Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i elim. MPMK 4,5,6 lat
Budzistowo/Kołobrzeg, 04-05-07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 19:09:26
2020-07-03 19:09:26
Zuzanna Hana AVATAR
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 19:08:00
2020-07-03 19:08:00
Nikola Pawlicka SARATOW
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 01:59:52
2020-07-03 01:59:52
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 01:57:55
2020-07-02 22:07:54
Martyna Strzechmińska CESOTHO
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 01:57:22
2020-07-02 22:03:05
Jakub Kreft ODYSEUSZ
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 01:55:22
2020-07-02 22:00:34
Jakub Kreft MIKADO
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 01:55:12
2020-07-02 21:56:00
Jakub Kreft EDOARDO 3
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 20:41:25
2020-07-02 20:40:31
Martyna Hapka TERRORYSTKA
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 19:53:45
2020-07-02 19:07:28
Wiktoria Pawłowska PROMYK
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 19:53:27
2020-07-02 19:06:05
Julia Starecka SUMMER DREAM
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 19:53:10
2020-07-02 19:03:02
Ewa Wintoch FORTUNA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 19:55:35
2020-07-02 18:59:41
Adam Miarka BALOU BOY
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 19:52:00
2020-07-02 18:53:57
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 19:51:43
2020-07-02 18:52:39
Adam Miarka HARIS
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:37:22
2020-07-02 18:26:15
Julian Buchwał LUCKY
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:37:12
2020-07-02 18:00:38
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:36:59
2020-07-02 17:50:02
Hanna Głuszko LIZA
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:36:44
2020-07-02 17:42:41
Alicja Kołodziejczyk PROTON
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:36:35
2020-07-02 17:40:33
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:34:41
2020-07-02 17:29:42
Maciej Żołądkiewicz BLOMMY BLUE
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:34:38
2020-07-02 17:29:17
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:50:00
2020-07-02 17:28:18
Martyna Chlebowska BRAVIA MK
  • 1x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:34:12
2020-07-02 17:26:42
Łukasz Kaźmierczak BRONCO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:33:59
2020-07-02 17:23:47
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:33:43
2020-07-02 17:23:03
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:33:36
2020-07-02 16:57:32
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:40:34
2020-07-02 14:48:34
Patrycja Towpik BACHUS
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:33:26
2020-07-02 14:26:49
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:33:23
2020-07-02 14:25:50
Anna Maciejak CORRINA
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:37:54
2020-07-02 14:12:53
Maria Rybska SMOLL BOY FOREST
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:37:52
2020-07-02 14:11:58
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:37:49
2020-07-02 14:11:15
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:37:47
2020-07-02 14:10:36
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 13:57:19
2020-07-02 13:34:08
Maciej Gużkowski I M THE BEST RED WINE
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 13:57:04
2020-07-02 13:09:22
Weronika Malinowska CZARINA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 13:56:54
2020-07-02 13:07:00
Monika Kurtys WARTA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:44:40
2020-07-02 11:30:43
Martyna Bak AMOREK
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:23:26
2020-07-02 11:11:49
Pola Sapieja NEBRASKA
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 11:23:18
2020-07-02 11:10:20
Emilia Karska BORYS
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 08:14:23
2020-07-02 01:00:31
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
136 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-02 08:13:44
2020-07-01 23:44:31
Agnieszka Kiedrowska OLYMPUS-K
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 08:11:53
2020-07-01 23:29:13
Natalie Krauze CORVALLO Z
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
134 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-02 08:10:13
2020-07-01 23:26:56
Maria Gil BOLONIA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 22:43:28
2020-07-01 22:31:48
Joanna Grosicka HELIOS
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 22:25:46
2020-07-01 21:34:43
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 22:24:31
2020-07-01 20:58:14
Julia Drozdowska DYM
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 20:52:06
2020-07-01 19:33:01
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 20:46:50
2020-07-01 19:23:55
Julia Giec MATURA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 20:46:38
2020-07-01 19:23:36
Weronika Grabias MATURA
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 20:46:26
2020-07-01 19:23:02
Julia Giec LENET
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:23:37
2020-07-01 17:07:04
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:23:09
2020-07-01 17:07:03
Weronika Wiśniewska LUCKY STAR
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:22:53
2020-07-01 17:04:32
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:25:06
2020-07-01 17:01:40
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:21:01
2020-07-01 17:01:16
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:20:52
2020-07-01 17:00:45
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 1x 2/P1/Elim. MPMK - konioe 5 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 13/P1/Elim. MPMK -konie 5 letnie - z oceną stylu konia
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:20:38
2020-07-01 17:00:31
Nikola Kupczyk CESOTHO
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:20:28
2020-07-01 16:59:57
Andrei Akulich CAR M.
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
118 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-04 09:34:17
2020-07-01 16:59:22
Andrei Akulich LIMONKA M
  • 2x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 2x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:32:46
2020-07-01 16:58:44
Andrei Akulich DUBAJ M.
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:11:35
2020-07-01 16:58:11
Andrei Akulich DAKATO GOLD M.
  • 1x 2/P1/Elim. MPMK - konioe 5 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 13/P1/Elim. MPMK -konie 5 letnie - z oceną stylu konia
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 09:17:55
2020-07-01 16:36:35
Nadia Niebieszczańska RODEZJA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:20:27
2020-07-01 15:22:14
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:20:21
2020-07-01 15:21:39
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:20:14
2020-07-01 15:20:51
Jacek Bobik CARTAGO M
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 08:23:24
2020-07-01 15:20:05
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x 2/P1/Elim. MPMK - konioe 5 letnie - z oceną stylu konia
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:19:54
2020-07-01 15:18:48
Pauline Wieczorek ADONIS
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:19:46
2020-07-01 15:17:07
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:14:36
2020-07-01 11:40:03
Aniela Sosnowska CORIDA
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:14:26
2020-07-01 11:36:43
Paulina Wichniarz CARETINA
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:13:27
2020-07-01 11:20:58
Tadeusz Kozakiewicz KOMES
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:12:04
2020-07-01 09:46:30
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:11:56
2020-07-01 09:23:39
Anna Kopeć STAKKATO BLUE
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:55:46
2020-06-30 23:48:28
Anastazja Kaźmierczak GALINO
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:55:35
2020-06-30 23:46:09
Tadeusz Kozakiewicz HALAMA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:55:20
2020-06-30 23:45:24
Pola Stachura PEPPER N
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:55:08
2020-06-30 23:44:39
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:55:01
2020-06-30 23:43:33
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:54:55
2020-06-30 23:42:53
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:54:50
2020-06-30 23:41:56
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:54:36
2020-06-30 23:31:14
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:34:56
2020-06-30 22:24:27
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:34:38
2020-06-30 22:03:01
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:34:16
2020-06-30 21:58:15
Ines Niedźwiedź EROTICA
  • 1x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:34:12
2020-06-30 21:57:48
Gabriela Ślifińska HOLLYWOOD
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:34:09
2020-06-30 21:57:17
Nadia Michałek BIBA
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:34:04
2020-06-30 21:56:54
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:31:54
2020-06-30 21:56:16
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:26:25
2020-06-30 21:55:08
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:26:19
2020-06-30 21:54:38
Natalia Kwiatkowska DANDYS
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
86 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-30 22:25:02
2020-06-30 21:48:09
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 09:14:43
2020-06-30 21:42:02
Lena Kurzyńska SOPLICA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:25:53
2020-06-30 17:05:04
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 09:00:56
2020-06-30 12:54:15
Beata Strzałkowska CRANCHY
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 08:55:28
2020-06-30 12:53:59
Beata Strzałkowska CUSCO
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 08:53:42
2020-06-30 12:53:40
Beata Strzałkowska COMME L’ETOILE
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 08:50:13
2020-06-30 12:53:17
Beata Strzałkowska CASCADETTO
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 09:03:06
2020-06-30 12:52:56
Beata Strzałkowska ADAGIO
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 13:46:19
2020-06-30 11:47:00
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
77 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-01 22:34:06
2020-06-30 11:19:50
Stanislau Yavenka BON TON
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 13:42:04
2020-06-30 11:19:05
Michał Hycki MOONSHINE
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 13:41:47
2020-06-30 11:11:29
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 14:02:41
2020-06-30 11:10:56
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 13:36:43
2020-06-30 11:09:42
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 13:36:33
2020-06-30 09:28:58
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:10:36
2020-06-30 04:50:36
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:10:23
2020-06-29 23:43:55
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:10:16
2020-06-29 23:43:02
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:10:09
2020-06-29 23:42:22
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:10:01
2020-06-29 23:41:10
Ewa Podhajna DEMPO L
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:09:54
2020-06-29 23:39:30
Amelia Pawlak KAMEL
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:09:51
2020-06-29 23:37:53
Marcelina Paszkot KAJZER
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:09:47
2020-06-29 23:37:27
Natalia Karolak DIMA
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:09:42
2020-06-29 23:36:58
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:09:32
2020-06-29 23:36:29
Nikodem Gryciak ANAPON PROXIMO
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:09:19
2020-06-29 23:35:56
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 08:09:10
2020-06-29 23:34:29
Igor Brzeziński FENIKS
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 17:18:11
2020-06-29 20:23:19
Paweł Spisak BANDERAS
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 20:51:19
2020-06-29 20:21:12
Paweł Spisak CARAVAGGIO
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 17:16:15
2020-06-29 20:20:47
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 17:18:29
2020-06-29 20:20:21
Wiktoria Spisak DONNA SUMMER
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 07:59:17
2020-06-29 02:37:52
Agnieszka Kiedrowska KLILIMANJARO-K
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 07:59:09
2020-06-29 02:37:13
Maja Piniawska MAVERICK-K
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 07:59:03
2020-06-29 02:36:45
Paula Wiśniewska HAPPY SPRING-K
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 07:58:46
2020-06-29 00:12:51
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:48:47
2020-06-28 21:23:52
Anna Krupska SAURON
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:48:41
2020-06-28 21:13:00
Jagoda Grydziuszko SZLACHCIC
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:43:12
2020-06-28 21:12:12
Wiktoria Hałabaty BASTYLIA
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:48:13
2020-06-28 21:09:44
Oliwia Wichucka EUFORIA
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:48:10
2020-06-28 21:08:18
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:10:26
2020-06-28 21:06:24
Sandra Jasikowska PERŁA
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-28 21:39:04
2020-06-28 21:02:45
Sylwia Barbarska CAWALIER
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 21:07:15
2020-06-28 21:02:00
Sylwia Barbarska MY LITTLE PONY
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 16:11:00
2020-06-28 14:51:32
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 19:12:54
2020-06-28 14:11:08
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 20:30:12
2020-06-28 14:09:46
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 22:40:19
2020-06-28 13:35:46
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:19:41
2020-06-28 11:39:22
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 11:45:19
2020-06-27 10:48:32
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 09:19:59
2020-06-26 17:45:25
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 09:14:13
2020-06-26 17:44:32
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 1x 1/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
  • 1x 12/L/Elim. MPMK -konie 4 letnie - z oceną stylu konia
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:59:20
2020-06-26 16:56:44
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 00:01:27
2020-06-26 16:29:48
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 00:00:27
2020-06-26 16:28:54
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 00:00:03
2020-06-26 16:27:03
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 2x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 17:09:07
2020-06-26 16:24:54
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 17:14:09
2020-06-26 16:23:56
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-26 15:15:33
2020-06-26 15:14:45
Martyna Paluch IROS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 15:11:15
2020-06-26 15:10:16
Dominika Chmielenko AKMA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 15:03:51
2020-06-26 12:27:05
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 15:03:41
2020-06-26 12:26:33
Sławomir Polikowski ROSI
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 15:03:34
2020-06-26 12:26:01
Jacek Polikowski LYJABALOU
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
24 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-26 15:03:23
2020-06-26 12:24:56
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:45:30
2020-06-26 12:24:18
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:45:11
2020-06-26 12:23:34
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 08:03:26
2020-06-25 23:55:31
Wiktoria Kozłowska MONA LISA
  • 1x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:23:24
2020-06-25 20:14:06
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:20:47
2020-06-25 19:52:01
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:14:18
2020-06-25 19:00:32
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:13:17
2020-06-25 18:59:30
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:13:04
2020-06-25 18:58:45
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:09:37
2020-06-25 18:57:51
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:08:17
2020-06-25 18:57:26
Laura Łożewska KAWIOR
  • 2x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:08:10
2020-06-25 18:56:40
Olga Zalewa NAWAHO
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:07:58
2020-06-25 18:56:04
Michał Cwajda ODESSA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:07:39
2020-06-25 18:54:50
Michał Cwajda GIBSON
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 16:51:48
2020-06-25 13:14:05
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 16:51:42
2020-06-25 13:11:44
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 12:38:25
2020-06-25 12:11:09
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 12:38:13
2020-06-25 11:22:23
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 12:38:04
2020-06-25 10:20:26
Natalia Cegielska RAKSA
  • 2x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 12:37:54
2020-06-25 10:16:22
Hanna Mycka EMET
  • 2x 11/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 21/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 12:37:43
2020-06-25 10:07:50
Ada Rój ELISA
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:42:29
2020-06-25 10:07:11
Milena Sołtysiak FIOŁEK
  • 1x 9/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 19/miniLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 20/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 12:37:14
2020-06-25 09:57:20
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:07:23
2020-06-24 18:02:58
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 6/P/Dwufazowy art. 247.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
S
O049003
10080260
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
Brak
3. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
O057559
4. Bak Martyna JKS Neksico Kędzierzyn
2003 (J.)
Brak
5. Barbarska Małgorzata KJ POLONEZ Damnica
S
O019420
6. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
7. Biliniewicz Hanna KJ POLONEZ DAMNICA
2004 (J.)
BRAK
8. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
9. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
10. Buchwał Julian Bpk
2009 (Mł.)
Brak
11. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
K021701
12. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
13. Chlebowska Martyna brak
2007 (JM.)
brak
14. Chmielenko Dominika JKS Melloni Horses
S
O023684
15. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
16. Dowgiałło Anita KJ Bonin
S
O030972
17. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
brak
18. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
O038638
19. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
20. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
21. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (JM.)
O050560
22. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
23. Giec Julia brak
2005 (JM.)
O057308
24. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
25. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
26. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
27. Głuszek Martyna KJ . POLONEZ Damnica
2001 (MJ.)
O039038
28. Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
BRAK
29. Grabias Weronika brak
2006 (JM.)
brak
30. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
31. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
0000
32. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
33. Grydziuszko Jagoda bzpk
2009 (Mł.)
brak
34. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
35. Hałabaty Wiktoria brak
2006 (JM.)
brak
36. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
37. Hapka Martyna Forest Pony club
2007 (JM.)
Brak
38. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
39. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
Brak
40. Jasikowska Sandra JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
BRAK
41. Jasińska Lilla KJ POLONEZ DAMNICA
2005 (JM.)
O046638
42. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
43. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
44. Karolak Natalia Jks AMICO Mołdawin
0000
45. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054400
46. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
Brak
47. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
48. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
49. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
50. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
51. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2010 (Mł.)
brak
52. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
53. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
54. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
55. Kozłowska Wiktoria KJ AOJ ZUT w Szczecinie
2000 (MJ.)
O022906
56. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
57. Krauze Natalie JKS KAROLEWKO
2006 (JM.)
Brak
58. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
S
O014143
59. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
60. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
61. Kupczyk Nikola BPK
2004 (J.)
O046415
62. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
63. Kurzyńska Lena JKS Dako-Galant
2005 (JM.)
O043680
64. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O043778
65. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
66. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
67. Lewszyk Aleksandra FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O033323
68. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
Brak
69. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O054180
70. Łatosz Marek KJ POLONEZ DAMNICA
S
O046979
71. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O045784
72. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
73. Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
Brak
74. Maciejak Anna bpk
S
O014106
75. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
76. Makszewska Aleksandra brak
2006 (JM.)
brak
77. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
Brak
78. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
79. Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN
S
O003754
80. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
81. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
82. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
83. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
Brak
84. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
O042313
85. Niebieszczańska Nadia JKS Dalko Galant Skibno
2007 (JM.)
brak
86. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
87. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
88. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
89. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
90. Paszkot Marcelina JKS AMICO Mołdawin
0000
91. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
brak
92. Patalan Dominika bpk
S
O033904
93. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
94. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O058009
95. Pawłowska Wiktoria ULKJ stajnia MANN
2004 (J.)
/
96. Piniawska Maja JKS KAROLEWKO
2004 (J.)
brak
97. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
98. Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O037296
99. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
100. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
101. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
102. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
103. Rodź Natalia JKS Dako-Galant Skibno
2005 (JM.)
O047927
104. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
105. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
106. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
107. Sapieja Pola Jks Neksico Kędzierzyn
2006 (JM.)
Brak
108. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
109. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
110. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
brak
111. Sosnowska Aniela Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
112. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
113. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (MJ.)
O042322
114. Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2001 (MJ.)
O042322
115. Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O054409
116. Starecka Julia ULKJ Stajnia MANN
2004 (J.)
0051895
117. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
118. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
119. Strzechmińska Martyna bpk
2008 (JM.)
.
120. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
121. Towpik Patrycja ULKJ
2003 (J.)
/
122. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
0000
123. Wichniarz Paulina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
124. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
125. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
126. Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
brak
127. Wintoch Ewa ULKJ stajnia MANN
2008 (JM.)
-
128. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
129. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
130. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (J.)
O039240
131. Yavenka Stanislau JKS SKIBNO
2000 (MJ.)
Brak
132. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
133. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
134. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
135. Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
1999 (MJ.)
brak
136. Ziętara Zuzanna Brak
2005 (JM.)
O054134
137. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
138. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

97

ADAGIO HOL POL 2016 ogier siwa/171 F: Adagio de talma
M: Hol
K029395 DE421000073316
2.

16

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
K009296 10470 104BS29
3.

128

ADONIS BAYER GER 2008 Wałach gniada/170 F: Acolydor
M: Bonita
Brak 1
4.

55

AKMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Marino
M: Alkiwia
K024892 616007610204914
5.

94

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
6.

154

AMOREK KUC POL 2016 wałach ciemnogniada/kuc:152 cm F: Alibaba
M: Alisza
Brak A0006865S
7.

82

ANAPON PROXIMO KUC POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
brak
8.

8

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
9.

188

AVATAR SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
Xx Pol
10.

162

BACHUS / POL / Wałach kasztanowata// F: /
M: /
/ /
11.

180

BALOU BOY / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
/ 4818100037106
12.

79

BANDERAS SP POL 2007 wałach kasztanowata/167 F: Moravia
M: Babilonia
K010817 1234
13.

11

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
K019728 616009640097309
14.

38

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
15.

186

BASTYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616009540119209
16.

109

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
17.

117

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
18.

37

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
K015436 POL009530067208
19.

1

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
20.

169

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada/. F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chacco Blue
K026060 .
21.

149

BOLONIA SP POL 2015 Klacz gniada/158 F: Lanvester L ex. Lansvester L
M: Babilonia
K028231 616009670038015
22.

96

BON TON WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/167 F: Bolshoi
M: Bona Fide
Brak 616007610106213
23.

152

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Biskwit
M: Batalia
BRAK
24.

167

BRAVIA MK Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/168 F: Frazes
M: Blezerka
brak
25.

166

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
K023001
26.

106

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
brak
27.

145

C-CHANELLE OLDENBURSKA POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
K024015
28.

60

CADELLO HOLSZTYN GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
K027450 DE 421000177315
29.

142

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
30.

44

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 brak
31.

127

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
32.

102

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
33.

170

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
34.

135

CAR M. SP POL 2015 wałach gniada/165 F: BOLSHOI
M: CELIETTA
brak 616009640020215
35.

132

CARA 199 NIEM. SPORT. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II / Cellestial
M: Celina / Canterbury
K026730 DE45660493614
36.

78

CARAVAGGIO OLD POL 2016 ogier gniada/174 F: Cascadello
M: Oh wiskey/ Canto
K029618 418180220916
37.

125

CARETINA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Dante
M: Coco
brak nn
38.

164

CARNOT NN POL NN Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
brak
39.

151

CARRYBO II SP POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
brak 616009640038012
40.

130

CARTAGO M DE GER 2013 wałach gniada/170 F: Centurion
M: Wichita
K029404 De421000010613
41.

98

CASCADETTO HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello
M: Hol
K029390 DE421000001716
42.

49

CASERES WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872
43.

116

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
44.

165

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 wałach siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
45.

192

Cavalier F:
M:
46.

66

CAWALIER HANOWER POL 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: NN
M: NN
BRAK 43331582906
47.

9

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
48.

136

CESOTHO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Czandora
K018611 POL009640075007
49.

185

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Czandora
K018611
50.

57

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
51.

51

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
52.

83

COMIC BS WESTFALISCHES POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
K024510
53.

99

COMME L’ETOILE HOL POL 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut
M: Hol
K029374 DE421000016916
54.

126

CORIDA KUC POL 2007 Klacz dereszowata/kuc:115 F: Cocolino
M: Caretina
brak
55.

30

CORRINA SP POL 2016 Klacz siwa/170 F: Correro
M: Casablanca
Brak 616009640066616
56.

150

CORVALLO Z HOLSZTYŃSKA POL 1998 Ogier siwa/169 F: Coriano
M: Goretta II
brak DE321210058998
57.

101

CRANCHY HOL POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch
M: Hol
K029373 DE421000103716
58.

100

CUSCO HOLSZTYN POL 2016 ogier gniada/165 F: Casall
M: Hol
K029389 DE421000003016
59.

113

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 00789 15
60.

33

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
K014793 POL009611535004
61.

156

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
Brak 661
62.

147

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
63.

133

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
K027135 616009640020315
64.

105

DANDYS SP POL 2015 Wałach kara/163 F: Dixan
M: Dafne
brak 616009660806215
65.

87

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
K025114
66.

84

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
67.

56

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: NOE D'ISLE
M: DRACENA
K018620 12668
68.

76

DONNA SUMMER XX POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Rhodesian winner
M: Donna Polonia
K021473 616POL12007859T
69.

27

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
K024949 616009640043314
70.

146

DYM SP POL 2001 wałach siwa/- F: Qumball
M: Dana
Brak -
71.

183

EDOARDO 3 MCKL GER 2014 wałach skarogniada/173 F: Eldorado de Hus
M: Alina-Juana
.. ..
72.

34

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: Warrior Queen / French Buffet
K018858 528003200906823
73.

35

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Cisoń / Czubaryk
M: Emet A / Emetyt
K027216 616006610095109
74.

111

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
75.

108

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
brak 616007640072615
76.

68

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
77.

91

FABIANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
brak 616009640003811
78.

80

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:135 F: Very Top
M: Frida
brak
79.

2

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:143 F: Kabaret
M: Finka
K022338 616013640106808
80.

69

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
81.

177

FORTUNA / POL / klacz gniada// F: /
M: /
/ /
82.

173

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/161 F: Wolf's Panther
M: Frezja
brak 616007640080809
83.

121

GALINO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos
M: Xxx
Brak 7896432278995
84.

168

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2006 Klacz siwa F: Andiamo / Animo
M: Coranica Schaarbroek Z / Coronado
K022207 BELW255310BWP
85.

40

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut
M: Gilette
K026695
86.

31

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
brak DE421000046614
87.

93

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
88.

120

HALAMA SP POL 2016 Klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
Brak 12345567789002
89.

73

HAPPY SPRING-K WLKP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Windsor /
M: Happy Girl / Louis
K024643 007640082607
90.

175

HARIS / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K017820 /
91.

90

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
K018905 050000003837
92.

148

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
brak 616007640020515
93.

112

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
94.

110

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
95.

107

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/167 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
96.

157

I M THE BEST RED WINE OL POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm special de muzę
M: Nshsj
Brak De418189121116
97.

14

ILIA SP POL 2012 klacz siwa/mk:154 F: IDOL
M: ETNA
K022497 616999610066912
98.

176

INDISSIMO / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K023166 /
99.

10

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
100.

28

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
101.

137

JAY JAY M. SP POL 2015 ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
102.

85

KAJZER WALIJSKI KUC POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
00000
103.

13

KALAHARI MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
K024386 616 066 55 00334 08
104.

46

KALSHOI SP POL 2014 Wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
brak brak
105.

86

KAMEL SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Nn
M: Nn
0000 0000
106.

43

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
brak
107.

89

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
108.

75

KLILIMANJARO-K SP POL 2006 Wałach kara/174 F: Powój
M: Kafra
brak 009640035306
109.

124

KOMES XXX POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Nnn
M: Nnnn
K028210 61699964084015
110.

59

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
111.

158

KORAL HUCUŁ POL 2004 Wałach srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K013124 616999611597804
112.

189

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
K010587 POL007610135505
113.

15

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
114.

143

LENET WIELKOPOLSKA POL 1998 wałach gniada/160 F: Karnet
M: Łendi
brak POL007640022998
115.

19

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
116.

134

LIMONKA M SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
BRAK 616009640072216
117.

159

LIZA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028605
118.

172

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
119.

138

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
120.

114

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
121.

174

LUCKY WELSH PONY DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
DE427270342210
122.

140

LUCKY STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Denetor
M: Laguna
K018654 616009530005710
123.

52

LYJABALOU OLDENBURGER POL 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero
M: Bellissima
brak 418180238115
124.

88

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
K017675 POL007610237807
125.

144

MATURA TYP SZLACHETNY POL 1999 klacz gniada/160 F: brak
M: brak
brak POL999640017599
126.

74

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
K024324
127.

184

MIKADO SP POL 2006 wałach skarogniada/168 F: Parys
M: MIla
= -
128.

50

MONA LISA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz gniada/158 F: Wolf's Panter
M: Mataba
K029576 009680003406
129.

95

MOONSHINE Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada/163 F: Fly to the stars
M: Madera
K017725 12637
130.

64

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
131.

103

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
132.

42

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
brak
133.

153

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:142 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
134.

92

NEGRA TYP POGRUBIONY POL 20.09.2009 klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
K025787 616999640095809
135.

62

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
K025580 616009520042114
136.

39

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
137.

129

O-STAR SP POL 2015 ogier siwa/170 F: E-Star
M: Oqurina /Turbud Quirinus
K028253 616009640045915
138.

41

ODESSA SP POL 2014 Klacz gniada/173 F: Salamon
M: Oriona
K027163 616009640051514
139.

182

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 --
140.

131

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
141.

21

OLYMPUS-K WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada/178 F: Powój
M: Omega-K
007640035906
142.

115

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
143.

119

PEPPER N DSP GER 2015 Ogier gniada/165 F: Osharin's Peron trk.
M: Paula / Rutherford xx
K027378 DE 410100502915
144.

65

PERŁA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/160 F: KRREOL
M: POZA
BRAK 0076003427
145.

141

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
146.

179

PROMYK / POL / wałach kara// F: /
M: /
/ /
147.

171

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
148.

118

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
149.

18

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
K027362
150.

139

RAINBOW SP POL 2016 Klacz skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Rodania
brak 616009640031516
151.

36

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
K016982 POL007680046408
152.

61

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
K028315
153.

12

RIVERA SP. POL 2004 klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
K022858 POL 009 67 00371 04
154.

26

RODEZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz gniada/170cm F: Landor
M: Regalia
brak 616009540040705
155.

45

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 DE435350022308
156.

53

ROSI HANOWERSKA POL 2012 Klacz kara/172 F: Dressage Royal
M: Anuschka
K023448
157.

191

SAFRAN SP Polska 2016 wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Semantyka
616009600060716
158.

187

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
K005576 POL009530002800 POL40563
159.

71

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
160.

161

SMOLL BOY FOREST DRP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:139 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
Brak Brak Brak
161.

67

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
BRAK 009670149304
162.

163

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
163.

22

SOPLICA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Pauillac de Meia Lua
M: Skadena
K025161 616009540081811
164.

123

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
K021192 616009610140812
165.

122

STAKKATO BLUE WESTWALSKA GER 2015 Wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 DE441410851615
166.

77

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
K011747
167.

178

SUMMER DREAM / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
168.

81

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
K023754
169.

72

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
170.

70

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
171.

190

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
K010635 POL009610101206
172.

181

TERRORYSTKA KUC POL 2008 Klacz ciemnogniada/mk: F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Titania
Brak
173.

32

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
174.

160

TROCZEK DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
K028318 POL616013640076711
175.

54

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
176.

194

Ushara 2015 klacz F:
M:
177.

48

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
178.

58

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
179.

193

Virginia F:
M:
180.

155

WARTA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
Brak 61600761012591
181.

47

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663
182.

63

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
183.

104

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko
M: Zmyłka
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Barbarska Małgorzata KJ POLONEZ Damnica
150
SUM:
150.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
450
250
400
400
SUM:
1500.00
Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
200
SUM:
200.00
Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
100
SUM:
100.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
200
350
SUM:
550.00
Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
200
SUM:
200.00
Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
100
150
SUM:
250.00
Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
150
SUM:
150.00
Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
200
SUM:
200.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
300
200
250
SUM:
750.00
Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
250
SUM:
250.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
450
SUM:
450.00
Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
350
SUM:
350.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
150
SUM:
150.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
200
SUM:
200.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
250
300
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Klub Jeździecki Derby
2020-07-04
17
2020-07-04
29
2020-07-05
16
2020-07-05
7
2020-07-04
1
2020-07-05
11
LIMONKA M (134)
2020-07-04
4
2020-07-05
18
CAR M. (135)
2020-07-05
13
2020-07-04
9
2020-07-04
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (189)
2020-07-05
7
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
ROSANNA (45)
2020-07-04
12
2020-07-04
8
2020-07-05
2020-07-05
20
Bak Martyna
JKS Neksico Kędzierzyn
AMOREK (154)
2020-07-04
2020-07-04
7
Barbarska Małgorzata
KJ POLONEZ Damnica
ILIA (14)
2020-07-04
22
2020-07-05
2
150
2020-07-05
12
2020-07-04
6
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-07-04
2020-07-04
21
2020-07-04
33
2020-07-04