Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:39:19
2020-09-18 19:39:08
Nikola Sobòtka HESTIA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:32:44
2020-09-18 18:51:16
Julia Kozik NAJDI
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:32:39
2020-09-18 18:50:46
Laura Ławrukajtis EMETYTA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:32:33
2020-09-18 18:50:00
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:57:12
2020-09-18 16:46:23
Zofia Chromik SURPRISE
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:57:10
2020-09-18 16:46:02
Zofia Chromik HERMOSA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:40:22
2020-09-18 16:37:59
Magdalena Jop GRAAL
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:40:27
2020-09-18 16:14:01
Kornelia Knap SORPRESSA A.S.
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:40:23
2020-09-18 16:12:40
Wiktoria Szypiło NEW JERSEY
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 14:51:25
2020-09-18 14:04:22
Joanna Wedeł EVEREST
  • 2x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 13:49:24
2020-09-18 13:49:05
Nicola Kalinowska BAHIYA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 13:49:31
2020-09-18 13:38:30
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 13:31:25
2020-09-18 13:30:51
Julia Kijowska MR. PUKETORP
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 12:58:05
2020-09-18 12:51:56
Maciej Wedeł CANTO
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:38:59
2020-09-18 10:37:59
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:39:00
2020-09-18 10:27:12
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:09
2020-09-18 08:17:08
Wiktoria Byszewska GUCIO
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:15
2020-09-18 08:16:37
Magdalena Szczechura HUGO
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:10
2020-09-18 08:15:24
Julia Kijowska BALBINKA
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:19
2020-09-18 08:14:49
Magdalena Gawłowska BENTLEY’S LEGACY
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 13:49:22
2020-09-18 08:13:10
Julia Jabłońska HENIUŚ
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:32
2020-09-18 08:12:38
Jagoda Jabłońska BAHIYA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:36
2020-09-18 07:54:00
Marta Wesołowska RADON
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:39
2020-09-18 07:53:28
Julia Sobiechowska PIANOLA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:43
2020-09-18 07:51:35
Julia Markowska PIANOLA
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:46
2020-09-18 07:51:09
Marta Koprowska DEXTER
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:50
2020-09-18 07:49:50
Aneta Kaliszewska RADON
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 10:04:53
2020-09-18 07:30:38
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:06:02
2020-09-18 06:41:45
Natalia Jackowska T. LOVE
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:06:01
2020-09-18 06:04:22
Kornelia Piątek BALBINA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:09:08
2020-09-17 20:51:39
Aleksandra Hubacz WERDANDI
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:09:07
2020-09-17 20:50:55
Aleksandra Hubacz CEMILLA
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 17:31:34
2020-09-17 17:01:52
Zuzanna Daniłowicz MOONCANTA
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:46:54
2020-09-17 12:25:02
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:11:42
2020-09-17 11:30:40
Katarzyna Śliwińska CARUSO
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:11:39
2020-09-17 11:30:18
Kornelia Marcinkan CINZANO
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:11:37
2020-09-17 10:58:26
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 6/ N/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka Memoriałowy Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:11:34
2020-09-17 10:58:00
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:43:15
2020-09-16 21:03:15
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:52:23
2020-09-16 20:46:16
Nina Sikora FOKUS
  • 2x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:32:28
2020-09-16 20:31:00
Anita Sadowska ARYANA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:32:22
2020-09-16 20:30:36
Maja Lemańska KIA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:32:20
2020-09-16 20:25:52
Oliwia Kowalewska ŁAKATA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:28:24
2020-09-16 17:27:29
Amelia Piątek SOFIA S
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:28:21
2020-09-16 17:27:07
Kornelia Piątek NADRA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:28:19
2020-09-16 17:26:43
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:26:38
2020-09-16 15:10:35
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 2x 3/ L Licencyjny/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:26:37
2020-09-16 09:15:50
Marcin Olszewski MONDEO
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:34:54
2020-09-16 09:15:31
Alicja Olszewska MONDEO
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 19:32:16
2020-09-16 07:51:56
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 06:51:19
2020-09-16 06:40:48
Paulina Oberlan STORM
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:06:48
2020-09-15 08:06:48
Karina Filip WENTA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:06:09
2020-09-15 08:06:09
Katarzyna Maksymiuk WENTA
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:05:32
2020-09-15 08:05:32
Katarzyna Maksymiuk MOLIER
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:03:22
2020-09-15 08:03:22
Julia Antczak MOLIER
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:52:01
2020-09-15 06:32:38
Blanka Boleska PIORUN
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:52:03
2020-09-15 06:32:07
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:52:07
2020-09-14 19:24:31
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:51:29
2020-09-14 18:26:34
Ewa Babiarz KARBON
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:25:40
2020-09-14 15:25:40
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:24:07
2020-09-14 15:24:07
Paulina Nowoświat MADISON
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:02:50
2020-09-14 09:02:50
Anita Wrótna NORITO
  • 2x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:01:41
2020-09-14 07:32:21
Aniela Szpara BRAWURA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:01:37
2020-09-14 07:32:00
Maja Szpara DUNKA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 09:01:34
2020-09-14 07:31:40
Martyna Stankiewicz HAWRINA
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L Licencyjny/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 06:55:43
2020-09-13 21:17:45
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 18:07:59
2020-09-13 14:05:06
Marcin Olszewski ROSA - VITA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 18:07:54
2020-09-13 13:43:58
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 2x 3/ L Licencyjny/
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 18:07:50
2020-09-12 19:36:42
Pola Pietrzak GOPLANA
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 18:07:48
2020-09-12 19:36:07
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 18:07:44
2020-09-12 13:13:59
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
  • 1x 6/ N/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka Memoriałowy Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:08:07
2020-09-11 23:35:00
Daria Komosa AZTEC
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:09:12
2020-09-11 20:32:05
Ewelina Zienowicz HOSSA
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:09:09
2020-09-11 20:31:45
Ewelina Zienowicz BRAWURA
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:09:06
2020-09-11 20:31:25
Nikola Zienowicz HALEMBA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:34:53
2020-09-10 21:03:30
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
  • 1x 6/ N/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka Memoriałowy Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 20:13:42
2020-09-08 20:57:18
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 1x 3/ L Licencyjny/
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 20:13:39
2020-09-08 20:56:28
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 1x 3/ L Licencyjny/
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 17:35:05
2020-09-01 17:35:05
Amelia Antczak JOCKER
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 17:34:14
2020-09-01 17:34:14
Aleksandra Karczewska TRACY
  • 1x 3/ L Licencyjny/
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 17:33:18
2020-09-01 17:33:18
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 3/ L Licencyjny/
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 17:31:11
2020-08-31 23:05:46
Lucyna Wrzosek KARDIGAN
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:45:13
2020-08-30 23:45:27
Ewelina Grosz CZYŻYK
  • 2x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:27:36
2020-08-30 11:37:14
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
  • 1x 6/ N/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka Memoriałowy Zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 19:02:25
2020-08-28 12:20:58
Aleksandra Krutysza TORNADO
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL/o Puchar i Nagrody MOSiR W Pasłęku Z trafieniem w normę czasu S1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 08:38:32
2020-08-28 08:38:32
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:41:04
2020-08-21 07:21:22
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 4/ L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/ P/Wzrastająćego stopnia trudności art.269 i 270
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 08:33:16
2020-05-29 08:33:16
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 8/ P Derby/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Lisowska Zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Amelia
2. Antczak Julia MKJ Nenia
2005 (JM.)
3. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (JM.)
O056367
4. Boleska Blanka Weklice
2004 (J.)
Brak
5. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
zzz
6. Byszewska Wiktoria Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
7. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
8. Chrzanowski Julian Oj weklice
2008 (JM.)
Brak
9. Daniłowicz Zuzanna brak
2005 (JM.)
brak
10. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
11. Filip Karina MKJ Nenia Pasłęk
12. Gawłowska Magdalena bpk
2003 (J.)
O051140
13. Grosz Ewelina bpk
2002 (J.)
O053315
14. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (J.)
brak
15. Jabłońska Jagoda Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
16. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
17. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
18. Jop Magdalena Klub Jeździecki Champion
S
brak
19. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O039500
20. Kalinowska Nicola Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
Brak
21. Kaliszewska Aneta BPK
2005 (JM.)
brak
22. Karczewska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
xx
23. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
24. Knap Kornelia Milejewko
2003 (J.)
brak
25. Komosa Daria KJ Polonez Damnica
2004 (J.)
O050629
26. Koprowska Marta Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
brak
27. Kowalewska Oliwia Stajnia ORKIRO
2003 (J.)
brak
28. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
29. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (Mł.)
brak
30. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
31. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
S
O045404
32. Kukowska Katarzyna bpk
33. Lemańska Maja Stajnia ORKIRO
2007 (JM.)
brak
34. Lodowski Oskar St. KJ G-Ride Team
2004 (J.)
O050349
35. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
36. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
37. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
38. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
39. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia
40. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
0048184
41. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
42. Niczyporuk Michał KJ Polonez
S
O003254
43. Nowoświat Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
xxxx
44. Oberlan Paulina Weklice
2007 (JM.)
Brak
45. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
Brak
46. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
47. Piątek Amelia Stajnia Ząbrowiec
2004 (J.)
Brak
48. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
49. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
brak
50. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
brak
51. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
52. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
26666/16
53. Sadowska Anita Stajnia ORKIRO
2009 (Mł.)
brak
54. Sikora Nina KJ Arpav
S
O038516
55. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (J.)
O047398
56. Sob?tka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
57. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
58. Sobiechowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
59. Sobótka Nikola PB
60. Stankiewicz Martyna Weklice
2007 (JM.)
O049941
61. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O046559
62. Szczechura Magdalena Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
63. Szpara Aniela Weklice
2008 (JM.)
Brak
64. Szpara Maja Weklice
2008 (JM.)
Brak
65. Szypiło Wiktoria Milejewko
2006 (JM.)
brak
66. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
67. Wedeł Joanna
68. Wedeł Maciej BPK
S
brak
69. Wesołowska Marta Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
70. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
71. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
72. Wrzosek Lucyna Brak
S
37112/18
73. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
74. Zienowicz Nikola bpk
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
K014833 POL008600065808
2.

18

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
K028533 616007600163511 brak
3.

15

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
4.

51

ARYANA Czysta Krew Arabska POL 2015 klacz siwa/mk:150 F: Moshh
M: Ardea
brak 616POL15010780A
5.

10

AZTEC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Asta
K008818 POL007600018604
6.

68

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
7.

62

BALBINA KUC POL .. klacz dereszowata/kuc:.. F: ..
M: ..
Brak ..
8.

65

BALBINKA HUCULSKA POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
brak
9.

4

BENTLEY’S LEGACY OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/173 F: Bentely Blue Horse x Belissimo M
M: Funny Flower x Flavio
DE 433334027510 Brak
10.

43

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
11.

13

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
12.

21

BRAWURA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/165 F: Łoskot
M: Bella
Brak 616006600111010
13.

32

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
Brak 616006580511410
14.

76

CANTO SP POL 2014 Wałach gniada/172 cm F: Contender Son
M: Duma po Graf Quidam
brak
15.

57

CARUSO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/172 F: Afro
M: Camiss
K029222 616999600262114
16.

60

CEMILLA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
brak
17.

56

CINZANO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Colox Cup
M: Cicha Woda
brak
18.

54

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
19.

2

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
20.

37

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
Brak 616009600047709
21.

14

CZYŻYK WLKP POL 2014 Wałach siwa/176 F: Etos /
M: Czuszka /
brak 616007600219614
22.

19

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
K028534 616009600162311 brak
23.

71

DEXTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Hindus
M: Decycja
brak 6160095301025
24.

46

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
25.

26

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475
26.

73

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
27.

31

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
28.

90

EMETYTA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
K023880 POL 006 60 01532 05
29.

80

EVEREST F:
M:
30.

81

EVEREST F:
M:
31.

83

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
K026484
32.

52

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
33.

93

GIULIETTA-L F:
M:
34.

25

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
35.

84

GRAAL SP POL 2015 Gelding bay/0 F: Almanzor L
M: Gawona
0 0
36.

53

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
37.

64

GUCIO HUCULSKA POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
brak
38.

94

GULIETTLA F:
M:
39.

20

HALEMBA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
K013065 POL006550013408
40.

74

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
41.

30

HAWRINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: WALLON
M: HAGADA
BRAK 009600220305
42.

67

HENIUŚ KUC POL 2015 wałach kara/kuc:105 F: NN
M: NN
brak 826073001854886
43.

87

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
K025327 616 009 60 01168 12
44.

75

HESTIA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
BRAK 616999640090112
45.

22

HOSSA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Halemba
Brak
46.

66

HUGO KUC WALIJSKI POL 2016 Wałach siwa/kuc:123 F: Nanczo
M: Haja
brak brak
47.

41

IRYS WLKP POL 2005 wałach gniada/- F: Trawers / Grand As
M: Imulacja / Islam
K013059 007520109705
48.

79

JOCER F:
M:
49.

17

JOCKER ZZ POL 2000 Klacz ciemnogniada F: cc
M: cc
cc
50.

35

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
K012155 DE433330699802
51.

6

KARDIGAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/167 F: Stakkato Top
M: Kora
brak 616009520022614
52.

34

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
53.

50

KIA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Walon
M: Kalina
brak POL007530273006
54.

9

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
55.

29

KORNETINUS G SP POL 2016 wałach gniada/165 F: If du reverdy
M: Kornelia j
Brak 616009520040216
56.

11

KRAKEN Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach kasztanowata/mk:155 F: Exaltation
M: Kasta
Brak Pol080000005644
57.

55

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
58.

5

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
59.

49

ŁAKATA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/170cm F: Bar
M: Łada
brak 616006660464815
60.

33

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
ss
61.

39

MOLIER XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
62.

44

MONDEO WLKP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Fred / Colorado / Cor de la Bryere
M: Montana / Niels / Los Angeles
K029206 616007520113912
63.

59

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
brak -
64.

77

MR. PUKETORP Kłusak Amerykański POL 2008 wałach gniada/mk:150 F: Sacred Spirit 95-1746
M: Fancy Joy 84-1452
Brak 75200211S083444
65.

47

NADRA NN POL 2015 klacz kara/.. F: NN
M: NN
Brak ..
66.

91

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
brak POL 013 60 00485 05
67.

72

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
68.

89

NELSON WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
K021648 616 007 60 0283910
69.

85

NEW JERSEY TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
70.

38

NIKIFOR J SP POL 2014 wałach gniada/- F: Karbon / Landor S
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
71.

8

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
72.

58

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
73.

12

PALOMA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
K022670
74.

24

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999520132712
75.

78

PAWIK F:
M:
76.

70

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
K024640 616009530018414
77.

36

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/mk:156 F: PALMETTO OO
M: ESTADA M
BRAK 616999600250414
78.

69

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K007066 POL999611113501
79.

27

ROSA - VITA Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz kasztanowata/Nn F: Piktogram
M: Rosa
Brak Nn
80.

48

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Stella
K017846
81.

86

SORPRESSA A.S. SP POL 2011 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Maram
M: Szamanka
brak 616009600160811
82.

42

STORM TYP POGRUBIONY POL 2002 wałach gniada/161 F: NN
M: NN
BRAK 616999600163002
83.

88

SURPRISE ANGLOARAB POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
K025328 616 999 60 03025 05
84.

63

T. LOVE WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/171 F: Almanzor L
M: Tawuła
Brak 616007600223016
85.

23

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Chatender /
M: Toscania / Abke
K025721 616007610061614
86.

28

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
87.

3

TORNADO FIORD POL 2011 ogier bułana/mk:145 F: Alabaster
M: Talia
brak 616013690073211
88.

16

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
K016349
89.

40

WENTA Szlachetna Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/xx F: Marino
M: Wolnica
xx xx
90.

61

WERDANDI TRAKEŃSKA POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I
M: Walgrind
brak
91.

82

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
K018128 Brak
92.

92

Żulietta F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Amelia
JOCER (79)
2020-09-19
38
2020-09-19
28
Antczak Julia
MKJ Nenia
MOLIER (39)
2020-09-19
4
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (35)
2020-09-19
6
2020-09-19
14
Boleska Blanka
Weklice
PIORUN (36)
2020-09-19
6
2020-09-19
11
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-09-19
2
2020-09-19
Byszewska Wiktoria
Stajnia Wilkowo
GUCIO (64)
2020-09-19
18
Chromik Zofia
BPK
HERMOSA (87)
2020-09-19
27
2020-09-19
20
2020-09-19
14
Chrzanowski Julian
Oj weklice
CZADRA (37)
2020-09-19
19
2020-09-19
14
Daniłowicz Zuzanna
brak
2020-09-19
5
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
WENTA (40)
2020-09-19
36
Filip Karina
MKJ Nenia Pasłęk
PAWIK (78)
2020-09-19
Gawłowska Magdalena
bpk
2020-09-19
24
2020-09-19
24
Grosz Ewelina
bpk
CZYŻYK (14)
2020-09-19
12
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
CEMILLA (60)
2020-09-19
22
2020-09-19
10
2020-09-19
1
Jabłońska Jagoda
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (68)
2020-09-19
42
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
HENIUŚ (67)
2020-09-19
25
Jackowska Natalia
BPK
T. LOVE (63)
2020-09-19
41
Jop Magdalena
Klub Jeździecki Champion
GRAAL (84)
2020-09-19
7
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2020-09-19
2020-09-19
16
Kalinowska Nicola
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (68)
2020-09-19
34
Kaliszewska Aneta
BPK
RADON (69)
2020-09-19
3
Karczewska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (16)
2020-09-19
2020-09-19
5
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
2020-09-19
27
2020-09-19
13
2020-09-19
33
Knap Kornelia
Milejewko
2020-09-19
8
Komosa Daria
KJ Polonez Damnica
AZTEC (10)
2020-09-19
4
Koprowska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DEXTER (71)
2020-09-19
28
2020-09-19
25
Kowalewska Oliwia
Stajnia ORKIRO
ŁAKATA (49)
2020-09-19
40
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
2020-09-19
8
2020-09-19
4
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (91)
2020-09-19
3
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (89)
2020-09-19
1
2020-09-19
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowoie
COLI (54)
2020-09-19
5
2020-09-19
1
2020-09-19
2
2020-09-19
1
Kukowska Katarzyna
bpk
2020-09-19
5
2020-09-19
3
Lemańska Maja
Stajnia ORKIRO
KIA (50)
2020-09-19
13
Lodowski Oskar
St. KJ G-Ride Team
2020-09-19
3
2020-09-19
6
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (90)
2020-09-19
12
2020-09-19
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (58)
2020-09-19
3
2020-09-19
3
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (18)
2020-09-19
9
2020-09-19
1
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
MOLIER (39)
2020-09-19
23
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia
WENTA (40)
2020-09-19
36
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
DALIA (19)
2020-09-19
5
2020-09-19
6
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
CINZANO (56)
2020-09-19
9
2020-09-19
12
Niczyporuk Michał
KJ Polonez
2020-09-19
5
Nowoświat Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (33)
2020-09-19
23
Oberlan Paulina
Weklice
STORM (42)
2020-09-19
7
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
MONDEO (44)
2020-09-19
4
2020-09-19
13
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-09-19
8
2020-09-19
2
2020-09-19
9
2020-09-19
29
Piątek Amelia
Stajnia Ząbrowiec
SOFIA S (48)
2020-09-19
17
2020-09-19
15
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (46)
2020-09-19
21
2020-09-19
NADRA (47)
2020-09-19
5
BALBINA (62)
2020-09-19
35
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2020-09-19
2
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (15)
2020-09-19
5
2020-09-19
9
2020-09-19
1
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2020-09-19
7
2020-09-19
1
Ruszkowska Zuzanna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2020-09-19
3
2020-09-19
4
Sadowska Anita
Stajnia ORKIRO
ARYANA (51)
2020-09-19
10
Sikora Nina
KJ Arpav
FOKUS (52)
2020-09-19
15
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
CARUSO (57)
2020-09-19
18
Sob?tka Nikola
Brak
HAWANA (74)
2020-09-19
11
2020-09-19
8
HESTIA (75)
2020-09-19
19
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2020-09-19
2020-09-19
6
Sobiechowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
PIANOLA (70)
2020-09-19
26
2020-09-19
2
Sobótka Nikola
PB
HESTIA (75)
2020-09-19
11
Stankiewicz Martyna
Weklice
HAWRINA (30)
2020-09-19
10
2020-09-19
1
Stasiewicz Anna
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (45)
2020-09-19
3
Szczechura Magdalena
Stajnia Wilkowo
HUGO (66)
2020-09-19
22
Szpara Aniela
Weklice
BRAWURA (32)
2020-09-19
16
Szpara Maja
Weklice
DUNKA (31)
2020-09-19
32
2020-09-19
21
Szypiło Wiktoria
Milejewko
2020-09-19
15
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (43)
2020-09-19
31
2020-09-19
8
Wedeł Joanna
EVEREST (81)
2020-09-19
7
Wedeł Maciej
BPK
CANTO (76)
2020-09-19
26
Wesołowska Marta
Bez Przynależności Klubowej
RADON (69)
2020-09-19
30
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2020-09-19
2
2020-09-19
4
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (8)
2020-09-19
PALOMA (12)
2020-09-19
Wrzosek Lucyna
Brak
2020-09-19
29
Zienowicz Ewelina
Bpk
BRAWURA (21)
2020-09-19
17
Zienowicz Nikola
bpk
HALEMBA (20)
2020-09-19
20
2020-09-19
39

Number of Riders: 74

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082020-1, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl