Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 07:26:18
2020-09-09 23:18:27
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 5/L/L licencyjny
  • 2x 13/L/L zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 07:26:15
2020-09-09 23:14:15
Roksana Wojciechowska-Kamińska DANCING QUEEN
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 07:26:08
2020-09-09 18:55:09
Milena Serafin NUBRID
  • 1x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 07:26:04
2020-09-09 18:38:35
Martyna Maros RAMZES
  • 2x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 16:48:02
2020-09-09 14:02:31
Wiktoria Kaźmierska BALTAZAR
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:38:49
2020-09-08 22:06:48
Oliwia Gogolińska PIANOLANDIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 2x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:22:32
2020-09-08 21:59:49
Oliwia Gogolińska HAMER
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 12/L/L licencyjny
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:22:51
2020-09-08 21:58:54
Hania Kubisz OLAF
  • 2x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 2x 9/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 07:38:04
2020-09-08 21:52:22
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BERNIKLA
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:23:04
2020-09-08 21:34:14
Wiktoria Trocińska TANCERZ
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 19:33:38
2020-09-08 19:25:40
Wiktoria Troć KAZAR M
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 19:33:47
2020-09-08 16:53:35
Adrianna Ostrowska FERRARI
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 19:34:02
2020-09-08 16:53:11
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 8/C/C zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 16/C/C dwufazowy art.238.2.1.
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 19:34:07
2020-09-08 16:52:49
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 8/C/C zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 16/C/C dwufazowy art.238.2.1.
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 19:34:10
2020-09-08 16:52:25
Weronika Niedźwiedź BEATRYCZE
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 15:17:48
2020-09-08 15:15:44
Aleksandra Bałut TINEZJA
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 14:16:53
2020-09-08 13:09:48
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 14:16:50
2020-09-08 13:08:23
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:41:04
2020-09-08 10:21:23
Iga Cytowska L-BRENDA
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:41:01
2020-09-08 10:20:57
Marta Frukacz PASJONATA BENNY
  • 1x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:40:56
2020-09-08 10:20:35
Marta Frukacz ARIAN
  • 1x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:19:58
2020-09-08 10:11:04
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:19:54
2020-09-08 10:10:22
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:19:51
2020-09-08 10:08:35
Pamela Rozalska IRTYSZ
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 5/L/L licencyjny
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 12/L/L licencyjny
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:41:34
2020-09-08 09:41:27
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:41:32
2020-09-08 09:38:47
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 2x 13/L/L zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:41:16
2020-09-08 09:38:19
Kinga Czekaj LIBIA
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:41:11
2020-09-08 03:40:14
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/C zwykły art. 238.2.1.
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 09:41:03
2020-09-08 03:39:56
Antoni Szmytka CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:20:07
2020-09-07 22:07:04
Weronika Świetlik JEDWABNY MAX
  • 2x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:46:58
2020-09-07 20:20:28
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:46:54
2020-09-07 20:19:48
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:46:51
2020-09-07 18:25:58
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:46:47
2020-09-07 17:54:17
Sonia Czerwińska-Ośka DAUGUST
  • 2x 13/L/L zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:35:51
2020-09-07 12:54:24
Joanna Palińska WIENNA
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 2x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 16:47:57
2020-09-07 12:19:07
Nina Milczarek AMARANT
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:53:06
2020-09-07 10:54:46
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:53:05
2020-09-07 10:54:09
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:53:03
2020-09-07 10:53:44
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:53:00
2020-09-07 10:53:05
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:52:56
2020-09-07 10:50:40
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:52:51
2020-09-07 10:49:18
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 12:02:17
2020-09-07 10:48:47
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/C zwykły art. 238.2.1.
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 12:01:59
2020-09-07 10:44:00
Anna Białas CASSIDERO
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/C zwykły art. 238.2.1.
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:52:45
2020-09-07 10:41:27
Anna Białas LA CORSON
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:52:44
2020-09-07 10:40:54
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:23:21
2020-09-07 10:12:34
Michalina Szmytka UN RIO VAN TER MOUDE
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 12:02:55
2020-09-07 10:11:52
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/C zwykły art. 238.2.1.
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:23:11
2020-09-07 10:10:56
Michalina Szmytka D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:23:07
2020-09-07 09:23:40
Lea Jończyk PASJONATA POGROMS
  • 1x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 1x 9/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 10:23:04
2020-09-07 09:21:12
Amelia Woźniak PASJONATA POGROMS
  • 1x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 1x 9/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:13:25
2020-09-07 09:11:07
Hania Bajur INDIANA
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:13:22
2020-09-06 21:47:18
Katarzyna Feret FOR JOY ASK
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 13/L/L zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:13:19
2020-09-06 21:44:31
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:14:45
2020-09-06 21:13:17
Katarzyna Feret CZAR
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 13/L/L zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 21:14:38
2020-09-06 19:06:32
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:09:21
2020-09-06 14:05:29
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 2x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:09:18
2020-09-06 12:18:15
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 2x 13/L/L zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:09:11
2020-09-06 11:39:02
Maja Szczepanik DAGA
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:08:56
2020-09-06 11:38:06
Maria Olejnik ERYK PONY SPORT
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:08:50
2020-09-06 11:36:36
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:08:47
2020-09-06 11:34:33
Gabriela Galińska TALL
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 11:18:25
2020-09-06 11:16:56
Zofia Lewandowska HEBA
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 01:16:11
2020-09-05 21:54:31
Piotr Pietrzyk PARANORMAL
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 01:16:00
2020-09-05 21:50:18
Sylwia Pietrzyk HIALIT
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 01:15:55
2020-09-05 21:46:52
Natalia Brzozowska TABACZEK
  • 1x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 9/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 1x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 01:15:51
2020-09-05 21:16:26
Julia Kowalska WIKTOR
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:15:37
2020-09-03 22:36:57
Julia Ucińska FICTION
  • 2x 4/L/L zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:15:34
2020-09-03 22:24:51
Zuzanna Michalska MACARENA ZK
  • 2x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:27:48
2020-09-03 21:21:18
Nadia Sabitov Mj'01 MACARENA ZK
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:27:51
2020-09-03 21:20:07
Marta Szkiela HARNAŚ
  • 2x 13/L/L zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:27:54
2020-09-03 21:19:26
Lena Michalska HARNAŚ
  • 2x 5/L/L licencyjny
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:27:57
2020-09-03 21:19:00
Lena Michalska BISIA
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 13/L/L zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:28:04
2020-09-03 20:40:49
Tola Świerczyńska CLAYTON
  • 2x 5/L/L licencyjny
  • 2x 12/L/L licencyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:28:08
2020-09-03 19:58:09
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:27:37
2020-09-03 18:18:43
Oliwia Pałka DIAMOND GIRL ZK
  • 2x 5/L/L licencyjny
  • 2x 12/L/L licencyjny
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:27:32
2020-09-03 17:57:26
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 2x 4/L/L zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:29:55
2020-09-03 14:02:33
Damian Rytych HEMBRA
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 08:29:49
2020-09-03 14:01:36
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:45:58
2020-09-03 12:38:37
Antonina Słodkiewicz OMEGA
  • 2x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 2x 9/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:04:09
2020-09-03 11:53:29
Tomasz Kwapisz JOY OF LIFE
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 2x 13/L/L zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:23:11
2020-09-03 09:33:18
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:22:53
2020-09-03 09:32:28
Ewa Kwiatkowska GRECJA
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 15:38:00
2020-09-03 07:58:38
Nadia Sabitov Mj'01 JAZZ
  • 1x 5/L/L licencyjny
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:46
2020-09-02 23:18:32
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:42
2020-09-02 23:18:00
Weronika Pilińska BED BOY
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:36
2020-09-02 23:17:31
Maciej Pająk CHERROKEE
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 20:46:39
2020-09-02 23:15:52
Ewa Macieszczak ROSENBACHS TAJO
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:22
2020-09-02 23:14:34
Andrzej Głoskowski OLZA
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:17
2020-09-02 23:14:11
Andrzej Głoskowski MONTENEA Z
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:12
2020-09-02 23:13:42
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:05
2020-09-02 23:12:43
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 2x 9/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:24:01
2020-09-02 23:10:58
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:23:57
2020-09-02 23:10:32
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:23:50
2020-09-02 23:09:57
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:56:29
2020-09-02 22:44:58
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:56:17
2020-09-02 22:43:42
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 13/L/L zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:20:01
2020-09-02 22:37:38
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/C zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/C dwufazowy art.238.2.1.
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 17:08:42
2020-09-02 22:12:54
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 13/L/L zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:55:17
2020-09-02 22:12:12
Karina Skorupa LARIX
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:55:11
2020-09-02 22:11:26
Zuzanna Porażka POLANDOR
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:55:00
2020-09-02 22:10:19
Joanna Lorek AGITANIA
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L licencyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:54:56
2020-09-02 22:08:24
Maja Kamińska ENNIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:54:51
2020-09-02 22:07:41
Weronika Jamro NIGHT BOY VAN'T JENTINK
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 2x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:34:13
2020-09-02 21:18:21
Mirzat Sabitov ATUAN
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 10:54:33
2020-09-02 21:16:34
Jakub Florczak LENOX
  • 2x 5/L/L licencyjny
  • 2x 12/L/L licencyjny
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:56
2020-09-02 21:16:13
Gaja Kazimierczak NESKA
  • 1x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 9/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
  • 1x 10/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:49
2020-09-02 21:15:37
Irmina Szybka Mj'01 OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:37
2020-09-02 21:14:59
Irmina Szybka Mj'01 E-MAIL
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:45
2020-09-02 20:43:14
Judyta Ziółkowska GATSBY AK
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 13/L/L zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:32
2020-09-02 20:30:46
Weronika Lis KINDER JAPE
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 13/L/L zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:28
2020-09-02 20:23:05
Mateusz Maćczak DEREK
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:24
2020-09-02 20:13:08
Julia Kempska DŻIPP ANDIAMO
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 13/L/L zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:20
2020-09-02 19:49:21
Julia Stankiewicz EPSON MK
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:11
2020-09-02 19:48:41
Marta Szkiela JOHNNIE WALKER
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 11/LL/LL 80cm towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:07
2020-09-02 19:48:06
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:16:00
2020-09-02 19:47:41
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 2x 13/L/L zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 20:57:15
2020-09-02 19:22:44
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 2x 14/P/P zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:51:19
2020-09-02 18:50:44
Iga Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 19:34:14
2020-09-02 18:50:19
Kacper Mucha DOBROSTAN
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 13/L/L zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:49:51
2020-09-02 18:49:45
Adrianna Ostrowska ALUZJA
  • 2x 4/L/L zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:49:21
2020-09-02 18:49:13
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:48:46
2020-09-02 18:48:42
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:48:13
2020-09-02 18:48:09
Natalia Urbańska JUDSON
  • 1x 6/P/P dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 7/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/N dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:48:08
2020-09-02 18:47:48
Kornelia Wieczorek IKONA
  • 2x 3/LL/LL 80cm towarzyski
  • 1x 5/L/L licencyjny
  • 1x 11/LL/LL 80cm towarzyski
  • 2x 12/L/L licencyjny
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:48:06
2020-09-02 18:47:22
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 2x 5/L/L licencyjny
  • 2x 12/L/L licencyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:48:03
2020-09-02 18:46:52
Maria Glonek BEATRYCZE
  • 2x 1/mini LL/Pierwszy skok 20-30cm towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:48:00
2020-09-02 18:46:28
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:42:46
2020-09-02 18:38:56
Zuzanna Wójcicka DREAM MAGIC
  • 1x 2/mini LL/mini LL 60cm towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 80cm towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Bajur Hania Skj virako olimpia
2006 (JM.)
Brak
3. Bałut Aleksandra Stajnia Bałutówka
2002 (J.)
Brak
4. Białas Anna SKJ Mordaka
S
O004792
5. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
6. Brzozowska Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2010 (Mł.)
O059429
7. Ciepłucha Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
8. Cytowska Iga bp
2008 (JM.)
brak
9. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
10. Czerwińska-Ośka Sonia BPK
S
O042193
11. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
12. Feret Katarzyna ŁKJ
S
O038142
13. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
14. Frukacz Marta Stajnia Rzęszyce
2012 (Mł.)
Brak
15. Galińska Gabriela ŁKJ
2011 (Mł.)
brak
16. Glonek Maria Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2009 (Mł.)
Brak
17. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
18. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
19. Gogolińska Oliwia BPK LDZ
2004 (J.)
Brak
20. Guziuk Adrianna Klub Jeździecki Strzała
S
O028515
21. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
22. Jamro Weronika KS Happy Horse
2006 (JM.)
brak
23. Jończyk Lea Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
Brak
24. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (J.)
brak
25. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
26. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
Brak
27. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O045565
28. Kaźmierska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
Brak
29. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O047298
30. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
31. Kowalska Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
O058299
32. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
33. Kubisz Hania brak
2010 (Mł.)
bark
34. Kwapisz Tomasz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O050092
35. Kwiatkowska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Salio
2008 (JM.)
O059631
36. Lewandowska Zofia Horseprofi
2006 (JM.)
O042827
37. Lis Weronika Łódzki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
Brak
38. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O050970
39. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O035558
40. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
41. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
42. Macieszczak Ewa Kj Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
43. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
44. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047585
45. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
46. Maros Martyna De La sens
2003 (J.)
brak
47. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
O056945
48. Michalska Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2005 (JM.)
brak
49. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
50. Mordaka Maria SKJ Mordaka
2005 (JM.)
O048392
51. Mordaka Patryk SKJ Mordaka
2000 (MJ.)
O019196
52. Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
53. Niedźwiedź Weronika
54. Olejnik Maria BPK
2009 (Mł.)
BRAK
55. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
56. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
S
O012499
57. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
58. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O054419
59. Palińska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
60. Pałka Oliwia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O031773
61. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
62. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
63. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
64. Pilińska Weronika Kj Infernal Team
2007 (JM.)
Brak
65. Porażka Zuzanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
brak
66. Rozalska Pamela SJ Zawieprzyce
S
O041740
67. Rytych Damian TKJ Garbówek
S
Brak
68. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
69. Sabitov Mj'01 Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (MJ.)
O024582
70. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
71. Serafin Milena De La Sens
S
brak
72. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
73. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
74. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
75. Słodkiewicz Antonina Kj Infernal Team
2010 (Mł.)
Brak
76. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
77. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka
2006 (JM.)
O041775
78. Stankiewicz Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O057748
79. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
O051646
80. Świetlik Weronika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2005 (JM.)
brak
81. Szczepanik Maja Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O059724
82. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
83. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
84. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
85. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
O059242
86. Szybka Mj'01 Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
87. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
88. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
89. Trocińska Wiktoria Klub Jeździecki Grand Cheval
2007 (JM.)
Brak
90. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
91. Urbańska Natalia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
92. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
93. Wieczorek Kornelia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2008 (JM.)
O052044
94. Wójcicka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
95. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
O008252
96. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
97. Woźniak Amelia Bez Przynależności Klubowej
2015 (Mł.)
Brak
98. Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ Garbówek
S
O009940
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

132

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
BRAK POL 009610192505
2.

31

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
3.

9

ALUZJA SP POL 2015 Klacz gniada/172 F: VISCOUNT
M: ALZACJA
K029030 -
4.

98

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon
M: Armenia
Brak Xxx
5.

48

ANTAR KUC CONN. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
6.

35

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069 POL013610111106
7.

36

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
K016816 POL007610214308
8.

4

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 B
9.

116

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
brak
10.

28

ATUAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: For Leo
M: Aza
K027456 616009592089113
11.

128

BALTAZAR SP POL 2007 wałach gniada/163 F: Czekan
M: Ballada
Brak POL 009590244507
12.

3

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk:- F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
13.

47

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
K015557 DE433331040409
14.

64

BELL EFEKT MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Efekt
M: Bella Vista
Brak
15.

126

BERNIKLA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Chellanos Boy
M: Bernika
- -
16.

59

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bastion
M: Białogłowa
K029254 POL007610222206
17.

40

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
18.

111

CALIGO Z ZANG POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga / Werther
K029196 056015Z55520916
19.

108

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/173 F: Cormint
M: Lafayette
K029446 DE421000020513
20.

37

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
21.

89

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
K028259 DE 455-6700870-11
22.

137

CASTIGO DE AMOR HOL. 2013 Ogier siwa F: Cascadello I/Casall
M: S-Con Laine/Con Air
K023882 DE421000071313
23.

46

CHERROKEE OLD GER 2006 wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
K011619 DE418180061006
24.

90

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
25.

60

CLAYTON BWP POL 2002 Wałach gniada/168cm F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijvverbos
K011765 W210642BWP
26.

114

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
27.

112

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani / Cassini II
M: Walburga / Werther
K027475 -
28.

79

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
K013087 POL009610208105
29.

84

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant de semilly
M: Kara III
Brak 00000000000
30.

119

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
31.

75

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933 61601358000881111
32.

131

DANCING QUEEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/mk:156 F: LEONARDO
M: DONIA
BRAK 616007610184716
33.

106

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
34.

104

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
35.

14

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
36.

22

DEREK MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
K024825 616006580272214
37.

16

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
38.

7

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
39.

55

DIAMOND GIRL ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz skarogniada/182 F: Nice Boy
M: Dolar Girl H
K029273 616009590013913
40.

41

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
K023823 DE433331014513
41.

93

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I
M: Diarada
K029364 Brak
42.

77

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
K020372
43.

10

DOBROSTAN SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Qulester
M: Demeter
K029029 -
44.

73

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
45.

1

DREAM MAGIC Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 wałach kasztanowata/167 F: Drak Dream
M: Najtyczanka
Brak DE487-8781390-04
46.

138

DUCATI OS 2010 Wałach gn. F: Diarado/Diamant de Semilly
M: Loreley/Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
47.

21

DŻIPP ANDIAMO SP POL 2015 Ogier skarogniada/171 F: Hippica Andiamo
M: Dżungla
K028312 616009540073115
48.

24

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
49.

125

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
K020078 528003200908142 104SQ56
50.

124

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
51.

30

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
K028022 52800320906079
52.

20

EPSON MK PKSP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Marino
M: Elektra MK
K026814 616009600086214
53.

74

ERYK PONY SPORT KUC POL 2007 wałach gniada/mk:148 F: NICO
M: Eufemia
K013361 616013570344907
54.

123

FERRARI NIEM. SPORT. POL 2015 wałach siwa/166 F: Famous Diamant / Favorit ASK (ex Favorit ter Putte)
M: La Monserat / Limited Edition
K029350 DE451510129315
55.

63

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
56.

8

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
57.

87

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
58.

82

FOR JOY ASK Duńska Gorąca Krew DEN 2009 wałach skarogniada/167 F: For Enjoy Ask Z
M: Kaja 15
K026512 208333DW0906082
59.

25

GATSBY AK SP POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/170 F: Azart
M: Grenada
K029268 616009610019015
60.

91

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K020666 616009590145712
61.

12

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
62.

50

GRECJA PRYMITYWNA POL 2009 klacz kara/kuc:128 F: Nn
M: Nn
616999630274209 616999630274209
63.

34

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
64.

102

HAMER TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: NN
M: NN
Brak Brak
65.

58

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
66.

71

HEBA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/165 F: Huzar
M: Hebrajka
K027889 616006591044613
67.

65

HEMBRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Huzar
M: Hembrajka
Brak
68.

69

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
K018517 616009600114009
69.

105

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
70.

109

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
K023230 B 105XP65
71.

5

IKONA SP POL 2015 Klacz inna/165 F: Quester
M: Izyda
K029042 b
72.

38

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
73.

15

INDIANA SP POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Pikap
M: Inezja
Brak 616009610137515
74.

17

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
75.

113

IRTYSZ SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
76.

44

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
K009527 POL007600110603
77.

95

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
78.

49

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
K011888 POL009600109207
79.

99

JEDWABNY MAX Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Miłek
M: Jedwabna Nela
brak 616098200186190
80.

19

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
81.

52

JOY OF LIFE SP POL 2008 Klacz gniada F: SIR ROBIN
M: JAGONDA
K013379 616009590178408
82.

6

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
83.

136

KAROLA BS WESTF. 2014 Klacz kaszt. F: Kannan/Voltaire
M: Daylight/Dinard L
K028342 DE441410362314
84.

122

KAZAR M SP POL 2012 Ogier ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 616009590218512
85.

94

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
K021248 616009550019012
86.

23

KINDER JAPE Pełna Krew Angielska POL 21.02.2012 wałach gniada/164 F: Jape
M: Kanadyjka
Brak 225/2013
87.

118

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont
M: Leksora
brak
88.

88

LA CORSON SP POL 2014 wałach siwa/167 F: Contender Son
M: La Cora / Lord Caletto
K028215 -
89.

135

LANDMEISTER KWPN 2016 Ogier gn. F: Herald
M: Ealba VDL/Zavall VDL
K029349 528003201601359
90.

33

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
brak 616006550096015
91.

13

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
92.

76

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
93.

110

LIBIA WESTFALSKA GER 2005 klacz gniada/182 F: Landstreicher
M: Lambada
BRAK 441411405605
94.

96

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
K024603 056002W00298853
95.

61

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
K027457 brak
96.

81

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
97.

57

MACARENA ZK SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landino
M: Magic Star ZK
brak 616009590056215
98.

62

MACARENA ZK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Landino
M: Magic Star ZK
brak 616009590056215
99.

78

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
100.

18

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
101.

115

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
102.

42

MONTENEA Z Z POL 2013 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
K024037
103.

27

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
Brak POL013520044804
104.

29

NIGHT BOY VAN'T JENTINK HAFLINGER POL 2013 wałach izabelowata/kuc:147 F: hiol
M: hilkn
brak 9778
105.

85

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
106.

130

NUBRID HAFLINGER POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:150 F: Nugat
M: Bella Dea
brak 703001414307112
107.

101

OLAF KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
brak POL 00000000000
108.

43

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
K022592 616009510386512
109.

11

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
110.

53

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
111.

26

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
112.

134

PANDA KM 2004 Klacz siwa F: nn
M: nn
K026646 POL999590485304
113.

70

PARANORMAL TRK POL 2015 wałach gniada/170 F: Rakoczy
M: Pola
brak brak
114.

80

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/155 F: Qulester / Quinar
M: Pasja / West
K014624 616009590104309
115.

117

PASJONATA BENNY KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: Wolling’s Lion King
M: Bella
Brak Brak
116.

83

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Pl Nitro
M: Pasjonata Pollyanna
Brak 616013610201115
117.

127

PIANOLANDIA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/164 F: Landino
M: Pianolea P
brak POL 616 009 59 01381 15
118.

54

PODIAVOLA SP POL 2010 Gelding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
K021639
119.

32

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
K015797 POL009611303104
120.

107

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
121.

66

RAMIKA SP POL 2016 Klacz gniada/165 F: Paco
M: Ramona
Brak 616 009 61 00345 16
122.

129

RAMZES SP POL 2016 wałach gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999670068316
123.

45

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
124.

2

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
Brak
125.

56

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
K022389 616009590185511
126.

92

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K028413 616009540104313
127.

97

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
K013497 POL009590057706
128.

68

TABACZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/kuc:145 F: NANDO
M: TABAKIERKA
O059429 616 013 64 00777 14
129.

72

TALL PONY POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
K019624 P6169995805865100
130.

100

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Promyczek
M: Tasco
Brak Brak
131.

121

TINEZJA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz tarantowata/160 F: Bajkał
M: Tabula
Brak 616006550047116
132.

86

UN RIO VAN TER MOUDE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 wałach gniada/170 F: Ultimo van ter moude
M: Nilima
Brak 0000000000000
133.

39

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: V Emy
K022602 .
134.

120

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
135.

103

WIENNA MŁP POL 2004 klacz gniada/166 F: Emetyt
M: Witryna
brak 616006590010904
136.

67

WIKTOR WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Almanzor L
M: Wiki
K027202 616007600053314
137.

51

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
138.

133

ZIBI Polska 2015 Ogier F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
175
SUM:
175.00
Borzęcka Maja KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
25
SUM:
25.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
280
250
30
100
SUM:
660.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
90
200
150
180
SUM:
620.00
Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
25
SUM:
25.00
Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Mordaka Maria SKJ Mordaka
25
100
SUM:
125.00
Mordaka Patryk SKJ Mordaka
60
100
40
125
SUM:
325.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
200
100
SUM:
300.00
Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
60
SUM:
60.00
Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
250
SUM:
250.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
70
60
40
SUM:
170.00
Sobolewska Paulina BPK (LOD)
75
SUM:
75.00
Sputowski Mateusz SKJ Mordaka
50
75
SUM:
125.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Taczalska Maja JKS Salio
25
200
SUM:
225.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HORSEPROFI Łódź
DACOLINO (119)
2020-09-12
4
2020-09-12
9
2020-09-12
2
175
2020-09-12
13
Bajur Hania
Skj virako olimpia
INDIANA (15)
2020-09-12
7
2020-09-12
32
2020-09-13
1
2020-09-13
Bałut Aleksandra
Stajnia Bałutówka
TINEZJA (121)
2020-09-12
1
2020-09-12
6
Białas Anna
SKJ Mordaka
2020-09-12
11
2020-09-12
19
2020-09-13
10
2020-09-13
11
2020-09-12
10
2020-09-12
5
2020-09-13
9
2020-09-13
4
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (37)
2020-09-12
9
2020-09-12
17
2020-09-13
2
150
2020-09-13
14
Brzozowska Natalia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Ciepłucha Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-09-12
12
2020-09-12
9
Cytowska Iga
bp
L-BRENDA (118)
2020-09-12
2020-09-12
13
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (110)
2020-09-12
25
2020-09-12
20
2020-09-13
8
25
2020-09-13
12
Czerwińska-Ośka Sonia
BPK
DAUGUST (104)
2020-09-13
16
2020-09-13
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
CZAR (79)
2020-09-12
34
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
19
2020-09-13
13
Feret Katarzyna
ŁKJ
2020-09-12
30
2020-09-12
2020-09-12
26
2020-09-12
2020-09-13
22
2020-09-13
2020-09-13
1
2020-09-13
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team
2020-09-12
17
2020-09-12
2020-09-13
13
2020-09-13
VENEZIA (39)
2020-09-12
33
2020-09-12
2020-09-13
20
2020-09-13
Frukacz Marta
Stajnia Rzęszyce
ARIAN (116)
2020-09-12
12
2020-09-12
8
Galińska Gabriela
ŁKJ
TALL (72)
2020-09-12
18
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
7
Glonek Maria
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ZIBI (133)
2020-09-12
9
2020-09-12
10
2020-09-13
13
2020-09-13
1
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2020-09-12
5
2020-09-12
4
2020-09-13
1
2020-09-13
1
2020-09-13
13
2020-09-13
1
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-12
17
2020-09-12
16
2020-09-13
13
2020-09-12
1
280
2020-09-13
1
250
OLZA (43)
2020-09-12
6
30
2020-09-13
3
100
DUCATI (138)
2020-09-13
5
Gogolińska Oliwia
BPK LDZ
HAMER (102)
2020-09-12
28
2020-09-12
2020-09-13
11
2020-09-13
8
2020-09-12
10
2020-09-12
14
2020-09-13
16
2020-09-13
Guziuk Adrianna
Klub Jeździecki Strzała
2020-09-12
29
2020-09-12
2020-09-13
25
2020-09-13
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (114)
2020-09-12
3
90
2020-09-12
1
200
2020-09-13
2
150
2020-09-12
2
180
2020-09-12
6
2020-09-13
8
2020-09-13
6
Jamro Weronika
KS Happy Horse
2020-09-12
20
2020-09-12
4
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Jończyk Lea
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-12
11
2020-09-13
1
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (30)
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
13
2020-09-13
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ
2020-09-12
15
2020-09-12
14
2020-09-13
7
25
2020-09-13
7
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
NESKA (27)
2020-09-12
2
2020-09-12
3
2020-09-13
1
2020-09-13
13
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-12
15
2020-09-12
2020-09-13
23
2020-09-13
12
Kaźmierska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
BALTAZAR (128)
2020-09-12
2020-09-12
8
2020-09-13
24
2020-09-13
Kempska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-12
2020-09-12
19
2020-09-12
2020-09-13
19
2020-09-13
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-09-12
4
2020-09-12
10
2020-09-13
3
2020-09-13
1
Kowalska Julia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
WIKTOR (67)
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-13
17
2020-09-13
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (106)
2020-09-12
QUALITO Z (107)
2020-09-12
Kubisz Hania
brak
OLAF (101)
2020-09-12
3
2020-09-12
1
2020-09-13
1
2020-09-13
1
Kwapisz Tomasz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2020-09-12
9
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
Kwiatkowska Ewa
Jeździecki Klub Sportowy Salio
GRECJA (50)
2020-09-12
17
2020-09-12
21
2020-09-13
1
2020-09-13
21
2020-09-12
2
2020-09-12
29
2020-09-13
2020-09-13
14
Lewandowska Zofia
Horseprofi
HEBA (71)
2020-09-12
22
2020-09-12
2020-09-13
2
2020-09-13
Lis Weronika
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-12
2020-09-12
37
2020-09-12
2020-09-13
3
2020-09-13
2020-09-13
Lorek Joanna
KS Happy Horse
2020-09-12
12
2020-09-12
2020-09-13
2020-09-13
11
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
DIEGO (77)
2020-09-12
2020-09-12
2020-09-12
21
2020-09-13
2020-09-13
22
2020-09-13
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (22)
2020-09-12
6
2020-09-12
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2020-09-12
10
ARAGOR (36)
2020-09-12
14
2020-09-12
2020-09-13
11
2020-09-13
12
Macieszczak Ewa
Kj Aldragho Piaseczno
2020-09-12
2020-09-12
4
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2020-09-13
3
2020-09-13
29
2020-09-13
2
2020-09-13
6
50