Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
276 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:40:36
2019-10-24 10:40:36
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
275 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 00:30:30
2019-10-23 22:15:21
Nikodem Gryciak ANAPON PROXIMO
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
274 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 17:31:38
2019-10-23 16:43:33
Filip Falkiewicz KASTELLO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
273 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 09:59:02
2019-10-22 22:56:07
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
272 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:55
2019-10-22 21:16:43
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 2x 13/L/L Licencyjny
271 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:48
2019-10-22 20:35:51
Basia Przybyt HARRIET
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
268 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:28
2019-10-22 18:49:41
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
265 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 14:27:55
2019-10-22 12:15:34
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
264 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:06:16
2019-10-22 11:57:46
Filip Falkiewicz BISALAMEA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
263 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:15:27
2019-10-22 11:42:12
Filip Falkiewicz PARODIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
262 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 11:29:02
2019-10-22 11:26:20
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
261 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:06:25
2019-10-22 10:39:07
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
260 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:14:35
2019-10-22 08:50:46
Małgorzata Marcinkowska FURIOSA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
258 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 11:22:06
2019-10-22 06:54:41
Grzegorz Psiuk CHARLIE
  • 1x 12/L/L dwufazowy
256 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:36
2019-10-21 21:32:50
Maja Psiuk CHARLIE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
255 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:39
2019-10-21 20:55:03
Jacek Grzywacz ABDULLAH L
  • 2x 4/L/L dwufazowy
254 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:27
2019-10-21 20:40:13
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
253 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:20
2019-10-21 20:22:48
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 2x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 6/N/N zwykły
252 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:17
2019-10-21 20:22:21
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
251 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:14
2019-10-21 19:19:29
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
250 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:09
2019-10-21 19:17:00
Kaja Męczyńska ARMANI
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
249 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:32:52
2019-10-21 18:34:39
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
248 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:32:46
2019-10-21 17:48:43
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
247 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:32:40
2019-10-21 17:05:49
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
246 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:34:06
2019-10-21 16:00:11
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
245 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:34:01
2019-10-21 15:59:30
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
244 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:55
2019-10-21 15:59:09
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
243 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:42
2019-10-21 14:59:18
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
242 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:15:15
2019-10-21 13:14:35
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 11:33:51
2019-10-21 12:37:35
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
240 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:13
2019-10-21 12:24:23
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
238 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:46
2019-10-21 10:44:01
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
237 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:39:45
2019-10-21 10:20:37
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
236 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:39:53
2019-10-21 10:19:33
Zofia Kamińska FIGARO
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
235 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:16
2019-10-21 09:49:06
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
234 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:40:19
2019-10-21 09:49:02
Malwina Olszewska GAMA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
233 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:09
2019-10-21 08:57:22
Marek Lewicki VERDINALE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
232 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:42
2019-10-21 08:56:40
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
231 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:40
2019-10-21 08:55:54
Marek Lewicki CALL ME PRETTY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
230 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:34
2019-10-21 08:55:29
Marek Lewicki DAILY DARCO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:32
2019-10-21 08:54:52
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:30
2019-10-21 08:53:49
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
227 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:29
2019-10-21 08:53:25
Małgorzata Ciszek-Lewicka VINCENZO BORETTI
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
226 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 15:09:44
2019-10-21 08:49:34
Aleksandra Furgo NUGGETS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
225 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:56:10
2019-10-21 07:04:42
Maja Skorwider NELA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
224 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:13:48
2019-10-20 21:50:10
Aleksandra Mazerewicz CHALET’S CALINKA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
223 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:13:53
2019-10-20 21:45:55
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
222 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:11:05
2019-10-20 21:29:44
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
221 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:51
2019-10-20 21:27:49
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
220 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:00
2019-10-20 20:47:31
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
219 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:03
2019-10-20 20:25:28
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 7/C/C zwykły
218 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:08
2019-10-20 20:24:10
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
217 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:12
2019-10-20 19:49:11
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
216 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:37
2019-10-20 19:31:38
Agata Wierzchowska ESMERALDA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:35
2019-10-20 19:31:11
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:32
2019-10-20 19:28:04
Zofia Pela LOUISO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:29
2019-10-20 19:24:11
Aleksandra Furgo DREAM
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:26
2019-10-20 19:21:00
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
211 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:24
2019-10-20 19:07:19
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
210 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:22
2019-10-20 19:04:22
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:18
2019-10-20 18:28:12
Zuzanna Żemojtel BAHARA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:13
2019-10-20 18:27:53
Julia Baczyńska BAHARA
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:11
2019-10-20 18:09:09
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
206 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:06
2019-10-20 18:01:53
Julia Baczyńska KARINA
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:04
2019-10-20 18:01:31
Zuzanna Żemojtel KARINA
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:02
2019-10-20 17:40:21
Alicja Olszewska CADORO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
203 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:09:59
2019-10-20 15:04:33
Marcin Olszewski CON CONTADOR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
202 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 07:26:42
2019-10-20 15:04:01
Marcin Olszewski ARAK
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
201 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:09:53
2019-10-20 14:58:08
Aniela Kaczor ASTHREE JEMINA
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:58
2019-10-20 11:39:16
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
198 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:54
2019-10-20 11:29:18
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
197 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:48
2019-10-20 11:05:43
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:30
2019-10-20 09:32:54
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:27
2019-10-20 09:32:18
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:24
2019-10-20 03:43:30
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:21
2019-10-20 03:43:00
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:11
2019-10-20 03:42:26
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:07
2019-10-20 03:42:01
Pola Cichla DOX
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:28
2019-10-19 22:36:30
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
188 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:19
2019-10-19 20:32:18
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
187 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:16
2019-10-19 20:31:04
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:14
2019-10-19 19:09:05
Antonina Kotowska NARKOS
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:08
2019-10-19 19:03:13
Barbara Grudka SKOBI
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:06
2019-10-19 18:59:39
Maria Niski GJALT-D
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:51
2019-10-19 18:49:22
Maria Malko HEYA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:44:00
2019-10-19 18:12:48
Jacek Grzywacz DUMKA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:57
2019-10-19 17:38:15
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:25
2019-10-19 15:50:39
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:51
2019-10-19 13:51:13
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:49
2019-10-19 13:50:52
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:47
2019-10-19 13:50:26
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:43
2019-10-19 13:49:53
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:41
2019-10-18 22:38:01
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:36
2019-10-18 22:08:46
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:34
2019-10-18 22:08:17
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:32
2019-10-18 21:20:48
Julia Dobrowolska CHRIS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:25
2019-10-18 20:56:43
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:22
2019-10-18 19:07:10
Dominika Langa GLORA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:19
2019-10-18 18:37:12
Adrianna Kosiróg DAKA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 17:26:09
2019-10-18 18:29:46
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:00
2019-10-18 17:28:02
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:58
2019-10-18 16:31:48
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:55
2019-10-18 16:08:20
Zofia Teper EMIR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:51
2019-10-18 16:07:55
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:49
2019-10-18 16:07:20
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:37
2019-10-18 14:04:35
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:42
2019-10-18 14:04:14
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:38
2019-10-18 14:03:46
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:36
2019-10-18 14:03:23
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:44:02
2019-10-18 12:48:39
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:52:43
2019-10-18 11:52:00
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:32:59
2019-10-18 10:06:11
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:33:07
2019-10-18 09:47:08
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:33:12
2019-10-18 09:35:26
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 06:58:27
2019-10-18 09:30:37
Michalina Pazik BISQUIT R
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:33:18
2019-10-18 09:12:11
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 18:11:11
2019-10-17 23:26:33
Zuzanna Rogińska GAMA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 08:13:23
2019-10-17 22:09:25
Igor Brzeziński BERNY
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:06:11
2019-10-17 22:01:21
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 08:13:34
2019-10-17 20:32:40
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:05:30
2019-10-17 19:53:25
Maja Szkudlarek MANTA-J
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:50:04
2019-10-17 19:44:53
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:59
2019-10-17 19:43:49
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 2x 4/L/L dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:55
2019-10-17 19:42:19
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:53
2019-10-17 19:38:05
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 22:14:34
2019-10-17 18:55:01
Zofia Suwała MAGGIE
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:49
2019-10-17 18:46:49
Anna Krupska SAURON
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:45
2019-10-17 18:41:20
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:43
2019-10-17 18:38:57
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:41
2019-10-17 17:17:41
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:38
2019-10-17 16:54:30
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:36
2019-10-17 16:10:28
Agata Parolczyk KARINO
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:33
2019-10-17 16:10:04
Pola Chełstowska CLARIN
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:31
2019-10-17 16:09:44
Karolina Staroniewicz - Potrykus CHALLENGE
  • 2x 12/L/L dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:28
2019-10-17 16:09:20
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:26
2019-10-17 16:08:36
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:22
2019-10-17 16:04:02
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 00:29:43
2019-10-17 16:03:05
Amelia Pawlak DIMA
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:15
2019-10-17 16:00:16
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:12
2019-10-17 15:57:39
Maja Baca DUKAT
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:10
2019-10-17 15:15:04
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:08
2019-10-17 13:46:36
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:06
2019-10-17 13:46:06
Maja Wolny ARDENA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 13:23:28
2019-10-17 12:55:33
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:17
2019-10-17 12:00:21
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6/N/N zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:23
2019-10-17 11:59:47
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/CC/CC zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:25
2019-10-17 11:59:18
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 7/C/C zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:27
2019-10-17 11:56:03
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 6/N/N zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:30
2019-10-17 11:50:13
Natalia Rodak CASINO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:46:07
2019-10-16 23:02:56
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:34:05
2019-10-16 21:59:44
Marta Trochowska TEDDINGTON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:46:03
2019-10-16 21:57:58
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:46:00
2019-10-16 21:57:30
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:55
2019-10-16 21:56:47
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:52
2019-10-16 21:13:17
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:35
2019-10-16 21:12:38
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:45
2019-10-16 20:27:19
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:42
2019-10-16 20:12:14
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:39
2019-10-16 18:33:30
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:35
2019-10-16 16:50:04
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:34:09
2019-10-16 16:02:25
Julia Mattsson TAJGA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:09:07
2019-10-16 10:05:02
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:39:34
2019-10-16 09:26:34
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:39:36
2019-10-16 09:25:01
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:39:37
2019-10-16 09:13:56
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:00:42
2019-10-15 22:27:46
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:00:49
2019-10-15 22:22:10
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:03
2019-10-15 21:11:36
Justyna Górak ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:02
2019-10-15 21:04:32
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:05
2019-10-15 21:01:22
Grzegorz Psiuk RESPECT
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:09
2019-10-15 21:00:48
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
89 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:27:04
2019-10-15 20:46:45
Laura Mular WALIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:18
2019-10-15 20:33:00
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:20
2019-10-15 20:06:47
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:23
2019-10-15 19:25:12
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:27
2019-10-15 19:20:38
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:30
2019-10-15 19:19:18
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:33
2019-10-15 19:18:53
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:35
2019-10-15 19:11:53
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:39:43
2019-10-15 15:20:11
Anna Iglikowska WAAIKA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:59:11
2019-10-15 14:23:52
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:59:18
2019-10-15 14:23:05
Monika Michalak LINTO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:46:34
2019-10-15 13:33:56
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:13:42
2019-10-15 13:11:35
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:56:32
2019-10-15 10:43:05
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:56:33
2019-10-15 10:27:44
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:56:35
2019-10-15 10:15:17
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:53:53
2019-10-15 09:53:49
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:53:48
2019-10-15 09:53:28
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:53:55
2019-10-15 09:52:01
Emilia Plata GOJA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:03
2019-10-15 07:47:15
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:06
2019-10-15 07:31:55
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:07
2019-10-15 07:31:06
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:09
2019-10-15 07:13:31
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:10
2019-10-15 00:58:52
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:15:51
2019-10-14 22:05:10
Paulina Borawska NABLA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:45
2019-10-14 20:43:45
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:09:40
2019-10-14 20:30:21
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:17:09
2019-10-14 20:23:16
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:10:55
2019-10-14 20:21:01
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:57
2019-10-14 20:09:36
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:33
2019-10-14 20:07:36
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:30
2019-10-14 20:06:31
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:24
2019-10-14 16:58:36
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:20
2019-10-14 16:57:51
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:17
2019-10-14 16:57:27
Agata Piastowska KARALIUS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:57:26
2019-10-14 12:21:14
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:57:25
2019-10-14 12:19:39
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:57:21
2019-10-14 12:18:43
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:16:25
2019-10-14 12:14:32
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:13:45
2019-10-14 11:09:03
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:13:47
2019-10-14 11:08:39
Maria Szablowska CETO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:58:50
2019-10-14 10:22:20
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:58:52
2019-10-14 10:21:45
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:05:01
2019-10-13 17:15:52
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:52
2019-10-12 23:18:00
Irena Matysiak CYRILL 7
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:49
2019-10-12 23:17:27
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:22:46
2019-10-12 23:16:43
Irena Matysiak POKUSA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:39
2019-10-12 14:10:12
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:29
2019-10-12 14:09:34
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:26
2019-10-11 12:04:53
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:22
2019-10-11 12:02:25
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 7/C/C zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:19
2019-10-11 11:59:56
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:16
2019-10-11 11:59:06
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:14
2019-10-11 11:57:40
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:13
2019-10-11 11:54:45
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:39
2019-10-10 19:52:55
Maja Stasik KAIYA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:23
2019-10-10 19:51:06
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:33
2019-10-10 19:50:35
Marek Markiewicz PRINCESSA I G
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:25
2019-10-10 19:49:56
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:26
2019-10-10 18:28:02
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:28
2019-10-10 18:27:29
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:30
2019-10-10 18:27:00
Marcin Puścikowski PACO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:26
2019-10-10 14:39:12
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:29
2019-10-10 14:38:22
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:32
2019-10-10 09:32:40
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:34
2019-10-10 09:28:12
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:36
2019-10-09 23:31:47
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:38
2019-10-09 21:04:29
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:43
2019-10-09 21:03:36
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:48
2019-10-09 21:02:45
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:51
2019-10-09 19:14:25
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:55
2019-10-09 19:13:52
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:32:33
2019-10-09 18:38:32
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:17:03
2019-10-09 12:10:04
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
2. Baczyńska Julia Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (JM.)
brak
3. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
4. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
5. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
6. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
7. Brzeziński Igor BPK
2010 (Mł.)
BRAK
8. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
9. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
10. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O039773
11. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
12. Chełstowska Pola Brak
2005 (JM.)
Brak
13. Cichla Pola bpk
2009 (Mł.)
brak
14. Cimoszko Bogusława brak
S
brak
15. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
16. Ciszek-Lewicka Małgorzata Klub Jeździecki Czahary
S
O001462
17. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
O052440
18. Dobrowolska Julia Brak
1999 (MJ.)
Brak
19. Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O035154
20. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
Brak
21. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
22. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
O038638
23. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
24. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
25. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (Mł.)
O053528
26. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
27. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
28. Fryska Weronika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
29. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
30. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
31. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
32. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
33. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
34. Góra Joanna bpk
35. Górak Justyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O035548
36. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
37. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
38. Gryciak Nikodem Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
2010 (Mł.)
brak
39. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
40. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
41. Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O001013
42. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
43. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
44. Iglikowska Anna OSK Lipce
S
O047651
45. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
46. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
47. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
48. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
49. Joppek Pola Tonina BPK kuj-pom
2006 (JM.)
000000
50. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
51. Kaczor Aniela brak
2004 (JM.)
brak
52. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
53. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
54. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
55. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
56. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
57. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
58. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
59. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
60. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
61. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
62. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
63. Kosiróg Adrianna Bpk
S
brak
64. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
65. Kotowska Antonina KJ AS Dream
2007 (JM.)
Brak
66. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
67. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
68. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
69. Krawczyk Julia SKJ Sopot
O024984
70. Krupska Anna Jks neksico Kędzierzyn
S
O003240
71. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
72. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
73. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
74. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
75. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
76. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
77. Langa Dominika BPK
1998 (MJ.)
brak
78. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
79. Laskowska Paulina bpk
2004 (JM.)
O039114
80. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
81. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
82. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
83. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
84. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
85. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
86. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
87. Maciejczyk Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O038542
88. Malko Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O009642
89. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
90. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
91. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
92. Markiewicz Marek KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O000398
93. Marks Lucja Stajnia w siodle Banino
94. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
95. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
96. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
97. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
98. Męczyńska Kaja JKS EWRO
2006 (JM.)
„brak”
99. Michalak Monika bpk
2001 (J.)
O036263
100. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
101. Mikicka Beata Stajnia Lipnik
S
Brak
102. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
103. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
104. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
105. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
106. Müller Ewa Brak
S
Brak
107. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
108. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
109. Niski Maria Bpk
2001 (J.)
Brak
110. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
111. Nowosielska Julia Stajnia Pomerania
2002 (J.)
Brak
112. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
113. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O025506
114. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
115. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
116. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040278
117. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
118. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
119. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
120. Parolczyk Agata Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
Brak
121. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
122. Patalan Dominika bpk
S
O033904
123. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
124. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
125. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
126. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
127. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
128. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
129. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
130. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
131. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
132. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
133. Przybylska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
134. Przybyt Basia brak
2005 (JM.)
brak
135. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
136. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
137. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
138. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
139. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
140. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
141. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
142. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
143. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
O054478
144. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
brak
145. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
146. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
147. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
148. Smolarek Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O027200
149. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
150. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
151. Stankiewicz Joanna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O043347
152. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
153. Stasik Maja KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2001 (J.)
O033319
154. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
155. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
156. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
O054398
157. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
brak
158. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
159. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
160. Szkudlarek Maja K&M stajnia sportowa
2004 (JM.)
Brak
161. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
162. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
O054381
163. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
164. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
165. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
166. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
167. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
168. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
169. Trochowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
brak
170. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
171. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
172. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
173. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
174. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
175. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
176. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
177. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
178. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
179. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
180. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
Z001618
181. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
182. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
183. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
184. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
185. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
186. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
187. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
188. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
189. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

254

ABDULLAH L KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Tjungske
M: Radullah
O: Wioletta Śliwińska
B: G.Lemmers
K028232 52800305.12667
2.

190

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
O: Aleksandra Furgo
B: Stadnina koni Liski
K028556 616007600268911
3.

56

ALCORA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
K026524 616009530056913
4.

226

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
O: Małgorzata Polanek
B: Stanisław Powroźnik
K025087 000
5.

49

ANAPON PROXIMO KUC POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
6.

183

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
7.

65

ANONIMA BELL NN POL 2013 Klacz gniada/169 F: nn
M: po Ekwador
O: Marcin Puścikowski
B: Izabela Wilczyńska
K023626
8.

215

ARAK SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Cantanis
M: Armila
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
Brak Nn
9.

143

ARDENA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/176 F: K
M: K
O: Piotr Wolny
B: K
K028582
10.

179

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
11.

140

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
12.

212

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
13.

111

ARLON Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
O: Anna Butrymowicz
B: Agnieszka Bestry
Brak 616006660760908
14.

249

ARMANI SP POL xxx Wałach gniada/168 F: xxxxx
M: xxxx
O: Julia Dopke
B: xxxx
xxxx xxxx
15.

191

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110
16.

67

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
O: GR Sławomir Polikowski
B: Jerzy Wysoczański
K025068 616009530084712
17.

251

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
18.

124

ASTAT Wlkp/poch.trk. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
19.

214

ASTHREE JEMINA Holsztyńska POL 2013 Klacz srokata/mk:150 F: Lys de Darmen
M: Arabiata
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
brak brak
20.

181

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
O: AGATA KOŁODZIŃSKA
B: Stanisław Szurik
K024016 616009520043109
21.

80

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
O: Małgorzata Tejchman
B: Lila Varnyu
Brak 143738937 BK120330000
22.

220

BAHARA Śląska POL 2005 Klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
O: Dariusz Rychert
B: Grancewicz Małgorzata
brak POL008680051805
23.

274

BAJADERA F:
M:
O:
B:
24.

250

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
25.

173

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
K022166 616007530012710
26.

31

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
27.

165

BERNY - POL 2012 Ogier dereszowata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
-- -
28.

211

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
29.

259

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
O: Maja Grombala
B: Pilichowska Karolina
Brak
30.

171

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
O: .
B: .
K015436 POL009530067208
31.

166

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
O: A. Rychert
B: ...
brak
32.

174

BRANDY SP POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
K026639 616009610046712
33.

131

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
O: Agata Piastowska
B: AP
K016540 528003000808794
34.

79

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
O: Monika Bartoszewicz
B: Romanowski Marek
Brak 616 009 60 02091
35.

139

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
36.

62

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
K027450 DE 421000177315
37.

217

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano hol./Avero hol.
M: Colibria saks./Cassis xx
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K015537 616009530290607
38.

37

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
39.

238

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
O: M.Lewicki
B: ...
K026200 DE431310518311
40.

276

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
41.

221

CANDY Oldenburger GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
O: Bogusława Cimoszko
B: Zbigniew Wilski
brak DE 418181104506
42.

277

CAPITALNA II G. SP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador / Elvis
M: Contessa II G. / Turbud Quirinus
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
brak 616009640031414
43.

142

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
44.

223

CARAMOUCHE Z Zangersheide GER 2001 Wałach biała F: Caretano Z
M: Colessa Z
O:
B:
K022628
45.

74

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Paszkowska
B: Łukasz Brzóska
K020323
46.

133

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
O: Jolanta Jarecka
B: -
K019037 DE421000138811
47.

141

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
48.

69

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
49.

219

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
K027252 Brak
50.

138

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
51.

113

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
52.

114

CATHERINA V Dansk Varmblod POL 2014 Klacz gniada/165 F: Come Back II
M: Rocita Skovbo
O: Renata Osiecka
B: Viegard Stutteri ApS
brak 208333DW1403568
53.

118

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
54.

71

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
55.

167

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
O: Dorota Nowosielska
B: Kalinowska Barbara
Brak 616009680114809
56.

83

CETO Czeski Koń Gorącokrwisty POL 24.04.2009 Wałach siwa/168 F: Carinus
M: Donata
O: Maria Szablowska
B: Zp Hvezdlice
K028102 203 009 226137209
57.

209

CEZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Magdalena Drewka
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL 009520093501
58.

97

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
59.

39

CHALET’S CALINKA Hanowerska GER 2010 Klacz skarogniada/X F: Chalet
M: Athena
O: Marcin Mazerewicz
B: Geisel i Schumacher
Brak 431311000510
60.

151

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
O: Adam Potrykus
B: Emilia Ciechacka
K024759
61.

90

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
O: Adam Nicpoń
B: Reitsportanlage Weissenfelde
K028080 DE431319800313
62.

44

CHARLIE Oldenburg POL 2013 Wałach siwa/170 F: Celestial
M: Lollipop
O: Zbigniew Zalewski
B: Zbigniew Zalewski
xxxxxxx xxxxxxx
63.

70

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
64.

187

CHRIS Trakeńska POL 2001 Wałach gniada/172 F: Ignam
M: Chiazma
O: Monika Forreiter
B: Romanowski
Brak POL 007 53 01206 01
65.

68

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
O: GR Sławomir Polikowski
B: Ernst Otto
K025069 421000126312
66.

152

CLARIN Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Scuffiot
M: Ciekawska
O: Patrycja Koriat-Kreft
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
67.

134

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
O: PL
B: DE
K022404 DE421000241712
68.

10

CLYDAGH JUSTICE Connemara POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
O: Hanna Drozdowska
B: John Joe Lee
K024191 S3-372004000010695
69.

270

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Chanel / Alcado
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
70.

279

COLORADO SUNRISE hol 2014 W gn F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
O:
B:
K027422
71.

216

CON CONTADOR SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Nn
K012738 Nn
72.

241

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
O: Hanna Trzcinska
B: Wioletta i Leszek Szymanscy
K023083 616 009 53 02384 11
73.

275

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K021094 616009640028911 105DW63
74.

239

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 DE441411086513
75.

258

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Maria Wintoch
B: Grzegorz Kerner
K018874 Carry Son / Carry
76.

15

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
77.

192

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Stanisław Malek
B: Stanisław Szurik
K027117 616009520042014
78.

92

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
O: KJ Barłomino
B: Horst Schlusselburg
K023449 DE4181800248713
79.

145

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
80.

237

DAILY DARCO ... POL 2015 Wałach siwa/166 F: Darco
M: ...
O: Carla Bianchi Michiel
B: ...
... ...
81.

235

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest /
M: Dominga /
O: Marek Lewicki
B: G.W. Winkel
K027244 826002140873209
82.

184

DAKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
O: Piotr Okoń
B: Krzysztof Mielewczyk
brak POL 009530078003
83.

58

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
84.

88

DANTE S Deutsche Sportp