Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT KJ Assanya
Żmiąca, 11-13.10.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 05:28:33
2019-10-09 23:04:28
Oliwia Maciejczyk-Cień GALA
  • 2x 18/LL/Konkurs LL 90 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 05:28:22
2019-10-09 22:56:36
Magdalena Korus REBELL'S CIDRE
  • 1x 20/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/Konkurs N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 19:07:19
2019-10-09 15:07:13
Gabriela Michorczyk SARA
  • 2x 3/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 13:55:06
2019-10-09 13:09:09
Zuzanna Sławecka ASHLEY S
  • 2x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:19:52
2019-10-09 12:05:16
Robert Sławecki LABIRYNT
  • 2x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:19:50
2019-10-09 11:59:27
Robert Sławecki MEFISTO
  • 1x 3/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 10/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:21:36
2019-10-09 10:54:26
Kornelia Gniadek JOLIE
  • 2x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16/LL/Konkurs LL 50 -Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:21:10
2019-10-07 19:55:15
Justyna Potoczek PŁATKA
  • 2x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/LL/Konkurs LL 90 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 13:11:17
2019-10-07 19:11:23
Julia Błyskal BATALION
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/LL/Konkurs LL 50 -Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 10:31:08
2019-10-07 17:57:23
Katarzyna Tochowicz CASPIAN P
  • 2x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 18/LL/Konkurs LL 90 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:34:56
2019-10-07 17:28:07
Maria Szuba A-RESZKA
  • 1x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:34:50
2019-10-07 17:27:40
Oliwia Gut KUS KUS MK
  • 1x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:34:44
2019-10-07 17:27:15
Magdalena Wałach JOKER
  • 1x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:16:26
2019-10-07 17:26:42
Barbara Zięba ONCE AGAIN
  • 1x 5/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Konkurs N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 10:06:57
2019-10-06 16:20:49
Emilia Maciak FLIKA
  • 1x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/LL/Konkurs LL 50 -Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:18:43
2019-10-05 20:10:47
Tomasz Jamróz BE BALOU
  • 2x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/LL/Konkurs LL 50 -Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:18:40
2019-10-05 20:06:35
Karolina Jamróz KELVIN CLAIN
  • 1x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 18/LL/Konkurs LL 90 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:16:22
2019-10-05 20:06:34
Józef Zięba LANDORO
  • 1x 4/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:16:36
2019-10-05 20:05:27
Karolina Skotniczna CANTANERO-P
  • 1x 4/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:17:52
2019-10-05 18:52:30
Martyna Mrówka WERA
  • 2x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16/LL/Konkurs LL 50 -Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:11:18
2019-10-03 11:56:11
Dominik Lorek AVATAR
  • 1x 1/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 18/LL/Konkurs LL 90 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:14:44
2019-10-03 10:06:16
Paulina Wolf DEMOLKA
  • 2x 4/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:21:57
2019-10-02 16:52:33
Karolina Prochot HAVANA
  • 1x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/LL/Konkurs LL 50 -Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/LL/Konkurs LL 90 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 19:06:51
2019-10-02 16:47:11
Grzegorz Gaczorek DON PEDRO
  • 1x 8/LL/Konkurs LL 50 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Konkurs LL 70 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Konkurs LL 90 - Tow. konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/LL/Konkurs LL 50 -Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17/LL/Konkurs LL 70 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/LL/Konkurs LL 90 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Błyskal Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
2. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
3. Gniadek Kornelia LKS Botoja
S
O043007
4. Gut Oliwia Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2005 (JM.)
Brak
5. Jamróz Karolina Brak
2004 (JM.)
brak
6. Jamróz Tomasz Brak
S
brak
7. Korus Anna
8. Korus Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
0002030
9. Kucharczyk Dominika KJ Faruk
10. Lorek Dominik KS Team Rancho Pcim
S
O030777
11. Maciak Emilia Klimkówka A.Woda
2006 (JM.)
brak
12. Michorczyk Gabriela Klub Jeździecki ASSANYA
2002 (J.)
brak
13. Mrówka Martyna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
14. Potoczek Justyna Stadnina Klimkówka A.Woda
2005 (JM.)
brak
15. Prochot Karolina bpk
S
brak
16. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
17. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
18. Sławecki Robert Klub Jeździecki Mszana Górna
S
O006811
19. Stanowska Karolina
20. Szostak Maja
21. Szuba Maria TEAM RANCHO PCIM
2005 (JM.)
brak
22. Tochowicz Katarzyna Stadnina Klimkówka Andrzej Woda
2005 (JM.)
brak
23. Wałach Magdalena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
brak
24. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
25. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
26. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
1998 (MJ.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

A-RESZKA Huculska POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Paw
M: Roxana
O: Eugeniusz Zięba
B: Piotr Iskrzycki
brak
2.

21

ASHLEY S OLD POL 2003 Klacz kasztanowata/169 F: Askari
M: Pasadenia
O: Wioletta Wróblewska
B: Brak
K008432 DE418180181703
3.

7

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Heban
M: Alabama
O: Magdalena Kozieł
B: Litwin Katarzyna
Brak Pol616009630024111
4.

16

BATALION Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Llandaff
M: Bastylia
O: Maciej Liszek
B: Anna Mikołajczyk
Brak 616POL10006651T
5.

4

BE BALOU Hanowerska POL 2006 Klacz gniada/175 F: Balou Du Rouet
M: Wonderwall
O: Tomasz Jamróz
B: brak
brak
6.

26

Bolero F:
M:
O:
B:
7.

32

Campari F:
M:
O:
B:
8.

9

CANTANERO-P Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/175 F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
brak POL009610207207
9.

15

CASPIAN P Hanowerska POL 2009 Wałach siwa/169 F: Cassus
M: Wilaah
O: Lesław Sarachmann
B: Sabine Plass
brak brak
10.

6

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
K026826
11.

1

DON PEDRO Śląska POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
O: Grzegorz Gaczorek
B: Krzepek Józef
Brak
12.

5

FLIKA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/160 F: Grey
M: Fiona
O: Andrzej Woda
B: Babiś Józef
brak brak
13.

2

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
O: karolina prochot
B: oLGA KOZIOŁ
BRAK 616009570199914
14.

25

Hazena F:
M:
O:
B:
15.

12

JOKER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
O: Eugeniusz Zięba
B: Irena Szulik
brak brak
16.

18

JOLIE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/164 F: Bijou Be
M: Jenny
O: Bogusław Plenkowski
B: Bogusław Plenkowski
616099570194413 616009570194413
17.

3

KELVIN CLAIN SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Love Affair
M: Kaliope
O: Tomasz Jamróz
B: Marek Kucharczyk
brak
18.

13

KUS KUS MK SP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Kafu
O: Eugeniusz Zięba
B: Marek Kucharski
brak
19.

20

LABIRYNT MŁP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Zoon
M: Lawenda
O: Dominik Lorek
B: Zdzisław Szczepanek
Brak 616006550074613
20.

10

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
O: Karolina Skotniczna
B: Tomasz Olszewski
brak 616009520048413
21.

31

Marat F:
M:
O:
B:
22.

19

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Wawer
M: Markiza / Lew II
O: Angelika Zapała
B: Waldemar Kubiak
K013631
23.

11

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
24.

30

Paryż F:
M:
O:
B:
25.

28

Pastor F:
M:
O:
B:
26.

17

PŁATKA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/160 F: Hebab
M: Płataria
O: Andrzej Woda
B: Palkowski Bogdan
brak brak
27.

24

REBELL'S CIDRE Deutsches Pferd POL 2013 Wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior
M: Phantasia
O: Magdalena Korus
B: Kerstin Siemon
K028269 DE410100134313
28.

29

Rebell's Cidre F:
M:
O:
B:
29.

22

SARA Typ Szlachetny POL NN Klacz kasztanowata/168 F: NN
M: NN
O: Magdalena Motyl
B: NN
brak POL999590108403
30.

8

WERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz jelena/mk:155 F: Machomet
M: Wiktoria
O: Anna Mrówka
B: Pomianek Bernard
Brak 616 013 63 00985 14
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błyskal Julia
BPK
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
3
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
10
2019-10-13
Gaczorek Grzegorz
BPK
2019-10-12
4
2019-10-12
10
2019-10-13
4
2019-10-13
6
2019-10-12
1
Gniadek Kornelia
LKS Botoja
JOLIE (18)
2019-10-12
11
2019-10-12
2019-10-12
2
2019-10-13
2019-10-13
Jamróz Karolina
Brak
2019-10-12
2019-10-13
11
2019-10-13
Jamróz Tomasz
Brak
2019-10-13
5
2019-10-13
7
Korus Anna
Marat (31)
2019-10-13
8
2019-10-13
Korus Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2019-10-13
1
300
2019-10-13
2019-10-12
1
200
2019-10-12
1
300
Kucharczyk Dominika
KJ Faruk
Pastor (28)
2019-10-12
2019-10-12
Paryż (30)
2019-10-13
2019-10-13
Lorek Dominik
KS Team Rancho Pcim
2019-10-12
2
AVATAR (7)
2019-10-12
16
2019-10-12
2019-10-12
6
2019-10-13
9
2019-10-13
Maciak Emilia
Klimkówka A.Woda
FLIKA (5)
2019-10-12
1
2019-10-12
13
2019-10-12
14
2019-10-13
2
2019-10-13
3
2019-10-13
Michorczyk Gabriela
Klub Jeździecki ASSANYA
SARA (22)
2019-10-12
9
2019-10-12
6
2019-10-13
4
2019-10-13
Hazena (25)
2019-10-13
1
2019-10-13
Mrówka Martyna
Bez Przynależności Klubowej
WERA (8)
2019-10-12
3
2019-10-12
2
2019-10-13
4
2019-10-13
12
Potoczek Justyna
Stadnina Klimkówka A.Woda
PŁATKA (17)
2019-10-12
12
2019-10-12
3
2019-10-12
1
2019-10-13
2019-10-13
6
2019-10-13
3
Prochot Karolina
bpk
HAVANA (2)
2019-10-12
9
2019-10-12
5
2019-10-13
2
2019-10-13
5
Skotniczna Karolina
KS Team Rancho Pcim
2019-10-12
5
2019-10-12
2019-10-13
1
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-10-12
3
2019-10-12
4
2019-10-12
2019-10-12
2
Sławecki Robert
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-10-12
15
2019-10-12
10
MEFISTO (19)
2019-10-12
2
2019-10-12
3
2019-10-12
5
2019-10-12
8
2019-10-12
4
Stanowska Karolina
Campari (32)
2019-10-13
1
2019-10-13
7
Szostak Maja
Bolero (26)
2019-10-12
5
2019-10-12
8
2019-10-12
4
2019-10-13
2
Tochowicz Katarzyna
Stadnina Klimkówka Andrzej Woda
2019-10-12
1
2019-10-12
7
2019-10-13
5
2019-10-13
1
2019-10-13
2019-10-12
7
Wolf Paulina
KS Faruk
2019-10-12
1
2019-10-12
2
100
2019-10-13
2
2019-10-13
2
100
AVATAR (7)
2019-10-12
3
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (10)
2019-10-12
3
50
2019-10-13
2
100
2019-10-13
1
200

Number of Riders: 26

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 1 350.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl