Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 28.11.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ACCEPTED 2020-11-26 19:59:55
2020-11-26 19:59:55
Karolina Szewczyk RUMMENIGA
  • 1x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
103 ACCEPTED 2020-11-26 18:54:06
2020-11-26 18:54:06
Tomek Michalski ELOISE
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
102 ACCEPTED 2020-11-26 18:23:23
2020-11-26 18:10:47
Anna Karpińska FALLA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
101 ACCEPTED 2020-11-26 18:23:15
2020-11-26 18:09:22
Alicja Wicik BARBOSSA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
100 ACCEPTED 2020-11-26 18:23:10
2020-11-26 18:07:05
Adam Miarka HARIS
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2020-11-26 21:08:04
2020-11-26 18:06:45
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2020-11-26 18:21:34
2020-11-26 18:06:23
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2020-11-26 18:21:29
2020-11-26 17:43:10
Nikola Jagodzińska LA CROUSE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
96 ACCEPTED 2020-11-26 18:21:20
2020-11-26 17:42:51
Justyna Żagiel CATTICK
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
95 ACCEPTED 2020-11-26 18:21:15
2020-11-26 15:22:23
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
94 ACCEPTED 2020-11-26 18:21:05
2020-11-26 15:21:47
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
93 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:59
2020-11-26 15:20:52
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
92 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:52
2020-11-26 15:20:25
Michalina Żurowska WALTHER
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
91 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:45
2020-11-26 13:01:11
Amelia Szymańska LEXUS
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
90 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:33
2020-11-26 12:58:38
Helena Balde - Dutka HOKS PK
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
89 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:27
2020-11-26 12:56:43
Monika Wrzesińska MAGIA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
88 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:18
2020-11-26 12:55:49
Tamara Wincel CENTIA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
87 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:10
2020-11-26 12:33:41
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-11-26 18:20:04
2020-11-26 11:10:02
Maciej Żołądkiewicz LOKATA F
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
85 ACCEPTED 2020-11-26 18:19:58
2020-11-26 11:09:33
Maciej Żołądkiewicz WARTA
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2020-11-26 18:19:51
2020-11-26 10:41:52
Maja Drozdowska LADY
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
83 ACCEPTED 2020-11-26 18:19:43
2020-11-26 10:39:52
Julia Pasternak HEDVAN
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
82 ACCEPTED 2020-11-26 18:19:35
2020-11-26 10:39:18
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
81 ACCEPTED 2020-11-26 18:19:26
2020-11-26 10:36:50
Natalia Jankowska KARINA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
80 ACCEPTED 2020-11-26 07:56:43
2020-11-25 23:06:27
Natasza Kozak DELMA
  • 1x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
79 ACCEPTED 2020-11-26 07:56:38
2020-11-25 23:05:48
Justyna Kołodziejek DELMA
  • 1x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
78 ACCEPTED 2020-11-26 07:56:32
2020-11-25 23:04:07
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-11-26 07:56:27
2020-11-25 23:03:38
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2020-11-26 07:56:21
2020-11-25 23:02:39
Pola Krawczyk BOSMANKA
  • 1x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
75 ACCEPTED 2020-11-26 07:56:15
2020-11-25 23:01:59
Gabriela Kaszuba BOSMANKA
  • 1x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
74 ACCEPTED 2020-11-26 07:56:05
2020-11-25 22:51:24
Kuba Budny CELEBRA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
73 ACCEPTED 2020-11-26 07:55:57
2020-11-25 22:49:40
Julia Kopacka HANGUS
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
72 ACCEPTED 2020-11-26 21:09:48
2020-11-25 22:46:47
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2020-11-26 07:54:43
2020-11-25 22:35:19
Julia Mycio KEISER WALENTIN
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
70 ACCEPTED 2020-11-25 20:30:25
2020-11-25 20:26:34
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-11-25 20:28:15
2020-11-25 20:25:54
Jorn Bollmann CAIETAN
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
68 ACCEPTED 2020-11-25 20:28:36
2020-11-25 20:25:26
Jorn Bollmann CALITO
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
67 ACCEPTED 2020-11-25 20:27:38
2020-11-25 20:11:41
Zuzanna Lewandowska DUBAJ M
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-11-25 20:27:26
2020-11-25 20:09:45
Zuzanna Lewandowska CAR M
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
65 ACCEPTED 2020-11-25 20:28:52
2020-11-25 18:26:31
Jorn Bollmann LE FABIUS
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
64 ACCEPTED 2020-11-25 19:05:31
2020-11-25 17:57:31
Weronika Malinowska CZARINA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
63 ACCEPTED 2020-11-25 19:05:24
2020-11-25 17:57:13
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
62 ACCEPTED 2020-11-25 19:05:14
2020-11-25 17:56:45
Dorota Kurtys PRIMA BALERINA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
61 ACCEPTED 2020-11-25 19:05:03
2020-11-25 17:56:24
Natalia Wiśniewska PEGAZ
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
60 ACCEPTED 2020-11-25 19:04:53
2020-11-25 12:16:18
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
59 PRE-APPROVED 2020-11-25 19:04:43
2020-11-25 12:15:45
Andrzej Pasek SORENTO
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
58 PRE-APPROVED 2020-11-25 19:04:18
2020-11-25 11:04:29
Nina Hutek CORNELL
  • 2x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2020-11-25 19:02:26
2020-11-25 11:02:08
Dominika Wrzochal DRAGON
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
56 ACCEPTED 2020-11-25 19:01:42
2020-11-25 07:02:25
Jacek Bobik CARTAGO M
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2020-11-24 22:40:17
2020-11-24 22:38:07
Natalia Potrzebowska HEDORA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
54 ACCEPTED 2020-11-24 22:40:10
2020-11-24 22:37:43
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-11-24 22:34:13
2020-11-24 15:45:26
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2020-11-24 22:34:05
2020-11-24 12:26:28
Oliwia Roganowska JAŚMIN
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
51 ACCEPTED 2020-11-24 08:28:27
2020-11-24 08:06:19
Hanna Hudziak LEVISTA
  • 2x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2020-11-24 08:27:41
2020-11-23 21:07:29
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
49 ACCEPTED 2020-11-24 08:27:31
2020-11-23 21:07:04
Martyna Strzechmińska CESOTHO
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
48 ACCEPTED 2020-11-23 19:54:06
2020-11-23 19:05:33
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
47 ACCEPTED 2020-11-23 19:54:01
2020-11-23 19:04:59
Amelia Pawlak IWETTA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
46 ACCEPTED 2020-11-23 19:53:55
2020-11-23 19:04:08
Marcelina Paszkot WROTYCZ
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
45 ACCEPTED 2020-11-23 19:53:44
2020-11-23 19:02:29
Maria Murawska DIMA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
44 ACCEPTED 2020-11-23 19:53:36
2020-11-23 19:01:57
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
43 ACCEPTED 2020-11-23 19:53:22
2020-11-23 19:01:25
Igor Brzeziński FENIKS
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
42 ACCEPTED 2020-11-23 19:53:08
2020-11-23 13:31:15
Magdalena Skrzypczyńska LIZA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
41 ACCEPTED 2020-11-23 19:52:38
2020-11-23 12:13:01
Aleks Andrzejewski-Hołub NEBRASKA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
40 ACCEPTED 2020-11-23 19:52:25
2020-11-23 12:05:14
Julia Trepka ARNIKA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
39 ACCEPTED 2020-11-23 19:52:14
2020-11-23 12:04:10
Katarzyna Pawliczuk ARNIKA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
38 ACCEPTED 2020-11-23 19:52:04
2020-11-23 12:03:09
Zuzanna Hernas LIZA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
37 ACCEPTED 2020-11-22 22:12:33
2020-11-22 22:09:04
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-11-22 20:58:36
2020-11-22 17:13:51
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2020-11-22 20:58:29
2020-11-22 17:13:22
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2020-11-25 06:28:19
2020-11-22 16:32:15
Zuzanna Lewandowska DALIA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
33 ACCEPTED 2020-11-22 10:33:53
2020-11-21 22:59:33
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 2x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2020-11-22 10:33:48
2020-11-21 22:58:58
Agnieszka Kiedrowska MAVERICK-K
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-11-21 18:49:06
2020-11-21 16:51:01
Marek Lewicki AVIATOR
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
30 ACCEPTED 2020-11-21 18:48:58
2020-11-21 16:50:35
Marek Lewicki HASHTAG
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
29 ACCEPTED 2020-11-21 18:48:50
2020-11-21 16:50:16
Małgorzata Ciszek-Lewicka CUPIDO
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
28 ACCEPTED 2020-11-21 18:48:35
2020-11-21 16:49:17
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
27 ACCEPTED 2020-11-21 18:48:27
2020-11-21 16:02:40
Helena Kolikow COCOLINO
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
26 ACCEPTED 2020-11-20 18:07:32
2020-11-20 12:38:57
Paulina Wichniarz FANTAZJA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności art.238.1.1- (30 cm) - Debiuty - Pierwszy Krok - towarzyski
25 ACCEPTED 2020-11-19 17:16:28
2020-11-19 15:24:11
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
24 ACCEPTED 2020-11-19 17:16:22
2020-11-19 15:22:02
Olga Kiedrowska ASIENNE
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
23 ACCEPTED 2020-11-19 17:16:12
2020-11-19 12:25:01
Lea Frey ASCOT
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
22 ACCEPTED 2020-11-19 17:16:06
2020-11-19 12:23:03
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-18 20:22:21
2020-11-18 19:44:56
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-18 20:09:11
2020-11-18 17:24:35
Sandra Jasikowska CAWALIER
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
19 ACCEPTED 2020-11-18 16:55:10
2020-11-18 13:02:34
Dawid Pasek VOODOO
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2020-11-18 16:55:00
2020-11-18 13:02:09
Dawid Pasek ZILENA
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2020-11-18 16:54:53
2020-11-18 13:01:51
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2020-11-18 16:54:42
2020-11-18 13:01:20
Dawid Pasek KANULA
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2020-11-17 21:20:13
2020-11-17 20:52:40
Martyna Paluch IROS
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-11-17 21:20:06
2020-11-17 20:45:53
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
13 ACCEPTED 2020-11-19 08:43:18
2020-11-17 20:43:39
Martyna Paluch IMPERATOR
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
12 ACCEPTED 2020-11-17 19:17:09
2020-11-17 18:26:59
Jagoda Borowska LIBERATOR
  • 2x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2020-11-17 18:54:36
2020-11-17 17:16:31
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2020-11-17 18:54:25
2020-11-17 17:16:14
Marek Tomicki GLADIATOR
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-11-17 15:45:18
2020-11-17 14:33:17
Ksenia Kuczera NAMBO
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
8 ACCEPTED 2020-11-17 13:57:47
2020-11-17 12:40:49
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 1R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2020-11-24 22:33:49
2020-11-16 21:22:07
Oliwia Chróścicka LAST IRISH COFFEE
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (60cm) - towarzyski
6 ACCEPTED 2020-11-17 00:22:54
2020-11-16 21:21:37
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-11-17 00:22:46
2020-11-16 21:20:59
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2020-11-17 00:22:40
2020-11-16 21:20:35
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 2R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2020-11-16 19:07:02
2020-11-16 18:36:44
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 3R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/Zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2020-11-16 19:06:18
2020-11-16 18:18:39
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - (80cm) - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
1 ACCEPTED 2020-11-18 16:52:04
2020-11-16 18:18:00
Alan Miechowicz CASTELLO
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewski-Hołub Aleks JKS Neksico Kędzierzyn
2010 (Mł.)
Brak
2. Balde - Dutka Helena Klub Jeździecki Derby
2007 (JM.)
brak
3. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
4. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
5. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
6. Bollmann Jorn Schapow
S
brak
7. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
8. Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O033325
9. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
10. Budny Kuba Bkp
2005 (JM.)
Brak
11. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
Brak
12. Chróścicka Oliwia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2006 (JM.)
Brak
13. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
14. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
15. Drozdowska Maja UKJ Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
16. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
17. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O059112
18. Hernas Zuzanna Jks Neksico Kędzierzyn
2009 (Mł.)
BRAK
19. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
20. Hutek Nina LKS Dragon Nowielice
2006 (JM.)
O046406
21. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
22. Jankowska Natalia UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
Brak
23. Jasikowska Sandra JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O057255
24. Karpińska Anna ULKJ STAJNIA MANN
2004 (J.)
-
25. Kaszuba Gabriela Kj Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
Brak
26. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
27. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
28. Kiedrowska Olga brak
S
brak
29. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
30. Kołodziejek Justyna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2009 (Mł.)
brak
31. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
32. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
O060675
33. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
34. Kozak Natasza Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
brak
35. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
36. Krawczyk Pola Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
brak
37. Kuczera Ksenia Stajnia Czernin
2010 (Mł.)
Brak
38. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
39. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
O060672
40. Lewandowska Zuzanna BPK
2003 (J.)
O030658
41. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
brak
42. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
43. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
O056611
44. Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN
S
O003754
45. Michalski Tomek KJ Derby Budzistowo
46. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
47. Murawska Maria JKS AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O060585
48. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
49. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
50. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
51. Paprocka Martyna Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O011315
52. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
53. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
54. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
55. Paszkot Marcelina JKS AMICO Mołdawin
0000
56. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O046439
57. Pawliczuk Katarzyna Jak Neksico Kędzierzyn
2017 (Mł.)
Brak
58. Płuciennik Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
59. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
60. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
61. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
62. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
Brak
63. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
O026893
64. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
65. Skrzypczyńska Magdalena Jks Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
Brak
66. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
67. Strzechmińska Martyna bpk
2008 (JM.)
.
68. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
69. Szewczyk Karolina Stajnia Appaloza
2009 (Mł.)
Brak
70. Szymańska Amelia Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2007 (JM.)
brak
71. Szymczak Gaja Bpk
2009 (Mł.)
.
72. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
73. Tomicki Marek bpk
S
O033872
74. Trepka Julia Jks Neksico Kędzierzyn
2007 (JM.)
Brak
75. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
76. Wichniarz Paulina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
77. Wicik Alicja ULKJ STAJNIA MANN
2009 (Mł.)
-
78. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
79. Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
O052082
80. Wiśniewska Natalia Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
2007 (JM.)
Brak
81. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
82. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
83. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
84. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
85. Żurowska Michalina Brak
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

52

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
2.

37

ASCOT SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Chacco-Fly
M: Ashanti
K024955 616009640072812
3.

38

ASIENNE Deutsches Sportpferd POL 2014 klacz gniada/162 F: Czarownik
M: Asa
Brak DE 455-8702776-14
4.

17

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 /
5.

45

AVIATOR SP POL 2016 Ogier skarogniada/166 F: Non Stop
M: Aviata
K028822 616 009670112216
6.

36

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
K019728 616009640097309
7.

111

BARBOSSA / POL / klacz kara// F: /
M: /
/ /
8.

23

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
9.

88

BOSMANKA ARABSKA POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
brak brak
10.

42

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:139 F: nn
M: nn
... ...
11.

93

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:127 F: -
M: -
K026766 xxx
12.

82

CAIETAN Deutsch Sportpferd GER 2014 wałach siwa/- F: Calidrio
M: Aurelia
- -
13.

16

CALITO Deusch Sportpferd GER 2014 wałach siwa/- F: Cashmore
M: Alevita
- -
14.

35

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
15.

80

CAR M SP POL 2015 wałach gniada/165 F: BOLSHOI
M: CELIETTA
BRAK 616009640020215
16.

68

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: CENTURION
M: WICHITA
K029404 DE 421000010613
17.

1

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
18.

107

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
K020270 DE418180107011
19.

34

CAWALIER HANOWER POL 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: NN
M: NN
K029690 43331582906
20.

87

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
21.

99

CENTIA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Centka
Brak POL009590108108
22.

60

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Czandora
K018611
23.

39

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
Brak 616007610112309
24.

41

COCOLINO KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:115 F: Angelo
M: Coco
brak nn
25.

72

CORNELL BRAK POL brak wałach siwa/brak F: nn
M: nn
brak brak
26.

69

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
27.

43

CUPIDO OLD. GER 2016 ogier kara/165 F: Coupe d'Or old./ Coupe de Coeur
M: Aisha han. / Libero H hol.
K025277 DE418180048716
28.

78

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
Brak 661
29.

15

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
30.

91

DELMA TYP POGRUBIONY POL 2013 Klacz srokata/168 F: NN
M: NN
brak brak
31.

56

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
32.

71

DRAGON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kara/170 F: Rotmistrz
M: Dama Pik
brak
33.

81

DUBAJ M SP POL 2014 wałach kara/175 F: FARMER
M: DALIA
K024949 616009640043314
34.

70

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
35.

113

ELOISE OLDENBURGERG POL 2007 Klacz kasztanowata F: Samarant
M: Eternity
brak
36.

112

FALLA / POL / klacz gniada// F: /
M: /
/ /
37.

40

FANTAZJA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:130 F: Tornado-G
M: Florika
brak nn
38.

20

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
K020474 528003201006399
39.

54

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:135 F: Very Top
M: Frida
K029061
40.

55

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2015 klacz dereszowata/kuc:131 F: ED
M: Finka
0000 0000
41.

85

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/161 F: Wolf's Panther
M: Frezja
K021451 616007640080809
42.

48

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
43.

26

GLADIATOR SP POL 2007 wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
44.

74

GREY RONNIE . POL 07.06.2012 wałach siwa/kuc:147 F: .
M: .
. 372003005614174
45.

86

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
brak
46.

110

HARIS / POL 2008 wałach siwa// F: /
M: /
K017820 /
47.

44

HASHTAG OLD. GER 2016 ogier siwa/168 F: Hickstead White old./ Hickstead
M: Gavara han./ Gavi han
K025277 DE4318181030516
48.

67

HEDORA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Xx
M: Xx
Xx Xx
49.

94

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:147 F: Airen 1
M: Hedva
brak 616013530209016
50.

31

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
51.

101

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: ED
M: HISZPANKA
K029866 6160136400319
52.

12

IMPERATOR MECKL POL 2013 ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: Ina IV
K022838 427270301313
53.

109

INDISSIMO / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K023166 /
54.

29

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
55.

58

IWETTA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Chacco fly
M: Ifigenia
0000 0000
56.

64

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K021920 616999600217912
57.

90

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
58.

65

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
59.

50

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
60.

30

KANULA AES POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Bonula N
K029816 826002150874141
61.

92

KARINA SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Nn
M: Nn
Brak 0000
62.

84

KEISER WALENTIN HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Kaiser Karl
M: Wioletta
xx DE 431310628711
63.

59

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
64.

83

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
65.

108

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
66.

95

LADY KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
K026449 Xxxx
67.

22

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
K023756 421000245611
68.

47

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
69.

63

LAST IRISH COFFEE SP POL 2016 klacz siwa/174 F: It's me du Mesnil
M: Last Minute/Last Man Standing
Brak 616009640086416
70.

79

LE FABIUS Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach siwa/170 F: Levkol
M: Fablenne
brak
71.

62

LEVISTA X POL x klacz siwa/x F: x
M: x
x x
72.

102

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
73.

25

LIBERATOR MECKL POL 2013 ogier gniada/165 F: Calido
M: Libertina
K022839 DE427270301413
74.

106

LIZA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K026508
75.

51

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
76.

97

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir wlkp
M: Lena sp/ Armani sp
K029808 616009640040016
77.

89

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
78.

100

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
brak POL 009 64 00108 99
79.

46

MAVERICK-K SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
K024324 009640035706
80.

66

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
81.

98

NADIR SP POL 2014 wałach inna/170 F: Arcygraf
M: Nowina
K027871 xx
82.

24

NAMBO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc:147 F: Nando
M: Taria
K017723
83.

53

NEBRASKA KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999640119008
84.

19

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
85.

18

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
K029861 BRAK
86.

75

PEGAZ SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Grosz
M: Doskonała
Brak 009660217207
87.

27

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
K019946 DE418180118104
88.

77

PERŁA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
K030176 616999520140811
89.

76

PRIMA BALERINA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/155 F: Audytor
M: Piękna Balerina
brak Brak
90.

49

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
91.

114

RUMMENIGA Deutsches Reitpony GER 2007 Klacz siwa/kuc:135 F: Nuts
M: Ginsterhof's ronja
Brak DE 435350325507
92.

73

SORENTO SP POL 01.05.2014 wałach gniada/. F: BOLSHOI
M: SOMATINA
Brak 616009610071914
93.

28

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: -
M: -
- -
94.

104

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
Brak
95.

61

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/165 F: Nirkan
M: Terawita
Brak .
96.

105

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak
97.

33

VOODOO WESTF GER 2014 Wałach kasztanowata/0 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 0
98.

103

WALTHER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/157 F: Kaliniec
M: Wilamena
Brak POL 007 60 00879 05
99.

96

WARTA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Kingsten
M: Warka/Czandor
K024982 .
100.

21

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
K016850 616007640064507 104WD72
101.

57

WROTYCZ KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:134 F: Nn
M: Nn
0000 0000
102.

32

ZILENA 0 POL 0 klacz siwa/0 F: 0
M: 0
K029817 0
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski-Hołub Aleks
JKS Neksico Kędzierzyn
2020-11-28
2020-11-28
Balde - Dutka Helena
Klub Jeździecki Derby
HOKS PK (101)
2020-11-28
2020-11-28
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2020-11-28
2020-11-28
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2020-11-28
2020-11-28
WIARUS (21)
2020-11-28
2020-11-28
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2020-11-28
2020-11-28
Bollmann Jorn
Schapow
CALITO (16)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
CAIETAN (82)
2020-11-28
2020-11-28
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (83)
2020-11-28
2020-11-28
Borowska Jagoda
JKS Melloni Horses
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
FENIKS (54)
2020-11-28
2020-11-28
Budny Kuba
Bkp
CELEBRA (87)
2020-11-28
2020-11-28
Burdzy Marta
Brak
2020-11-28
2020-11-28
Chróścicka Oliwia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2020-11-28
2020-11-28
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
CUPIDO (43)
2020-11-28
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2020-11-28
2020-11-28
Drozdowska Maja
UKJ Petrico Pony Karlino
LADY (95)
2020-11-28
2020-11-28
Frey Lea
JKS Melloni Horses
2020-11-28
2020-11-28
ASCOT (37)
2020-11-28
2020-11-28
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2020-11-28
2020-11-28
Hernas Zuzanna
Jks Neksico Kędzierzyn
LIZA (51)
2020-11-28
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
LEVISTA (62)
2020-11-28
2020-11-28
Hutek Nina
LKS Dragon Nowielice
CORNELL (72)
2020-11-28
2020-11-28
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
LA CROUSE (108)
2020-11-28
2020-11-28
Jankowska Natalia
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
KARINA (92)
2020-11-28
2020-11-28
Jasikowska Sandra
JKS Farma Modrzewie
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Karpińska Anna
ULKJ STAJNIA MANN
FALLA (112)
2020-11-28
2020-11-28
Kaszuba Gabriela
Kj Derby Budzistowo
2020-11-28
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (48)
2020-11-28
2020-11-28
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-11-28
2020-11-28
LARGO (47)
2020-11-28
2020-11-28
Kiedrowska Olga
brak
ASIENNE (38)
2020-11-28
2020-11-28
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
2020-11-28
2020-11-28
Kołodziejek Justyna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
DELMA (91)
2020-11-28
Kopacka Julia
BPK
HANGUS (86)
2020-11-28
2020-11-28
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (77)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (70)
2020-11-28
2020-11-28
Kozak Natasza
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
DELMA (91)
2020-11-28
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2020-11-28
2020-11-28
Krawczyk Pola
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2020-11-28
Kuczera Ksenia
Stajnia Czernin
NAMBO (24)
2020-11-28
2020-11-28
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Lewandowska Zuzanna
BPK
DALIA (15)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
CAR M (80)
2020-11-28
2020-11-28
DUBAJ M (81)
2020-11-28
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2020-11-28
2020-11-28
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
HASHTAG (44)
2020-11-28
2020-11-28
AVIATOR (45)
2020-11-28
2020-11-28
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
CZARINA (78)
2020-11-28
2020-11-28
Miarka Adam
ULKJ Stajnia MANN
AVALANO (17)
2020-11-28
2020-11-28
INDISSIMO (109)
2020-11-28
2020-11-28
HARIS (110)
2020-11-28
2020-11-28
Michalski Tomek
KJ Derby Budzistowo
ELOISE (113)
2020-11-28
2020-11-28
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2020-11-28
2020-11-28
NITROX (19)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Murawska Maria
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (56)
2020-11-28
2020-11-28
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2020-11-28
2020-11-28
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (65)
2020-11-28
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2020-11-28
2020-11-28
IROS (29)
2020-11-28
2020-11-28
Paprocka Martyna
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CANNES (35)
2020-11-28
2020-11-28
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
SORENTO (73)
2020-11-28
2020-11-28
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
KANULA (30)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
ZILENA (32)
2020-11-28
2020-11-28
VOODOO (33)
2020-11-28
2020-11-28
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
HEDVAN (94)
2020-11-28
2020-11-28
Paszkot Marcelina
JKS AMICO Mołdawin
WROTYCZ (57)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
IWETTA (58)
2020-11-28
2020-11-28
Pawliczuk Katarzyna
Jak Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (52)
2020-11-28
Płuciennik Wiktoria
Bpk
2020-11-28
2020-11-28
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (66)
2020-11-28
2020-11-28
HEDORA (67)
2020-11-28
2020-11-28
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (89)
2020-11-28
2020-11-28
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
JAŚMIN (64)
2020-11-28
2020-11-28
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (93)
2020-11-28
2020-11-28
Rudol Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NADIR (98)
2020-11-28
2020-11-28
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2020-11-28
2020-11-28
Skrzypczyńska Magdalena
Jks Neksico Kędzierzyn
LIZA (51)
2020-11-28
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZA (106)
2020-11-28
2020-11-28
Strzechmińska Martyna
bpk
CESOTHO (60)
2020-11-28
2020-11-28
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (18)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Szewczyk Karolina
Stajnia Appaloza
RUMMENIGA (114)
2020-11-28
2020-11-28
Szymańska Amelia
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
LEXUS (102)
2020-11-28
2020-11-28
Szymczak Gaja
Bpk
TARA (61)
2020-11-28
2020-11-28
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (90)
2020-11-28
2020-11-28
Tomicki Marek
bpk
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Trepka Julia
Jks Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (52)
2020-11-28
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
KIDNEY (59)
2020-11-28
2020-11-28
Wichniarz Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2020-11-28
2020-11-28
Wicik Alicja
ULKJ STAJNIA MANN
BARBOSSA (111)
2020-11-28
2020-11-28
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
CENTIA (99)
2020-11-28
Winiarska Weronika
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2020-11-28
2020-11-28
Wiśniewska Natalia
Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
PEGAZ (75)
2020-11-28
2020-11-28
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
MAGIA (100)
2020-11-28
2020-11-28
Wrzochal Dominika
BPK
DRAGON (71)
2020-11-28
2020-11-28
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
CATTICK (107)
2020-11-28
2020-11-28
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
WARTA (96)
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Żurowska Michalina
Brak
WALTHER (103)
2020-11-28
2020-11-28

Number of Riders: 85

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl