Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Memoriał Prezesa Karola Koziarowskiego
WLKS Krakus Swoszowice, 4-6.09.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamik Martyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
2. Bąba Olimpia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
3. Bachniak Laura Bpk
2009 (Mł.)
Brak
4. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Batko Natasza
7. Błachnio Aleksandra Brak
S
Brak
8. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
brak
9. Buczek Weronika KJK Szary
2010 (Mł.)
O056691
10. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
11. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (Mł.)
Brak
12. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
13. Chochół M'08 Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
14. Chowaniec Żaneta BPK
S
BRAK
15. Cielecka Aleksandra Krakowska Akademia Sportu
2003 (J.)
Brak
16. Ciszek Lena KJ PONYSPORT
2009 (Mł.)
brak
17. Ćwiękała Paulina OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
brak
18. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
19. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
20. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O038322
21. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
0040404
22. Dymek Rafał St.KS KJK Szary Michałowice
S
O032754
23. Dziedzic Maria Klub Jeździecki ASSANYA
2002 (J.)
brak
24. Fabisz Julia
25. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
26. Fluder Lena KJ Global
27. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (J.)
O047842
28. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
brak
29. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
30. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
31. Godek Gabriela Kj Facimiech
2005 (JM.)
O040212
32. Gomulec Mila KJ PonySport
2008 (JM.)
brak
33. Góra Zuzanna -
2001 (MJ.)
-
34. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
35. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
36. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
none
37. Grzegorczyk Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O040208
38. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
39. Hajduga Ilona BPK
S
Brak
40. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
41. Handzlik Maciej Bpk
2005 (JM.)
O050177
42. Hardek Julia WLKS
2008 (JM.)
/
43. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
44. Hojka Dawid
-
45. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (JM.)
brak
46. Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
47. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
0046997
48. Jaszczurowska Maria OJK Pod Dębami Inwałd
S
0045927
49. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
O038072
50. Kaczmarczyk Mateusz niezrzeszony
S
brak
51. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
52. Kalman Antonia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
0054217
53. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
54. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
O049609
55. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
56. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
57. Klimek Patrycja BPK
2005 (JM.)
O045238
58. Klimek Weronika Krakowska Akademia Sportu
1999 (MJ.)
brak
59. Knerowicz Natalia WLKS krakus Swoszowice
2003 (J.)
Brak
60. Kokoszka Hanna KKJK
2004 (J.)
Brak
61. Korabik Andrzej KJK Pod Żubrem
S
O037700
62. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
63. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
64. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
65. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
66. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
67. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
68. Kotynia Agata OJK Pod Dębami Inwałd
S
0036868
69. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
70. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
71. Kozioł Olga bpk
2003 (J.)
O038324
72. Kozubek Kinga Brak
2003 (J.)
brak
73. Krauze Anna Kjk Szary
S
brak
74. Krzanowska Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (J.)
Brak
75. Krzanowska Wiktoria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O058709
76. Kubala Martyna KJK Pod Żubrem
2000 (MJ.)
brak
77. Kubiński- Waligórski Zbigniew Klub Sportowy Bór
2003 (J.)
O049889
78. Kula Roma BPK
S
O001922
79. Kulpa Emilia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
brak
80. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
81. Lech Bartosz Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
82. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
83. Leśniak Krzysztof Wlks krakus Swoszowice
S
O000877
84. Łabudzik Olga SKS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
brak
85. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
86. Machnio Maja KJK Solka Miedzyrzecze Gorne
2005 (JM.)
brak
87. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (JM.)
O055495
88. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
89. Maciaszek Natalia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
brak
90. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
91. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
92. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
93. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
94. Miazga Anna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O049608
95. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
96. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
97. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
98. Mlynska Nadia Bpk
2000 (MJ.)
Brak
99. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
100. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (J.)
brak
101. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
102. Najdzionek Szymon
103. Niziołek Natalia KJK Szary Michałowice
S
O012716
104. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O059490
105. Nowak Wiktoria KS Faruk
2001 (MJ.)
brak
106. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
107. Ogiegło Mateusz brak
2008 (JM.)
brak
108. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059545
109. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
110. Ornat Albert SKS KJK Szary Michałowice
S
brak
111. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
112. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
brak
113. Pączkowska Iga Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
114. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
115. Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000941
116. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
brak
117. Pietrus Helena KS Sentio Equestrian
2005 (JM.)
O045229
118. Pietrus Sylwia KS Sentio Equestrian
S
O045229
119. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
120. Polaczek Klaudia PECK
1999 (MJ.)
Brak
121. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
122. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
123. Ponurski Gabriela KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057821
124. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (Mł.)
Brak
125. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
126. Prochot Karolina Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O025791
127. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
128. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
O055749
129. Przepióra Maria KKJK
2002 (J.)
O027342
130. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
131. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
132. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
133. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
134. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
135. Ruchała Elżbieta OJK Barcice
S
O054945
136. Rusinek Sonia
137. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
138. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
O038764
139. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
140. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
141. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
142. Skorek Dorota KJ Profit Orzesze
O059389
143. Skowron Wojciech Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
144. Skrobacz Olga WLKS Krakus
145. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (MJ.)
O035799
146. Sobczak Michał St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O052601
147. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
148. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
0057507
149. Stachura Vanessa Bpk
2007 (JM.)
Brak
150. Stanula Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O056177
151. Starzycka Barbara Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O050126
152. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
153. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
154. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
155. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
156. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
brak
157. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
158. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
159. Szymanek Anna WLKS Krakus
.
160. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
161. Tokarz Dominika bpk
2005 (JM.)
brak
162. Trojanowska Maja WKLS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
brak
163. Tumielewicz Małgorzata BPK
2002 (J.)
O046162
164. Tura Jacek LKJ Solec Bieruń
S
O001089
165. Turaj Kinga BPK
BRAK
166. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
167. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
1999 (MJ.)
O026210
168. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
0007732
169. Warzecha Martyna KJK Solka Miedzyrzecze Górne
2007 (JM.)
brak
170. Wdaniec Joanna KJ Global Świętoszowice
S
Brak
171. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
172. Wietecha Laura Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
173. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
174. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
X
X
175. Wyrobek Emilia Kjk Szary Michałowice
o055313
176. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
177. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
178. Zajdel Emilia KJK Solka
2002 (J.)
O051224
179. Zalewski Krzysztof bez przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
180. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
181. Zarotyński Paweł WLKS Krakus
S
O001755
182. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
183. Zgłobica Alicja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O054550
184. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
O058832
185. Zielińska Maria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
186. Zontek Milena Bpk
2007 (JM.)
Brak
187. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

173

AGA MŁP POL 2010 klacz gniada/- F: Awans
M: Karla
- -
2.

154

AHLERT OLDENBURSKA GER 2000 wałach kasztanowata/160 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
3.

225

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/mk:162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
4.

188

AKCENT WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/mk:160 F: Hamlet Go
M: Alkowa
brak 007660485006
5.

50

ALASKA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 03021 06
6.

52

ALASKA SP POL 2013 klacz gniada/160 F: Asam
M: Havana
brak 616999540114113
7.

124

ALFA BEJ MŁP POL 2010 klacz gniada/165 F: Berlin Bej
M: Aria
K030049 616006570214410
8.

30

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
9.

69

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
K013649 POL 009 57 01693 05
10.

38

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
Brak POL006580467706
11.

23

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
12.

91

APRIL DAY V Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/165 F: Fair Play Coundreau
M: Ava
brak 6169995400394
13.

57

ARAMIS OLDENBURSKA POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
14.

201

ARBOREA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
K028095 -
15.

43

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
16.

145

ATAK MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Hindus
M: Aruba
K027349 616000570050315
17.

212

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
18.

211

ATOS SP POL 2013 wałach kasztanowata/165 F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
K025877 616009570145613
19.

130

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
20.

58

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
21.

76

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
22.

126

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
23.

147

BALANDO SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wencco
M: Balladyna
K019074 616009540007409
24.

68

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
25.

78

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
26.

103

BE PERFEKT M WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/180 F: Le Voltaire
M: Ballada
Brak 616007681002614
27.

152

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Belou de rouet
M: Hauptstbuch
K022629 DE431310396811
28.

156

BELINDA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
Brak 616098200188814
29.

246

BLACK&WHITE 3 F:
M:
30.

61

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
31.

42

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
32.

205

BUSTINOV SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
brak
33.

118

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
34.

31

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
35.

41

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
36.

243

CANALETTO F:
M:
37.

244

CANALETTO F:
M:
38.

136

CANTORA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz siwa/167 F: Canto
M: Córka III
Brak DE421000083810
39.

233

CAPITAL BEJ NIEM.SPORT. POL 2011 Wałach kara/- F: Contenaro
M: Acani Bej / Berlin Bej
K019234
40.

49

CAPREA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616 999 63 01567 15
41.

44

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
42.

11

CARYCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kara/170 F: CARLOS DZ
M: CELTICA
brak 616009520046812
43.

28

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 Klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
44.

125

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
45.

108

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
46.

222

CHACCO HANNOVERANER POL 2006 Ogier gniada F: CHACOO-BLUE
M: DORFMAEDEL
K010868
47.

98

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
48.

59

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 ogier gniada/170 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 DE421000120513
49.

184

CHANELL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Bibigar
M: Czajka
brak
50.

229

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
51.

123

CHICA BOMB OLDENBURSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
K021695
52.

82

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
53.

245

CO TO ZA KOŃ> F:
M:
54.

183

CONIKA Z ZANGERSHEIDE POL 2007 klacz siwa/162 F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
K012170 Z694107
55.

182

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
56.

131

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
K024810 DE 456370031112
57.

230

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
58.

207

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak -
59.

223

CUDOWRONKA ABC POL 2006 Klacz gniada/170 F: Abc
M: Cda
Bram 12345
60.

157

CZECZOT GR. D KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: X
M: X
K029455 616013640052915
61.

135

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
62.

114

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
63.

213

DARK CHERRY Polski Koń Szlachetny POL 2009 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z
K017336
64.

204

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
65.

174

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
66.

102

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
67.

160

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Stakkato Top /
M: Dewiza De Revel /
K025375 616009570146314
68.

242

DIARADOS 7 OLD GER 2012 wałach gniada F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
69.

203

DIDO SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Vigot
M: Deizi
Brak 616009600172512
70.

111

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent /
M: Korys Despotka /
K018875 616009690093705
71.

149

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi/Grandeur
M: Donna-Lisa/Grand Amour
K024005 616009520036711
72.

33

DON PEDRO ŚLĄSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
Brak
73.

90

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
K024153 616009540017612
74.

36

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
LKRWZJ/2540/20 616 009 57 00957 13
75.

107

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon/Colman
M: Diablica/Lais
K018574 616009640073809
76.

47

DRACO SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Quirin
M: Dolinka
brak 616999570185715
77.

8

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
78.

177

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
KO 14560
79.

239

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
80.

206

EFLIM SP POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Echefella
Brak 616009690058514
81.

35

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
82.

216

EMANUEL VAN POL klacz F:
M:
83.

237

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
84.

87

EQUANDANI KWPN POL 2009 klacz gniada/168 F: Warrant/Numero Uno
M: Andani/Oklund
K022388 528003200900496
85.

5

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
86.

133

ESCOBAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Davinci
M: Erisa
brak A0004907S
87.

120

EUFAMIA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Tempelwachter
M: Ermengarda
brak
88.

221

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
BRAK BRAK
89.

226

EXODUS W SP POL 1234 Wałach gniada F: Abcd
M: Abcd
K016566
90.

141

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
91.

97

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
92.

122

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
K029709 000082536
93.

110

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
94.

93

FIDEL MŁP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Armand
M: Flora
K027468 POL006570113507
95.

181

FIKUS- TABUN HUCULSKA POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
Brak Brak
96.

227

FILOUGRAMA OLD POL 2013 Klacz gniada// F: Filou De Muze
M: Zeugrama / Carinue
K028206 DE418180153613
97.

151

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/164 F: For Fashion
M: Zurianf
Brak DE421000050414
98.

220

FIRST ROW POL F:
M:
99.

100

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:129,5c F: Folkert
M: Łata
K022258 616013570173811
100.

81

FREUD SP POL 2007 wałach gniada/166 F: Nn
M: Nn
brak Xyz
101.

53

FUKS SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
102.

144

GALA WLKP POL 2012 klacz kara/169 F: Etos
M: Gejsza
K027329 616007610169412
103.

63

GALA MŁP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
104.

101

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029695 616999660517214
105.

195

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/mk:mk:145 F: Marafon
M: Greta
brak POL013540130807
106.

169

GIOCONDA WLKP POL 2010 Klacz gniada/kuc:148 F: Nonet
M: Granda
Brak 616007610284110
107.

32

GOTYK SP POL 2016 ogier gniada/180 F: HIPPOCA KOH-J-NOOR
M: GOBI
BRAK 616009540071016
108.

163

GRANDA POL POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: 1
M: 1
1 21
109.

67

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
110.

167

GUIDAM KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
111.

153

HARNAŚ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach gniada/165 F: Seret I
M: Humoreska
brak POL009610166206
112.

75

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
K029426 616009570199913
113.

40

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
brak POL009540067208
114.

64

HELLFIRE SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Hippice Koh-J-Noor
M: Hewelia
brak 616009570167515
115.

48

HERA SP POL 2005 Klacz skarogniada/160 F: Mar Bej
M: Haja
brak Pol009580328205
116.

138

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera
K028180 616007610092215
117.

71

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
brak 616009610107813
118.

236

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Drop
M: Hipnoza
Brak
119.

200

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
120.

218

HODAR SP POL 2005 wałach kasztanowata/166 F: Dakar
M: hostessa
K028965 009580037605
121.

164

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
122.

2

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
123.

132

HUESO MŁP POL 2008 wałach kasztanowata/- F: Jurand
M: Honda
- POL006580112308
124.

162

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
125.

232

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
126.

73

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
127.

214

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis/Emilion
K027490 056007000l55513
128.

79

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
129.

240

JAGA F:
M:
130.

113

JAR MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Estończyk
M: Jafra
K021745
131.

142

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
132.

209

JEDI G KWPM GER 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 -
133.

170

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
134.

94

JORDAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Łan
M: Jazda
brak POL 006 57 00048 06
135.

46

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara/173 F: Landino hol
M: Josephine sp
K007813 09507
136.

178

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
137.

235

JUMP DE GOGO KWPN NED 2014 Wałach gniada/176 F: Flying Dream
M: /Numero Uno
Zxx Xxxx
138.

217

JUMPING JACK FLASH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/175 F: Jilbert van't Ruytershof
M: Amona Z
Brak 056015Z55726314
139.

56

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
140.

176

KACPER SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 616009670098010
141.

13

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
brak 616008660914810
142.

134

KARAT MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Arnold
M: Kapirinia
- -
143.

128

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
144.

150

KAS SP POL 2015 wałach gniada/173 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
145.

241

KASPER - POL - siwa/- F: -
M: -
- -
146.

168

KAYLAN L KWPN NED 2015 Ogier gniada/176 F: Etulon VDL /
M: Vreiminka /
K029043 528210004122343
147.

6

KEBIR KWPN POL 2015 gelding dark bay/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
brak brak
148.

208

KENZO V/D ZWINKHOEVE - POL - F: -
M: -
- -
149.

193

KOLESTUS TYM SZLACHETNY POL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Hipodrom
M: Koka
brak 616 999 61 00472 15
150.

29

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/163 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
151.

25

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
152.

116

KOSMOS DEUTSCHE PFERD GER 2014 wałach kasztanowata/172 F: Korano B
M: Safira
K027260 DE410100886114
153.

95

L.S.CANALETTO HAN POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Long star
M: Capri zen
Brak
154.

210

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
155.

189

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S.V.
K016761 203010237906807
156.

89

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
157.

105

LALIC Deutsches Sportpferd POL 2012 wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
Brak 456570251312
158.

37

LAURENTINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach gniada/173cm F: Love Affair
M: Etiuda
K015544 POL009550091807
159.

228

LEXON / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
160.

72

LORETTO MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/160 F: Biegacz
M: Laguna
brak 006550099107
161.

65

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
162.

146

LUCJANO-W SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Stillios
M: Luna
K027758
163.

83

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
K021805
164.

171

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
-
165.

62

MAGNAT SP POL 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Limak
M: Morgana
K029411 616 009 54 00155 10
166.

12

MANGALIA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: Minaret
M: Morfina
brak 616006570028814
167.

66

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
168.

104

MATRIX MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach ciemnogniada/155 F: Camus
M: Maja
Brak POL006630148505
169.

179

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
170.

140

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
171.

166

MERLIN VANT HEIKE BWP BEL 2012 Wałach gniada/- F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
172.

172

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
173.

84

MISS ZAGORKA Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz siwa/mk:157 F: Landor
M: Mata Hatari
K027563 616009520034113
174.

74

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Misi
K029137 616009610013616
175.

99

MOKKA XX POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Madera
K027274 616POL15008691T
176.

85

MONTANA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz kasztanowata/160 F: Erebus
M: Mitropa
K028428 POL 007640063205
177.

127

MONTE CARLO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/164 F: Palatyn
M: Mona Liza
brak POL007670041005
178.

224

MOORLAND MG MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/165 F: Boston
M: Magnolia
K027107 616006570124014
179.

109

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Dilmar/Maram
M: Carmen/Karbit
K021285 616007520056712
180.

187

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
181.

143

NIGHT LADY SP POL Nn klacz kara/167 F: Nn
M: Nn
Brak 616 009 59 00246 06
182.

106

NIL MŁP POL 2012 wałach ciemnogniada/- F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 -
183.

231

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
184.

161

NOTIS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Nota / Contender Son
K023682 616009540035910
185.

24

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
186.

54

OLIVIA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029539 616999681001708
187.

80

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
188.

249

ORIDA-M Czeska Gorącokrwista CZE 2009 klacz gniada F: Aristo Z
M: Orkana-M
189.

92

ORINA TYP PIERW POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K020486
190.

55

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
191.

155

P-MANUKA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz izabelowata/162 F: Ezir
M: Palona
Brak 616999570196415
192.

86

PATRIA II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/160 F: Ekwador
M: Poleczka
K028859 616009640031214
193.

14

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110
194.

185

PINA COLADA SP POL 2015 Klacz kara/mk:150 F:
M:
Brak
195.

238

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
196.

34

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
197.

248

QUINCY F:
M:
198.

129

RACHEL X POL x klacz gniada/z F: X
M: X
X X
199.

60

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
200.

148

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
201.

27

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
202.

9

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL 013 61 00397 07
203.

186

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
204.

219

SAMBA SP POL 6.04.2010 klacz gniada F: Sergio
M: Salsa
brak
205.

45

SARANNAH SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Ekwador
M: Sahara
K025324 616009570182710
206.

112

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
207.

88

SESJA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/166 F: Regiel
M: Setia
K012256
208.

77

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
209.

202

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
brak
210.

7

SOFIA WLKP POL 2012 klacz gniada/160 F: Paszkwil
M: Sonda
Brak 6160075701094
211.

192

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
212.

139

STOUGJESHOEVE BENITA WELSCH PONY NED 1999 klacz siwa/kuc:118 F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Banny
K023221 zzz
213.

70

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Regiel
M: Sycylia
Brak POL 006540060708
214.

247

TAJGA F:
M:
215.

115

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
216.

39

TOKSJA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz siwa/168 F: Caprioland
M: Tinka
brak POL009580699104
217.

159

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS WELSH PONY POL 2012 wałach bułana/kuc:125 F: Celton Jester 70806
M: 118313 Ardgrang Nannette (GBR)
K029240 826046010094910
218.

4

U,SECRET OLDERBURSKA POL 28.05.2011 wałach gniada/150 F: Ustinov
M: Veni Vici po Le Voltaire
brak brak
219.

119

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:- F: Akrobata
M: Vini PonySport
K029195 -
220.

121

VITAMINE DW Z Z POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite
M: Finesse van Paemel
K024925 056015Z55847113
221.

96

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
222.

175

VIVALDI SP POL 2002 wałach kasztanowata/162 F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
K009832 POL009570256802 102TG16
223.

180

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
224.

137

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203
225.

234

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Bajou du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
K019672 -
226.

165

WILANDER EST. SPORT. EST 2010 Klacz ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Primula / A Pikachu De Muze
K024157 23300110A062111 104XS35
227.

26

WINNING TAMIRA SP POL 2004 klacz gniada/brak F: Tyfoon
M: Winning Gold
K010098 009611124104
228.

199

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
229.

51

ZETA K SP POL 2012 klacz kara/166 F: Santiego
M: Zecourta
brak 616009520020112
Rider Club
Competition
Prize
Handzlik Maciej Bpk
500
200
SUM:
700.00
Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
50
SUM:
50.00
Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
100
300
300
3000
SUM:
3700.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
50
SUM:
50.00
Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
400
200
SUM:
600.00
Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
SUM:
100.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
2000
200
SUM:
2200.00
Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
200
SUM:
200.00
Leśniak Krzysztof Wlks krakus Swoszowice
1000
SUM:
1000.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
300
SUM:
300.00
Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
200
SUM:
200.00
Pyrek Filip WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
SUM:
100.00
Wójcik Artur Wlks Krakus
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamik Martyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WIQUIRRA (199)
2020-09-04
29
2020-09-04
2020-09-05
4
2020-09-05
2020-09-06
17
2020-09-06
Bąba Olimpia
Bez Przynależności Klubowej
KOLESTUS (193)
2020-09-05
47
2020-09-05
2020-09-06
4
2020-09-06
Bachniak Laura
Bpk
FREUD (81)
2020-09-04
1
2020-09-04
31
2020-09-05
59
2020-09-05
2020-09-06
19
2020-09-06
25
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
HODAR (218)
2020-09-04
17
2020-09-04
22
2020-09-05
9
2020-09-05
2020-09-06
19
2020-09-06
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (140)
2020-09-04
22
2020-09-04
10
2020-09-06
5
Batko Natasza
2020-09-05
44
2020-09-05
4
Błachnio Aleksandra
Brak
P-MANUKA (155)
2020-09-05
6
2020-09-05
51
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2020-09-04
1
2020-09-04
46
2020-09-05
31
2020-09-05
42
2020-09-06
9
2020-09-06
Buczek Weronika
KJK Szary
2020-09-04
22
2020-09-04
1
2020-09-05
6
2020-09-05
5
2020-09-06
3
2020-09-06
10
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (5)
2020-09-04
18
2020-09-04
11
2020-09-05
21
2020-09-05
23
2020-09-06
6
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-09-05
2020-09-05
41
2020-09-06
17
2020-09-06
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (180)
2020-09-04
34
2020-09-04
2020-09-05
7
2020-09-05
35
2020-09-06
24
2020-09-06
Chochół M'08 Wiktoria
KJ Facimiech
2020-09-04
14
2020-09-04
Chowaniec Żaneta
BPK
ZETA K (51)
2020-09-04
13
2020-09-04
2020-09-05
55
2020-09-05
2020-09-06
16
2020-09-06
3
Cielecka Aleksandra
Krakowska Akademia Sportu
AGA (173)
2020-09-05
24
2020-09-05
44
2020-09-06
11
2020-09-06
Ciszek Lena
KJ PONYSPORT
2020-09-04
22
2020-09-04
23
EUFAMIA (120)
2020-09-04
21
2020-09-04
36
2020-09-05
8
2020-09-05
2020-09-06
5
2020-09-06
12
Ćwiękała Paulina
OJK Pod Dębami Inwałd
HUESO (132)
2020-09-04
1
2020-09-04
40
2020-09-05
46
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-09-04
20
2020-09-04
29
2020-09-05
13
2020-09-05
9
2020-09-06
5
2020-09-06
10
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2020-09-05
42
2020-09-06
2020-09-06
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-09-04
6
2020-09-04
2020-09-05
2
2020-09-05
23
2020-09-06
2
2020-09-06
25
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-09-05
16
2020-09-05
1
Dymek Rafał
St.KS KJK Szary Michałowice
DIXON (111)
2020-09-05
2020-09-05
13
Dziedzic Maria
Klub Jeździecki ASSANYA
TOKSJA (39)
2020-09-04
17
2020-09-04
23
2020-09-05
6
2020-09-05
2020-09-06
21
2020-09-06
30
Fabisz Julia
2020-09-05
58
2020-09-05
52
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-09-04
44
2020-09-04
49
2020-09-05
43
2020-09-05
2020-09-06
25
2020-09-06
Fluder Lena
KJ Global
KARMEL (128)
2020-09-05
11
2020-09-05
2020-09-06
5
2020-09-06
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
2020-09-05
8
2020-09-05
29
2020-09-06
15
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
CAPREA (49)
2020-09-05
48
2020-09-05
2020-09-06
16
2020-09-06
21
Gaczorek Grzegorz
BPK
GOTYK (32)
2020-09-05
15
2020-09-06
14
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
JULIEN (46)
2020-09-05
31
2020-09-06
6
Godek Gabriela
Kj Facimiech
2020-09-04
48
2020-09-04
2020-09-05
7
2020-09-05
39
2020-09-06
10
2020-09-06
16
Gomulec Mila
KJ PonySport
2020-09-05
7
2020-09-05
47
2020-09-06
7
2020-09-06
Góra Zuzanna
-
KARAT (134)
2020-09-04
11
2020-09-04
2020-09-05
29
2020-09-05
45
2020-09-06
8
2020-09-06
19
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (147)
2020-09-06
4
2020-09-06
Górski Dawid
WLKS Krakus
2020-09-04
7
2020-09-05
6
2020-09-06
9
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2020-09-04
25
2020-09-04
2020-09-04
1
Grzegorczyk Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
SOFIA (7)
2020-09-04
50
2020-09-05
51
CATTLEYA (108)
2020-09-04
5
2020-09-04
31
2020-09-05
3
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (80)
2020-09-04
3
2020-09-04
19
2020-09-05
27
2020-09-05
23
2020-09-06
14
Hajduga Ilona
BPK
BELINDA (156)
2020-09-06
12
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2020-09-04
2020-09-05
6
Handzlik Maciej
Bpk
PIGMENT (14)
2020-09-04
2
2020-09-04
3
2020-09-05
16
2020-09-05
5
2020-09-06
5
500
2020-09-04
17
2020-09-05
17
2020-09-05
2020-09-04
4
2020-09-04
15
2020-09-05
10
2020-09-06
2
200
2020-09-05
8
Hardek Julia
WLKS
SENATOR-K (112)
2020-09-05
10
2020-09-05
2020-09-06
9
2020-09-06
12
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (71)
2020-09-05
10
2020-09-05
14
2020-09-06
11
2020-09-06
4
Hojka Dawid
2020-09-04
44
2020-09-06
10
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
ALASKA (50)
2020-09-05
13
2020-09-05
33
2020-09-06
4
2020-09-06
18
Jagoda Weronika
St. KJ Apacz Mszana Górna
KARMEL (128)
2020-09-04
1
2020-09-04
46
BACARDIA (130)
2020-09-05
5
2020-09-06
12
2020-09-06
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
NIL (106)
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
54
2020-09-05
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Jaszczurowska Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (107)
2020-09-04
15
2020-09-04
2020-09-05
18
2020-09-05
48
2020-09-06
5
2020-09-06
12
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
RUBIN (186)
2020-09-04
18
2020-09-05
13
2020-09-05
12
2020-09-04
10
2020-09-06
8
NASHVILLE (187)
2020-09-04
12
2020-09-05
5
2020-09-05
22
2020-09-06
3
50
Kaczmarczyk Mateusz
niezrzeszony
2020-09-05
19
2020-09-05
22
2020-09-06
1
2020-09-06
6
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (126)
2020-09-04
4
2020-09-04
4
2020-09-05
26
2020-09-05
13
2020-09-06
9
Kalman Antonia
Bez Przynależności Klubowej
LUNAR (83)
2020-09-04
13
2020-09-04
2020-09-05
39
2020-09-05
33
2020-09-06
13
2020-09-06
Kaźmierczak Michał
KS Verso La Natura
2020-09-04
12
2020-09-04
5
2020-09-05
3
100
2020-09-05
2
300
WILANDER (165)
2020-09-05
4
2020-09-04
7
2020-09-04
5
2020-09-06
1
300
GUIDAM (167)
2020-09-04
15
2020-09-04
20
2020-09-05
27
2020-09-06
10
2020-09-04
2
2020-09-06
1
3000
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (85)
2020-09-04
28
2020-09-04
26
2020-09-05
10
2020-09-06
3
2020-09-05
9
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (210)
2020-09-05
14
2020-09-06
10
ATOS (211)
2020-09-04
6
2020-09-05
3
50
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
GIOCONDA (169)
2020-09-05
50
2020-09-04
33
2020-09-04
2020-09-05
JESSY (170)
2020-09-05
11
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
TAJGA (247)
2020-09-05
14
2020-09-05
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (96)
2020-09-05
7
2020-09-05
1
2020-09-06
5
2020-09-06
25
Klimek Weronika
Krakowska Akademia Sportu
LUXOR (171)
2020-09-05
25
2020-09-05
46
2020-09-06
18
2020-09-06
Knerowicz Natalia
WLKS krakus Swoszowice
LALIC (105)
2020-09-05
2020-09-05
30
2020-09-06
20
2020-09-06
Kokoszka Hanna
KKJK
HEREZJA (236)
2020-09-04
3
2020-09-05
1
2020-09-06
2
Korabik Andrzej
KJK Pod Żubrem
JAR (113)
2020-09-05
2020-09-05
13