA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:07
2019-10-05 23:26:41
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:09
2019-10-05 22:14:20
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:12
2019-10-05 22:11:48
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:14
2019-10-05 22:10:29
Amelia Pijewska KWARTAŁ
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:17
2019-10-05 22:09:42
Zuzanna Łosiak KWARTAŁ
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:49:37
2019-10-05 21:46:51
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:49:46
2019-10-05 19:09:41
Weronika Pańka PITRELLA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:49:52
2019-10-05 18:08:18
Karolina Grajper BAMBINO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:10
2019-10-05 18:07:28
Maja Szokalska BARON
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:15
2019-10-05 17:37:57
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:43
2019-10-05 17:36:13
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:47
2019-10-05 16:49:31
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:52
2019-10-05 16:45:16
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:13:44
2019-10-05 11:50:25
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
  • 2x 13/L/L dwufazowy
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:04
2019-10-05 11:06:05
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:08
2019-10-05 08:36:48
Maja Styn RAMZES
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:12
2019-10-05 08:19:08
Maja Wolny ARDENA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:40
2019-10-04 22:12:38
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:36
2019-10-04 19:34:05
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:33
2019-10-04 19:32:39
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:30
2019-10-04 17:18:10
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:26
2019-10-04 15:40:16
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:22
2019-10-04 15:39:55
Karolina Staroniewicz - Potrykus CHALLENGE
  • 2x 13/L/L dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:19
2019-10-04 15:39:20
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 14:27:45
2019-10-04 14:22:29
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 14:27:42
2019-10-04 14:13:18
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:20
2019-10-04 13:22:38
Marta Kropidłowska DENVER
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:28:50
2019-10-04 13:21:31
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 12:26:33
2019-10-04 10:44:34
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 12:26:24
2019-10-04 10:41:59
Zuzanna Łukasiak SZOGUN
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 10:13:50
2019-10-04 09:40:46
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:35:07
2019-10-04 08:53:20
Amalie Jensen FRIDA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:08:52
2019-10-04 08:51:54
Oliwia Wichucka EUFORIA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:26
2019-10-03 23:04:14
Maria Malko HEYA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:29
2019-10-03 17:59:43
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:33
2019-10-03 17:50:42
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:43
2019-10-03 17:42:46
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:49
2019-10-03 17:41:44
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:21
2019-10-03 16:50:44
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:07
2019-10-03 16:48:19
Krzysztof Przyjemski FERDINAND
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:12
2019-10-03 16:09:07
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:15
2019-10-03 15:34:33
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:20
2019-10-03 15:02:57
Magdalena Cyman BIAŁY JAR
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:23
2019-10-03 14:56:58
Marcelina Klasa PORTOS
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:26
2019-10-03 14:56:31
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:30
2019-10-03 14:56:03
Katarzyna Abramow ANTONIO
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:37
2019-10-03 14:55:12
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:43
2019-10-03 13:20:53
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 13:46:10
2019-10-03 13:20:33
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 13:46:13
2019-10-03 13:09:49
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:29
2019-10-03 12:40:14
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:20
2019-10-03 11:05:13
Tomasz Olszewski DIEGO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:17
2019-10-03 10:25:02
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 08:02:33
2019-10-03 07:38:35
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:19
2019-10-02 21:01:48
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:17
2019-10-02 20:57:28
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:15
2019-10-02 20:56:37
Jakub Jarecki PENETOSA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:11
2019-10-02 20:54:46
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:09
2019-10-02 20:05:39
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:08
2019-10-02 20:05:10
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:06
2019-10-02 19:16:04
Emilia Plata GOJA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:04:47
2019-10-02 16:40:23
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 11:16:22
2019-10-02 10:29:16
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:13
2019-10-02 09:05:45
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:10
2019-10-02 09:05:02
Agata Piastowska KARALIUS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:02
2019-10-02 07:32:31
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:04
2019-10-02 07:31:42
Anna Titova AL NAOUWEE
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:06
2019-10-02 01:25:35
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:10
2019-10-01 21:36:37
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:31:09
2019-10-01 17:42:52
Martyna Paluch IROS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:31:06
2019-10-01 17:41:52
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:31:02
2019-10-01 17:41:13
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:30:57
2019-10-01 17:39:52
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:30:42
2019-10-01 17:03:15
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:36:05
2019-10-01 14:17:38
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 12:01:56
2019-10-01 11:36:53
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:07
2019-09-30 23:06:33
Pola Lewandowska JAGUAR
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:04
2019-09-30 23:05:52
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:13:57
2019-09-30 22:39:13
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:13:56
2019-09-30 22:19:19
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:29:41
2019-09-30 20:02:01
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:51
2019-09-30 19:49:49
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:07:32
2019-09-30 18:30:36
Anna Krupska SAURON
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:58:53
2019-09-30 17:47:50
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:58:51
2019-09-30 17:46:58
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:58:49
2019-09-30 17:45:22
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:15:10
2019-09-30 17:13:37
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:15:08
2019-09-30 17:06:04
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:03:18
2019-09-30 15:31:23
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:13:35
2019-09-30 10:56:37
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:59:42
2019-09-30 09:27:39
Karolina Gołek BORYS
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:10:04
2019-09-30 08:31:18
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:59:49
2019-09-30 08:29:56
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:59:54
2019-09-29 21:09:27
Lesław Gerlaczyński GREJSI
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:08:19
2019-09-29 17:16:57
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:08:12
2019-09-29 12:55:03
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:08:07
2019-09-29 12:54:38
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:20:14
2019-09-29 08:50:17
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 16:39:20
2019-09-28 17:37:19
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:18:33
2019-09-28 16:32:49
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:18:31
2019-09-28 16:32:04
Piotr Tauba NAZIR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:15
2019-09-28 15:52:09
Justyna Górak ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:24:07
2019-09-28 07:51:56
Zofia Suwała MAGGIE
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:24:05
2019-09-27 23:16:16
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:24:02
2019-09-27 22:42:11
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:59:12
2019-09-27 19:54:25
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:59:00
2019-09-27 17:19:40
Julia Mattsson TAJGA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:57
2019-09-27 16:03:50
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:53
2019-09-26 22:58:00
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:51
2019-09-26 22:55:05
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:49
2019-09-26 19:42:16
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:43
2019-09-26 17:25:40
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:40
2019-09-26 15:46:22
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:38
2019-09-26 15:45:25
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:35
2019-09-26 15:28:18
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:32
2019-09-26 15:27:28
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:29
2019-09-26 15:09:51
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:25
2019-09-26 14:41:40
Laura Mular WALIA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:23
2019-09-26 14:33:27
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:21
2019-09-26 14:32:09
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:18
2019-09-26 14:31:04
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:16
2019-09-26 14:06:46
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
  • 1x 13/L/L dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:14
2019-09-26 12:37:39
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:11
2019-09-26 10:17:47
Julia Golicka BAJDER
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:09
2019-09-26 09:47:07
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:46:39
2019-09-25 23:44:54
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:46:36
2019-09-25 23:14:45
Zuzanna Rogińska GAMA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:46:34
2019-09-25 23:05:01
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramow Katarzyna Bpk
S
Brak
2. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
3. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
4. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
5. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
6. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
7. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
S
O026685
10135918
8. Chełstowska Pola Brak
2005 (JM.)
Brak
9. Chojnacka Klaudia Klaudia Chojnacka
1999 (MJ.)
Brak
10. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
11. Cyman Magdalena BPK kuj-pom
2005 (JM.)
Brak
12. Dąbkowska Aleksandra Sopocki KJ
S
O015041
13. Dobrowolska Julia Brak
1999 (MJ.)
Brak
14. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
Brak
15. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
16. Ekowska Daria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O031437
17. Eliks Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006607
18. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
19. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
20. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
21. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
22. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
23. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O046368
10195911
24. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
25. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
26. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
27. Golicka Julia Klub Jeździecki Turze
S
O054998
28. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
29. Górak Justyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
brak
30. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
31. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
32. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
33. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
34. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
35. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
36. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
37. Jensen Amalie JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
brak
38. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
39. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
40. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
41. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
42. Karpiusz Julia bpk
2000 (MJ.)
O046373
43. Karska Emilia Jak neksico Kędzierzyn
2019 (Mł.)
O054400
44. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
45. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O022248
46. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
47. Klepuszewska Nela brak przynależnosći klubowej
2008 (JM.)
brak
48. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (MJ.)
O047536
49. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
50. Kosiróg Adrianna Bpk
S
brak
51. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
52. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
53. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
54. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O025770
55. Krupska Anna Jks neksico Kędzierzyn
S
O003240
56. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
57. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
58. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
59. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O040226
60. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
61. Laskowska Paulina bpk
2004 (J.)
O039114
62. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
brak
63. Lendzion Julia brak
2004 (J.)
brak
64. Lewandowska Pola brak
2007 (JM.)
brak
65. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
66. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O041711
67. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
68. Łosiak Zuzanna BPK
2002 (J.)
Brak
69. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
70. Malko Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O009642
71. Mańska Klaudia KJ Arpav
2003 (J.)
O046717
72. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (JM.)
O049272
73. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
74. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
75. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
76. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
77. Męczyńska Kaja Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
„brak”
78. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
79. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
80. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
81. Mirkowicz Basia niezrzeszona
S
brak
82. Morawska Alicja Bkp
2006 (JM.)
Brak
83. Moroz Emilia brak
2004 (J.)
brak
84. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
85. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
86. Müller Ewa Brak
S
Brak
87. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
88. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
89. Nowosielska Julia Stajnia Pomerania
2002 (J.)
Brak
90. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
91. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040278
92. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
93. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
94. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
95. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
96. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
97. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
98. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
99. Pańka Weronika bpk
2002 (J.)
brak
100. Parolczyk Agata Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
101. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
102. Pijewska Amelia Bpk
2003 (J.)
Brak
103. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
104. Przybylska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
105. Przyjemski Krzysztof Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
brak
106. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
107. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
108. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050247
109. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
110. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
111. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
112. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
113. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
114. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
115. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
116. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (MJ.)
O043347
117. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
118. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
119. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
120. Suszek Hanna Jks neksico Kędzierzyn
2019 (Mł.)
O054397
121. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
122. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
O051472
123. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O041256
124. Szokalska Maja bpk
S
O013923
125. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
126. Szostak Iga Klub Jeździecki Polonez
2003 (J.)
O029098
127. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
128. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
129. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
130. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
131. Titova Anna Bpk
S
Brak
132. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
133. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
134. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
135. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
136. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
137. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
138. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
139. Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
2002 (J.)
O035152
140. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O048954
141. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
142. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
143. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
144. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
145. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
146. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
147. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
148. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
149. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
150. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
151. Wysokińska Agata Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O051600
152. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

91

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 Wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
2.

167

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622
3.

141

ANONIM MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
Brak POL 006 52 00772 08
4.

97

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
5.

119

ANTONIO SP POL 2003 Wałach siwa/174 F: Castillo
M: Artemida
Brak
6.

144

ARDENA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/176 F: K
M: K
K028582
7.

159

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
8.

48

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
9.

57

ARLON MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
Brak 616006660760908
10.

175

ARMANI SP POL xxx Wałach gniada/168 F: xxxxx
M: xxxx
xxxx xxxx
11.

113

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
12.

132

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
13.

15

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Rakoczy
M: Al Pari
brak POL 732 01 00806 15
14.

54

ASTEJA SPI POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alzacja / Fandavid
K025577 616009530022510
15.

121

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
16.

41

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
17.

106

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
18.

136

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
brak
19.

137

BARON SP POL 2004 Ogier siwa F: Corde
M: Barycza
K008489
20.

13

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
21.

59

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
22.

67

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/134 F: nn
M: nn
K027298 brak
23.

116

BIAŁY JAR SP POL 1998 Wałach siwa/165 F: Orkisz
M: Bielica
Brak
24.

142

BIKSONA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/166 F: Armani
M: Bisbona
Brak
25.

190

BISALAMEA F:
M:
26.

37

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
K021809
27.

104

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
28.

70

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/177 F: Biskwit
M: Batalia
brak
29.

173

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
30.

169

BUTTERFLY SP POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batifa
Brak 616009530175815
31.

42

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
32.

53

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
Brak 616 009 60 02091
33.

184

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
K020300 DE441411315206
34.

183

CAJA 23 HOLSZTYŃSKA POL 2007 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: K-Chica/Cantus
K028553
35.

55

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
36.

23

CARLOS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/167 F: Lord star
M: Kalina
K026634
37.

82

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
38.

60

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
K020255 DE456570217309
39.

99

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
K019037 DE421000138811
40.

40

CASINO OLDENBURSKA DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
K022450 DE433331777410
41.

156

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
K019774 DE421000213711
42.

81

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
43.

33

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
Brak 616009680114809
44.

52

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
45.

147

CHALET’S CALINKA HANOWERSKA GER 2010 Klacz skarogniada/X F: Chalet
M: Athena
Brak 431311000510
46.

129

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759
47.

181

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
48.

139

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
K028041 616999530097497
49.

98

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
50.

163

CLARIN Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Scuffiot
M: Ciekawska
Brak
51.

102

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
52.

153

CLYDAGH JUSTICE CONNEMARA POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 S3-372004000010695
53.

63

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
54.

114

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
55.

112

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
56.

56

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
57.

66

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
K027278 616009530072513
58.

154

DAKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
brak POL 009530078003
59.

69

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
60.

19

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
61.

103

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
62.

77

DEMON JAN PON KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
63.

30

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V /
M: Debora / Le Voltaire
K028116 K028116
64.

87

DERRYVEENEY SPARROW KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
K028125 372004100015968
65.

105

DIEGO SF FRA 2013 Wałach gniada/173 F: ///
M: ///
brak 123456789
66.

76

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
67.

188

DOLMEN MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
K027640
68.

192

DOLMEN XO POL 2014 Wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
Brak Brak
69.

32

DOMINICA NIEM. SPORT. GER 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L /
K023562 -
70.

51

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
K019513 616007520108709
71.

134

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
K016398
72.

34

EL DORADO SP POL 2012 Wałach kara/166 F: Evento
M: Errata
brak 616007610009112
73.

178

EŁZA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
K023948
74.

164

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
brak
75.

180

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
76.

122

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
77.

88

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz gniada/141 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
K021828 616013610166511
78.

191

EXLIBRIS F:
M:
79.

194

EXLIBRIS SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Lascado
M: Eterna
Brak PL616009580355615
80.

157

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
81.

138

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
82.

160

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
K019937 5280003201007107
83.

94

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
84.

27

FERDINAND KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
brak brak
85.

130

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
86.

75

FORTUNA WIELKOPOLSKA POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
K009439 10562
87.

29

FRIDA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
K024387 007600220708
88.

171

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
K022754 xxxx
89.

11

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
90.

96

GAJA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
brak
91.

38

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz kasztanowata/145 F: nn
M: nn
616999660517214
92.

123

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
93.

84

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
K012004
94.

72

GREJSI SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Piorun
M: Gloriosa
K028442 616009640082610
95.

166

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
96.

155

GUIDO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
K025654 -
97.

162

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
K026810 Brak
98.

133

HEBRA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
K028933 616006510325311
99.

93

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
100.

111

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
K025578 616009640019214
101.

120

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
102.

83

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
K016581
103.

89

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
104.

79

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
105.

151

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
106.

16

JAGUAR KUC WALIJSKI POL 2015 Wałach gniada F: El-Willow Michael
M: Julienne V.Förstergarten
Brak
107.

101

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
K026770 528003201400334
108.

158

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada/165 F: Biscayo
M: Vyvien
K025518 Brak
109.

71

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
110.

170

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
K024848
111.

20

KARALIUS TRAKENSKA POL 2014 Wałach gniada/172 F: Gluosnis
M: Karuna
K024660
112.

125

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Dakron /
M: Kasztanka / Jankes
K015264 POL013530137404
113.

161

KARINO NN POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: Rytm
M: Karina
Brak
114.

140

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
115.

128

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
116.

86

KLIWIA KUC WALIJSKI POL 2002 Klacz siwa/139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
K007824 POL013520075902
117.

73

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
K022458 POL080000005644
118.

149

KWARTAŁ SP POL 1999 Wałach gniada F: Lombardo
M: Kwarta
K006237
119.

46

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Ares
M: Landy
K027650 616009530207815
120.

43

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
K027486 005170062908
121.

49

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
122.

107

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
123.

152

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
124.

26

LEWANTE WESTWALSKA POL 2009 Wałach gniada/165 F: LANDACORD
M: GALINA
DE441411195609
125.

108

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
126.

172

ŁOTYSZ KUC FELIŃSKI POL 2013 Wałach izabelowata/146 F: Harbin
M: Łezka
brak brak
127.

179

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
K026523
128.

64

MAGGIE KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
K028211 616999640108410
129.

39

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
130.

187

MILANO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
K023117 616006530000711
131.

118

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
132.

145

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
brak
133.

68

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 -
134.

182

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrew POL 2012 Klacz gniada/Nzn F: Marino
M: Natalia
Brak Brak
135.

185

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
K022549
136.

65

NAZIR WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/167 F: Torado II
M: Nebrasca/Bajou du Rouet
K027277 616 007 52 00401 15
137.

12

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
138.

176

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
K018337 616009640024910
139.

90

OLEANDER HOL RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
K023173 FEI104MM72 104MM72
140.

165

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
K027764 616009510254613
141.

10

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
K017563 009640033003
142.

62

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
K020385 616009530321210
143.

28

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
144.

100

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/169 F: Etos
M: Penelopa/Poll
K019628 616007600298909
145.

127

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
Brak
146.

146

PIEROT WESTFALSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/177 F: Piano II
M: Tu Tuut
K011983 DE441411573907
147.

135

PITRELLA Pełna Krew Angielska GER 2011 Klacz gniada/165 F: War Blade
M: Pashmina
Brak
148.

117

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
Brak
149.

174

PUMER FOR PLEASURE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever for Pleasure
M: Pumara
Brak POL 009 52 00350 09
150.

85

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Quaterback
M: Argentina
Brak Brak 2764333316568113
151.

143

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
K021461 616099530229012
152.

50

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
153.

7

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
K020900 POL999640122604
154.

5

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
K016421
155.

186

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
K015932 POL009610085906
156.

92

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
157.

168

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
K005576 POL009530002800 POL40563
158.

74

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
K024115 616 009 64 00047 13
159.

80

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van gogh
M: Sara
Brak Brak
160.

131

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
161.

148

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
K021603 616 009 59 01224 12
162.

189

SYBERIA F:
M:
163.

193

SYBERIA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Banita
M: Szaklada
Brak PL616009520108810
164.

124

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/130 F: Billy
M: Sabrina
Brak
165.

58

TAJGA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz siwa/175 F: Bolero De Ravel
M: Taja
brak 616007610043615
166.

150

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
K024992
167.

126

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
168.

78

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
169.

44

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
K025992 25000108057110W
170.

45

VALENTINA HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing / Valentino
M: Galathea / Grannus Ass
K025150 DE431316510912
171.

47

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
172.

95

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
Brak 616009530259510
173.

61

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
174.

177

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada F: Kastello
M: Westa
K013815
175.

109

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
176.

110

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
177.

115

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
200
200
60
SUM:
460.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
160
SUM:
160.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
400
300
400
150
150
SUM:
1400.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
280
120
30
20
SUM:
450.00
Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
50
SUM:
50.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
50
SUM:
50.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
80
SUM:
80.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
120
80
200
90
SUM:
490.00
Laskowska Paulina bpk
60
SUM:
60.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
130
30
120
SUM:
280.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
30
20
SUM:
50.00
Milewska Julia Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
350
250
SUM:
600.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
20
SUM:
20.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
30
60
SUM:
90.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
20
70
30
SUM:
120.00