Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 18-19.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 23:05:28
2020-07-16 23:04:42
Florencja Paluch GODER
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 23:05:26
2020-07-16 23:02:43
Malwina Szczukiewicz ESTERA
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 23:05:24
2020-07-16 22:57:44
Anna Zawadzka LUIS
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:16:54
2020-07-16 21:16:54
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:55:25
2020-07-16 19:54:33
Marcelina Patan BAMBINO
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:55:15
2020-07-16 19:53:56
Lena Czerwińska BAMBINO
  • 1x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:53:18
2020-07-16 19:53:07
Karolina Grajper DELMA
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
95 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 19:52:34
2020-07-16 19:50:56
Adam Miarka BACHUS
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:51:31
2020-07-16 19:50:05
Adam Miarka FORTUNA
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:51:10
2020-07-16 19:49:39
Adam Miarka HARIS
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:50:47
2020-07-16 19:49:19
Adam Miarka BALOU BOY
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:38:16
2020-07-16 19:35:22
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:38:12
2020-07-16 19:35:06
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 1x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:37:47
2020-07-16 19:34:47
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:38:05
2020-07-16 19:34:46
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:43:55
2020-07-16 18:40:15
Martyna Strzechmińska CESOTHO
  • 2x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:43:47
2020-07-16 18:39:35
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:43:45
2020-07-16 18:38:44
Jakub Kreft ODYSEUSZ
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:43:30
2020-07-16 18:38:17
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:32:19
2020-07-16 17:56:38
Julia Kopacka CELEBRA
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:31:48
2020-07-16 17:56:05
Wiktoria Płuciennik GLADIATOR
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:31:39
2020-07-16 17:30:26
Marzena Chociej FALKON
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:31:33
2020-07-16 17:25:15
Maria Rybska SMOLL BOY FOREST
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:43:17
2020-07-16 17:15:29
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:30:24
2020-07-16 17:12:45
Jagoda Borowska WRANGLER FOREST
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 16:13:47
2020-07-16 15:38:00
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 15:29:32
2020-07-16 15:11:39
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:54:09
2020-07-16 13:45:42
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:53:59
2020-07-16 12:13:50
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:53:50
2020-07-16 12:10:49
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:53:23
2020-07-16 12:06:16
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/C/Dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:32:08
2020-07-16 11:55:27
Patrycja Janicka PROTON
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:53:10
2020-07-16 11:54:52
Patrycja Janicka HOKS PK
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:53:02
2020-07-16 11:54:05
Andrei Akulich LIMONKA M.
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:52:54
2020-07-16 11:52:59
Andrei Akulich DUBAJ M.
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:52:46
2020-07-16 11:52:23
Andrei Akulich DAKATO GOLD M.
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:52:39
2020-07-16 11:51:14
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:52:33
2020-07-16 11:50:29
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:52:26
2020-07-16 11:49:46
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/C/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art.238.2.1
63 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 13:52:18
2020-07-16 10:32:09
Dawid Pasek CASPARO
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-19 12:08:18
2020-07-16 10:29:25
Dawid Pasek ZILENA
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:55:15
2020-07-16 10:26:54
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:55:20
2020-07-16 10:26:08
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:48:06
2020-07-16 10:10:15
Dawid Pasek VOODOO
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:46:54
2020-07-16 09:55:39
Dawid Pasek HENSAL
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 07:45:10
2020-07-15 23:34:48
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
56 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 19:19:50
2020-07-15 23:34:16
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:42:09
2020-07-15 22:35:37
Anna Krupska SAURON
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:42:01
2020-07-15 22:33:10
Katarzyna Sztorc CALIDA
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:13:45
2020-07-15 22:11:42
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:13:33
2020-07-15 22:11:14
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:13:23
2020-07-15 22:10:52
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:13:09
2020-07-15 22:09:52
Nikola Pawlicka SARATOW
  • 1x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:12:59
2020-07-15 22:08:51
Natalia Ignaczak NIKITA
  • 2x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:12:49
2020-07-15 22:08:24
Konstancja Świec ŁUNA
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:21:16
2020-07-15 21:19:22
Amelia Konopczyńska DAJSY
  • 2x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:44:40
2020-07-15 19:16:00
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:53:19
2020-07-15 14:55:12
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:53:29
2020-07-15 12:18:44
Hanna Głuszko LIZA
  • 2x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:53:45
2020-07-15 12:02:32
Karolina Ślusarska SZEKLA
  • 2x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:53:57
2020-07-15 11:56:59
Anna Maciejak CORRINA
  • 1x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:54:02
2020-07-15 11:02:36
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:54:11
2020-07-15 10:16:26
Klaudia Śmigórska JUMPER
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:54:23
2020-07-15 09:46:08
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:53:02
2020-07-14 22:49:45
Inga Ostojska NIPA
  • 2x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:47:06
2020-07-14 22:34:04
Natalia Stankiewicz HALO
  • 2x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:46:53
2020-07-14 22:32:54
Sandra Bogdańska RALA ROYAL ONE
  • 1x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:20:02
2020-07-14 22:09:44
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:19:55
2020-07-14 22:08:06
Sławomir Polikowski ROSI
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:51:42
2020-07-14 16:48:13
Katarzyna Laskowska LITTLE CARTIER
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:49:23
2020-07-14 12:34:18
Martyna Chlebowska BRAVIA MK
  • 2x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
31 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 19:23:18
2020-07-14 11:37:05
Zuzanna Lewandowska ZELT
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:48:22
2020-07-14 11:25:11
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 4/C/Dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:48:12
2020-07-14 11:24:30
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:47:58
2020-07-14 11:23:48
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 17:33:39
2020-07-14 11:23:23
Jacek Polikowski LYJABALOU
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 09:37:56
2020-07-14 09:34:00
Julia Brysiak PIRAT
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:53:11
2020-07-14 07:40:20
Łukasz Cieślak NEMEZIS LE VOLTAIRE
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:52:48
2020-07-14 07:38:01
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 08:05:01
2020-07-13 00:13:01
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 22:32:13
2020-07-12 21:28:54
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 22:32:01
2020-07-12 20:45:49
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 15:53:27
2020-07-12 15:08:58
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 12/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 12:26:56
2020-07-12 12:13:13
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 12:26:43
2020-07-12 12:12:48
Michalina Kulczewska ELDAR
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 14:08:31
2020-07-11 13:56:08
Milena Chorążewska LANZE
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 14:08:16
2020-07-11 13:27:59
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 14:08:04
2020-07-11 11:12:27
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 14:07:52
2020-07-11 11:11:48
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:43:57
2020-07-10 22:46:53
Martyna Paluch IROS
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 20:22:06
2020-07-10 22:44:01
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 12/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 23:42:28
2020-07-09 21:48:18
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:42:21
2020-07-08 10:12:51
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 00:59:17
2020-07-07 22:56:14
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 18:16:43
2020-07-07 22:55:32
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 7/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 23:02:18
2020-07-07 22:54:10
Marek Łatosz RIVERA
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 23:01:33
2020-07-07 22:51:34
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 23:01:24
2020-07-07 22:49:48
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:41:09
2020-07-07 22:48:25
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 2/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:36:34
2020-07-07 14:36:16
Martyna Chełstowska FÜRST GRANDIOS 2
  • 1x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:36:14
2020-07-07 14:35:34
Neli Szczepanek FÜRST GRANDIOS 2
  • 1x 5/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:35:36
2020-07-07 14:25:27
Martyna Chełstowska AMAROK
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
S
O049003
10080260
2. Babij Nadia KJ Petrico Pony
2008 (JM.)
brak
3. Barbarska Małgorzata KJ POLONEZ Damnica
S
O019420
4. Biliniewicz Hanna KJ IN-TECH
2004 (J.)
BRAK
5. Bogdańska Sandra Niezrzeszony
S
Brak
6. Borowska Jagoda KS Forrest Pony Club
2004 (J.)
Brak
7. Brysiak Julia K&M Stajnia Sportowa
2008 (JM.)
Brak
8. Budczenkow Wiktoria Stajnia Lubkowice
S
O011304
9. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (J.)
O042760
10. Chełstowska Martyna Bpk
2002 (J.)
Brak
11. Chlebowska Martyna brak
2007 (JM.)
brak
12. Cieślak Łukasz Bpk
S
Brak
13. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
14. Czerwińska Lena Bpk
2006 (JM.)
Brak
15. Dmiterczuk Kazimierz KJ Capri Białokury
16. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
17. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
18. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
19. Głuszek Martyna KJ . POLONEZ Damnica
2001 (MJ.)
O039038
20. Głuszko Hanna Jks Neksico Kędzierzyn
2006 (JM.)
Brak
21. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
22. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
23. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
24. Ignaczak Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
25. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
26. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
27. Jasińska Lilla KJ POLONEZ DAMNICA
2005 (JM.)
O046638
28. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
29. Kałużny Zbigniew bpk
S
brak
30. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054400
31. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
32. Konopczyńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
33. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
34. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
35. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
36. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
37. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
S
O014143
38. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
39. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
40. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
41. Kuczkowiak Hanna KJ Forrest Pony Club
2007 (JM.)
brak
42. Kulczewska Michalina JKS DOBRE SIODŁA
S
O025542
43. Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
S
O003188
44. Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
2005 (JM.)
O037282
45. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O054180
46. Łatosz Marek KJ POLONEZ DAMNICA
S
O046979
47. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
48. Maciejak Anna bpk
S
O014106
49. Makszewska Aleksandra brak
2006 (JM.)
brak
50. Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN
S
O003754
51. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
52. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
53. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
O056277
54. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
55. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
56. Ostojska Inga Niezrzeszona
2008 (JM.)
Brak
57. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
58. Paluch Florencja KJ Karisma
59. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
60. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
61. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
62. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
brak
63. Patalan Dominika bpk
S
O033904
64. Patan Marcelina Bpk
2006 (JM.)
Brak
65. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O058009
66. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
67. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
68. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
69. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
70. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
71. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
72. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
Brak
73. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
74. Ślusarska Karolina Brak
S
Brak
75. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
76. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
77. Stankiewicz Natalia Niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
78. Stawarz Izabella KJ Forest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
79. Strzechmińska Martyna bpk
2008 (JM.)
.
80. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
81. Szczepanek Neli Bpk
2007 (JM.)
Brak
82. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
Brak
83. Sztorc Katarzyna Jks Neksico Kędzierzyn
2006 (JM.)
brak
84. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
85. Tomicki Marek bpk
S
O033872
86. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
87. Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
brak
88. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
89. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
90. Zawadzka Anna KJ Karisma
91. Ziętara Zuzanna Brak
2005 (JM.)
O054134
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

97

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
2.

25

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
K026218 616014640133104
3.

17

AMAROK TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach siwa/165 F: Nuggets
M: Aurora
Brak 616999530230115
4.

107

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
5.

38

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
6.

101

BACHUS / POL / Wałach kasztanowata// F: /
M: /
/ /
7.

99

BALOU BOY / POL 2006 wałach kasztanowata// F: /
M: /
K014391 4818100037106
8.

103

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
brak
9.

60

BARBÓRKA SP POL 2014 klacz gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
10.

34

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
11.

42

BRAVIA MK Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/168 F: Frazes
M: Blezerka
brak
12.

63

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
13.

105

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
14.

95

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
15.

80

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
16.

85

CARNOT NN POL NN Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
brak
17.

22

CARRYBO II SP POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
brak 616009640038012
18.

72

CASPARO 0 POL 0 ogier gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
19.

82

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 wałach siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
20.

91

CELADINE N WESTF POL 2011 klacz siwa/164 F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
K020342 DE441411169511
21.

90

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
22.

40

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
23.

93

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Czandora
K018611
24.

39

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
25.

52

CORRINA SP POL 2016 Klacz siwa/170 F: Correro
M: Casablanca
Brak 616009640066616
26.

32

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
27.

56

DAJSY MEKLENBURGER GER 2007 Klacz gniada/163 F: Elite
M: Rosanne
Brak DE 427270084007
28.

76

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA/ CANCOON
K027135 616009640020315
29.

102

DELMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sorbie Tower
M: Delimara
Brak
30.

19

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: NOE D'ISLE
M: DRACENA
K018620 12668
31.

77

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
K024949 616009640043314
32.

29

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
K020772 6169996400939
33.

117

ESTERA HAN Niemcy 2010 Klacz gniada/170 F: EDGAR
M:
Brak DE431316630610
34.

7

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
K021828 616013610166511
35.

94

FABIANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
brak 616009640003811
36.

88

FALKON SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
37.

121

FELDORADO F:
M:
38.

96

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
39.

100

FORTUNA / POL / klacz gniada// F: /
M: /
/ /
40.

83

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/161 F: Wolf's Panther
M: Frezja
brak 616007640080809
41.

33

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
42.

18

FÜRST GRANDIOS 2 HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Fürstenhof
M: Donata
Brak DE 431313311915
43.

89

GLADIATOR KUC POLSKI POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
brak 616999610034715
44.

118

GODER WIELKOPOLSKA POL 1998 Ogier kara/162 F: Oder
M: Gietka
06188 06188
45.

48

HALO TINKER POL 2011 Klacz srokata/mk:155 F: Tinker
M: Tinker
brak brak
46.

98

HARIS / POL 2008 wałach siwa// F: /
M: /
K017820 /
47.

69

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
48.

67

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
49.

79

HOKS PK KUC POL 2015 Ogier siwa/kuc:131 F: ED
M: HISZPANKA
brak 6160136400319
50.

68

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/167 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
51.

5

ILIA SP POL 2012 klacz siwa/mk:154 F: IDOL
M: ETNA
K022497 616999610066912
52.

8

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
53.

73

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
54.

74

JAY JAY M. SP POL 2015 ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
55.

54

JUMPER WIELKOPOLSKA POL // ogier gniada/177 F: Harwest
M: Juta
brak 007611060404
56.

20

KALAHARI MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
K024386 616 066 55 00334 08
57.

15

KORAL HUCUŁ POL 2004 Wałach srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K013124 616999611597804
58.

113

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
K026449
59.

28

LANZE MEKLEMBURG POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Lycon
M: Donatella
Brak DE427270279812
60.

78

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
brak 616 009 64 00722 16
61.

43

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
62.

112

LIZA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028605
63.

50

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
64.

75

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
65.

106

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
66.

12

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
K010069 DE431314604604
67.

116

LUIS TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
brak
68.

9

LYJABALOU OLDENBURGER POL 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero
M: Bellissima
K027154 418180238115
69.

114

ŁATKA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc:123 F: nn / nn
M: nn / nn
K022316 -
70.

57

ŁUNA SP POL 2008pil Klacz srokata/166 F: Xx
M: Xx
Xxx Pol
71.

35

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez /
M: Mika /
brak 616009640037314
72.

30

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
73.

61

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
74.

36

NEMEZIS LE VOLTAIRE WIELKOPOLSKA POL 11.02.2014 klacz srokata/167 F: Le Voltaire
M: Nita
Brak 616007640010814
75.

58

NIKITA SP POL 2007 Klacz gniada/Xx F: Kompan
M: Niwa
Xx Xx
76.

46

NIPA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
77.

62

NORKAN SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Woold
M: Nivea
K024477 POL009680018808
78.

31

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
79.

24

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/brak F: Chacco-Fly
M: Nocka
K025472 616009640042913
80.

92

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 --
81.

81

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
K019946 DE418180118104
82.

37

PIRAT WIELKOPOLSKA POL 2009 Ogier siwa/kuc:149 F: Delgor
M: Pora
K023491
83.

65

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
84.

14

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
85.

26

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
86.

120

PYSIO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
87.

13

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
brak 616009640031516
88.

47

RALA CASINA SP POL 2016 klacz siwa/170 F: Number One
M: Rona K
Brak Brak
89.

49

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
K028315
90.

21

RIVERA SP. POL 2004 klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
K022858 POL 009 67 00371 04
91.

44

ROSI HANOWERSKA POL 2012 Klacz kara/172 F: Dressage Royal
M: Anuschka
K023448
92.

119

SALADYN SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Correro
M: Sulima
Brak 009611206203
93.

59

SARATOW XX POL 2000 wałach kasztanowata/xx F: xx
M: xx
xx xx
94.

64

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
95.

87

SMOLL BOY FOREST DRP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:139 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
Brak Brak Brak
96.

115

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
K028384 O1234
97.

55

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
98.

104

STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
99.

23

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
100.

51

SZEKLA HUCUŁ POL 2013 klacz myszata/kuc:140 F: Hasan z Sadyby
M: Spacja
Brak 616012570145113
101.

108

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
K026465
102.

110

Tigra Forest F:
M:
103.

109

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak
104.

84

TROCZEK DRP POL 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
K028318 POL616013640076711
105.

45

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
106.

27

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
107.

3

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
108.

70

VOODOO WESTF GER 2014 Wałach kasztanowata/0 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 0
109.

53

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
110.

86

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
K014996 POL013640061207
111.

111

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 Brak
112.

41

ZELT SP POL 2015 wałach gniada/165 F: LASKO
M: ZMYŁKA
BRAK BRAK
113.

71

ZILENA 0 POL 0 klacz siwa/0 F: 0
M: 0
K029817 0
Rider Club
Competition
Prize
Barbarska Małgorzata KJ POLONEZ Damnica
200
SUM:
200.00
Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
100
SUM:
100.00
Jasińska Lilla KJ POLONEZ DAMNICA
150
100
SUM:
250.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
200
250
SUM:
450.00
Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
250
SUM:
250.00
Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
350
SUM:
350.00
Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN
200
SUM:
200.00
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
150
SUM:
150.00
Patalan Dominika bpk
150
300
250
SUM:
700.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
300
350
450
SUM:
1100.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
200
400
400
200
SUM:
1200.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
450
SUM:
450.00
Tomicki Marek bpk
200
SUM:
200.00
Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Klub Jeździecki Derby
2020-07-18
5
2020-07-18
16
2020-07-19
4
2020-07-18
13
2020-07-18
7
2020-07-19
13
2020-07-18
7
2020-07-18
5
Babij Nadia
KJ Petrico Pony
PYSIO (120)
2020-07-19
7
2020-07-19
7
Barbarska Małgorzata
KJ POLONEZ Damnica
ILIA (5)
2020-07-19
1
200
2020-07-19
11
Biliniewicz Hanna
KJ IN-TECH
2020-07-18
15
2020-07-18
12
2020-07-19
14
2020-07-19
Bogdańska Sandra
Niezrzeszony
2020-07-19
6
2020-07-19
13
Borowska Jagoda
KS Forrest Pony Club
2020-07-18
3
2020-07-18
2
Brysiak Julia
K&M Stajnia Sportowa
PIRAT (37)
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
Budczenkow Wiktoria
Stajnia Lubkowice
FABIANA (94)
2020-07-18
1
2020-07-18
8
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (33)
2020-07-18
12
2020-07-18
12
Chełstowska Martyna
Bpk
AMAROK (17)
2020-07-18
14
2020-07-18
2020-07-19
14
2020-07-19
8
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
8
Chlebowska Martyna
brak
2020-07-18
6
2020-07-18
2020-07-19
12
2020-07-19
Cieślak Łukasz
Bpk
2020-07-19
2020-07-19
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2020-07-18
3
100
2020-07-18
7
Czerwińska Lena
Bpk
BAMBINO (103)
2020-07-19
Dmiterczuk Kazimierz
KJ Capri Białokury
SALADYN (119)
2020-07-19
7
2020-07-19
17
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
LADY (113)
2020-07-19
5
2020-07-19
10
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (13)
2020-07-18
21
2020-07-18
6
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (34)
2020-07-19
2020-07-19
Głuszek Martyna
KJ . POLONEZ Damnica
2020-07-18
15
2020-07-19
18
2020-07-18
24
2020-07-19
15
Głuszko Hanna
Jks Neksico Kędzierzyn
LIZA (50)
2020-07-18
2
2020-07-18
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2020-07-18
2020-07-18
17
Grajper Karolina
bpk
DELMA (102)
2020-07-19
15
2020-07-19
Hana Zuzanna
KJ KOKO BRZEŹNIKi
2020-07-19
5
2020-07-19
7
Ignaczak Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NIKITA (58)
2020-07-19
5
2020-07-19
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2020-07-18
7
2020-07-18
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (14)
2020-07-18
2020-07-18
20
2020-07-19
7
2020-07-19
HOKS PK (79)
2020-07-18
13
2020-07-18
2020-07-19
1
2020-07-19
9
Jasińska Lilla
KJ POLONEZ DAMNICA
DONHUAN (19)
2020-07-18
2
150
2020-07-18
18
2020-07-19
8
2020-07-19
3
100
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2020-07-18
3
200
2020-07-18
3
250
Kałużny Zbigniew
bpk
2020-07-19
4
2020-07-19
12
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (107)
2020-07-18
2020-07-18
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-07-18
1
250
2020-07-18
9
Konopczyńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
DAJSY (56)
2020-07-18
8
2020-07-18
9
2020-07-19
3
2020-07-19
16
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
ŁUNA (57)
2020-07-19
3
2020-07-19
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (90)
2020-07-19
10
2020-07-19
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-07-18
4
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
2020-07-18
25
2020-07-18
14
2020-07-19
8
2020-07-19
15
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
2020-07-18
1
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (64)
2020-07-18
9
2020-07-18
10
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
RAPINO (49)
2020-07-18
14
2020-07-18
21
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
KORAL (15)
2020-07-18
2020-07-18
18
2020-07-19
2020-07-19
1
Kuczkowiak Hanna
KJ Forrest Pony Club
2020-07-18
5
2020-07-18
10
2020-07-19
2020-07-19
Kulczewska Michalina
JKS DOBRE SIODŁA
ELDAR (29)
2020-07-18
16
2020-07-18
2020-07-19
16
2020-07-19
Laskowska Katarzyna
KJ Korona Wałcz
2020-07-18
23
2020-07-18
6
2020-07-19
4
2020-07-19
2
350
Laskowska Maria
JKS Folwark Podkowa Szczecin
2020-07-18
6
2020-07-18
5
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2020-07-18
2
2020-07-18
13
2020-07-19
12
2020-07-19
4
Łatosz Marek
KJ POLONEZ DAMNICA
RIVERA (21)
2020-07-18
7
2020-07-18
2020-07-19
10
Łoś Maja
Bpk
2020-07-18
10
2020-07-19
3
2020-07-19
Maciejak Anna
bpk
CORRINA (52)
2020-07-19
2020-07-19
Makszewska Aleksandra
brak
2020-07-18
19
2020-07-18
2020-07-19
6
2020-07-19
Miarka Adam
ULKJ Stajnia MANN
HARIS (98)
2020-07-19
6
2020-07-19
7
2020-07-19
3
200
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
FELDORADO (121)
2020-07-19
13
2020-07-19
19
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (67)
2020-07-18
8
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (84)
2020-07-18
7
2020-07-18
12
2020-07-19
2
2020-07-19
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (62)
2020-07-19
2020-07-19
Niesiołowska Zofia
bpk
2020-07-18
4
2020-07-18
Ostojska Inga
Niezrzeszona
NIPA (46)
2020-07-19
9
2020-07-19
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (106)
2020-07-18
4
2020-07-18
2020-07-19
6
2020-07-19
Paluch Florencja
KJ Karisma
GODER (118)
2020-07-19
2
2020-07-19
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2020-07-18
4
2020-07-18
5
2020-07-19
2020-07-19
1
IROS (8)
2020-07-18
5
2020-07-18
15
2020-07-19
12
2020-07-19
3
150
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (95)
2020-07-18
15
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
10
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
HENSAL (69)
2020-07-18
12
2020-07-18
2020-07-19
8
2020-07-19
VOODOO (70)
2020-07-18
11
2020-07-18
22
2020-07-19
9
2020-07-19
5
ZILENA (71)
2020-07-18
2020-07-18
17
2020-07-19
5
2020-07-19
CASPARO (72)
2020-07-18
2020-07-18
10
2020-07-19
6
2020-07-19
Paszkowska Oliwia
brak
CARNOT (85)
2020-07-18
3
2020-07-18
2020-07-19
1
2020-07-19
Patalan Dominika
bpk
2020-07-18
3
150
2020-07-18
13
2020-07-19
2
300
2020-07-19
1
250
Patan Marcelina
Bpk
BAMBINO (103)
2020-07-19
8
Pawlicka Nikola
KJ KOKO BRZEŹNIKI
SARATOW (59)
2020-07-19
4
2020-07-19
11
Płuciennik Wiktoria
BKP
2020-07-19
17
2020-07-19
11
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2020-07-18
2020-07-18
8
2020-07-19
11
2020-07-19
ASARI (38)
2020-07-18
9
2020-07-18
2
300
2020-07-18
8
2020-07-19
11
2020-07-18
2
350
2020-07-19
1
450
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ROSI (44)
2020-07-18
13
2020-07-18
14
2020-07-19
4
2020-07-19
14
URUGWAJ (45)
2020-07-18
11
2020-07-18
11
2020-07-19
12
2020-07-19
7
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (61)
2020-07-19
9
2020-07-19
6
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (75)
2020-07-18
4
2020-07-18
17
2020-07-19
9
2020-07-19
16
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2020-07-18
2
200
2020-07-18
1
400
2020-07-19
1
400
2020-07-19
2
200
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (114)
2020-07-19
6
2020-07-19
1
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2020-07-19
2020-07-19
TENERYFA (108)
2020-07-18
8
2020-07-18
9
2020-07-19
1
2020-07-19
1
Ślusarska Karolina
Brak
SZEKLA (51)
2020-07-19
2020-07-19
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
JUMPER (54)
2020-07-18
22
2020-07-18
11
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2020-07-18
19
2020-07-18
10
2020-07-19
10
2020-07-19
5
Stankiewicz Natalia
Niezrzeszona
HALO (48)
2020-07-19
2020-07-19
Stawarz Izabella
KJ Forest Pony Club
LIZA (112)
2020-07-19
2020-07-19
4
Strzechmińska Martyna
bpk
CESOTHO (93)
2020-07-18
1
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
11
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (31)
2020-07-18
3
2020-07-18
11
Szczepanek Neli
Bpk
2020-07-19
2
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
ESTERA (117)
2020-07-19
2020-07-19
Sztorc Katarzyna
Jks Neksico Kędzierzyn
CALIDA (63)
2020-07-18
16
2020-07-18
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (73)
2020-07-18
4
2020-07-18
1
450
2020-07-18
6
2020-07-18
20
Tomicki Marek
bpk
2020-07-18
1
200
2020-07-19
12
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (25)
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
2020-07-18
2020-07-18
6
2020-07-19
9
2020-07-19
10
Winiarska Weronika
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2020-07-19
2
2020-07-19
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (97)
2020-07-18
2020-07-18
9
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
ZELT (111)
2020-07-19
2
150
2020-07-19
13
Zawadzka Anna
KJ Karisma
LUIS (116)
2020-07-19
2020-07-19
Ziętara Zuzanna
Brak
2020-07-19
5