Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 14.11.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
119 ACCEPTED 2020-11-12 19:36:33
2020-11-12 18:58:04
Marzena Chociej NORWIND
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
118 ACCEPTED 2020-11-12 19:36:25
2020-11-12 18:54:04
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
117 ACCEPTED 2020-11-12 19:36:17
2020-11-12 18:31:25
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2020-11-12 19:36:09
2020-11-12 18:30:44
Maciej Żołądkiewicz WARTA
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2020-11-12 19:36:04
2020-11-12 18:29:45
Maciej Żołądkiewicz LOKATA F
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
114 PRE-APPROVED 2020-11-12 19:31:49
2020-11-12 18:29:09
Maciej Żołądkiewicz HONKER
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
113 PRE-APPROVED 2020-11-12 19:33:30
2020-11-12 18:28:25
Maciej Żołądkiewicz CLAUDIUS
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
112 PRE-APPROVED 2020-11-12 19:35:32
2020-11-12 18:27:49
Maciej Żołądkiewicz CORNET’S GIRL
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
111 ACCEPTED 2020-11-12 19:30:39
2020-11-12 18:25:16
Natalia Potrzebowska HEDORA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
110 ACCEPTED 2020-11-12 19:30:36
2020-11-12 18:24:44
Wiktoria Giemza OLIMPIA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
109 ACCEPTED 2020-11-12 19:30:31
2020-11-12 18:23:34
Julia Mycio KEISER WALENTIN
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
108 ACCEPTED 2020-11-12 19:30:15
2020-11-12 18:22:46
Natalia Krawczak NAZIR
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
107 ACCEPTED 2020-11-12 19:30:08
2020-11-12 18:22:16
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
106 ACCEPTED 2020-11-12 19:30:00
2020-11-12 18:21:55
Oliwia Pleban WERA-K
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
105 ACCEPTED 2020-11-12 19:29:50
2020-11-12 18:21:20
Nadia Stachura NAGATO
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
104 ACCEPTED 2020-11-12 19:29:46
2020-11-12 18:15:49
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
103 ACCEPTED 2020-11-12 19:29:29
2020-11-12 17:41:25
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
102 ACCEPTED 2020-11-12 19:29:22
2020-11-12 17:40:49
Weronika Malinowska CZARINA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
101 ACCEPTED 2020-11-12 19:29:16
2020-11-12 16:47:48
Marek Tomicki GLADIATOR
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
100 ACCEPTED 2020-11-12 19:29:12
2020-11-12 16:47:21
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2020-11-12 19:29:01
2020-11-12 16:23:30
Sandra Jasikowska CAWALIER
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
98 ACCEPTED 2020-11-12 19:28:53
2020-11-12 15:48:25
Anastazja Paciorek DONUT
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
97 ACCEPTED 2020-11-12 19:28:50
2020-11-12 15:46:36
Jakub Kreft MORGAN
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
96 ACCEPTED 2020-11-12 19:28:24
2020-11-12 15:45:32
Zofia Fic DEXTER
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
95 ACCEPTED 2020-11-12 19:28:07
2020-11-12 13:51:11
Julia Pasternak HEDVAN
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
94 ACCEPTED 2020-11-12 19:28:03
2020-11-12 13:38:26
Maja Drozdowska LADY
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
93 ACCEPTED 2020-11-12 19:28:00
2020-11-12 13:37:53
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
92 ACCEPTED 2020-11-12 19:27:49
2020-11-12 13:32:25
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2020-11-12 19:27:38
2020-11-12 13:31:27
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
90 ACCEPTED 2020-11-12 19:27:03
2020-11-12 13:20:08
Wiktoria Fedorczak KARINA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
89 ACCEPTED 2020-11-12 19:26:55
2020-11-12 13:04:24
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
88 ACCEPTED 2020-11-12 19:26:46
2020-11-12 12:23:13
Jagoda Skoneczna ELOISE
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
87 ACCEPTED 2020-11-12 19:26:39
2020-11-12 12:22:38
Pola Krawczyk PROTON
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
86 ACCEPTED 2020-11-12 19:26:30
2020-11-12 12:20:28
Natasza Kozak BOSMANKA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
85 ACCEPTED 2020-11-12 19:26:19
2020-11-12 12:16:10
Justyna Kołodziejek DELMA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
84 ACCEPTED 2020-11-12 19:26:09
2020-11-12 12:14:21
Gabriela Kaszuba URWIS
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
83 ACCEPTED 2020-11-12 19:26:01
2020-11-12 11:32:49
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-12 19:25:42
2020-11-12 10:44:11
Marcelina Komorowska COLORADO SUNRISE
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
81 ACCEPTED 2020-11-12 19:25:28
2020-11-12 10:27:59
Natalia Fic LA CROUSE
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
80 ACCEPTED 2020-11-12 19:25:19
2020-11-12 10:27:39
Weronika Adamelak FOLLOW ME
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
79 PRE-APPROVED 2020-11-12 19:25:09
2020-11-12 10:26:31
Alan Miechowicz CONTENDROS
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
78 ACCEPTED 2020-11-12 19:23:04
2020-11-12 07:48:45
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-11-12 07:17:39
2020-11-11 23:25:54
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
76 ACCEPTED 2020-11-12 07:17:26
2020-11-11 22:44:27
Pauline Wieczorek ADONIS
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
75 PRE-APPROVED 2020-11-11 16:53:44
2020-11-11 13:40:21
Andrzej Pasek SORENTO
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
74 PRE-APPROVED 2020-11-11 16:51:38
2020-11-11 13:39:56
Andrzej Pasek ARON
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:43
2020-11-11 12:17:14
Michał Zakrzewski CAR M.
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
72 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:39
2020-11-11 12:10:48
Michał Zakrzewski DUBAJ M.
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2020-11-12 19:22:56
2020-11-11 12:06:46
Monika Wrzesińska MAGIA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
70 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:23
2020-11-11 12:00:38
Tamara Wincel CENTIA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
69 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:19
2020-11-11 11:59:18
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
68 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:15
2020-11-11 11:53:59
Amelia Szymańska LEXUS
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
67 ACCEPTED 2020-11-12 19:22:49
2020-11-11 11:51:07
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
66 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:10
2020-11-11 11:49:36
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:04
2020-11-11 11:48:56
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2020-11-11 13:06:00
2020-11-11 11:46:14
Andrzej Pasek DAKATO GOLD M.
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-11-11 13:05:53
2020-11-11 10:53:01
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
62 ACCEPTED 2020-11-11 13:05:43
2020-11-11 10:52:36
Nadia Michałek CYMES
  • 1x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
61 ACCEPTED 2020-11-11 13:05:41
2020-11-11 10:50:42
Natalia Karolak BIBA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
60 ACCEPTED 2020-11-11 09:55:58
2020-11-11 08:59:00
Klaudia Śmigórska JUMPER
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
59 ACCEPTED 2020-11-11 09:55:54
2020-11-11 08:01:49
Marzena Chociej MONET
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
58 ACCEPTED 2020-11-11 09:55:52
2020-11-11 07:45:12
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
57 ACCEPTED 2020-11-11 09:55:46
2020-11-11 07:44:14
Marzena Chociej FALCON
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
56 ACCEPTED 2020-11-11 09:55:38
2020-11-11 00:18:35
Maciej Gużkowski SUNSHINE
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2020-11-10 23:07:10
2020-11-10 22:56:43
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-11-10 23:06:58
2020-11-10 22:54:52
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-11-10 23:06:15
2020-11-10 22:12:46
Wiktoria Pawłowska ARAVEL WARO
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
52 ACCEPTED 2020-11-10 23:05:58
2020-11-10 22:12:28
Julia Starecka SUMMER DREAM
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
51 ACCEPTED 2020-11-10 23:05:45
2020-11-10 22:11:56
Ewa Wintoch BARBOSSA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
50 ACCEPTED 2020-11-10 19:49:57
2020-11-10 19:49:12
Adam Miarka HAITI
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
49 ACCEPTED 2020-11-10 19:48:59
2020-11-10 19:48:11
Adam Miarka LUCYFER
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
48 ACCEPTED 2020-11-10 19:48:50
2020-11-10 19:47:52
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2020-11-10 19:48:43
2020-11-10 19:47:33
Adam Miarka HARIS
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2020-11-10 19:48:36
2020-11-10 19:47:16
Adam Miarka DIWINO
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
45 ACCEPTED 2020-11-11 13:05:33
2020-11-10 19:46:48
Anna Karpińska FALLA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
44 ACCEPTED 2020-11-10 19:48:13
2020-11-10 19:45:06
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2020-11-10 14:21:20
2020-11-10 14:17:55
Dominika Felusiak KOWBOJ
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
42 ACCEPTED 2020-11-10 14:21:02
2020-11-10 14:14:02
Agnieszka Kiedrowska MAVERICK-K
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-10 14:20:45
2020-11-10 14:13:37
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2020-11-10 13:38:18
2020-11-10 11:51:22
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2020-11-10 10:11:23
2020-11-10 10:09:22
Lena Misza Czyżyk LIZA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
38 ACCEPTED 2020-11-09 22:26:10
2020-11-09 21:58:32
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
37 ACCEPTED 2020-11-09 21:31:55
2020-11-09 21:19:52
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
36 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:43
2020-11-09 19:14:45
Oliwia Roganowska JAŚMIN
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
35 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:34
2020-11-09 19:13:12
Alva Zwolińska Svensson NEBRASKA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
34 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:28
2020-11-09 19:11:42
Julia Trepka ARNIKA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
33 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:26
2020-11-09 19:10:19
Jagoda Diakiewicz ARNIKA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
32 ACCEPTED 2020-11-12 16:18:34
2020-11-09 19:08:28
Lea Frey ASCOT
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
31 ACCEPTED 2020-11-12 16:17:30
2020-11-09 19:07:19
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-09 19:01:58
2020-11-09 18:34:46
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2020-11-09 16:47:02
2020-11-09 16:42:45
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2020-11-09 16:46:47
2020-11-09 16:42:17
Adrian Jaworski HASALA
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2020-11-09 16:46:44
2020-11-09 16:41:01
Jan Bobik NINA
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2020-11-09 16:46:40
2020-11-09 16:40:17
Jan Bobik CELTA
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2020-11-09 20:33:47
2020-11-09 08:18:44
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2020-11-09 13:01:22
2020-11-09 08:18:28
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2020-11-09 13:01:17
2020-11-09 08:17:43
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2020-11-09 07:51:15
2020-11-08 23:20:18
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
21 ACCEPTED 2020-11-09 07:51:00
2020-11-08 22:49:33
Anna Krupska SAURON
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-08 22:16:26
2020-11-08 22:11:01
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
19 ACCEPTED 2020-11-08 22:16:23
2020-11-08 22:10:29
Ewa Podhajna DEMPO L
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
18 ACCEPTED 2020-11-08 22:16:16
2020-11-08 22:10:01
Iga Pietruczyk INKA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
17 ACCEPTED 2020-11-08 22:16:12
2020-11-08 22:09:36
Amelia Pawlak IWETTA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
16 ACCEPTED 2020-11-08 22:16:06
2020-11-08 22:09:07
Maria Murawska DIMA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
15 ACCEPTED 2020-11-08 22:16:03
2020-11-08 22:08:36
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
14 ACCEPTED 2020-11-08 22:15:56
2020-11-08 22:08:03
Igor Brzeziński FENIKS
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
13 ACCEPTED 2020-11-08 17:27:03
2020-11-08 16:54:52
Ksenia Kuczera NAMBO
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
12 ACCEPTED 2020-11-08 14:50:20
2020-11-08 12:43:00
Martyna Chlebowska AVENUE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
11 ACCEPTED 2020-11-08 09:52:48
2020-11-07 23:10:55
Julia Brysiak PIRAT
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
10 ACCEPTED 2020-11-07 19:48:00
2020-11-07 18:16:42
Martyna Paluch IMPERATOR
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
9 ACCEPTED 2020-11-07 18:16:03
2020-11-07 18:12:38
Martyna Paluch IROS
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2020-11-07 09:27:56
2020-11-06 23:07:50
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
7 ACCEPTED 2020-11-12 19:22:39
2020-11-06 23:07:25
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
6 ACCEPTED 2020-11-07 09:24:17
2020-11-06 23:06:37
Julia Ostrówka LUCAS
  • 2x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2020-11-12 19:40:57
2020-11-06 21:37:38
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2020-11-06 07:58:41
2020-11-05 20:40:46
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
3 ACCEPTED 2020-11-05 15:09:05
2020-11-05 11:52:08
Vivien Kaźmierczak ROCK STAR
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 60 cm - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
2 ACCEPTED 2020-11-05 15:08:55
2020-11-05 11:50:44
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-11-04 18:56:22
2020-11-04 18:49:41
Alan Miechowicz CASTELLO
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czaszu - Dod.S1 - 80 cm - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
Brak
2. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
3. Biernat Kaja UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
brak
4. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
5. Brysiak Julia BPK
2008 (JM.)
Brak
6. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
7. Chlebowska Martyna brak
2007 (JM.)
brak
8. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
9. Czyżyk Lena Misza JKS Neksico Kędzierzyn
2009 (Mł.)
brak
10. Diakiewicz Jagoda Jks Neksico kędzierzyn
2007 (JM.)
Brak
11. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
12. Drozdowska Maja UKJ Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
13. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
O038638
14. Fedorczak Wiktoria UKJ PETRICO PONY KARLINO
2012 (Mł.)
Brak
15. Felusiak Dominika KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2006 (JM.)
Brak
16. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
17. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (Mł.)
brak
18. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
19. Giemza Wiktoria KJ KOKO BRZEŹNIKi
Xx
20. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
21. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
0000
22. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
23. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
24. Jasikowska Sandra JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
Brak
25. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
26. Karolak Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2009 (Mł.)
Brak
27. Karpińska Anna ULKJ STAJNIA MANN
2005 (JM.)
Brak
28. Kaszuba Gabriela Kj Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
Brak
29. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
30. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
31. Kołodziejek Justyna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2009 (Mł.)
brak
32. Komorowska Marcelina Kj Bonin
2005 (JM.)
brak
33. Kozak Natasza Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
brak
34. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
35. Krawczak Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O034906
36. Krawczyk Pola Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
brak
37. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
S
O014143
38. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
39. Kuczera Ksenia Stajnia Czernin
2010 (Mł.)
Brak
40. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
41. Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
O042947
42. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
43. Lewandowska Zuzanna BPK
2003 (J.)
O030658
44. Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
O000883
45. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
O056545
46. Miarka Adam ULKJ STAJNIA MANN
S
O003754
47. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
48. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
49. Murawska Maria JKS AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O060585
50. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
51. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
52. Ostrówka Julia BPK
2004 (J.)
Brak
53. Paciorek Anastazja Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
54. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
55. Pasek Andrzej Dragon Nowilice
S
O000478
56. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
57. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
58. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
brak
59. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
60. Pawłowska Wiktoria ULKJ stajnia MANN
2004 (J.)
/
61. Pietruczyk Iga JKS AMICO Moldawin
2019 (Mł.)
0000
62. Pleban Oliwia KJ Koko Brzeźniki
S
O035050
63. Płuciennik Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
64. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
65. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
66. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
67. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
68. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
Brak
69. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
70. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
71. Skoneczna Jagoda Kj Derby Budzistowo
2011 (Mł.)
Brak
72. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
73. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
ZZJ
74. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
75. Starecka Julia ULKJ Stajnia MANN
2004 (J.)
0051895
76. Stawarz Izabella KJ Forest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
77. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
78. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
79. Szymańska Amelia Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2007 (JM.)
brak
80. Szymczak Gaja Bpk
2009 (Mł.)
.
81. Tomicki Marek bpk
S
O033872
82. Trepka Julia Jks Neksico Kędzierzyn
2007 (JM.)
Brak
83. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
84. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
85. Wintoch Ewa ULKJ STAJNIA MANN
2008 (JM.)
-
86. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
87. Zadka Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
.
88. Zakrzewski Michał JKS Dako - Galant
S
O013655
89. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
90. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O054134
91. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
92. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

83

ADONIS BAYER GER 2008 wałach gniada/170 F: Acolydor
M: Bonita
K029723 1
2.

62

ARAVEL WARO / POL / Ogier gniada// F: /
M: /
/ /
3.

43

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
4.

81

ARON OLD POL 2015 wałach gniada/. F: It’s Me du Mesnil
M: Grandina
brak DE 418182521815
5.

42

ASCOT SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Chacco-Fly
M: Ashanti
K024955 616009640072812
6.

54

AVALANO -- POL -- wałach kasztanowata/-- F: --
M: --
K030351 --
7.

24

AVENUE SP POL 2003 klacz gniada/170 F: Don Cavallo
M: Armina
- -
8.

41

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
K019728 616009640097309
9.

110

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
10.

60

BARBOSSA / POL / klacz kara// F: /
M: /
/ /
11.

70

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
12.

48

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
13.

91

BOSMANKA ARABSKA POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
brak brak
14.

98

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:127 F: -
M: -
K026766 xxx
15.

46

CADELLO HOLSZTYN GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
K027450 DE 421000177315
16.

80

CAR M. SP POL 2015 wałach gniada/165 F: BOLSHOI
M: CELIETTA
brak 616009640020215
17.

123

CARLO F:
M:
K028758
18.

18

CARNOT NN POL NN Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
brak
19.

15

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE421000223507
20.

14

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
21.

104

CAWALIER HANOWER POL 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: NN
M: NN
K029690 43331582906
22.

36

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
23.

78

CENTIA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Centka
Brak POL009590108108
24.

9

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
25.

77

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
BRAK 616098200130717
26.

12

CLAUDIUS . POL 2015 wałach gniada/. F: Elvaro
M: Clarimo
Brak .
27.

5

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
K027422 DE421000059614
28.

125

COMMANDOR Z F:
M:
K028759
29.

1

CONTENDROS HOL POL 2008 ogier gniada/- F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
K014325 DE421000377508
30.

11

CORNET’S GIRL . POL 2015 klacz siwa/. F: Cornet Obolensky
M: .
Brak .
31.

71

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
brak
32.

3

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
.. ..
33.

107

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
Brak 661
34.

73

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
35.

90

DELMA TYP POGRUBIONY POL 2013 Klacz srokata/168 F: NN
M: NN
brak brak
36.

31

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
K025114
37.

101

DEXTER KUC POL 2013 wałach kara/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak 616999640109010
38.

28

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
39.

55

DIWINO -- POL -- wałach skarogniada/-- F: --
M: --
-- --
40.

103

DONUT KUC POL 2013 wałach jasnokasztanowata/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak 616999640123909
41.

79

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616009640043314
42.

93

ELOISE OLDENBURGER DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
brak DE 433330951307
43.

72

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
K029869 616007640072615
44.

66

FALCON SP POL 2016 wałach gniada/mk:158 F: Vulkan L
M: Farma
Brak Brak
45.

6

FALLA -- POL -- klacz skarogniada/-- F: --
M: --
Brak --
46.

35

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
K020474 528003201006399
47.

26

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:135 F: Very Top
M: Frida
brak
48.

27

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2015 klacz dereszowata/kuc:131 F: ED
M: Finka
0000 0000
49.

87

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
50.

120

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2006 Klacz siwa F: Andiamo / Animo
M: Coranica Schaarbroek Z / Coronado
K022207 BELW255310BWP
51.

106

GLADIATOR SP POL 2007 wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
52.

94

GREY RONNIE . POL 07.06.2012 wałach siwa/kuc:147 F: .
M: .
. 372003005614174
53.

59

HAITI -- POL -- klacz skarogniada/-- F: --
M: --
Brak --
54.

56

HARIS -- POL 2008 wałach siwa/-- F: --
M: --
K017820 --
55.

38

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
56.

117

HEDORA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Xx
M: Xx
Xx Xx
57.

100

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:147 F: Airen 1
M: Hedva
brak 616013530209016
58.

13

HONKER SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Sorbie Tower
M: Turbud Quirinus
. .
59.

22

IMPERATOR MECKL POL 2013 ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: Ina IV
K022838 427270301313
60.

57

INDISSIMO -- POL -- wałach siwa/-- F: --
M: --
K023166 --
61.

30

INKA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:143 F: Nn
M: Nn
0000 0000
62.

21

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
63.

29

IWETTA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Chacco fly
M: Ifigenia
0000 0000
64.

45

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K021920 616999600217912
65.

74

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
66.

40

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
67.

63

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
68.

69

JUMPER WIELKOPOLSKA POL // ogier gniada/177 F: Harwest
M: Juta
brak 007611060404
69.

95

KARINA SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Nn
M: Nn
Brak 0000
70.

115

KEISER WALENTIN HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Kaiser Karl
M: Wioletta
xx DE 431310628711
71.

32

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
72.

51

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
73.

53

KOWBOJ WLKP. POL 2016 wałach gniada/163 F: Rumianek
M: Korina
Brak 616 007 61 02019 16
74.

88

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
75.

99

LADY KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
K026449 Xxxx
76.

50

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
K023756 421000245611
77.

76

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
78.

121

LIZA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K026508
79.

49

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
80.

97

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
81.

118

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir wlkp
M: Lena sp/ Armani sp
K029808 616009640040016
82.

75

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
83.

19

LUCAS SP POL 2010 wałach gniada/168 F: .
M: .
K019442 11111111
84.

58

LUCYFER -- POL -- wałach skarogniada/-- F: --
M: --
-- --
85.

85

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
brak POL 009 64 00108 99
86.

52

MAVERICK-K SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
K024324 009640035706
87.

68

MONET KUC POL 2014 ogier ciemnokasztanowata/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak 616009640006015
88.

102

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
brak .
89.

89

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
90.

111

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
91.

25

NAMBO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc:147 F: Nando
M: Taria
K017723
92.

114

NAZIR WLKP POL 2003 wałach gniada/165 F: Britanic
M: Nana
K030161 Xx
93.

44

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:142 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
94.

37

NINA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nadia / Alfaro
K027944 616009640019714
95.

122

NORWIND SP POL 2016 wałach gniada/mk:156 F: Castle Rock
M: Nostra
Brak 6164444444
96.

34

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
K029861 BRAK
97.

20

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 --
98.

116

OLIMPIA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Santara Danny'S Bo
M: Olga
K024023 616007680018911
99.

39

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
100.

105

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
K019946 DE418180118104
101.

108

PERŁA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
K030176 616999520140811
102.

23

PIRAT WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Delgor
M: Pora
Brak 616007670137309
103.

92

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
104.

126

QUICK MAGIC DE BARCENAL Z F:
M:
K028005
105.

124

QUINTO G II PZHK POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros
M: Quinta II G
K028757 616 009 64 00048 15
106.

16

ROCK STAR / POL 2016 klacz gniada/165 F: //
M: //
Brak ///
107.

33

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
108.

96

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: brak
M: brak
brak brak
109.

113

SOLANDRIA SP POL 2008 Klacz siwa/xx F: xx
M: xx
xx xx
110.

2

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
111.

82

SORENTO SP POL 01.05.2014 wałach gniada/. F: BOLSHOI
M: SOMATINA
Brak 616009610071914
112.

17

STICH HAN POL 2016 wałach skarogniada/173 F: S
M: S
Brak X
113.

47

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: -
M: -
- -
114.

61

SUMMER DREAM / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
115.

65

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
116.

84

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/165 F: Nirkan
M: Terawita
Brak .
117.

67

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak
118.

109

TROCZEK Deutsches Reitpony POL 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
K028318 POL616013640076711
119.

10

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
K024260 POL070000005408
120.

64

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
121.

119

WARTA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Kingsten
M: Warka/Czandor
K024982 .
122.

112

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/Xx F: Granilli S
M: Wega
K022133 Xx
123.

4

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
K016850 616007640064507 104WD72
124.

86

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
200
300
125
SUM:
625.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
175
SUM:
175.00
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
75
SUM:
75.00
Pasek Andrzej Dragon Nowilice
250
SUM:
250.00
Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
150
250
SUM:
400.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
200
SUM:
200.00
Ziętara Zuzanna bpk
150
225
SUM:
375.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2020-11-14
5
2020-11-14
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WIARUS (4)
2020-11-14
2
200
2020-11-14
1
300
2020-11-14
3
125
2020-11-14
4
Biernat Kaja
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2020-11-14
2020-11-14
1
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
CELTA (36)
2020-11-14
2
175
2020-11-14
NINA (37)
2020-11-14
22
2020-11-14
18
Brysiak Julia
BPK
PIRAT (23)
2020-11-14
2020-11-14
3
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
FENIKS (26)
2020-11-14
8
2020-11-14
19
Chlebowska Martyna
brak
AVENUE (24)
2020-11-14
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
FALCON (66)
2020-11-14
7
2020-11-14
7
MONET (68)
2020-11-14
2
Czyżyk Lena Misza
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (49)
2020-11-14
22
2020-11-14
Diakiewicz Jagoda
Jks Neksico kędzierzyn
ARNIKA (43)
2020-11-14
11
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2020-11-14
6
2020-11-14
5
Drozdowska Maja
UKJ Petrico Pony Karlino
LADY (99)
2020-11-14
14
2020-11-14
10
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (46)
2020-11-14
6
2020-11-14
Fedorczak Wiktoria
UKJ PETRICO PONY KARLINO
KARINA (95)
2020-11-14
7
2020-11-14
8
Felusiak Dominika
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
KOWBOJ (53)
2020-11-14
21
2020-11-14
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2020-11-14
6
2020-11-14
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
DEXTER (101)
2020-11-14
1
2020-11-14
Frey Lea
JKS Melloni Horses
2020-11-14
17
2020-11-14
15
ASCOT (42)
2020-11-14
12
2020-11-14
Giemza Wiktoria
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (116)
2020-11-14
20
2020-11-14
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (48)
2020-11-14
21
2020-11-14
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2020-11-14
3
2020-11-14
5
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2020-11-14
15
2020-11-14
5
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
BARBÓRKA (110)
2020-11-14
3
75
2020-11-14
Jasikowska Sandra
JKS Farma Modrzewie
CAWALIER (104)
2020-11-14
12
2020-11-14
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
HASALA (38)
2020-11-14
21
2020-11-14
16
OZON (39)
2020-11-14
8
2020-11-14
9
Karolak Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (70)
2020-11-14
19
2020-11-14
Karpińska Anna
ULKJ STAJNIA MANN
FALLA (6)
2020-11-14
27
2020-11-14
2
Kaszuba Gabriela
Kj Derby Budzistowo
URWIS (10)
2020-11-14
1
2020-11-14
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-11-14
20
2020-11-14
4
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-11-14
9
2020-11-14
2020-11-14
4
2020-11-14
18
Kołodziejek Justyna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
DELMA (90)
2020-11-14
1
2020-11-14
Komorowska Marcelina
Kj Bonin
2020-11-14
15
2020-11-14
15
Kozak Natasza
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
CENTIA (78)
2020-11-14
10
2020-11-14
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
VINO 26 (64)
2020-11-14
17
2020-11-14
7
Krawczak Natalia
KJ Koko Brzeźniki
NAZIR (114)
2020-11-14
4
2020-11-14
Krawczyk Pola
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
PROTON (92)
2020-11-14
1
2020-11-14
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
MORGAN (102)
2020-11-14
1
2020-11-14
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (33)
2020-11-14
2020-11-14
13
Kuczera Ksenia
Stajnia Czernin
NAMBO (25)
2020-11-14
23
2020-11-14
31
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2020-11-14
18
2020-11-14
24
Kujawa Wiktoria
UKJ Petrico Pony Karlino
LOGAN (97)
2020-11-14
12
2020-11-14
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (72)
2020-11-14
9
2020-11-14
Lewandowska Zuzanna
BPK
2020-11-14
12
2020-11-14
22
Lusina Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
CARLO (123)
2020-11-14
19
2020-11-14
8
2020-11-14
5
2020-11-14
6
2020-11-14
9
2020-11-14
2020-11-14
8
Łoś Maja
Bpk
2020-11-14
16
2020-11-14
Miarka Adam
ULKJ STAJNIA MANN
AVALANO (54)
2020-11-14
16
2020-11-14
19
DIWINO (55)
2020-11-14
6
2020-11-14
19
HARIS (56)
2020-11-14
13
2020-11-14
17
2020-11-14
7
2020-11-14
21
HAITI (59)
2020-11-14
28
2020-11-14
18
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (71)
2020-11-14
1
2020-11-14
17
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2020-11-14
2020-11-14
19
2020-11-14
13
2020-11-14
3
Murawska Maria
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (28)
2020-11-14
4
2020-11-14
32
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2020-11-14
24
2020-11-14
11
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (40)
2020-11-14
11
Ostrówka Julia
BPK
LUCAS (19)
2020-11-14
10
2020-11-14
Paciorek Anastazja
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
DONUT (103)
2020-11-14
1
2020-11-14
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (21)
2020-11-14
14
2020-11-14
10
2020-11-14
16
2020-11-14
Pasek Andrzej
Dragon Nowilice
2020-11-14
11
2020-11-14
1
250
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
ARON (81)
2020-11-14
18
SORENTO (82)
2020-11-14
2
100
2020-11-14
4
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
HEDVAN (100)
2020-11-14
9
2020-11-14
14
Paszkowska Oliwia
brak
CARNOT (18)
2020-11-14
10
2020-11-14
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
IWETTA (29)
2020-11-14
2
2020-11-14
Pawłowska Wiktoria
ULKJ stajnia MANN
2020-11-14
22
2020-11-14
13
Pietruczyk Iga
JKS AMICO Moldawin
INKA (30)
2020-11-14
10
2020-11-14
Pleban Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
WERA-K (112)
2020-11-14
5
2020-11-14
Płuciennik Wiktoria
Bpk
2020-11-14
16
2020-11-14
8
Podhajna Ewa
JKS Amico Mołdawin
DEMPO L (31)
2020-11-14
5
2020-11-14
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (89)
2020-11-14
3
150
2020-11-14
2
250
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (75)
2020-11-14
7
2020-11-14
23
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
JAŚMIN (45)
2020-11-14
12
2020-11-14
1
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (98)
2020-11-14
1
2020-11-14
23
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2020-11-14
14
2020-11-14
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2020-11-14
2020-11-14
Skoneczna Jagoda
Kj Derby Budzistowo
ELOISE (93)
2020-11-14
1
2020-11-14
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
JUMPER (69)
2020-11-14
15
2020-11-14
4
Sobczak Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
SOLANDRIA (113)
2020-11-14
18
2020-11-14
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (111)
2020-11-14
6
2020-11-14
Starecka Julia
ULKJ Stajnia MANN
2020-11-14
30
2020-11-14
20
Stawarz Izabella
KJ Forest Pony Club
MONET (68)
2020-11-14
29
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZA (121)
2020-11-14
15
2020-11-14
25
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (34)
2020-11-14
2020-11-14
9
Szymańska Amelia
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
LEXUS (76)
2020-11-14
26
2020-11-14
Szymczak Gaja
Bpk
TARA (84)
2020-11-14
26
2020-11-14
Tomicki Marek
bpk
2020-11-14
GLADIATOR (106)
2020-11-14
13
Trepka Julia
Jks Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (43)
2020-11-14
13
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
KIDNEY (32)
2020-11-14
20
2020-11-14
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
ADONIS (83)
2020-11-14
12
2020-11-14
3
200
Wintoch Ewa
ULKJ STAJNIA MANN
2020-11-14
17
2020-11-14
11
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
MAGIA (85)
2020-11-14
25
2020-11-14
Zadka Zuzanna
Bpk
2020-11-14
14
2020-11-14
Zakrzewski Michał
JKS Dako - Galant
2020-11-14
33
2020-11-14
CAR M. (80)
2020-11-14
21
2020-11-14
17
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
ZELT (86)
2020-11-14
10
2020-11-14
14
Ziętara Zuzanna
bpk
2020-11-14
1
150
2020-11-14
1
225
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2020-11-14
11
2020-11-14
2020-11-14
20
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
2020-11-14
16
2020-11-14
1

Number of Riders: 92

Number of Horses: 124

The sum of prizes: 2 200.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl