Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 20-21.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:34:25
2020-06-20 19:34:25
Aleksandra Lewicka TONGO
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:33:09
2020-06-20 19:33:09
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:31:55
2020-06-20 19:31:55
Marek Lewicki NEWTON JP Z
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:29:55
2020-06-20 19:29:55
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:28:31
2020-06-20 19:27:46
Małgorzata Ciszek-Lewicka ICI
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:25:19
2020-06-20 19:25:19
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:20:22
2020-06-19 08:11:20
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:43:03
2020-06-18 20:36:30
Hanna Suszek NEBRASKA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:34:56
2020-06-18 20:32:45
Katarzyna Pawliczuk ARNIKA
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:34:50
2020-06-18 20:30:41
Hanna Głuszko LIZA
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
82 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-18 20:02:34
2020-06-18 19:54:38
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:01:40
2020-06-18 18:36:14
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:01:34
2020-06-18 18:34:02
Adam Miarka HARIS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
79 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-18 17:06:36
2020-06-18 17:00:40
Natalia Rudol NADIR
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 16:47:08
2020-06-18 14:58:52
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 16:46:59
2020-06-18 14:58:13
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:20:25
2020-06-18 14:57:46
Jacek Bobik CARTAGO M
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 16:46:52
2020-06-18 14:56:50
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 16:46:18
2020-06-18 14:56:05
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 16:46:11
2020-06-18 14:55:23
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 13:05:54
2020-06-18 12:48:56
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 13:05:48
2020-06-18 12:48:24
Anna Maciejak CORRINA
  • 1x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:00:37
2020-06-18 11:47:21
Agata Stolarek KALINECZKA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:00:30
2020-06-18 11:47:01
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:00:24
2020-06-18 11:46:29
Dorota Kurtys PRIMA BALERINA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
67 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-18 20:17:42
2020-06-18 11:37:05
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:59:18
2020-06-18 11:32:57
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:59:10
2020-06-18 11:32:17
Alicja Kołodziejczyk URWIS
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:59:02
2020-06-18 11:29:37
Patrycja Janicka PROTON
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:58:55
2020-06-18 11:28:57
Monika Wrzesińska LEXUS
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:58:44
2020-06-18 11:28:26
Patrycja Janicka LEXUS
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:58:35
2020-06-18 11:27:44
Andrei Akulich LIMONKA M.
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:58:26
2020-06-18 11:24:33
Andrei Akulich CAR M.
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:58:16
2020-06-18 11:18:51
Andrei Akulich DUBAJ M.
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:58:04
2020-06-18 11:18:04
Andrei Akulich DAKATO GOLD M.
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:57:56
2020-06-18 11:17:25
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:57:47
2020-06-18 11:16:50
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:57:37
2020-06-18 11:00:52
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 17:08:32
2020-06-18 10:57:23
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 17:08:43
2020-06-18 10:57:04
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:56:35
2020-06-18 09:55:59
Katarzyna Sztorc ARNIKA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:29:35
2020-06-17 22:02:34
Marcelina Patan BAMBINO
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:29:30
2020-06-17 22:02:02
Karolina Grajper BAMBINO
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:29:21
2020-06-17 21:59:18
Amelia Pijewska DELMA
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:29:15
2020-06-17 21:58:38
Zuzanna Łosiak DELMA
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:28:52
2020-06-17 21:58:05
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:28:42
2020-06-17 21:57:31
Aleksandra Kunert ROKFOR
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:28:31
2020-06-17 21:57:23
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:28:04
2020-06-17 21:55:37
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:26:52
2020-06-17 21:53:05
Adrianna Łopucka HARRON
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:52:46
2020-06-17 18:38:04
Natalia Kwiatkowska DANDYS
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:52:41
2020-06-17 17:40:16
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 17:09:22
2020-06-17 17:39:50
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:52:10
2020-06-17 12:19:10
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:26:43
2020-06-17 12:18:29
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:26:31
2020-06-17 12:14:43
Nadia Michałek BIBA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:26:21
2020-06-17 12:13:40
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:26:13
2020-06-17 11:23:21
Gabriela Ślifińska HOLLYWOOD
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 10:12:20
2020-06-17 09:20:01
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 2x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 09:04:59
2020-06-17 08:34:30
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 23:11:18
2020-06-15 23:03:48
Anna Piwońska POPEYE OPTIMUS
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 23:11:08
2020-06-15 23:01:53
Anna Piwońska MOONLIGHT FAREZZO
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:41:06
2020-06-15 21:07:08
Beata Strzałkowska CUSCO
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:42:06
2020-06-15 21:06:43
Beata Strzałkowska ADAGIO
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:38:08
2020-06-15 21:06:23
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:37:59
2020-06-15 21:05:38
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:37:02
2020-06-15 21:05:17
Joanna Chruściewicz COMME L’ETOILE
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:35:45
2020-06-15 21:03:35
Joanna Chruściewicz CASCADETTO
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:34:30
2020-06-15 20:08:15
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:34:06
2020-06-15 19:49:43
Łukasz Kaźmierczak BRONCO
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-15 21:33:57
2020-06-15 19:49:24
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 19:21:37
2020-06-15 15:50:53
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 19:21:28
2020-06-15 14:55:24
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 19:21:22
2020-06-15 13:29:40
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 19:21:16
2020-06-15 13:28:51
Anna Krupska SAURON
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 23:03:53
2020-06-14 23:03:15
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 23:03:43
2020-06-14 23:02:27
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 22:05:20
2020-06-14 21:03:54
Natalia Bontor CORVETTA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 22:05:09
2020-06-14 17:35:31
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 15:42:57
2020-06-14 14:55:30
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:12:43
2020-06-14 13:49:35
Michalina Kulczewska ELDAR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 2x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 13:26:54
2020-06-14 11:01:47
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 21:54:57
2020-06-13 21:46:22
Paulina Wichniarz CORIDA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 06:36:42
2020-06-12 22:47:01
Zuzanna Hana OLIMPIA
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 13:47:17
2020-06-12 08:09:11
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 23:19:13
2020-06-11 21:09:53
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:15:41
2020-06-11 10:31:43
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:43:28
2020-06-10 21:55:11
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 2x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 22:10:26
2020-06-10 21:52:05
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 22:10:15
2020-06-10 21:50:40
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:12:06
2020-06-10 17:53:12
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 2x 9/L/Dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 12:46:17
2020-06-10 12:34:54
Dominika Chmielenko AKMA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
S
O049003
10080260
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
4. Bontor Natalia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
5. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O011304
6. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (J.)
O042760
7. Chmielenko Dominika JKS Melloni Horses
S
O023684
8. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
9. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
10. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
11. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
12. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
13. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
14. Głuszko Hanna Jks Neksico Kędzierzyn
2006 (JM.)
Brak
15. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
16. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
17. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O040907
18. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
19. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
20. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
21. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
22. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
23. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2010 (Mł.)
brak
24. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
brak
25. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
26. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
27. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
28. Kulczewska Michalina JKS DOBRE SIODŁA
S
brak
29. Kunert Aleksandra Bpk
2005 (JM.)
Brak
30. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
31. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O043778
32. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
33. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
brak
34. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
35. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O054180
36. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
37. Łosiak Zuzanna BPK
2002 (J.)
Brak
38. Maciejak Anna bpk
S
O014106
39. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
40. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
41. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
42. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
43. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
44. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (MJ.)
O042752
45. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
46. Patan Marcelina Bpk
2006 (JM.)
Brak
47. Pawliczuk Katarzyna JKS Neksico Kędzierzyn
2019 (Mł.)
Brak
48. Pijewska Amelia Bpk
2003 (J.)
Brak
49. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
50. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
51. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
52. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
O026893
53. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
54. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
55. Stolarek Agata UKJ Leonardo
2008 (JM.)
Brak
56. Strzałkowska Beata KJ Cavallo
S
O006100
57. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
58. Suszek Hanna JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054397
59. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
60. Sztorc Katarzyna Jks Neksico Kędzierzyn
2006 (JM.)
brak
61. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
62. Walczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O051349
63. Wichniarz Paulina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
64. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
65. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
66. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O033326
67. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
68. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
69. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

ADAGIO HOL POL 2016 ogier siwa/171 F: Adagio de talma
M: Hol
K029395 Brak
2.

60

AGENT HUCUŁ POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
0000
3.

15

AKMA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/168 F: Marino
M: Alkiwia
brak 616007610204914
4.

52

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
5.

46

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
6.

67

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
7.

97

AVALANO / POL / Wałach kasztanowata// F: /
M: /
/ /
8.

93

BALOU BOY / POL / Wałach kasztanowata// F: /
M: /
/ /
9.

65

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
brak
10.

17

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
11.

49

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
12.

1

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
K015436 POL009530067208
13.

36

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
14.

35

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
K023001
15.

48

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
brak
16.

80

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
17.

89

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
18.

51

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
19.

20

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
20.

74

CAR M. SP POL 2015 wałach gniada/165 F: BOLSHOI
M: CELIETTA
brak 616009640020215
21.

86

CARA 199 NIEM. SPORT. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II / Cellestial
M: Celina / Canterbury
K026730 DE45660493614
22.

13

CARTAGO M DE GER 2013 wałach gniada/170 F: Centurion
M: Wichita
K029404 De421000010613
23.

37

CASCADETTO HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello
M: Hol
K029390 Brak
24.

34

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 wałach siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE421000223507
25.

62

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
26.

66

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial/Cantus
M: Annabel III/Singulord Jot
K026648 DE421000231612
27.

38

COMME L’ETOILE HOL POL 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut
M: Hol
K029374 Brak
28.

22

CORIDA KUC POL 2007 Klacz dereszowata/kuc:115 F: Cocolino
M: Caretina
brak
29.

84

CORRINA SP POL 2016 Klacz siwa/170 F: Correro
M: Casablanca
Brak 616009640066616
30.

27

CORVETTA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:115 F: Cocos
M: Coco
brak
31.

39

CRANCHY HOL POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch
M: Hol
K029373 Brak
32.

41

CUSCO HOLSZTYN POL 2016 ogier gniada/165 F: Casall
M: Hol
K029389 Brak
33.

90

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
34.

101

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest /
M: Dominga /
K027244 826002140873209
35.

72

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
K027135 616009640020315
36.

53

DANDYS SP POL 2015 Wałach kara/163 F: Dixan
M: Dafne
brak 616009660806215
37.

2

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/167 F: Chef Supreme
M: Drwina
K017624 POL008610082808
38.

64

DELMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sorbie Tower
M: Delimara
Brak
39.

56

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
K025114
40.

73

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
K024949 616009640043314
41.

3

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
K020772 6169996400939
42.

50

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
43.

32

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
brak 616007640072615
44.

18

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
K021828 616013610166511
45.

100

FABIANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
brak 616009640003811
46.

94

FALLA / POL / klacz gniada// F: /
M: /
/ /
47.

58

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:135 F: Very Top
M: Frida
brak
48.

69

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
49.

45

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
50.

85

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
brak DE421000046614
51.

68

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
52.

95

HARIS / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K017820 /
53.

54

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
K018905 050000003837
54.

26

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
55.

47

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
56.

25

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/167 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
57.

12

IBLUE KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUR VDL
M: KAKINA po ZEOLIET
K028638 528003201303531
58.

102

ICI KWPN NED 2013 ogier siwa F: DURANGO VDL
M: DI-ROSA/HARLEY
K022841 528003201302710 106BG91
59.

96

INDISSIMO / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K023166 /
60.

105

ITOULON B KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL KWPN/ Toulon
M: Omanta KWPN/ Indoctro hol.
K022735 528003201308082 106AE69
61.

71

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
62.

70

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
63.

61

KAJZER WALIJSKI KUC POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
00000
64.

83

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
Brak
65.

57

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
66.

103

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
67.

40

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron
M: Sp
K025843 Brak
68.

76

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
69.

75

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
brak 616 009 64 00722 16
70.

98

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
71.

79

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
72.

59

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
brak
73.

43

MOONLIGHT FAREZZO SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B /
M: Mara /
brak 616009610097816
74.

24

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
75.

19

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
76.

91

NADIR SP POL 2014 Wałach inna/170 F: Arcygraf
M: Nowina
xx xx
77.

11

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
78.

99

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:142 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
79.

104

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/167 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
80.

16

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
81.

33

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
82.

29

NORKAN SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Woold
M: Nivea
K024477 POL009680018808
83.

31

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
84.

23

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/brak F: Chacco-Fly
M: Nocka
K025472 616009640042913
85.

87

O-STAR SP POL 2015 Wałach siwa/170 F: E-Star /
M: Oqurina /
K028253 616009640045915
86.

88

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
87.

21

OLIMPIA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Santara Danny'S Bo
M: Olga
K024023 616007680018911
88.

82

PERŁA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
Brak 616999520140811
89.

44

POPEYE OPTIMUS BWP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Ut Majeur de Brecey
M: Letoile du Chateau
Brak 056-002-W00311817
90.

81

PRIMA BALERINA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/155 F: Audytor
M: Piękna Balerina
brak Brak
91.

92

PROMYK / POL / wałach kara// F: /
M: /
/ /
92.

77

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
93.

63

ROKFOR SP POL 2002 Wałach inna F: Emetyt
M: Rawa
brak
94.

30

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
95.

55

TANGANIKA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Arak I
M: Tosca
K015925 0000
96.

106

TONGO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:136 F: ...
M: ...
brak
97.

28

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
K026455 xx
98.

78

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
K024260 POL070000005408
99.

107

Ushara 2015 klacz F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
150
SUM:
150.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
450
250
SUM:
700.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
300
350
SUM:
650.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
200
SUM:
200.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
250
450
SUM:
700.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
250
75
200
75
SUM:
600.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
200
200
SUM:
400.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
300
250
400
SUM:
950.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
350
SUM:
350.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Klub Jeździecki Derby
2020-06-20
6
2020-06-20
3
150
2020-06-21
6
2020-06-20
14
2020-06-20
10
2020-06-21
8
CAR M. (74)
2020-06-20
3
2020-06-20
2020-06-21
14
2020-06-21
2020-06-20
2020-06-20
9
2020-06-21
6
2020-06-21
Babiak Filip
KJ Kietlów
IBLUE (12)
2020-06-20
8
2020-06-20
2020-06-21
6
2020-06-20
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2020-06-20
14
2020-06-20
2020-06-20
11
2020-06-20
1
450
O-STAR (87)
2020-06-20
7
2020-06-20
4
2020-06-20
3
250
Bontor Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-20
2020-06-20
1
Budczenkow Wiktoria
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
FABIANA (100)
2020-06-20
1
2020-06-20
2
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-21
12
2020-06-21
2
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (45)
2020-06-20
8
2020-06-20
6
Chmielenko Dominika
JKS Melloni Horses
AKMA (15)
2020-06-20
2
2020-06-21
5
2020-06-21
1
2020-06-20
4
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2020-06-20
9
2020-06-20
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
DAISY (101)
2020-06-21
5
2020-06-21
5
ICI (102)
2020-06-21
2
300
2020-06-21
2
350
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2020-06-20
1
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
2020-06-20
2020-06-20
2
2020-06-21
2020-06-21
4
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (36)
2020-06-21
12
2020-06-21
13
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-06-21
2020-06-21
Głuszko Hanna
Jks Neksico Kędzierzyn
LIZA (98)
2020-06-21
10
2020-06-21
Grajper Karolina
bpk
BAMBINO (65)
2020-06-21
11
Hana Zuzanna
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (21)
2020-06-20
7
2020-06-20
2020-06-21
2
2020-06-21
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (11)
2020-06-20
4
2020-06-20
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2020-06-20
12
2020-06-20
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
LEXUS (76)
2020-06-20
7
2020-06-20
1
PROTON (77)
2020-06-20
11
2020-06-20
2020-06-21
15
2020-06-21
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2020-06-21
4
2020-06-21
5
Kaźmierczak Łukasz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRONCO (35)
2020-06-20
15
2020-06-20
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-06-20
10
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
URWIS (78)
2020-06-20
2020-06-20
12
2020-06-21
5
2020-06-21
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (82)
2020-06-20
2020-06-20
9
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-06-20
2
200
2020-06-20
Kret Ela
Bpk
2020-06-20
8
2020-06-20
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (30)
2020-06-20
12
2020-06-20
5
Kulczewska Michalina
JKS DOBRE SIODŁA
ELDAR (3)
2020-06-20
4
2020-06-20
4
Kunert Aleksandra
Bpk
ROKFOR (63)
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-21
9
2020-06-21
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
2020-06-20
2020-06-20
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
DANDYS (53)
2020-06-21
11
2020-06-21
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (32)
2020-06-20
5
2020-06-20
3
2020-06-21
2
2020-06-21
4
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
TONGO (106)
2020-06-21
2020-06-21
13
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
LA PEZI (103)
2020-06-21
4
2020-06-21
3
250
ITOULON B (105)
2020-06-21
1
450
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-21
17
2020-06-21
5
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (54)
2020-06-20
1
2020-06-20
2020-06-21
7
2020-06-21
1
Łosiak Zuzanna
BPK
DELMA (64)
2020-06-21
8
Maciejak Anna
bpk
CORRINA (84)
2020-06-21
2020-06-21
Ushara (107)
2020-06-21
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (50)
2020-06-21
4
2020-06-21
9
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (49)
2020-06-20
6
2020-06-20
2020-06-21
6
2020-06-21
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (16)
2020-06-20
1
250
2020-06-20
9
2020-06-21
3
75
2020-06-21
3
200
2020-06-20
3
2020-06-20
9
2020-06-21
3
75
2020-06-21
2
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (26)
2020-06-20
11
2020-06-20
4
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (29)
2020-06-20
16
2020-06-20
10
2020-06-21
2020-06-21
3
Nawojska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2020-06-20
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (51)
2020-06-20
6
2020-06-20
5
Patan Marcelina
Bpk
BAMBINO (65)
2020-06-21
3
Pawliczuk Katarzyna
JKS Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (67)
2020-06-21
7
2020-06-21
7
Pijewska Amelia
Bpk
DELMA (64)
2020-06-21
4
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (19)
2020-06-20
11
2020-06-20
3
200
2020-06-21
2
200
2020-06-21
7
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (79)
2020-06-20
13
2020-06-20
15
2020-06-21
8
2020-06-21
5
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2020-06-20
12
2020-06-20
2
300
2020-06-21
1
250
2020-06-21
1
400
Rudol Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NADIR (91)
2020-06-20
2
2020-06-20
2020-06-21
2020-06-21
6
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2020-06-20
11
2020-06-20
2020-06-21
3
2020-06-21
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-06-21
1
2020-06-21
3
Stolarek Agata
UKJ Leonardo
2020-06-20
2020-06-20
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo
2020-06-20
17
CRANCHY (39)
2020-06-20
8
2020-06-20
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
CUSCO (41)
2020-06-20
2020-06-20
ADAGIO (42)
2020-06-20
18
2020-06-20
Suszek Hanna
JKS Neksico Kędzierzyn
2020-06-20
2020-06-20
10
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (31)
2020-06-20
5
2020-06-20
2020-06-21
1
2020-06-21
Sztorc Katarzyna
Jks Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (67)
2020-06-20
8
2020-06-20
6
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2020-06-20
7
2020-06-20
13
JAWA (71)
2020-06-20
7
2020-06-20
2
350
Walczak Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2020-06-20
3
2020-06-20
2020-06-21
2020-06-21
10
Wichniarz Paulina
Bez Przynależności Klubowej
CORIDA (22)
2020-06-20
4
2020-06-20
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (89)
2020-06-20
1
400
2020-06-20
4
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Melloni Horses
DANTE (2)
2020-06-20
5
2020-06-20
2
2020-06-21
2020-06-21
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2020-06-20
10
2020-06-20
2020-06-21
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
LEXUS (76)
2020-06-21
16
2020-06-21
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (52)
2020-06-20
2020-06-20
2
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2020-06-21
8
2020-06-21

Number of Riders: 69

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 5 100.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl