Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Modrzewie/Goleniów, 08.08.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
103 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:57:26
2020-08-06 21:33:02
Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE
  • 1x 9/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:57:17
2020-08-06 21:32:41
Izabela Vinckier SALVE
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
101 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:57:07
2020-08-06 21:32:18
Izabela Vinckier NIGIRI
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
100 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 22:06:18
2020-08-06 21:31:49
Jan Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION
  • 2x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 22:07:21
2020-08-06 21:31:07
Izabela Vinckier SEVILA
  • 2x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:49:08
2020-08-06 20:53:51
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:36:20
2020-08-06 18:33:53
Weronika Szydełko DOBOSZ
  • 2x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:35:51
2020-08-06 18:31:40
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
  • 1x 9/N/dwufazowy art.274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:33:31
2020-08-06 18:29:16
Rafał Borecki ESTERA
  • 2x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:15:10
2020-08-06 18:06:41
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 9/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:15:27
2020-08-06 18:06:25
Maciej Żołądkiewicz BLOMMY BLUE
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
  • 1x 9/N/dwufazowy art.274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:12:05
2020-08-06 18:06:03
Maciej Żołądkiewicz LOKATA F
  • 1x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:20:57
2020-08-06 16:20:03
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:19:24
2020-08-06 16:13:11
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 06:48:03
2020-08-06 16:12:27
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:18:13
2020-08-06 14:53:49
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:18:07
2020-08-06 14:00:36
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:17:56
2020-08-06 13:24:53
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:17:28
2020-08-06 13:14:11
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 6/L/konkurs egzaminacyjny
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:12:22
2020-08-06 13:12:24
Elżbieta Kret SNOWBALL
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:12:12
2020-08-06 13:10:28
Zuzanna Zielony-Sokalska ŁATKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:12:04
2020-08-06 13:10:01
Maja Drozdowska LADY
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:11:46
2020-08-06 13:09:40
Nadia Babij PYSIO
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:11:26
2020-08-06 13:06:05
Dawid Pasek ZILENA
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:10:21
2020-08-06 13:05:43
Dawid Pasek CASPARO
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:09:58
2020-08-06 13:05:11
Dawid Pasek HENSAL
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:09:16
2020-08-06 11:41:35
Emilia Orłowska KABA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:09:06
2020-08-06 11:35:01
Dawid Pasek LORO PIANO VDL
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:08:58
2020-08-06 11:34:36
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:07:25
2020-08-06 11:34:04
Dawid Pasek KANCORA MELLONI Z
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:16:19
2020-08-06 09:56:33
Natalia Makowska ARABELLA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:15:56
2020-08-06 09:54:44
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:15:42
2020-08-06 09:54:20
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/L/Stylowy jeździec konie - ocena stylu jeźdźca - wysokość przeszkód - 100cm
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:15:08
2020-08-06 09:53:47
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:14:54
2020-08-06 09:53:06
Anna Kabata MOLIN
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:14:39
2020-08-06 09:52:40
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 2x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:14:17
2020-08-06 09:52:11
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:13:52
2020-08-06 09:51:39
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:13:17
2020-08-06 09:48:29
Małgorzata Bochatyrewicz ISKIERKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:12:52
2020-08-06 09:46:33
Martyna Berlińska ISKIERKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:12:27
2020-08-06 09:44:48
Weronika Gos MOCHULLA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 07:58:21
2020-08-06 07:53:38
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 06:37:18
2020-08-05 23:08:24
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 21:43:39
2020-08-05 21:20:47
Julia Ostrówka LUCAS
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 21:43:20
2020-08-05 21:04:41
Natalia Cegielska RAKSA
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
58 ENTRY PRE-APPROVED 2020-08-05 19:27:37
2020-08-05 19:04:49
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 19:26:43
2020-08-05 19:04:20
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
  • 1x 9/N/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 18:51:09
2020-08-05 18:21:26
Zuzanna Wiśniewiecka VIRGINIA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:32:25
2020-08-05 16:59:33
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:40:09
2020-08-05 16:58:55
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:56
2020-08-05 16:51:56
Alicja Stachera GALA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:52
2020-08-05 16:51:26
Alicja Stachera WALTHER
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:47
2020-08-05 15:10:38
Barbara Hałas EUFORIA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:37
2020-08-05 15:06:20
Aurelia Wieczorek FUNNY AFFAIR
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:30
2020-08-05 15:03:17
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:22
2020-08-05 15:02:19
Zuzanna Szczygieł FORIS
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:17
2020-08-05 15:00:37
Amelia Ćwik LADY SONIA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:12
2020-08-05 14:59:39
Wiktoria Hałabaty BASTYLIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:39:06
2020-08-05 14:59:15
Aleksandra Puch PERŁA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:38:48
2020-08-05 14:58:34
Jagoda Grydziuszko SZLACHCIC
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:38:43
2020-08-05 14:56:34
Alicja Królak GALA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:38:33
2020-08-05 14:56:05
Marianna Antoszewska IGMA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:38:22
2020-08-05 14:55:31
Sylwia Barbarska CAMELIA
  • 1x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:38:10
2020-08-05 14:53:47
Amelia Królak WALTHER
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:37:54
2020-08-05 14:47:37
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:37:35
2020-08-05 14:39:02
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:33:37
2020-08-05 14:27:33
Hanna Krzywoszańska EGON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:32:42
2020-08-05 14:23:18
Nina Bogucka KREZUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 21:41:29
2020-08-05 14:05:45
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
  • 1x 9/N/dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:23:20
2020-08-05 14:05:08
Oliwia Wieliczko MUSTANG
  • 1x 7/L/Stylowy jeździec konie - ocena stylu jeźdźca - wysokość przeszkód - 100cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:23:03
2020-08-05 14:04:23
Michalina Wyrostek MUSTANG
  • 1x 7/L/Stylowy jeździec konie - ocena stylu jeźdźca - wysokość przeszkód - 100cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:22:19
2020-08-05 14:03:55
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:48:14
2020-08-05 10:59:27
Patrycja Pyclik ELZA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:33:32
2020-08-05 10:07:35
Jessica Liszniańska CORMITELLO
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:33:09
2020-08-05 09:59:54
Katarzyna Olejniczak ATROPINA S
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:21:40
2020-08-05 06:48:47
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 6/L/konkurs egzaminacyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:32:08
2020-08-05 01:33:24
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:31:51
2020-08-05 01:32:32
Julia Kopacka HANGUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 21:18:49
2020-08-04 21:02:26
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
24 ENTRY PRE-APPROVED 2020-08-04 17:36:20
2020-08-04 11:25:38
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
23 ENTRY PRE-APPROVED 2020-08-04 17:35:53
2020-08-04 11:24:00
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 17:33:50
2020-08-04 11:22:57
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 10:03:05
2020-08-04 09:17:13
Julia Majewska STELLA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 10:02:52
2020-08-04 09:16:44
Natalia Bacia FORTUNA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 17:52:11
2020-08-03 16:16:42
Neli Szczepanek FÜRST GRANDIOS 2
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 17:52:00
2020-08-03 14:58:42
Martyna Chełstowska AMAROK
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 22:16:37
2020-08-03 13:31:52
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 2x 6/L/konkurs egzaminacyjny
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:25:28
2020-08-03 13:31:49
Łukasz Cieślak NEMEZIS LE VOLTAIRE
  • 1x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/L/konkurs egzaminacyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 18:31:36
2020-08-02 15:08:48
Gabriela Morel J - LAWINA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 11:00:20
2020-08-02 10:05:35
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 5/mLL/Stylowy jeździec ZZJ - ocena stylu jeźdźca, wysokość przeszkód 60, 70, 80, 90 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 22:54:37
2020-08-01 20:57:41
Sandra Bogdańska RALA CASINA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 22:54:33
2020-08-01 20:52:30
Amelia Sobaniec RENI
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 22:54:18
2020-08-01 20:50:29
Inga Ostojska NIPA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 22:54:00
2020-08-01 20:49:54
Kalina Stężalska HALO
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 14:23:31
2020-07-31 13:36:51
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 8/P/ Speed and Music -szybkości art.239 tab. C
  • 1x 9/N/dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 14:20:03
2020-07-31 13:34:42
Beata Strzałkowska ADAGIO
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 14:20:00
2020-07-31 13:33:43
Beata Strzałkowska CASCADETTO
  • 2x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 14:19:56
2020-07-31 13:32:46
Jessica Liszniańska TELCO
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/L/Stylowy jeździec konie - ocena stylu jeźdźca - wysokość przeszkód - 100cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 14:19:54
2020-07-31 13:31:52
Wiktoria Antoniewska KAMBER
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/L/Stylowy jeździec konie - ocena stylu jeźdźca - wysokość przeszkód - 100cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:30:56
2020-07-30 09:30:07
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:46:51
2020-07-29 18:58:01
Edmund Katner REWI-BU
  • 2x 3/LL/Businnes - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 17:18:28
2020-07-21 09:19:05
Sandra Lodahl POPEYE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 16:52:21
2020-07-15 09:49:43
Sandra Lodahl FARBELLA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/O Puchar Jumping Team - dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoszewska Marianna bzpk
2004 (J.)
brak
2. Babij Nadia Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O056613
3. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
4. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
5. Berlińska Martyna BPK
2008 (JM.)
BRAK
6. Bochatyrewicz Małgorzata BPK
2008 (JM.)
BRAK
7. Bogdańska Sandra Niezrzeszony
S
Brak
8. Bogucka Nina brak
2005 (JM.)
brak
9. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
10. Borecki Rafał AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
S
brak
11. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
Brak
12. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (J.)
O042760
13. Chełstowska Martyna Bpk
2002 (J.)
Brak
14. Cieślak Łukasz Bpk
S
O014386
15. Ćwik Amelia bp
2005 (JM.)
brak
16. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
17. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
18. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
19. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
20. Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
BRAK
21. Gos Weronika bpk
2009 (Mł.)
brak
22. Grydziuszko Jagoda bzpk
2009 (Mł.)
brak
23. Hałas Barbara JKS FARMA MODRZEWIE
2004 (J.)
BRAK
24. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
25. Kałużny Zbigniew bpk
S
O014393
26. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
27. Katner Edmund KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
851/20
28. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
Brak
29. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
30. Komorowska Marcelina bpk
2005 (JM.)
brak
31. Kopacka Julia BPK
2005 (JM.)
Brak
32. Kozakiewicz Paulina UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
brak
33. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
34. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
35. Kret Ela UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
bram
36. Królak Alicja Brak
2012 (Mł.)
Brak
37. Królak Amelia Brak
2005 (JM.)
Brak
38. Krzywoszańska Hanna brak
2007 (JM.)
brak
39. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
40. Lewszyk Aleksandra FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O033323
41. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
Brak
42. Lodahl Sandra Reit- und Fahrgemeinschaft Pferdehof Ruhnau e.V.
2003 (J.)
Bark
43. Lodahl Sandra JKS Farma Modrzewie
2003 (J.)
Brak
44. Łękawska Oliwia UKJ Karmen Niekłonice
45. Łoś Maja bpk
2006 (JM.)
brak
46. Majewska Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
47. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
Brak
48. Makszewska Aleksandra brak
2006 (JM.)
brak
49. Morel Gabriela Bpk
2003 (J.)
Brak
50. Olejniczak Katarzyna Brak
S
O026552
51. Orłowska Emilia bpk
2008 (JM.)
brak
52. Ostojska Inga Niezrzeszona
2008 (JM.)
Brak
53. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
54. Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
55. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
56. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
Brak
57. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
58. Płuciennik Wiktoria BPK
2009 (Mł.)
Brak
59. Puch Aleksandra JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O060053
60. Pyclik Patrycja Brak
2006 (JM.)
41051/19
61. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
62. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
63. Sobaniec Amelia Brak
2006 (JM.)
Brak
64. Stachera Alicja -
2010 (Mł.)
-
65. Stężalska Kalina Brak
2008 (JM.)
Brak
66. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
67. Szczepanek Neli Bpk
2007 (JM.)
Brak
68. Szczygieł Zuzanna brak
2007 (JM.)
brak
69. Szydełko Weronika Niezrzeszony
S
Brak
70. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
71. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
72. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
73. Wieczorek Aurelia bzp
2005 (JM.)
brak
74. Wieliczko Oliwia JKS Elcon Szczecin
2006 (JM.)
O052928
75. Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
O052082
76. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
77. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O033326
78. Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
O048651
79. Zadka Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
.
80. Zielony-Sokalska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
81. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ADAGIO HOL POL 2016 ogier siwa/171 F: Adagio de talma
M: Hol
K029395 DE421000073316
2.

49

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
3.

102

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
K026218 616014640133104
4.

33

AMAROK TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach siwa/165 F: Nuggets
M: Aurora
Brak 616999530230115
5.

87

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
K025231
6.

45

ATROPINA S MAŁOPOLSKA POL 03.04.2014 klacz kasztanowata/165 F: Jurand
M: Arcus
Brak 6160065801594
7.

61

BASTYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616009540119209
8.

29

BELATON KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
K023076 013640049007
9.

38

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
10.

86

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
11.

5

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
12.

106

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada/. F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chacco Blue
K026060 .
13.

37

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
14.

56

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
15.

113

CANDY MAN EQUI-FASHION NN POL n wałach gniada F: n
M: n
n n
16.

69

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
17.

18

CASCADETTO HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello
M: Hol
K029390 DE421000001716
18.

75

CASH FLOW LA Trotteur Francais FRA 2012 Wałach ciemnogniada/166 F: Scipion du Goutier
M: Rama Bourbon
brak
19.

81

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
20.

92

CASPARO 0 POL 0 ogier gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
21.

70

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
K020270 DE418180107011
22.

54

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
Brak 616007610112309
23.

39

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
24.

46

CORMITELLO HOL POL 2013 wałach kara/166 cm F: Cormint
M: Hol
Brak Brak
25.

28

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 00789 15
26.

31

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 2015 klacz bułana/mk:149 F: //
M: //
brak 616999640078915
27.

111

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
.. ..
28.

116

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 Wałach gniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
29.

110

DOBOSZ SP POL 2016 wałach kara/mk:156 F: Poker
M: Dorra Querra
Brak Brak
30.

52

EGON TYP SZLACHETNY POL nn wałach kasztanowata/170 F: nn
M: nn
brak POL999640002901
31.

40

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
K020772 6169996400939
32.

47

ELZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/155 F: Czos
M: Emi
Brak A0014605S
33.

108

ESTERA HAN POL 2010 klacz gniada/170 F: Edgar /Espri
M: Vorbuch I
Brak DE 431316630619
34.

66

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
35.

27

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
K021828 616013610166511
36.

14

FARBELLA HANOWER POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: Fabriano
M: Feine Wolke
Brak
37.

63

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
38.

35

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
Brak 616009610044910
39.

98

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/161 F: Wolf's Panther
M: Frezja
brak 616007640080809
40.

10

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
41.

65

FUNNY AFFAIR SP POL 2007 Klacz siwa/165 F: LOVE AFFAIR
M: FATMA
BRAK POL009630231907
42.

34

FÜRST GRANDIOS 2 HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Fürstenhof
M: Donata
Brak DE 431313311915
43.

58

GALA KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:123 F: Twix
M: Gwiazda
brak 616999590242212
44.

84

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
Brak POL 009640040207
45.

107

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2006 Klacz siwa F: Andiamo / Animo
M: Coranica Schaarbroek Z / Coronado
K022207 BELW255310BWP
46.

117

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
47.

44

GREY RONNIE KUC POL 2012 Wałach inna/mk:144 F: Nn
M: Nn
Brak 372003005614174
48.

21

HALO TINKER POL 2011 Klacz srokata/mk:155 F: Tinker
M: Tinker
brak brak
49.

43

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
Brak
50.

91

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
51.

88

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
52.

25

HIKUS TYP POGRUBIONY POL 2016 Wałach kasztanowata/165 F: Diorr
M: Havana
brak 616999640071616
53.

57

IGMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
BRAK 616007610063011
54.

79

ISKIERKA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
BRAK 007640017104
55.

32

J - LAWINA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz siwa/165 F: Ramet
M: Jagoda
brak 616007610195015
56.

30

JUMPER WIELKOPOLSKA POL // ogier gniada/177 F: Harwest
M: Juta
brak 007611060404
57.

90

KABA SP POL 2005 klacz skarogniada/160 F: Kamrat
M: nn
brak 616009520126905
58.

12

KALOE SP POL 2001 klacz siwa/- F: Spartakus /
M: Korsyka / Nidar
K019433 POL009600034601
59.

16

KAMBER SP POL 2015 wałach gniada/161 cm F: Larron
M: Kambera
Brak Brak
60.

13

KANCORA MELLONI Z 0 POL 0 klacz gniada/170 F: 0
M: 0
K029815 056015Z55877316
61.

104

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
brak POL00964000906
62.

76

KASZMIR SP POL 2006 wałach kasztanowata/159 F: Bohun /
M: Kasandra /
brak POL999 67 0169606
63.

71

KLARA TYP KUC POL 2014 klacz skarogniada/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 619999640086814
64.

42

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/157 F: NN
M: NN
878/20 61699964084015
65.

109

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
66.

51

KREZUS Szlachetna Półkrew POL 1998 ogier gniada/167 F: Sponsor
M: Kreta
brak POL009640032798
67.

20

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
68.

100

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
69.

95

LADY KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
K026449 Xxxx
70.

62

LADY SONIA MAŁY KOŃ POL 2004 Klacz kara/mk:140 F: LORD PIT
M: SHINA
BRAK POL013520102204
71.

118

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
72.

105

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir/Cancoon
M: Lena/Armani
Brak 616009640040016
73.

99

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
74.

89

LORO PIANO VDL KWPN POL 2016 ogier gniada/170 F: 0
M: 0
K029814 528003201601335
75.

73

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
76.

96

ŁATKA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc:123 F: nn / nn
M: nn / nn
K022316 -
77.

9

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez /
M: Mika /
3156/20 AB 616009640037314
78.

78

MOCHULLA CONNEMARA POL 2013 wałach gniada/mk:148 F: nn
M: nn
brak M3-372004000029802
79.

83

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:- F: Monarcha /
M: Amnezja /
K027682 616013610111913
80.

50

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Jogurt
M: Morena
K011382
81.

41

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
82.

101

NEGRA TYP POGRUBIONY POL 20.09.2009 klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
K025787 616999640095809
83.

8

NEMEZIS LE VOLTAIRE WIELKOPOLSKA POL 11.02.2014 klacz srokata/167 F: Le Voltaire
M: Nita
3157/20 AB 616007640010814
84.

48

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
85.

114

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/172 F: Numero Uno
M: St.Pr.St.Carmen (Cento- Calido)
K029127 De 431318300714
86.

22

NIPA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
87.

77

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
88.

74

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara/170 F: xx
M: xx
xx
89.

119

Orzeszek F:
M:
90.

80

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
91.

26

PENELOPA MAŁY KOŃ POL 1998 klacz ciemnokasztanowata/mk:147 F: Terminator-Wm
M: Perła
Brak 61601367005998
92.

60

PERŁA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/160 F: KRREOL
M: POZA
BRAK 0076003427
93.

1

POPEYE MECKLENBURGER GER 2001 wałach kara/170 F: Primar
M: Volte
Brak DE 427 270057701
94.

67

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
95.

103

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
96.

94

PYSIO KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
97.

85

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
98.

11

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
brak 616009640031516
99.

72

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
K016982 POL007680046408
100.

24

RALA CASINA SP POL 2016 klacz siwa/174 F: La Calidad
M: Rona K
Brak Brak
101.

23

RENI TYP SZLACHETNA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Nn
M: Nn
616999610328108 616999610328108
102.

15

REWI-BU SP POL 2016 ogier siwa/172 F: Larron
M: Po Correro
Brak 616009640055716
103.

115

SALVE HAN DEU 2014 Wałach gniada/- F: Stakkato
M: po Quidam de Revel/Landadel
K026012 DE431318300714
104.

82

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
105.

112

SEVILA N POL n klacz gniada/n F: n
M: n
n n
106.

64

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
BRAK 009670149304
107.

97

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
K028384 O1234
108.

53

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
109.

36

STELLA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
Brak 616999640083511
110.

59

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
111.

17

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 Brak
112.

68

VIRGINIA // POL // klacz gniada/kuc:// F: //
M: //
// //
113.

55

WALTHER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/157 F: Kaliniec
M: Wilamena
Brak POL 007 60 00879 05
114.

93

ZILENA 0 POL 0 klacz siwa/0 F: 0
M: 0
K029817 0
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoszewska Marianna
bzpk
IGMA (57)
2020-08-08
11
2020-08-08
24
Babij Nadia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (94)
2020-08-08
9
2020-08-08
5
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (35)
2020-08-08
7
2020-08-08
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (56)
2020-08-08
5
2020-08-08
Berlińska Martyna
BPK
2020-08-08
22
Bochatyrewicz Małgorzata
BPK
2020-08-08
6
Bogdańska Sandra
Niezrzeszony
2020-08-08
19
2020-08-08
8
Bogucka Nina
brak
KREZUS (51)
2020-08-08
25
2020-08-08
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (109)
2020-08-08
3
200
2020-08-08
5
100
Borecki Rafał
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
DOBOSZ (110)
2020-08-08
Burdzy Marta
Brak
2020-08-08
18
2020-08-08
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (10)
2020-08-08
13
2020-08-08
Chełstowska Martyna
Bpk
AMAROK (33)
2020-08-08
9
2020-08-08
18
Cieślak Łukasz
Bpk
2020-08-08
1
2020-08-08
Ćwik Amelia
bp
2020-08-08
2020-08-08
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2020-08-08
13
2020-08-08
11
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
LADY (95)
2020-08-08
3
2020-08-08
1
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (11)
2020-08-08
3
2020-08-08
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (5)
2020-08-08
13
2020-08-08
Górajska Klara
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-08-08
1
2020-08-08
23
Gos Weronika
bpk
2020-08-08
2020-08-08
Grydziuszko Jagoda
bzpk
2020-08-08
21
2020-08-08
6
Hałas Barbara
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (66)
2020-08-08
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2020-08-08
4
50
2020-08-08
6
Kałużny Zbigniew
bpk
2020-08-08
1
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2020-08-08
4
2020-08-08
Katner Edmund
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
REWI-BU (15)
2020-08-08
6
2020-08-08
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (84)
2020-08-08
5
50
2020-08-08
1
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-08-08
2020-08-08
1
200
2020-08-08
2020-08-08
3
100
Komorowska Marcelina
bpk
KARMONA (104)
2020-08-08
17
2020-08-08
Kopacka Julia
BPK
HANGUS (43)
2020-08-08
18
2020-08-08
Kozakiewicz Paulina
UKJ Karmen Niekłonice
KOMES (42)
2020-08-08
21
2020-08-08
3
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (86)
2020-08-08
2
150
2020-08-08
5
100
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2020-08-08
2
2020-08-08
16
Kret Ela
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2020-08-08
16
2020-08-08
4
Królak Alicja
Brak
GALA (58)
2020-08-08
24
Królak Amelia
Brak
WALTHER (55)
2020-08-08
13
Krzywoszańska Hanna
brak
EGON (52)
2020-08-08
2020-08-08
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (48)
2020-08-08
1
2020-08-08
11
Lewszyk Aleksandra
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
NEGRA (101)
2020-08-08
22
2020-08-08
12
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (17)
2020-08-08
4
2020-08-08
17
2020-08-08
24
2020-08-08
4
Lodahl Sandra
Reit- und Fahrgemeinschaft Pferdehof Ruhnau e.V.
POPEYE (1)
2020-08-08
11
Lodahl Sandra
JKS Farma Modrzewie
2020-08-08
6
2020-08-08
25
Łękawska Oliwia
UKJ Karmen Niekłonice
MOLIN (83)
2020-08-08
23
Łoś Maja
bpk
2020-08-08
27
2020-08-08
Majewska Julia
Bpk
STELLA (36)
2020-08-08
17
2020-08-08
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
2020-08-08
15
2020-08-08
14
Makszewska Aleksandra
brak
2020-08-08
2
2020-08-08
Morel Gabriela
Bpk
2020-08-08
19
2020-08-08
Olejniczak Katarzyna
Brak
2020-08-08
21
2020-08-08
20
Orłowska Emilia
bpk
KABA (90)
2020-08-08
8
2020-08-08
Ostojska Inga
Niezrzeszona
NIPA (22)
2020-08-08
12
2020-08-08
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (73)
2020-08-08
8
2020-08-08
Paprocka Aleksandra
KJ In-Tech Świdwin
CATTICK (70)
2020-08-08
28
2020-08-08
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (69)
2020-08-08
7
2020-08-08
3
250
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (100)
2020-08-08
15
2020-08-08
7
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2020-08-08
3
2020-08-08
2020-08-08
7
2020-08-08
2020-08-08
5
2020-08-08
HENSAL (91)
2020-08-08
14
2020-08-08
9
CASPARO (92)
2020-08-08
2020-08-08
10
ZILENA (93)
2020-08-08
12
2020-08-08
10
Płuciennik Wiktoria
BPK
2020-08-08
10
2020-08-08
Puch Aleksandra
JKS FARMA MODRZEWIE
PERŁA (60)
2020-08-08
23
2020-08-08
Pyclik Patrycja
Brak
ELZA (47)
2020-08-08
5
2020-08-08
8
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (81)
2020-08-08
2020-08-08
1
2020-08-08
2020-08-08
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2020-08-08
1
2020-08-08
Sobaniec Amelia
Brak
RENI (23)
2020-08-08
1
2020-08-08
Stachera Alicja
-
WALTHER (55)
2020-08-08
4
GALA (58)
2020-08-08
25
Stężalska Kalina
Brak
HALO (21)
2020-08-08
20
2020-08-08
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2020-08-08
9
ADAGIO (19)
2020-08-08
6
KRONOS (20)
2020-08-08
1
300
2020-08-08
2
350
Szczepanek Neli
Bpk
2020-08-08
26
2020-08-08
Szczygieł Zuzanna
brak
FORIS (63)
2020-08-08
10
2020-08-08
Szydełko Weronika
Niezrzeszony
DOBOSZ (110)
2020-08-08
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (102)
2020-08-08
29
2020-08-08
2020-08-08
22
2020-08-08
26
Vinckier Izabela
SJ Kunowo
SEVILA (112)
2020-08-08
2020-08-08
4
NIGIRI (114)
2020-08-08
8
SALVE (115)
2020-08-08
2
250
2020-08-08
1
450
2020-08-08
2
400
Vinckier Jan
SJ Kunowo
2020-08-08
2020-08-08
2
Wieczorek Aurelia
bzp
2020-08-08
27
2020-08-08
Wieliczko Oliwia
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (50)
2020-08-08
20
Winiarska Weronika
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2020-08-08
2020-08-08
19
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Melloni Horses
2020-08-08
13
2020-08-08
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2020-08-08
2020-08-08
12
Wyrostek Michalina
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (50)
2020-08-08
7
Zadka Zuzanna
Bpk
CZANDRA (111)
2020-08-08
16
2020-08-08
Zielony-Sokalska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
ŁATKA (96)
2020-08-08
2
2020-08-08
7
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
LOKATA F (105)
2020-08-08
15
2020-08-08
2020-08-08
4
150
2020-08-08
4
200
2020-08-08
6
2020-08-08
1
500

Number of Riders: 81

Number of Horses: 114

The sum of prizes: 3 800.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl