Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 19:51:46
2020-06-12 18:58:01
Zuzanna Magdziarz RAMONA KG
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 18:32:03
2020-06-12 18:30:31
Kalina Tomaszewska OLIMPIC LADY
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 13:54:11
2020-06-12 15:40:04
Jarosław Szymkowiak EMIEL S
  • 2x 5/L/Konkurs Egzaminacyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:17:35
2020-06-12 14:41:52
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 14:41:32
2020-06-12 14:41:25
Nina Bramowicz ISKIERKA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 14:41:23
2020-06-12 14:40:36
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 20:39:51
2020-06-12 10:24:28
Michalina Książek NO LIMED
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 20:40:28
2020-06-12 10:21:06
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:24:28
2020-06-12 09:27:10
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:24:41
2020-06-12 09:24:24
Joanna Chruściewicz CASCADETTO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:25:53
2020-06-12 09:24:05
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:25:51
2020-06-12 09:23:52
Joanna Chruściewicz COMME L’ETOILE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:25:48
2020-06-12 09:23:26
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:25:45
2020-06-12 09:21:22
Beata Strzałkowska ADAGIO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:25:43
2020-06-12 09:20:59
Beata Strzałkowska CUSCO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 06:48:59
2020-06-12 06:37:47
Maria Golon NATA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 06:48:38
2020-06-12 06:37:24
Barbara Borys MESSI
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 06:48:29
2020-06-12 06:37:07
Zofia Dendek PRIMA WALERINA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 06:48:25
2020-06-12 06:36:44
Barbara Borys ARMADA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:21:46
2020-06-11 22:48:50
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:21:13
2020-06-11 22:46:17
Marcin Miazek MESSI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:21:10
2020-06-11 22:45:05
Dominika Kwiatkowska TANKRED
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:21:05
2020-06-11 22:44:07
Dominika Kwiatkowska I.DŻIGIT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:21:00
2020-06-11 22:40:02
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:20:08
2020-06-11 22:34:07
Monika Kurtys LOKATA F
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:20:04
2020-06-11 22:32:05
Agata Stolarek KALINECZKA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:20:00
2020-06-11 22:30:29
Zuzanna Pawełczak LENA
  • 2x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:19:56
2020-06-11 22:28:45
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:19:50
2020-06-11 22:28:22
Monika Kurtys WARTA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:19:47
2020-06-11 22:27:56
Dorota Kurtys PRIMA BALERINA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:19:43
2020-06-11 22:27:34
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 18:09:59
2020-06-11 17:42:53
Lena Kijanka ŁATKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 18:09:56
2020-06-11 17:39:32
Iga Bieszke-Kujawa ROKER
  • 2x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 18:09:54
2020-06-11 17:35:52
Zosia Reimann PYSIO
  • 1x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 18:09:51
2020-06-11 17:32:50
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 14:53:49
2020-06-11 12:36:04
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-11 11:40:37
2020-06-11 11:36:54
Marysia Rzepkowska POLARIS OPTIMUS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs Egzaminacyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:39:10
2020-06-11 11:35:52
Marysia Rzepkowska JESIENNY WIATR
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:38:59
2020-06-11 11:35:13
Anna Piwońska POPEYE OPTIMUS
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:38:41
2020-06-11 11:32:52
Anna Piwońska MOONLIGHT FAREZZO
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 20:19:31
2020-06-10 19:01:36
Oliwia Rink LARETTA B
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:35:15
2020-06-10 11:38:36
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:42:25
2020-06-10 11:33:53
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 17:41:36
2020-06-09 17:29:27
Aleksandra Lemańska EKSKALIBUR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:51:22
2020-06-09 13:42:33
Wiktoria Kujawa MROCZEK
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs Egzaminacyjny
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:51:03
2020-06-09 13:41:12
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 2x 5/L/Konkurs Egzaminacyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:50:54
2020-06-09 13:40:30
Amelia Rojek LADY
  • 1x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:50:51
2020-06-09 13:39:47
Gaja Szczymczak PARYS
  • 1x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:50:46
2020-06-09 12:15:08
Miłosz Młodzik MAJA
  • 2x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:50:42
2020-06-09 12:14:39
Marta Żychska DEWITA
  • 2x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:50:38
2020-06-09 09:59:03
Paula Wiśniewska HAPPY SPRING-K
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 17:44:16
2020-06-09 09:25:44
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 12:51:37
2020-06-08 22:25:38
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 22:56:04
2020-06-08 22:23:36
Lena Wiśniewska PRINCESA K
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 22:55:58
2020-06-08 22:23:13
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 22:55:51
2020-06-08 22:22:09
Lena Żakowska SARA
  • 2x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 21:32:02
2020-06-08 21:18:31
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 21:32:23
2020-06-08 20:50:01
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 20:46:47
2020-06-08 19:34:19
Maja Piniawska MAVERICK-K
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 12:52:45
2020-06-08 17:47:33
Marta Urban AGENT
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 18:25:18
2020-06-08 16:14:04
Justyna Pałka GANJA
  • 1x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 18:25:10
2020-06-08 15:38:13
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 18:24:41
2020-06-08 15:25:57
Natalie Krauze CORVALLO Z
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 18:24:31
2020-06-08 15:17:29
Agnieszka Kiedrowska KLILIMANJARO-K
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 11:10:19
2020-06-08 09:30:25
Anna Gola BAJECZNA
  • 1x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 15:30:50
2020-06-07 15:17:42
Maja Brysiak BAJECZNA
  • 1x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 15:30:44
2020-06-07 12:30:33
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 15:30:38
2020-06-07 12:30:07
Anna Maciejak CORRINA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:49:54
2020-06-06 14:09:01
Marta Krawczyk GANJA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:49:46
2020-06-06 13:56:20
Roksana Iwaszkiewicz EMOTKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:49:32
2020-06-06 08:53:47
Piotr Bąk CALDERON-K
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 22:36:57
2020-06-04 22:05:45
Piotr Bąk STEFANO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:41:57
2020-06-04 12:03:00
Maja Kamińska AVORINA
  • 2x 1/mLL/Debiuty –Pierwszy Krok – dokładności art.238.1.1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 17:42:03
2020-06-03 20:07:06
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 19:58:56
2020-06-03 19:34:53
Zuzanna Krotkiewicz EMOTKA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bieszke-Kujawa Iga UKJ Petrico Pony Karlino
2013 (Mł.)
0000
4. Borys Barbara Stajnia Anielin
2003 (J.)
Brak
5. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
6. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Brysiak Maja Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
Brak
9. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
10. Dendek Zofia Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
11. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
12. Gola Anna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
13. Golon Maria Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
brak
14. Hoppe Aleksandra Brak
2002 (J.)
brak
15. Iwaszkiewicz Roksana Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
16. Kamińska Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
17. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
18. Kijanka Lena UKJ Petrico Pony Karlino
2009 (Mł.)
Xx
19. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
brak
20. Krauze Natalie JKS KAROLEWKO
2006 (JM.)
Brak
21. Krawczyk Marta Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
22. Krotkiewicz Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
0123456
23. Książek Antonina K&M stajnia sportowa
2008 (JM.)
Brak
24. Książek Michalina K&M stajnia sportowa
2019 (Mł.)
Brak
25. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
O042947
26. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
27. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
28. Kwiatkowska Dominika Klub Jeździecki Stajnia Anielin
1999 (MJ.)
O025842
29. Maciejak Anna bpk
S
O014106
30. Magdziarz Zuzanna brak
2006 (JM.)
brak
31. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
Brak
32. Miazek Marcin KJ Jeziorki - Osieczna
S
O026449
33. Młodzik Miłosz Stajnia Orzełek
2007 (JM.)
brak
34. Pałka Justyna Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
35. Patalan Dominika bpk
S
O033904
36. Pawełczak Zuzanna UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
37. Piniawska Maja JKS KAROLEWKO
2004 (J.)
brak
38. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
39. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
40. Reimann Zosia Petrico Pony Karlino
2013 (Mł.)
Brak
41. Rink Oliwia Stajnia Toczko
1999 (MJ.)
brak
42. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
Brak
43. Rzepkowska Marysia KJ Profil Pila
S
brak
44. Stolarek Agata UKJ Leonardo
2008 (JM.)
Brak
45. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
Brak
46. Szczymczak Gaja UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2011 (Mł.)
brak
47. Szymkowiak Jarosław Brak
S
O029123
48. Tomaszewska Kalina brak
2007 (JM.)
brak
49. Urban Marta Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
brak
50. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
51. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
52. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
brak
53. Zadka Zuzanna UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2004 (J.)
Brak
54. Żakowska Lena Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2009 (Mł.)
brak
55. Ziętara Zuzanna Brak
2005 (JM.)
O054134
56. Żychska Marta Stajnia Orzełek
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

ADAGIO HOL POL 2016 Ogier siwa/171 F: Adagio de talma
M: Hol
Brak Brak
2.

5

AGENT SP POL 2004 Wałach siwa/mk: F: Majk
M: Asystentka
brak
3.

12

ARMADA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/164 F: Peres
M: Almera
brak POL007600310308
4.

2

AVORINA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz gniada/167 F: Viskis
M: Atora
Brak POL 732 01 00123 06
5.

24

BAJECZNA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:125 F: Grafolog
M: Bajka
Brak 616 013 66 06209 09
6.

70

BEAUTY TYP KUC POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
brak POL 999530042495
7.

6

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa/167 F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
K026357 616007610117512
8.

20

CALDERON-K SP POL 2011 Wałach gniada/171 F: Calido I
M: Classic Velvet Brown
K024930
9.

54

CAMEO CROSS TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
Brak
10.

64

CASCADETTO HOL POL 2016 Ogier gniada/168 F: Cascadello
M: Hol
Brak Brak
11.

60

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
12.

68

COMME L’ETOILE HOL POL 2016 Ogier gniada/170 F: Comme il faut
M: Hol
Brak Brak
13.

22

CORRINA SP POL 2016 Klacz siwa/170 F: Correro
M: Casablanca
Brak 616009640066616
14.

25

CORVALLO Z HOLSZTYŃSKA POL 1998 Ogier siwa/169 F: Coriano
M: Goretta II
brak DE321210058998
15.

69

CRANCHY HOL POL 2016 Ogier gniada/171 F: Crunch
M: Hol
Brak Brak
16.

65

CUSCO HOLSZTYN POL 2016 Ogier gniada/165 F: Casall
M: Hol
Brak Brak
17.

47

CZANDRA SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Brak
M: Brak
Brak 000
18.

63

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COB POL 2010 wałach gniada/kuc:145 F: Danaway Tango 45657
M: Danaway Janella
Brak 826046010069885
19.

28

DEJLI TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999640074612
20.

34

DEWITA NN POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:145 F: nn
M: nn
brak 616999610331609
21.

72

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Domingo
M: Draska
brak POL009640041405
22.

40

EKSKALIBUR WLKP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bankiet / Landos
M: Euforia / Grando
K027240 616007670019315
23.

73

EMIEL S KWPN POL 2009 wałach siwa/175 F: Victory
M: Odinette
K018697 528003200805003
24.

41

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
25.

18

EMOTKA Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/165 F: Otil
M: Ema
Brak
26.

42

EXPERT KWPN NED 2009 wałach kara/170 F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
27.

45

FAVOURITE ONE SP POL 2016 wałach kasztanowata/171 F: Farezzo B
M: Femme Fatale
Brak 616009610097716
28.

21

GANJA SP POL 2006 Klacz siwa/155 F: Grand Amour
M: Dziunia
K123456 POL 009 52 00770 06
29.

23

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
brak DE421000046614
30.

33

HAPPY SPRING-K WLKP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Windsor /
M: Happy Girl / Louis
K024643 007640082607
31.

59

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
32.

71

ISKIERKA TYP KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
brak POL999640057103
33.

11

JESIENNY WIATR MLP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Sentender
M: Juturna
brak brak
34.

56

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
Brak
35.

26

KLILIMANJARO-K SP POL 2006 Wałach kara/174 F: Powój
M: Kafra
brak 009640035306
36.

29

KOOH I NOOR K SP POL 2016 Ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra
brak 616009640091816
37.

67

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero
M: Wklp
Brak Brak
38.

8

LA PINK WIELKOPOLSKA POL 23.02.2006 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk
M: Roza
K029252 pol 007 52 01443 06
39.

1

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
40.

37

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
K026449
41.

43

LARETTA B SP POL 2015 klacz gniada/163 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Larika S
brak 616009520035315
42.

27

LARGO SP POL 2016 Ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
brak 616009640056816
43.

55

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
brak
44.

38

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
45.

57

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Lena
Brak 16
46.

50

ŁATKA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc:123 F: nn / nn
M: nn / nn
K022316 -
47.

35

MAJA NN POL 2008 Klacz srokata/kuc:127 F: nn
M: nn
brak 616999610294308
48.

3

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
K024324
49.

13

MESSI WLKP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Contendus /
M: Miss / Nitager
K021082 POL007610177007
50.

9

MOONLIGHT FAREZZO SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B
M: Mara
Brak 616009610097816
51.

39

MROCZEK KUC POL Brak Wałach kasztanowata/kuc:Brak F: Brak
M: Brak
K016405 POL616013680076009
52.

15

NATA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
brak POL013680082510
53.

62

NO LIMED WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Niagara
Brak 616 007 64 00406 11
54.

74

OLIMPIC LADY SP POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Faust
M: Oklachoma
brak 616009610110709
55.

36

PARYS KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:130 F: nn
M: nn
brak brak
56.

51

PERŁA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
Brak 616999520140811
57.

44

POLARIS OPTIMUS BWP POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Ulahop Boy
M: Letoile du Chateau
brak brak
58.

10

POPEYE OPTIMUS BWP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Ut Majeur de Brecey
M: Letoile du Chateau
Brak 056-002-W00311817
59.

52

PRIMA BALERINA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/155 F: Audytor
M: Piękna Balerina
brak Brak
60.

14

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc:135 F: Monarcha /
M: Parada /
brak 616013610000513
61.

32

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz bułana/kuc:148 F: Mielno
M: Pacynka
brak 616013670022114
62.

48

PYSIO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
63.

75

RAMONA KG SP POL 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Campari M
M: Rosza
brak 61600961112494
64.

49

ROKER KUC POL X wałach srokata/kuc:X F: X
M: X
Xxx Xxx
65.

30

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 Klacz siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
brak POL 999611052404
66.

46

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
67.

19

STEFANO SP POL 2014 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
68.

7

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
69.

58

TANKRED WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach siwa/176 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
brak 616007610061015
70.

61

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 Brak
71.

53

WARTA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
Brak 61600761012591
72.

31

WIZARD JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:119 F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
K026589 616 013 52 00725 12
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Piotr KJ Profil Piła
150
SUM:
150.00
Bąk Piotr KJ Profil Piła
150
SUM:
150.00
Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
200
250
SUM:
450.00
Patalan Dominika bpk
100
SUM:
100.00
Radowski Jonasz KJ Michałówka
350
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2020-06-14
2
150
2020-06-14
4
STEFANO (19)
2020-06-14
25
2020-06-14
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2020-06-14
12
2020-06-14
3
150
Bieszke-Kujawa Iga
UKJ Petrico Pony Karlino
ROKER (49)
2020-06-14
1
2020-06-14
15
Borys Barbara
Stajnia Anielin
ARMADA (12)
2020-06-14
29
2020-06-14
MESSI (13)
2020-06-14
20
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (70)
2020-06-14
23
2020-06-14
2020-06-14
11
2020-06-14
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (72)
2020-06-14
7
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-06-14
6
2020-06-14
Brysiak Maja
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-14
1
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (61)
2020-06-14
1
200
2020-06-14
2
250
2020-06-14
5
2020-06-14
8
2020-06-14
14
2020-06-14
13
CRANCHY (69)
2020-06-14
9
2020-06-14
10
Dendek Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2020-06-14
22
2020-06-14
TANKRED (58)
2020-06-14
7
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EMIRAT (41)
2020-06-14
1
2020-06-14
17
EXPERT (42)
2020-06-14
7
Gola Anna
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-14
1
Golon Maria
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
NATA (15)
2020-06-14
10
2020-06-14
Hoppe Aleksandra
Brak
DEJLI (28)
2020-06-14
19
2020-06-14
23
Iwaszkiewicz Roksana
Bez Przynależności Klubowej
EMOTKA (18)
2020-06-14
16
Kamińska Maja
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-06-14
2
2020-06-14
16
LARGO (27)
2020-06-14
26
2020-06-14
22
2020-06-14
15
2020-06-14
24
Kijanka Lena
UKJ Petrico Pony Karlino
ŁATKA (50)
2020-06-14
1
2020-06-14
13
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (51)
2020-06-14
2020-06-14
25
Krauze Natalie
JKS KAROLEWKO
2020-06-14
8
2020-06-14
8
Krawczyk Marta
Bez Przynależności Klubowej
GANJA (21)
2020-06-14
14
Krotkiewicz Zuzanna
BPK
EMOTKA (18)
2020-06-14
5
Książek Antonina
K&M stajnia sportowa
2020-06-14
18
2020-06-14
Książek Michalina
K&M stajnia sportowa
2020-06-14
6
2020-06-14
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (38)
2020-06-14
2020-06-14
1
MROCZEK (39)
2020-06-14
34
2020-06-14
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
2020-06-14
2020-06-14
3
Kurtys Monika
UKJ Leonardo
WARTA (53)
2020-06-14
20
2020-06-14
19
2020-06-14
24
2020-06-14
12
Kwiatkowska Dominika
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
TANKRED (58)
2020-06-14
15
2020-06-14
13
2020-06-14
Maciejak Anna
bpk
CORRINA (22)
2020-06-14
30
2020-06-14
33
2020-06-14
18
2020-06-14
Magdziarz Zuzanna
brak
2020-06-14
32
2020-06-14
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
2020-06-14
19
2020-06-14
20
Miazek Marcin
KJ Jeziorki - Osieczna
MESSI (13)
2020-06-14
21
Młodzik Miłosz
Stajnia Orzełek
MAJA (35)
2020-06-14
1
2020-06-14
7
Pałka Justyna
Bez Przynależności Klubowej
GANJA (21)
2020-06-14
1
Patalan Dominika
bpk
2020-06-14
3
100
2020-06-14
6
Pawełczak Zuzanna
UKJ Leonardo
LENA (55)
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Piniawska Maja
JKS KAROLEWKO
2020-06-14
21
2020-06-14
28
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2020-06-14
1
2020-06-14
15
2020-06-14
9
2020-06-14
11
Radowski Jonasz
KJ Michałówka
2020-06-14
1
350
Reimann Zosia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (48)
2020-06-14
19
2020-06-14
15
Rink Oliwia
Stajnia Toczko
2020-06-14
2020-06-14
4
2020-06-14
3
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
LADY (37)
2020-06-14
1
2020-06-14
18
Rzepkowska Marysia
KJ Profil Pila
2020-06-14
28
2020-06-14
26
2020-06-14
17
2020-06-14
14
Stolarek Agata
UKJ Leonardo
2020-06-14
2020-06-14
6
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
CUSCO (65)
2020-06-14
4
2020-06-14
9
ADAGIO (66)
2020-06-14
29
2020-06-14
11
Szczymczak Gaja
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
PARYS (36)
2020-06-14
15
2020-06-14
1
Szymkowiak Jarosław
Brak
EMIEL S (73)
2020-06-14
2020-06-14
2
Tomaszewska Kalina
brak
2020-06-14
16
2020-06-14
Urban Marta
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
AGENT (5)
2020-06-14
27
2020-06-14
30
Wiśniewska Julia
KJ Grodno - Dwór
2020-06-14
4
2020-06-14
5
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2020-06-14
2
2020-06-14
2020-06-14
12
2020-06-14
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-06-14
27
2020-06-14
Zadka Zuzanna
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
CZANDRA (47)
2020-06-14
17
2020-06-14
31
Żakowska Lena
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
SARA (30)
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Ziętara Zuzanna
Brak
2020-06-14
10
2020-06-14
5
Żychska Marta
Stajnia Orzełek
DEWITA (34)
2020-06-14
18
2020-06-14

Number of Riders: 56

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl